Zavrieť

Porady

Ako si stiahnuť videá z youtube

Na nete som našiel rôzne spôsoby a programy pomocou ktorých je možné stiahnuť a konvertovať videá z . Na jednej takej stránke sa mi dokonca začali otvárať ďaľšie a ďaľšie okná s rôznymi reklamami... no sranda.
Najjednoduchší postup je:
1. ísť na stránku:http://vixy.net/
2. napísať tam URL (skopíruj Ctrl+C a vlož Ctrl+V) požadovaného videa z YouTube
3. stlačiť Start
4. malo by to vypísať postupne:
- Connecting to the server
- Resolving the video URL (ak vám toto dlho vypisuje alebo Error: Sorry, server is too busy..., tak to skúste znova)
- Converting the video
5. keď vám to vypíše Conversion finished please download the following link: tak kliknite na zelenú šípku potom kliknite na Uložiť >> vyberte miesto kde to chcete dať A JE TO - HURÁÁÁ!
Všetkým vám prajem príjemné sťahovanie.
Naposledy upravil Bastian : 21.02.08 at 08:26
Usporiadat
zamestnankyna zamestnankyna

zamestnankyna je offline (nepripojený) zamestnankyna

Alebo skús Youtube Downloader.
0 0
miky64 miky64

miky64 je offline (nepripojený) miky64

bol som,som a ešte chvílku budem ...viac
zamestnankyna Pozri príspevok
Alebo skús Youtube Downloader.
nečital som celu debatu ale ja použivam downloadhelper je to jednoduche a bez problemove
0 0
Luboš275 Luboš275

Luboš275 je offline (nepripojený) Luboš275

Ja najradšej používam na sťahovanie videa /aTube Catcher/ a radím ho všetkým ktorí chcú bez problémov stiahnuť video nie len z Youtube.Je strašne jednoduchý .
Stačí-pustiť video ktoré chcem stiahnuť-označiť(Zmodrať) http:riadok-možnosti-kopírovať-otvoriť aTube.-kliknúť do kolonky vložiť-nastaviť formát(MP3alebo rôzne druhy Videa)-Stiahnuť. HOTOVO ! A máte buď len pesničku alebo celé video.
Programov som vyskúšal veľa ale tomuto sa žiadny nevyrovnal.A je zadarmo.
2 0
zamestnankyna zamestnankyna

zamestnankyna je offline (nepripojený) zamestnankyna

Naj sranda je, že vlastne žiadny sťahovač používať nemusíte. Každý prehrávač si video prehrávané z Y-tube na pozadí stiahne do priečinku s dočasnými súbormi. Takže stačí iba vedieť, kde je tento priečinok. Napr. pri Windows 7 a prehl. Chrome je to C:\Users\názov účtu\AppData\Local\Google\Chrome\User Data\Default\Cache.
Pri W7 a IE je to priečinok C:\Users\názov účtu\AppData\Local\Microsoft\Windows\Temporary Internet Files.
Ak máme Windows XP a IE tak je to C:\Documents and Settings\názovúčtu\Local Settings\Temporary Internet Files.

Tieto súbory nemajú koncovku a preto ich nerozoznáme podľa ikony. Musíme ich zoradiť podľa Dátumu vytvorenia a počas prehrávania videa bude požadovaný súbor najnovší. Jeho velkosť bude 1MB a viac. Premenujeme ho na nejakýnázov.flv. Prehráme ho vo Winampe alebo KMplayeri.
Ďalej ho môžeme konvertovať podla nálady.

Možno to vyzerá zložito ale po prvom raze je to rutina. Na uľahčenie si môžeme na plochu urobiť odkaz na priečinok s dočasnými súbormi. Howgh.
Naposledy upravil zamestnankyna : 17.04.10 at 21:59 Dôvod: lebo
3 0
zamestnankyna zamestnankyna

zamestnankyna je offline (nepripojený) zamestnankyna

A nezabudnime ani na Any Video Converter, dá sa prepnúť aj na češtinu a pred stiahnutím nastaviť formát, do ktorého sa má video prekonvertovať. A je samozrejme zdarma.
Naposledy upravil zamestnankyna : 17.04.10 at 22:07 Dôvod: lebo
0 0
sfinks sfinks

