Zavrieť

Porady

Staré otázniky vymazané

Dnes som vymazal všetky staré blikajúce otázniky .-)
Myslím že už nám robili tiky :-)
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Marína je offline (nepripojený) Marína

    Marína
    Richard, prosím Ťa, tie nové musia blikať? Neviem ako ostatní, ale moje oči by Ti boli nesmierne povďačné, keby "neposkakovali".

    Richard je offline (nepripojený) Richard

    admin Richard
    ak ich zruším, tak to budú písať do názvov, čo je ešte väčšia katastrofa - dnes som jeden taký príspevok premenoval a dokonca bol od "veľapríspevkového" člena na Porade...

    ... do hodinky prestali blikať - to je pekné, niečo také chcem spraviť, ale nie je to momentálna priorita :-) ... a možno čas by sa našiel, ale nemôžem si odkrojiť z večerníčkov :-(

    Paula je offline (nepripojený) Paula

    Paula
    Richard
    . a možno čas by sa našiel, ale nemôžem si odkrojiť z večerníčkov :-(
    .

    STRELEC je offline (nepripojený) STRELEC

    STRELEC
    Richard Pozri príspevok
    ak ich zruším, tak to budú písať do názvov, čo je ešte väčšia katastrofa - dnes som jeden taký príspevok premenoval a dokonca bol od "veľapríspevkového" člena na Porade...

    ... do hodinky prestali blikať - to je pekné, niečo také chcem spraviť, ale nie je to momentálna priorita :-) ... a možno čas by sa našiel, ale nemôžem si odkrojiť z večerníčkov :-(
    Blikajúce otázničky zrejme vadia viacerým, nielen mne. Hoci sú zrejme menším zlom ako textové apelácie zahmlievajúce vlastnú otázku, možno zaujímavý, či dôležitý problém.

    Najmä v tejto dobe, kedy vlastne všetko je urgentné, naliehavé apelujem - nepíšte prosím "o súrnosti" Vašej otázky, či nedávajte "otázničky". Nemá to logiku. Jednak odpoveď to nijako, vôbec, neurýchli a naopak kde-koho to vedie k tomu, že na daný príspevok nebude reagovať, lebo ....

    PS: Momentálne je vidieť našťastie len jeden otázniček. Príspevok som samozrejme orientoval všeobecne k nám všetkým - kroťme sa (v tomto ohľade).

    Paula je offline (nepripojený) Paula

    Paula
    Sa mi vidí, že zelení vyškerenci blikajúci začínajú mať konkurenciu v namnožených otáznikoch a výkričníkoch v názvoch tém - nová móda asi sa na nás valí

    Paula je offline (nepripojený) Paula

    Paula
    Paula Pozri príspevok
    Výkričníky + otázniky v názve tém spojili svoje sily a vyrazili do boja

    Už opäť....koncom mesiaca nás asi prihlušia, nebude mať kto radiť . Beriem si dovolenku .

    P.S.: KSENP, tu je zaujímavá téma:

    http://www.porada.sk/t71882-danove-p...h-sa-s-dp.html

    endrju je offline (nepripojený) endrju

    endrju
    Paula Pozri príspevok
    Už opäť....koncom mesiaca nás asi prihlušia, nebude mať kto radiť . Beriem si dovolenku .

    P.S.: KSENP, tu je zaujímavá téma:

    http://www.porada.sk/t71882-danove-p...h-sa-s-dp.html
    Taktak, onedlho asi skutočne nebude mať kto radiť tým výkričníkom a otáznikom naklonovaným. Znechutenie z tejto "módy" u väčšiny doteraz aktívne radiacich narastá každou minútou.

    Avšak otáznikom a výkričníkom sa objavuje "konkurencia" v podobe nadpisov začínajúcich / končiacich "kúzelným" slovíčkom SÚRNE.

    Netuším, prečo mi moji rodičia neprestávajú radiť, že sa mám ponáhľať pomaly.

    Bionda je offline (nepripojený) Bionda

    som taká aká som Bionda
    Andrej, rodičia ti radia dobre, lebo to s tebou dobre myslia takže ich počúvaj a tiež sa hovorí , že pomaly ďalej zájdeš , nuž ale buď rád že súriví nie sú zúriví

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.