Zavrieť

Porady

Tlačivo mesačného výkazu UNION (júl 2007)

Prosím neviete mi niekto poskytnúť mesačný výkaz UNION nejde mi ho stianhuť z internetu. Vďaka
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Džudi je offline (nepripojený) Džudi

    Džudi
    Ďakujem Vám obom, Tweety na tej stránke som si ho vždy aj sťahovala, ale nejak sa mi pokazil Adobe Acrobat a nie a nie mi ho otvoriť, a vypísať som skúšala, ale ako je to na obrazovke tak mi to aj vytlačilo na 2 stranách, to tak má byť, alebo to vytvorí klasický výkaz ? Zuzka vďaka už som si ich vytlačila aj do zásoby, ale doteraz mi to išlo tak neviem čo je, aj na iných stránkach poisťovní to ide len UNION. Ešte raz obom vďaka, na poradu je vždy spoľahnutie.

    Tweety je offline (nepripojený) Tweety

    Tweety
    Keď to všetko pekne vypíšeš, dáš tlač, výkaz sa vytvorí a potom ho už len vytlačíš.

    adam je offline (nepripojený) adam

    adam
    Prosím Vás, ktoré tlačivo Union poisťovne je na odhlásenie zamestnanca zo ZP pri ukončení pracovného pomeru.Neviem sa v tých tlačivách vysomáriť...
    Vopred ďakujem...

    evina je offline (nepripojený) evina

    evina
    adam Pozri príspevok
    Prosím Vás, ktoré tlačivo Union poisťovne je na odhlásenie zamestnanca zo ZP pri ukončení pracovného pomeru.Neviem sa v tých tlačivách vysomáriť...
    Vopred ďakujem...
    Pripla Tweety - a tam Oznámenie zamestnávateľa o poistencoch pri zmene.... t.j. to, ktoré dávaš aj pri prihlásení , ale píšeš tam K - koniec a dátum ukončenia PP.

    Ja sa chcem opýtať, čo robím zle, lebo pri tejto poisťovni mi nejde písať priamo do tlačiva?

    katkaj je offline (nepripojený) katkaj

    katkaj
    evina Pozri príspevok
    Pripla Tweety - a tam Oznámenie zamestnávateľa o poistencoch pri zmene.... t.j. to, ktoré dávaš aj pri prihlásení , ale píšeš tam K - koniec a dátum ukončenia PP.

    Ja sa chcem opýtať, čo robím zle, lebo pri tejto poisťovni mi nejde písať priamo do tlačiva?

    Keď si dáš vtlačivách možnosť "online verzia" tak nie je problém tam vpisovať

    evina je offline (nepripojený) evina

    evina
    katkaj Pozri príspevok
    Keď si dáš vtlačivách možnosť "online verzia" tak nie je problém tam vpisovať
    ale potom mi to vytlačí také iné tlačivo

    katkaj je offline (nepripojený) katkaj

    katkaj
    evina Pozri príspevok
    ale potom mi to vytlačí také iné tlačivo
    Neviem Evy aké iné tlačivo. Ja bežne vypĺňam oznámenia aj iné dokumenty na ich stránke a zatiaľ nebol problém

    evina je offline (nepripojený) evina

    evina
    katkaj Pozri príspevok
    Neviem Evy aké iné tlačivo. Ja bežne vypĺňam oznámenia aj iné dokumenty na ich stránke a zatiaľ nebol problém
    teraz som to skúsila a už sa mi to podarilo, dík. Asi pred dvoma mesiacmi som to tak spravila a vytlačilo mi to tu on line verziu, akože nie formulár ako treba

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.