Zavrieť

Porady

plynovy sporak

Mozete mi poradit, kde sa daju kupit drziaky nad rosty na plynovy sporak? Ide o znacku Mora. Dakujem.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Hlinkovx je offline (nepripojený) Hlinkovx

    ta som to ja :-) Hlinkovx
    tu si skús vybrať firmu, ktorá je k tebe najbližšie..http://www.gorenje.sk/servis
    ja osobne som náhradné veci na sporák kupovala u nás v PD na tomto číslo 0465426118 .. bolo to absolútne bezproblémové

    binko je offline (nepripojený) binko

    binko
    kedze nadpis temy je plynovy sporak, tak sa pytam:
    mam doma sporak, ktory chcem dat na chalupu ale pouzivat ho len na pripojenie na bombu. Co mi treba ake upravy na tom urobit? Ze vraj nieco je treba, ale nevedeli povedat ze co. Ak ano, kde to kupim a kolko to asi stoji.
    Dakujem

    Zoltán Kovács je offline (nepripojený) Zoltán Kovács

    človek, príliš dôverčivý, a niekedy aj idealista, ktorý verí v dobro človeka ...viac Zoltán Kovács
    binko Pozri príspevok
    kedze nadpis temy je plynovy sporak, tak sa pytam:
    mam doma sporak, ktory chcem dat na chalupu ale pouzivat ho len na pripojenie na bombu. Co mi treba ake upravy na tom urobit? Ze vraj nieco je treba, ale nevedeli povedat ze co. Ak ano, kde to kupim a kolko to asi stoji.
    Dakujem
    Ak dobre viem, tak treba vymeniť trisky, nakoľko iné sa používajú na zemný plyn a iné na propán-bután.

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.