Zavrieť

Porady

Zeleninové rezne

Prešla som si všetky recepty a nikde som nenašla zeleninové rezne. Včera som bola v jednej nemenovanej reštaurácii a tam som si dala chutný zeleninový rezeň, ktorý ma navnadil na túto tému. Ak máte vyskúšané recepty, podelte sa s nami.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    LubicaN je offline (nepripojený) LubicaN

    LubicaN
    ...no ja som taká kuchárka, že nedokážem variť podľa receptov. Ja si nejaký recept prečítam, knihu zatvorím, nachystám si čo si pamätám a robím podľa pamäti...

    Zeleninové rezne ja robím takto: Očistím si zeleninku akú doma práve mám - mrkva, petržlen, kaleráb, zeler, karfiol, kel, brokolica... nakrájam na malé kúsky a dám variť do vody s kockou bujónu. V miske si v mlieku rozmočím staršie rožky, premiešam s uvarenou vychladnutou zeleninou, vajíčkami...podľa chuti ochutím soľou, korením, vegetou...zahustím strúhankou. Z masy formujem placky, obalím v strúhanke a na panvičke opečiem...

    *Ľubica

    VERONIKA6 je offline (nepripojený) VERONIKA6

    VERONIKA6
    VERONIKA6 Pozri príspevok
    Prešla som si všetky recepty a nikde som nenašla zeleninové rezne. Včera som bola v jednej nemenovanej reštaurácii a tam som si dala chutný zeleninový rezeň, ktorý ma navnadil na túto tému. Ak máte vyskúšané recepty, podelte sa s nami.
    Babenky, tak čo, zeleninkové recepty Vám nič nehovoria, ste iba na mäso? Je leto a zeleniny veľa, tak poraďte.

    Zita4 je offline (nepripojený) Zita4

    Zita4
    VERONIKA6 Pozri príspevok
    Babenky, tak čo, zeleninkové recepty Vám nič nehovoria, ste iba na mäso? Je leto a zeleniny veľa, tak poraďte.
    Tak ja priložím zbierku, čo som dostala mailom.

    Nika je offline (nepripojený) Nika

    Nika
    ja robievam tak, že roznu zeleninu/-mrkva hrasok, karfiol, ružičkový kel, bokolica- skrátka čo mám(v zime mrazene balicky)- páči sa mi keď sú farebné. povarim, pridám trošku detskej krupice /keď jej jej veľa tak je to "gumové"/ vajce, sol, korenie, rascu a struhanku na zahustenie. Potom už len obalím v strúhanke a opečiem z oboch strán.

    VERONIKA6 je offline (nepripojený) VERONIKA6

    VERONIKA6
    Zita4 Pozri príspevok
    Tak ja priložím zbierku, čo som dostala mailom.
    Ďakujem pekne, už ich vytláčam.

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.