Nastavte si sledovanie aktualít z DRAKa na email.  

Návrhy a pripomienky

 
 
Hľadať v článku
Nástroje k článku

Návrhy a pripomienky

Autor Richard   30.11.06
Rubrika návrhy a pripomienky slúži k živému kontaktu s Vami .-)

Ak máte nápady na vylepšenia, ďakujeme, sem s nimi
Ak nájdete nejakú chybu v DRAKovi, môžete...
__________________
Nevytvárajte témy v téme
0
ľudí to zaujíma
mňa tiež
Komentár od Jozef Mihál 07.01.07 22:44
#21  
Citát Pôvodca textu príspevku: gray
Mam jednu pripomienku:
funkcionalita "Hodnotenie článku" - ked som chcel pridat hodnotenie, nebol som si isty ci to robim spravne.
Na moj pohlad, nie je celkom jasne co ma znamenat spokojnost : 0 az 5. , na porade je to vystiznejsie: slovny popis - vyborna, chvalitebna, dobra atd, resp aj graficke zobrazovanie hviezdiciek.
Stacilo by pridat poznamku, napr.: 0-nespokojny, 5-absolutne spokojny.
Stupnica je od 0 po 5 v škále od absolútne nespokojný po absolútne spokojný.

Prosím pri hodnotení článku hodnoťte kvalitu článku, nie kvalitu v článku popisovanej legislatívy. Za kvalitu legislatívy autor článku (až na zriedkavé výnimky) nemôže.
Komentár od jež 16.01.07 20:47
#22  
prosim vas , ako viem ktora tema bola najnovšia, alebo čo všetko pribudlo počas dňa ?
Komentár od liba2 16.01.07 22:04
#23  
Na hornej lište je "skratka" - vyrolujú sa ti možnosti a ty vyber "dnešné príspevky". Sú tam aj príspevky z predchádzajúceho dňa alebo od tvojho posledného prihlásenia (?), uvidíš. Nebudeš stíhať čítať.... :p
Komentár od Muška 16.01.07 22:18
#24  
Libuška, ale hodí Ťa to na poradu.
Ak chce novinky na Drakovi, tak asi ideál je kliknúť na ikonku draka a potom na ľavo v stĺpci na "Aktuality"
Komentár od liba2 16.01.07 22:33
#25  
No ja si myslím, že všetky príspevky z draka sú ešte v súčasnosti aj na porade. Ja do draka nechodím ale na porade sa mi otvárajú príspevky z draka. Tak ja neviem, AHA už viem.
U draka je to tak, že tam v súčasnosti nie sú príspevku z chronologického hľadiska usporiadané, ale vecne a treba kliknúť na "značky" a tam si vybrať konkrétnu tému , atď.
Chromologický sled je len na porade.sk
Komentár od Krtko 21.01.07 17:00
#26  
Minulý týždeň mi prišla ponuka a až dnes som sa dostala "na draka". Chcela som tuším niečo robiť, ale keď som si ho o 11-tej pozrela, hneď som ho aj zaplatila a doteraz som po ňom surfovala až am oči bolia - za chvíľu je 18.00.
Takže: super obsah
super ukľudňujúci dizajn - zelená naozaj ukľudňuje
super usporiadanie
a proste ste supeéééér !!!!!!!!!!!!
Stokrát vďaka a dúfam, že aj na rok 2008 bude pre Vaše stálice nejaká SUPER cenová ponuka.
Komentár od Lekon 31.01.07 17:37
#27  
Ja by som sa len chcela opytat. Registravala som sa tu v case, ked som na podnikanie este pouzivala zivnost, teraz fungujem na s.r.o. a na nu som aj vyplnila objednavku a vytlacila som si aj zal.fakturu na draka, hoci registrovana do porady som este na zivnost. Je to v poriadku? Pride mi ostra faktura normalne na sro? Dakujem za odpoved.
Komentár od liba2 31.01.07 17:51
#28  
Lekon, na porada.sk si sa registrovala ako občan. Fa z drak.porada.sk ti pride na s.r.o.
Komentár od Muška 25.02.07 12:28
#29  
Neviem, či robím niečo špatne, ale zle sa mi hľadá na drakovi.
Napr. keď si kliknem na "Daň z príjmu" otvoria sa mi otázky aj s čiatočnými odpoveďami a musím sa preklikať cez niekoľko strán.
Nestačilo by iba , aby bolo vidieť iba "otázku", aby sa toho zmestilo viac na stranu?

......ale ináč stránka predčila moje očakávania
Komentár od Jozef Mihál 26.02.07 11:04
#30  
Citát Pôvodca textu príspevku: Muška Pozri príspevok
...zle sa mi hľadá na drakovi.
Napr. keď si kliknem na "Daň z príjmu" otvoria sa mi otázky aj s čiatočnými odpoveďami a musím sa preklikať cez niekoľko strán.
Nestačilo by iba , aby bolo vidieť iba "otázku", aby sa toho zmestilo viac na stranu?
Pre ostatných - Naďka myslí toto:

http://www.porada.sk/tags/index.php?tag=/dan-z-prijmov/

...koľko ľudí toľko názorov. Súčasné riešenie - teda že je vidieť aj úvodné vety zo samotnej otázky - je dobré v tom, že nie vždy stačí samotný titulok otázky na získanie informácie, o čom asi tá otázka skutočne je. Na druhej strane je fakt, že vďaka tomu sa na jednu stránku zmestí menej otázok...

Vyjadrite sa prosím aj ďalší.
Komentár od Muška 26.02.07 17:52
#31  
Jožko,
ja len preto, že príspevky pribúdajú a pribúdajú a dúfam, že budú pribúdať

Na drakovi zadávaš jasné názvy tém, takže viem o čom je vo vnútri témy....pokiaľ nezačneš nazývať témy "Pomóóóc" pod.

Ale jasne, nech sa vyjadria aj ďalší.....ja sa prispôsobím.
Ďakujem za odpoveď
 
Strana 2 z 2 PrváPrvá 12