sfinks je offline (nepripojený) sfinks

Ja pouzivam addon pre mozilu ... na stranke mozily si mozes nast kopec softu : )
0 0
bettylou bettylou

bettylou je offline (nepripojený) bettylou

:-))
Ak sťahujem pomocou youtube catcher, akú príponu si mám dať? FLV mi neprehráva zvuk, mpg mi tiež neche prehrávať. Mám vistu, nainštalovaný FLV prehrávač. CHcela by som video pozerať na media player alebo na quick player?
0 0
zamestnankyna zamestnankyna

zamestnankyna je offline (nepripojený) zamestnankyna

Daj si príponu .flv a použi KM player.
Naposledy upravil zamestnankyna : 20.04.10 at 15:10
0 0
Dáša_ Dáša_

Dáša_ je offline (nepripojený) Dáša_

zamestnankyna Pozri príspevok
Naj sranda je, že vlastne žiadny sťahovač používať nemusíte. Každý prehrávač si video prehrávané z Y-tube na pozadí stiahne do priečinku s dočasnými súbormi. Takže stačí iba vedieť, kde je tento priečinok. Napr. pri Windows 7 a prehl. Chrome je to C:\Users\názov účtu\AppData\Local\Google\Chrome\User Data\Default\Cache.
Pri W7 a IE je to priečinok C:\Users\názov účtu\AppData\Local\Microsoft\Windows\Temporary Internet Files.
Ak máme Windows XP a IE tak je to C:\Documents and Settings\názovúčtu\Local Settings\Temporary Internet Files.

Tieto súbory nemajú koncovku a preto ich nerozoznáme podľa ikony. Musíme ich zoradiť podľa Dátumu vytvorenia a počas prehrávania videa bude požadovaný súbor najnovší. Jeho velkosť bude 1MB a viac. Premenujeme ho na nejakýnázov.flv. Prehráme ho vo Winampe alebo KMplayeri.
Ďalej ho môžeme konvertovať podla nálady.

Možno to vyzerá zložito ale po prvom raze je to rutina. Na uľahčenie si môžeme na plochu urobiť odkaz na priečinok s dočasnými súbormi. Howgh.
vcera som toto skusala asi dve hodiny, ale neuspela som. Zjavne som nenasla spravne priecinky. Ale nevzdavam sa, vyskusam, ked bude cas a cerstvo zapnuty pocitac...
0 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

Ak máme Windows XP a IE tak je to C:\Documents and Settings\názovúčtu\Local Settings\Temporary Internet Files.
Pokiaľ sa však používa iný prehliadač, môže to ukladať aj do: C:\Documents and Settings\názovúčtu\Local Settings\Temp.
0 0
zamestnankyna zamestnankyna

zamestnankyna je offline (nepripojený) zamestnankyna

Držím palce, keby niečo, pýtaj sa.
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
zamestnankyna Pozri príspevok
Naj sranda je, že vlastne žiadny sťahovač používať nemusíte. Každý prehrávač si video prehrávané z Y-tube na pozadí stiahne do priečinku s dočasnými súbormi. Takže stačí iba vedieť, kde je tento priečinok. Napr. pri Windows 7 a prehl. Chrome je to C:\Users\názov účtu\AppData\Local\Google\Chrome\User Data\Default\Cache.
Pri W7 a IE je to priečinok C:\Users\názov účtu\AppData\Local\Microsoft\Windows\Temporary Internet Files.
Ak máme Windows XP a IE tak je to C:\Documents and Settings\názovúčtu\Local Settings\Temporary Internet Files.

Tieto súbory nemajú koncovku a preto ich nerozoznáme podľa ikony. Musíme ich zoradiť podľa Dátumu vytvorenia a počas prehrávania videa bude požadovaný súbor najnovší. Jeho velkosť bude 1MB a viac. Premenujeme ho na nejakýnázov.flv. Prehráme ho vo Winampe alebo KMplayeri.
Ďalej ho môžeme konvertovať podla nálady.

