Zavrieť

Porady

CENA za Pracovnu zdravotnu sluzbu

Gard Gard

Gard je offline (nepripojený) Gard

Vela z nas hlada vhodneho dodavatela Pracovnej zdravotnej sluzby. Som jednym z nich. Tych firiem, ktore to robia je tiez vela. Ak niekto uz mate cenovu ponuku za prehliadky zamestnancov, dajte ju sem prosim, nech sa aj ostatni vedia zorientovat v cenach tychto 'nanutenych sluzieb' a neplatit zbytocne vela.
Usporiadat
Zoltán Kovács Zoltán Kovács

Zoltán Kovács je offline (nepripojený) Zoltán Kovács

človek, príliš dôverčivý, a niekedy aj idealista, ktorý verí v dobro človeka ...viac
http://www.porada.sk/t65382-pzs-posl...estnancov.html
0 0
Menej reklamy? Zaregistrujte sa! - Žiadne vyskakovacie reklamy!
Zuzka10 Zuzka10

Zuzka10 je offline (nepripojený) Zuzka10

jednoduchá žena,matka,babička ...viac
Na jedného zamestnanca 3.088,--. Nie je to trošku veľa?
0 0
veronikasad veronikasad

veronikasad je offline (nepripojený) veronikasad

Zuzka10 Pozri príspevok
Na jedného zamestnanca 3.088,--. Nie je to trošku veľa?
Cena z predch.príspevku sa nedá prepočítavať na pracovníkov. Len vstupný audit a spracovanie dát je s DPH za 7616sk, a ten by robili či tam je jeden zamestnanec alebo viac.......

---------
Veronika
0 0
mizu mizu

mizu je offline (nepripojený) mizu

Bolo písané : poslali mi sumu za 3 zamestnancov
0 0
Braňo Braňo

Braňo je offline (nepripojený) Braňo

Ja mám dve ponuky na PZS. Máme 25 zamestnancov, riziká máme iba práce so zobrazovacími jednotkami, nič iné. Požadujú paušál 300 SKK/os/mesiac. Skutočne sa jedná o biznis, nakoľko ich analýza spočíva v tom, že si vypíšeme sami dotazník aké riziká máme.

Toto je analýza (približná hodnota 6 tis. SKK), nerobím si srandu :

Identifikačné údaje zamestnávateľa
Názov

IČO

DIČ

Sídlo





Kontakty
Štatut. zástupca

telefón
Registrácia

Fax
e-mail

Predmet činnosti
Druh činnosti


Pracovisko, prevádzka


Od kedy:
Profesie
Počet zamestnancov
Z toho žien













Riziká vyhlásené príslušným RÚVZ
Druh
Kategória
Počet
Fyzikálne
Hluk

Vibrácie

Lasery

Elektromagnetické žiarenie

Ionizujúce žiarenie

Prach
anorganický inertný

anorganický fibrogénny

organický

Biologické
(uveďte druh)



Chemické
(uveďte druh)



Karcinogény
(uveďte druh)


Iné riziká
Druh
Počet
Práca na zmeny
Práca vo výškach
Práca v noci
Nadmerná fyzická záťaž
Práca so zobrazovacími jednotkami


Doplňujúce údaje

Počet
Priznané choroby z povolania
Podozrenia na choroby z povolania
Pracovné úrazy za posledné 2 roky - počet






0 0
evina evina

evina je offline (nepripojený) evina

Že my robíme prácu ktorú robíme- predstavte si, čo chcú po nás klienti za takú cenu...
0 0
Pepa Pepa

Pepa je offline (nepripojený) Pepa

mizu Pozri príspevok
Bolo písané : poslali mi sumu za 3 zamestnancov
Hej bolo písané - treba si otvoriť priložený link od Smith a v ňom súbor od Dan.
0 0
VladoaKatka VladoaKatka

VladoaKatka je offline (nepripojený) VladoaKatka

Pozrite si toto:
Naposledy upravil VladoaKatka : 21.11.07 at 10:53
0 0
Pepa Pepa

Pepa je offline (nepripojený) Pepa

Mám nizky tlak, tak som si ho do tejto témy prišla upraviť - takže MALA som nízky tlak.

Otvoríla som si súbor od DAN a medziiným čítam:

Zamestnancom nad 40 rokov veku je základné vyšetrenie doplnené o EKG – cena 250,- Sk/osoba. Rozsah základného vyšetrenia je uvedený v druhoch vyšetrení preventívnych lekárskych prehliadok vo vzťahu k práci.

Moja otázka znie: čo budú vlastne hradiť ZP? Budeme zamestnancom platiť všetky vyšetrenia či čo? V niektorých návrhoch PZS som videla aj rozbory krvi /samozrejme vo vzťahu k práci/ a ďalšie, ktoré boli doteraz hradené v rámci vstupnej prehliadky ZP.
0 0
Johanka Johanka

Johanka je offline (nepripojený) Johanka

Vopred sa ospravedlňujem za podráždený tón, ale myslela som si, že ma dráždi iba znenie súvisiaceho zákona . Cenníky zo mňa robia divé zviera .
My sme fakt sprostý ( podnikateľský) národ. Keď tí na hlavu padnutí papaláši uzákonia, že si každé ráno máme natrieť hlavu h....m, my sme schopní to robiť .... Nezdá sa Vám, že nás skúšajú koľko vydržíme ???
0 0
Braňo Braňo

Braňo je offline (nepripojený) Braňo

Johanka, tu sa nejedná vôbec o zdravie v konečnom dôsledku, ale pre biznis pre súkromné firmy (uvedené v prílohe zákona). Lebo ak máš problém so srdcom, praktický lekár Ťa pošle na vyšetrenie k internistovi v rámci Tvojho zdravotného poistenia. Ale prečo by Ti toto vyšetrenie neurobila súkromná firma za 600,- SKK,keď dostane zaplatené na základe uzavretej zmluvy? Však páni zákonodarci?
0 0
Gard Gard

Gard je offline (nepripojený) Gard

Chcel by som poprosit diskutujucich aby sa drzali temy. Diskusie na tuto temu su aj inde, pod inymi nazvami. Chcel som tuto temu zalozit vylucne ohladom CENY tychto sluzieb, aby sme si spravili prehlad co kolko a kde stoji a nechodili kazdy ku kazdemu poskytovatelovi PZS sa pytat, resp. aby sme sa vedeli CENOVO orientovat.
0 0
VladoaKatka VladoaKatka

VladoaKatka je offline (nepripojený) VladoaKatka

Toto sme dostali z jednej nemenovanej PZS.
Naposledy upravil VladoaKatka : 02.02.08 at 11:09
0 0
patricia27 patricia27

patricia27 je offline (nepripojený) patricia27

Od PRO BIOSu mám takú istú ponuku ako VladoaKatka.

Takéto mám od MEDIREX:
Predbežná cena za komplexné zavedenie PZS pri predpokladanom počte zamestnancov 1 bude
1.200,- Sk 1. a 2. kategórii pracovných činností.

Cena nezahrňa samotné merania rizikových faktorov (hluk, prašnosť, osvetlenie, teplota a
iné). Tieto merania budú zabezpečované a kalkulované individuálne podľa potreby.
Cena je uvádzaná bez DPH. Fakturácia sa bude riadiť platnou legislatívou, vrátane
všetkých právnych predpisov upravujúcich DPH.
Základná preventívna prehliadka 1150,- Sk/zamestnanec
0 0
evelien evelien

evelien je offline (nepripojený) evelien

no ja mam taketo ceny:
a) paušálna suma 500,- Sk/za zamestnanca za rok
b) lekárska preventívna prehliadka základná vo vzťahu k práci pre TH zamestnancov: 750,- Sk - za vykonanú prehliadku (prehliadky sa vykonávajú 1x za 3 roky)
c) preventívna lekárska prehliadka základná vo vzťahu k práci pre výrobných zamestnancov (R-profesie): 750,- Sk za vykonanú prehliadku (prehliadky sa vykonávajú 1x za rok alebo 1 x za dva roky - podľa druhu rizikového faktora)
d) pri použití vlastnej dopravy si bude poskytovateľ účtovať paušál vo výške 8,- Sk za 1 km.
0 0
veronikasad veronikasad

veronikasad je offline (nepripojený) veronikasad

VladoaKatka Pozri príspevok
Toto sme dostali z jednej nemenovanej PZS.
Ak som to dobre pozerala, ta cena je za jedného zamestnanca. Dobrý biznis !

--------
Veronika
0 0
Infarkt Infarkt

Infarkt je offline (nepripojený) Infarkt

Muž...zatiaľ :-)
veronikasad Pozri príspevok
Ak som to dobre pozerala, ta cena je za jedného zamestnanca. Dobrý biznis !

--------
Veronika
Asi by sme sa mali preorientovať na iný biznis ...

... a nie za pár šupiek sedieť nad dokladmi od rána...prakticky do rána
0 0
MarcelkaT MarcelkaT

MarcelkaT je offline (nepripojený) MarcelkaT

VladoaKatka Pozri príspevok
Toto sme dostali z jednej nemenovanej PZS.
Aj ja som si to prečítala, fakt to je dobrý biznis. Neviem či by som aj nemala zaregistrovať a otvoriť si PZS a nie sedieť za počítačom a kaziť si zrak.
0 0
VladoaKatka VladoaKatka

VladoaKatka je offline (nepripojený) VladoaKatka

MarcelkaT Pozri príspevok
Aj ja som si to prečítala, fakt to je dobrý biznis. Neviem či by som aj nemala zaregistrovať a otvoriť si PZS a nie sedieť za počítačom a kaziť si zrak.
...podklady a kalkuláciu už máme, však podme do toho... a môžno, že aj nejakého lekára nájdeme, aby to nebolo také blbé.

GP im tiež nahráva, že sa nevyjadruje, termín na uzavretie zmlúv sa blíži, a radšej si každý tú zmluvu podpíše - aj keď nedobrovolne.
0 0
Anja111 Anja111

Anja111 je offline (nepripojený) Anja111

VladoaKatka Pozri príspevok
GP im tiež nahráva, že sa nevyjadruje, termín na uzavretie zmlúv sa blíži, a radšej si každý tú zmluvu podpíše - aj keď nedobrovolne.
... aj ja som už dospela do takého štádia. Tie pokuty sú dostatočne motivujúce...
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať