Deborah
01.03.09,21:44
Dobry vecer,
chcela by som si zalozit s.r.o.-cku za ucelom otvorit si podnik (bar, kaviaren).
Ako funguje podnik viem, ale neviem co vsetko tomu predchadza. Mohli by ste mi poradit, kde mam zacat??:confused::confused::confused:
Pacino
01.03.09,22:15
ak mas trosku naviac financií,cca 450€, tak si najdi aj tu na Porade link na profesionalne spolocnosti ktore ti s.r.o zalozia. Tvoja celá robota bude iba vzorovy podpis u notara.
Pacino
01.03.09,22:19
Deborah
02.03.09,08:11
peniazkov by som mala dost,a rada by som si iste veci radsej vybavila sama ako platit niekomu kto to spravi za mna, to potom mozem platit niekomu nech celu firmu bude viest za mna...a to sa mi nepaci...
ale dakujem za rady, prijala by som aj dalsie:)
Lianka
02.03.09,13:45
Lianka
02.03.09,13:52
Deborah
02.03.09,16:32
dakujem velmi pekne:)
dnes som sa stretla s mensimi problemami.
Poradte mi prosim, ci je lepsie zacat zivnostou a potom popripade prejst na SROcku alebo ostat len na zivnost, alebo radsej hned SROcku. uz som zufala a to som sa len rozbehla:(
Lianka
04.03.09,17:54
Vsetko ma svoje za a proti... tie si kazdy musi zvazit sam, alebo sam najlepsie vie, aku ma vychodiskovu situaciu, co svojim podnikanim sleduje, kam chce smerovat, ci ma aj ine zdroje prijmov... Rozdiely su v mnohych oblastiach: pravna forma, rucenie, riadenie, pristup ku kapitalu, zdanovanie...
vmsux
12.03.09,21:22
Takyto druh podnikania by som ja robil ako sro a nie firma. Hlavne kvoli ruceniu celym majetkom. Napriklad ak ten bar budes mat prenajaty a on vyhori, alebo sposobis skodu niekomu, to mozu byt dost velke sumy.
Lianka
13.03.09,13:06
Takyto druh podnikania by som ja robil ako sro a nie firma. Hlavne kvoli ruceniu celym majetkom.

Asi si mal na mysli "robil ako sro a nie SZCO (zivnostnik)".
vmsux
13.03.09,15:05
Asi si mal na mysli "robil ako sro a nie SZCO (zivnostnik)".

Ano, dakujem za opravu :-)