Zavrieť

Porady

stravne listky a sluzobna cesta

Chcem sa spytat ako je to s narokom na stravny listok ak zamestnanec doletel z belgicka na bratislavske letisko rano o 1.30? Program mi vypocital, ze ma v ten den prichodu narok na stravene do 6 hodin...teda vo vyske 1/4 stravneho za prislusny stat. A co ak rano nastupil do roboty a v ten den aj robil..takze nema narok na stravny listok?lebo dostal diety?
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Stina je offline (nepripojený) Stina

    Stina
    Ak v ten deň nastúpi do práce a odrobí viac ako 4 hodiny - nárok na stravný lístok má.

    bui je offline (nepripojený) bui

    Som vydata, momentalne som na MD..pred MD som pracovala v hoteli ako uctovnicka, vystudovala som na EU odbor uctovnictvo/auditorstvo ...viac bui
    ale dostane diety....

    Chobot je teraz online Chobot

    Chobot
    bui Pozri príspevok
    ale dostane diety....
    Diety dostane za pracovnú cestu, ktorá v ten deň trvala od 00:00 do 01:30. Podľa zákona aj keby bol len hodinu, tak pri ZSC má nárok na náhrady, lebo tam je prvé časové pásmo "0-6 hodín", kým pri TSC je prvé časové pásmo "5-12 hodín".

    Ak v ted istý deň nasúpi do práce a odpracuje aspoň 4 hodiny, má zse nárok na stravný lístok. Takže môže sa stať, že dostane ja náhrady aj lístok na obed.

    bui je offline (nepripojený) bui

    Som vydata, momentalne som na MD..pred MD som pracovala v hoteli ako uctovnicka, vystudovala som na EU odbor uctovnictvo/auditorstvo ...viac bui
    Dakujem moc.

    stravne listky a sluzobna cesta

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.