Zavrieť

Porady

hemoroidy

spravil sa mi velmi bolestivy uzlik - hemoroid
neviete niekto akutne pomoct v tomto?
je to uz 4 den a stale som na ibalgine, stale dufam, ze to prejde.
robim si sedave kupele v dubovej kore a pouzivam mast faktu
Usporiadat
janca 1 janca 1

janca 1 je offline (nepripojený) janca 1

Dobrý deň,

môže mi niekto poradiť ohľadom problémov s hemeroidmi. Už asi päť rokov ma trápia hemeroidy. Vyskúšala som všetky možné masti, čípky a tiež som bola na kolonoskopii. Všetko bez výsledku, bolesti pri stolici stále pretrvávajú. Chcela by som podstúpiť chirurgický zákrok. Počula som, že sa to dá vykonať v rámci jednodňovej chirurgii. Vie mi niekto poradiť chirurga v západoslovenskom kraji? Vopred Ďakujem
0 0
Habbs Habbs

Habbs je offline (nepripojený) Habbs

Operacia hemeroidov ale aj inych veci je priznanie sa lekara,ze to nevie liecit.Operacia velky zmysel nema.Hemeroidy sa vratia skôr ,ci neskôr pokial sa neodstrani pricina a to su odpadove latky v krvi.Hemeroidy su nasledok prehnanej konzumacie chleba,skrobovych vyrobkov a obilnych vyrobkov.
Podla mojich informacii od cloveka ktory sa z toho 100% dostal bolo aj vdaka produktu MMS.Je to najlacnejsia liecba pomaly na vsetko.Bohuzial farmaceuticke lobby sa postarali o zruseni stranky ,ktore predavali rozrobene MMS a pripravene na liecbu.Aj tu je vidiet,ze akakolvek ina liecba ,ktora sa neda patentovat nikdy nebude ludom prezentovana a bude potlacena vsetkymi moznymi prostriedkami.Stale sa cudujem ludom,ktory este chodia k doktorom a beru farmaceuticke lieky.Taky priemysel nepotrebuje zdravych ludi.
Tu je stranka o MMS prestuduj si to
http://www.emms.cz/

Tieto veci sa daju zohnat nie pod nazvom MMS ,ale to z coho je to vyrobene,rozrobeny Chloritan sodny alebo nerozrobeny chlornan vapenaty.

Sam cakam na dobierku jedneho litra,ktore stoji ani nie 10 eur a vydrzi podla toho co s tym chces liecit mozno az 5 rokov.

Tu je video



Vela stastia
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
Habbs Pozri príspevok
Operacia hemeroidov ale aj inych veci je priznanie sa lekara,ze to nevie liecit.Operacia velky zmysel nema.Hemeroidy sa vratia skôr ,ci neskôr pokial sa neodstrani pricina a to su odpadove latky v krvi.Hemeroidy su nasledok prehnanej konzumacie chleba,skrobovych vyrobkov a obilnych vyrobkov.
Podla mojich informacii od cloveka ktory sa z toho 100% dostal bolo aj vdaka produktu MMS.Je to najlacnejsia liecba pomaly na vsetko.Bohuzial farmaceuticke lobby sa postarali o zruseni stranky ,ktore predavali rozrobene MMS a pripravene na liecbu.Aj tu je vidiet,ze akakolvek ina liecba ,ktora sa neda patentovat nikdy nebude ludom prezentovana a bude potlacena vsetkymi moznymi prostriedkami.Stale sa cudujem ludom,ktory este chodia k doktorom a beru farmaceuticke lieky.Taky priemysel nepotrebuje zdravych ludi.
Tu je stranka o MMS prestuduj si to
http://www.emms.cz/

Tieto veci sa daju zohnat nie pod nazvom MMS ,ale to z coho je to vyrobene,rozrobeny Chloritan sodny alebo nerozrobeny chlornan vapenaty.

Sam cakam na dobierku jedneho litra,ktore stoji ani nie 10 eur a vydrzi podla toho co s tym chces liecit mozno az 5 rokov.

Tu je video

Vela stastia
Vieš dobre , že ja sa vždy ozvem ...vždy ...

Podľa Tvojich informácií...???...Ale daj aj skúsenosti - TVOJE !!!
Operácia ???...ako vieš ???....bol si operovaný ????..- TVOJA prdelka ???
Respektíve , bol si už vôbec na stole , pod skalpelom ???

Príčina hemeroidov je konzumácia chleba , škrobových výrobkov a obilnín ???...ved v minulosti by potom chudáci ľudia boli , čo sa len touto stravou živili ...

MMS ???...ja neriešim , nech si každý klikne a nájde aj iné linky ...

Ale keby to bol až taký jednoduchý prípravok a také fajn účinky by mal , ver tomu , že farmace firmy by aj z toho balík vytĺkli ...a poriadny .
A Jim HUMBLE by bol niekoľkonásobný držiteľ nobelovky ...

ALE , aj tak , ako tak pozerám ...hm , zázrak nad zázraky ...


Budem trochu osobný , prepáč ...
Podľa rôznych indícií / mne známych / si mladý chalan , cca 25 rokov .
Nechcem tým ale podceňovať a ani dehonestovať Tvoju osobu , bože chráň....
Nemôžem si pomôcť , skoro vždy , takpovediac , pri čítaní Tvojich príspevkov mám husiu kožu ...až ma striasa , že ako si presvedčený o tej svojej bohorovnej pravde v týchto záležitostiach .
Som starší ako Ty , čím samozrejme ale nechcem povedať , že tým pádom aj múdrejší ...neexistuje , to nie !!!
No skúsenejší rozhodne !!!
0 0
mysimis mysimis

mysimis je offline (nepripojený) mysimis

obyčajný človiečik
Habbs Pozri príspevok
Operacia hemeroidov ale aj inych veci je priznanie sa lekara,ze to nevie liecit.Operacia velky zmysel nema.Hemeroidy sa vratia skôr ,ci neskôr pokial sa neodstrani pricina a to su odpadove latky v krvi.Hemeroidy su nasledok prehnanej konzumacie chleba,skrobovych vyrobkov a obilnych vyrobkov.
Podla mojich informacii od cloveka ktory sa z toho 100% dostal bolo aj vdaka produktu MMS.Je to najlacnejsia liecba pomaly na vsetko.Bohuzial farmaceuticke lobby sa postarali o zruseni stranky ,ktore predavali rozrobene MMS a pripravene na liecbu.Aj tu je vidiet,ze akakolvek ina liecba ,ktora sa neda patentovat nikdy nebude ludom prezentovana a bude potlacena vsetkymi moznymi prostriedkami.Stale sa cudujem ludom,ktory este chodia k doktorom a beru farmaceuticke lieky.Taky priemysel nepotrebuje zdravych ludi.
Tu je stranka o MMS prestuduj si to
http://www.emms.cz/

Tieto veci sa daju zohnat nie pod nazvom MMS ,ale to z coho je to vyrobene,rozrobeny Chloritan sodny alebo nerozrobeny chlornan vapenaty.

Sam cakam na dobierku jedneho litra,ktore stoji ani nie 10 eur a vydrzi podla toho co s tym chces liecit mozno az 5 rokov.

Tu je video



Vela stastia

Habbs, doporučujem aby si si prečítal aj toto: http://www.pluska.sk/zdravie/prepara...euzivajte.html
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
No hej , misi ....ale dostaneš odpoveď v tom význame , že henten časopis je pod nadvládou a pod vplyvom mocenských štruktúr v farmaceutického priemyslu a si nahraná ...
0 0
deane7 deane7

deane7 je offline (nepripojený) deane7

MMS mi pomohlo na niektoré problémy, tiež mojim známym. No na hemoroidy rozhodne nie. (sám som tu niekde založil tému o MMS) Aj včera som si dal kúpeľ v MMS a dnes som si aktivoval 10 kvapiek. Ale nie na hemoroidy. A tie taľafatky s chlebom, sory, musím sa zasmiať.
0 0
deane7 deane7

deane7 je offline (nepripojený) deane7

janca 1 Pozri príspevok
Dobrý deň,

môže mi niekto poradiť ohľadom problémov s hemeroidmi. Už asi päť rokov ma trápia hemeroidy. Vyskúšala som všetky možné masti, čípky a tiež som bola na kolonoskopii. Všetko bez výsledku, bolesti pri stolici stále pretrvávajú. Chcela by som podstúpiť chirurgický zákrok. Počula som, že sa to dá vykonať v rámci jednodňovej chirurgii. Vie mi niekto poradiť chirurga v západoslovenskom kraji? Vopred Ďakujem
Definuj západoslovenský kraj, taký neexistuje. V Novom Meste nad Váhom je dobrý, mojej žene robil kŕčové žily.
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
deane7 Pozri príspevok
MMS mi pomohlo na niektoré problémy, tiež mojim známym. No na hemoroidy rozhodne nie. (sám som tu niekde založil tému o MMS) Aj včera som si dal kúpeľ v MMS a dnes som si aktivoval 10 kvapiek. Ale nie na hemoroidy. A tie taľafatky s chlebom, sory, musím sa zasmiať.
Hento spojenie slov sa mi bohovsky páči ...

Hneď dáva príspevku iný rozmer ...
0 0
deane7 deane7

deane7 je offline (nepripojený) deane7

No však tu sa riešia hemoroidy, nebudem tu vypisovať komu v čom to MMS pomohlo keď sa to hemoroidov netýka. Na českom fóre "u pramene" je o tom toho popísané až moc.
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
" mi pomohlo na niektoré problémy "....týmto spojením slov som myslel to , že vravíš sám za seba ....a poukazuješ len na "niektoré" problémy ....nie na všetky - proste zázrak ...
0 0
janca 1 janca 1

janca 1 je offline (nepripojený) janca 1

Hľadám súkromnú ambulanciu na operovanie hemeroidov-najlepšie v rámci jednodňovej chirurgii. V oblasti Trenčiansk, Žilinsk. kraja.
0 0
stonka stonka

stonka je offline (nepripojený) stonka

Varovanie pre užívateľov MMS
http://www.uvzsr.sk/docs/info/hv/stanovisko_MMS.pdf
1 0
deane7 deane7

deane7 je offline (nepripojený) deane7

Stonka, tu sa riešia hemoroidy a nie MMS. A čo čakáš že uvzsr doporučí MMS? My čo to užívame vieme že sa nejedná o žiaden potravinový doplnok a že je to chemikália ktorá pri nesprávnej aplikácii môže aj zabiť. Jim Humble mal tento rok aj v Prahe prednášku, je uznávaný a má výsledky. No ale sme mimo témy.
0 0
Habbs Habbs

Habbs je offline (nepripojený) Habbs

stonka Pozri príspevok
Take varovania su asi na takom principe: Neliecte sa doma sami zadarmo,my Vas "vyliecime" za peniaze.
0 0
ivantt ivantt

ivantt je offline (nepripojený) ivantt

obyčajný človek
Habbs Pozri príspevok
Take varovania su asi na takom principe: Neliecte sa doma sami zadarmo,my Vas "vyliecime" za peniaze.
Musiš byť veeeľmi nahnevany na všetkých lekárov... asi ti niekedy zhle predpisali lieky alebo nepomohli.. ale to by som musel byt ja nahnevany na vsetkych šoférov lebo jeden z nich mi zrazil syna. Nečátal som ani jeden pozitávny názor na lekarov od teba a pritom bez lekárov by sme tažko existovali. Lekári boli užť od pradavna ale sa im inak hovorilo. A liecivo, ktore propagujes dostanes kupit v kazdej drogerii alebo potravinach a nemusis si ho objednavat za drahe peniaze.. vola sa to SAVO ...
0 0
deane7 deane7

deane7 je offline (nepripojený) deane7

Sava sa môžeš Ty napiť. Keď tresneš takú volovinu tak asi z chémie nebudeš dobrý. Mňa doktori liečili, aj fľašky som nosil, no nepomohlo. Po týždni MMS už bolo dobre. A to problém trval rok.
0 0
ivantt ivantt

ivantt je offline (nepripojený) ivantt

obyčajný človek
deane7 Pozri príspevok
Sava sa môžeš Ty napiť. Keď tresneš takú volovinu tak asi z chémie nebudeš dobrý. Mňa doktori liečili, aj fľašky som nosil, no nepomohlo. Po týždni MMS už bolo dobre. A to problém trval rok.
Prioatelu, ale savo je dezinfekcia a pouziva sa na nicenie neziaducich mikroorganizmov v studniach, chlor sa dava do vody uplne bezne a to je v podstate to iste. A posledne reklamovane zazracne tabletky a voda bolo zlozenie take iste ako savo. Neviem ci to bolo MMS, to si nepamatam.
Ja som lekarom flasky nenosil a vyliecili ma. boli aj situacie kedy nepomohli, napriklad pri antibiotikach ale tie som dobrovolne sam od seba prestal brat a uz nezaberaju. sam som si na vine. A ukaz mi jedineho doktora ktorý má v úmysle uskodiť pacientom. Ja keby som sa vykaslal na chemoterapiu tak uz sem urcite nic nepisem. Keby mi neboli vyoperovali vred tak by som zomrel na otravu krvi... keby mi nezasili roztrhnuty sval tak dnes by som nechodil... preco na lekarov kazdy len nadava ? Ja na nich nenadavam a to sa venujem dost aktivne alternativnej liecbe ale nikomu nasilu nic nevnucujem a ked treba ludi poslem lekarovi.
0 0
uct2007 uct2007

uct2007 je offline (nepripojený) uct2007

janca 1 Pozri príspevok
Hľadám súkromnú ambulanciu na operovanie hemeroidov-najlepšie v rámci jednodňovej chirurgii. V oblasti Trenčiansk, Žilinsk. kraja.
Jednodňová chirurgia - Trenčiansky kraj - MANUS MED Prievidza

Ja osobne som podstúpila operáciu kŕčových žil a som maximálne spokojná.
Tak držím palce !!!!
1 0
Habbs Habbs

Habbs je offline (nepripojený) Habbs

ivantt Pozri príspevok
Musiš byť veeeľmi nahnevany na všetkých lekárov... asi ti niekedy zhle predpisali lieky alebo nepomohli.. ale to by som musel byt ja nahnevany na vsetkych šoférov lebo jeden z nich mi zrazil syna. Nečátal som ani jeden pozitávny názor na lekarov od teba a pritom bez lekárov by sme tažko existovali. Lekári boli užť od pradavna ale sa im inak hovorilo. A liecivo, ktore propagujes dostanes kupit v kazdej drogerii alebo potravinach a nemusis si ho objednavat za drahe peniaze.. vola sa to SAVO ...
Ja niesom nahnevany na lekarov.Tito lekari sa ucia len to co im farmaceuti poskytnu,takze mnohi robia to co robia z nevedomosti.Koniec koncov studenti vychadzaju zo skol vyuceny ako predavat na aku ktoru chorobu lieky.To uz niesu lekari,ale farmakodileri.To uz davno nieje o zdravi,je to o politike.Pracujem v jednej zdravotnickej firme,vyrabame pomocky,nie lieky.Tato firma robi vsetko preto aby usporila kazde euro,ludia dru pomaly zadarmo ako stroje.Ja som zasobovac,ja som natom lepsie.Vsetci najvyssi v tejto firme robia v zaujme vlastnikov z ameriky,nie ludi,ktori tam pracuju.Roky a roky postupne robia pre seba vylepsenia ako co najviac ziskat.Je to v kazdej firme takto.Pre odbyt kazda firma potrebuje zakaznikov,to su ti chori ludia.Co by sa stalo ak by bol kazdy zdravy?Stratil by som pracu aj vela ludi.Firmu by zatvorili a majitel by skrachoval.Ak by boli ludia zdravi a vyliecili sa pomocou liekov kôli ktorym ta firma zaraba tiez by skrachovali.Myslis,ze by bolo v ich zaujme ich liecit?Urcite nie.Preto vsetke domace ucinne liecebne metody su farmaceutickymi lobistmi potlacovane.Kedze potrebuju stale vacsi a vacsi zisk,potrebuju viac chorich ludi a to si ich musia vyrobit.To si zabezpecuju povinnym ockovanim u deti.A nakolko ti isty ludia ovladaju chemicky,potravinarsky priemysel ,to si pomocou chemie v potravinach doslova vyrobia chorych ludi.Je sokujuce si pomysliet ,ze najprv nas otravia a potom nas idu liecit.A kedze ti isti ludia ovladaju aj media,tak v tychto mediach budu obhajovat iba seba.A vsetko ostatne budu oznacovat ako konspiracne teorie.Peniaze maju velku moc,vacsiu ako si clovek dokaze pomysliet.
2 0
deane7 deane7

deane7 je offline (nepripojený) deane7

Díleri navštevujú lekárov, presviedčajú ich aby predpisovali ich lieky, za to im poskytujú zdarma rekreácie spojené s prezentáciami. Pacienti na chodbách čakajú na ošetrenie pokiaľ díleri okrádajú o čas.
1 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať