Zavrieť

Porady

Granulocytopénia

Ahoj. Po dlhšie trvajúcich zdravotných problémoch mi lekár zobral krv a dnes mi telefonicky oznámil že vyšetrenie treba zopakovať lebo asi ide o granulocytopeniu ale vraj mám byť pokojná. Na internete som našla len to že ide o zníženú hladinu granulocytov v krvi. Nevie niekto viac?
Usporiadat
Téma je uzavretá.
BXLmiami BXLmiami

BXLmiami je offline (nepripojený) BXLmiami

Našla si to dobre.Ale môže to byť laboratorna chyba,takže kým Ti to nevyjde aj druhý krát,treba to pustiť z hlavy.
0 0
Menej reklamy? Zaregistrujte sa! - Žiadne vyskakovacie reklamy!
michaela15 michaela15

michaela15 je offline (nepripojený) michaela15

No aj tak nemám z toho dobrý pocit a mám strach veď som mala len chrípku aspoň ma o tom doteraz presviedčali
0 0
kalkulka kalkulka

kalkulka je offline (nepripojený) kalkulka

pracujem v spoločnosti, ktorá sa zaoberá strojárskou výrobou, ktorú takmer všetku expotrujeme do krajín EÚ ...viac
Myslím, že ti robili rozbor bielych krvniniek. Tie majú takéto granulocyty. Môže to byť spôsobené práve vírusovou infekciou, teda chrípkou. Chrípka nie je iba také neškodné ochorenie ako sa medzi lajkmi zdá. Dokáže narobiť riadnu šarapatu. Myslím, že rôzne vyšetrenia, ktoré lepšie ukážu, čo sa udialo zistia na hematológii - imunobiológii. Prajem veľa zdravia.
0 0
michaela15 michaela15

michaela15 je offline (nepripojený) michaela15

Včera som na otázku čo je to granulocytopénia dostala odpoväd aby som to pustila z hlavy kým sa nezopakujú výsledky. Dnes mi však lekár povedal o čo ide a čo ma asi čaká ak sa to potvrdí aj napriek tomu som všetkým ktorý odpoväd poznali a nechali si ju pre seba veľmi vdačná aspoň som v noci spala čo sa o nasledujúcich už povädať nedá ešre raz vdaka
0 0
BXLmiami BXLmiami

BXLmiami je offline (nepripojený) BXLmiami

No nevravím?Kto sa veľa pýta,veľa sa dozvie...a zbytočného,pretože to môže byť laboratorna chyba.Držím prsty aby bola.
0 0
kalkulka kalkulka

kalkulka je offline (nepripojený) kalkulka

pracujem v spoločnosti, ktorá sa zaoberá strojárskou výrobou, ktorú takmer všetku expotrujeme do krajín EÚ ...viac
michaela15 Pozri príspevok
Včera som na otázku čo je to granulocytopénia dostala odpoväd aby som to pustila z hlavy kým sa nezopakujú výsledky. Dnes mi však lekár povedal o čo ide a čo ma asi čaká ak sa to potvrdí aj napriek tomu som všetkým ktorý odpoväd poznali a nechali si ju pre seba veľmi vdačná aspoň som v noci spala čo sa o nasledujúcich už povädať nedá ešre raz vdaka
Držím ti prsty, aby to dobre dopadlo. Ozvi sa potom.
0 0
michaela15 michaela15

michaela15 je offline (nepripojený) michaela15

Vďaka za podporu ale do zajtra obeda sa asi zbláznim. Až dnes v noci som pochopila, prečo je lepšie nebyť zvedavá. Celú noc som nespala. Aby ste ma lepšie pochopili patrím k ľuďom čo musia dostať na všetko odpoväď a slovo nedá sa, skoro vôbec nepoužívam.Ako dieťa som bola dosť ponižovaná kôli výške meriam len143cm. Mala som 18 keď jeden chalan povedal,že by som nemohla šoférovať ani trabant,odpovedala som mu, hlavne že on s jeho IQ zvládne aj tank. Pre mňa to však vtedy bola hodená rukavica,ešte v tom roku som si urobila vodičák a dnes s mojou výškou jazdím na aute KIA sorento a on nemá ani ten trabant. Dcére povedali že nikdy nebude čítať a písať. Cez ministerstvo zdravotníctva som ju dostala v tedy k najväčšej kapacite na Slovensku Prof.Phdr.Ľudovítovi Šturovi CSc. a vďaka nemu a mojej snahe dcéra píše,číta,chápe čítaný text,prijali ju na hotelovú školu a ja 8 rokov úspešne pomáham pomáham ďeťom s poruchami učenia. Vždy som si so všetkýn nejak poradila,poviete si že neviem prehrávať.Lenže ak sa aj diagnóza potvrdí pre mňa to nebude prehra ale "hodená rukavica." Prehrám až keď diagnóza bude znieť "exitus" Ale aby ste si nemysleli,že som vždy všetko ľahko zvládla. Mala som muža ktorý ma roky psychicky týral,až po spoluprácií s políciou a s pomocou mojej priateľky sa mi podarilo mu to dokázať a dnes sa nesmie k nám ani priblížiť. Víťazstvo? Pre mňa nie,nedokázala som mu pomôcť ,až neskôr som pochopila,že nemôžem pomáhať niekomu kto o to nestojí. Toto všetko boli reálne problémi,ale ako zvládnuť to čakanie nie je tu zatiaľ čo riešiť a aj tak som celú noc počúvala mp3 neplačem,nesťažujem sa ,nepýtam sa prečo práve ja len vo vnutri na hrudi cítim tlak zlosti a nedokážem ho pustiť von . Ako bojovať s týmto?
0 0
Barbara Barbara

Barbara je offline (nepripojený) Barbara

no niekedy fakt nevijem gdo som ...viac
Michaela TY TO ZVLÁDNEŠ a DOKÁŽEŠ TO !!!!!!


držím ti palce.
0 0
Barbara Barbara

Barbara je offline (nepripojený) Barbara

no niekedy fakt nevijem gdo som ...viac
Až dnes v noci som pochopila, prečo je lepšie nebyť zvedavá.

no ja si myslím Michaela, že niekedy je horšie tá neistota.
0 0
kalkulka kalkulka

kalkulka je offline (nepripojený) kalkulka

pracujem v spoločnosti, ktorá sa zaoberá strojárskou výrobou, ktorú takmer všetku expotrujeme do krajín EÚ ...viac
Michaela15, prosím ťa neklesaj na duchu. Možno sa to pohne k lepšiemu, traba veriť. Určite je v tomto prípade treba robiť všetko preto, aby sa posilnil imunitný systém. Hlavne ver! Veľmi ti držím prsty.
0 0
michaela15 michaela15

michaela15 je offline (nepripojený) michaela15

Čo sa na tom zmenilo že viem o čo ide ale nepoznám výsledok? Môj mozog nechce pripustiť že ide o chybu labáku a psychika pracuje na plné obrátky a hľadá cestu von
0 0
Barbara Barbara

Barbara je offline (nepripojený) Barbara

no niekedy fakt nevijem gdo som ...viac
michaela15 Pozri príspevok
Čo sa na tom zmenilo že viem o čo ide ale nepoznám výsledok? Môj mozog nechce pripustiť že ide o chybu labáku a psychika pracuje na plné obrátky a hľadá cestu von

Michaela uvidíš, že ty tú cestu von- nájdeš !!!!!!!!!
treba myslieť pozitívne, uvedom si, že máš dcéru a ona ŤA potrebuje, už aj preto to musíš zvládnuť a hlavne pre seba samú.

Želám si, aby si sa zajtra ozvala a oznámila nám, že to bol OMYL.
0 0
michaela15 michaela15

michaela15 je offline (nepripojený) michaela15

Barbara Pozri príspevok
Michaela uvidíš, že ty tú cestu von- nájdeš !!!!!!!!!
treba myslieť pozitívne, uvedom si, že máš dcéru a ona ŤA potrebuje, už aj preto to musíš zvládnuť a hlavne pre seba samú.

Želám si, aby si sa zajtra ozvala a oznámila nám, že to bol OMYL.
Labák sa nemýlil
0 0
Barbara Barbara

Barbara je offline (nepripojený) Barbara

no niekedy fakt nevijem gdo som ...viac
Michaela tak to je mi vážne hrozne moc ľúto.



držím ti moc a moc prsty a nevzdávaj to
0 0
michaela15 michaela15

michaela15 je offline (nepripojený) michaela15

Ďakujem. Ale kde brať silu po tom všetkom čo mám za sebou, keď sme konečne začali s deťmi normálne žiť príde toto. Ten názov bol pre mňa úplne neznámy pojem a teraz znie ako výbuch bomby. Ruky sa mi tak chvejú že nevládzem ani písať a to mám ísť o chvíľu na poradu
0 0
Barbara Barbara

Barbara je offline (nepripojený) Barbara

no niekedy fakt nevijem gdo som ...viac
Michaela hlavne nestrácaj nádej a vieru. Vieš ešte stále je nádej, že pri ďaľšich vyšetreniach sa zistí, že sa mýlili.
0 0
michaela15 michaela15

michaela15 je offline (nepripojený) michaela15

Pochybujem objednali ma na punkciu neviem či som to napísala správne
0 0
Barbara Barbara

Barbara je offline (nepripojený) Barbara

no niekedy fakt nevijem gdo som ...viac
uvidíš, že potom ti povedia, že je to v poriadku.
0 0
BXLmiami BXLmiami

BXLmiami je offline (nepripojený) BXLmiami

Mrzí ma,že tentokrát nebol na vine poplachu labák. Ale skús pozbierať sily a upokojiť sa,momentálne treba pozbierať sily na vyšetrenia,bude ich hodne a nebudu príjemné,ale je treba stanoviť stupen a formu problému a od toho sa bude odvíjať liečba.A hlavne doporučujem,aby si si počkala na záver vyšetrovania prv,než budeš čokoľvek uzatvárať.Nemusí to byť také zlé,ako to dnes vyzerá.Držím prsty.
0 0
michaela15 michaela15

michaela15 je offline (nepripojený) michaela15

Zvláštne je že väčšina z vas vedela čo to slovo znamená a ani teraz včetne mňa to nikdo nedokaže pomenovať pravým menom. O testoch viem skôr mám problém čo s deťmi
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať