Zavrieť

Porady

Usporiadat
betka631 betka631

betka631 je offline (nepripojený) betka631

Ak nosíš nebo v sebe, nájdeš ho všade.♥ ...viac
Danielka, máte to veľmi pekné.
0 0
DanielaSL DanielaSL

DanielaSL je offline (nepripojený) DanielaSL

Mama troch dospelých detí
Ďakujem ...
0 0
Monika C. Monika C.

Monika C. je offline (nepripojený) Monika C.

43 ročná účtovníčka
DanielaSĽ Pozri príspevok
Priložím sem aj ja nejaké foto našej záhrady .....škoda, že už je pomaly po lete a užijem si ju tak akurát pod snehovou perinou....
Daniela krása mám snívať ďalej Ahoj Monika
0 0
Vlastas Vlastas

Vlastas je offline (nepripojený) Vlastas

žena
Daniela máte to doma prekrásne. Relax v takej záhrade to už hej. Mám rada veľké skaly a v tej vašej záhrade dominujú. Je to vlastná práca, alebo má v tom prsty odborník???
0 0
Valcake Valcake

Valcake je offline (nepripojený) Valcake

Tá chutná minicicuška je živá na druhom obrázku? Pekná záhrada fakt...
0 0
korela korela

korela je offline (nepripojený) korela

miseles Pozri príspevok
Dobrý deň, veru dlhšie som tu nebola a na fotky som aj pozabudla kreslá, vtáčia búdka a panák sú z brezy. Keď sme sa začali s drevom "hrať" ani nám nenapadlo, čo pekné urobíme a drevo sme nemorili. Aj keď veci na zimu schovávame, tak dážď, teplo a vietor sa už na ne podpisal. Malé kresielko a búdka sa už rozpadli A za tie 2 roky veru záhrada zas prešla zmenami. Pribodol altánok, bazén a nejaké skalky
Ďakujem, že ste si našli čas na odpoveď. Nie je časté vidieť záhradný nábytok z dreva, i keď z dostupnej dreviny. A ešte ak ladí s prostredím, dušu poteší. Spýtam sa stolára na to napúšťanie. Dúfam že sa dožijem kým drevo vyschne.
Pochváľte sa ešte časom prírastkami, budem rada.
0 0
DanielaSL DanielaSL

DanielaSL je offline (nepripojený) DanielaSL

Mama troch dospelých detí
Vlastas Pozri príspevok
Daniela máte to doma prekrásne. Relax v takej záhrade to už hej. Mám rada veľké skaly a v tej vašej záhrade dominujú. Je to vlastná práca, alebo má v tom prsty odborník???
Vlani nám to urobili odborníci...my sme si sami robili len zeleninovú záhradku. Ale tento rok sme si to už zvelaďovali sami..a hlavne po povodni opravovali, čo voda napáchala. A tiež po zime dosádzali to, čo neprežilo. Ale tie opory z dreva pri susedovej stodole, tak to bola naša práca , aj výmysel.
0 0
DanielaSL DanielaSL

DanielaSL je offline (nepripojený) DanielaSL

Mama troch dospelých detí
Valčake Pozri príspevok
Tá chutná minicicuška je živá na druhom obrázku? Pekná záhrada fakt...
To je náš až priveľmi živý kocúrik - Macík. Práve som dnes rozliala po stole trochu kávy a ako mi robil samozrejme spoločnosť pri sedení na terase, tak ju okamžite vylízal. Pozri moje albumy..tam ho mám.
0 0

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať