Zavrieť

Porady

Podnikateľský zámer

Prajem Vám dobrý deň.
Veľmi nutne by som potrebovala vypracovaný podnikateľský plán na tému: Vedenie účtovníctva, daňové poradenstvo, ...
PS: Dúfam, že sa zľutujete a pomôžete mi ...

Vopred ďakujem
Usporiadat
j.s j.s

j.s je offline (nepripojený) j.s

Presne tak, pozri si body, osnovu biznis planu a pusti sa do toho. Uvidis, ze sa trosku potrapis, ale spravis krok, ktory ti v buducnosti pomoze.
0 0
dogicka dogicka

dogicka je offline (nepripojený) dogicka

j.s Pozri príspevok
Presne tak, pozri si body, osnovu biznis planu a pusti sa do toho. Uvidis, ze sa trosku potrapis, ale spravis krok, ktory ti v buducnosti pomoze.
No je neviem, ak sa jedná o podnikateľský zámer, ktorý treba vypracovať na získanie dotácie z ÚPSVR tak je to len čistá formalita. Jeden ti posielam, len si ho trochu uprav, mal by ti vyhovovať.
0 0
j.s j.s

j.s je offline (nepripojený) j.s

dogicka Pozri príspevok
No je neviem, ak sa jedná o podnikateľský zámer, ktorý treba vypracovať na získanie dotácie z ÚPSVR tak je to len čistá formalita. Jeden ti posielam, len si ho trochu uprav, mal by ti vyhovovať.
Ver mi, že struktúrou sa velmi nelísi od tých beznych zamerov. Videl som biznis plany, za ktorych vyhotovenie sa platilo 100 000Sk (snaha ziskat peniaze z eurofondov) a strukturu mali takmer rovnaku ako biznis plan na porade. Rozdiel bol v schopnosti presvedcit o uspechu projektu a vhodnej argumentacii.
Mozno som sebec, ale ja by som svoje know-how nezverejnil.
Snazil som sa len povedat, ze ak si kolega najde osnovu a popracuje na tom, bude to ovela lepsie (minimalne pre jeho rozvoj) ako keby menil udaje od niekoho ineho
0 0
Ella192 Ella192

Ella192 je offline (nepripojený) Ella192

veľmi pekne Vám ďakujem ... naozaj mi to pomohlo
0 0
dogicka dogicka

dogicka je offline (nepripojený) dogicka

j.s Pozri príspevok
Ver mi, že struktúrou sa velmi nelísi od tých beznych zamerov. Videl som biznis plany, za ktorych vyhotovenie sa platilo 100 000Sk (snaha ziskat peniaze z eurofondov) a strukturu mali takmer rovnaku ako biznis plan na porade. Rozdiel bol v schopnosti presvedcit o uspechu projektu a vhodnej argumentacii.
Mozno som sebec, ale ja by som svoje know-how nezverejnil.
Snazil som sa len povedat, ze ak si kolega najde osnovu a popracuje na tom, bude to ovela lepsie (minimalne pre jeho rozvoj) ako keby menil udaje od niekoho ineho
Ja viem ako to myslíš..........

Ale v tomto prípade je to naozaj len formalita, na ÚPSVAR len pozrú, či spĺňa predpísané náležitosti a človek dostane dotáciu. Nik sa nezdržiava čítaním celého zámeru a ani nikoho netreba presviedčať o jeho úspechu.
Veď výška dotácia je okolo 40000,- a to má byť na podporu začatia podnikania! A k tomu zverejňovaniu, PORADA je práve o ochote poradiť, mne tu už pomohlo veľa ľudí a ja som rada, keď to môžem vrátiť. A v prípade tohto podnik.zámeru sa mi zdá veľmi silné vyjadrenie, že by si nezverejňoval svoje know-how.
0 0
ondrejvla ondrejvla

ondrejvla je offline (nepripojený) ondrejvla

Podstatné, že zatiaľ to viem... Ale zajtra už možno bude inak. ...viac
j.s Pozri príspevok
Ver mi, že struktúrou sa velmi nelísi od tých beznych zamerov. Videl som biznis plany, za ktorych vyhotovenie sa platilo 100 000Sk (snaha ziskat peniaze z eurofondov) a strukturu mali takmer rovnaku ako biznis plan na porade. Rozdiel bol v schopnosti presvedcit o uspechu projektu a vhodnej argumentacii.
Mozno som sebec, ale ja by som svoje know-how nezverejnil.
Snazil som sa len povedat, ze ak si kolega najde osnovu a popracuje na tom, bude to ovela lepsie (minimalne pre jeho rozvoj) ako keby menil udaje od niekoho ineho
j.s. - som prekvapená, že sa čuduješ, že tu niekto zverejňuje svoje know-how?!
Ak by tu takmer 30% poraďákov nezverejnilo svoje nápady, výpočty, realizácie, tak by táto stránka určite nebola o tom, o čom je teraz! Ak by sme sa nepodelili o to, čo vieme s tými, čo to ešte len hľadajú, určite by tu nevznikli toľké priateľstvá, priateľstvá bez sebeckosti, táto stránka by slúžila len ku strohým odpovediam a nie o pomoci. Ak by Richard nepridával úplne znenia zákonov aj so zmenami pri každej aktualizácii, tak by sme zasa len listovali v zákonoch v papierovom vydaní, ale to, čo tam nájdeme, je vytvorené ako know-how toho ktorého poraďáka, ktorý nie je sebec. Pozri si rady pána Mihála, nemyslíš, že si to mohol nechať pre seba? A nielen oni, ale množstvo ďalších vzácnych ľudí, ktorí sa vedia nesebecky rozdať.
j.s. obdivujem ťa, že dokážeš takto brať a nevieš dávať, určite aj ty si čerpal z viacerých rád na tejto stránke, ktorá má v záhlaví jedno z hesiel o obyčajnej ľudskej pomoci: "Spolu vieme viac".
0 0
ladybird1 ladybird1

ladybird1 je offline (nepripojený) ladybird1

Zdravím,
ak je to ešte aktuálne, posielam môj vypracovaný podnikateľský plán "napasovaný" na účely získania podpory z Úradu práce. Podporu som dostala, tak je myslím OK.
Lady
0 0
portfoliova portfoliova

portfoliova je offline (nepripojený) portfoliova

Pán Mihál... nie ste tu náhodou?
0 0
j.s j.s

j.s je offline (nepripojený) j.s

ondrejvla Pozri príspevok
j.s. - som prekvapená, že sa čuduješ, že tu niekto zverejňuje svoje know-how?!
Ak by tu takmer 30% poraďákov nezverejnilo svoje nápady, výpočty, realizácie, tak by táto stránka určite nebola o tom, o čom je teraz! Ak by sme sa nepodelili o to, čo vieme s tými, čo to ešte len hľadajú, určite by tu nevznikli toľké priateľstvá, priateľstvá bez sebeckosti, táto stránka by slúžila len ku strohým odpovediam a nie o pomoci. Ak by Richard nepridával úplne znenia zákonov aj so zmenami pri každej aktualizácii, tak by sme zasa len listovali v zákonoch v papierovom vydaní, ale to, čo tam nájdeme, je vytvorené ako know-how toho ktorého poraďáka, ktorý nie je sebec. Pozri si rady pána Mihála, nemyslíš, že si to mohol nechať pre seba? A nielen oni, ale množstvo ďalších vzácnych ľudí, ktorí sa vedia nesebecky rozdať.
j.s. obdivujem ťa, že dokážeš takto brať a nevieš dávať, určite aj ty si čerpal z viacerých rád na tejto stránke, ktorá má v záhlaví jedno z hesiel o obyčajnej ľudskej pomoci: "Spolu vieme viac".
Prispevok som nasiel az teraz, tak reagujem s casovym oneskorenim.
Dovolim si tvrdit, ze nie som z tych co len beru. Mal som tu cest uz zopar biznis planov posunut a vlozil som sem aj informacie, ktore boli ziskane za velke prachy ,,od marketingovych agentur". Nie som na tejto stranke preto, aby som nahanal porada body a suhlasy. Ako dieta som mal uraz a vdaka neznamemu darcovi krvi som prezil a preto som darca krvi aj ja. A s takymto motivom som sa stal aj clenom porady, nasiel som tu dobre rady a chcem poradit aj ja. A taktiez si vazim vsetkych co si tu spomenula aj nespomenula a niekomu tu pomohli. Je to vynikajuca stranka a mnohemu som sa priucil a aj ked tem, v ktorych sa citim doma ja, tu nie je az tak vela. Som rad ked niekomu pomozem. A chcel som pomoct aj iniciatorovi tohto prispevku, a to tym sposobom, ze ho ,,naucim plavat. ", co je podla mojho nazoru ta najlepsia pomoc na svete, hlavne vtedy ak to potrebuje do skoly alebo vypracovat do prace.
Tento prispevok nie je moja obhajoba, ja si za svojim nazorom stojim. Nemam problem a ochotne tu prilepim vypracovany biznis plan, ale viac ma potesi ak pomozem tym, ze sem prilepim osnovu a navody na to ako spravit svoj vlstny BP. Ale biznis plan, za ktory klient zaplatil 100 000 Sk a vdaka nemu ziskal 20 000 000 dotaciu (nechvalim sa, nie som jeho autor) tu jednoducho nikdy neprilepim a nahanbim za to. A myslel som, ze o taky sa v tomto prispevku jednalo, ale ako sa mozete docitat v predoslych prispevkoch, nejednalo sa.
Naposledy upravil j.s : 13.03.07 at 20:25 Dôvod: preklep
0 0
Slavena Slavena

Slavena je offline (nepripojený) Slavena

Bojovníčka
Dobrý deň, dohodíte nejaký podnikateľský zámer na stavebnú firmu? Zámer je potrebný pre získanie príspevku z ÚP. Potrebujem aspoň nejaký náhlad, čo má v takom zámere uviesť človek, ktorý sa chce venovať stavebným prácam /prerábať byt.jadrá, stierkovať, klásť dlažbu, atď./ Prosííím.
0 0
ladybird1 ladybird1

ladybird1 je offline (nepripojený) ladybird1

Dobrý deň, ak si pozriete môj podnik.zámer uvedený na predchádzajúcej strane tejto témy, môžete si ho celkom ľahko prerobiť na "svoj obraz" - svoj predmet podnikania.
0 0
Evinka73 Evinka73

Evinka73 je offline (nepripojený) Evinka73

zaciatocnik - úctovnik
Prosím, nemám niekto vypracovaný podnikateľský zámer na prepravu osôb. Manžel je nezamestnaný a má možnosť začať podnikať v tejto oblasti aj s pomocou ÚPSVaR, kde by mu dali nejaký príspevok. Ale nevieme si poradiť s tým zámerom. Pomôže niekto?
0 0
sakramoso sakramoso

sakramoso je offline (nepripojený) sakramoso

Evinka73 Pozri príspevok
Prosím, nemám niekto vypracovaný podnikateľský zámer na prepravu osôb. Manžel je nezamestnaný a má možnosť začať podnikať v tejto oblasti aj s pomocou ÚPSVaR, kde by mu dali nejaký príspevok. Ale nevieme si poradiť s tým zámerom. Pomôže niekto?

Dobry den pani Evka, taktiez hladam nejaky vzor pod. zámeru na prepravu osob. taktiez som registrovany na urade prace a chcel by som vyuzit tento prispevok. Mam dva PP ktore presli, ale na vyrobu nabytku a autoservis.
Ak by ste mali na prepravu osob poslali by ste mi, resp. mozem Vam poslat tie co mam.
Dakujem, prajem Vám pekny den.
Pali
0 0
etulik etulik

etulik je offline (nepripojený) etulik

Dobrý večer

Potrebovala by som pomôcť s vypracovaním podnikateľského zámeru zameraným na predaj spodnej bielizne. Ak má s tým niekto skúsenosť a môže mi s tým pomôcť budem rada. ďakujem
0 0
cemix cemix

cemix je offline (nepripojený) cemix

LUdia. NIeje dobré prevziať niečí plán a potom ho prepísať na vlastné meno, dátum a adresu. Ja pracujem na svojom. Inšpirujem sa inými ale mám ich asi 30 stiahnutých. Dá sa inšpirovať no ak si vypracujete vlastný verte, že jeho obhájenie bude mať mnohonásobne väčší účinok. Lebo prepísať meno vie každý, ale ako by potom vyzeralo podnikanie. Najprv si to všetko treba premyslieť, a potom spraviť plán. kde sa už môžete niečim inšpirovať. Uvidím ako to pôjde mne. potom napíšem výsledok a nejaké skúsenosti.
0 0
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

zámer je zámer a skutek utek, podstatné je ako to bude fungovať v reále.
0 0
vgabka vgabka

vgabka je offline (nepripojený) vgabka

učiteľka a účtovníčka
Dobrý, prosím, poraďte. Potrebujem pre podnikateľa, ktorý má zabehnutú firmu (SZČO) vypracovať podnikateľský zámer, pretože chce získať dotáciu na vytvorenie pracovného miesta pre predavačku (dotácia 50 % zo mzdy). Vôbec neviem, ako mám takýto podnikateľský zámer vytvoriť, pretože firma už funguje niekoľko rokov. Poradí niekto?
0 0
vgabka vgabka

vgabka je offline (nepripojený) vgabka

učiteľka a účtovníčka
Posúvam ... pomôžete? Poradíte?
0 0
kečo kečo

kečo je offline (nepripojený) kečo

slobodna,zadaná
Dobrý deň, chcem sa opýtať, nemáte podnik.zámer pre výrobu dekoračných predmetov, veľmi by ste mi pomohli.Ďakujem
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať