Zavrieť

Porady

hemoroidy

spravil sa mi velmi bolestivy uzlik - hemoroid
neviete niekto akutne pomoct v tomto?
je to uz 4 den a stale som na ibalgine, stale dufam, ze to prejde.
robim si sedave kupele v dubovej kore a pouzivam mast faktu
Usporiadat
Cajicek21 Cajicek21

Cajicek21 je offline (nepripojený) Cajicek21

Dobry deň!

Aj ja mam tu cest Vám oznámiť, ze mam asi hemoroid! Mam vonkajsi, taky uzlik! Je Nebolestivy, ani nekrvaca! Je, taky skor tuhsi! Mal som to aj dakedy, ale sporadicky! Kupil som si mast: FAKTU, ale ziadny vysledok! U lekara som zatial nebol! (moze byt aj moj obvodny lekar?)
0 0
kocingerka kocingerka

kocingerka je offline (nepripojený) kocingerka

na tento problem je vyborne zaradit do svojho jedanicka oleje - lanovy, olivovy...uvidis, polepsi sa ti
0 0
Cajicek21 Cajicek21

Cajicek21 je offline (nepripojený) Cajicek21

Dik. Vyskusam ro!
0 0
kaivorus kaivorus

kaivorus je offline (nepripojený) kaivorus

radšej so servítkou, ale pravdivo, ...ten, ktorý hľadá správnosť riešenia odstranovania zdr. problémov, na rôznych úrovniach bytia... ...viac
cvič PC sval 9 x 9 cvičení denne a nebudeš mať hemoroidy, sú spôsobené usadzovaním veľmi dráždivých toxínov a mikroorganizmov E-coli, ascaris, ascaris lumb, staphilococcus aureus, strept haemolyticus, bovis, agaractia, a rôznych iných, v cievnom a žilovom systéme konečníka, nakoľko je tam veľmi malá pulzácia -práca cievneho systému,

poškodzujú konečník aj kožienkové sedačky, plastové sedačky, a tkaninové sedačky z umelých vláknin...
Naposledy upravil kaivorus : 14.02.11 at 23:08
0 0
liek liek

liek je offline (nepripojený) liek

Odporucam vyskusat niekolko produktov, lebo nikdy nevies co zaberie u teba.
Osobne odporucam PREPARATION H. Ponukaju ho asi v kazdej lekarni..
Naposledy upravil arizona : 21.03.11 at 17:14 Dôvod: vymazanie reklamy
0 0
evina340 evina340

evina340 je offline (nepripojený) evina340

Mala som problém s vonkajšími hemoroidami. Vyskúšala som piť 5x denne ALOE VERA a prikladať 2x denne tampon namočený v aloe. Do týždna sa stiahli. Treba použiť pravý koncentrát od HERBALIFE. Dá sa to vyliečiť a nie len preliečiť.
1 0
lienkam lienkam

lienkam je offline (nepripojený) lienkam

pomaha potieranie kokosovym olejom
0 0
Katka01 Katka01

Katka01 je offline (nepripojený) Katka01

Ja sa s tym trapim uz par rokov a rozhodla som sa, ze je nacase definitivne to vyriesit. Idem sa objednat na operaciu laserom. Ma s tym niekto skusenosti?
0 0
Gapo Gapo

Gapo je offline (nepripojený) Gapo

Ja? Muž.
Katka01 Pozri príspevok
Ja sa s tym trapim uz par rokov a rozhodla som sa, ze je nacase definitivne to vyriesit. Idem sa objednat na operaciu laserom. Ma s tym niekto skusenosti?
Nechceš ešte vyskúšať Hemostop gel?
0 0
Alena Šurinčíková Alena Šurinčíková
dobry den veľmi dobre pomáha piť aloe vera aspoň2 -3flase a potierat prodoktom od aloe
0 0
ludmilla ludmilla

ludmilla je offline (nepripojený) ludmilla

evina340 Pozri príspevok
Mala som problém s vonkajšími hemoroidami. Vyskúšala som piť 5x denne ALOE VERA a prikladať 2x denne tampon namočený v aloe. Do týždna sa stiahli. Treba použiť pravý koncentrát od HERBALIFE. Dá sa to vyliečiť a nie len preliečiť.
Tato veta mi pride humorna, pretoze kazdy vyrobca aloe produktov povazuje ten svoj vyrobok za pravy. Pouzivam tiez vyrobky - prave ale od inej firmy, spokojnost 100%-na.
Len jedna mala rada - existuje Aloe vera koncentrat v gelovej forme.
Mam za sebou par operacii konecnika a vzdy som si sama doma pripravovala z tohto koncentratu cipky - do priehladnej folie som vytlacila asi 2 cm koncentratu, zabalila som ho do folie a dala zmrazit, takto pripravene cipky som ulozila do chladnicky a podla potreby som ich pouzivala, pre mna su malym zazrakom.
1 0
Alena Šurinčíková Alena Šurinčíková
treba vyskušať ja nechvalim to svoje každemu pomaha nieco ine viem o čom to je .
0 0
Katka01 Katka01

Katka01 je offline (nepripojený) Katka01

A odstrani to uplne? Ja to mam tak, ze niekedy s tym cele mesiace nemam ziadne problemy a potom zas dlhsie obdobie ano.
0 0
Gapo Gapo

Gapo je offline (nepripojený) Gapo

Ja? Muž.
Ešte jedna vec je dobrá, aj keď drahá, ale pre zdravie nie je nič drahé.
http://www.biobidet.sk/index.htm#montaz
1 0
Alena Šurinčíková Alena Šurinčíková
dobry den nemam s tym vlastnu skusenost ci to len pomože alebo sa celkom vylieči ale som to konzultovala na jednom seminari s panom doktorom a bude potremne najprv telo odkysliť a potom sa piju produkty od aloe vera a k tumu by sa mali uživať tablety zistim ešte ake a ako ich zohnať ahojte pa
0 0
ero1212 ero1212

ero1212 je offline (nepripojený) ero1212

dobry den, chcel by som sa spytat, mal som vonkajsi hemoroid vo velkosti fazule s krvnou zrazeninou, avsak z nicoho nic mi praskol a krv vytiekla, je kvoli tomu nutne navstivit lekara??
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
ero1212 Pozri príspevok
dobry den, chcel by som sa spytat, mal som vonkajsi hemoroid vo velkosti fazule s krvnou zrazeninou, avsak z nicoho nic mi praskol a krv vytiekla, je kvoli tomu nutne navstivit lekara??
Odfoť ritku...daj fotku ...uvidíme ...posúdime ...

Že len tak na diaľku ????

Nevadí ....
0 0
anel anel anel anel

anel anel je offline (nepripojený) anel anel

Ja som už tiež vyskúšala všetko možné. Už zo 2 roky používam calciovú masť, lactobacily, pravidelne ovsenné vločky s ovocím na raňajky, vitamíny B, ale pomaly ale isto sa to len zhoršuje. Pred 2 mesiacmi som bola na kolonoskopii a odbornom vyšetrení, predpísali mi Detralex a masť Dobexil. Žiadny významný účinok som nezaznamenala. Masť mi pomohla cca 10 dní a potom sa to zhoršilo. Jediné čo mi na krátko pomôže je olejček z nechtíku lekárskeho, ktorý kombinujem s calciovou masťou. No vidím, že sa treba obrátiť na zdatnejších odborníkov.
0 0
anel anel anel anel

anel anel je offline (nepripojený) anel anel

Otvorila som si stránku goldpharma.com, ktorá bola odporúčaná, je v češtine. Je tam prehĺad všetkých dostupných mastí a čípkov na hemeroidy. Odporúčané HADENSA stojí cez 11EUR. Prípravky sú zatriedené podľa účinnosti látky ktorú obsahujú a podľa toho by sa mal aj zvoliť ten-ktorý prípravok. Sú tam aj prípravky ktoré obsahujú kortikoidy. To si treba všimnúť aj pri prípravkoch ktoré predpisujú naši lekári, napr. Doloproct. Nenašla som podrobné zloženie uvedených prípravkov, ale treba si na to dať pozor. Koniec koncov človek si musí pomáť sám a sledovať odborné informácie, ktoré vám lekár nepovie.
0 0
adi11 adi11

adi11 je offline (nepripojený) adi11

ero1212 Pozri príspevok
dobry den, chcel by som sa spytat, mal som vonkajsi hemoroid vo velkosti fazule s krvnou zrazeninou, avsak z nicoho nic mi praskol a krv vytiekla, je kvoli tomu nutne navstivit lekara??
..vyskusaj dubovu koru, je to gel s allantoinem..alebo si pytaj v lekarni cipky..mne to pomohlo a behom par dni preslo..ked neprejde bolest, tak navstiv lekara
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať