Zavrieť

Porady

Daň z motorových vozidiel

1.11.2004 Vyšiel v zbierke zákonov zákon č. 582/2004, ktorý okrem iného upravuje aj daň z motorových vozidiel. Na stránke www.finance.gov.sk je už aj návrh tlačiva na daňové priznanie k dani z motorových vozidiel, ktoré by malo platiť od 1.1.2005.
Usporiadat
dvd dvd

dvd je offline (nepripojený) dvd

esprit, napis prosim ta presny(cely) link. Dik.
0 0
esprit esprit

esprit je offline (nepripojený) esprit

http://www.finance.gov.sk/mfsr/mfsr....nView&count=20
Neviem prečo v príspevku nenapíše celý link, takže za finance.gov.sk/ je pokračovanie mfsr/mfsr.nsf/vdb_News_S?OpenView&count=20
Ten návrh je na konci strany.
Naposledy upravil esprit : 26.11.04 at 09:52
0 0
andreaS andreaS

andreaS je offline (nepripojený) andreaS

jedine co som nasla na stranke Ministerstva financii je len Navrh tohto zakona, ziadne tlacivo... a ten link nefunguje
0 0
esprit esprit

esprit je offline (nepripojený) esprit

Neviem akým zázrakom ale mne už funguje. Je to návrh celkon naspodku strany. Návrh vzoru tlačiva je v tabuľke, stačí ťuknúť na ikonku.
Naposledy upravil esprit : 26.11.04 at 10:09
0 0
andreaS andreaS

andreaS je offline (nepripojený) andreaS

tak to bude fatk zazrak lebo uz aj mne a pred chvilou nesiel... tak idem to kuknut, ale aj tak sa mi to nezda... lebo ten zakon je tam len ako Navrh..

nevie o tom niekto nieco blizsie?
0 0
Mickya Mickya

Mickya je offline (nepripojený) Mickya

Som antitalent v PC. Ale skús pravým tlačítkom myši aktualizovať stránku. Asi Ti to ťahá z tzv. číta sa to keša - nesmejte sa mi, prosím, za ten výraz, ale neviem ako sa to píše.Napíš, či Ti to už funguje
0 0
andreaS andreaS

andreaS je offline (nepripojený) andreaS

Mickya: kludne na ten odkaz klikni lavym tlacitkom.. ono ti to uz otvori v novom okne... inak nemam sajn o com si hovorila
0 0
Majus Majus

Majus je offline (nepripojený) Majus

holka
esprit
1.11.2004 Vyšiel v zbierke zákonov zákon č. 582/2004, ktorý okrem iného upravuje aj daň z motorových vozidiel. Na stránke www.finance.gov.sk je už aj návrh tlačiva na daňové priznanie k dani z motorových vozidiel, ktoré by malo platiť od 1.1.2005.
Som z toho trošku mimo...tento zákon akože nahrádza zákon o cestnej dani, alebo na čo sa vzťahuje? Vďaka za odpoveď, blíži sa víkend a mne mozog vypína
0 0
vladan vladan

vladan je offline (nepripojený) vladan

žena, a ešte raz ŽENA!!! (aj keď môj nick o tom nevypovedá) ...viac
Majus
blíži sa víkend a mne mozog vypína
... alebo mäkne
0 0
esprit esprit

esprit je offline (nepripojený) esprit

To Majus
Na www.zbierka.sk - aktuálny ročník - zákon č. 582/2004 - všetko sa tam dočítaš.
0 0
Mickya Mickya

Mickya je offline (nepripojený) Mickya

andreaS
Mickya: kludne na ten odkaz klikni lavym tlacitkom.. ono ti to uz otvori v novom okne... inak nemam sajn o com si hovorila
Myslela som to tak, že po otvorení toho nového okna stlač tlačítko na myši a stlač aktualizovať.
0 0
Majus Majus

Majus je offline (nepripojený) Majus

holka
vladan
... alebo mäkne
To je jedno vladan, ale tešííííím sa :p na víkend
0 0
Mickya Mickya

Mickya je offline (nepripojený) Mickya

Ale je pravda, že ten link, čo uviedol esprit, tak som tam ani ja nenašla to tlačivo.
AndreaS, keď som Ti odpisovala, nemala som čas skúšať, či funguje link, lebo som práve odchádzala z kancla. Napísala som len jednu z možností, prečo to možno nefunguje. To čo som Ti písala, platí vtedy, ak na stránke, ktorú často navštevuješ sa udiala zmena.
0 0
andreaS andreaS

andreaS je offline (nepripojený) andreaS

ja uz som to tlacivo nasla.. ale

na ZBIERKE ani za svet.... daj konkretny link... pls
0 0
Majus Majus

Majus je offline (nepripojený) Majus

holka
esprit
To Majus
Na www.zbierka.sk - aktuálny ročník - zákon č. 582/2004 - všetko sa tam dočítaš.
Tak ak som to správne pochopila, tak cestná daň sa od roku 2005 nebude platiť ako doteraz DÚ, ale príslušnému mestu, podobne ako daň z nehnuteľnosti. Je to tak? Inak ja som tam ten vzor našla
0 0
esprit esprit

esprit je offline (nepripojený) esprit

No ja som sa dočítala, že správcom dane z motorových vozidiel je DÚ.
Naposledy upravil esprit : 26.11.04 at 13:21
0 0
Mickya Mickya

Mickya je offline (nepripojený) Mickya

Áno Majus, tak ako píšeš.
-------------------------
Má sa to vraj platiť VÚC.
Naposledy upravil Mickya : 26.11.04 at 13:15 Dôvod: Doplnenie
0 0
Majus Majus

Majus je offline (nepripojený) Majus

holka
Paula
Viete niekto, či aj prívesný vozík (keďže bude mať svoje ev.číslo) sa prihlasuje k cestnej dani?
Podľa mňa áno, predmetom dane je aj prípojné vozidlo, je to vozík, nie?
0 0
Majus Majus

Majus je offline (nepripojený) Majus

holka
esprit
No ja som sa dočítala, že správcom dane z motorových vozidiel je DÚ.
máš pravdu, pozerala som to ešte raz, stále sa platí DÚ.
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať