Zavrieť

Porady

Obývacie izby- inšpirácie

Pridavam tuto temu, aby sme si postupne zariadily cely dom, byt pripadne nacerpaly inspiraciu a nieco vylepsili.
Naposledy upravil Adkah : 08.12.08 at 08:55
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    tixi je offline (nepripojený) tixi

    tixi
    K stene obyvacky sice nedoladim sedaciu supravu,
    ale sa mozete ispirovat, ako mozno vyuzit priestor, ak ho mate malo obr. c1

    Obr. c.2 Moznosti vyuzitia 'NIKY' v obyvacke. Priestor pre knihy a dekoracie.
    004378.jpg  
    005601.jpg  
    1/1

    cloe je offline (nepripojený) cloe

    Som najskôr človek až potom účtovník! ...viac cloe
    tixi Pozri príspevok
    K stene obyvacky sice nedoladim sedaciu supravu,
    ale sa mozete ispirovat, ako mozno vyuzit priestor, ak ho mate malo obr. c1

    Obr. c.2 Moznosti vyuzitia 'NIKY' v obyvacke. Priestor pre knihy a dekoracie.
    Úžasné, takéto vecičky sú mi blízke. Ja mám tiež v obyv. len sedačku, TV a kvety

    Adkah je offline (nepripojený) Adkah

    Adkah
    Richard Pozri príspevok
    To je stena po ktorej poškuluješ?
    Zatial, este len sledujem ponuku a potom si vyberiem.
    Chcem sa spýtať na Vašu skúsenosť s bytovým dizajnérom, chcem doriešiť obývaciu izbu, v ktorej máme laminátové parkety, plastové okná, TV a koženú rohovú sedačku. V byte sme relatívne krátko cca 3 roky a myslím si, že už dozrel čas, aby som doladila detaily, avšak nemám žiadny nápad.Viete niekto poradiť?

    tixi je offline (nepripojený) tixi

    tixi
    A.D.P.Accounting Pozri príspevok
    Chcem sa spýtať na Vašu skúsenosť s bytovým dizajnérom, chcem doriešiť obývaciu izbu, v ktorej máme laminátové parkety, plastové okná, TV a koženú rohovú sedačku. V byte sme relatívne krátko cca 3 roky a myslím si, že už dozrel čas, aby som doladila detaily, avšak nemám žiadny nápad.Viete niekto poradiť?
    Nemam konkretnu skusenost s bytovym dizajnerom, ale pravdu poviem, viackrat som nad nim uvazovala. Mozno nejake inspiracie na obyvaciu izbu najdes aj na www.iprima.cz - jak se stavi sen. Su tam zaujimave inspiracie aj co sa tyka obyvacej izby, a inych miestnosti.

    osky je offline (nepripojený) osky

    osky
    ahoj,
    aj my zariadujeme dom a prave je na rade obyvacka.takze aj ja vsetkym dakujem za obrazky,ktore ma inspirovali.
    Sedacku sme si uz objednali-stavili sme nielen na pekny vzhlad ale aj na praktickost:
    je zlozena z dvojsedacky s moznostou rozlozenia na lozko,takisto je k tomu trojsedacka s tou istou moznostou a este naviac rozkladacie kreslo-polohovatelne/sedacka je z ASKA/.
    ja totiz nebyvam na Slovensku a tak musim mat v zalohe aj daco, kde mi navsteva moze prespat.na tejto sedacke sa vyspi dokopy 5 ludi,co je uplne super a navyse ma este aj ulozny priestor.
    Nie som vobec odbornik na techniku ,takze obrazky nie som schopna prilozit-sory...

    ostava mi domysliet obyvacia stena,ktora by nemala byt velka a mala by mat viac presklenych casti,kde by sme si mohli povykladat take pekne vecicky a somarinky,len tak pre potesenie oci....

    Bobbix je offline (nepripojený) Bobbix

    muž Bobbix
    Ako inspiracia tie obrazky mozu byt. No iba na par obrazkoch si viem predstavit spravne ulozenie systemu domaceho kina, ktory pouzivam cca 15 rokov. Neviem si predstavit, ze by som nemal sedacku presne oproti TV, o bocnom sedeni ani nehovorim.

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.