Zavrieť

Porady

Neplatené voľno

Dobrý deň, chcela by som sa opýtať, máme zamestnanca , ktorý nastúpil na VŠ, zo šéfom sa dohodol, že nebude čerpať dovolenku ale bude to riešiť neplateným voľnom, ktoré bude mať asi každý piatok, moja otázka teda znie, že ako mám postupovať a čo všetko mám urobiť (mám hlásiť každý týždeň odhlásenie a prihlásenie? )Ďakujem Vám veľmi pekne. Budem rada ak mi napíšete o tom čo najviac.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    prestigio je offline (nepripojený) prestigio

    prestigio
    Áno to viem to som dala aj do zátvorky, že by som musela každý týždeň robiť toto, tak aké je čo najlepšie riešenie pre túto vec

    prestigio je offline (nepripojený) prestigio

    prestigio
    Pozrela som si to no napr. sa dohodnú o študíjnom voľne ako ďalej ako to mám dať do dochádzky a čo zo mzdo, na čo má nárok v tom prípade?

    drobeceva je offline (nepripojený) drobeceva

    drobeceva
    prestigio Pozri príspevok
    Pozrela som si to no napr. sa dohodnú o študíjnom voľne ako ďalej ako to mám dať do dochádzky a čo zo mzdo, na čo má nárok v tom prípade?
    Do dochádzky dáš ŠV, platí sa priemerom.

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.