Zavrieť

Porady

Výroba toriet v Bratislave

Chcela by som sa opýtať či sa nenájde niekto kto by mi vedel poradiť výrobu toriet v Bratislave. Dcéra ide mať narodeniny a chcela by som pre nu niečo atypické, nie klasiku. Vďaka za rady.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    anmary je offline (nepripojený) anmary

    anmary
    A čo takto upiecť vlastnú tortu? Tu niekde na PORADE je dokonca link na výrobu jedlých obrázkov na torty. Dajú sa spraviť aj z Tebou zaslanej fotografie /môže to byť jej domáci miláčik, rodinná fotka,... /. Tento jedlý obrázok stačí dať na vrch torty, uhladiť a spapať.

    bv_alexandra je offline (nepripojený) bv_alexandra

    bv_alexandra
    Fíha len neviem či by som to ešte zvládla. Kedysi som torty robievala ale klasické.

    Kazu je offline (nepripojený) Kazu

    Kazu
    Niečo pekné a atypické pečú v cukrárni v Malackách. Na námestí je banka OTP a za ňou doprava. Ďaľšia ulica zase doprava a ste pri cukrárni, č.t. 034 7726956. Torty su veľmi pekné a aj chutné. U mojej vnučky majú veľký úspech a pre jej rozžiarené očká tých 50 km rada idem. Je dobré tam najprv zájsť aby ste videli čo ponúkajú.

    anmary je offline (nepripojený) anmary

    anmary
    bv_alexandra Pozri príspevok
    Fíha len neviem či by som to ešte zvládla. Kedysi som torty robievala ale klasické.
    A nemyslíš, že toto by dcéru potešilo? Veď upečieš klasiku, na vrch natrieš trocha plnky, položíš obrázok, uhladíš ho a poprípade môžeš dozdobiť po krajoch. Nič zložité. Len treba dostatočne vopred objednať obrázok. Skús www.obrazok.ic.cz

    endrju je offline (nepripojený) endrju

    endrju
    alena Pozri príspevok
    tu robia výborné zákusky a torty www.***.sk
    Aj keď teraz robíme reklamu niekomu na mieste, kde nie je zvykom robiť reklamy, v tomto prípade ide asi o výnimku z pravidla. V našej "širšej rodine" je už niekoľko rokom zvykom, že na akúkoľvek slávnostnú príležitosť všetci "pečú" práve v tejto cukrárni.
    A vyššie spomenutá cukráreň v Malackách (neviem to naisto, ale okolo mňa sa "motali" nejaké informácie takéhoto typu) by mohla mať rovnakých majiteľov, ako spomenutá cukráreň v Bratislave.

    P.S.
    Ostatný krát som "piekol" v tej cukrárni predvčerom a videl som tam aj tie "jedlé" obrázky, o ktorých bola reč v predchádzajúcich príspevkoch. Cena za obrázok cca 150,- SKK (s DPH; bez informácie o prírastku hmotnosti vyvolaného skonzumovaním takého obrázku )
    Naposledy upravil endrju : 14.08.07 at 12:07

    layla je offline (nepripojený) layla

    layla
    Taktiez odporucam cukraren Danela na Trnavke. Oni robia torty z masla, a nie z margarinu. a su naozaj VYNIKAJUCE.

    camelfly je offline (nepripojený) camelfly

    camelfly
    škoda že nie si bližšie od nás , odporúčala by som ti tiež jednu výbornú cukráreň kde pečú skvelé torty, posielam ti aspoň jednu verziu torty, ktorú sme dávali robiť my, pečú skvelé

    bv_alexandra je offline (nepripojený) bv_alexandra

    bv_alexandra
    Camelfy tá je nádherná, všetkým dakujem za postrehy a pôjdem kuknúť na tú trnávku.
    - Ked ju už aj endrju odporučil- tak si dám poradiť

    endrju je offline (nepripojený) endrju

    endrju
    bv_alexandra Pozri príspevok
    ... - Ked ju už aj endrju odporučil- tak si dám poradiť
    Nika, ďakujem za uznanie

    anklar je offline (nepripojený) anklar

    Anklar anklar
    alena Pozri príspevok
    tu robia výborné zákusky a torty www.danela.sk
    Výborné? Super výborné. Jóóój, ako výborné!

    bv_alexandra je offline (nepripojený) bv_alexandra

    bv_alexandra
    endrju Pozri príspevok
    Nika, ďakujem za uznanie
    Endrju dúfam že si to zobral ako uznanie. Skutočne to bolo písané a uznanie
    Už som tam volala a dnes tam utekám rýchlo jednu tortisko napiecť. Už terazky sa na ňu teším, juuuuj

    bv_alexandra je offline (nepripojený) bv_alexandra

    bv_alexandra
    Síce trošku neskôr ale predsa, chcem poďakovať za dobrý tip na tortu.
    Tá torta bola nielen nádherná ale ešte k tomu bola taaaaaáááák neskutočne dobrá. Proste mňam. Určite tam ešte pár krát zájdem napiecť.
    Nakoniec som upustila z myšlienky torty z fotkou a bolo to toto:
    Naposledy upravil bv_alexandra : 29.01.09 at 11:24

    willma je offline (nepripojený) willma

    willma
    bv_alexandra Pozri príspevok
    Síce trošku neskôr ale predsa, chcem poďakovať za dobrý tip na tortu.
    Tá torta bola nielen nádherná ale ešte k tomu bola taaaaaáááák neskutočne dobrá. Proste mňam. Určite tam ešte pár krát zájdem napiecť.
    Nakoniec som upustila z myšlienky torty z fotkou a bolo to toto:
    Je krásna, ešte bonzni cenu a december majú istú zákazku.

    camelfly je offline (nepripojený) camelfly

    camelfly
    bv_alexandra Pozri príspevok
    Síce trošku neskôr ale predsa, chcem poďakovať za dobrý tip na tortu.
    Tá torta bola nielen nádherná ale ešte k tomu bola taaaaaáááák neskutočne dobrá. Proste mňam. Určite tam ešte pár krát zájdem napiecť.
    Nakoniec som upustila z myšlienky torty z fotkou a bolo to toto:
    veru, je nádherná ako z rozprávky

    bv_alexandra je offline (nepripojený) bv_alexandra

    bv_alexandra
    willma Pozri príspevok
    Je krásna, ešte bonzni cenu a december majú istú zákazku.
    Nakoľko torta mala takmer 4 kg tak tortička stála spolu aj s bábikou tuším 980 Sk. Ale je aj tá možnosť že babiku si dodá zákazník. Wilmuš odporúčam ju naozaj bola perfektná. Mali sme ovocnú.

    bv_alexandra je offline (nepripojený) bv_alexandra

    bv_alexandra
    camelfly Pozri príspevok
    veru, je nádherná ako z rozprávky
    Babenky my sme mali skutočnú rozprávku dokonca sme mali aj princeznú a motýľovú vílu, ktorá priniesla tú tortu oslávenkyni. Ukážem aspoň princeznú,tá víla sa hanbítá sa nechce ukazovať
    Naposledy upravil bv_alexandra : 29.01.09 at 11:24

    pandorasbox je offline (nepripojený) pandorasbox

    pandorasbox
    bv_alexandra Pozri príspevok
    Nakoľko torta mala takmer 4 kg tak tortička stála spolu aj s bábikou tuším 980 Sk. Ale je aj tá možnosť že babiku si dodá zákazník. Wilmuš odporúčam ju naozaj bola perfektná. Mali sme ovocnú.
    Bola som dnes v tejto horespomínanej cukrárni a odišla som veľmi sklamaná. Chcela som objednať synovi k narodkám netradičkú tortičku, žiaľ nepochodila som. Majú zopár v katalógiu a žiadnu inú nerobia...ani alternatívu čo som chcdela..takú s obrázkom, ktorú iba prilepíš...to aj amatér bez problémov zvládne...... kúpila som si zopár zákuskov, ktoré síce chutili, boli výborné, ale nezakryli sklamanie z ich obmedzenej ochoty výrobiť inú tortu, než majú v katalógu. Ako som tak smútila a nastupovala do auta ma jedna pani zastavila na ulici a poradila mi aj inú cukráreň nachádzajúcu sa na blízku...na Krajnej ulici (za Tatrabankou, ide sa z Galvániho ulice). Hneď som tam nabehla...tortičku objednala a v nedeľu už aj idem pre ňu. Nemali problém vyrobiť takú tortu, akú som chcela..aj keď bola netradičná. Podotýkam, že som si tiež kúpila zákusky a boli perfektné, by som povedala, že chuťovo také isté....možno aj lepšie.....takže odporúčam pre každého, kto chce chutnú akúkoľvek tortu.... možno sa spýtate, prečo som si neupiekla ľahkú tortu s obrázkom..žiaľ, odchádzam dnes ráno a prídem až v nedeľu doobeda a poobede sú už oslavy...prajem všetkým poraďákom krásny deň

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.