Zavrieť

Porady

Užhorod - trhy

Zdravim. Chcela by som sa opytat ci mate nejake skusenosti s nakupmi v Užhorode a ako to je s prechodom hranic od kedy opravili Colnicu vo Vyšnom Nemeckom.
Usporiadat
flajso flajso

flajso je offline (nepripojený) flajso

prosim vas bol niekto nedavno v uzhorode na nakupoch?ideme tam v piatok a pocula som ze ceny oblecenia tam isli hore vraj kvoli zdrazovaniu bavlny.Nevieta ci to je pravda alebo len FAM.Dakujem
0 0
pivko pivko

pivko je offline (nepripojený) pivko

Farang
flajso Pozri príspevok
prosim vas bol niekto nedavno v uzhorode na nakupoch?ideme tam v piatok a pocula som ze ceny oblecenia tam isli hore vraj kvoli zdrazovaniu bavlny.Nevieta ci to je pravda alebo len FAM.Dakujem
Bol som v nedeľu , neviem aké ceny boli predtým tak že neviem porovnať.Najlacnejšie su len tzv. podľa mňa šmejdy /ta športová obuv je čisty gumený šmejd/ ale dajú sa lacnejšie ako u nás kúpiť aj kvalitné veci. /napr. rifle za 50 EUR ,u nás by však také stáli min 100 EUR /
Zimné bundy sú O.K. , termoprádlo ,+ koňak a šašlik
0 0
festulo festulo

festulo je offline (nepripojený) festulo

dobry den chcel by som sa opytat ako je to s prechodom cez hranice da sa prechadzat aj pešo??? ak ano ako to funguje. a ak nie ak by som siel autom je nieco na co si treba dat pozor ??? dakujem za odpoved
0 0
danushka danushka

danushka je offline (nepripojený) danushka

festulo Pozri príspevok
dobry den chcel by som sa opytat ako je to s prechodom cez hranice da sa prechadzat aj pešo??? ak ano ako to funguje. a ak nie ak by som siel autom je nieco na co si treba dat pozor ??? dakujem za odpoved
My ideme zajtra cez Veľké Slemence. Auto nechávame na hranici na parkovisku za 1€ / neobmedzený čas počas celého dňa, pešo precupitáme hranicu a za hranicou sadáme na taxi do Užhorodu za 10€.
Taxikári údajne ochotne počkajú na svojich pasažierov a odvezú späť za 10€ na hranicu.
Len raz sme šli autom tam a späť a to nekonečné čakanie na ukr. hranici ma poučilo, že nikdy viac čakať tak dlho .
0 0
danushka danushka

danushka je offline (nepripojený) danushka

Ešte doplním, pred cca 2 mesiacmi sme boli len na hranici v dedinke a tam sme kupovali za €, ale zdalo sa mi, že tam majú slabší výber a predražené veci, tak som zvedavá, či v Užhorode bude lacnejšie, výber bude určite bohatší.
0 0
pivko pivko

pivko je offline (nepripojený) pivko

Farang
Kua tak mi zachutil boršč,šašlik a koňak minulú nedeľu ,že idem zase v nedeľu ,ale už nie ako šofértak že bude veselšie
0 0
festulo festulo

festulo je offline (nepripojený) festulo

a ma uz niekto skusenost ist cez hranice vyšne nemecke peso a potom taxikom na trh ?? ako to chodi tam?? dik za info
0 0
festulo festulo

festulo je offline (nepripojený) festulo

a este otazocka hadam bude aj odpoved trhy su ako nikedy otovrene kazdy den okrem utorku?? alebo ako to je??? dakujem za odpoved
0 0
betka631 betka631

betka631 je offline (nepripojený) betka631

Ak nosíš nebo v sebe, nájdeš ho všade.♥ ...viac
festulo Pozri príspevok
a este otazocka hadam bude aj odpoved trhy su ako nikedy otovrene kazdy den okrem utorku?? alebo ako to je??? dakujem za odpoved
hádam aj áno....otvorené každý deň okrem pondelka....
0 0
flajso flajso

flajso je offline (nepripojený) flajso

no prave som prisla z nakupou a som celkom spokojna.Len zimne bundy su trochu,dost drahsie a zdalo sa nam ze bol slabsi výber tovaru /mikiny,topanky/
0 0
festulo festulo

festulo je offline (nepripojený) festulo

betka631 Pozri príspevok
hádam aj áno....otvorené každý deň okrem pondelka....
nie nahodou kazdy den okrem utorka co dostavaju new tovar???
0 0
pivko pivko

pivko je offline (nepripojený) pivko

Farang
festulo Pozri príspevok
nie nahodou kazdy den okrem utorka co dostavaju new tovar???
Žiadne náhodou,Trh je každý deň okrem pondelka.
0 0
flajso flajso

flajso je offline (nepripojený) flajso

preco okrem pondelka?co maju v pondelok prijem tovaru ci co?nevieta poradit kde a vobec ci sa daju kupit v Uzhorode dobre hracky?
0 0

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať