Zavrieť

Porady

Hľadám účtovníčku :)

Áno, viem.
Existuje sekcia uctovnici.porada.sk, ktorá je určená presne pre moju tému. Taktiež tu máme inzerciu. No máme tu aj tento chlievik, ktorý je mi najbližší .

Rád by som našiel účtovníčku, ktorá účtuje kopec firiem a rada by si osvojila aj malého szčo v rámci relaxu . Pár prípadov za mesiac - viacmenej stále tých istých. PÚ. KE. Taktiež takú, ktorá mi bude vedieť poradiť a usmerniť s DzP, RZZP, Soc.poist., DPH a tak. Ale nie poradenská činnosť za 600,-/h . Som chápavý, viac-menej stačí vysvetliť problematiku len raz pri každom zmene zákona .

Skrátka hľadám dobrú dušu .
Platba v €, zlate alebo naturáliách .

Ďakujem.
Naposledy upravil rickman : 05.11.08 at 15:41
Usporiadat
rickman rickman

rickman je offline (nepripojený) rickman

Ok, tak skúsim aj Omegu .
0 0
Dav Dav

Dav je offline (nepripojený) Dav

rickman Pozri príspevok
Ok, tak skúsim aj Omegu .
Veľmi jednoduché na obsluhu je MRP. Najjednoduchší so všetkých.
0 0
golejova golejova

golejova je offline (nepripojený) golejova

Nepíšeš, či si z Bratislavy, som účtovníčka s 20-ročnou praxou,ale tiež by ma zaujímala cena, lebo toto je veľmi odborná problematika aby sa robila za naturálie, podvojné účtovníctvo, je viac pracné ako jednoduché. tel.0903400278
0 0
rickman rickman

rickman je offline (nepripojený) rickman

Dav Pozri príspevok
Veľmi jednoduché na obsluhu je MRP. Najjednoduchší so všetkých.
Ok, vidím, že aj oni majú demo, tak skúsim aj ich .

golejova Pozri príspevok
Nepíšeš, či si z Bratislavy, som účtovníčka s 20-ročnou praxou,ale tiež by ma zaujímala cena, lebo toto je veľmi odborná problematika aby sa robila za naturálie, podvojné účtovníctvo, je viac pracné ako jednoduché. tel.0903400278
Píšem hneď v prvom príspevku. Asi si nečítala celú tému, pretože sa to medzičasom už trošku zvrtlo . A taktiež je to presunuté - do kaviarne.

-

Tak vzhľadom na súťaž mi nič nenapadá. Cena však ostáva.

Medzitým som sa dohľadal, že ani tá interná účtovná smernica nie je potrebná. Dohľadal som sa správne?
0 0
rickman rickman

rickman je offline (nepripojený) rickman

Vyskusal som Omegu aj MRP. Jednoznacne lepsi na pohlad bola omega. Este skusim Pohodu a uvidime .
0 0
rickman rickman

rickman je offline (nepripojený) rickman

Čo mám robiť, ak sa mi nepodarilo nájsť tu na porade odpovede na niektoré otázky? Môžem sa obrátiť na Vás?

(už sa radšej budem pýtať, aby ste si nemysleli, že nehľadám...)
0 0
mysimis mysimis

mysimis je offline (nepripojený) mysimis

obyčajný človiečik
[quote=rickman;869643]Čo mám robiť, ak sa mi nepodarilo nájsť tu na porade odpovede na niektoré otázky? Môžem sa obrátiť na Vás?

(už sa radšej budem pýtať, aby ste si nemysleli, že nehľadám...)[/quote

Pýtaj sa......
0 0
michelle84 michelle84

michelle84 je offline (nepripojený) michelle84

Čakáme na otázky
0 0
rickman rickman

rickman je offline (nepripojený) rickman

Pisal som aj Miske jednu SS, no akosi ma asi vela prace .

Skratka mam par specifickych otazok, ktore by som chcel rozlustit. Rad by som to spojil aj s nevyhlasenou sutazou o cenu - t.j. ak ma niekto z vas trochu casu, napiste mi prosim SS.

Vyherkynou praktickej pomocky pre vas kazdodenny zivot bude ta, ktora mi pomoze s tymito otazkami . Budu sa tykat kurzovych rozidelov, DPH, uctu 491 a uctovania v uctovnom programe.

Co vy na to?
0 0
Dav Dav

Dav je offline (nepripojený) Dav

Pýtaj sa nás.
0 0
rickman rickman

rickman je offline (nepripojený) rickman

Milé moje, situácia sa zmenila. Výhru vyhrala Dav za rady na mieru .

Ďakujem všetkým v tejto téme.

Najnovšie hľadám niekoho, kto účtuje v programe WinDUO. Dik .
0 0
Martin.Chalupa Martin.Chalupa

Martin.Chalupa je offline (nepripojený) Martin.Chalupa

rickman Pozri príspevok
Áno, viem.
Existuje sekcia uctovnici.porada.sk, ktorá je určená presne pre moju tému. Taktiež tu máme inzerciu. No máme tu aj tento chlievik, ktorý je mi najbližší .

Rád by som našiel účtovníčku, ktorá účtuje kopec firiem a rada by si osvojila aj malého szčo v rámci relaxu . Pár prípadov za mesiac - viacmenej stále tých istých. PÚ. KE. Taktiež takú, ktorá mi bude vedieť poradiť a usmerniť s DzP, RZZP, Soc.poist., DPH a tak. Ale nie poradenská činnosť za 600,-/h . Som chápavý, viac-menej stačí vysvetliť problematiku len raz pri každom zmene zákona .

Skrátka hľadám dobrú dušu .
Platba v €, zlate alebo naturáliách .

Ďakujem.


Ahoj, ak stále hľadáš účtovníčku, odporúčim ti nasledujúcu spoločnosť. Venuje sa účtovníctvu, ekonomickému & daňovému poradenstvu ... ich hlavnou činnosťou sú hlavne SZČO, malé spoločnosti a pod.
a vé vé vé presentsro sk lebo ... skús zaslať požiadavku a dajú ti určite vedieť.
MCH
0 0

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať