Zavrieť

Porady

Seminár "Materská 2008/2009"

Dovoľujem si oznámiť, že avizovaný seminár "Materská 2008/2009" sa uskutoční v Bratislave, dňa 7.10.2008 od 9.00 v Honda café, Tomášikova ulica (vedľa centrály HZDS - budova s obrovským portrétom otca zakladateľa).

Seminár je bezplatný, účasť je voľná, limitovaná kapacitou miestnosti a to je 20 osôb.

Ak máte záujem, prihláste sa (výlučne) e-mailom na adrese reliaba(ZAVINAC)gmail.com, ako predmet správy uveďte "Seminár materská".

Prednosť majú skôr prihlásení záujemcovia. Seminár sa koná len v Bratislave len v uvedenom termíne, prosím nepýtajte sa, či bude aj inde a inokedy.

Program seminára je myslím jasný a nebudem ho tu ani inde uvádzať a komentovať.

Ak predsa máte nejaké otázky, pýtajte sa v tejto téme.

Dúfam, že seminár sa uskutoční a že jeho absolventky(ti) následne pomôžu nielen sebe, ale formou rád aj ostatným na Porade.
Naposledy upravil Jozef Mihál : 20.09.08 at 19:57
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Jozef Mihál je offline (nepripojený) Jozef Mihál

    Lektor - dane, mzdy a odvody a poslanec NRSR (SaS) ...viac Jozef Mihál
    Pre Vašu informáciu: Na seminár je už prihlásených dostatočný počet účastníkov. Seminár sa bude konať určite.

    Ešte krátke organizačné pokyny:

    - ubytovanie ani stravovanie nezabezpečujeme,
    - žiadne pracovné materiály nebudú k dispozícií. Odporúčam zúčastneným, aby si vo vlastnej réžií vytlačili články k materskej z blogu jozefmihal.blogspot.com, čiže kliknite tu:

    http://jozefmihal.blogspot.com/

    Vytlačte a na seminár si prineste všetkých 6 dielov seriálu o materskej.
    Naposledy upravil Jozef Mihál : 03.10.08 at 05:52
    snáď milá osôbka Ingrid Ondruskova
    Tak dievčatá /tehuľky/...hláste sa! Veď je to ZDARMA! Išla by som aj aj, ale ja som už porodila, už sa ma to netýka. Škoda...

    Jozef Mihál je offline (nepripojený) Jozef Mihál

    Lektor - dane, mzdy a odvody a poslanec NRSR (SaS) ...viac Jozef Mihál
    Nevyzdvihoval by som fakt, že je to zdarma. Vyzdvihoval by som to, že sa vôbec takýto seminár koná. Ale ak je niekomu milšie - pri všetkej úcte - dlhé hodiny sa prehrabávať v témach Porady a trápiť svoju makovičku pojmami, o ktorých v živote nepočul, nech sa páči.
    Naposledy upravil Jozef Mihál : 03.10.08 at 05:52
    snáď milá osôbka Ingrid Ondruskova
    Ingrid Ondruskova Pozri príspevok
    Tak dievčatá /tehuľky/...hláste sa! Veď je to ZDARMA! Išla by som aj aj, ale ja som už porodila, už sa ma to netýka. Škoda...
    Dávam do pozornosti ešte raz

    mimika36 je offline (nepripojený) mimika36

    mimika36
    A nechce niekto usporiadat takyto seminar v KE??? Urcite by som isla, do Blavy je to pre mna daleko

    mimika36 je offline (nepripojený) mimika36

    mimika36
    Mimochodom, hodte to radsej na stranky ako je babetko alebo mamaaja, tam je to rozdelene do krajov a zienky na alebo pred materskou to skor najdu.Mozem hodit link???

    mimika36 je offline (nepripojený) mimika36

    mimika36
    Uppps, sorry za predchadzajucu otazku, az teraz som si vsimla, ze sa nema nik pytat, ci bude aj inokedy a indeale ked sa vsetko deje len v tej Bratislave.

    Jozef Mihál je offline (nepripojený) Jozef Mihál

    Lektor - dane, mzdy a odvody a poslanec NRSR (SaS) ...viac Jozef Mihál
    Pre vašu informáciu: Na seminár MATERSKÁ je v tomto momente (6.10.2008 o 13:50) prihlásených 25 záujemcov. Pretože priestory majú obmedzenú kapacitu, s ľútosťou musím zastaviť prijímanie ďalších prípadných prihlášok.

    Seminár "Materská 2008/2009"

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.