Zavrieť

Porady

aku reg.pokladnu kupit

rosim neviete mi niekto poradit.od 1.1.07 dem na zivnost a potrebujem si kupit registracnu pokladnu.nepotrebujem nic spickove,skor nieco pouzite.Jeden znamy mi ponuka pokladnu typu "samsung 270CR" je pouzivana 5 rokov stara a dava mi ju za 4000-5000sk.vobec neviem ci je to dobra alebo zla cena. No a ponuka mi este jednu "canea dynamic".Hladala som na internete ake su to pokladne ale nikde som to nenasla.nestretli ste sa s nimi nahodou niekto nahodou neviete mi poradit?dakujem
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Daska je offline (nepripojený) Daska

    RAK Daska
    Tieto pokladne nepoznam, ale zisti si aku tlac pouzivaju, lebo termopaska nie je bohvie co

    Melnick je offline (nepripojený) Melnick

    človek čo opustil Poradu. Melnick
    Tá cena sa mi zdá dosť vysoká,veď dnes už kúpiš slušnú novú ERP o pár korún drahšie,ako dáš za starú.

    ata111 je offline (nepripojený) ata111

    ata111
    Nekupuj od ruky reg.pokladňu. O chvíľu tu bude EURO, je treba na to myslieť, aby sa dala preprogramovať na novu menu a rozhodne sa snaž vyhnúť termopáskam, keď ich už vyššia moc nezakázala. Prever si servis na registračku, oni sem-tam zlostia.

    aku reg.pokladnu kupit

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.