Zavrieť

Porady

poznámky - súrne prosím

Prosím, vypisujem prvýkrát poznámky - tie zo ševtu - 31 stranové mám s tým veľký problém
našla som aj tu na porade, že môžu byť aj krátke - dokonca som našla 2 stranové. Môžem ich vyplniť, v s.r.o. je len jeden zakladateľ a zaoberáme sa len jednou činnosťou. alebo sa musím trápiť s tými 31 stranovými, ktoré ani neviem poriadne vyplniť?
Ďakujem
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Zoltán Kovács je offline (nepripojený) Zoltán Kovács

    človek, príliš dôverčivý, a niekedy aj idealista, ktorý verí v dobro človeka ...viac Zoltán Kovács
    Mickya Pozri príspevok
    Prosím, vypisujem prvýkrát poznámky - tie zo ševtu - 31 stranové mám s tým veľký problém
    našla som aj tu na porade, že môžu byť aj krátke - dokonca som našla 2 stranové. Môžem ich vyplniť, v s.r.o. je len jeden zakladateľ a zaoberáme sa len jednou činnosťou. alebo sa musím trápiť s tými 31 stranovými, ktoré ani neviem poriadne vyplniť?
    Ďakujem
    Nemusiš sa trapiť. Ja podávam tie 6 stranove z porady.

    Mickya je offline (nepripojený) Mickya

    Mickya
    smith Pozri príspevok
    Nemusiš sa trapiť. Ja podávam tie 6 stranove z porady.
    ďakujem za promptnú odpoveď
    teraz som prehľadávala, ale 6 stranové som nenašla. Ja sa chystám dať tieto - v prílohe

    Zoltán Kovács je offline (nepripojený) Zoltán Kovács

    človek, príliš dôverčivý, a niekedy aj idealista, ktorý verí v dobro človeka ...viac Zoltán Kovács
    Tu sú tie 6 stranové:

    http://www.porada.sk/685071-post5.html

    Alebo ešte niečo:

    http://www.porada.sk/685196-post6.html

    Zoltán Kovács je offline (nepripojený) Zoltán Kovács

    človek, príliš dôverčivý, a niekedy aj idealista, ktorý verí v dobro človeka ...viac Zoltán Kovács
    Mickya Pozri príspevok
    Vďaka, a je prosím, možné dať tie dvojstranové? alebo nie sú dobré?
    Tie by som nedával.

    Jozef Mihál je offline (nepripojený) Jozef Mihál

    Lektor - dane, mzdy a odvody a poslanec NRSR (SaS) ...viac Jozef Mihál
    No nazdar, to som potreboval vedieť pred pár dňami. Ja som vypisoval nejaké snáď 100 stranové. Holt účtovník amatér.

    Mickya je offline (nepripojený) Mickya

    Mickya
    smith Pozri príspevok
    Tie by som nedával.
    no, ale aj tak budem mať viacej tabuliek prázdnych ako plných, je to začínajúca s.r.o. preto by som si to chcela uľahčiť

    Zoltán Kovács je offline (nepripojený) Zoltán Kovács

    človek, príliš dôverčivý, a niekedy aj idealista, ktorý verí v dobro človeka ...viac Zoltán Kovács
    Jozef Mihál Pozri príspevok
    No nazdar, to som potreboval vedieť pred pár dňami. Ja som vypisoval nejaké snáď 100 stranové. Holt účtovník amatér.
    Vidíš Jožko, kto hladá nájde.

    Mickya je offline (nepripojený) Mickya

    Mickya
    Jozef Mihál Pozri príspevok
    No nazdar, to som potreboval vedieť pred pár dňami. Ja som vypisoval nejaké snáď 100 stranové. Holt účtovník amatér.
    rozhodne nie ste amatér

    Zoltán Kovács je offline (nepripojený) Zoltán Kovács

    človek, príliš dôverčivý, a niekedy aj idealista, ktorý verí v dobro človeka ...viac Zoltán Kovács
    Mickya Pozri príspevok
    no, ale aj tak budem mať viacej tabuliek prázdnych ako plných, je to začínajúca s.r.o. preto by som si to chcela uľahčiť
    To nevadí, ani ja som nevypisoval všetky tabuľky aj keď spoločnosť funguje pár rokov. Keď nemáš náplň pre tie tabulky tak nevyplňaš.

    Mickya je offline (nepripojený) Mickya

    Mickya
    smith Pozri príspevok
    To nevadí, ani ja som nevypisoval všetky tabuľky aj keď spoločnosť funguje pár rokov. Keď nemáš náplň pre tie tabulky tak nevyplňaš.
    ok, vďaka. prosím, ešte mám otázku, je to síce mimo témy... možno sa zasmeješ... ale začínam a neviem si rady.. súvahu a výkaz odovzdám v tis. Sk. aj poznámky tak uvádzam? samotná daň sa potom ráta z tisícoch Sk alebo do korunky musím zaplatiť?

    Zoltán Kovács je offline (nepripojený) Zoltán Kovács

    človek, príliš dôverčivý, a niekedy aj idealista, ktorý verí v dobro človeka ...viac Zoltán Kovács
    Mickya Pozri príspevok
    ok, vďaka. prosím, ešte mám otázku, je to síce mimo témy... možno sa zasmeješ... ale začínam a neviem si rady.. súvahu a výkaz odovzdám v tis. Sk. aj poznámky tak uvádzam? samotná daň sa potom ráta z tisícoch Sk alebo do korunky musím zaplatiť?
    Súvaha a výkaz ziskov a strát spolu s poznámkami je v tisícoch Sk. Daň sa ráta na koruny v daňovom priznaní.

    lejka je offline (nepripojený) lejka

    Žilinčanka, 3 dospelí synovia, od 13.4.2013 som vdovou, byt, chalupa, záhrada, pes-vlčiak RONY ...viac lejka
    Tie skrátené dávam už 3 roky a v pohode.

    Braňo je offline (nepripojený) Braňo

    Braňo
    Lejka, to že ich dávaš tri roky neznamená, že spĺňajú náležitosti podľa opatrenia MF SR.

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.