Možno to vyzerá zložito ale po prvom raze je to rutina. Na uľahčenie si môžeme na plochu urobiť odkaz na priečinok s dočasnými súbormi. Howgh.
misoft Pozri príspevok
Pokiaľ sa však používa iný prehliadač, môže to ukladať aj do: C:\Documents and Settings\názovúčtu\Local Settings\Temp.
....pýtam sa PREČO ????????

Nie jednoduchšie si vytvoriť okamžite napríklad :

- Hudba - Zložka - Názov Interpréta .....skladby

- Film a video - Zložka - DVD - Názov filmu .....

Teda , aspoň ja to tak mám zaužívané ...

Prečo si to hádzať do vyššie uvedeného a potom to odtiaľ vyhrabávať ...a nevravím o tom , keď sa tam nahromadí toho neúrekom a v rôznych formátoch , nakoľko sťahovanie okamžite to hádže inak automaticky do predvoleného ....
0 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

buchač
Tieto "alternatívne" cesty, kde by to mohlo byť uschované, sme dali pre tých, ktorí si ešte ne"prednastavili" cestu na uloženie - čiže ju majú "defaultnú". My skúsenejší už vieme, kde to hľadať - tak aspoň radíme. Aj tvoja rada je dobrá, len si "useri" (užívatelia) musia tú cestu sami nastaviť v downloaderoch.
0 0
zamestnankyna zamestnankyna

zamestnankyna je offline (nepripojený) zamestnankyna

Práve sa bavíme o dočasných súboroch prehliadačov, priatelia, takže tam toho moc nenastavíte.
0 0
1a4ter 1a4ter

1a4ter je offline (nepripojený) 1a4ter

Stiahni si "aTube Catcher 1.0.297" zo stahuj.cz a cez to možeš si nastaviť, či ti má stahované video stiahnuť ako video-môžeš si upraviť aj formát v akom sa to má uložiť a môžeš si to dať stiahnuť ako mp3-samostatne bez videa. mam to odskušane.funguje to krásne, akurat že mp3 z youtube videii nie su velmi kvalitne
0 0
kergulaan kergulaan

kergulaan je offline (nepripojený) kergulaan

Nainstalujte si linux a uplne jednoducho sa vam to video zobrazi v /tmp/ nech mate akykolvek prehliadac a uz sa da aj okamzite prehrat pretoze linux nepotrebuje koncovky... Toto sa da vyuzit aj na dost vela inych stranok s videami megavideo,ceknito atd.
0 0
1a4ter 1a4ter

1a4ter je offline (nepripojený) 1a4ter

Stiahni si zo stahuj.cz aTube catcher, ten ti stiahne vsetko aj si mozes priamo nastavit ci sa ti to ma ulozit ako avi,mpg a kopec inchy pripon a aj mp3.dokazes si s tym konvertvat subory aj priamo z disku,m nie len z netu.Ja som s tym programom spokojny,zatila zmakol vsetko
0 0
bettylou bettylou

bettylou je offline (nepripojený) bettylou

:-))
1a4ter Pozri príspevok
Stiahni si "aTube Catcher 1.0.297" zo stahuj.cz a cez to možeš si nastaviť, či ti má stahované video stiahnuť ako video-môžeš si upraviť aj formát v akom sa to má uložiť a môžeš si to dať stiahnuť ako mp3-samostatne bez videa. mam to odskušane.funguje to krásne, akurat že mp3 z youtube videii nie su velmi kvalitne
NEJDE MI ZVUK

??
0 0
Marína Marína

Marína je offline (nepripojený) Marína

Stiahni si Free You Tube Download 2.4 a na konvertovanie do rôznych formátov Free YouTube to MP3 Converter 3.3 Majú veľmi jednoduché ovládanie.
3 0
TulenPE TulenPE

TulenPE je offline (nepripojený) TulenPE

ahojte uz asi vedsina vie ako stahovat z youtube . ale ja mam este jeden soft na stahovanie SAVE2PC . je to je to sice shareware ale da sa stiahnut light verzia a ten program aj convertuje do mp3 formatu a ked nie daju sa samozrejme sconvertovat v inom softe no nic len tolko....
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať