Zavrieť

Porady

Dobrý anjel

Včera mi prišiel email s názvom - Malá Julinka zomrela. Ten kto je "dobrý anjel" vie o čo a o koho ide, určite je aj na porade veľa "dobrých anjelov". Prišlo mi strašne ľúto, slzy mi začali stekať po tvári, ešte dnes na to myslím, nedá sa to vymazať len tak z mysle. My "dobrí anjeli" sme sledovali jej osud od samého začiatku a želali skoré uzdravenie. Dnes už vieme, že malá Julinka je v nebíčku a verím, že aj naďalej bude našim anjelikom.
Usporiadat
mirhu mirhu

mirhu je offline (nepripojený) mirhu

Mirka
Fany Pozri príspevok
Nejde tu o chválu, skôr o inšpiráciu alebo výzvu pre iných. Mnohí možno ani netušia, o čom tento projekt je. A ak budú dlho váhať s pomocou, môže byť pre mnohých už neskoro.
Skúste sa pozrieť aj na projekt Svetielko pomoci, link nájdete v mojom verejnom profile...
...aj my sme pomáhali deťom, ktoré už medzi nami nie sú... sú už ŠTYRI....
0 0
cactus cactus

cactus je offline (nepripojený) cactus

nezaškodí čítať návody na rôzne veci.... ...viac
Troška oživím túto tému tým, že prilepím mail, ktorý som dnes dostala.
Možnoi bude inšpiráciou pre niektorých z vás, pretože poskytovanie pomoci chorým a postihnutým a hlavne deťom nie je nikdy dosť.



Mili Dobri anjeli,

tesime sa, ze nasa rodina ma uz 40 000 Dobrych anjelov.

Keby kazdy z nas nasiel len jedneho dalsieho Dobreho anjela, bolo by nas 80 000.
Predstavte si, ze sa potom postavime jeden na druheho.
Budeme siahat do vysky 130 kilometrov.
Mozeme sa tak spolu dotknut vesmiru.

Andrej Kiska a Igor Brossmann
0 0
Bianka.S Bianka.S

Bianka.S je offline (nepripojený) Bianka.S

Dobrý deň

Zaujala ma táto téma a o anjeloch som veľa počula,no nepoznám nikoho kto sa ním aj stal,môže mi niekto z vás poradiť ako sa do vašich radov dostať?
0 0
cactus cactus

cactus je offline (nepripojený) cactus

nezaškodí čítať návody na rôzne veci.... ...viac
Bianka.S Pozri príspevok
Dobrý deň

Zaujala ma táto téma a o anjeloch som veľa počula,no nepoznám nikoho kto sa ním aj stal,môže mi niekto z vás poradiť ako sa do vašich radov dostať?
ahoj, Bianka, prilepím link na Stránku dobrý anjel, tak si to tam pozri a potom napíš svoje dojmy.
0 0
betka631 betka631

betka631 je offline (nepripojený) betka631

Ak nosíš nebo v sebe, nájdeš ho všade.♥ ...viac
http://www.dobryanjel.sk/?folder=34
0 0
Bianka.S Bianka.S

Bianka.S je offline (nepripojený) Bianka.S

Tú linku si určite pozriem,viem čo je rakovina a rada by som aspoň takto pomohla
0 0
Bianka.S Bianka.S

Bianka.S je offline (nepripojený) Bianka.S

Neznáma hrozba, neznáme zlo je vždy horšie ako to známe zlo, a preto sa treba o rakovine otvorene rozprávať. Dôležité je všímať si signály vlastného tela aj svojich blízkych, nezabúdať na prevenciu a ísť k lekárovi včas! A nezabudnite: najmocnejšou zbraňou proti chorobe je vaša vôľa žiť a vyzdravieť!

Toto ma na tej stránke zaujalo najviac a hlavne posledná veta je veľmi pravdivá a prikladám aj to čo som dostala od kamaráta,ked som sa dozvedela že aj ja musím začať bojovať.


Neprišla si na tento svet pre porážku,v tvojich žilách nekoluje neúspech,nie si ovca,čo čaká kým ju pastier poženie,si lev a tvojím osudom je víťazstvo a preto nikdy v živote sa nevzdávaj aj keď si prehrala,pretože skutočne prehráš až keď sa VZDÁŠ.


A teraz dám ešte trvalý príkaz do banky,číslo už mám.Ďakujem za pomoc veď ja tiež lietam,aj ked náš vták je z plechu.
0 0
Eulalia Eulalia

Eulalia je offline (nepripojený) Eulalia

cactus Pozri príspevok
Troška oživím túto tému tým, že prilepím mail, ktorý som dnes dostala.
Možnoi bude inšpiráciou pre niektorých z vás, pretože poskytovanie pomoci chorým a postihnutým a hlavne deťom nie je nikdy dosť.



Mili Dobri anjeli,

tesime sa, ze nasa rodina ma uz 40 000 Dobrych anjelov.

Keby kazdy z nas nasiel len jedneho dalsieho Dobreho anjela, bolo by nas 80 000.
Predstavte si, ze sa potom postavime jeden na druheho.
Budeme siahat do vysky 130 kilometrov.
Mozeme sa tak spolu dotknut vesmiru.

Andrej Kiska a Igor Brossmann
Koľko obyvateľov má Slovensko? Koľkí z nich sú zárobkovo činní a môžu si dovoliť prispieť aspoň nejakou sumou mesačne na pomoc iným? Určite je to viac ako tých 40 tisíc. Vznikla tu pred časom krásna iniciatíva na pomoc rodine, ktorej otec zomrel v zahraničí. Možno by nebolo od veci, keby sa viacerí Poraďáci - aj keď je ich už dosť - zapojili aj medzi anjelov.
Na celej tej myšlienke sa mi páči najmä to, že každý, kto prispeje, má istotu, že prispel konkrétnemu človeku a na dobrú vec. Ak dám žobrákovi na ulici peniaze, veľmi často tie peniaze skončia v alkohole alebo u "žobráckeho bossa". Takto ale viem, že moje peniaze niekomu pomôžu. A spolu s tou mesačnou sumou posielam svoju súkromnú modlitbu, aby to bolo účinnejšie.
0 0
cactus cactus

cactus je offline (nepripojený) cactus

nezaškodí čítať návody na rôzne veci.... ...viac
cactus Pozri príspevok
ahoj, Bianka, prilepím link na Stránku dobrý anjel, tak si to tam pozri a potom napíš svoje dojmy.
Ďakujem ti betka631, že si to za mňa tam prilepila. Vôbec som si nevšimla, že sa to nezobrazilo. ešte raz dík...
0 0
cactus cactus

cactus je offline (nepripojený) cactus

nezaškodí čítať návody na rôzne veci.... ...viac
Eulalia Pozri príspevok
Koľko obyvateľov má Slovensko? Koľkí z nich sú zárobkovo činní a môžu si dovoliť prispieť aspoň nejakou sumou mesačne na pomoc iným? Určite je to viac ako tých 40 tisíc. Vznikla tu pred časom krásna iniciatíva na pomoc rodine, ktorej otec zomrel v zahraničí. Možno by nebolo od veci, keby sa viacerí Poraďáci - aj keď je ich už dosť - zapojili aj medzi anjelov.
Na celej tej myšlienke sa mi páči najmä to, že každý, kto prispeje, má istotu, že prispel konkrétnemu človeku a na dobrú vec. Ak dám žobrákovi na ulici peniaze, veľmi často tie peniaze skončia v alkohole alebo u "žobráckeho bossa". Takto ale viem, že moje peniaze niekomu pomôžu. A spolu s tou mesačnou sumou posielam svoju súkromnú modlitbu, aby to bolo účinnejšie.
Evka a ešte doplním, že tí obdarovaní vôbec nie sú anonymní, každý sa môže pozrieť komu konkrétne a koľko prispel a to každý mesiac. a dá sa využiť aj možnosť, samozrejme kto to chce a má silu, sa s nimi skontaktovať.
0 0
Bianka.S Bianka.S

Bianka.S je offline (nepripojený) Bianka.S

Len ľudia majú väčšinou zvláštny názor,vraj chceme prispievať a peniaze aj ked si to môžeme skontrolovať idú bohvie kam. Je veľa ľudí čo tomu nedvôverujú,bohužiaľ,no možno ak budú takú pomoc potrebovať pochopia.
0 0
Eulalia Eulalia

Eulalia je offline (nepripojený) Eulalia

Bianka.S Pozri príspevok
Len ľudia majú väčšinou zvláštny názor,vraj chceme prispievať a peniaze aj ked si to môžeme skontrolovať idú bohvie kam. Je veľa ľudí čo tomu nedvôverujú,bohužiaľ,no možno ak budú takú pomoc potrebovať pochopia.
K tomuto systému mám dôveru, neobávam sa, že by mohli byť peniaze zneužité. Vždy dostanem info aj s adresou, komu moje peniaze išli.
0 0
cactus cactus

cactus je offline (nepripojený) cactus

nezaškodí čítať návody na rôzne veci.... ...viac
Eulalia Pozri príspevok
K tomuto systému mám dôveru, neobávam sa, že by mohli byť peniaze zneužité. Vždy dostanem info aj s adresou, komu moje peniaze išli.
Presne tak, aj ja si to môžem pozrieť a všetky peniaze a každý mesiac.
Je to vierohodná organizácia a dobrý systém pomoci
0 0
ErikaDP ErikaDP

ErikaDP je offline (nepripojený) ErikaDP

Aj ja napriek averzii voči verejným zbierkam tomuto systemu uplne dôverujem. Ked si vyberiete, ze chcete aby Vaša pomoc bola somerovaná konkretnej rodine, máte o prijmatelovi zakladne info ( adresa, telefonny kontakt) t.j. ak chcete, možte si overit, ci pomoc naozaj dostal. Verim, ze pri takejto možnej kontrole by si organizatori nedovolili robit podvody.A prijmatelov vyberaju lekari, kotri poznaju konkretnu rodinu, jej situaciu. Zaujal ma aj jeden z dvoch zakladateľov tohto sytemu, kotrého pred časom mala Alena Heribanová vo svojej relácii Anjeli strážni. Hovoril o svojom podnete na založenie tohto systemu. Mala som pocit, že je to človek, kotrý govorí úprimne.
Viem ze ludia su uz rezignovaní na podobne systemy zbierok, ale skuste si na stranke Dobreho anjela pozrieť popis fungovania, možno Vas to presvedčí. A myslim si aj to, že celkove žijeme v dosť zlej dobe vzhľadom na nevravižovosť medzi ľuďmi, na negatívne prejavy. Ale nastačí nadávať vo všeobecnosti na zlý svet, zlý systém, verím že každý musí začať sám od seba a okolo seba. A toto je jeden zo spôsobov, ako sa bez veľkých rečí, dá urobiť to moje niečo malé, alé dobré, podľa mojich možností. A myslím si aj, že napr. 100,- SK hocikedy vyhodíme za blbosti ( noviny, kotre už zajtra vyhodime, cigarety a podobne), ale pre ineho je to neocenitelna pomoc, najmä keď sa nas nazbiera zopár takých 100-korunových prispievateľov.
0 0
diabol4 diabol4

diabol4 je offline (nepripojený) diabol4

Ahojte Anjeliky, počula som reklamu v telke, v rádiu. Moje detičky tú reklamu zbožňujú, a myslím že práve hlások Ninky pritiahne viac DOBRÝCH ANJELOV. Včera som sa zaregistrovala, dnes zadala trvalý príkaz v banke. A práve idem rozposlať linky v našej firme. A mám z toho veeeeľmi dobrý pocit. Je to fakt úžasný pocit, že aj ja môžem niečím prispiesť ...
Každý z nás sa raz môže ocitnúť v podobnej situácii, a potom bude vedieť že nie je na svete sám, ale stoja pri ňom "Dobrí anjeli"
0 0
plavčík plavčík

plavčík je offline (nepripojený) plavčík

človek s dušou
Veľa som o tom počula, ale ako tu už bolo povedané - po rôznych podvodoch som tomu nedôverovala i keď som mala túžbu pomôcť / moja maminka umrela na onkol.ochorenie a mne teraz tiež preletela ponad hlavou hrozba/ a tak sa idem pripojiť medzí Vás...príkaz v banke už ide.
0 0
cactus cactus

cactus je offline (nepripojený) cactus

nezaškodí čítať návody na rôzne veci.... ...viac
Poraďáci veľmi ma teší a hreje pocit, že ste zareagovali a tým správnym smerom.
Ďakujem, ža všetkých, ktorí ozaj túto našu (hoci niekedy aj malú) pomoc potrebujú.
0 0
cloe cloe

cloe je offline (nepripojený) cloe

Som najskôr človek až potom účtovník! ...viac
cactus Pozri príspevok
Poraďáci veľmi ma teší a hreje pocit, že ste zareagovali a tým správnym smerom.
Ďakujem, ža všetkých, ktorí ozaj túto našu (hoci niekedy aj malú) pomoc potrebujú.
Ja už som tiež nejaký čas medzi "anjelikmi", prispievam prostredníctvom telefónneho účtu za mobil. Môžem povedať, že tú sumu častokrát ani nespoznám. Som rada, že som to urobila.
0 0
cactus cactus

cactus je offline (nepripojený) cactus

nezaškodí čítať návody na rôzne veci.... ...viac
Fany Pozri príspevok
Je veľmi šľachetné pomôcť, hoci kvapkou, tomu, kto to naozaj potrebuje. Tiež som dobrým anjelom, preto navrhujem, pripojte si toto k menu (do kolonky odkiaľ som), možno tak budete inšpirovať viacerých a bude nás viac, ktorí pomôžu. Napokon, rovnako ako majú niektorí CCCC, prečo nemať Dobrý anjel. Ja som tak teraz urobila a vyzívam aj ostatných. Verím, že nás je viac a bude ešte viac.
Ak sa chce niekto inšpirovat, tu je link na webstránku:

http://www.dobryanjel.sk/?folder=1
Tento nápad padol v príspevku od Fany.
Myslí sa tým doplniť svoj profil.
0 0
hanelie hanelie

hanelie je offline (nepripojený) hanelie

sprievodca CR Rakúsko,
ak je ozaj záujem pomáhať nemusí to byť formou zasielania peňazí - ak má niekto pochybnosti o tom načo sú tieto peniažky použité - môže to byť aj prostredníctvom konkrétneho určenia / pre choré detičky : hračky, zdravotný materiál, ap
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať