KoxXxo
13.01.12,22:59
......
KoxXxo
13.01.12,22:00
,,,,,,,,,
KoxXxo
13.01.12,22:00
--------
KoxXxo
13.01.12,22:02
´´´´´´
Mária27
14.01.12,17:57
buchač
16.01.12,11:38
Ráno vstane muž príde do kuchyne a hovorí žene : Čo máme na raňajky ?
Žena odpovedá : Sex.

Na obed sa pýta muž : Čo máme na obed ?
Žena odpovedá : Sex.

Večer príde muž z práce, položí si penis na radiátor a žena sa ho pýta : Čo to robíš ?
Muž odpovedá : Zohrievam ti večeru
maja
16.01.12,12:00
"K zamyšlení nad možným východiskem ze současného nelehkého období přikládám odpověď

90-tiletého indiánského náčelníka

Dva tesáky na otázku redaktora
New York Times:
Je Vám přes 90 let, celou tu dobu pozorujete bělochy - jakých úspěchů dosáhli a jaké škody napáchali?

Když to vše zvážíte, kde podle vás běloši udělali chybu?
Když bílí muži přijít, Indiáni být vládci země. Žádná daně, žádná dluhy.
Bizonů hodně, bobrů hodně, voda čistá

Ženy udělat všechna práce
Šaman léčit zadarmo.
Indiáni muži celý den lovit a ryby chytat. Večer zazpívat, zatančit, zakouřit.
Pak celou noc šukat.
Potom se náčelník trpce pousmál.
Bílý muž dost kretén, když myslet, že taková systém se dát vylepšit!
adi11
16.01.12,12:12
Babka umiera
98-rocna starka lezi na smrtelnej posteli a chce svojmu 99-rocnemu
smutnemu manzelovi, ktory sedi na posteli pri nej, prezradit pred smrtou
svoje posledne tajomstvo.
"Jan, moj drahy, pred tym, nez navzdy zatvorim oci, chcela by som ti
prezradit moje posledne tajomstvo. Chod do stodoly kde pod tretim stlpom
na lavej strane povaly najdes dve skatule a prines ich sem."
Jan ide do stodoly a po piatich minutach sa vrati s dvoma skatulami v
rukach. V prvej najde tri vajcia a v druhej 250,000 eur. Oci sa mu
zalesknu.
"Povedz mi draha, co znamenaju tieto tri vajcia?"
"Vies, Jan, boli sme manzelmi 78 rokov a vzdy, ked som nedosiahla
orgazmus, polozila som do skatule vajicko."
Jan je velmi spokojny a hrdy, lebo pocas 78 rokov trvajuceho manzelstva svoju zenu neuspokojil iba tri razy a potom sa opyta:
"A co znamena tych 250,000.00 eur?"
"Nuz, zakazdym, ked bolo v skatuli dvanast vajec, isla som ich predat na
trh...
adi11
16.01.12,12:16
Príde muž k lekárke, že má problémy. Tá ho posiela na rôzne vyšetrenia: "Pôjdete na tretie poschodie a tam odovzdáte vzorku moču. Potom pôjdete na piate poschodie a tam odovzdáte vzorku stolice. No a nakoniec pôjdete na ôsme poschodie a odovzdáte im
spermie. Oni mi o dva dni pošlú výsledky." Muž sa zamyslí a hovorí:

"Pani doktorka, mne sa tam nechce chodiť, čo keby som vám tu nechal moje slipy? Tam je všetko."
ivuliatko
16.01.12,18:20
Národní galerie do svých sbírek zakoupila novou bronzovou sochu s názvem "Zasedání vlády".

http://1.bp.blogspot.com/-CB6k8XXbYfc/Ttbh-QvpPeI/AAAAAAAABOE/sNWOv9qVLkk/s1600/305733_2368766105037_1427001162_32771436_7671285_n .jpg
avalik
16.01.12,18:23
Príde opitý chlap večer domov.
Otvorí spálňu a vidí svojho najlepšieho kamaráta, ako si to rozdáva s jeho ženou.
Chvíľu sa zamyslí a hovorí:
- Feri, Feri! Ja musím, ale tebe sa čudujem.
KoxXxo
16.01.12,22:17
Po několika nocích po svatbě si nevěsta stěžuje matce:
"Už několik nocí spíme spolu a pořád ještě nic. Nevím co to má znamenat."
"Je možné, že je ve stresu?"
"Ale mami on si mě vůbec nevšímá, pořád jenom čte knížku."
"Dobrá, já si teda zkusím lehnout vedle něho místo tebe a zjistím, v čem je problém", navrhuje matka.
Další večer leží manžel v posteli, čte si knížku a tchýně si lehá vedle něho. Najednou manžel strká ruku pod peřinu a pak přímo pod kalhotky.
Tchýně vyskočí, běží rovnou za dcerou a křičí:
"Zlatíčko, jenom jsem si lehla vedle něho a hned to na mě začal zkoušet."
"Ale já vím mami, zvlhčí si prst, otočí stránku a čte si dál...."
trisestri
17.01.12,13:16
jezis vravi kto je bez viny nech hodi kamenom-zrazu prileti jeden kamen a jezis ,,vravi ale mami,,
Tweety
17.01.12,14:27
misoft
17.01.12,14:49
Tweety - dobrý vtip. Ale!!!!! Kto ho vie, či niekedy v budúcnosti toto EÚ náhodou nenariadi. Lebo keď Pán Boh (EÚ) chce, aj motyka vystrelí!
kamoska1
17.01.12,18:20
take jednoduchééé...
kergulaan
18.01.12,04:57
Staršího, na kole jedoucího pána, zastaví v noci policejní hlídka:
"Kam jedete tak pozdě v noci?"
"Jedu na přednášku o špatném vlivu alkoholu, tabáku a nočního života na
lidský organismus."
Policista se ptá nedůvěřivě:
"Prosím vás, kdo organizuje takovou přednášku ve dvě hodiny v noci?"
Muž odpoví:
"Jako obyčejně, moje žena..."
AlaNR
18.01.12,16:44
Chlapík vezme slečnu do auta a tá sa po chvíli pýta:
"Jééééj, a čo je to vlastne za auto?"
"No, to je 5kove BMW..."
"Ahaaaa, a zoznámiš ma s Peťkom?" :D
avalik
18.01.12,18:19
avalik
18.01.12,18:37
pivko
19.01.12,13:10
*Nič nevystihuje realitu Slovenska dnešných dní ako obyčajná
ľudská múdrosť:

"Voliť stranu skorumpovaných hajzlov len preto, že si zakrúžkujem
pár statočných, je ako jesť hovno, lebo v ňom ostali hrozienka".*
pivko
19.01.12,13:12
Nejaký ko...t ráno zablokoval Mercedes!
pivko
19.01.12,13:15
Čo je hlavnou pričinou tragickych nehod:D
kergulaan
20.01.12,08:16
Par rodinnych

Moj oco je velmi sikovny. Vie opravit vsetko!
Kazdu chvilu ho vola niekto z dediny, aby im pomohol. A ked to
opravi, musi ist s nimi do krcmy. Raz som ho v krcme pocul, ako rozpraval
chlapom, ze konecne vymietol dolnej susede komin. Doma som to
povedal mame, aby aj ona bola nanho hrda.
Ona vsak zacala hadzat salky do steny.
Niekedy tych dospelakov nechapem.
Mama asi nema rada, ked oco pomaha druhym,lebo teraz oco spava v kuchyni.
Mama este kricala, ze mu uz nikdy neda. Ale co mu neda, to neviem.
Asi desiatu do prace, lebo teraz si ju oco robi sam.

Pýta sa žena manžela:
Keby som ti utiekla s iným, budeš smutný?
A prečo by mi malo byť ľúto cudzieho chlapa?

Otec sa vracia z práce a vidí ako jeho deti sedia v pyžamách pred domom a hrajú sa v blate s prázdnymi škatuľkami od pizzy a číny, ktoré sú rozhádzané po celej záhrade.
Vrátka na ulicu sú otvorené dokorán, práve tak aj dvere od auta, vo vnútri leží pes čerstvo vyváľaný v blate a nikde ani stopa po druhom psovi.
Muž vošiel do domu a uvidel ešte väčší neporiadok. Lampa prevrátená a behúň skrčený pri stene. V prostriedku izby hlasito hrala televízia a jedáleň bola zahádzaná hračkami a rôznymi dielami šatníka.
V kuchyni to nevyzeralo lepšie. V dreze stála hromada riadu, rádio hralo na celé kolo, ostatky raňajok rozhádzané po stole, navrchu na obrúskoch leží mačka. Chladnička otvorená, psie žrádlo na podlahe, rozbitý pohár pod stolom a u zadných dverí kôpka piesku.
Muž rýchlo vybehol po schodoch, pričom stúpal na ďalšie hračky a šliapal po oblečení.
Ale nepozeral na to, len hľadal svoju manželku. Bál sa, že je chorá, alebo sa jej niečo vážneho stalo. Videl ako dverami kúpeľne presakuje voda.
Pozrel tam a uvidel mokré uteráky na podlahe, rozliate mydlo v kope špinavého prádla a medzi všetkým ďalšie rozhádzané hračky. Kilometre toaletného papiera sa vinuli medzi tým všetkým a zrkadlo a steny boli pomaľované zubnou pastou.
Rýchlo sa otočil a ponáhľal sa do spálne, kde našiel svoju manželku, ležiacu v posteli a čítajúcu knihu.
Pozrela sa na neho, usmiala sa a spýtala sa ho ako sa mal celý deň.
Pozrel sa na ňu nedôverčivo a spýtal sa: Čo sa tu dnes stalo?
Usmiala sa znovu a odpovedala: Pamätáš sa, drahý, že každý deň, keď sa
vraciaš z práce, pýtaš sa ma: Čo si, do riti, robila celý deň?
Áno, odpovedal muž neisto.
,,,,,,
Tak dnes ........... som nerobila nič!


Je 7 hodin ráno...

Manžel se vrací domů a narazí na rozčilenou ženu v předsíni.
Ona: - trošku ses zdržel, co, Supermane?
On: - můžu ti to vysvětlit. mrzí mě to, drahá, ale byl jsem s klienty...
Ona: - a diskutovali jste celou noc až do sedmi ráno, jo, Supermane?
On: - nech mě prosím domluvit, ziskal jsem nového klienta pro firmu. Byli jsme u itala, dobře jsme se najedli....
Ona: - a to do 7 ráno? Supermane, za jak hloupou mě máš?!?
On: - ano, přiznávám, šli jsme potom na bar něco vypít, do 3 hodin....
Ona: - jasně, Supermane, do 3 hodin, a co bylo potom do 7, Supermane?
On: - no jo, potom jsme šli do tančírny, ale já jsem se jen díval, byla to nuda a ...
Ona: - to stačí, Supermane, ty ses jen díval a čekal poslušně jako pejsek. Co ještě ti mám věřit, Supermane?
On: - prosím tě už mě nech domluvit a poslouchej... proč mi pořád říkáš Supermane???
Ona: - protože jen Superman nosí slipy přes kalhoty!!!!
plavčík
20.01.12,08:26
tak už viem čo nevie Chuck Norris?
Vyžiť zo slovenského platu.
rejich
20.01.12,09:45
Skutočnosť v škole
ivuliatko
20.01.12,19:40
Dědeček si zavolá vnuka a říká:
"Když mi doneseš nenápadně jednu tu modrou pilulku, co má tatínek v nočním stolku,
tak zítra u snídaně najdeš pod talířkem stokorunu".
Vnuk udělal, co dědeček chtěl, a těšil se na snídani.
Ráno u snídaně se opatrně podíval pod talířek a byla tam tisícovka.
Naklonil se k dědečkovi a pošeptal mu:
"Dědo, ale říkal jsi stovku a je tam tisícovka."
"Já vím," řekl dědeček, "…těch devět stovek je od babičky."
ivuliatko
20.01.12,19:49
Zopár...
kergulaan
21.01.12,05:36
Ten posledny obrazok
Tweety
21.01.12,12:16
Ktoré štyri zvery má žena v živote najradšej?
Líšku okolo krku, jaguára v garáži, vola na montáži a býka v posteli.
abel
21.01.12,13:19
Fikuláš Mico
220870
21.01.12,14:29
pavol54
21.01.12,15:03
Dobré je otvoriť si to Jahnátkove vystúpenie
pmajap
21.01.12,16:12
Dnes
ivuliatko
21.01.12,20:10
King-Kong :D
ivuliatko
21.01.12,20:13
GO GORILA...
pmajap
22.01.12,05:06
..... a teraz niečo krajšie
misoft
22.01.12,11:08
http://upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/thumb/5/54/Pie_Grande.jpg/354px-Pie_Grande.jpg
Bigfoot (alias maxiDzuri)
Bigfoot patrí k štyrom najväčším kryptozoologickým záhadám sveta, kde patrí aj Lochnesská príšera a Gorilla from Slovakia.
misoft
22.01.12,11:52
Porada v predstihu:
108214
Hore (a aj dole) je aktuálny čas - časy na Porade sú však posunuté o 6 hodín.
rennka
22.01.12,17:15
Vo vlaku cestuje skupina právnikov so skupinou inžinierov.
Každý právnik má svoj cestovný lístok, ale inžinieri majú dohromady iba jeden.
Zrazu jeden z inžinierov zvolá : "Ide sprievodca!".
Všetci inžinieri sa rýchlo presunu a natlačia do jedného WC.
Sprievodca medzitým skontroloval lístky právnikom a príde k WC. Zistí, že dvere sú zamknuté,
zabúcha na ne: "Cestovný lístok prosím". Z WC sa popod dvere vysunie jeden cestovný lístok,
sprievodca ho označí, prestrčí späť, poďakuje a spokojný odíde.
Na spiatočnej ceste si právnici kúpili iba jeden cestovný lístok, a čuduj sa svete, inžinieri žiadny.
Jeden z právnikov zbadá sprievodcu a zakričí: "Ide sprievodca!".
Všetci právnici sa ponáhľajú schovať do WC; inžinieri tiež do ďalšieho WC.
Posledný z inžinierov, kým sa schová, zabúcha u právnikov: "Cestovný lístok prosím"...
kukurička
22.01.12,17:25
Víš, co znamená nápis K + M + B napsaný křídou nade dveřmi?
To je upomínka pro důchodce před odchodem z domu.
Klíče + Mobil + Brýle...
kukurička
22.01.12,17:33
Mladí manželé hrají golf. Při jednom odpalu proletí míček sklem terasy přilehlého domu.
Manželé, vědomi si viny, běží ihned tím směrem a jdou se omluvit majiteli. Volají, ale nikdo neodpovídá.
Dívají se tedy rozbitou terasou do domu a vedle rozbité krásné láhve vidí stát atraktivního muže s turbanem na hlavě.
"Jste majitelem domu?", ptá se ho manžel. Muž chvíli hledí na pár a potom odpoví:
"Ne, já jsem byl 1000 let uvězněn v této láhvi a někdo střílel na golfovém hřišti, láhev rozbil a mě osvobodil.
Manžel : "Óóó, potom jste tedy džin z té láhve". "Zcela správně. Splním vám dvě přání, třetí bych si nechal pro sebe." Manžel si tedy rychle přeje: "Super! Takže já bych chtěl plat 1.000.000 Eur čistého ročně!" "Splněno! A druhé přání?" Manželka: "Abychom měli stále na stole jen nejlepší jídla a nápoje". "Zajisté!!! No a teď moje přání...", na to duch.
"1000 let jsem byl uvězněn v láhvi a neměl žádnou ženu. Přál bych si teď užít zbytek dne s vaší ženou!"
Manželé rozpačitě souhlasili, on šel zpět na golfové hřistě, ona s džinem do ložnice.
Když byli právě v nejlepším, ptá se džin ženy: "Kolik let je manželovi a kolik je Tobě?" "Mě 35 manželovi 37!
Proč ?", ona na to.
"Že ještě věříte na duchy z láhve !!!"
Zitulda
22.01.12,18:17
Jeden predvolebný:)
Na rannej prechádzke sa Dzurinda náhle potkol a spadol.
Ukázalo sa, že to bola porážka. A pretože podľa hesla "Zdravie nie je biznis" nemalablízka nemocnica dostatokpersonálu, tak zomrel.
Onedlho stál pred nebeskou bránou a Svätý Peter ho privítal:
- "Vítaj na Nebesiach, ale skôr, než sa tu usadíš, tak sa zdá,že tu máme malý problém. Málokedy tu máme slušných demokratov
a tak si nie sme tak úplne istí, čo s nimi."
- "To nie je žiadny problém, jednoducho ma pustite ďalej, som dobrý kresťan, som veriaci."
- "Rád by som ťa pustil ďalej, ale mám pokyny priamo od Boha. Hovorí, že pre zavedenie novej politiky demokratického ŠTÁTU
musíš stráviť jeden deň v Pekle a jeden deň v Nebi. A potom si sám vyberieš, kde chceš stráviť Večnosť.
- "Ale ja už som rozhodutý. Chcem do Neba!"
Svätý Peter odviedol Dzurindu k výťahu a zišli dolu do pekla. Brána Pekla sa otvorila a Miki se ocitol na krásnej zelenej lúke
Pripadal si tam ako v Raji. Zelená tráva, slnko svieti, ale nie je príliš teplo. Vanie mierny vlahý vetrík. Všade sú malé krčmy
s pivom, párkami a údenými kolenami, tienené šumiacimi stromami.
Všade postávajú slávni demokrati, sám Tony Blair ho víta. Pod gaštanom diskutuje Sulík, Havel s Angelou Merkelovou.
Všetci sa voľne prechádzajú, hrajú kolky a futbal. Na obed si dávajú bifteky, grilované prasiatka, šampanské a plzeň.
Sám diabol priniesol Dzurindovi pohár oroseného piva a rezeň.
- "Daj si jedno, Miki!" "Nie, sľúbil som, že už nebudem piť a budem štíhly", odmieta Dzurinda
- "Toto je peklo, synak. Tu môžeš jesť a piť čo chceš a neuškodí ti to, skôr prospeje."
Miki si teda dá a zistí, že sa mu diabol páči, že jeto fajn chlapík, ktorý vie rozprávať korenené vtipy a vyvádzať o statným
kanadské žartíky Jednoducho presne to, čo majú demokrati radi.
Všetci si skvelo užívajú a skôr než si to Dzuri uvedomí, deň sa skončí. Všetci sa s ním búrlivo lúčia a mávajú mu, keď nastupujedo výťahu.
Keď se dvere výťahu znovu otvoria, je zase pri bráne Raja a svätý Peter naňho čaká.
- "Tak a teraz je čas na návštevu Raja", a otvára mu bránu.
A ďalších 24 hodín je Miki donútený tráviť čas s partiou čestných, vychovaných ľudí, ktorí majú radi spoločnosť, ale hovoria o iných veciach
než o jedle, o peniazoch, a chovajú sa k sebe slušne a úctivo. Žiadne hrubé vtipy alebo kanadské žartíky.
Nie sú tam ani žiadne krčmičky a aj keď je jedlo dobré, biftek a údené kolienko to nie sú. A všetci sú chudí. Niet tam nikoho, koho by poznal.
A naviac sa k nemu nikto nechová ako k dôležitej osobe.
- "No toto, na niečo takéto ma Fígeľ so Sulíkom nepripravili.
Ani Bugár s Miklošom sa o tomto nezmienili,"hovorí si Miki
Deň sa skončil a svätý Peter sa vrátil.
- "Tak, strávil si deň v Pekle a deň v Nebi. Teraz si vyber, kde stráviš Večnosť."
Ale Miki dlho nepremýšľa a rozhodne sa hneď:
- "Nikdy som si nemyslel, že toto poviem - vieš Nebo bolo krásne, a tak... ale ja si naozaj myslím, že patrím k priateľom do Pekla."
Tak ho Peter odvedie k výťahu a on schádza stále dolu až do Pekla Dvere výťahu sa otvárajú a ocitne sa uprostred pustatiny pokrytej
odpadkami a toxickým odpadom. Vyzerá ako púšť, ale je to ešte horšie. Asi ako bane v okolí Prievidze.
Je vydesený, keď vidí svojich priateľov, oblečených v zdrapoch, ako prikovaní k reťaziam zbierajú do plastových vriec odpadky pri ceste.
Stenajú a vzdychajú od bolesti, tváre a ruky majú čierne od špiny.
Diabol pristúpi k Dzurindovi, objíme ho okolo ramien. Ten se otrasie a hovorí:
- "Tomuto nerozumiem, bol som tu včera, všade slniečko, trávička zelená, pivo tieklo prúdom. Stále sme sa flákali a bolo to skvelé
A teraz je tu pustatina, všade iba neporiadok a všetci vyzerajú biedne."
Diabol sa na neho pozrie, prefíkane sa usmeje a povie:
- "No, zlatý môj, včera to bola volebná kampaň, dnes si si nás už zvolil!"
adi11
22.01.12,19:31
"Martina sa zdôveruje kamarátke, že dostala od milenca krásny zlatý prsteň. Bojí sa ho ale nosiť, pretože má žiarlivého manžela. Kamarátka jej poradí:
- Keď pôjdete so psom do parku na prechádzku, urob sa, že si ho tam našla.
Stane sa. Manželka ide s manželom a psom na prechádzku a šikovne prsteň podhodí. Potom sa zohne a hovorí:
- Pozri sa, našla som krásny prstienok. A je celý zlatý a má aj kamienok.
Nastokne si prsteň na ruku a hovorí:
- A aj mi sadne.
Manžel na ňu pozrie a poznamená:
- Ty máš ale šťastie. Ja som nedávno našiel za posteľou trenírky a boli mi malé."
AlaNR
23.01.12,06:57
Existujú len dva druhy mužov: Pat a Mat


Smrteľná mužská choroba na 8 písmen:
chripôčka

:D
KoxXxo
23.01.12,07:13
Prečo Boh stvoril ženu tak, že Adamovi zobral jedno rebro????
Aby demonštroval, že z krádeže nevzíde nič dobré.
kergulaan
23.01.12,09:36
Par PONDELKOVYCH

Žena je s manželem u psychoterapeuta po dvacetiletém manželství, stěžuje si na osamělost, nepochopení, nedostatek lásky, sexu, atd, atd, atd...prostě mele, mele a mele . . . .
Terapeut po přiměřené době vstane, obejde stůl, požádá ženu, aby se postavila, přistoupí k ní, obejme ji a vášnivě ji políbí.
Žena si pak pomalu jako v transu sedne a mlčky sedí.
Manžel na to čučí jak puk...
A terapeut říká manželovi: "Tohle vaše žena potřebuje aspoň třikrát do týdne. Můžete to pro ní udělat???"
Manžel se zamyslí a povídá: "můžu jí sem vozit pondělky a středy, ale v pátek ne, to chodím na ryby

Tak jsem se vydal na úřad práce abych získal sociální dávky pro svého psa.
Paní u okénka mi řekla, že to nejde, že psi nemůžou dávky dostat.
Tak jsem jí vysvětlil, že můj pes je černej, nezaměstnanej, línej, neumí česky. Byl několikrát napomínán za sexuální obtěžování, má plno potomků po celé vesnici. Navíc neplatí daně, na záchod chodí do parku, obtěžuje cizí lidi a
žebrá. Krade jídlo a netuší, kdo byl jeho otec.
Paní se ještě jednou podívala do papírů a v pondělí se mám stavit pro peníze

Deník Američana na Slovensku.
Pondelok: pijem s Východniarmi.
Útorok: skoro som zomrel
Streda: zasa pijem s Východniarmi.
Štvrtok: ľutujem, že som nezomrel v útorok

Styria studenti sa pred skuskou vybrali na chatu na chlastacku.
Samozrejm priprava na skusku uviazla. V pondelok rano pred skuskou chceli zachranit to, co sa este zachranit dalo. Zavolali profesorovi s ospravedlnenim, ze ich auto dostalo defekt a asi nestihnu skusku. Profesor- spravny clovek im vyhovel a skusku odlozil o dva dni. Studenti sa pripravili na posunuty termin vzorne. Profesor ich rozsadil do 4 miestnosti a rozdal papiere s dvoma otazkami.
Prva 10 bodova bola zo semestralneho uciva a bola jednoducha. Druha 90 bodova znela: Ktore koleso?


9 konštatovaní
1. Zanechať alkohol je dobrá vec... oveľa horšie však je, keď sa nepamätáš kde.

2. Keď sa po 2 daždivých a sychravých dňoch zobudíš do slnenčného rána je 100% pondelok

3. Ženy, ktoré si myslia, že mužov dostanú cez ich žalúdok, mýlia sa o cca. 20 cm.

4. Hovorí sa, že muži neustále myslia na sex. To nie je pravda, veľakrát ich napadne aj pivo.

5. Dámy! Keď ste si už obľúbili kávu bez kofeínu, colu bez cukru a cigarety bez nikotínu, prečo neobľubujete aj impotentov?

6. V mojom byte som si dal spraviť strešné okno. Tí, čo bývajú nado mnou sa dosť nahnevali.

7. S manželkou sa vždy držíme za ruky, keď ideme von. Keď ju pustím,okamžite niečo nakupuje...

8. Neviem, čo by som si počal bez mojej ženy. Ale aj tak je to pekná predstava.

9. V mladosti som mal 4 ohybné údy a 1 pevný, dnes mám pevné údy 4 a ohybný 1.
trisestri
23.01.12,09:47
na lavicke sedia dvaja zalubenci,on jej nezne sepka do uska ,,draha myslis na to iste co ja?,, ona so slastou ho pobozka a s plnym slastneho ocakavania odpovie,,ano milacik,, a on nadsene vyskoci a radostne jej hovori,,skvele ideme na pivo,,
akeber
23.01.12,11:55
Na chodbe nemocnice stretne neurolok kolegu gynekologa a vraví :" Dobrý deň , pán kolega ! U nás je to na nervy a u vás ako ?:)
Traumatolok odstráni pacientovi sadru z pravej ruky. Potom sa opýta " môžete hýbať údom ? " Ach " aj keby to nešlo, použil by som pravú ruku."
Starší manželia prídu do reštaurácie . Po chvíli k nim príde čašník a pýta sa " Dobrý večer , čo si dáte ? " Párky! " V poriadku " a chren ? Manželka sa pozrie vedľa seba na manžela " Chren si dá tiež párky !
Dedko vyhlásil : Ja už nikomu neverím !
Ani sebe !
Aj minule - chcel som si prdnúť a posral som sa !
rennka
23.01.12,13:50
neviem ci je to az taka sranda, ked je to vlastne pravda
misoft
23.01.12,16:16
108328
pmajap
23.01.12,16:39
volebné plagáty
pmajap
23.01.12,19:16
...ešte
buchač
23.01.12,19:31
pivko
24.01.12,06:27
avalik
24.01.12,07:44
misoft
24.01.12,08:26
108356
calawen
24.01.12,10:32
Zobudí sa ožratý chlap a volá svojho psa:
- Dunčo, Dunčo, poď sem!
A poslušný pes sa rozbehne k svojmu pánovi. Chlap kričí:
- Nedupoc tak! Bolí ma hlava.
Tak sa pes začne poslušne po tichu plaziť.
- Daj mi nos k mojim ústam.
Pes poslušne vykoná príkaz. V tom chlap na psa dýchne a hovorí:
- Hľadaj!
rejich
24.01.12,14:39
V Polsku aspon vedia, koho volia
Ivana Š
24.01.12,15:03
108356
prosím prosím prilep ďalšie - hlavne piatok, sobotu a nedeľu
misoft
24.01.12,15:32
:D Postupne, dievča, postupne! Zajtra je streda - uvidíš :D.
Tweety
24.01.12,16:11
calawen
24.01.12,18:17
misoft
25.01.12,05:46
108390
2009
25.01.12,11:05
Vtipy a kvíz
akeber
25.01.12,14:23
akeber
25.01.12,14:24
ivuliatko
25.01.12,18:43
Gorilie mláďatko
calawen
25.01.12,18:46
Ako to naozaj bolo s Concoridou
Rozalka
25.01.12,19:06
misoft
25.01.12,19:16
Kua, ale nám rastie!
108421
pmajap
25.01.12,20:02
TRAFO...
adi11
25.01.12,20:03
"Zhovárajú sa dvaja chlapi.
- Keby som sa ti vyspal so ženou, tak by sme boli príbuzní?
- To neviem, ale boli by sme si kvit."
pmajap
25.01.12,20:15
Rusko
2009
26.01.12,06:12
akeber
26.01.12,07:01
misoft
26.01.12,08:24
108435
Zitulda
26.01.12,10:36
:) Akú vetu zo slovenčiny ťažko preložíte do angličtiny?

- Ľaľa ho, papľuha, ogrcal mi krpce!

Možný preklad (pokus):

- Oh shit, look at this fucker, he puked all over my folk costume shoes!

Spätný preklad do slovenčiny:

..."K***a, pozri na vyjebanca, vytyčkoval sa mi na folklórne papuče."

Z čoho vyplýva aký sme my boli národ slušný a čo z nás spravila
Amerika.
Zitulda
26.01.12,10:38
Slovník cudzích slov - návrh na doplnenie.:)

definovať - zbavovať sa Fínov
termofor - vtip o homosexuálovi
pankhart - anglický názov pre tvrdý punk
dogmatik - pes vycvičený na matematické úlohy
fašírka - príslušníčka írskej fašistickej organizácie
poľovačky - vrecká polovičnej veľkosti
snehurka - zmrazená jaternica
demisia - pozdrav Maďara Demi Moorovej
analyzátor - nechutne servilný človek
ananás - zborový výkrik dievčat hladných po sexe
vendety - výkrik záhoráckej mamy vyháňajúcej deti na dvor
virgule - povel obsluhe výrivky v kúpeľoch
papuča - pozdrav manželke pri odchode
matrika - po záhorácky "mat hovorí"
doktrína - poľný záchod pre vojenských doktorov
kongeniálny - úžasne nadaný kôň?
drbol - doktor, ktorému odňali titul
Snehulienka - dievčina fajčiaca aj v najväčších mrazoch
Philips - upozornenie Filipa aby bol ticho
stehno - prosba Angličana aby ho nezašívali
semester - navigácia Estery na určíté miesto
požiarnik - na ceste do Žiaru nie je ani živej duše
ventilačný - vyhnanie hladného z jedálne
alimenty - alibaba a 40 mentolových cukríkov
obariť - otcov závet dvom nehodným synom
buldog - smútok východniara nad stratou dogy
concerto grosso - čertovsky veľký kôň
laser - taliansky výraz pre látkovú výmenu
aritmetika - sťažnosť záhoráka po zhltnutí budíka
nastolenie - kategoricke zavrhnutie miesta pohlavneho styku
stoporiť - dĺžka ľudských nôh, vyjadrená v centimetroch
defilé - otázka záhoráka na zmiznuté filé
Zitulda
26.01.12,10:43
Na zasmiatie:)
akeber
26.01.12,11:43
pivko
26.01.12,14:42
:D
ivuliatko
26.01.12,15:22
Sedí blondínka na borovici a uvažuje:

– Fuj, ako môžu ľudia jesť šišky, dokonca ešte aj s lekvárom a čokoládou?!
ivuliatko
26.01.12,15:25
Dzurinda vo vlaku
avalik
26.01.12,15:58
akeber
26.01.12,16:41
pmajap
26.01.12,18:28
Viete, čo znamená, keď majú blondínky modriny okolo pupku?
Že ani blonďáci nie sú na tom lepšie.


Blondína vojde do sexshopu a hneď od dverí kričí:
- Dajte mi tieto vibrátory.
Predavač sa pýta:
- Z ktorých prosím?
- Tak jeden biely, jeden žltý a ten červený.
- Biely stojí 999 Sk, žltý 1199 Sk, ale hasiaci prístroj vám dať nemôžeme.
avalik
26.01.12,19:18
KoxXxo
26.01.12,19:37
AntiFa:
akeber
26.01.12,20:04
avalik
26.01.12,21:53
misoft
26.01.12,22:01
108465
kergulaan
27.01.12,05:10
POLICAJT : Pane prosím môžete vystúpiť z vozidla !!

VODIČ : Ja som naje*an* jak koko* ,,,poj ty donútra !!!
jana007
27.01.12,07:24
Zo života ...
jana007
27.01.12,07:27
Ako žobrať v Londýne?

Dežo a Károly sú dvaja cigáni - žobráci zo Slovenska.
Pracujú v Londýne na odlišných uliciach.
Dežo donáša domov denne 2-3 £ a Károly oproti nemu donáša žene
každý deň kufor plný 10 £ bankoviek.
Jeden deň sa pýta Dežo Károlya:
"Ako to, že pracujem rovnako usilovne ako ty a zarobím tak málo?"
Odpovie Károly:
Ukáž mi čo máš napísané na svojej tabuľke?"
Dežo ukazuje: "Nemám prácu, mám ženu a sedem detí, nemáme čo jesť, pomôžte nám."
"Toto tam máš napísané? Nečuduj sa, že tak málo dostávaš!"
Pýta sa Dežo: "Tak čo tam máš ty napísané?"
Károly ukazuje: "Už mi chýba len 10 £ aby som sa mohol vrátiť na Slovensko."
kergulaan
27.01.12,07:56
Bezi Mikulas Dzurinda a zastavi sa pri starej ciganke, co vyklada karty a pyta sa jej: A smiem sa opytat ja vas, ze ci mi smiete vyvestit z ruky? Ze preco moju buducnost nikto za tie roky neriesil? Ze preco teraz, par tyzdnov pred vobami to chcete robit? Co ste robili doteraz? Moja ruka tu bola po cele tie roky, co som bol premierom, predsedom, predakom, pretekarom, tak preco nie vtedy? Podaval som ju kde komu, bola uplne otvorena, tak sa pytam, preco teraz? Chcete si precitat statne tajomstvo? Preco si Poncius Pilat znova umyva ruky? Preco je najoblubenejsim filmom Roberta Fica Gorily v hmle? Chcete si naozaj precitat z MOJEJ ruky? Chcete? Dovolte mi odpovedat protiotazkou: Nechcete?
2009
27.01.12,09:56
Jožko na hodine



Ako som dostal na písomke päťku..
Ja by som mu dala Jedničku! :D:D:D

O1. V ktorej bitke zomrel Napoleon?
* V jeho poslednej bitke.

O2. Kde bola podpísaná Pitsburgská dohoda?
* Na spodnom okraji toho papiera.

O3. Štyria murári vymurovali múr za osem hodín, aký čas budú stavať ten múr dvaja murári?
* Nebudú to stavať žiaden čas, lebo ten múr už postavili tí štyria murári.

O4. Čo býva hlavnou príčinou rozvodov?
* Manželstvo.

O5. Čo býva hlavnou príčinou neúspechu?
* Písomka.

O6. Čo nikdy nemôžete jesť na raňajky?
* Obed a večeru.

O7. Čo vyzerá ako polovica jablka?
* Druhá polovica jablka.

O8. Čo sa stane keď hodíte červený kameň do modrého mora?
* Bude mokrý.

O9. Ako dokáže vydržať človek osem dní bez spánku?
* Bez problému, vyspí sa v noci.

O10. Ako sa dá zdvihnúť slon s jednou rukou?
* Ťažko, lebo slona s jednou rukou nikdy nenájdeme...

O11. V jednej ruke máme tri jablká a štyri pomaranče a v druhej ruke štyri jablká a tri pomaranče čo máme spolu?
* Veľmi veľké ruky

O12. Ako je možné pustiť na betónovú podlahu vajíčko bez prasknutia?
* To je jednoduché, lebo betónové podlahy je veľmi ťažké prasknúť.
akeber
27.01.12,10:02
Martasch
27.01.12,10:16
http://www.porada.sk/image/jpeg;base64,/9j/4AAQSkZJRgABAgAAAQABAAD//gAEKgD/4gv4SUNDX1BST0ZJTEUAAQEAAAvoAAAAAAIAAABtbnRyUkdCIF hZWiAH2QADABsAFQAkAB9hY3NwAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA AAEAAAAAAAAAAAAA9tYAAQAAAADTLQAAAAAp+D3er/JVrnhC+uTKgzkNAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA AAAAABBkZXNjAAABRAAAAHliWFlaAAABwAAAABRiVFJDAAAB1A AACAxkbWRkAAAJ4AAAAIhnWFlaAAAKaAAAABRnVFJDAAAB1AAA CAxsdW1pAAAKfAAAABRtZWFzAAAKkAAAACRia3B0AAAKtAAAAB RyWFlaAAAKyAAAABRyVFJDAAAB1AAACAx0ZWNoAAAK3AAAAAx2 dWVkAAAK6AAAAId3dHB0AAALcAAAABRjcHJ0AAALhAAAADdjaG FkAAALvAAAACxkZXNjAAAAAAAAAB9zUkdCIElFQzYxOTY2LTIt MSBibGFjayBzY2FsZWQAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAWFlaIAAAAAAAACSgAAAPhA AAts9jdXJ2AAAAAAAABAAAAAAFAAoADwAUABkAHgAjACgALQAy ADcAOwBAAEUASgBPAFQAWQBeAGMAaABtAHIAdwB8AIEAhgCLAJ AAlQCaAJ8ApACpAK4AsgC3ALwAwQDGAMsA0ADVANsA4ADlAOsA 8AD2APsBAQEHAQ0BEwEZAR8BJQErATIBOAE+AUUBTAFSAVkBYA FnAW4BdQF8AYMBiwGSAZoBoQGpAbEBuQHBAckB0QHZAeEB6QHy AfoCAwIMAhQCHQImAi8COAJBAksCVAJdAmcCcQJ6AoQCjgKYAq ICrAK2AsECywLVAuAC6wL1AwADCwMWAyEDLQM4A0MDTwNaA2YD cgN+A4oDlgOiA64DugPHA9MD4APsA/kEBgQTBCAELQQ7BEgEVQRjBHEEfgSMBJoEqAS2BMQE0wThBPAE/gUNBRwFKwU6BUkFWAVnBXcFhgWWBaYFtQXFBdUF5QX2BgYGFgY nBjcGSAZZBmoGewaMBp0GrwbABtEG4wb1BwcHGQcrBz0HTwdhB 3QHhgeZB6wHvwfSB+UH+AgLCB8IMghGCFoIbgiCCJYIqgi+CNI I5wj7CRAJJQk6CU8JZAl5CY8JpAm6Cc8J5Qn7ChEKJwo9ClQKa gqBCpgKrgrFCtwK8wsLCyILOQtRC2kLgAuYC7ALyAvhC/kMEgwqDEMMXAx1DI4MpwzADNkM8w0NDSYNQA1aDXQNjg2pDcMN 3g34DhMOLg5JDmQOfw6bDrYO0g7uDwkPJQ9BD14Peg+WD7MPzw/sEAkQJhBDEGEQfhCbELkQ1xD1ERMRMRFPEW0RjBGqEckR6BIHE iYSRRJkEoQSoxLDEuMTAxMjE0MTYxODE6QTxRPlFAYUJxRJFGo UixStFM4U8BUSFTQVVhV4FZsVvRXgFgMWJhZJFmwWjxayFtYW+ hcdF0EXZReJF64X0hf3GBsYQBhlGIoYrxjVGPoZIBlFGWsZkRm 3Gd0aBBoqGlEadxqeGsUa7BsUGzsbYxuKG7Ib2hwCHCocUhx7H KMczBz1HR4dRx1wHZkdwx3sHhYeQB5qHpQevh7pHxMfPh9pH5Q fvx/qIBUgQSBsIJggxCDwIRwhSCF1IaEhziH7IiciVSKCIq8i3SMKI zgjZiOUI8Ij8CQfJE0kfCSrJNolCSU4JWgllyXHJfcmJyZXJoc mtyboJxgnSSd6J6sn3CgNKD8ocSiiKNQpBik4KWspnSnQKgIqN SpoKpsqzysCKzYraSudK9EsBSw5LG4soizXLQwtQS12Last4S4 WLkwugi63Lu4vJC9aL5Evxy/+MDUwbDCkMNsxEjFKMYIxujHyMioyYzKbMtQzDTNGM38zuDPxN Cs0ZTSeNNg1EzVNNYc1wjX9Njc2cjauNuk3JDdgN5w31zgUOFA 4jDjIOQU5Qjl/Obw5+To2OnQ6sjrvOy07azuqO+g8JzxlPKQ84z0iPWE9oT3gPi A+YD6gPuA/IT9hP6I/4kAjQGRApkDnQSlBakGsQe5CMEJyQrVC90M6Q31DwEQDREdEik TORRJFVUWaRd5GIkZnRqtG8Ec1R3tHwEgFSEtIkUjXSR1JY0mp SfBKN0p9SsRLDEtTS5pL4kwqTHJMuk0CTUpNk03cTiVObk63Tw BPSU+TT91QJ1BxULtRBlFQUZtR5lIxUnxSx1MTU19TqlP2VEJU j1TbVShVdVXCVg9WXFapVvdXRFeSV+BYL1h9WMtZGllpWbhaB1 pWWqZa9VtFW5Vb5Vw1XIZc1l0nXXhdyV4aXmxevV8PX2Ffs2AF YFdgqmD8YU9homH1YklinGLwY0Njl2PrZEBklGTpZT1lkmXnZj 1mkmboZz1nk2fpaD9olmjsaUNpmmnxakhqn2r3a09rp2v/bFdsr20IbWBtuW4SbmtuxG8eb3hv0XArcIZw4HE6cZVx8HJLcq ZzAXNdc7h0FHRwdMx1KHWFdeF2Pnabdvh3VnezeBF4bnjMeSp5 iXnnekZ6pXsEe2N7wnwhfIF84X1BfaF+AX5ifsJ/I3+Ef+WAR4CogQqBa4HNgjCCkoL0g1eDuoQdhICE44VHhauGDo ZyhteHO4efiASIaYjOiTOJmYn+imSKyoswi5aL/IxjjMqNMY2Yjf+OZo7OjzaPnpAGkG6Q1pE/kaiSEZJ6kuOTTZO2lCCUipT0lV+VyZY0lp+XCpd1l+CYTJi4mS SZkJn8mmia1ZtCm6+cHJyJnPedZJ3SnkCerp8dn4uf+qBpoNih R6G2oiailqMGo3aj5qRWpMelOKWpphqmi6b9p26n4KhSqMSpN6 mpqhyqj6sCq3Wr6axcrNCtRK24ri2uoa8Wr4uwALB1sOqxYLHW skuywrM4s660JbSctRO1irYBtnm28Ldot+C4WbjRuUq5wro7ur W7LrunvCG8m70VvY++Cr6Evv+/er/1wHDA7MFnwePCX8Lbw1jD1MRRxM7FS8XIxkbGw8dBx7/IPci8yTrJuco4yrfLNsu2zDXMtc01zbXONs62zzfPuNA50LrRP NG+0j/SwdNE08bUSdTL1U7V0dZV1tjXXNfg2GTY6Nls2fHadtr724DcB dyK3RDdlt4c3qLfKd+v4DbgveFE4cziU+Lb42Pj6+Rz5PzlhOY N5pbnH+ep6DLovOlG6dDqW+rl63Dr++yG7RHtnO4o7rTvQO/M8Fjw5fFy8f/yjPMZ86f0NPTC9VD13vZt9vv3ivgZ+Kj5OPnH+lf65/t3/Af8mP0p/br+S/7c/23//2Rlc2MAAAAAAAAALklFQyA2MTk2Ni0yLTEgRGVmYXVsdCBSR0I gQ29sb3VyIFNwYWNlIC0gc1JHQgAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAABYWVogAAAAAAAAYpkAA LeFAAAY2lhZWiAAAAAAAAAAAABQAAAAAAAAbWVhcwAAAAAAAAA BAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAACWFlaIAAAAAAAAAMWA AADMwAAAqRYWVogAAAAAAAAb6IAADj1AAADkHNpZyAAAAAAQ1J UIGRlc2MAAAAAAAAALVJlZmVyZW5jZSBWaWV3aW5nIENvbmRpd GlvbiBpbiBJRUMgNjE5NjYtMi0xAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAABYWVogAAAAAAAA9tY AAQAAAADTLXRleHQAAAAAQ29weXJpZ2h0IEludGVybmF0aW9uY WwgQ29sb3IgQ29uc29ydGl1bSwgMjAwOQAAc2YzMgAAAAAAAQx EAAAF3///8yYAAAeUAAD9j///+6H///2iAAAD2wAAwHX/2wBDAAgGBgcGBQgHBwcJCQgKDBQNDAsLDBkSEw8UHRofHh0aHB wgJC4nICIsIxwcKDcpLDAxNDQ0Hyc5PTgyPC4zNDL/2wBDAQkJCQwLDBgNDRgyIRwhMjIyMjIyMjIyMjIyMjIyMjIyMj IyMjIyMjIyMjIyMjIyMjIyMjIyMjIyMjIyMjIyMjL/wgARCAF3AfQDACIAAREBAhEB/8QAGwAAAgMBAQEAAAAAAAAAAAAAAgMBBAUABgf/xAAZAQADAQEBAAAAAAAAAAAAAAAAAQIDBAX/xAAZAQADAQEBAAAAAAAAAAAAAAAAAQIDBAX/2gAMAwAAARECEQAAAfFOlCNa35/Ykd6EgzpuRoZk3T6Sy2EXylnTeVamvpJZit1NLq5/IH6XFBtygysbvtPDbLXoPJRgzru8FnGvJ9w6q77Hxevm/ShMYs+6BSJTa8znV19C9L6/5d9BH4/PvJmtr0fz23rDs3RyMtLE9pRpasKdz7UmsCjRrOVLFpsCh5r1O FtjR9dleh6Oe1NiRfLFRuQ6nrGjncgQiDM0siNBOOx1IkiNsqc Js8yZv6GVp93MVWy2583eu5SsmDOAmlU0LHgzyKB6O1T/AEnmvTKrtjJt4O9ARKcysWh46pd69K3omdeOJaFuPRk19PK2x0 F25z2q6NC/NW2oblcQcgxw7Gk53eisXl5vQ0Q3wUtrbmqNgUvjd+hOWvvVZl zJlUVQbuyluG0lyZouNjpZlKUlWFrV2PO7V4WAnK68Wqr20G6v 5yKsZQoocqTBRRwFaqNT1b1S1D1EUXQ8UbdbolPpR2Uo4SU+aT qeYWjKdqqy1araY6VvXSqrP1dlHm7noB0gbFedc7AS5Kt1iAWJ LZhUbdLLXws6KJVu2QE0QsV1rpOp2OfUZOVZAskRzWAqWMFX1c u3plpYGqzTLD06j9ctHw/uvITeeFpTa+MAno4C0cu9L9GXlr8VoPxxpbdvMs6TqjiU1Po5x tVFPB9bgOsbffSHYtMBIWWrOk1dWqy5tr4m1y1IM0PPStPQli6 izNcsZ55foui/mOp553Ppv5VIXLq4rp2dHAuxWr1TstrTK3S7EVyBvQ9ygb6tsJ t+csBp0+sa5W/M7uC3UjuT7u4O7uCdTM3UU/T9r43UqaimsQ9Onqsmv7621822tzyYtXPo77FWbXCFT0IXaym0 r603LduwWUGj5iq2OpWgW+86uo03zgRA2HFwvkTJnDTLmOo7u4 bW19KNJdYLn1QNkFVaLAtItLdU6akDphjssDpL2iNxa87v+aT5 y3Z6KC8UvPl69Jd6KjvYXZZUnN6DMnV6M7DqQ6TdgOBefpiGNo sfc0Om20jP0YHmKZeRNsOYzyN6jHc3RjermO1xvGJPkwFnAuWS HyKtbyc6Dp51E9eTVpJs47HwRnocRId08ENUaToIdMMldtvRCy qVnO1gtuJ5sb+ZFuoaudUjeqPT9eWG7j31SoNFas02aZ3rXk/QbRcKlf2zetcWwjjUxLKtHUzYjnqfLr0NPALo6VDYjt0dRM6+c y2DYqOnk47uDu7g+HyMS2GHJqetrd5tJ2O1mGuzukb1h0dLALp CzYGrNWlBdpUMf1dVxkus2Onlwq3qWjwaP0Qg+bx7/VZ8273qEeDP6FUT8zs7V4PnnpKPoxqspxdc9/Kx/VsJw0xFU7gfyb8qNQKzeLh3cyO6/u0vS1yBcnkpjpR3RId3cEd3B8Odwy7ChtTVJ23p5XkaFqObRfG 8K+hoN6ca1PT7aMKt6OlNZK84s+nQdhOmt6stILah3VxEcc0yB gV+aQUenny6GeurYAB6JvmqwepjyZi9B5lbkaPqPLvemwoUvOb VfUQjUkWTgaWKnl7Ld5X1ruUFAwBSMome4romBdw8z4vd2WcO9 a8s8bORtsQ/WZ041bQ9vnMFLkIZA01rohn5XoFrTz/bvGmLQ9RXleedpp1xoLs5iq8/PshY5YuZ4VtPWysxcdUG0QBI9TM9GCLc5TNxubrMdprgR0ZzHL nu2gU/l52YCbIOSQJdCc9HBIELSI89m21yJeP1yoV9WLrFYd8tbQ8mVH sS8q1a+lnyqherjyZj9gNG9WPdMIXx8IOZI1DYykZ1eyfH156t UU8mpZX1YraitrjeHPGzSzwhFsBYjV0lJaQhpMueoRaGSbdkXm 9jQFMhAWTMtCC6Yfd3D6IEUz0hASpr5xmcNaeit01ebqoq7u/mZwmid/N22ZrdJo847/UqXX5FgUfW+Xjoe/AidPTWfIG37BvkH1h6ajmOUWK828rzafqKsvxDt2trn56saNF0 TDfdPBb062/KqH6rRqfIeh0ZGBzA+CFUMkTFxcaJmeh93cPhiBQcwEhDAHI1v KUeK5szr6vP3k45+TbaobKwapFuauJpsvkBi6elkyJAUcY8MN1 YYVT1kKvFo9ZTXT5qfRdNefd6CXOTt5QpeonB0tOSzkabA8Rnf SmB4y/6ZYxsTwTIixkLlsh6AiSIIOSkgomSe6BysTa4uSg+HmmCo2T4r 2Xyoahunnp7EGQY1vLeyW6+f2PSYo2XcWVXsrnz/XqfXl52652JpNbtEgxNgDYDBAHLOARx1wYSmAyawst9WgLvU+F c6pzdnq8scSZB3LJBGoxmQmgiCJGcHCZK+QSauVR6Gr5+Qu6FL UaJhxFSmWNVsRmVFvjRJz09EoROWxmTazc70kzXjV+1pZX5bty rNUbq1UtK3gjpPqbPj5pe2Lx92p9CeLaZpKQwK1kBbJU82nnLq RgliYyqwLMqMbTTIP5MiOIhjjorRpljJS9B3mUj9Jl5wIMlyxr V6wtckszYkyAlU5hWDXsxx9NGL3E7MxPTy9Bc3BdIT0EBTHCkZ kKlTXnPTzi/T1ctMIdOtjrTDQhGd2hU1nQZ5Oz076wXopU5sLcKF61T7vn4Vb s4ituHfjz/ABO8vH5GqvOkVxKpGUjIjNZMZyuB8X7jMzRtvED3TAsHyNMuzx n5tpY7V+sFhVXrfObU93Rzz3c3MxId3SlJAQTIy1Mxw5TWzM9W yPcXQUD0ucKxlb9V2rs6/d5niLO55ZzdFIZ3YmqpzoTnHS0l07GXoPXUsbedEo4LcVms4gc HA4RIC7WHrPyfWUWNLPvtGxcyj4YB/ZWSq3POYCY19xbqXYkYKXA9PEpmOGXdwT0SEyMgXRwi6Eg7KQH PvDY7n3mBnMmo/wA/oFkaGX163PU+Ono4N3HMRGxB572kHGelMgb0cZ26drPtS5c6ck mFhyKrddoXV7Y12EWiatylcDL9f5uDT1mj4rRZ6aPMV2vV1fNA jSwUUofNScX6fa8T6/l22RztDfBvdGmdbu5KZGRzIyKe7gnl4svQzwuc3QEd2N8ExL7o qBSx7FXtzs5usF9FS1APmkuYrS85i5UxSqg1D+niZdmxn21a2j ja8WjZoaDk869VAbVe2JTqN4SufUbtZ+qoFWUmFiuNYR5ALnWS FsVItCaZrYljOvcRQ0eerB1easd3dvJPRI56OCUVcjK2OKxzbE PRDgeBOZjpYYVmr0SmSnswlwHPUmvorFklarvBhQEbMCFiRo5+ pakQSa3UmWvDn69GEXn1SZU0USFDTzCFsJER20wDDXQrIt0RiK nukqXAcUzuPO6ZMrXGv63w+1hr6OY7AbMd6PHPQlU7FrDjr1sH 82jCEEFEA2UD0sqdjDpQcH24xJzpAkRoWREt1JvTHRlzpQOinW ohUpqi+dopi+a/bzrDV2rLxwde00koqjNV5iWac1xvSRglDZlrhqpfGLCiMGRcsB kUFa8hOtcoWLz9U/y/Za+84cbfkuYsPw35oHjbLFViHCKxTAkOYiqOrWUzqyYxR75NIC Bhq5t01xFeLPgekqsaDr3AF5eSHSQhiwG/S6S8pzG1GIBp1FMZFmhKDlMSyUbgrWOKHVX3NkYSqYaymmGspp wdMVURcraZ2ZqSHpAI+ap6DiuKIAyHkjECAoGU+wrNDohs156s bEpY0XS0aWk0EsKREcE2zhlJ3BIeZRYq3Mx0DIJIU2qD5d4USx opEGK7k1E5iYsk5E1LVYInpZEzJUF0jmYmX3Tw5nplz3cG73dx VJRJUEBimOgJkZCEPo2s3uLqzmejXMmqaKWrYnJDLXSMjM1tZE jCT4jhZGfpZ9NcSLD7uEHd0jZGRz0SOWKah5dMzMiKVNdupdSY MKie6amemXDAtNJl4K1EUkhExOv/xAAsEAACAgEDAwMFAAIDAQAAAAABAgADEQQQEhMhMRQgIgUjMD JBFTMkQEI0/9oACAEAAAEFApXYazXcOo2oytFTWsiLWMzUd2xOM4wiOkqcoXp BLiFfkaLQNlgYYHHOgqprq1+r9Mh1AcaZyb/qJPT2r1NtJps6tU/u38wiV3fUbGf1Fs0P1Kyp9RbmrVgdYTR/UH0yf5IdPV3G2/n3JbjXTyKIFGIyd1i+LR2rHYLLR8XHyAmm4cAnZ/lvpF6hGAszLvPeDcrOAlYxNTXxWhDPQow/xvGXU2UtT3JGDXjNbFF1r84zTQfprU56c9jKk6p0dhqb2fz4mp v2i+dW/R01g+PT+0JXYMlOSkd0WJBsYII6ksqz+N4ev5V6G22UaJdOBBD 50+ke5qaEoXEO124O2YPMPcaesIg2trN1ddfRsILDAmBHqqY2a FWNFfRr1Fwqr2r7MmlGo0dNvUr3/wDNvGvSlO7DBrANmovWw5nD4OvAmKXKuMxYkG43E4s8XRWNKtF VXGnHMKNt9OqDWqexnOHBhyI7ZbExtiYgMEIyNO3cbeRqUS+iq 8mHsZq7yL9PaLKXsVA7s7bJ5+n3cQzinWU3C1MzM5gTU2Vtosw Um5q9LRXGpGbU4Os1JysQfF0+KRYINhERnNejzF09a7ZnKZBIh txtprulZ5mcQlI9yJEuNsO2ZymTORg7ztOXGIcODMR34AktLa+ oAzleaz6gigo4CtYz+1XKzU28zo/9GZZaKq21t7S3VPdVSpc0Uc6giheM6Tm4vLW5bJbxHW5KsUwQR a3eLo3aVrXUvOcoZxJnTnECGar/AG7aLUfbZwZY3a6viawFJMz28kYnGYEyBC05SoxG7FpZZyPWCy s5FzMlD6u1lawnYDJcY9gMFX/FrrK0V2nk9SalG+mXrPSMJVRU47T+BprLVUkkSz9ZXp3tGkciM lVgXRDKaSoSvToo6bTpThMARePu1Tfe20sbJHGHtMTtDtgCFpn bEKgrQfuJM9rmetwmJWYRzr44h9wlXTETULLfuMh6dh09RiaZj KajS3U2zMzUU9WalAhwSadItdejlgFkVTO8R2iaogHUzrOZ8zO BighuoBA4bY7Pp7WdtKYlDO60FIy2TiYytEb48iQBOWJnMBgmB O0+M7LcLcxTLaxfXjtWcQRlHVbGBxwePtCf8f5CLRqTD1q4t5V qtWpJ1KxtTXDdmaa5VCutgbsLKzbZVXWkuNlllVZWsoxOO/SadKBJxxMTEs1CVMdWuV1NZnqUi2cl878/jo1AW7WKsGpYRrMzmZXZxiuGExPG3icpynEkceUwUiPFczUHNn TLSjsNX/8AX73+NKIzmuvpILnWX2EsLNG0P0xbVb6bqq4EKF3E0rKarXwr 15SqocK6QsJhMLRL8hroGYtzJmMBnSqX25sQFiBKdPAsAh8TnL HLzjPgIWSdSZlLR3+YJM5NORnKAiZAgMwJYoYDNZ9Q8XE7CDOd Sf8Ak+92AOl06idOvHQzDpSTZo7ilA1ejYamozjmXaWphqlZHS y1m44LDE/uMx+wySR8YO8rrZyAK5qbTzd8lKsxKyzU6cVgDc7UrlLf9cxuE LTGJxLTptMEe2n9wscKo7kqsUDYS851ABM6TTptOJmIB3RfuU0/cWwgdWJZbgXLAwMzCFacFAYNixLMU6PJroWs/wBRIewKNYWArFacytXfOI7dKuywk1VYCIbGqqFYxMezE0vdbv0 9gJlIztmZmZjM4CcIuVnVacyZqGXqKRAJ3n/lu7KxWdWCycgY7QedJRzbfLVmq9bRZULAFsWcjjlB8o64i5n8U cp+s4847BAVNrqvdjxAIrXU3lpSnIhSxprCD36ZcJc3x3xFUSv x7131X++tmywZU5owDYrwRuB9vbTU9WwYAme87gqtNsW3jZnZO 87Rx2WeZ4AWO+JjMVcQQdzc/NrDyeteKaavt4gOW91liqGPIzB2rAI6Q/CO5nMAvTZY1CpXLreo0zObTgsuCRhxrEPmtsHriDUmDUidZDOY M4y6wi1bA1a5aU/q4xBYDvjjLLIBuEZpf9qu08K6Vy1ac3LBQoLxVC/gHYDes4inO+Pcp7irkyhFj2gJXViW6QNGrNZGkYjoWBfmAFybv 0Ud/wCxR9vj8uqwnWM01dmqezQ6ilOtmaOsnT0/so4s1iqFYXWqs8Syyed6q+UxLrOpbe/J6xwTT18Urrx+E7ZnfZdg5iozTomdJpxPsAhPFQrZWpi2Nrqw1 dXauE9qqdI0XR6bB0umn+L03NUUI2ipef4umf43SYt+kaV5VSK IT21n0826rTVrRTaeLX65pWjao1VCpC2I7zzsGzEr5TxNRZwpZ uKVryairmyL+LGSEmMRvMVGeV6NjFqVBtiV6XMaipo2hqMP08Q 6KxYQMZAnWSBgYJb+tf6/2ATJxBqrQPVXSqwX1jU1rPW0w/UKwfWIZVqEtPUCn1VSzVamo1sS0R2QJcLKicwwtFHwop2M1VmX ObTp9Lyi1gfj7bd4lFlsr0KCKoXfErotcpWqe3UWGqpFuePVOi YrtVFvBl1vwq/T+iZnKf3bMPZsx/CtmFmreyxnLN8Q0TvD2XSWcWLYndpiVJvZbgKod69Nh0TfP4QM xNI7SvT1pBuBk9CyV0BNsTHs8wr2els8HM6RnHEvIwv6zM5ZCn YQ7eZ/M9s4hPIcuxMzKR8QpeLSqwYaeJVXnYmWNmXW/HT0vxRAomd8e8tiKipuNq6WeIioITB7sQpOE4TpidKNQGh0qz0 ozbp+Kh3SC9YGU7cts4Oexh8hsMfJiDk1NPIPctYssayaQ/brXkRCZY+BzdZp9L3A2J2x+HW6vpX7l8wEw32LE1pi3I++djYo nVQn2ETG2JxnGaj7r9MQ0iHTiGtlAsYzqQHMJxOc5jBPbyG8aO nlLLMwwzQ1szrMxjOnqLHqo4zxC22Jj8WvJs1mznvBHitk5syu sdB/kHh1WoM53vONkVbBNPZyX2jbEvu+UxvqLOTJ4IzDkN1DOczsD2 A6jfopjSik32IoVQjQVwKBtncD8djca2fk8q4KM822b9NLWHb0 9bKdIYNGJ6NJ6OuekrnpK5qKWpC6oiDWNBq4NWkGpqnURtiMj0 yQ6eFGG178FMH6scQt3z7KBmVdnHharLYv0y55TpEqQIBMb59g 9pnmAbedvqL8NFjaw/AHbM8zRDFq+PPuxkanR9NujOkwn3BOqRBakDwaiwQap56pouqV gFRxZoKrS30hpZ9P1KpZXYh9umrd1p+mWk16OpIB7MwnYD8BMx sTied/rVnGn4mNpxLajged9EIv4GUMp0eD6R4dNaIyRqYaWnTedN50mn zSV3SvVwMG2IBl303TXS36PasX6bq2KfROK1fS9MhSpUXH/QzANiYBMzO31V+pqTU4MZZfQVIbO+kPxqbvn8BEGxRWj6NTDo3 no3npDPRqIdJLNGxi03iJXeJysx8pxnGeIe8VPltmZmfZiAe/OYBjYuuQwhaYJnjbU2mzVrd8dmGZqqipV3WC6VakpNPqT1U1KM Q05TMz7SIDudzF8b4G2ZmZnKcpyMzM/kzM5nJUDausS3VWPKagiQLD2nmOQtZ09TD0FMxuUBluhV5ZpWr PSgQifMFNU4A1sTUo0DzlAZmZmYRmA7lYe0zP/OZznOc5znOc5ymfZnfO+ZnbO2ZbeqRtS7QdzmaSrJCgkDELYmM zE+oWZlWoKxXUj2ZmAY+jRo+jsWdOdOcWEyRBbiLqni60xdYkX U1mBwYGh+UDbZzHGZ4P8hHsziAwH8GZynKZmdicRtRWkt1rH2V obHVQq5AmSYF2JxHPNmQMPuD249jIrRtIpjaVhDXDVOlOmZhhM wMMrc4i6ywT1gaVagWQ5WK/KWCZ7chOQ92YDvmcpymYZ1EE9VWIdaJ6xzDqLTMk7f3MB7zSri d2gUbcpymss4J4mPylA0bTKYdM4hUiYnETpidETomcXB7yjVhp dYlZOttedO+yelzPRzoXLOrfXK9Sjb5nOdWddYdSsOrnqXhvsM LE+7O39GltaV6CLpa1nSWcRMTvOMutWlWLO+2PzkAxqEMejgMT ExMS9+mgXEquqFvwsUHsXSeorE9Wk9YsssreV3vXDqbDOs5nMz O2fZn2ZmZyUSmsPBSsVHWBoDtgTttqdUKRxZ26TTotOiZ0T/0HsCBrGdtywRWYu3R6hbSurKxQ88zlOYnUE6gnUE6kVg0NoB5w 3YnqYt5Zuq06rQ2vA7zLTk0LWQW2TStlrKvnpKzUuIMidmmPZq dUtArdXtVWrg/6Vt4WZLH2XWc2ez56arqwrbSPqQ0orsQ1v/Cqzo5nHjtmDINi8gsxmPVKuwg8YmJ/JxlqSgykFgDlkOR3EBB3u1AWWa2yai8maazp2VWcRxgOZiY/KSBLby0x7dRbwXPGv+1XvS6/WrTWbvUOcl+Xb+gy3cRO6jZmwtQyvEGAcSP2n/kr8VOCVyP0fS318Kzls8Z1CJkRmlmpUCxpfqMwQTRXZVHKEFbh 3X8r2BA9jWHHtZgiu/I2HOmmITFtyP1NhBbkWdcy39YNqvJ8+Yw+FQjrM5n9i7WfspyL q+zNyopuuWda8w83HTaGkmY6Yu1BfcStyjVuLEzEuDjpn8dmoC z5WHHH3ai3m1rQfLSwTAMNQgUgLXiAbWfpBMStZqKSkVtl7LP1 tYYL/FYJaO1RhyIw4gjiFM59i7R7ioexrDtiCAzSXdN9lZwPwMwQW6k 2FFzPA9t9nBCe3CU4WcApYTxOcz7H8RO8pVSVIQ3XGyEcTW2RF lyxG5R5U/EgYh8Ds38K8xQewHE8pZaFDOXOw2I2Bmlu6lf4bLVrFljXFK54 9zMFDsbGmIB3I5TjGUwwZnKcpyjHt/aTxrqhbLZzGGQDwYHIBw5GR/rfyD2epuQP6hcnyFs7/q7WRroTyO42xDEaVWGt0YWJ77dSFnewquIJn2maizk8xv42K5j V9h2mdzMStMLc2QpzB22ZMiluJIzEsly5FRyj/sjcZ1VI6gyLllnTYE4jPn2jYbMJ4KnI0eo4Pj2kgC7UliFzFGI IfdfZ01A2xvj2GpTOhBTOisakZ5V1R7XY9UwPggwHZ0lbcldeQ FkTsWU8sGZgM7bN2WEY9w2IjCKcEGVakdPeyxaxZc1pCwQT+Zm ZncnCljY8xvjtjcDvwENc6c4TVL9r2J3mCILMTIMPxIMsTMBwR 8oFjsMwAmccSw90EfzsNxuwhGChmd7tSEhLWMBusOx9mos5EbD 3Yg2yBOqk60tcmrciDtFJYENO6wNmVtxnmMvdSVIf48Z2ELQwL mASzz+AiMIDggwkCXaomBcwdvZmZhPsus6a7jfM5rOsJ1jObmf Izh2CdwstXNWO8O2IrYKvmEThOJg5CFszvA+IbMztABABjIEDr GOTtmZEyJkTInITkIYVneW3NaVX8WYTgO5seZE5ic5yM7zECzj AIB3xB4G38tz1NiMTMIgMV5mZmZyhbcDMCgTMbuPxjcD8mptyd sTHcCYmNh42/sBmZmZl4xduIZ4gOZmcpnfECzExOMc4/wC1dZwr3E/vsHtEz321Y+57D+BZiY25YBDH8ODOJmJiY2//xAAuEQACAgAFBAEDAwQDAAAAAAAAAQIRAxASIDEEEyEwUSIyQR QzQCMkQnFSYYH/2gAIAQIRAT8BKLIc51kyzEjZBNb2Vk45xj87Zqx+MlnBZvKa8+ uSVCoXkkvIoqhZyxEh4w5t7aIqtuJle1HI1WTllGQxSaFiI7o8 V7aRpaNSNSOdsxrJbEzwMbeaOR87e3JK89RKVn0otEJF5sbKHz utDorZeyiOCofVMxsfuf63xFnLgobeSFRSGRQ4jWdl5Xn0+FS7 kjFxHN3srNeSK2MoayQ1kucmholGt+HDVKjrJqK7a9KlnYxJIU bdsnhWPwWXlZrZ3GSne/pUo3Nk565XvSFAqi6JYnwKTFiMTvyjyNj9PK2RJ4ja0reoZWh4 g3leUZ0d0eJeSVjT38DybojfpnMZGOo7Mjs/9jwY/JxsSsitKPBOt7yr0y42amXlh9t/ednCfDH0jf2slgTjyjRNGuS5O6Xsv3Kb9FClKPBHrMRH62Qurb +5E44clcc79yzsXk0DX8a8qyp1Zb2KTQsRPkqLHA0M0srZol8F e6iKt5aN1imxYnyJplI7afAuljhrVisfVxj+3E/XYwutv9yNjwMPG/a5+CUHF0/YkRpGpGv0QhYlWWHWFDuv/wAJzlN28u2xxaE2uCX9zhav8lveyhVVIcWs1tohh7OsfiMUUJk JNsmrjl0L/q18k/Emtya/JpXyUvk+n8CXyLwc8k4VujGyMa2TdGOteFGaItfk0xYo0S4GdF Gm8R/gk7d+hFCKIvLQs2RjYlWSyby6bFUfonwzG6Zw8rgiWN+DDwJYj 8GPiRjHtYfHorNISGqysrKMCts3ng9RPD/0d3p5/cqNPT/8hz6aHCsxOqlNaV4XrWSGrRF/g0iVkYVub9S21mtlk158GpkVW5sb/iV6mS96KEfkWX+VCQiij//EACQRAAICAQQCAwEBAQAAAAAAAAABAhEQAxIgMSEwE0FRIjJA/9oACAEBEQE/AR+MS6xZutUyMvoWIv8ARyWG/wCsTjeY4YpHijslKus0UaRtsofgbvE8UUXRpytDRQz+iMbdvMk 1iJFuxjE7RfkllQbFoiglyn2UWizaaboQ+UyMRLLjZHo2ocD4R aUSli8WzcijaxrFFliIyY+LHFiFyj5KKLPGdptKZTJwNpRWIlC 64sbb6Itlm4vNESxsuxLh95k6N2U8LMt30bmI1J/RGTIu87RIrDxJiVYvF5bok7K4Ii1h2KVusS6NuIM3EVwvDI4b5 McS0Xnscq6IajXZeEijabELTRHTrnIXgvlaRLXS6HqNii5ENGu zajYSgbEKIuSwxF5foeu/obsjFsjofoopcKNqFDzhtCfoWKG0jvF8Kxp6X2xJYssvi3ROds U2QkxSLLFxsob5WaffnhRWHZbN36WhpMlpRYtE2iWa4JYfO2fG vTRsRsNgm+dYsvlQy3mzeJl+iiis1xooSNoyzobTNi4OKY4NdG 5oWshaqN6L4Wv+DobN8hcnpJktH8HcRajI60j5G/CPjv8A0z4onx/jN7j/AKN1lm4sssvFDLZZZq30bWbWLnPUSJTvEI2JJY3m6zsX8SrmuF EpUKW70z1fwbxCNmkqLGhoXYjVXgXXKzcWNjY/I7i7RDU3dm3i5UT1MpWaUSPhtDs3NDkLsRqv6F6W8WTQ7Pklwl NIcr4acBEo35RGdksUbkiK87n6LLwxi8oki8WT1Bu+EI/ZBVlxTKkuj+ipMjBL0vLwn5JL7w3RLU4pWyEfe2WN5ZWIv6NpK d8oREq9tll+1Yh2R79K5MeFl4svH//EADYQAAEDAgMHAwMDAwQDAAAAAAEAAhEhMRASIAMiMDJBUWFxg ZETQKEjM0JQYrEEFFLBcpKi/9oACAEAAAY/AlIWaI8LcVOXuobwMrrIOZbCAqtxGFgidk2CboRV7k52be6ynJ o6TjuOp2TX99Re4kR5R+k9zWr91/8A7LK8lzSU3dcMxTnNthkEEeVOWqc90Se2EqXKmmFGkBpwnE91 A4NlRZhZQ2hNyrD1UsdXyv1GxPZZVQFVhQHUQJNbYOce6PiqjC JhDZvsbaSn/U5QEcdlSzcCcPp7TkP4RYedn54MjTRsDuV3doBghnUqGcOih1i u+FEdm5or1X+32+7P7e0CIeI2jbx1wsFvD8qWuhZZlHubDQNoy m1Z+VPXR7ral3VqnBuY0mqd9HZODIucPKjBpmosVXhbrSVvENU xmPc6S89FVXVaqhVVPBy6MrjHYoM2g/VZ/wDQxhtITRn3+soyUXOudGTqDK2o/gRnCzDGFtN+D2wDWXQoXu7ytzNW8r/rQOBDQt8/C5eBPRSLFRcK8LnR7cGtQgRjJWY1KD2U2gspDG+QVvMynyg8Cq IKGZxMaQ4XWxeLlqHrgXFc8eAE1joobxdeBcqpyt8XKhQnOdzI +MYKtpowreIaobprj7Y5T0V8GkGQUcKjgQqqizG3QL/peqc5vSqyudI8qMI1Nlm93VHRHdbxov3Wti0qmV3oUM5DT2TWs G6OqjE9aKcXFvRZHCyqIX7v4VZK3WDC6uubhEqVU4jGvAyFfTI p0U9UE5ncRweijP8Ahbu0bC/UbLCpbZSdsfZOzHNNpUWVwr4BBoUASjtHwTCeeiHfpoghWwur6 yVLSsqjeCjDwhjTWVTD+7oo6rygQnyaBydCqqac3UlWVNk9bzH D2Ui6rulVeqSVc+yMrdMqUFu17lfT6LKBZTlKGvL1VSfZWeuUq Y0/UKhlXI+cOYwqqeHTDddCnPKLFtPXgbMLK03Qa0mnWVvGR6Ld/wBLsdq38rJtP9G5hPZZthtCB/cFyB/oVG12bmeqyt+UMvTAXnqtxseUJ3lDca4So6qXfCl5r2TndThAU v8AjTaVQZW9ArrmVlbCEcLa4KIlQFvEEqiun8ANLZos2WCV1VH Looa8FV2Zds+sLng9iuhX7QlVbHkKASYQisoMCyjRXGG3WUG11 uqXLK0Kbu1HX5Vq4W1zEo4Wxf6qmFlbEL6rvZQqhTDXjxQqoc1 UcMN5oPqqUVC1fx90XkBk0VJp3TnLzhS3fCT1soWVqLuuGZyhq gDW4I6sx13UiFZbyEdq4UGAKJxthGGd3KPzozNXTN2X/HyFR6qKrrp98K2wrbDyszlPwpQA4JPdep1Twyst1IdC3iZTuyt iPTGp3eqgWwjDuqDK5fSfUxM410wFLsK4yoFhhCznrhTXlH2R2 hAaPK3rlU5cWqoChoXtjdbjjC6FVaVdUIUobSTIQfgVIVVCpjO NqK+85eTZT2QaoHCnjkk0VArSTYKTcqW0Kh4hUe2E2MpLURlIV dNAj4V8IY33WZu0zR0CqZQPvCIw3iAjknKLnXJtgT0FAo6DCTc qTw6BV02xtpAVfhZnHVC32w71X7Yd61VdixZgD/4zRBuRvwt0ZD4W8XO69lXY/lboLPRBrBuqVn2RDWOv6pjB8rMo2dB3XXyUANFMK2wd36InDMe XiX0bolb5jwqDRL/hcgwo9UcCMKrmGJ03OESPhc0+ymzhdQ94Vz8KMriuRwTgD8ote YQGdGHT6KiadmYa3p3QeMaYZnY5egUfxCE8v+ePQe63zmUARor usVBpJa3M7oFmk5ZuqlVXcYjgypxzNMFBznE4Qowds3G9Rr3an woddUgji0Cruq0+uiispNTwI6KQq0XdVCgIcKFCOEYSpUAKTUq QZwk45enVZWFWgcbdGnsO6px6hWXVE5qK0hVoqHROEhTiFC7BZ WCVvFFvYqTbHyouSs76njZfGimHOVvKjtNXBcw4cAw0fnGiJzK 3BzG3VZW0bi8/x0T9KnkqvH2hHSmMYzhyqrVTZq0KrldXUE14P02mnXTkFhjA1A BDZt98Y6C5Qa0UCsq/Yud2Cc7ucC9/RSTfRVUouYKrlcq5XVdVnbULnKuCuUKrSrqjhj1W6rYR1KjgGV MWrhuMJW8Q1BoVvs9p5pidEI+nAhZm8pV1RdVUYUcuddFyhbzY U0KzWd4W7tB7ow3N6LfY4eurcaXFS8hsrlk+ftK47Nvc4UOp5R 4EGyo5XCtKhzVQ4Wwuu4VDBUP+VunCDVcuQ92r9N4f+FA2J91O 22lezVJBf6qGiB4+5+n/AMWqmOZuh/qiOJULdMLmC5gudcxW675UgKC2VuiFVtfX7qJVNO02lpKroMNp hVGIqnZyozf0uiqQFSqhtPRX9VRVxJKsrDTLaFVbjKuqhXV9cH 7+p9lu7oVcPqH2VBjXD6TT5KyuU/U1yKLuqjGyuQryqtViFzKhxj7zm+FuCNAA6oAWGFNBd3wiJ4NQ qUXfVbCjyqwVVvwo64zjfj8wV5VGKgAXP8KpnR4wzm/RdhpyA7z+PUKlFSqqNN8OyyPupDq9lDWrefC3tov3Fu7RbwkKt DqvhQLoucqpPAgVUkQq7T4VpxocZd8Ivfc/j7Kq7KZ0wOYqSv1BIWbZke2FXBc2FiqMgruPK6LmVzxanDsqFd tUXebBZnGXnrjdX+1LjYLM66uoAM9lFlfC+F9EYWVlEY3XMrq6 o5RmVayqBb1zpvjF3mwRLn5n9Su7fs4aq6cosF4C/TGf3hN+oyW/4TC0S9x6LLm64Wwg4yEHDGQieBK/KDlM6ZNMIZu+UYMnqVPTqu7Fm2dvsJKhttUDmKJwzMcQe4WXI3 P3R2m0YN3qBEozfCOowGgjTFio0wcP8KDR/bGooqK6hrpd/hVWVnzj9M+ykKlHLe+0kovcpx8rK4x5Qa6knmW7ZFxueDGEqOq GMIFBSFKptF+8fhV2jj7rmK5leiyttoBCDhhl2l1Thw1VVNWUW ChHxpy3b2PBzDVCkLMLYwouFHlBwsqY3VTqynlOMB54MkwoFlX XS5xLe6tw6oTYKIgKmiUJXsspsvGMqqLD0UY14EfyHCr8LxwJN lmOI4Z3ZlEm2kHQMIwnDK66JmmNeCHBBzbcCG1Kk8HILDgwdVV S2nKV5CylSvTCVdeFdXV+LkPKdUlZW24UDmPBjC6urrmot2pV1 WumV5CkXUO4UcQZhJ0VXjhFxWY8ae2qhW9hmCkY+cLKmifsIFS pPDyC3XiXV1QJ0t4NUWnQdccWqy7Pif3HgXwoML6HAcSoqrKuF 1zDCqvxvHEkrNqv/WPpj3+yd/TJ68M6TjP9B//EACgQAAICAQQCAgMAAwEBAAAAAAABESExEEFRYXGBIJGhscEw0 eHw8f/aAAgBAAABPyFqHBQR9MnUSWUN6p7sar8nFP2dlRlIcxSJSMeUP gjB7CEp3LgbOBritt7JEpg6bstZROGIrLgYEyts8oRAZvNkMXY dLkSxlluMXDtQvsSQcPbsmfBJMIG3KmUJEJa703a7vAkbdm0yF ayqFLuB/wDcCIiim7RKH1g39h3JBZpz1FFab+kz8KYkoYjllTahuEMmRVS QjAuCQ1CGkIbwGpNglSyRiwYJJVJxkQ8CHA+NFKdC1HaCUSFwN wOW2nGxnkJPgjQckMU23/STtf8ADIOIV58IbpZN1sbyWe0tqSuLwHdaXxyYoLtCMkPY/GsQh1kVadhswsrcVvOOBRHkgkuhbHrUyNy3eghaz+ojMJzNtzp hI0rYeJGNt22JlJw8DwyeY1urcPXf5OR4QhTEmDsZj0IOAq7Go FxO5Bz+AJLM2WJCHlPdbiLAcCZF9uly28saTIkkWNcMnYmhKdj jKY7CtymiIsR2rslis9xhqcoY+tWM8C4iTTWh+RA1q2C8iZlIU P8AIQEmZlQxIj1dlummZJ6aavINy7IKJmATXTgieCxMk3F+QdZ SoPbpE0mNGVUDpLoVkBKSvoTtxuSUKfAY1lA1krKp3BiUtuaNo lIoPA7YliEUMbwCGtB9jIVS4RJqE3WBMRinGk+SCEBIxA4UCM/GzPSuSa2FrHDeCXtZbAm7Idhk9s6C6TejDyJ2LBusDQs6yVDJ8 HVI2eHgTGZ9Ftbjo9Sk+CNpQsMYxOo2/YyrEdoUrZH/AL2I62toeixUbyxdXUoZxNkXQmjy4Ksry8EIInijsleiBVNxSc DKJt+Sx0REuDI1GG5FkQuQGwfrGDVvl2QkNENUzuCix6EvD0cv cpic5pUN7EG6dvJcT8ZG6YQwJY1MqFpLbkR2XgUlv4k5KEZQmi RP47klWcXXRJPJbsUHjeDjwSqE9SvsjEO4ZJL1AiRBhLJJ0TGD tBGcBP7HjyNGwNhcsbVDwBeudCD8jIYsYNYmO/8ARiIipG5sFF7Q+EQqCmVwPTrSkG43RPJKXpNseZlr6MVv2xZV 7OqLDN6K2QgPQ0LHDRG42JdqnBYiF/BNOy+ytMoY6gpiQMEgJdyLSN2L0xbfUQrlZAkxx4BLpq2x0mRM 5Ow4M6DMWF8nUzGkXJKXuJdQ/KFojYEZSbjgibsxQmRHK31gbVO3BdKiJTyCaRqttbSGkt9N32S lNlBMBHlCUSk70MJUpwhloUxjuKvCytinDcqh3h6GSedkyRfgk 3SG2nWczGZ01JGjGNFmOFrXaomExzA2eRj1FJSskWDy4WBJ8C/gHAN3lisVCdLJgPgZJUiL2DzGw6J0sQU1jE9CXm+HFexDbRG+k kJU4GiaTebFYSCay8CCJCJe/QlyikTmCef5pzAnsuWHnhp8BQ2foO5bBzUQjoUBkMxy+j2HPkg nm4FYpyvCJKUQBwt4QVymthRbhM3Qty+0S4ceGoIzlbhWbOYUy dlo5DwZVyxdNBrhi4ivo28eB1WccQNauRdTD7QPfjKETljUJNL OgZPY6BQFBU4JaLESRIi2d08shFRz/hJyUlMgW4R4GUvSmJLuCSbHwSWEkbAYotc/GBOgP/l00T/u2H98P3krKT6ZJlN8HLXdE/AuGEW7SbUNjS86CEjYhbYaRBtv9C+krauS8jc+RcToJJ27oowk KNtiW0JR0IKJcsqGUN2nCCanCS1ApRIpLfoShSSUgMb0ppNi9v 7lhCKktpbkzWknymOGF1JFUCMg3NEXuJNrITQ0txQky0wZp3F4 IlpSl9CbW/XBeImr8ickzE3GMoSPLf8Agi3qtxGvUFp29jIdJdlkNj5Aw7f0 Oi6/MWL7Q6dDkvPcI4ITga6CJRKF+RV6bXQxeJLgNv1LYfJdDbdsj/IxsVggGQbNxmwsSgURFPQTzN7BNF4oJibZS4LVjkio9DYSrEFJ fAnZWSRkuDS8CirgN5AnhmPgqG7ZA57sYrKnBbJMW8OhjV5G9x YxKlYvEN+AgTCvJQlqRWgzCKQOs7E3k+aVpCeNRPUS426KuHaZ/wBpH7PkcZmsMjb9hsI9XNmGhrkicm08khLaE4aFFJtexJBAquO R0gbSwRiQ4JWLO1sskqFLkVQTyJaDuSPgb3zom5ITG8miktUEw fIsNBLeRO1OFqslQTdJX0HGbagl4TZzg6zrC4FndiYkTkeWB0S 3IXd63gvwTHuPYSSrYaBDuJcMmRC+mSRk9L/SFojwLan0UJZmUA1nO0ZoexQyVfgA42vopmF2hh4UvoVZiSW/olrP2UJ2OYQxy3lbIlsJuYr/ANjkZvoRLsIiqFcgHJbu2yIReyEX3M9pD50IRpGj2Q/P+DFMMY+5hGNGIy12Ho0F3kLbTBKlhKJDcgxkoyDtLUGxdDdg5 MIJ9yVTgI0jgKWoqwdtFpYsM2O3sLiTknIJ6n5EjJ5Ia8BHhgj 0MNxFxSYcIJ2mv7kFX4PtASI0sFOsiRFnAlsJNsIsKbIGvvkTF rBGjnu6jE7NJ0UmPPpZZSqJwifjuJmRFiViL1IiEy2J5umwlFT ngSknhSHUbfWqk/iQpZEOxKFEmXPQiSUkpJG5Hc+tJQaS6MaS1PDwNl8An9PIb3Qi m9gnCiY4tls0OpB5TgjQiTTkIQglOyEc/wBFof0JaLSpCVbss75ReCkHQYCWsazs+hk7IuDoIFmvI2YcLcS SUEkkk6URGkTW5STL4Q/yOQ0unyYgZBNLjssTrlCTCnKxBNKdayKYL6JnhG7ECFSyU3BdK HY3obGeBcb5Qspexyo4aw0UXpJrZiwWmth2ztwPR2MfYE8NZOw SbUJ7EiGyhjcjC70gEvIY6TAuiynaHUBF2+Wce6RlqQkr5xuzI 5Lqd2OkNDGfBEpikcGWiIkaLIFHONLhIRuJFQwf9DkOYsz9bPd QEJySlF1SENOxtwVkansN92Wx5Gw9q5LJqSUk/JIhMxdZsZZdwkO6UUuWRs7g8iWMzRNhIcpjGxhjwlnbL0tthPp FfCHCcaCTaWJQpNhr/wD0CghxgerJE8ux0F18I5QxKP8AA2wnLU4J4CAZ+4pWKI1qRZM 0uyPdDTshry5ECY3Q52MgJ8DcsPyIZZnbgUHuJDgmiiuKE4glk tdidJnPOBBY7TBuvQoeAPIIW6VRCD/UN+jM5dysJ1Ce2Ixs+9fkcqEqih8eFMhk6Z7dEMLbS3blmcLdk v8AomUtwTtsWFSECUylktpvZp3QYJpIJduodYYGSPGWP2k67Fp SJR/h3jgXuj9im20mOIa3RDNacMle55eSCBO3CUvgZChDO+sZUmvBv ReS73LtRjfRkNAsNhgC2RYK/sPFCWTIxUFB5JahTYiYO7sLdToIT4QYNK1tka27/BhBb0jG/aGNvGQ0iJs2NCLT4E0l2tkjhLKB+7A28mzfsWOxrttmMtwjbF3 sbLwbIxQxnfL5KNTLZeLHALEoVbISS1TMIXx8jeCEeR5fHKixn cLAjhItkeCJIIlaLkeX6P2cN0W8EwNckoApArqvbkOTtbI3OA6 gFHHkVKHM8DA3loSKRJA27GUN1J5v1uLEuN9DcREyTkciPNMRD hNkliTpfbGgSMcn/wAopqtjkt0JVsTpNqhKKJS3EsSPbQlu2+Y5EoSIZGZYlBIxkVM y/jIx4kfCIBxTvJyLzqSPgRt9FGF9ipeR4IJ8ksDkxsO0OjUO6b6 4FVpJNhx4RppQ8ByYEFt+hejPgaAm9hxyS3C5pk2MNFicqN1gl L+xZMKx9icS2PKoy7kYRwaMdOR1aY1UabnZDqgJytEWChUtFbp nEpESJKcxkcsj+rZCEjAxJEiEQ/ixLQKYSvgyWsdohS3y99KNEkjZK4Gk0ReBDI8EeETD4GNBJFqo 1GUDwEUMGInsjfQlpDV5ontD/YCS0jegj1NHinRjHgdNGI2dyOKH0MvwrAnlE9X/AECQtHCZUkNmCkZyM8tEpDcLRViEfGdGZPseuclhNCOQQLQUEs 9oS1J8bm0smdEjOn7FGKYyhtJSJSRPggJVpJkuBolY7S23sG5D WUSpp4MKK5FTaeEJE7pmz3MIgQtPo9jJMbHocFRSxHwP5HGsiT ilPLESUJFEQy7JtWT0nFBW4laCW2IL5G+BIYxvFN+A3Jhj0KU+ BoSGjwKaCKSSNrFJM9jeil4TwQ9EdzN+ja8JoaokmzaRCND5AE lsQgcDRKdu+WRVRLtzljNNtdkFNDki5kgizaGOMAWa3YwxHleq I0yISHOByjEIoZbnUSj4tjcuEJaNyIcYYxsg7GYMitiY3ZMbSy aE3BzDhGsimE9D/kCNZ6QoDShXP9yz/cvJuxlG2HkryZu7PDNiBtbfKE4pfsqJQxqmC1/0R209MX241BCpdaQ8Plu+ysiFbJJJQOTv4JlSSEZKBsmMI8WqI KHeblkqEL8iutRtCtqkJHxaC2IB0T6jon02kPemSAuATF0MBD1 gPDLsSCWkig3GjGUpk5JJ9CdiVb8nqCcJjNPsjzemMcvZ2Xouv 0EcBACR0VI4olsG/q6ETdN5Yp6R8oW8PYgjktK2LVTmuQqEJaumg8kRBAl8jk8iwIE O/wBNGeYdiglECYhF019G1pNCZVhuBV9hVpIkLJvoxKlhzcO0oew 8vI+DOMPtCeIRwk/BR/sLY/YugKML7CxJ9BbMi5PYphSdoeN/RC0VcOxAz7ohyILbGPZKFbJ6FNXgSEJCNJ0bG9IEhIS+LvCyQX vpsLJDbtjRF9FIzyLyRpJQ1RKsDgnyiZkTlaVWhS/wJRYcRophTGF/U2hzUN0P6IhqWsVDfoGDL6G9FzI7nwGxJWMEmamIEEEmxAxM3j SfgJ0S1CXxbHJCECTAUrJ2xChWGNJSabL64PgU0eQ8DZxh8O7I oU5XDOHBEpgxAJNUQUk6KTWnVMk8m086rwTFEXJdHIUQiEIJRD REYTo6vlJCRHycENngP7bGbhfoaYr9hLmztuSlSkd2YyQt5HKQ oLktje/5aIIkkJRNIQQR0ckSzTKshSz8i930cPfYpqkfgR7dKCRkaVkv3 BEkwzeGKe50G60yJFCRgS0JkkiEiYimTqTonTPq7hkUw3iyNI7 dsooRKJpVIwg7FrQqm5J5EEh6qF/4gcfgEdIEEDrsUu8ISNUNWGpQ3y+jAJL0Nk4gGrwbS0boOxCnh fIR/kNZBs9Pstkv2VkU7N5TJgSIJQ2RMRJaNPnR6CWtBMTExPWSgvg UiEltIy0nxYRtQedyJtuXltnRMPQCUhIhIZduhEJhaZjZzJuSI b7Pg43vrB0dXHggQr2EsLfoz/wJeocoesokIp0hpw2cKSe7CWUM/pg/fASSnT5Yu1JyNYheWS2BQQbnQ+xpDggasTFAlE0Tpy0QY0Dz1e xrZeCNzPyx/wC9xn2X0Hcc3bnTkKjnBPQQssurhqTonG+wT7fZSGiLEPsrwuS IRsP4IvjRYrRCI1VUM3CMSXgVrF5GvB0DZsNiwNGGO6E1cw2W4 2TUtj5FrwAURvMGVA8ifIkSTTfQ7sj8sw++ghE3mM2YZBEFg7D TlSRTb9H/AERuxAyHooyA8vSaMmCdDtj2EuEKYCCGk/oCHe5YgceX9jhkEn3FvZu+2TLP9Lk40j5EQJXmf8CGETXZhF6G KY1nIyPWL0uTNa4J13Y1MUQXYlhezcLJ2t+ENOD+0RMSQn0DdE 8Iec3obf8AcJ92TOjsTJ0SIkhycUJ3c4HtqjCiQsmTyRO7EnDK 8aNCiDYM9pI23SJ3lF2UR7PjkLS+hCx8pL45ZMnjYQ3RJigJY0 Zm3CEnjUtiKNy7+DOHTEE0tmQLBBuTjsIclKnZIUyJSfG4bY/chhY5H1FJBr8RlTIrzHyzKYTmzSrKFobmLrI3wQJuFcDkeSici KumNvYRQoIAewf6SSF+MYXZuQdqxrgnkvr4bCxp6/wboPkckwlA2bCRb199swl2QKRN3KkByWG1hbKXtaW482RCBKg0 xBKbR5SRsQZMFe1EthLkpP8AQiT2RuWLIxFBCW4SkvgYoXYvhO 4gfc06OHXjfh0d9WTGyFsttLZLLGMHZbHqPa+9kfvUnRHTd+CL ulthdMPgavXnv/FgSyUNHUFLJhE1rZOwulyPoKJmUiYowUUbu5+h6ErsBYRMGmdk EgnLMoyI2BMtIH5OrCQxMfIlMEs98kuSQMa5tDVGYCS8ZDRKlO LluCVclLP+FT9kmrA1gTuWohuK9jCpz5Eit5Zc9ge4Y8FhWrEn fK2ZPKGxLIT2Qnp+zyeD8H5PDJ+F+d8HSiolQ2TZsMOND9wfg8 oFkmM4hOBqGXTlJie0Q9yB8kNzrKkZFXsRnLMT7NzCzEGYgn8i tGgRKVjgmpky7Ck3jKMmhYFUCdD57VkUua9CKWLypEjfrQzEdi NUv2MLZ+WO06i0GufIhocYFaN5LK4EycptNFSlsfI0O1H4PR4+ K0mNyYsfJ/sCCRo2HrcX9mSuONxYm4Q8wbwZdDm0O9HgRmQ4QkJLE2PKLD0p jOB5ZG6FyPAuPyZ9jcb2k9qoSOB8oaULOJZJ0ZNYZDBEg24bym WobYCWJJo4F4I40WirLC1NCEJ6BaeNFMaXp+Su4YIhthVBnSdW xNxdEXcu5bYnAchv1ES4hQ0SwgpmREjSd9B6+o2nbwFYo72x0u hk6S6HrwTKAt95F01yJgDML2MWSjqJoxKLAnuxJbNjIkLzwTFv WiE1pUTJiaLq/wCqESWKNPBJ4J5JW1iStvgjlEkmB6Tq4upbGDc24GpMNCQnY7+ xLArTGo1YmgkiWiYTTchJJCNjLXZYOCkLoyOm2I1KMkUOekmR1 rNUHVEKZdxexERqSO4rhD5MtUtCHQWCyNJjPEI7PBPOuxPJ9zm yHNbIsUGGNjzp0LI5u2PBh6IoSwZEJlJF1jzgGjwN6nJ0MU69D YXoRJkZQHbcrSe0x+HQW4WUIr2Mw1ko12HJtnAuhpUZEk2i+Km +iNB7GmO8H9M6aJlEk+IgwBDmliUxobRuhvW1ODrQ6MCBrAxtj YaKiSrQ0k+YlxI7Q1KS3GMOU0XCFA0iExG5PDkQxqhzpTM8ScA hEidNumIMtyHI2Qh5GG5wLAudGNLOiEhaZGUVaXjNCPxNN8lR2 Wkbkrb0cG4HMJBiTAyMNE6JcKSHjcx0hZFaSKEiw2MSpJzwJfo sSSbCFuz2IlZNwx6YI1mBHG0T2JTk/f0Ia2GISRlxhHMOOH0eiJWySQL5m9zokJotCINjQJ1HGjJ7Jsm UrYhISFZBIeSRr13ON32ZxFs+jAQsiIwLONxNuJGjzkGpxbwPk sRCYgaNiBiUjSkrDs3UEOox6E7A2E0gqhYmIbkxTtjfnG+BnyM aWtP6WiQtUIRNp2BRQklqXI5ckcjGliIITkkWhYSSSYzgQjAnf vROiQahwyyT+hMqEPcfAlYjWthJu4ihwgzoh7JmiQ6oRVkqke4 brmxu83L2Q5DFSjHVIdaWfI3kkqQNlBDCki+WUJrkgrkRIlNk7 hcpuyQeGMmkV2ZDlXFfEwTYiTLMaET0JDW2NvAmdhAT2ROtiX3 DebKRWRiSRC2jAZIQ7ZEDTE9E2ZZQY70QE3k2GMSHpM2J0bh+S 8bk5C7PxgVaJaQetXshWiyLGqJJlGNeKFkTCIcWxawySFYqXzG gv6Ko8ifMe17lUCh96kQ71znS9wSIvYnW4ww3opHQJ9xex0HUW sEaR8lpC5NtErESYJsnSTNkimVI85IsitCCN0Ii2NRLDcSbqR0 hobGkHUk0SQJyRGje5uZlCqxObJJ17i7EORDlRkcS0POkVJGqU li4joJsmS0//9oADAMAAAERAhEAABCjR+kFVYwdEYnWX/1kdXIjvx4Aii/E8dLHbvREyDIZHTeHwZhQ8Unej2RxCuzo+ByRQquaArwWvbfUC btF+Gk9U+USMGRH49+WZTxTOl2DB/dAAJ/P2B/jqYqUM6qQbFMUnLqmJpEp8xzjWZEr50efRD5tyIGzOU99Y2y8a t3QabkfMkQcW6qztmd/BjPeCOt/bS0QcLpZGoTTqKA6Pokycmcb00mqQ5O/qnIGYkhKjw0S4bEcFajU4YkmC2BmEH71rVp+7u699Y2JtWp0Qt PB2mZ4lxEPRDD6VlFAt6shnc0mxZfEjeFgUwVDI5kU1GT4AJW7 ndkCcZOvGDlUMMGL2nLX1vhr7t0RnibqxQp/7gYR4KyTamBdQQ8BHg5JuwJ/UdePV0h7oz+0Y0xuc5biaaj7ASZMxALZLOhB/wCr9lcliEkfVJ9jq8a1L3qd6ku3m8xZ2Ll+H3y2SnxltUUP53n qBYMOrEWf7ezUGtO3kDTo18THp5yfRTBLgWTLOoOPjXh76tjV7 JS9xX3DALgeIb1hZiLPJE8B0nbKXTbMvSGs3oW/GL+Vcv8A6gib6hGMAs3r0y43QbKPBoImndoWbha/KYHZOgCE702ipg9zQ4hHEj9t6tXQ22D8IVdyzT/0I5+nHn8FOycV4Z0UwykYtWJ5gTChi89y9t7YXReHb1h9FEEh6 RZzHWHppS5LY5Gii2uFlyinvDwkk/Gqz/rV7jxJCs8YIJ+PkbqvlnvUhtd3Si7j0MFdruGezaAYMghx1P/EACMRAQEBAAMBAAIDAQADAAAAAAEAERAhMUEgUWFxgZGhscH/2gAIAQIRAT8Q88jT3K8+X04b9pMmDGp11J9x33HGZyNsFmuWXk DtqFu7AkhlskNWw2w+cJv4HGUh1PfZGJ3GSxL1P7uoNSRotHbA 2wip16htvo36i9a9bWLY1YI7sCTgd39wiDft5dZF4g6E979unC LHq7t0l9En5J6JVe7CyeN9F3Q3kdOo6OcvVpPt4k2zjL23Vp7G 8TYRwNXctTacbIzszrjv23AMg+E/Ak3IEMpLLunFmHGcHdh7BfZHO5KY6ksLs4RI3+SLDofIJ6LYeo t6iMCyyDPHd5p4Fndv4wC17gXYjnp1M2Jsv6i+KWzPGScM3gay wjk9St6lPS/uzvcObDZgGdSFtJPsk2RwhGF/OPYLOdL2Om+Vu28Fsbv2SAOxBWR1xibdY+Ddlhy3Jtu+DtyN+P yZH9sj8PJHy0e4I6kjWRgftp7nOFv3Yl7Xh4TjJLYDCy29hrsK 6Agy35DwvH7oA8kjtn3qZjgMh6bVmyX5P2yFP8/jkOuocovtery9g7jrje7G3O74ElPZOkZwvoIRuZNZLayszyDAk R2QT1YSMDwxLbI6ZxkHG2Wd2SfE8NoZsrI9s2T14wnU3vEeAsf SymBOnY4UkZJtj+GWcPfkGW7Hba2LGyeMyyzk5qicXZczCQ6Et p4/qTLU4KtkdW/hnHt5aW2/bb2MWFKzSU9s4yd4LJILILPy222WZ7H7T71HUc2XnKAC6co0rj IFnDRSj38++MeG+8kAszqxbDPDCPIMfxC9S3yfA7v8Ig9uhM/vtn5J/wAvCA/4wevP2f8AyTDiWz+S22Flp0X++S+2P3BZM/rkWTuwdDjY73wfzMX7YNZ+F6M7qxsdDPX+Th4W2E2OPUG2XsP7 CD0Zu/wPAnosO2D9c5eMH/uUFg3YI0Y2UHyEj/aTbM2bZM4L9sQfszezsjBkXseXUT7PVsi6hpHVvViwl7NhjMny Rjq7MgDfHAbbjYcnDdoBdp0Wxl7038McnUXiXg9WRsuutrdn/in/AH+WeOX9rzXTnX1+Eb8nr+/wT7JsFkLYMLNJC+kj2HrSxEDXC+zGLIjS3ertyzjpR39Hy/ZX8W/1/wAgOxfz5f5QC3eX8O7vgRyj7ODeIBrw8EoFkfzHftlvOhL1My4 65P2i/q7RkJtuWGy1P4IRZzkmd23sixZznHUFl5b1JBB3ZZE+wcDjLI8 nz8PF54OGPZ5+x7yRfVjZOz6vEX/DIsYimwLF/8QAIBEBAQEAAwEBAQEAAwAAAAAAAQARECExQSBRYTBxwf/aAAgBAREBPxDDLI0s12MVyENmBlgwlyIjDBnMyDvGMQ38DMyYH V8mQavXdkyPfbLpyPNkdrMgLJ24/iXbtOIS6i7+B0ZJOowbNBh8ntyU5Awy6ur1OHF3nni+t5BPXCb Ijkdey3ZG3uQu3l2t6MhN4J3fO7c64S7FowfJMePRdZpMws7ie vAoW+YTxhr1P1u61zDg0ce1iOPktNlt4fIrevZv8hhOtjsQdRC H9QCRKrD5b1ZtR4bAet0aSjuVwN3yBl66imH8u6/xFh/yIb4+ZwWcMJ8iwLeXkg1lNraQQ55D7bMtdLP0k5rduIHVmg61k M6hPCzIZEi4RxeG2oPttkvm4PASkdbOQ+LxEWtZK1WFyxjXRf1 sjYJBevc8Iq68aPG8Y5G7diwknLDZBYrt6gOVzJ2NgzywjvPby 3OzhirJfkEtmtjd+i6J1+fk9hbqDs323mR9pv8ALG4QjjPwg2P Vkcbtt67t7ledZHB1L5Yey7ZZzkzxO+2VwhzfUDh+ENt8jNWQO th2HY4zjOMHsebGonDuxmBPIsWb1FkCercm727/ACAyeTGy7sF6YpraRGdPYiy3q0x9sB0S7xmy/CDgAJEPlndkCwSER5Y/I/lDXpSvTYu2johCONLBnHd/SZch/Zd8jqPODR0sy0j8FhJZawT/ABA6bdsgbOM3gGTGLxme2LA+FguhwF7OIH2FsNpZ+MsPwMgLFl k7IvJiX+rB0WnojItjwnkch2Sn32juX9hoLaWx7BObbvG/jZy6upzeHc6kz2F8J6Kzrp+YWyH0vhSnqDYsF9t2R02F2/8ADgQexeLsf2ANOOrdr8B37h/LDqHbfJIxH87/AA4bb+NhepnrD3OwjcJer3jBUgMYIfDwWQdz7ZLrqdO73vjxYe oPFll8/OhGOTTttt2tgWA+xJETyrq03dwzbHTPBhu3sD5JfzuqUAOnq1H XOweplwlltGQ+vyepD44SNuO0A/YoQ8seWTwjLkd8tbBv9fx1k67meEMhnU39BF0fYWR2svc7wdxl ngbckjO7epykZXfycQHky2O58m2deWbvjs8vc9vqb/3L/Me5y7R7bI4J4eFluy4cH2chJiwh9W3RLK3dt0V158Ivv5PYJLz 8eQ7N0smDKsf5bGrMzm+W222YP1smXf7Hq2e7bfwFjjbeFl4+f gxHvzPn4+f8R4i+r5bJvkqVbf/EACcQAQACAgICAgIDAQEBAQAAAAEAESExQVFhcYGRobEQwdHh8 CDx/9oACAEAAAE/ELJXBnkAsYUOmuAdkJbPaXFHLFBUalL/AKwUkxleV2xqKSliL0KJnYxmbV57gWF46l5k4jgmTzM2zwOjKi 096u/UHZwDnqBlvi8xVi9DF6LuUiIU0lai/W58wxkDbeoayVWfEBg+gf3LyFKCnrGjxAL7FVwW0frzEcAUpdD kcs+0b6kkcUNReDdNA6m4hXiF6IpsewmPyMHHKXiuI5zcww3Ls agUt1TYxksBAOhl1plax54mRVju8vvMB342A8LABQHNsBfDEb2 y9vMIEyxXlRJdNFQGGim7XvKQ3CBjIAYPcAAq30TmOgYXyECKR cl5gZOglWSW54hsoqYFgkLbZ2RiFAj1Jl3K744insl68BcsdK9 ru/MONMxtQAOFTnMdlI+IUpQcmAhKmIUA+YKG89yq1RO+ZbKqPEdt Pdy6cnyQolA4SVRurqA3Wb4Y7kPxBXDUjoS0QvNfQ/7GB0BPq66vLEoDk3X93cCARowfuMbB2G+P8hYVeGxLTx1ivmXU b3aq8wzSWravmrmpqAi7ar3MCXp6S9JCF5ozKRU3D1pjJcMVgw g13NcS4Kbk2uZC3M79zo7hR8xyjbX5f8YgAUyuGha/ULYAFNHHiK3rUdpNBcBtiACytFtMG25SMI+dczKReEzdnifXcQ fXePhHeI3Ncu2UPPlgNLqEbBBDXEYlKYq+7hY3GgGlIxKLDJiE USJ5Tgl45CVK7L3C9qek+JSlRlUGWHUQqIOpg9TRVHi5sLVG+B YXBTq6iaUwyBWY3iN4YgoFXysCUzTKoU/U8SmNkZdXyGoCwUm4GhdAEtnYVXniEFBgxK9+SIG3twXw13DRa Krf+Wn1MFWwrhA8n5geWeiBBheKX+JWpRSEftjO0uin3FMl1Eq 7j6tRd2xfqNcm+4W1EieSqYGthIuLKvPUuddB6ZhJSW8ial1kP R/2WicZWyPyfqGiYAY5mByjkYwzEi6tnXiF0tkFA/sQGC1gIqlW7mAmfkbPUs2lLBUtD3zHqRcOlwtWyhU3Bi8xjrWd RXhuFsDPUqo/cdAJM6zqAs2R3lQtnWtq9SxvmmfWplhkPQQLOG2VE6RRoYDKwQ cua8SwSlrZxCV/0YKgTsIAQH0/mIGvxGowmS4CaaOSKLfZNiMDIR7Q+GFaftExQhplDlB0Bjk6gb OnNpRd4ViUCuMRW2tr9I6Crfy6RjLm1oHZb+fYTiixaN14uBRd LGg1gHS+YZIN7Q8WlwO7d4wRAbLV/R4hfMJSHKkF7xwrsjdVSbqy0+4DzqocibmOOIUNbincBA2Wxli 6QlRrp1qJKrrOZdF5LQ7fEsZjmweUCVaWGj8p051LCEWwGmLXu ErSdczxCCmSgi5eZ0iBHUkxCPajUVAG97hJ5nyIKpeGEWtwU98 vB7Y1UlXX+LYYVT/yuVa0dBRNUS0Yl5Vp4JS5Hrol1i6vcHuO5zU3xKEgzjhl8Oyw6 ii/KKQujYwDaAFWZFS/iHB0DeIFjJ/UECsbW2Jbwp6luLYlAn4gRd8GUayzwNZXnxAv+24/JfAOcxFDecnUsElNA5dSuZS78zh8XmNft9Nw+GZln2NuRe7nVl WY760mgrWqJWMLiIsbLqsXz17hpgo3V8xo6glqDiOO34jPR8Vx C6Cm/CK/cp3nPuOcavHuVYJaavVIfY3LoxmZFUYGaz9xu4PhA4PK8Eax9B Q9i49QX4YHcsDLRZX7hvhAbBOB/uESrQsj7mgtMwL4lJwRDS0OlMQqs5W2DerYqcOY9CF/LGMW84n2xw4Cg/oxMSYM035YAoogtMRKjLExmvELsjLsACWIGvUAFq6vcuzuY+ot rXWtpHhC1CcsBuWbXhAcHsW65HibCNdeZpgvtirASqWbQQ3BXm NLGPEog1EGKzCKLMLqHJCKVVycS/ENB3iI0EWh78SwdTRqwcvt/U0BXfNwEaRgLumNyEFYkulx7nVnGZfO/mIy8SAXLxuowyALWCD1ylI3Sb+IEvzEzFUuywYYsCbu3zR93Mi 9QReS49xKXmU0R2S58stau6OzEurXUB8AeZfTAZG7Dl6gBaipH mbb8FYiVruhFWLUAZ8gbiP6a1Bt3fOoQXY0FRNBteoYYXTAoqv wRScpZzKc+4iNpDsfUaLtxt/cOLfun9VCK1yZfcaRQ6ljJPiLC2p5jN/iJR2DzcxLCOs7nhEq39TBGDRQW5xDFRtxo0GsQKhXlS41dByrG CNGYhPVBmJbtOfzLq0DzzHJt6gNwVxY9Sq+CPHJCEpfqUpollS kAIsfjUAhLq+oW7jRcDzcXLwV5S9+SpcxTaxjkMx6175RqBg0q n3MyQ5izG3+0FjY0ywlXKWKt7cV4ZgSLjGL+4kCKQaVyv8Aiaw JJTPfiAoWbM48xhYyrDjxmA7VArQjY/LBo0zSwaWpzYwjwjkUo2WEcA1sQvt+/wBwsVAycpf4cALYptYrbVoOXyy1jMooq25gsmqS71Xp1BgAsqY 0GAQvhmPp10RX+RLGsSsYiLcjGCwdsoUh9RfA4DFTB8QD0WB0F Y3atI3xPQTQxJKnW0HoFcnP3Kwzej7jIy+COE4LbKIvaaCnZiN jEeGGLKJjBmKzLiU7+Uo7/GAZqV0QJZ9RkbF6NSxZVMvVmvupUvSrij3GWkWb5H/kLVC2+G+z0wqVXR0kFUwm3JBAliI6dwZjQ60ss2UAC9ywF1Oxp 9SoC3ZuXT4g5l4i+ZX9WPyf8gELbjbMzLqLWsV4YxiByQ+9TSh CaexKgG8l/wDCYpT2MaqNbIEFD0Q/MVWwC1azHhCjaoHcLA0mNm5a+eWKzIG1b08QVTOEoGv/ADDDxYDlyy2WsAmfmXQBSgzCzQHl3EdO3OCHRnxFqDNdQRYQhk lMAbY5sMWBqFQX4X8y/K3mw/dxcQDsA/uYOlYOWZitDiDeJ8os031F9LtKoOYBKrsT3Bq1kbP51Eppmzf4 qXNyKbEqXBYGyMTZdQMmIswFlI+kJ2V/aDtm4kQLmSNNxe/gH1HC3S3iqip7niohFIzlp5ZVUPccx5cCMLqtBl5JSaq6nhzNQ dzO5zGXD1xETrbOnF/3GROIPHbcB3mUCuWXdPlcfTKPhyB72UP7hb2y305NJAV3ZuteQ fcShnQG/hpifJMShS24VR+Oowqqq5c7Y6FSFctwJklXGzTLIHSnl5mmGAf Yr9XFxqDRoIpGI28sRjee5Xe3A8Iiw58yzZDsiiTcQ/zGj+5YQW3aeAgWs1Lj/wBJYBVs8/iGRouAcszpcOB78ykYB0ygyVNADM9QTAORdWe4CiNJEHldsTEn 3UAa3wNwRs/WIBj3jBa0Z4NTxaJBTRQpqGflIw2V5ieUPEGqw+pgE35giUWZr QWqjDAdm4leRVjqaR1o4gIDWBzcetPO7qaYXZL1QTFYqXe7an0 EW3+M4qWrknMxXmMk5alINAsuuKISxNHty/6i1ghgsL5SVXhsP8plD6a1MSsbcnpf9llz6ajsqO4pC74CMNUX ppH+puM6pS+o0lCCBa28Mq4tWlfJ4mCSwC8K8xznmaRFYsC/B/2NiCcmdEErWp0SryvVGiZ9LzqUig7XEJ3sy9sW3Bw0t5D1FDAv PNeI4Lr2F/uBLD1QTzw749QB3BcVAYl5xKdQCQ65lmSIlVHYL7blL12Mrp+Y 7h1qPnMAWjVRSQVGuY+IjwVB1OzqXwsPkjlw59ys5Bhdf4QRC4 KzCOLJuWGGwTmF6hVviDgWlMwsg8VQcbgtkgi9MLeadcRAK2eI Xy9MWZD4neXxLAaFigUaEucVGX4Nj9Q8VHEA4ECrsRvBkb2BuN pyPMHyQ/6mj9RAZZmD/wCF/qUzerU+GfPkI/hIIuYOarxEa+sdLG+HHMYn9AEPYBiYay0/UKSq2fogaUYIpMFrQ+PMSBLNrbCsRcH7PbEDAd9yg3iiKgY88v Uu3bvSeYIArLGjv3DA38EDCtyu12wXX8Chv8TiqqOVVBVAIGi/j/kqAGgfxanj+NCI0x5IVLAs78ylCNHUsO4UURKQheRniWNDbjM5 Bkdl3C1mMJVKRY0jC709wyNNgYCU2hpdZhxmHbKAp0bxCUoG3R A+enqU9bfZ9whxpzmGD7ShatyEts17YyDi9zchxKsX8HgiVjXi Got8wtePBDQ7Qq3HJfEUhhCC1w+JjB3kLk+4TDQytH1AiJHq4q 7jFohCPJeYwq0qWGfiZ4QI+W9x1TdTLqzWn/iVjCtAhUwTY6IlJHT9TlCCkly168QpVri/8ytavbfLDItUBCBjW+zuItHMsSvEq3JOzCQoqAbRsdEDba3wJY/wvP8AcYw//I4FStbnwStgbOg4JV1M9wvNkprVeZpJelyxRjonbMfRqoKLOYA Q1+qUjTgLjz4IaIXo0Dy9wySGjafEs2X58qkfBMZtQCkdxE4lY M5HxOBzHAyalqD3ofB5YVgeACb0IBjvV3p9w9woEnIYTqUEFRa PkZzDol5InXlAGj6WVFn5m8B0IwiLOIV/MrhajSLDuUv9eCDitGTgQUS1hl5WiVtMuVhTUNBFWodoQNWrPL uPnMIOYC0xs8sexGh6/wCpVXVQmWG2UkqJc28SqgYhsRRVdOifDIOiXMGSDaTNpRoDXkx WnZwOYCGgoiQwzjcCu4XM8SipXaUGGXAGq5iAsX+ZR+irYvlrc VARlRbSMBm/xgjKwcXHskq7zEbtIbZVpkvMVMzVQQeSJgj2rfxN3KBVc1UsiG DiBYaj+MsFhh0SMueSFSgG7KuMPlxZDjn4olVlOhAIjOwk9Rut WDAf3G5y3JXqVtZTbiAO25Qlf2CJCHKCytl3ZDXuKWRy8rKFXL N4b0SgsZfiDndTzqFNDEmxiQ05Y74vhu2I7LK1rbxGNYfoOYaC wAH9SsXfkO5Wj8//AFcqqzjfmUaiziFSuTqIVa1iUOY4Z7EI34WINJAvuPZiUkWKbg BuKczbAxrfLuPOqsO/Kw07tdx+ExWYfLxBa28vfBB0T8V9nUWIHzH5ipFgVyeqlYQeHt mEyjqD2qwjjrLDKzYs+YBRdBiV9DXEN8duJWTbWrrEpqbuMzI4 VaeWiW447ggu3xKZqVffPvwQ1hcwB2DuWhnPaYjzdMXF+3OOIB WjhKxOE1cDEi7IiZ5AB5MsUNnSdxlMA6lRhxGJ+pnW+PEBuqWw QaXsOkCoAA44l4+A8Dv5mJNhT3zBArt3xevxMwxYpngh1I4b4g or+DP/AMVKlR92UZNeoulI45iZdvmDup0rAlEGoxqAAK7IHaWtZSrP1m Z270wsoHdYlOx7mVLg5XHAHO4aLE32l+zNctuB8Rr0kLrpFCmF Sm/mXCkMWXDs8WAdyioDCOUkGkzdAXnolIlwj/iaPOa2PphLlvlJ8u68XHqCofiajzU+0ZMUjVSBD9Q5f7Lf3DAt ttXxFGKgHPb2wQXL9kIAmuvNRu9wGK07X/RDMg4bqCRlGWfMdH5llqUXY8W7ZRB4P7l3aSpV4jyldTAbHJGA LablQ0tg7hIYAmeKG47cXM26/aZPocvLuHC7w3/yGaWvLAGIzxLi5qV/8CoyOWFCw8RzwHi4rYaJrqEevxc7hFl+2prw+b7Sl3zC7qoTQ2 hlYcnmrlfbxKSpRWFYlmT7Wo8V/wALh9Tt3tdqJqVuHwmQAcq4mEfQYQWKef8A25spXR0eZch4gAH SolsYIS2LJc9DzFojmCBgUEdrzB3UayER1Jw3YUxAwyhee/mIEbKbfRbKe8lM/cYp+rP2MLyA5vFH4YTxZYVe1RuXbfQPuXdVM2r7lfVlN+WoQ9r 6HbMUAV/6hZh7MycnIiSjxAUiEUOVg7srK419vywoAKlFXnuMVnCXSmd/knyTIU8mr7eIkAMAKCG0GD+FDMtWsy+TMHP/AMXG+bWwBIauaxTcV3hEQGcuKBvD5omBYuKqO4s5T9n+Lh7YCh DVLLX5gFotNsd8Sg3n1LBy7rmPEwGsXlfARyWo0C5A6lTTcLcK gb5MRgR5jkllb7UScEDFpUzh3+YVMIjbzBstcRmDXiZ9qLlMrq WVcbJZoqsvKvlErgnSKoDZHdp7hiUupSMKrZM5M5YPiF2FGpVW 1wwCNXXZUHEgKQg0gmbBfPhEUGXohtSlfMwZU13CvocYiBvI3c qYagXnz4i5+tkVbhefRMvhLiA/G2FQADUARBzAOYLvqVQOoXZwf/CxzlljOAtlC+kr+kWHB8v4izRxogUWw4B9yzVOhcxELpTHuJCc 6MehM3Z8S5fp4jXy9wChMHiDsi+I7FeNkI0RZm3o6O+4IDiglA eozCrQzClb2xBWqH4qB9KzO0O5j0qMWzADLocq1mMrTXuCGArZ RhI5qEjixZ5iUnHDANOTJOkQDo+vBhc1ctzCpYQluJat3gfJEL M5MxnzSVJrTGV5a+paVdmtHvqWePRYXv8A7DF8VZZFouBqKWfz XcZUYY4ZhoVCrwaPmWrGKdA/qXrUlUL3wfuGgfBKBmCWEbsHS2JjKQuVzNH8sWJe13Vzz0aGX5 lnEDOZhrcMs38RgKD5PXcxK6O75RbHqWYJ5t1ABbd1vllnmoO6 q6i0KSy8vqURMRNQAiV1+Y7cJ7zzEmCoFrs9stBXsiDP4ZZAHi 7i1xktyL68y4UcHc3U3YpHLXwMwzgJxTDqCNRFCWTxlwT9z1Zu Xo18vMxB2vcXI5GBSXhY1jxiMLysvqJzpX2rr/YveWHg/O2WxENYh8S/MI105IaWPDy/yAdFBwSnMXOt/KZSZaAGzxGEVWt5B/2CsUVAxQHzAq3Us/yBD+OY2w1GmOf4pNeY+4syHmH5hWS+4GwO+5cwg4biyG+Fsrqp gnAQEBs0oVp0cXiCReMVUwUsshWs1K870iHE1qmCghYn3LmL/uWFQrmpfpC0CldRKyZgK6gxqmPPFwoVlY5g2Bt2+JQKzAsH1Nm PyqNVV23sqJ4JTU2T0aqW6VnJijI+GVFYqVlcWIds7acRuHNMz XmVX4MJxHzuCGvlNqw2lxCsaL4F0fG4DAUUEWFQ8RUWgXAtQq1 TtByxjUJqbggGIBpihmMupQmIFf8AwpOGMVu2KosL+YbPF5hKc eoNQ67lq2WZKgZ1QNfwATYUGpcgAebil9rI8ZWhSoHfCrLAakC sweWLNpfA1CNdW1MFQGMF2QtS7PMsBVHNTH/nEw2PniAtqimMagmbc6HglHjcpQFnkls6DIcPiCoGsQ2CBABMu C3qYgWYtf4kKDAvXcYlFKvECdRkIsKBOGOAv4lML3xHKoJuUSn mCa5mHRW/+FiVjKtMDX5wmnR5YOigH/txi1DzFW7DolOgMGu5io1FUq2WOIIlfyyhiXGYYeY4lhrRHQpB 4ojEs+9ZfBmBDC6WPEe4s16uU0zAAjLuhuGyNFA9Qr1QqWMILp yiLK6AJTW+M0kYzU7zmMC4RqD7SpUr/cy2r7mYADzWY1EznliAsedMJUX1VCiwwUcx4DOMMJOcpTZEUyV yu0uKfgMcVw8XKBeISC3T3XLBqUjRpi6Le4ANw6JdC8uYlyt7j AmZSsCgvMBwBlRya/LPInKsqI3b+w4jnrYXwYhdoMurcr5gAI+IDqo/EOpbcsELcypeSlr/AORHmFxPUA+eWIFrRLLGP2lB6gYZRvKqUMSlY3KFoSFZ4TDGQu 3mIOixiZk/rC0lMxLV8HMMoJZTTqVd7jix0hAgUibIagXDGH1NAb8ktmx8Uj iXF8yqInZhlDZ8SFmaJgGvQhli354wcAbbMuGXDsnl7gGXnhD9 RqDb4UMP4ho2IM79MWhPDf8AlKvMT+KlPUfOBYde3R8x3RYios fUbKjit/kCoANBolGTcKJdMotBdSzyiC5Qhl/HUr+LgmDLwQReamDqAAHUEzvgg4Cg1AURi1xN3op+A/7KzAPFxKQumXPCsMNyOdS0NhBU/cdzxLG0gG3rMqAyZQ4U46lwtjEAiIDY1CkxCrApGVlWcOCDWiN FpBaAPdAsUHFTFts+nJCGg7VR9xuKeFS5pu9rLxL5DZKgmuBwy owX/iyKCPwgJ1lxWxRJ+YCSt4cnyal+W/8At0xI2GlD7FhXgZuW9pnYfBPg3DC/RA+CGqvmFMXiFBsiMRev4VRmWoZamLn+VCv5WiM7fLxByZ7RwR Dlf49y1b5YTb+Jktx4i7gKSoi5Ff8A5FpNg3AUVEw2OmMd3Z/1DKr+IQNtX8S81f3HSOQOPRFuORISwpYUs4iZIWFcwa3CkIRrn hli8u4YcGpW+82REgdiyCux7EhlsZmhSBUeJ3x88UHmaIjgu4k +WrcvvA4MfMduy0AfiF53hoVEQHw3EWm5U/7CNMIAmTUTQmpgMUSoxGY41HQuK7xLuYIJcTLbmYdfEqofyBH+ 1YZ2vMpnMU6WheSZBZcsL/CM/gmQOe2NUaLXwEswz3eBg/BKMO0FPNwPMVt4JAqGrXogpRvJL0Ff2Sh5UbZSnlGi7/yeOTL3B7xxOZUBjMB2ZgF4g31U6r+CspjgxcjQg18wpmNdobmD xAbczGIx64jwVqDhYB1PPAOauHBqZIk1Gi8QLxMRmpQpkTb3N2 XcGsMC/UpmXMAQ1LCXDEHENJf7HLLwSF4iHoq2K4+2BDG0Ct+L4lUVdty/LL2ZeZauhe2otkUcEM8NFWtxBcO1J+YgaL4l4LK1gDuJVEHyMa giL6MMQUlwdMVbLPTE17RpmwAHjiEGMrAhQLvlcoCnVjBSR5XD usQUyIaZlLZBLHMO8oaYlgoRXOWLlKzDAySg9olB2IdZcENQ8L FMSwuYuoJ8oIkbMRypNPEu1US2yGEB5hdyyAJTEXxCpcLc1Dzi C864h9iC9inroXp5ZZBbyW/mZDfUEsbDyzy/1HlIvKJRBnlZhjfQgZycdQ4KFcQlPPS/cy7e1+yAgDx1NmpSo8kGnRmMhlmjn5l2yCUYpwmJUT8L6gKmeX n6jZCOEjghE5lVseQlHLXjMRLQ5FIfQvhcRoUOVBwa+yNUdRhP rRwKMlQXbo5EmXWv3E2thEHE0iZuTH9RBXziIYwS3AptxKOba9 yq3iWgzBeJklkogY7mHctruKJkMxyjiCebiLLdwDq4JOpSi9rU IUy4LS5B4s2/8gjaRsLVg2U14jWRmO1VHg5YKRQDqHAodHMU15N3Nx32ytErLd y0Lc7ZlrYGR2or2pa7kq83iIlVk76m+XPZBVwx2TLNS89oKv8A IGuK8SiSw9sD+VsIW9uWSJ0IQwKD0lTmg45nEPrEuftQRkD6gD QvjExD8CD2cHBkREB6lP4lGN4LUGX6y3Gt51L8VHiBQKzxMQuL AQe2pa/0ooapgFFkR1M/GJTYYrUrWuIEciUGxhmQ9BKDhxANwhdhXbNx3yjKq0gGS7qjCe yuLAG6BBN2ct+0uqXBNp6NTJYdpjhQ5dsHbD1CJgbeE5PzDG4D szO15MoGipzcacc4mDAEN55ICBMCglBKeic5a8wbKwP4iW128S gXCByaZTIb5IGN35JwwMsufzB7HENl/iALKL74myL1sZaPsWfqJK3wiiiHEGWnxHta8xIAPxCcQ85hpAn WIetrB4fE14TdhwcPPaypY3QrP+RrWTNXKfRB7dxoXHyywyDXl 9xIb6b9zgE2rP2RVb6P3FLBE7l2YPmViW7UqFij3KWh83BXI6N pQ077VNa+O5VgC9Vp9RDI+SDm6gaFVBWBggEBDUG4qBIZmE8ea DnHQuviKCTkH9sGnkPbOpXzDaRGF/cmCVGGy3zH6KsZy9BFez4Ls4B4P3c4DdSzjuY4xKOGzqXkxjqc oPwz99SgYP8AJRRofJFG4OuoGN58y8Ya9Zhu/wBS63n3L9n5ltXuCXHCVsFwvf8AP+oiNfPCwNudRtnVRERyU5i 2WJHV9n+JTaoyWweZeWvewe05hUJVgjXqGNIeWG6aKIeQLZWtm hfXjzWYeqtoB+ImJwWNeoAp4UWsC3wmXshZkT3MBTAAZMQa2ln M0hb3C5qmM+ZUbv8AM7xKOS2U8+t7Za9C1XBB/ApgfMwczFCVFHlrTFBdHiZYVjmw+2XixByqYOjjc+3olz6kA6O CFt9sHsmQ3vXTPD+oGG7PUT2nZDHm50G/DMNYzzMiJj1LW7Mtyt9MVC8eoN536hp/SQsl28OOIvmvCTTqK0KcF/uWOeqaTSPmVDLmOGlg78HmYllwNcAR+rEojky7nig2E5Ub2rcr KNCnluNNqRXIHzFdVr3AAgSBpd4m7QBwmyJjAa1BmCyCVrwiWl A5im4BVKwjVxakQ9EElT4SyLGD2z+4u+PzAH9jKamJQFhxCGmK Em0uogQ9ypwJbqsTpvQ8QNgvzAX4+oZ5OpTNgwbPBEgjcivPQh 4LotN0HQalkK+6cQGJSLwJhiouBhjr7QtGn4YINAniONlXyTsl +eYrwz7g08jDa0llf7DHCTdL9ku+ceY/J61C3p9RQd/cAUOUcS/ZuAKJnwzXZmhZu1eR/wC6ITbtqszGX2ha7ubeepsMWy3CbQxHvoTT+gzQTYImHJXcyxn u5mRvxiN/115lz2DZqplCGuVZhCRlTWtI01tdS3DXaRAdvP8AiDtBCCuoT1 ANNwsJxCPATPXAuIbopnS79kzqQo91simB0rmIotoeiOlN6hi7 tABSlli709wDuA2rKSVpX8EPqCs5X0aPzEEyzX4LiNFh5ECBUR Ayh68eJXo5ie/9lijvW4Tnj8S4BfEvGSnvuV6PG4HB9QQ4phdZBOxl3p+5ptH2Q znDBrSnhlcuTxBvkfEXgIytgGbhUOheWOlVrlYFBUfmnELUzMN KX8h/SCXtEYvknN8zXvZKa6eyH4xSXhW/KZrt9sKdKqOIbDCcry5YAaRce2OlIRsIwk4MpfAk5mNIwloWRl 6IuvFzR9xu4ivluJjbdIrDOBOYLNbmK4xL+CFp5BNU5NTTDOFg VQqS8cPaOvUvKVa1ni3NxBN7+EeEcWC6FbYgZDOGHQ0ewRQ07U HfuAzbeUeYCVgx3eo4rke5c2R3tW2OzkmONcL+T/Y3StlbP9gv6gOIEsSmF1hsZqqa6RenyQvowrkYzugQ1kPDDsX5 JXJk6glYsg0K67jzPxmginANELK29yiEA7inSoPLceajtbzXR5 iuU5VwOCU2lj6uO4KSkXzGol5lwuWsYd8nN73ARhO9Z2DCHSzn J5iThOHvmEAlHrZQUFSupqDdmR3BXlLjUStCJxU7CEoDa1UXnB tBFdDDUE9qi844ioHVyiu8sO7HbXWIecaYCrxTEl5dKgtExLyr 7lb88m6+ZnY7An6iYFsZAr0VLik6H/syqnzfuK1PI8ENQDCt/wDEWdRBs4zcwjW5QeW7JWrh7HUJ6xI0kOAjGkX9MdHfJY6ynOc Oye3xLKyV6hZyJ+YVfJLWzZKOmq4Yihf2SmenNw7otOPUpSmnK phwVMswZOY1c5jvxKTnEMeZYKvpTg/oiloZhGM2UHFNxU+IapnMDFBfU2oX1Fy4Du3a4ZaNs83C1KlR1 KS9YhQXAB0jqFOsmoUbxpd54h5Fe0YojzMimr3DCmVYwXkg3MY H0x8qtvSOWopY2RLmLJySyk3WqjAmOiAHUkXtpjzUtUQb3fHmZ xww8TGZYl7yqKGRjMwdYzED0NsQMUQWgxCdV+ZosAwwyszkHw8 Mq3WpYVWOTuGzuizEUrJjuDi1cEUsplFrshTXDBGMMxeGmC23D akcPMYWj1p/2PiNO/MEYdRVK7gZteI7MoQ+5dZ/cyjWi5HL/UZ62wLDOLloq5aA7KV3iHLwWX+5YCxij8QqXuFpYaxAMoDQxri OtNHMWkebJcMtY4MP7i0EaG2Wo0peQeepcqwbSY7viYlpUtRdw 4FAzjinNRY+xU+JtXpUsCn/AJrlGbJZHm+YihLTUoxTNdRN1KL5Iueb3aNF1GyWtdolvddCLW otS6moGGUZtxADdZxLbGe5iNoc54H4lEuWMYmAmy4Lbplpirgj tXiWDIMxeVRV4WeI8GEwNsqSWw6PEIBGa1COHUd6j5dxy2VBW5 esYJWqP2eJaeOnRwQsnQQrpwShA0y9msqp6REdKZa0r1AmA3HE pF7hzoK8R1kV5cwvUfMVxBi4ZtzLMcyADSCymGyDdLUkNwL0dQ UbjrshsF2YhDwmIH0ofqNR6YdpyGCOz3UzfRYdxKBhYS9AJw6G A3ARHUdV4QRoK9Ry18PEyOpm/EuQqDGIO+Y+aXjiOL5JRZR1H6cJZwnmJSvbseoBLpDBlMtJ834 ll5MxHR+4gLGuY4rgz+p2xIBrarAiy2UN1TCWYl8SwCLlBoZob MTJlzP/ABRDTrnELaPhLNKdE3mxJtbdaqORzdxLSWqEZBsl/hcQqxjzMlVFwkslRRCq6JjbBcBaSZDmJYs/qG2c8kZgFnEO8Mn5mVEMC5gFWx2dR7YXuDhL4mUMrMypOYnK05 IDpysJmJ4tFQ6E0zAh26ibVg6Y2s17l4nMMsqIF1CtJpmoYH1C tHZA34VqFefPuBnyZP8A7pl3OR3cq8j9ROafUtOFuciriunyVj 5Wyl5Y8Te15lRIxzWaqAFVl6ZRlWDowVIpdMsDc8bHxcszWW+X mUXZywphDM8S/B5mSmqRgU0Tg3KkTsxzcoPLbnOo1WSYJYYa4lMWsmpVtvUOAMw dxPR5N/mWKtRoILic1idJjFy7aVy2xkuESBTTkYp2rEjzAYcqoqnT33Co/oxxLTshhBK6mBw+yIWCY1QgIBdwqgtZeYFoG7qor0txxuUuA/1C1/kDUZRWy4jRe5s1nmU3RnxKe1VuYqL8eI9kH1XMtL/iXwGKNHcdHvjmwrniBAKsKTQgvLMvnimyx7I0EJZYre7ahchys ZZvAPwENcHF4Zg9TULRljYbjyAvv1GsQo4E2NLsLARAjmc5fDC lPARzw0xK7w48wQaqbrpgpMwX7iZc7JViPlkWXL0zQG+GoOSoF e7RckJNYSt8LqBRUnMaUAkrOkhoBBNzZLOPUsuJ3mDZKPMGLIC NEWtNGr5hKm8MyrIQiwC3ELDc0ORgzXUzN5JdM+pkVwS4OJlm+ 3UGFSwZ3zF0adTBH8IxcsfMtRV1CA7hscVyzIfmcxxEcpFMHxD I3MCRVw1EFi+0fAQU7Z5lBC9oxt4uaTRAPzAoF1mBFS/xFIUoEYdG80EwFrzNNPmNso4FwWzz1VHZna70xE43Awtjw5JpB HMUw1UuJU4YowhvLw+U1TFZYN+kS0lRyQjOMHCRZltoSmDh5id FPpEpTSMSmwBldS3HP6jS74kCWbnPMDEM71AcMwcSjt9wrVs3B RQbje5kipVj3HIDZ0lIBYXLC2u1Jrg8fwCAhVWx6qIS6gNplDD DG0wp4G9dsLdqqtr3M4C4b+JUQ0UqPGR3UAAQaBYNyhXmA6XEM bFYIpIikQeCBkaW2wDi2uYGAqmoDiUQydPMZGBN0yrvpMtFA4J sfGo1XWoJVSeYKYGooWshtiUR+Tma5PZj1CjkxHYK8ZpiPJroj IQvr0S1abbHJLodxEi2lSFSAfMWdDhYlmuS4I5J0kNI+JlU3/cIuZlqSvQuU6SXGzD5jdop1L9WvUAK/DLaN2IYb85ihKvmAWQfCAbx7zFhhheSDasXG3rxHwQ2rxLgrYL xBF2xPYz5loC34malXzLwwvxCuPwRV067h08Q9Vg5hBaXeWFUO JuNGRG4QBrzEWjjJ7ir5l1sCMdHFC3libF53Kp1GWyWYMJUtWH/ACVDNDnuLjBMFnMqESqghHXgjmvtGo/mWW5vxHKCeYqbQnQVxMvWjzGtVrxDLFOj+CmaagFdQOc1Cc5ju syvayr/AOpSqTMpG7glQRGFOYoV+oLtSwdJovXqdO5jeYqKBOIWLlwwe5 Q7ey5epkHLqoM1F8y5L36hiw6mW+ZS4RDT6lIA5JSjm4bqheV8 TMlQIwXRKSMt4QVhgGWKsA4QpnmAuJnazPnMSnDHRTmKhLKdxZ Dg7lKAIzZRRBDJWY1+DFpivMRcWRVEcxi+twTNlgDQIfUC4HzG LivEsF3fmAs9IRSwEQNQuokrmVTcVwPH8KhTKvLliGGptUbUTt 1OzqXTOoNF8RwF51HLLUYTXwr3C9pU5fM5vEKV6lBMcShjfqc4 j5rm1vG5SyqxuVEOCaA2iMzucI1csH2uWXWHc0s7xCVMgELwpL labP8AGJdcwQxMsGAmmWGVbERm1jXT6lCkFTmaWwbzLqMxwlm6 Hidf2IkxZR4lwFooiqweyWKVUKq1hcgxDwheqhZmpY1mAGen9k N/7kFUlfMuaKhXbZ8xq9T/2Q==http://www.porada.sk/image/jpeg;base64,/9j/4AAQSkZJRgABAgAAAQABAAD//gAEKgD/4gv4SUNDX1BST0ZJTEUAAQEAAAvoAAAAAAIAAABtbnRyUkdCIF hZWiAH2QADABsAFQAkAB9hY3NwAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA AAEAAAAAAAAAAAAA9tYAAQAAAADTLQAAAAAp+D3er/JVrnhC+uTKgzkNAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA AAAAABBkZXNjAAABRAAAAHliWFlaAAABwAAAABRiVFJDAAAB1A AACAxkbWRkAAAJ4AAAAIhnWFlaAAAKaAAAABRnVFJDAAAB1AAA CAxsdW1pAAAKfAAAABRtZWFzAAAKkAAAACRia3B0AAAKtAAAAB RyWFlaAAAKyAAAABRyVFJDAAAB1AAACAx0ZWNoAAAK3AAAAAx2 dWVkAAAK6AAAAId3dHB0AAALcAAAABRjcHJ0AAALhAAAADdjaG FkAAALvAAAACxkZXNjAAAAAAAAAB9zUkdCIElFQzYxOTY2LTIt MSBibGFjayBzY2FsZWQAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAWFlaIAAAAAAAACSgAAAPhA AAts9jdXJ2AAAAAAAABAAAAAAFAAoADwAUABkAHgAjACgALQAy ADcAOwBAAEUASgBPAFQAWQBeAGMAaABtAHIAdwB8AIEAhgCLAJ AAlQCaAJ8ApACpAK4AsgC3ALwAwQDGAMsA0ADVANsA4ADlAOsA 8AD2APsBAQEHAQ0BEwEZAR8BJQErATIBOAE+AUUBTAFSAVkBYA FnAW4BdQF8AYMBiwGSAZoBoQGpAbEBuQHBAckB0QHZAeEB6QHy AfoCAwIMAhQCHQImAi8COAJBAksCVAJdAmcCcQJ6AoQCjgKYAq ICrAK2AsECywLVAuAC6wL1AwADCwMWAyEDLQM4A0MDTwNaA2YD cgN+A4oDlgOiA64DugPHA9MD4APsA/kEBgQTBCAELQQ7BEgEVQRjBHEEfgSMBJoEqAS2BMQE0wThBPAE/gUNBRwFKwU6BUkFWAVnBXcFhgWWBaYFtQXFBdUF5QX2BgYGFgY nBjcGSAZZBmoGewaMBp0GrwbABtEG4wb1BwcHGQcrBz0HTwdhB 3QHhgeZB6wHvwfSB+UH+AgLCB8IMghGCFoIbgiCCJYIqgi+CNI I5wj7CRAJJQk6CU8JZAl5CY8JpAm6Cc8J5Qn7ChEKJwo9ClQKa gqBCpgKrgrFCtwK8wsLCyILOQtRC2kLgAuYC7ALyAvhC/kMEgwqDEMMXAx1DI4MpwzADNkM8w0NDSYNQA1aDXQNjg2pDcMN 3g34DhMOLg5JDmQOfw6bDrYO0g7uDwkPJQ9BD14Peg+WD7MPzw/sEAkQJhBDEGEQfhCbELkQ1xD1ERMRMRFPEW0RjBGqEckR6BIHE iYSRRJkEoQSoxLDEuMTAxMjE0MTYxODE6QTxRPlFAYUJxRJFGo UixStFM4U8BUSFTQVVhV4FZsVvRXgFgMWJhZJFmwWjxayFtYW+ hcdF0EXZReJF64X0hf3GBsYQBhlGIoYrxjVGPoZIBlFGWsZkRm 3Gd0aBBoqGlEadxqeGsUa7BsUGzsbYxuKG7Ib2hwCHCocUhx7H KMczBz1HR4dRx1wHZkdwx3sHhYeQB5qHpQevh7pHxMfPh9pH5Q fvx/qIBUgQSBsIJggxCDwIRwhSCF1IaEhziH7IiciVSKCIq8i3SMKI zgjZiOUI8Ij8CQfJE0kfCSrJNolCSU4JWgllyXHJfcmJyZXJoc mtyboJxgnSSd6J6sn3CgNKD8ocSiiKNQpBik4KWspnSnQKgIqN SpoKpsqzysCKzYraSudK9EsBSw5LG4soizXLQwtQS12Last4S4 WLkwugi63Lu4vJC9aL5Evxy/+MDUwbDCkMNsxEjFKMYIxujHyMioyYzKbMtQzDTNGM38zuDPxN Cs0ZTSeNNg1EzVNNYc1wjX9Njc2cjauNuk3JDdgN5w31zgUOFA 4jDjIOQU5Qjl/Obw5+To2OnQ6sjrvOy07azuqO+g8JzxlPKQ84z0iPWE9oT3gPi A+YD6gPuA/IT9hP6I/4kAjQGRApkDnQSlBakGsQe5CMEJyQrVC90M6Q31DwEQDREdEik TORRJFVUWaRd5GIkZnRqtG8Ec1R3tHwEgFSEtIkUjXSR1JY0mp SfBKN0p9SsRLDEtTS5pL4kwqTHJMuk0CTUpNk03cTiVObk63Tw BPSU+TT91QJ1BxULtRBlFQUZtR5lIxUnxSx1MTU19TqlP2VEJU j1TbVShVdVXCVg9WXFapVvdXRFeSV+BYL1h9WMtZGllpWbhaB1 pWWqZa9VtFW5Vb5Vw1XIZc1l0nXXhdyV4aXmxevV8PX2Ffs2AF YFdgqmD8YU9homH1YklinGLwY0Njl2PrZEBklGTpZT1lkmXnZj 1mkmboZz1nk2fpaD9olmjsaUNpmmnxakhqn2r3a09rp2v/bFdsr20IbWBtuW4SbmtuxG8eb3hv0XArcIZw4HE6cZVx8HJLcq ZzAXNdc7h0FHRwdMx1KHWFdeF2Pnabdvh3VnezeBF4bnjMeSp5 iXnnekZ6pXsEe2N7wnwhfIF84X1BfaF+AX5ifsJ/I3+Ef+WAR4CogQqBa4HNgjCCkoL0g1eDuoQdhICE44VHhauGDo ZyhteHO4efiASIaYjOiTOJmYn+imSKyoswi5aL/IxjjMqNMY2Yjf+OZo7OjzaPnpAGkG6Q1pE/kaiSEZJ6kuOTTZO2lCCUipT0lV+VyZY0lp+XCpd1l+CYTJi4mS SZkJn8mmia1ZtCm6+cHJyJnPedZJ3SnkCerp8dn4uf+qBpoNih R6G2oiailqMGo3aj5qRWpMelOKWpphqmi6b9p26n4KhSqMSpN6 mpqhyqj6sCq3Wr6axcrNCtRK24ri2uoa8Wr4uwALB1sOqxYLHW skuywrM4s660JbSctRO1irYBtnm28Ldot+C4WbjRuUq5wro7ur W7LrunvCG8m70VvY++Cr6Evv+/er/1wHDA7MFnwePCX8Lbw1jD1MRRxM7FS8XIxkbGw8dBx7/IPci8yTrJuco4yrfLNsu2zDXMtc01zbXONs62zzfPuNA50LrRP NG+0j/SwdNE08bUSdTL1U7V0dZV1tjXXNfg2GTY6Nls2fHadtr724DcB dyK3RDdlt4c3qLfKd+v4DbgveFE4cziU+Lb42Pj6+Rz5PzlhOY N5pbnH+ep6DLovOlG6dDqW+rl63Dr++yG7RHtnO4o7rTvQO/M8Fjw5fFy8f/yjPMZ86f0NPTC9VD13vZt9vv3ivgZ+Kj5OPnH+lf65/t3/Af8mP0p/br+S/7c/23//2Rlc2MAAAAAAAAALklFQyA2MTk2Ni0yLTEgRGVmYXVsdCBSR0I gQ29sb3VyIFNwYWNlIC0gc1JHQgAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAABYWVogAAAAAAAAYpkAA LeFAAAY2lhZWiAAAAAAAAAAAABQAAAAAAAAbWVhcwAAAAAAAAA BAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAACWFlaIAAAAAAAAAMWA AADMwAAAqRYWVogAAAAAAAAb6IAADj1AAADkHNpZyAAAAAAQ1J UIGRlc2MAAAAAAAAALVJlZmVyZW5jZSBWaWV3aW5nIENvbmRpd GlvbiBpbiBJRUMgNjE5NjYtMi0xAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAABYWVogAAAAAAAA9tY AAQAAAADTLXRleHQAAAAAQ29weXJpZ2h0IEludGVybmF0aW9uY WwgQ29sb3IgQ29uc29ydGl1bSwgMjAwOQAAc2YzMgAAAAAAAQx EAAAF3///8yYAAAeUAAD9j///+6H///2iAAAD2wAAwHX/2wBDAAgGBgcGBQgHBwcJCQgKDBQNDAsLDBkSEw8UHRofHh0aHB wgJC4nICIsIxwcKDcpLDAxNDQ0Hyc5PTgyPC4zNDL/2wBDAQkJCQwLDBgNDRgyIRwhMjIyMjIyMjIyMjIyMjIyMjIyMj IyMjIyMjIyMjIyMjIyMjIyMjIyMjIyMjIyMjIyMjL/wgARCAF3AfQDACIAAREBAhEB/8QAGwAAAgMBAQEAAAAAAAAAAAAAAgMBBAUABgf/xAAZAQADAQEBAAAAAAAAAAAAAAAAAQIDBAX/xAAZAQADAQEBAAAAAAAAAAAAAAAAAQIDBAX/2gAMAwAAARECEQAAAfFOlCNa35/Ykd6EgzpuRoZk3T6Sy2EXylnTeVamvpJZit1NLq5/IH6XFBtygysbvtPDbLXoPJRgzru8FnGvJ9w6q77Hxevm/ShMYs+6BSJTa8znV19C9L6/5d9BH4/PvJmtr0fz23rDs3RyMtLE9pRpasKdz7UmsCjRrOVLFpsCh5r1O FtjR9dleh6Oe1NiRfLFRuQ6nrGjncgQiDM0siNBOOx1IkiNsqc Js8yZv6GVp93MVWy2583eu5SsmDOAmlU0LHgzyKB6O1T/AEnmvTKrtjJt4O9ARKcysWh46pd69K3omdeOJaFuPRk19PK2x0 F25z2q6NC/NW2oblcQcgxw7Gk53eisXl5vQ0Q3wUtrbmqNgUvjd+hOWvvVZl zJlUVQbuyluG0lyZouNjpZlKUlWFrV2PO7V4WAnK68Wqr20G6v 5yKsZQoocqTBRRwFaqNT1b1S1D1EUXQ8UbdbolPpR2Uo4SU+aT qeYWjKdqqy1araY6VvXSqrP1dlHm7noB0gbFedc7AS5Kt1iAWJ LZhUbdLLXws6KJVu2QE0QsV1rpOp2OfUZOVZAskRzWAqWMFX1c u3plpYGqzTLD06j9ctHw/uvITeeFpTa+MAno4C0cu9L9GXlr8VoPxxpbdvMs6TqjiU1Po5x tVFPB9bgOsbffSHYtMBIWWrOk1dWqy5tr4m1y1IM0PPStPQli6 izNcsZ55foui/mOp553Ppv5VIXLq4rp2dHAuxWr1TstrTK3S7EVyBvQ9ygb6tsJ t+csBp0+sa5W/M7uC3UjuT7u4O7uCdTM3UU/T9r43UqaimsQ9Onqsmv7621822tzyYtXPo77FWbXCFT0IXaym0 r603LduwWUGj5iq2OpWgW+86uo03zgRA2HFwvkTJnDTLmOo7u4 bW19KNJdYLn1QNkFVaLAtItLdU6akDphjssDpL2iNxa87v+aT5 y3Z6KC8UvPl69Jd6KjvYXZZUnN6DMnV6M7DqQ6TdgOBefpiGNo sfc0Om20jP0YHmKZeRNsOYzyN6jHc3RjermO1xvGJPkwFnAuWS HyKtbyc6Dp51E9eTVpJs47HwRnocRId08ENUaToIdMMldtvRCy qVnO1gtuJ5sb+ZFuoaudUjeqPT9eWG7j31SoNFas02aZ3rXk/QbRcKlf2zetcWwjjUxLKtHUzYjnqfLr0NPALo6VDYjt0dRM6+c y2DYqOnk47uDu7g+HyMS2GHJqetrd5tJ2O1mGuzukb1h0dLALp CzYGrNWlBdpUMf1dVxkus2Onlwq3qWjwaP0Qg+bx7/VZ8273qEeDP6FUT8zs7V4PnnpKPoxqspxdc9/Kx/VsJw0xFU7gfyb8qNQKzeLh3cyO6/u0vS1yBcnkpjpR3RId3cEd3B8Odwy7ChtTVJ23p5XkaFqObRfG 8K+hoN6ca1PT7aMKt6OlNZK84s+nQdhOmt6stILah3VxEcc0yB gV+aQUenny6GeurYAB6JvmqwepjyZi9B5lbkaPqPLvemwoUvOb VfUQjUkWTgaWKnl7Ld5X1ruUFAwBSMome4romBdw8z4vd2WcO9 a8s8bORtsQ/WZ041bQ9vnMFLkIZA01rohn5XoFrTz/bvGmLQ9RXleedpp1xoLs5iq8/PshY5YuZ4VtPWysxcdUG0QBI9TM9GCLc5TNxubrMdprgR0ZzHL nu2gU/l52YCbIOSQJdCc9HBIELSI89m21yJeP1yoV9WLrFYd8tbQ8mVH sS8q1a+lnyqherjyZj9gNG9WPdMIXx8IOZI1DYykZ1eyfH156t UU8mpZX1YraitrjeHPGzSzwhFsBYjV0lJaQhpMueoRaGSbdkXm 9jQFMhAWTMtCC6Yfd3D6IEUz0hASpr5xmcNaeit01ebqoq7u/mZwmid/N22ZrdJo847/UqXX5FgUfW+Xjoe/AidPTWfIG37BvkH1h6ajmOUWK828rzafqKsvxDt2trn56saNF0 TDfdPBb062/KqH6rRqfIeh0ZGBzA+CFUMkTFxcaJmeh93cPhiBQcwEhDAHI1v KUeK5szr6vP3k45+TbaobKwapFuauJpsvkBi6elkyJAUcY8MN1 YYVT1kKvFo9ZTXT5qfRdNefd6CXOTt5QpeonB0tOSzkabA8Rnf SmB4y/6ZYxsTwTIixkLlsh6AiSIIOSkgomSe6BysTa4uSg+HmmCo2T4r 2Xyoahunnp7EGQY1vLeyW6+f2PSYo2XcWVXsrnz/XqfXl52652JpNbtEgxNgDYDBAHLOARx1wYSmAyawst9WgLvU+F c6pzdnq8scSZB3LJBGoxmQmgiCJGcHCZK+QSauVR6Gr5+Qu6FL UaJhxFSmWNVsRmVFvjRJz09EoROWxmTazc70kzXjV+1pZX5bty rNUbq1UtK3gjpPqbPj5pe2Lx92p9CeLaZpKQwK1kBbJU82nnLq RgliYyqwLMqMbTTIP5MiOIhjjorRpljJS9B3mUj9Jl5wIMlyxr V6wtckszYkyAlU5hWDXsxx9NGL3E7MxPTy9Bc3BdIT0EBTHCkZ kKlTXnPTzi/T1ctMIdOtjrTDQhGd2hU1nQZ5Oz076wXopU5sLcKF61T7vn4Vb s4ituHfjz/ABO8vH5GqvOkVxKpGUjIjNZMZyuB8X7jMzRtvED3TAsHyNMuzx n5tpY7V+sFhVXrfObU93Rzz3c3MxId3SlJAQTIy1Mxw5TWzM9W yPcXQUD0ucKxlb9V2rs6/d5niLO55ZzdFIZ3YmqpzoTnHS0l07GXoPXUsbedEo4LcVms4gc HA4RIC7WHrPyfWUWNLPvtGxcyj4YB/ZWSq3POYCY19xbqXYkYKXA9PEpmOGXdwT0SEyMgXRwi6Eg7KQH PvDY7n3mBnMmo/wA/oFkaGX163PU+Ono4N3HMRGxB572kHGelMgb0cZ26drPtS5c6ck mFhyKrddoXV7Y12EWiatylcDL9f5uDT1mj4rRZ6aPMV2vV1fNA jSwUUofNScX6fa8T6/l22RztDfBvdGmdbu5KZGRzIyKe7gnl4svQzwuc3QEd2N8ExL7o qBSx7FXtzs5usF9FS1APmkuYrS85i5UxSqg1D+niZdmxn21a2j ja8WjZoaDk869VAbVe2JTqN4SufUbtZ+qoFWUmFiuNYR5ALnWS FsVItCaZrYljOvcRQ0eerB1easd3dvJPRI56OCUVcjK2OKxzbE PRDgeBOZjpYYVmr0SmSnswlwHPUmvorFklarvBhQEbMCFiRo5+ pakQSa3UmWvDn69GEXn1SZU0USFDTzCFsJER20wDDXQrIt0RiK nukqXAcUzuPO6ZMrXGv63w+1hr6OY7AbMd6PHPQlU7FrDjr1sH 82jCEEFEA2UD0sqdjDpQcH24xJzpAkRoWREt1JvTHRlzpQOinW ohUpqi+dopi+a/bzrDV2rLxwde00koqjNV5iWac1xvSRglDZlrhqpfGLCiMGRcsB kUFa8hOtcoWLz9U/y/Za+84cbfkuYsPw35oHjbLFViHCKxTAkOYiqOrWUzqyYxR75NIC Bhq5t01xFeLPgekqsaDr3AF5eSHSQhiwG/S6S8pzG1GIBp1FMZFmhKDlMSyUbgrWOKHVX3NkYSqYaymmGspp wdMVURcraZ2ZqSHpAI+ap6DiuKIAyHkjECAoGU+wrNDohs156s bEpY0XS0aWk0EsKREcE2zhlJ3BIeZRYq3Mx0DIJIU2qD5d4USx opEGK7k1E5iYsk5E1LVYInpZEzJUF0jmYmX3Tw5nplz3cG73dx VJRJUEBimOgJkZCEPo2s3uLqzmejXMmqaKWrYnJDLXSMjM1tZE jCT4jhZGfpZ9NcSLD7uEHd0jZGRz0SOWKah5dMzMiKVNdupdSY MKie6amemXDAtNJl4K1EUkhExOv/xAAsEAACAgEDAwMFAAIDAQAAAAABAgADEQQQEhMhMRQgIgUjMD JBFTMkQEI0/9oACAEAAAEFApXYazXcOo2oytFTWsiLWMzUd2xOM4wiOkqcoXp BLiFfkaLQNlgYYHHOgqprq1+r9Mh1AcaZyb/qJPT2r1NtJps6tU/u38wiV3fUbGf1Fs0P1Kyp9RbmrVgdYTR/UH0yf5IdPV3G2/n3JbjXTyKIFGIyd1i+LR2rHYLLR8XHyAmm4cAnZ/lvpF6hGAszLvPeDcrOAlYxNTXxWhDPQow/xvGXU2UtT3JGDXjNbFF1r84zTQfprU56c9jKk6p0dhqb2fz4mp v2i+dW/R01g+PT+0JXYMlOSkd0WJBsYII6ksqz+N4ev5V6G22UaJdOBBD 50+ke5qaEoXEO124O2YPMPcaesIg2trN1ddfRsILDAmBHqqY2a FWNFfRr1Fwqr2r7MmlGo0dNvUr3/wDNvGvSlO7DBrANmovWw5nD4OvAmKXKuMxYkG43E4s8XRWNKtF VXGnHMKNt9OqDWqexnOHBhyI7ZbExtiYgMEIyNO3cbeRqUS+iq 8mHsZq7yL9PaLKXsVA7s7bJ5+n3cQzinWU3C1MzM5gTU2Vtosw Um5q9LRXGpGbU4Os1JysQfF0+KRYINhERnNejzF09a7ZnKZBIh txtprulZ5mcQlI9yJEuNsO2ZymTORg7ztOXGIcODMR34AktLa+ oAzleaz6gigo4CtYz+1XKzU28zo/9GZZaKq21t7S3VPdVSpc0Uc6giheM6Tm4vLW5bJbxHW5KsUwQR a3eLo3aVrXUvOcoZxJnTnECGar/AG7aLUfbZwZY3a6viawFJMz28kYnGYEyBC05SoxG7FpZZyPWCy s5FzMlD6u1lawnYDJcY9gMFX/FrrK0V2nk9SalG+mXrPSMJVRU47T+BprLVUkkSz9ZXp3tGkciM lVgXRDKaSoSvToo6bTpThMARePu1Tfe20sbJHGHtMTtDtgCFpn bEKgrQfuJM9rmetwmJWYRzr44h9wlXTETULLfuMh6dh09RiaZj KajS3U2zMzUU9WalAhwSadItdejlgFkVTO8R2iaogHUzrOZ8zO BighuoBA4bY7Pp7WdtKYlDO60FIy2TiYytEb48iQBOWJnMBgmB O0+M7LcLcxTLaxfXjtWcQRlHVbGBxwePtCf8f5CLRqTD1q4t5V qtWpJ1KxtTXDdmaa5VCutgbsLKzbZVXWkuNlllVZWsoxOO/SadKBJxxMTEs1CVMdWuV1NZnqUi2cl878/jo1AW7WKsGpYRrMzmZXZxiuGExPG3icpynEkceUwUiPFczUHNn TLSjsNX/8AX73+NKIzmuvpILnWX2EsLNG0P0xbVb6bqq4EKF3E0rKarXwr 15SqocK6QsJhMLRL8hroGYtzJmMBnSqX25sQFiBKdPAsAh8TnL HLzjPgIWSdSZlLR3+YJM5NORnKAiZAgMwJYoYDNZ9Q8XE7CDOd Sf8Ak+92AOl06idOvHQzDpSTZo7ilA1ejYamozjmXaWphqlZHS y1m44LDE/uMx+wySR8YO8rrZyAK5qbTzd8lKsxKyzU6cVgDc7UrlLf9cxuE LTGJxLTptMEe2n9wscKo7kqsUDYS851ABM6TTptOJmIB3RfuU0/cWwgdWJZbgXLAwMzCFacFAYNixLMU6PJroWs/wBRIewKNYWArFacytXfOI7dKuywk1VYCIbGqqFYxMezE0vdbv0 9gJlIztmZmZjM4CcIuVnVacyZqGXqKRAJ3n/lu7KxWdWCycgY7QedJRzbfLVmq9bRZULAFsWcjjlB8o64i5n8U cp+s4847BAVNrqvdjxAIrXU3lpSnIhSxprCD36ZcJc3x3xFUSv x7131X++tmywZU5owDYrwRuB9vbTU9WwYAme87gqtNsW3jZnZO 87Rx2WeZ4AWO+JjMVcQQdzc/NrDyeteKaavt4gOW91liqGPIzB2rAI6Q/CO5nMAvTZY1CpXLreo0zObTgsuCRhxrEPmtsHriDUmDUidZDOY M4y6wi1bA1a5aU/q4xBYDvjjLLIBuEZpf9qu08K6Vy1ac3LBQoLxVC/gHYDes4inO+Pcp7irkyhFj2gJXViW6QNGrNZGkYjoWBfmAFybv 0Ud/wCxR9vj8uqwnWM01dmqezQ6ilOtmaOsnT0/so4s1iqFYXWqs8Syyed6q+UxLrOpbe/J6xwTT18Urrx+E7ZnfZdg5iozTomdJpxPsAhPFQrZWpi2Nrqw1 dXauE9qqdI0XR6bB0umn+L03NUUI2ipef4umf43SYt+kaV5VSK IT21n0826rTVrRTaeLX65pWjao1VCpC2I7zzsGzEr5TxNRZwpZ uKVryairmyL+LGSEmMRvMVGeV6NjFqVBtiV6XMaipo2hqMP08Q 6KxYQMZAnWSBgYJb+tf6/2ATJxBqrQPVXSqwX1jU1rPW0w/UKwfWIZVqEtPUCn1VSzVamo1sS0R2QJcLKicwwtFHwop2M1VmX ObTp9Lyi1gfj7bd4lFlsr0KCKoXfErotcpWqe3UWGqpFuePVOi YrtVFvBl1vwq/T+iZnKf3bMPZsx/CtmFmreyxnLN8Q0TvD2XSWcWLYndpiVJvZbgKod69Nh0TfP4QM xNI7SvT1pBuBk9CyV0BNsTHs8wr2els8HM6RnHEvIwv6zM5ZCn YQ7eZ/M9s4hPIcuxMzKR8QpeLSqwYaeJVXnYmWNmXW/HT0vxRAomd8e8tiKipuNq6WeIioITB7sQpOE4TpidKNQGh0qz0 ozbp+Kh3SC9YGU7cts4Oexh8hsMfJiDk1NPIPctYssayaQ/brXkRCZY+BzdZp9L3A2J2x+HW6vpX7l8wEw32LE1pi3I++djYo nVQn2ETG2JxnGaj7r9MQ0iHTiGtlAsYzqQHMJxOc5jBPbyG8aO nlLLMwwzQ1szrMxjOnqLHqo4zxC22Jj8WvJs1mznvBHitk5syu sdB/kHh1WoM53vONkVbBNPZyX2jbEvu+UxvqLOTJ4IzDkN1DOczsD2 A6jfopjSik32IoVQjQVwKBtncD8djca2fk8q4KM822b9NLWHb0 9bKdIYNGJ6NJ6OuekrnpK5qKWpC6oiDWNBq4NWkGpqnURtiMj0 yQ6eFGG178FMH6scQt3z7KBmVdnHharLYv0y55TpEqQIBMb59g 9pnmAbedvqL8NFjaw/AHbM8zRDFq+PPuxkanR9NujOkwn3BOqRBakDwaiwQap56pouqV gFRxZoKrS30hpZ9P1KpZXYh9umrd1p+mWk16OpIB7MwnYD8BMx sTied/rVnGn4mNpxLajged9EIv4GUMp0eD6R4dNaIyRqYaWnTedN50mn zSV3SvVwMG2IBl303TXS36PasX6bq2KfROK1fS9MhSpUXH/QzANiYBMzO31V+pqTU4MZZfQVIbO+kPxqbvn8BEGxRWj6NTDo3 no3npDPRqIdJLNGxi03iJXeJysx8pxnGeIe8VPltmZmfZiAe/OYBjYuuQwhaYJnjbU2mzVrd8dmGZqqipV3WC6VakpNPqT1U1KM Q05TMz7SIDudzF8b4G2ZmZnKcpyMzM/kzM5nJUDausS3VWPKagiQLD2nmOQtZ09TD0FMxuUBluhV5ZpWr PSgQifMFNU4A1sTUo0DzlAZmZmYRmA7lYe0zP/OZznOc5znOc5ymfZnfO+ZnbO2ZbeqRtS7QdzmaSrJCgkDELYmM zE+oWZlWoKxXUj2ZmAY+jRo+jsWdOdOcWEyRBbiLqni60xdYkX U1mBwYGh+UDbZzHGZ4P8hHsziAwH8GZynKZmdicRtRWkt1rH2V obHVQq5AmSYF2JxHPNmQMPuD249jIrRtIpjaVhDXDVOlOmZhhM wMMrc4i6ywT1gaVagWQ5WK/KWCZ7chOQ92YDvmcpymYZ1EE9VWIdaJ6xzDqLTMk7f3MB7zSri d2gUbcpymss4J4mPylA0bTKYdM4hUiYnETpidETomcXB7yjVhp dYlZOttedO+yelzPRzoXLOrfXK9Sjb5nOdWddYdSsOrnqXhvsM LE+7O39GltaV6CLpa1nSWcRMTvOMutWlWLO+2PzkAxqEMejgMT ExMS9+mgXEquqFvwsUHsXSeorE9Wk9YsssreV3vXDqbDOs5nMz O2fZn2ZmZyUSmsPBSsVHWBoDtgTttqdUKRxZ26TTotOiZ0T/0HsCBrGdtywRWYu3R6hbSurKxQ88zlOYnUE6gnUE6kVg0NoB5w 3YnqYt5Zuq06rQ2vA7zLTk0LWQW2TStlrKvnpKzUuIMidmmPZq dUtArdXtVWrg/6Vt4WZLH2XWc2ez56arqwrbSPqQ0orsQ1v/Cqzo5nHjtmDINi8gsxmPVKuwg8YmJ/JxlqSgykFgDlkOR3EBB3u1AWWa2yai8maazp2VWcRxgOZiY/KSBLby0x7dRbwXPGv+1XvS6/WrTWbvUOcl+Xb+gy3cRO6jZmwtQyvEGAcSP2n/kr8VOCVyP0fS318Kzls8Z1CJkRmlmpUCxpfqMwQTRXZVHKEFbh 3X8r2BA9jWHHtZgiu/I2HOmmITFtyP1NhBbkWdcy39YNqvJ8+Yw+FQjrM5n9i7WfspyL q+zNyopuuWda8w83HTaGkmY6Yu1BfcStyjVuLEzEuDjpn8dmoC z5WHHH3ai3m1rQfLSwTAMNQgUgLXiAbWfpBMStZqKSkVtl7LP1 tYYL/FYJaO1RhyIw4gjiFM59i7R7ioexrDtiCAzSXdN9lZwPwMwQW6k 2FFzPA9t9nBCe3CU4WcApYTxOcz7H8RO8pVSVIQ3XGyEcTW2RF lyxG5R5U/EgYh8Ds38K8xQewHE8pZaFDOXOw2I2Bmlu6lf4bLVrFljXFK54 9zMFDsbGmIB3I5TjGUwwZnKcpyjHt/aTxrqhbLZzGGQDwYHIBw5GR/rfyD2epuQP6hcnyFs7/q7WRroTyO42xDEaVWGt0YWJ77dSFnewquIJn2maizk8xv42K5j V9h2mdzMStMLc2QpzB22ZMiluJIzEsly5FRyj/sjcZ1VI6gyLllnTYE4jPn2jYbMJ4KnI0eo4Pj2kgC7UliFzFGI IfdfZ01A2xvj2GpTOhBTOisakZ5V1R7XY9UwPggwHZ0lbcldeQ FkTsWU8sGZgM7bN2WEY9w2IjCKcEGVakdPeyxaxZc1pCwQT+Zm ZncnCljY8xvjtjcDvwENc6c4TVL9r2J3mCILMTIMPxIMsTMBwR 8oFjsMwAmccSw90EfzsNxuwhGChmd7tSEhLWMBusOx9mos5EbD 3Yg2yBOqk60tcmrciDtFJYENO6wNmVtxnmMvdSVIf48Z2ELQwL mASzz+AiMIDggwkCXaomBcwdvZmZhPsus6a7jfM5rOsJ1jObmf Izh2CdwstXNWO8O2IrYKvmEThOJg5CFszvA+IbMztABABjIEDr GOTtmZEyJkTInITkIYVneW3NaVX8WYTgO5seZE5ic5yM7zECzj AIB3xB4G38tz1NiMTMIgMV5mZmZyhbcDMCgTMbuPxjcD8mptyd sTHcCYmNh42/sBmZmZl4xduIZ4gOZmcpnfECzExOMc4/wC1dZwr3E/vsHtEz321Y+57D+BZiY25YBDH8ODOJmJiY2//xAAuEQACAgAFBAEDAwQDAAAAAAAAAQIRAxASIDEEEyEwUSIyQR QzQCMkQnFSYYH/2gAIAQIRAT8BKLIc51kyzEjZBNb2Vk45xj87Zqx+MlnBZvKa8+ uSVCoXkkvIoqhZyxEh4w5t7aIqtuJle1HI1WTllGQxSaFiI7o8 V7aRpaNSNSOdsxrJbEzwMbeaOR87e3JK89RKVn0otEJF5sbKHz utDorZeyiOCofVMxsfuf63xFnLgobeSFRSGRQ4jWdl5Xn0+FS7 kjFxHN3srNeSK2MoayQ1kucmholGt+HDVKjrJqK7a9KlnYxJIU bdsnhWPwWXlZrZ3GSne/pUo3Nk565XvSFAqi6JYnwKTFiMTvyjyNj9PK2RJ4ja0reoZWh4 g3leUZ0d0eJeSVjT38DybojfpnMZGOo7Mjs/9jwY/JxsSsitKPBOt7yr0y42amXlh9t/ednCfDH0jf2slgTjyjRNGuS5O6Xsv3Kb9FClKPBHrMRH62Qurb +5E44clcc79yzsXk0DX8a8qyp1Zb2KTQsRPkqLHA0M0srZol8F e6iKt5aN1imxYnyJplI7afAuljhrVisfVxj+3E/XYwutv9yNjwMPG/a5+CUHF0/YkRpGpGv0QhYlWWHWFDuv/wAJzlN28u2xxaE2uCX9zhav8lveyhVVIcWs1tohh7OsfiMUUJk JNsmrjl0L/q18k/Emtya/JpXyUvk+n8CXyLwc8k4VujGyMa2TdGOteFGaItfk0xYo0S4GdF Gm8R/gk7d+hFCKIvLQs2RjYlWSyby6bFUfonwzG6Zw8rgiWN+DDwJYj 8GPiRjHtYfHorNISGqysrKMCts3ng9RPD/0d3p5/cqNPT/8hz6aHCsxOqlNaV4XrWSGrRF/g0iVkYVub9S21mtlk158GpkVW5sb/iV6mS96KEfkWX+VCQiij//EACQRAAICAQQCAwEBAQAAAAAAAAABAhEQAxIgMSEwE0FRIjJA/9oACAEBEQE/AR+MS6xZutUyMvoWIv8ARyWG/wCsTjeY4YpHijslKus0UaRtsofgbvE8UUXRpytDRQz+iMbdvMk 1iJFuxjE7RfkllQbFoiglyn2UWizaaboQ+UyMRLLjZHo2ocD4R aUSli8WzcijaxrFFliIyY+LHFiFyj5KKLPGdptKZTJwNpRWIlC 64sbb6Itlm4vNESxsuxLh95k6N2U8LMt30bmI1J/RGTIu87RIrDxJiVYvF5bok7K4Ii1h2KVusS6NuIM3EVwvDI4b5 McS0Xnscq6IajXZeEijabELTRHTrnIXgvlaRLXS6HqNii5ENGu zajYSgbEKIuSwxF5foeu/obsjFsjofoopcKNqFDzhtCfoWKG0jvF8Kxp6X2xJYssvi3ROds U2QkxSLLFxsob5WaffnhRWHZbN36WhpMlpRYtE2iWa4JYfO2fG vTRsRsNgm+dYsvlQy3mzeJl+iiis1xooSNoyzobTNi4OKY4NdG 5oWshaqN6L4Wv+DobN8hcnpJktH8HcRajI60j5G/CPjv8A0z4onx/jN7j/AKN1lm4sssvFDLZZZq30bWbWLnPUSJTvEI2JJY3m6zsX8SrmuF EpUKW70z1fwbxCNmkqLGhoXYjVXgXXKzcWNjY/I7i7RDU3dm3i5UT1MpWaUSPhtDs3NDkLsRqv6F6W8WTQ7Pklwl NIcr4acBEo35RGdksUbkiK87n6LLwxi8oki8WT1Bu+EI/ZBVlxTKkuj+ipMjBL0vLwn5JL7w3RLU4pWyEfe2WN5ZWIv6NpK d8oREq9tll+1Yh2R79K5MeFl4svH//EADYQAAEDAgMHAwMDAwQDAAAAAAEAAhEhMRASIAMiMDJBUWFxg ZETQKEjM0JQYrEEFFLBcpKi/9oACAEAAAY/AlIWaI8LcVOXuobwMrrIOZbCAqtxGFgidk2CboRV7k52be6ynJ o6TjuOp2TX99Re4kR5R+k9zWr91/8A7LK8lzSU3dcMxTnNthkEEeVOWqc90Se2EqXKmmFGkBpwnE91 A4NlRZhZQ2hNyrD1UsdXyv1GxPZZVQFVhQHUQJNbYOce6PiqjC JhDZvsbaSn/U5QEcdlSzcCcPp7TkP4RYedn54MjTRsDuV3doBghnUqGcOih1i u+FEdm5or1X+32+7P7e0CIeI2jbx1wsFvD8qWuhZZlHubDQNoy m1Z+VPXR7ral3VqnBuY0mqd9HZODIucPKjBpmosVXhbrSVvENU xmPc6S89FVXVaqhVVPBy6MrjHYoM2g/VZ/wDQxhtITRn3+soyUXOudGTqDK2o/gRnCzDGFtN+D2wDWXQoXu7ytzNW8r/rQOBDQt8/C5eBPRSLFRcK8LnR7cGtQgRjJWY1KD2U2gspDG+QVvMynyg8Cq IKGZxMaQ4XWxeLlqHrgXFc8eAE1joobxdeBcqpyt8XKhQnOdzI +MYKtpowreIaobprj7Y5T0V8GkGQUcKjgQqqizG3QL/peqc5vSqyudI8qMI1Nlm93VHRHdbxov3Wti0qmV3oUM5DT2TWs G6OqjE9aKcXFvRZHCyqIX7v4VZK3WDC6uubhEqVU4jGvAyFfTI p0U9UE5ncRweijP8Ahbu0bC/UbLCpbZSdsfZOzHNNpUWVwr4BBoUASjtHwTCeeiHfpoghWwur6 yVLSsqjeCjDwhjTWVTD+7oo6rygQnyaBydCqqac3UlWVNk9bzH D2Ui6rulVeqSVc+yMrdMqUFu17lfT6LKBZTlKGvL1VSfZWeuUq Y0/UKhlXI+cOYwqqeHTDddCnPKLFtPXgbMLK03Qa0mnWVvGR6Ld/wBLsdq38rJtP9G5hPZZthtCB/cFyB/oVG12bmeqyt+UMvTAXnqtxseUJ3lDca4So6qXfCl5r2TndThAU v8AjTaVQZW9ArrmVlbCEcLa4KIlQFvEEqiun8ANLZos2WCV1VH Looa8FV2Zds+sLng9iuhX7QlVbHkKASYQisoMCyjRXGG3WUG11 uqXLK0Kbu1HX5Vq4W1zEo4Wxf6qmFlbEL6rvZQqhTDXjxQqoc1 UcMN5oPqqUVC1fx90XkBk0VJp3TnLzhS3fCT1soWVqLuuGZyhq gDW4I6sx13UiFZbyEdq4UGAKJxthGGd3KPzozNXTN2X/HyFR6qKrrp98K2wrbDyszlPwpQA4JPdep1Twyst1IdC3iZTuyt iPTGp3eqgWwjDuqDK5fSfUxM410wFLsK4yoFhhCznrhTXlH2R2 hAaPK3rlU5cWqoChoXtjdbjjC6FVaVdUIUobSTIQfgVIVVCpjO NqK+85eTZT2QaoHCnjkk0VArSTYKTcqW0Kh4hUe2E2MpLURlIV dNAj4V8IY33WZu0zR0CqZQPvCIw3iAjknKLnXJtgT0FAo6DCTc qTw6BV02xtpAVfhZnHVC32w71X7Yd61VdixZgD/4zRBuRvwt0ZD4W8XO69lXY/lboLPRBrBuqVn2RDWOv6pjB8rMo2dB3XXyUANFMK2wd36InDMe XiX0bolb5jwqDRL/hcgwo9UcCMKrmGJ03OESPhc0+ymzhdQ94Vz8KMriuRwTgD8ote YQGdGHT6KiadmYa3p3QeMaYZnY5egUfxCE8v+ePQe63zmUARor usVBpJa3M7oFmk5ZuqlVXcYjgypxzNMFBznE4Qowds3G9Rr3an woddUgji0Cruq0+uiispNTwI6KQq0XdVCgIcKFCOEYSpUAKTUq QZwk45enVZWFWgcbdGnsO6px6hWXVE5qK0hVoqHROEhTiFC7BZ WCVvFFvYqTbHyouSs76njZfGimHOVvKjtNXBcw4cAw0fnGiJzK 3BzG3VZW0bi8/x0T9KnkqvH2hHSmMYzhyqrVTZq0KrldXUE14P02mnXTkFhjA1A BDZt98Y6C5Qa0UCsq/Yud2Cc7ucC9/RSTfRVUouYKrlcq5XVdVnbULnKuCuUKrSrqjhj1W6rYR1KjgGV MWrhuMJW8Q1BoVvs9p5pidEI+nAhZm8pV1RdVUYUcuddFyhbzY U0KzWd4W7tB7ow3N6LfY4eurcaXFS8hsrlk+ftK47Nvc4UOp5R 4EGyo5XCtKhzVQ4Wwuu4VDBUP+VunCDVcuQ92r9N4f+FA2J91O 22lezVJBf6qGiB4+5+n/AMWqmOZuh/qiOJULdMLmC5gudcxW675UgKC2VuiFVtfX7qJVNO02lpKroMNp hVGIqnZyozf0uiqQFSqhtPRX9VRVxJKsrDTLaFVbjKuqhXV9cH 7+p9lu7oVcPqH2VBjXD6TT5KyuU/U1yKLuqjGyuQryqtViFzKhxj7zm+FuCNAA6oAWGFNBd3wiJ4NQ qUXfVbCjyqwVVvwo64zjfj8wV5VGKgAXP8KpnR4wzm/RdhpyA7z+PUKlFSqqNN8OyyPupDq9lDWrefC3tov3Fu7RbwkKt DqvhQLoucqpPAgVUkQq7T4VpxocZd8Ivfc/j7Kq7KZ0wOYqSv1BIWbZke2FXBc2FiqMgruPK6LmVzxanDsqFd tUXebBZnGXnrjdX+1LjYLM66uoAM9lFlfC+F9EYWVlEY3XMrq6 o5RmVayqBb1zpvjF3mwRLn5n9Su7fs4aq6cosF4C/TGf3hN+oyW/4TC0S9x6LLm64Wwg4yEHDGQieBK/KDlM6ZNMIZu+UYMnqVPTqu7Fm2dvsJKhttUDmKJwzMcQe4WXI3 P3R2m0YN3qBEozfCOowGgjTFio0wcP8KDR/bGooqK6hrpd/hVWVnzj9M+ykKlHLe+0kovcpx8rK4x5Qa6knmW7ZFxueDGEqOq GMIFBSFKptF+8fhV2jj7rmK5leiyttoBCDhhl2l1Thw1VVNWUW ChHxpy3b2PBzDVCkLMLYwouFHlBwsqY3VTqynlOMB54MkwoFlX XS5xLe6tw6oTYKIgKmiUJXsspsvGMqqLD0UY14EfyHCr8LxwJN lmOI4Z3ZlEm2kHQMIwnDK66JmmNeCHBBzbcCG1Kk8HILDgwdVV S2nKV5CylSvTCVdeFdXV+LkPKdUlZW24UDmPBjC6urrmot2pV1 WumV5CkXUO4UcQZhJ0VXjhFxWY8ae2qhW9hmCkY+cLKmifsIFS pPDyC3XiXV1QJ0t4NUWnQdccWqy7Pif3HgXwoML6HAcSoqrKuF 1zDCqvxvHEkrNqv/WPpj3+yd/TJ68M6TjP9B//EACgQAAICAQQCAgMAAwEBAAAAAAABESExEEFRYXGBIJGhscEw0 eHw8f/aAAgBAAABPyFqHBQR9MnUSWUN6p7sar8nFP2dlRlIcxSJSMeUP gjB7CEp3LgbOBritt7JEpg6bstZROGIrLgYEyts8oRAZvNkMXY dLkSxlluMXDtQvsSQcPbsmfBJMIG3KmUJEJa703a7vAkbdm0yF ayqFLuB/wDcCIiim7RKH1g39h3JBZpz1FFab+kz8KYkoYjllTahuEMmRVS QjAuCQ1CGkIbwGpNglSyRiwYJJVJxkQ8CHA+NFKdC1HaCUSFwN wOW2nGxnkJPgjQckMU23/STtf8ADIOIV58IbpZN1sbyWe0tqSuLwHdaXxyYoLtCMkPY/GsQh1kVadhswsrcVvOOBRHkgkuhbHrUyNy3eghaz+ojMJzNtzp hI0rYeJGNt22JlJw8DwyeY1urcPXf5OR4QhTEmDsZj0IOAq7Go FxO5Bz+AJLM2WJCHlPdbiLAcCZF9uly28saTIkkWNcMnYmhKdj jKY7CtymiIsR2rslis9xhqcoY+tWM8C4iTTWh+RA1q2C8iZlIU P8AIQEmZlQxIj1dlummZJ6aavINy7IKJmATXTgieCxMk3F+QdZ SoPbpE0mNGVUDpLoVkBKSvoTtxuSUKfAY1lA1krKp3BiUtuaNo lIoPA7YliEUMbwCGtB9jIVS4RJqE3WBMRinGk+SCEBIxA4UCM/GzPSuSa2FrHDeCXtZbAm7Idhk9s6C6TejDyJ2LBusDQs6yVDJ8 HVI2eHgTGZ9Ftbjo9Sk+CNpQsMYxOo2/YyrEdoUrZH/AL2I62toeixUbyxdXUoZxNkXQmjy4Ksry8EIInijsleiBVNxSc DKJt+Sx0REuDI1GG5FkQuQGwfrGDVvl2QkNENUzuCix6EvD0cv cpic5pUN7EG6dvJcT8ZG6YQwJY1MqFpLbkR2XgUlv4k5KEZQmi RP47klWcXXRJPJbsUHjeDjwSqE9SvsjEO4ZJL1AiRBhLJJ0TGD tBGcBP7HjyNGwNhcsbVDwBeudCD8jIYsYNYmO/8ARiIipG5sFF7Q+EQqCmVwPTrSkG43RPJKXpNseZlr6MVv2xZV 7OqLDN6K2QgPQ0LHDRG42JdqnBYiF/BNOy+ytMoY6gpiQMEgJdyLSN2L0xbfUQrlZAkxx4BLpq2x0mRM 5Ow4M6DMWF8nUzGkXJKXuJdQ/KFojYEZSbjgibsxQmRHK31gbVO3BdKiJTyCaRqttbSGkt9N32S lNlBMBHlCUSk70MJUpwhloUxjuKvCytinDcqh3h6GSedkyRfgk 3SG2nWczGZ01JGjGNFmOFrXaomExzA2eRj1FJSskWDy4WBJ8C/gHAN3lisVCdLJgPgZJUiL2DzGw6J0sQU1jE9CXm+HFexDbRG+k kJU4GiaTebFYSCay8CCJCJe/QlyikTmCef5pzAnsuWHnhp8BQ2foO5bBzUQjoUBkMxy+j2HPkg nm4FYpyvCJKUQBwt4QVymthRbhM3Qty+0S4ceGoIzlbhWbOYUy dlo5DwZVyxdNBrhi4ivo28eB1WccQNauRdTD7QPfjKETljUJNL OgZPY6BQFBU4JaLESRIi2d08shFRz/hJyUlMgW4R4GUvSmJLuCSbHwSWEkbAYotc/GBOgP/l00T/u2H98P3krKT6ZJlN8HLXdE/AuGEW7SbUNjS86CEjYhbYaRBtv9C+krauS8jc+RcToJJ27oowk KNtiW0JR0IKJcsqGUN2nCCanCS1ApRIpLfoShSSUgMb0ppNi9v 7lhCKktpbkzWknymOGF1JFUCMg3NEXuJNrITQ0txQky0wZp3F4 IlpSl9CbW/XBeImr8ickzE3GMoSPLf8Agi3qtxGvUFp29jIdJdlkNj5Aw7f0 Oi6/MWL7Q6dDkvPcI4ITga6CJRKF+RV6bXQxeJLgNv1LYfJdDbdsj/IxsVggGQbNxmwsSgURFPQTzN7BNF4oJibZS4LVjkio9DYSrEFJ fAnZWSRkuDS8CirgN5AnhmPgqG7ZA57sYrKnBbJMW8OhjV5G9x YxKlYvEN+AgTCvJQlqRWgzCKQOs7E3k+aVpCeNRPUS426KuHaZ/wBpH7PkcZmsMjb9hsI9XNmGhrkicm08khLaE4aFFJtexJBAquO R0gbSwRiQ4JWLO1sskqFLkVQTyJaDuSPgb3zom5ITG8miktUEw fIsNBLeRO1OFqslQTdJX0HGbagl4TZzg6zrC4FndiYkTkeWB0S 3IXd63gvwTHuPYSSrYaBDuJcMmRC+mSRk9L/SFojwLan0UJZmUA1nO0ZoexQyVfgA42vopmF2hh4UvoVZiSW/olrP2UJ2OYQxy3lbIlsJuYr/ANjkZvoRLsIiqFcgHJbu2yIReyEX3M9pD50IRpGj2Q/P+DFMMY+5hGNGIy12Ho0F3kLbTBKlhKJDcgxkoyDtLUGxdDdg5 MIJ9yVTgI0jgKWoqwdtFpYsM2O3sLiTknIJ6n5EjJ5Ia8BHhgj 0MNxFxSYcIJ2mv7kFX4PtASI0sFOsiRFnAlsJNsIsKbIGvvkTF rBGjnu6jE7NJ0UmPPpZZSqJwifjuJmRFiViL1IiEy2J5umwlFT ngSknhSHUbfWqk/iQpZEOxKFEmXPQiSUkpJG5Hc+tJQaS6MaS1PDwNl8An9PIb3Qi m9gnCiY4tls0OpB5TgjQiTTkIQglOyEc/wBFof0JaLSpCVbss75ReCkHQYCWsazs+hk7IuDoIFmvI2YcLcS SUEkkk6URGkTW5STL4Q/yOQ0unyYgZBNLjssTrlCTCnKxBNKdayKYL6JnhG7ECFSyU3BdK HY3obGeBcb5Qspexyo4aw0UXpJrZiwWmth2ztwPR2MfYE8NZOw SbUJ7EiGyhjcjC70gEvIY6TAuiynaHUBF2+Wce6RlqQkr5xuzI 5Lqd2OkNDGfBEpikcGWiIkaLIFHONLhIRuJFQwf9DkOYsz9bPd QEJySlF1SENOxtwVkansN92Wx5Gw9q5LJqSUk/JIhMxdZsZZdwkO6UUuWRs7g8iWMzRNhIcpjGxhjwlnbL0tthPp FfCHCcaCTaWJQpNhr/wD0CghxgerJE8ux0F18I5QxKP8AA2wnLU4J4CAZ+4pWKI1qRZM 0uyPdDTshry5ECY3Q52MgJ8DcsPyIZZnbgUHuJDgmiiuKE4glk tdidJnPOBBY7TBuvQoeAPIIW6VRCD/UN+jM5dysJ1Ce2Ixs+9fkcqEqih8eFMhk6Z7dEMLbS3blmcLdk v8AomUtwTtsWFSECUylktpvZp3QYJpIJduodYYGSPGWP2k67Fp SJR/h3jgXuj9im20mOIa3RDNacMle55eSCBO3CUvgZChDO+sZUmvBv ReS73LtRjfRkNAsNhgC2RYK/sPFCWTIxUFB5JahTYiYO7sLdToIT4QYNK1tka27/BhBb0jG/aGNvGQ0iJs2NCLT4E0l2tkjhLKB+7A28mzfsWOxrttmMtwjbF3 sbLwbIxQxnfL5KNTLZeLHALEoVbISS1TMIXx8jeCEeR5fHKixn cLAjhItkeCJIIlaLkeX6P2cN0W8EwNckoApArqvbkOTtbI3OA6 gFHHkVKHM8DA3loSKRJA27GUN1J5v1uLEuN9DcREyTkciPNMRD hNkliTpfbGgSMcn/wAopqtjkt0JVsTpNqhKKJS3EsSPbQlu2+Y5EoSIZGZYlBIxkVM y/jIx4kfCIBxTvJyLzqSPgRt9FGF9ipeR4IJ8ksDkxsO0OjUO6b6 4FVpJNhx4RppQ8ByYEFt+hejPgaAm9hxyS3C5pk2MNFicqN1gl L+xZMKx9icS2PKoy7kYRwaMdOR1aY1UabnZDqgJytEWChUtFbp nEpESJKcxkcsj+rZCEjAxJEiEQ/ixLQKYSvgyWsdohS3y99KNEkjZK4Gk0ReBDI8EeETD4GNBJFqo 1GUDwEUMGInsjfQlpDV5ontD/YCS0jegj1NHinRjHgdNGI2dyOKH0MvwrAnlE9X/AECQtHCZUkNmCkZyM8tEpDcLRViEfGdGZPseuclhNCOQQLQUEs 9oS1J8bm0smdEjOn7FGKYyhtJSJSRPggJVpJkuBolY7S23sG5D WUSpp4MKK5FTaeEJE7pmz3MIgQtPo9jJMbHocFRSxHwP5HGsiT ilPLESUJFEQy7JtWT0nFBW4laCW2IL5G+BIYxvFN+A3Jhj0KU+ BoSGjwKaCKSSNrFJM9jeil4TwQ9EdzN+ja8JoaokmzaRCND5AE lsQgcDRKdu+WRVRLtzljNNtdkFNDki5kgizaGOMAWa3YwxHleq I0yISHOByjEIoZbnUSj4tjcuEJaNyIcYYxsg7GYMitiY3ZMbSy aE3BzDhGsimE9D/kCNZ6QoDShXP9yz/cvJuxlG2HkryZu7PDNiBtbfKE4pfsqJQxqmC1/0R209MX241BCpdaQ8Plu+ysiFbJJJQOTv4JlSSEZKBsmMI8WqI KHeblkqEL8iutRtCtqkJHxaC2IB0T6jon02kPemSAuATF0MBD1 gPDLsSCWkig3GjGUpk5JJ9CdiVb8nqCcJjNPsjzemMcvZ2Xouv 0EcBACR0VI4olsG/q6ETdN5Yp6R8oW8PYgjktK2LVTmuQqEJaumg8kRBAl8jk8iwIE O/wBNGeYdiglECYhF019G1pNCZVhuBV9hVpIkLJvoxKlhzcO0oew 8vI+DOMPtCeIRwk/BR/sLY/YugKML7CxJ9BbMi5PYphSdoeN/RC0VcOxAz7ohyILbGPZKFbJ6FNXgSEJCNJ0bG9IEhIS+LvCyQX vpsLJDbtjRF9FIzyLyRpJQ1RKsDgnyiZkTlaVWhS/wJRYcRophTGF/U2hzUN0P6IhqWsVDfoGDL6G9FzI7nwGxJWMEmamIEEEmxAxM3j SfgJ0S1CXxbHJCECTAUrJ2xChWGNJSabL64PgU0eQ8DZxh8O7I oU5XDOHBEpgxAJNUQUk6KTWnVMk8m086rwTFEXJdHIUQiEIJRD REYTo6vlJCRHycENngP7bGbhfoaYr9hLmztuSlSkd2YyQt5HKQ oLktje/5aIIkkJRNIQQR0ckSzTKshSz8i930cPfYpqkfgR7dKCRkaVkv3 BEkwzeGKe50G60yJFCRgS0JkkiEiYimTqTonTPq7hkUw3iyNI7 dsooRKJpVIwg7FrQqm5J5EEh6qF/4gcfgEdIEEDrsUu8ISNUNWGpQ3y+jAJL0Nk4gGrwbS0boOxCnh fIR/kNZBs9Pstkv2VkU7N5TJgSIJQ2RMRJaNPnR6CWtBMTExPWSgvg UiEltIy0nxYRtQedyJtuXltnRMPQCUhIhIZduhEJhaZjZzJuSI b7Pg43vrB0dXHggQr2EsLfoz/wJeocoesokIp0hpw2cKSe7CWUM/pg/fASSnT5Yu1JyNYheWS2BQQbnQ+xpDggasTFAlE0Tpy0QY0Dz1e xrZeCNzPyx/wC9xn2X0Hcc3bnTkKjnBPQQssurhqTonG+wT7fZSGiLEPsrwuS IRsP4IvjRYrRCI1VUM3CMSXgVrF5GvB0DZsNiwNGGO6E1cw2W4 2TUtj5FrwAURvMGVA8ifIkSTTfQ7sj8sw++ghE3mM2YZBEFg7D TlSRTb9H/AERuxAyHooyA8vSaMmCdDtj2EuEKYCCGk/oCHe5YgceX9jhkEn3FvZu+2TLP9Lk40j5EQJXmf8CGETXZhF6G KY1nIyPWL0uTNa4J13Y1MUQXYlhezcLJ2t+ENOD+0RMSQn0DdE 8Iec3obf8AcJ92TOjsTJ0SIkhycUJ3c4HtqjCiQsmTyRO7EnDK 8aNCiDYM9pI23SJ3lF2UR7PjkLS+hCx8pL45ZMnjYQ3RJigJY0 Zm3CEnjUtiKNy7+DOHTEE0tmQLBBuTjsIclKnZIUyJSfG4bY/chhY5H1FJBr8RlTIrzHyzKYTmzSrKFobmLrI3wQJuFcDkeSici KumNvYRQoIAewf6SSF+MYXZuQdqxrgnkvr4bCxp6/wboPkckwlA2bCRb199swl2QKRN3KkByWG1hbKXtaW482RCBKg0 xBKbR5SRsQZMFe1EthLkpP8AQiT2RuWLIxFBCW4SkvgYoXYvhO 4gfc06OHXjfh0d9WTGyFsttLZLLGMHZbHqPa+9kfvUnRHTd+CL ulthdMPgavXnv/FgSyUNHUFLJhE1rZOwulyPoKJmUiYowUUbu5+h6ErsBYRMGmdk EgnLMoyI2BMtIH5OrCQxMfIlMEs98kuSQMa5tDVGYCS8ZDRKlO LluCVclLP+FT9kmrA1gTuWohuK9jCpz5Eit5Zc9ge4Y8FhWrEn fK2ZPKGxLIT2Qnp+zyeD8H5PDJ+F+d8HSiolQ2TZsMOND9wfg8 oFkmM4hOBqGXTlJie0Q9yB8kNzrKkZFXsRnLMT7NzCzEGYgn8i tGgRKVjgmpky7Ck3jKMmhYFUCdD57VkUua9CKWLypEjfrQzEdi NUv2MLZ+WO06i0GufIhocYFaN5LK4EycptNFSlsfI0O1H4PR4+ K0mNyYsfJ/sCCRo2HrcX9mSuONxYm4Q8wbwZdDm0O9HgRmQ4QkJLE2PKLD0p jOB5ZG6FyPAuPyZ9jcb2k9qoSOB8oaULOJZJ0ZNYZDBEg24bym WobYCWJJo4F4I40WirLC1NCEJ6BaeNFMaXp+Su4YIhthVBnSdW xNxdEXcu5bYnAchv1ES4hQ0SwgpmREjSd9B6+o2nbwFYo72x0u hk6S6HrwTKAt95F01yJgDML2MWSjqJoxKLAnuxJbNjIkLzwTFv WiE1pUTJiaLq/wCqESWKNPBJ4J5JW1iStvgjlEkmB6Tq4upbGDc24GpMNCQnY7+ xLArTGo1YmgkiWiYTTchJJCNjLXZYOCkLoyOm2I1KMkUOekmR1 rNUHVEKZdxexERqSO4rhD5MtUtCHQWCyNJjPEI7PBPOuxPJ9zm yHNbIsUGGNjzp0LI5u2PBh6IoSwZEJlJF1jzgGjwN6nJ0MU69D YXoRJkZQHbcrSe0x+HQW4WUIr2Mw1ko12HJtnAuhpUZEk2i+Km +iNB7GmO8H9M6aJlEk+IgwBDmliUxobRuhvW1ODrQ6MCBrAxtj YaKiSrQ0k+YlxI7Q1KS3GMOU0XCFA0iExG5PDkQxqhzpTM8ScA hEidNumIMtyHI2Qh5GG5wLAudGNLOiEhaZGUVaXjNCPxNN8lR2 Wkbkrb0cG4HMJBiTAyMNE6JcKSHjcx0hZFaSKEiw2MSpJzwJfo sSSbCFuz2IlZNwx6YI1mBHG0T2JTk/f0Ia2GISRlxhHMOOH0eiJWySQL5m9zokJotCINjQJ1HGjJ7Jsm UrYhISFZBIeSRr13ON32ZxFs+jAQsiIwLONxNuJGjzkGpxbwPk sRCYgaNiBiUjSkrDs3UEOox6E7A2E0gqhYmIbkxTtjfnG+BnyM aWtP6WiQtUIRNp2BRQklqXI5ckcjGliIITkkWhYSSSYzgQjAnf vROiQahwyyT+hMqEPcfAlYjWthJu4ihwgzoh7JmiQ6oRVkqke4 brmxu83L2Q5DFSjHVIdaWfI3kkqQNlBDCki+WUJrkgrkRIlNk7 hcpuyQeGMmkV2ZDlXFfEwTYiTLMaET0JDW2NvAmdhAT2ROtiX3 DebKRWRiSRC2jAZIQ7ZEDTE9E2ZZQY70QE3k2GMSHpM2J0bh+S 8bk5C7PxgVaJaQetXshWiyLGqJJlGNeKFkTCIcWxawySFYqXzG gv6Ko8ifMe17lUCh96kQ71znS9wSIvYnW4ww3opHQJ9xex0HUW sEaR8lpC5NtErESYJsnSTNkimVI85IsitCCN0Ii2NRLDcSbqR0 hobGkHUk0SQJyRGje5uZlCqxObJJ17i7EORDlRkcS0POkVJGqU li4joJsmS0//9oADAMAAAERAhEAABCjR+kFVYwdEYnWX/1kdXIjvx4Aii/E8dLHbvREyDIZHTeHwZhQ8Unej2RxCuzo+ByRQquaArwWvbfUC btF+Gk9U+USMGRH49+WZTxTOl2DB/dAAJ/P2B/jqYqUM6qQbFMUnLqmJpEp8xzjWZEr50efRD5tyIGzOU99Y2y8a t3QabkfMkQcW6qztmd/BjPeCOt/bS0QcLpZGoTTqKA6Pokycmcb00mqQ5O/qnIGYkhKjw0S4bEcFajU4YkmC2BmEH71rVp+7u699Y2JtWp0Qt PB2mZ4lxEPRDD6VlFAt6shnc0mxZfEjeFgUwVDI5kU1GT4AJW7 ndkCcZOvGDlUMMGL2nLX1vhr7t0RnibqxQp/7gYR4KyTamBdQQ8BHg5JuwJ/UdePV0h7oz+0Y0xuc5biaaj7ASZMxALZLOhB/wCr9lcliEkfVJ9jq8a1L3qd6ku3m8xZ2Ll+H3y2SnxltUUP53n qBYMOrEWf7ezUGtO3kDTo18THp5yfRTBLgWTLOoOPjXh76tjV7 JS9xX3DALgeIb1hZiLPJE8B0nbKXTbMvSGs3oW/GL+Vcv8A6gib6hGMAs3r0y43QbKPBoImndoWbha/KYHZOgCE702ipg9zQ4hHEj9t6tXQ22D8IVdyzT/0I5+nHn8FOycV4Z0UwykYtWJ5gTChi89y9t7YXReHb1h9FEEh6 RZzHWHppS5LY5Gii2uFlyinvDwkk/Gqz/rV7jxJCs8YIJ+PkbqvlnvUhtd3Si7j0MFdruGezaAYMghx1P/EACMRAQEBAAMBAAIDAQADAAAAAAEAERAhMUEgUWFxgZGhscH/2gAIAQIRAT8Q88jT3K8+X04b9pMmDGp11J9x33HGZyNsFmuWXk DtqFu7AkhlskNWw2w+cJv4HGUh1PfZGJ3GSxL1P7uoNSRotHbA 2wip16htvo36i9a9bWLY1YI7sCTgd39wiDft5dZF4g6E979unC LHq7t0l9En5J6JVe7CyeN9F3Q3kdOo6OcvVpPt4k2zjL23Vp7G 8TYRwNXctTacbIzszrjv23AMg+E/Ak3IEMpLLunFmHGcHdh7BfZHO5KY6ksLs4RI3+SLDofIJ6LYeo t6iMCyyDPHd5p4Fndv4wC17gXYjnp1M2Jsv6i+KWzPGScM3gay wjk9St6lPS/uzvcObDZgGdSFtJPsk2RwhGF/OPYLOdL2Om+Vu28Fsbv2SAOxBWR1xibdY+Ddlhy3Jtu+DtyN+P yZH9sj8PJHy0e4I6kjWRgftp7nOFv3Yl7Xh4TjJLYDCy29hrsK 6Agy35DwvH7oA8kjtn3qZjgMh6bVmyX5P2yFP8/jkOuocovtery9g7jrje7G3O74ElPZOkZwvoIRuZNZLayszyDAk R2QT1YSMDwxLbI6ZxkHG2Wd2SfE8NoZsrI9s2T14wnU3vEeAsf SymBOnY4UkZJtj+GWcPfkGW7Hba2LGyeMyyzk5qicXZczCQ6Et p4/qTLU4KtkdW/hnHt5aW2/bb2MWFKzSU9s4yd4LJILILPy222WZ7H7T71HUc2XnKAC6co0rj IFnDRSj38++MeG+8kAszqxbDPDCPIMfxC9S3yfA7v8Ig9uhM/vtn5J/wAvCA/4wevP2f8AyTDiWz+S22Flp0X++S+2P3BZM/rkWTuwdDjY73wfzMX7YNZ+F6M7qxsdDPX+Th4W2E2OPUG2XsP7 CD0Zu/wPAnosO2D9c5eMH/uUFg3YI0Y2UHyEj/aTbM2bZM4L9sQfszezsjBkXseXUT7PVsi6hpHVvViwl7NhjMny Rjq7MgDfHAbbjYcnDdoBdp0Wxl7038McnUXiXg9WRsuutrdn/in/AH+WeOX9rzXTnX1+Eb8nr+/wT7JsFkLYMLNJC+kj2HrSxEDXC+zGLIjS3ertyzjpR39Hy/ZX8W/1/wAgOxfz5f5QC3eX8O7vgRyj7ODeIBrw8EoFkfzHftlvOhL1My4 65P2i/q7RkJtuWGy1P4IRZzkmd23sixZznHUFl5b1JBB3ZZE+wcDjLI8 nz8PF54OGPZ5+x7yRfVjZOz6vEX/DIsYimwLF/8QAIBEBAQEAAwEBAQEAAwAAAAAAAQARECExQSBRYTBxwf/aAAgBAREBPxDDLI0s12MVyENmBlgwlyIjDBnMyDvGMQ38DMyYH V8mQavXdkyPfbLpyPNkdrMgLJ24/iXbtOIS6i7+B0ZJOowbNBh8ntyU5Awy6ur1OHF3nni+t5BPXCb Ijkdey3ZG3uQu3l2t6MhN4J3fO7c64S7FowfJMePRdZpMws7ie vAoW+YTxhr1P1u61zDg0ce1iOPktNlt4fIrevZv8hhOtjsQdRC H9QCRKrD5b1ZtR4bAet0aSjuVwN3yBl66imH8u6/xFh/yIb4+ZwWcMJ8iwLeXkg1lNraQQ55D7bMtdLP0k5rduIHVmg61k M6hPCzIZEi4RxeG2oPttkvm4PASkdbOQ+LxEWtZK1WFyxjXRf1 sjYJBevc8Iq68aPG8Y5G7diwknLDZBYrt6gOVzJ2NgzywjvPby 3OzhirJfkEtmtjd+i6J1+fk9hbqDs323mR9pv8ALG4QjjPwg2P Vkcbtt67t7ledZHB1L5Yey7ZZzkzxO+2VwhzfUDh+ENt8jNWQO th2HY4zjOMHsebGonDuxmBPIsWb1FkCercm727/ACAyeTGy7sF6YpraRGdPYiy3q0x9sB0S7xmy/CDgAJEPlndkCwSER5Y/I/lDXpSvTYu2johCONLBnHd/SZch/Zd8jqPODR0sy0j8FhJZawT/ABA6bdsgbOM3gGTGLxme2LA+FguhwF7OIH2FsNpZ+MsPwMgLFl k7IvJiX+rB0WnojItjwnkch2Sn32juX9hoLaWx7BObbvG/jZy6upzeHc6kz2F8J6Kzrp+YWyH0vhSnqDYsF9t2R02F2/8ADgQexeLsf2ANOOrdr8B37h/LDqHbfJIxH87/AA4bb+NhepnrD3OwjcJer3jBUgMYIfDwWQdz7ZLrqdO73vjxYe oPFll8/OhGOTTttt2tgWA+xJETyrq03dwzbHTPBhu3sD5JfzuqUAOnq1H XOweplwlltGQ+vyepD44SNuO0A/YoQ8seWTwjLkd8tbBv9fx1k67meEMhnU39BF0fYWR2svc7wdxl ngbckjO7epykZXfycQHky2O58m2deWbvjs8vc9vqb/3L/Me5y7R7bI4J4eFluy4cH2chJiwh9W3RLK3dt0V158Ivv5PYJLz 8eQ7N0smDKsf5bGrMzm+W222YP1smXf7Hq2e7bfwFjjbeFl4+f gxHvzPn4+f8R4i+r5bJvkqVbf/EACcQAQACAgICAgIDAQEBAQAAAAEAESExQVFhcYGRobEQwdHh8 CDx/9oACAEAAAE/ELJXBnkAsYUOmuAdkJbPaXFHLFBUalL/AKwUkxleV2xqKSliL0KJnYxmbV57gWF46l5k4jgmTzM2zwOjKi 096u/UHZwDnqBlvi8xVi9DF6LuUiIU0lai/W58wxkDbeoayVWfEBg+gf3LyFKCnrGjxAL7FVwW0frzEcAUpdD kcs+0b6kkcUNReDdNA6m4hXiF6IpsewmPyMHHKXiuI5zcww3Ls agUt1TYxksBAOhl1plax54mRVju8vvMB342A8LABQHNsBfDEb2 y9vMIEyxXlRJdNFQGGim7XvKQ3CBjIAYPcAAq30TmOgYXyECKR cl5gZOglWSW54hsoqYFgkLbZ2RiFAj1Jl3K744insl68BcsdK9 ru/MONMxtQAOFTnMdlI+IUpQcmAhKmIUA+YKG89yq1RO+ZbKqPEdt Pdy6cnyQolA4SVRurqA3Wb4Y7kPxBXDUjoS0QvNfQ/7GB0BPq66vLEoDk3X93cCARowfuMbB2G+P8hYVeGxLTx1ivmXU b3aq8wzSWravmrmpqAi7ar3MCXp6S9JCF5ozKRU3D1pjJcMVgw g13NcS4Kbk2uZC3M79zo7hR8xyjbX5f8YgAUyuGha/ULYAFNHHiK3rUdpNBcBtiACytFtMG25SMI+dczKReEzdnifXcQ fXePhHeI3Ncu2UPPlgNLqEbBBDXEYlKYq+7hY3GgGlIxKLDJiE USJ5Tgl45CVK7L3C9qek+JSlRlUGWHUQqIOpg9TRVHi5sLVG+B YXBTq6iaUwyBWY3iN4YgoFXysCUzTKoU/U8SmNkZdXyGoCwUm4GhdAEtnYVXniEFBgxK9+SIG3twXw13DRa Krf+Wn1MFWwrhA8n5geWeiBBheKX+JWpRSEftjO0uin3FMl1Eq 7j6tRd2xfqNcm+4W1EieSqYGthIuLKvPUuddB6ZhJSW8ial1kP R/2WicZWyPyfqGiYAY5mByjkYwzEi6tnXiF0tkFA/sQGC1gIqlW7mAmfkbPUs2lLBUtD3zHqRcOlwtWyhU3Bi8xjrWd RXhuFsDPUqo/cdAJM6zqAs2R3lQtnWtq9SxvmmfWplhkPQQLOG2VE6RRoYDKwQ cua8SwSlrZxCV/0YKgTsIAQH0/mIGvxGowmS4CaaOSKLfZNiMDIR7Q+GFaftExQhplDlB0Bjk6gb OnNpRd4ViUCuMRW2tr9I6Crfy6RjLm1oHZb+fYTiixaN14uBRd LGg1gHS+YZIN7Q8WlwO7d4wRAbLV/R4hfMJSHKkF7xwrsjdVSbqy0+4DzqocibmOOIUNbincBA2Wxli 6QlRrp1qJKrrOZdF5LQ7fEsZjmweUCVaWGj8p051LCEWwGmLXu ErSdczxCCmSgi5eZ0iBHUkxCPajUVAG97hJ5nyIKpeGEWtwU98 vB7Y1UlXX+LYYVT/yuVa0dBRNUS0Yl5Vp4JS5Hrol1i6vcHuO5zU3xKEgzjhl8Oyw6 ii/KKQujYwDaAFWZFS/iHB0DeIFjJ/UECsbW2Jbwp6luLYlAn4gRd8GUayzwNZXnxAv+24/JfAOcxFDecnUsElNA5dSuZS78zh8XmNft9Nw+GZln2NuRe7nVl WY760mgrWqJWMLiIsbLqsXz17hpgo3V8xo6glqDiOO34jPR8Vx C6Cm/CK/cp3nPuOcavHuVYJaavVIfY3LoxmZFUYGaz9xu4PhA4PK8Eax9B Q9i49QX4YHcsDLRZX7hvhAbBOB/uESrQsj7mgtMwL4lJwRDS0OlMQqs5W2DerYqcOY9CF/LGMW84n2xw4Cg/oxMSYM035YAoogtMRKjLExmvELsjLsACWIGvUAFq6vcuzuY+ot rXWtpHhC1CcsBuWbXhAcHsW65HibCNdeZpgvtirASqWbQQ3BXm NLGPEog1EGKzCKLMLqHJCKVVycS/ENB3iI0EWh78SwdTRqwcvt/U0BXfNwEaRgLumNyEFYkulx7nVnGZfO/mIy8SAXLxuowyALWCD1ylI3Sb+IEvzEzFUuywYYsCbu3zR93Mi 9QReS49xKXmU0R2S58stau6OzEurXUB8AeZfTAZG7Dl6gBaipH mbb8FYiVruhFWLUAZ8gbiP6a1Bt3fOoQXY0FRNBteoYYXTAoqv wRScpZzKc+4iNpDsfUaLtxt/cOLfun9VCK1yZfcaRQ6ljJPiLC2p5jN/iJR2DzcxLCOs7nhEq39TBGDRQW5xDFRtxo0GsQKhXlS41dByrG CNGYhPVBmJbtOfzLq0DzzHJt6gNwVxY9Sq+CPHJCEpfqUpollS kAIsfjUAhLq+oW7jRcDzcXLwV5S9+SpcxTaxjkMx6175RqBg0q n3MyQ5izG3+0FjY0ywlXKWKt7cV4ZgSLjGL+4kCKQaVyv8Aiaw JJTPfiAoWbM48xhYyrDjxmA7VArQjY/LBo0zSwaWpzYwjwjkUo2WEcA1sQvt+/wBwsVAycpf4cALYptYrbVoOXyy1jMooq25gsmqS71Xp1BgAsqY 0GAQvhmPp10RX+RLGsSsYiLcjGCwdsoUh9RfA4DFTB8QD0WB0F Y3atI3xPQTQxJKnW0HoFcnP3Kwzej7jIy+COE4LbKIvaaCnZiN jEeGGLKJjBmKzLiU7+Uo7/GAZqV0QJZ9RkbF6NSxZVMvVmvupUvSrij3GWkWb5H/kLVC2+G+z0wqVXR0kFUwm3JBAliI6dwZjQ60ss2UAC9ywF1Oxp 9SoC3ZuXT4g5l4i+ZX9WPyf8gELbjbMzLqLWsV4YxiByQ+9TSh CaexKgG8l/wDCYpT2MaqNbIEFD0Q/MVWwC1azHhCjaoHcLA0mNm5a+eWKzIG1b08QVTOEoGv/ADDDxYDlyy2WsAmfmXQBSgzCzQHl3EdO3OCHRnxFqDNdQRYQhk lMAbY5sMWBqFQX4X8y/K3mw/dxcQDsA/uYOlYOWZitDiDeJ8os031F9LtKoOYBKrsT3Bq1kbP51Eppmzf4 qXNyKbEqXBYGyMTZdQMmIswFlI+kJ2V/aDtm4kQLmSNNxe/gH1HC3S3iqip7niohFIzlp5ZVUPccx5cCMLqtBl5JSaq6nhzNQ dzO5zGXD1xETrbOnF/3GROIPHbcB3mUCuWXdPlcfTKPhyB72UP7hb2y305NJAV3ZuteQ fcShnQG/hpifJMShS24VR+Oowqqq5c7Y6FSFctwJklXGzTLIHSnl5mmGAf Yr9XFxqDRoIpGI28sRjee5Xe3A8Iiw58yzZDsiiTcQ/zGj+5YQW3aeAgWs1Lj/wBJYBVs8/iGRouAcszpcOB78ykYB0ygyVNADM9QTAORdWe4CiNJEHldsTEn 3UAa3wNwRs/WIBj3jBa0Z4NTxaJBTRQpqGflIw2V5ieUPEGqw+pgE35giUWZr QWqjDAdm4leRVjqaR1o4gIDWBzcetPO7qaYXZL1QTFYqXe7an0 EW3+M4qWrknMxXmMk5alINAsuuKISxNHty/6i1ghgsL5SVXhsP8plD6a1MSsbcnpf9llz6ajsqO4pC74CMNUX ppH+puM6pS+o0lCCBa28Mq4tWlfJ4mCSwC8K8xznmaRFYsC/B/2NiCcmdEErWp0SryvVGiZ9LzqUig7XEJ3sy9sW3Bw0t5D1FDAv PNeI4Lr2F/uBLD1QTzw749QB3BcVAYl5xKdQCQ65lmSIlVHYL7blL12Mrp+Y 7h1qPnMAWjVRSQVGuY+IjwVB1OzqXwsPkjlw59ys5Bhdf4QRC4 KzCOLJuWGGwTmF6hVviDgWlMwsg8VQcbgtkgi9MLeadcRAK2eI Xy9MWZD4neXxLAaFigUaEucVGX4Nj9Q8VHEA4ECrsRvBkb2BuN pyPMHyQ/6mj9RAZZmD/wCF/qUzerU+GfPkI/hIIuYOarxEa+sdLG+HHMYn9AEPYBiYay0/UKSq2fogaUYIpMFrQ+PMSBLNrbCsRcH7PbEDAd9yg3iiKgY88v Uu3bvSeYIArLGjv3DA38EDCtyu12wXX8Chv8TiqqOVVBVAIGi/j/kqAGgfxanj+NCI0x5IVLAs78ylCNHUsO4UURKQheRniWNDbjM5 Bkdl3C1mMJVKRY0jC709wyNNgYCU2hpdZhxmHbKAp0bxCUoG3R A+enqU9bfZ9whxpzmGD7ShatyEts17YyDi9zchxKsX8HgiVjXi Got8wtePBDQ7Qq3HJfEUhhCC1w+JjB3kLk+4TDQytH1AiJHq4q 7jFohCPJeYwq0qWGfiZ4QI+W9x1TdTLqzWn/iVjCtAhUwTY6IlJHT9TlCCkly168QpVri/8ytavbfLDItUBCBjW+zuItHMsSvEq3JOzCQoqAbRsdEDba3wJY/wvP8AcYw//I4FStbnwStgbOg4JV1M9wvNkprVeZpJelyxRjonbMfRqoKLOYA Q1+qUjTgLjz4IaIXo0Dy9wySGjafEs2X58qkfBMZtQCkdxE4lY M5HxOBzHAyalqD3ofB5YVgeACb0IBjvV3p9w9woEnIYTqUEFRa PkZzDol5InXlAGj6WVFn5m8B0IwiLOIV/MrhajSLDuUv9eCDitGTgQUS1hl5WiVtMuVhTUNBFWodoQNWrPL uPnMIOYC0xs8sexGh6/wCpVXVQmWG2UkqJc28SqgYhsRRVdOifDIOiXMGSDaTNpRoDXkx WnZwOYCGgoiQwzjcCu4XM8SipXaUGGXAGq5iAsX+ZR+irYvlrc VARlRbSMBm/xgjKwcXHskq7zEbtIbZVpkvMVMzVQQeSJgj2rfxN3KBVc1UsiG DiBYaj+MsFhh0SMueSFSgG7KuMPlxZDjn4olVlOhAIjOwk9Rut WDAf3G5y3JXqVtZTbiAO25Qlf2CJCHKCytl3ZDXuKWRy8rKFXL N4b0SgsZfiDndTzqFNDEmxiQ05Y74vhu2I7LK1rbxGNYfoOYaC wAH9SsXfkO5Wj8//AFcqqzjfmUaiziFSuTqIVa1iUOY4Z7EI34WINJAvuPZiUkWKbg BuKczbAxrfLuPOqsO/Kw07tdx+ExWYfLxBa28vfBB0T8V9nUWIHzH5ipFgVyeqlYQeHt mEyjqD2qwjjrLDKzYs+YBRdBiV9DXEN8duJWTbWrrEpqbuMzI4 VaeWiW447ggu3xKZqVffPvwQ1hcwB2DuWhnPaYjzdMXF+3OOIB WjhKxOE1cDEi7IiZ5AB5MsUNnSdxlMA6lRhxGJ+pnW+PEBuqWw QaXsOkCoAA44l4+A8Dv5mJNhT3zBArt3xevxMwxYpngh1I4b4g or+DP/AMVKlR92UZNeoulI45iZdvmDup0rAlEGoxqAAK7IHaWtZSrP1m Z270wsoHdYlOx7mVLg5XHAHO4aLE32l+zNctuB8Rr0kLrpFCmF Sm/mXCkMWXDs8WAdyioDCOUkGkzdAXnolIlwj/iaPOa2PphLlvlJ8u68XHqCofiajzU+0ZMUjVSBD9Q5f7Lf3DAt ttXxFGKgHPb2wQXL9kIAmuvNRu9wGK07X/RDMg4bqCRlGWfMdH5llqUXY8W7ZRB4P7l3aSpV4jyldTAbHJGA LablQ0tg7hIYAmeKG47cXM26/aZPocvLuHC7w3/yGaWvLAGIzxLi5qV/8CoyOWFCw8RzwHi4rYaJrqEevxc7hFl+2prw+b7Sl3zC7qoTQ2 hlYcnmrlfbxKSpRWFYlmT7Wo8V/wALh9Tt3tdqJqVuHwmQAcq4mEfQYQWKef8A25spXR0eZch4gAH SolsYIS2LJc9DzFojmCBgUEdrzB3UayER1Jw3YUxAwyhee/mIEbKbfRbKe8lM/cYp+rP2MLyA5vFH4YTxZYVe1RuXbfQPuXdVM2r7lfVlN+WoQ9r 6HbMUAV/6hZh7MycnIiSjxAUiEUOVg7srK419vywoAKlFXnuMVnCXSmd/knyTIU8mr7eIkAMAKCG0GD+FDMtWsy+TMHP/AMXG+bWwBIauaxTcV3hEQGcuKBvD5omBYuKqO4s5T9n+Lh7YCh DVLLX5gFotNsd8Sg3n1LBy7rmPEwGsXlfARyWo0C5A6lTTcLcK gb5MRgR5jkllb7UScEDFpUzh3+YVMIjbzBstcRmDXiZ9qLlMrq WVcbJZoqsvKvlErgnSKoDZHdp7hiUupSMKrZM5M5YPiF2FGpVW 1wwCNXXZUHEgKQg0gmbBfPhEUGXohtSlfMwZU13CvocYiBvI3c qYagXnz4i5+tkVbhefRMvhLiA/G2FQADUARBzAOYLvqVQOoXZwf/CxzlljOAtlC+kr+kWHB8v4izRxogUWw4B9yzVOhcxELpTHuJCc 6MehM3Z8S5fp4jXy9wChMHiDsi+I7FeNkI0RZm3o6O+4IDiglA eozCrQzClb2xBWqH4qB9KzO0O5j0qMWzADLocq1mMrTXuCGArZ RhI5qEjixZ5iUnHDANOTJOkQDo+vBhc1ctzCpYQluJat3gfJEL M5MxnzSVJrTGV5a+paVdmtHvqWePRYXv8A7DF8VZZFouBqKWfz XcZUYY4ZhoVCrwaPmWrGKdA/qXrUlUL3wfuGgfBKBmCWEbsHS2JjKQuVzNH8sWJe13Vzz0aGX5 lnEDOZhrcMs38RgKD5PXcxK6O75RbHqWYJ5t1ABbd1vllnmoO6 q6i0KSy8vqURMRNQAiV1+Y7cJ7zzEmCoFrs9stBXsiDP4ZZAHi 7i1xktyL68y4UcHc3U3YpHLXwMwzgJxTDqCNRFCWTxlwT9z1Zu Xo18vMxB2vcXI5GBSXhY1jxiMLysvqJzpX2rr/YveWHg/O2WxENYh8S/MI105IaWPDy/yAdFBwSnMXOt/KZSZaAGzxGEVWt5B/2CsUVAxQHzAq3Us/yBD+OY2w1GmOf4pNeY+4syHmH5hWS+4GwO+5cwg4biyG+Fsrqp gnAQEBs0oVp0cXiCReMVUwUsshWs1K870iHE1qmCghYn3LmL/uWFQrmpfpC0CldRKyZgK6gxqmPPFwoVlY5g2Bt2+JQKzAsH1Nm PyqNVV23sqJ4JTU2T0aqW6VnJijI+GVFYqVlcWIds7acRuHNMz XmVX4MJxHzuCGvlNqw2lxCsaL4F0fG4DAUUEWFQ8RUWgXAtQq1 TtByxjUJqbggGIBpihmMupQmIFf8AwpOGMVu2KosL+YbPF5hKc eoNQ67lq2WZKgZ1QNfwATYUGpcgAebil9rI8ZWhSoHfCrLAakC sweWLNpfA1CNdW1MFQGMF2QtS7PMsBVHNTH/nEw2PniAtqimMagmbc6HglHjcpQFnkls6DIcPiCoGsQ2CBABMu C3qYgWYtf4kKDAvXcYlFKvECdRkIsKBOGOAv4lML3xHKoJuUSn mCa5mHRW/+FiVjKtMDX5wmnR5YOigH/txi1DzFW7DolOgMGu5io1FUq2WOIIlfyyhiXGYYeY4lhrRHQpB 4ojEs+9ZfBmBDC6WPEe4s16uU0zAAjLuhuGyNFA9Qr1QqWMILp yiLK6AJTW+M0kYzU7zmMC4RqD7SpUr/cy2r7mYADzWY1EznliAsedMJUX1VCiwwUcx4DOMMJOcpTZEUyV yu0uKfgMcVw8XKBeISC3T3XLBqUjRpi6Le4ANw6JdC8uYlyt7j AmZSsCgvMBwBlRya/LPInKsqI3b+w4jnrYXwYhdoMurcr5gAI+IDqo/EOpbcsELcypeSlr/AORHmFxPUA+eWIFrRLLGP2lB6gYZRvKqUMSlY3KFoSFZ4TDGQu 3mIOixiZk/rC0lMxLV8HMMoJZTTqVd7jix0hAgUibIagXDGH1NAb8ktmx8Uj iXF8yqInZhlDZ8SFmaJgGvQhli354wcAbbMuGXDsnl7gGXnhD9 RqDb4UMP4ho2IM79MWhPDf8AlKvMT+KlPUfOBYde3R8x3RYios fUbKjit/kCoANBolGTcKJdMotBdSzyiC5Qhl/HUr+LgmDLwQReamDqAAHUEzvgg4Cg1AURi1xN3op+A/7KzAPFxKQumXPCsMNyOdS0NhBU/cdzxLG0gG3rMqAyZQ4U46lwtjEAiIDY1CkxCrApGVlWcOCDWiN FpBaAPdAsUHFTFts+nJCGg7VR9xuKeFS5pu9rLxL5DZKgmuBwy owX/iyKCPwgJ1lxWxRJ+YCSt4cnyal+W/8At0xI2GlD7FhXgZuW9pnYfBPg3DC/RA+CGqvmFMXiFBsiMRev4VRmWoZamLn+VCv5WiM7fLxByZ7RwR Dlf49y1b5YTb+Jktx4i7gKSoi5Ff8A5FpNg3AUVEw2OmMd3Z/1DKr+IQNtX8S81f3HSOQOPRFuORISwpYUs4iZIWFcwa3CkIRrn hli8u4YcGpW+82REgdiyCux7EhlsZmhSBUeJ3x88UHmaIjgu4k +WrcvvA4MfMduy0AfiF53hoVEQHw3EWm5U/7CNMIAmTUTQmpgMUSoxGY41HQuK7xLuYIJcTLbmYdfEqofyBH+ 1YZ2vMpnMU6WheSZBZcsL/CM/gmQOe2NUaLXwEswz3eBg/BKMO0FPNwPMVt4JAqGrXogpRvJL0Ff2Sh5UbZSnlGi7/yeOTL3B7xxOZUBjMB2ZgF4g31U6r+CspjgxcjQg18wpmNdobmD xAbczGIx64jwVqDhYB1PPAOauHBqZIk1Gi8QLxMRmpQpkTb3N2 XcGsMC/UpmXMAQ1LCXDEHENJf7HLLwSF4iHoq2K4+2BDG0Ct+L4lUVdty/LL2ZeZauhe2otkUcEM8NFWtxBcO1J+YgaL4l4LK1gDuJVEHyMa giL6MMQUlwdMVbLPTE17RpmwAHjiEGMrAhQLvlcoCnVjBSR5XD usQUyIaZlLZBLHMO8oaYlgoRXOWLlKzDAySg9olB2IdZcENQ8L FMSwuYuoJ8oIkbMRypNPEu1US2yGEB5hdyyAJTEXxCpcLc1Dzi C864h9iC9inroXp5ZZBbyW/mZDfUEsbDyzy/1HlIvKJRBnlZhjfQgZycdQ4KFcQlPPS/cy7e1+yAgDx1NmpSo8kGnRmMhlmjn5l2yCUYpwmJUT8L6gKmeX n6jZCOEjghE5lVseQlHLXjMRLQ5FIfQvhcRoUOVBwa+yNUdRhP rRwKMlQXbo5EmXWv3E2thEHE0iZuTH9RBXziIYwS3AptxKOba9 yq3iWgzBeJklkogY7mHctruKJkMxyjiCebiLLdwDq4JOpSi9rU IUy4LS5B4s2/8gjaRsLVg2U14jWRmO1VHg5YKRQDqHAodHMU15N3Nx32ytErLd y0Lc7ZlrYGR2or2pa7kq83iIlVk76m+XPZBVwx2TLNS89oKv8A IGuK8SiSw9sD+VsIW9uWSJ0IQwKD0lTmg45nEPrEuftQRkD6gD QvjExD8CD2cHBkREB6lP4lGN4LUGX6y3Gt51L8VHiBQKzxMQuL AQe2pa/0ooapgFFkR1M/GJTYYrUrWuIEciUGxhmQ9BKDhxANwhdhXbNx3yjKq0gGS7qjCe yuLAG6BBN2ct+0uqXBNp6NTJYdpjhQ5dsHbD1CJgbeE5PzDG4D szO15MoGipzcacc4mDAEN55ICBMCglBKeic5a8wbKwP4iW128S gXCByaZTIb5IGN35JwwMsufzB7HENl/iALKL74myL1sZaPsWfqJK3wiiiHEGWnxHta8xIAPxCcQ85hpAn WIetrB4fE14TdhwcPPaypY3QrP+RrWTNXKfRB7dxoXHyywyDXl 9xIb6b9zgE2rP2RVb6P3FLBE7l2YPmViW7UqFij3KWh83BXI6N pQ077VNa+O5VgC9Vp9RDI+SDm6gaFVBWBggEBDUG4qBIZmE8ea DnHQuviKCTkH9sGnkPbOpXzDaRGF/cmCVGGy3zH6KsZy9BFez4Ls4B4P3c4DdSzjuY4xKOGzqXkxjqc oPwz99SgYP8AJRRofJFG4OuoGN58y8Ya9Zhu/wBS63n3L9n5ltXuCXHCVsFwvf8AP+oiNfPCwNudRtnVRERyU5i 2WJHV9n+JTaoyWweZeWvewe05hUJVgjXqGNIeWG6aKIeQLZWtm hfXjzWYeqtoB+ImJwWNeoAp4UWsC3wmXshZkT3MBTAAZMQa2ln M0hb3C5qmM+ZUbv8AM7xKOS2U8+t7Za9C1XBB/ApgfMwczFCVFHlrTFBdHiZYVjmw+2XixByqYOjjc+3olz6kA6O CFt9sHsmQ3vXTPD+oGG7PUT2nZDHm50G/DMNYzzMiJj1LW7Mtyt9MVC8eoN536hp/SQsl28OOIvmvCTTqK0KcF/uWOeqaTSPmVDLmOGlg78HmYllwNcAR+rEojky7nig2E5Ub2rcr KNCnluNNqRXIHzFdVr3AAgSBpd4m7QBwmyJjAa1BmCyCVrwiWl A5im4BVKwjVxakQ9EElT4SyLGD2z+4u+PzAH9jKamJQFhxCGmK Em0uogQ9ypwJbqsTpvQ8QNgvzAX4+oZ5OpTNgwbPBEgjcivPQh 4LotN0HQalkK+6cQGJSLwJhiouBhjr7QtGn4YINAniONlXyTsl +eYrwz7g08jDa0llf7DHCTdL9ku+ceY/J61C3p9RQd/cAUOUcS/ZuAKJnwzXZmhZu1eR/wC6ITbtqszGX2ha7ubeepsMWy3CbQxHvoTT+gzQTYImHJXcyxn u5mRvxiN/115lz2DZqplCGuVZhCRlTWtI01tdS3DXaRAdvP8AiDtBCCuoT1 ANNwsJxCPATPXAuIbopnS79kzqQo91simB0rmIotoeiOlN6hi7 tABSlli709wDuA2rKSVpX8EPqCs5X0aPzEEyzX4LiNFh5ECBUR Ayh68eJXo5ie/9lijvW4Tnj8S4BfEvGSnvuV6PG4HB9QQ4phdZBOxl3p+5ptH2Q znDBrSnhlcuTxBvkfEXgIytgGbhUOheWOlVrlYFBUfmnELUzMN KX8h/SCXtEYvknN8zXvZKa6eyH4xSXhW/KZrt9sKdKqOIbDCcry5YAaRce2OlIRsIwk4MpfAk5mNIwloWRl 6IuvFzR9xu4ivluJjbdIrDOBOYLNbmK4xL+CFp5BNU5NTTDOFg VQqS8cPaOvUvKVa1ni3NxBN7+EeEcWC6FbYgZDOGHQ0ewRQ07U HfuAzbeUeYCVgx3eo4rke5c2R3tW2OzkmONcL+T/Y3StlbP9gv6gOIEsSmF1hsZqqa6RenyQvowrkYzugQ1kPDDsX5 JXJk6glYsg0K67jzPxmginANELK29yiEA7inSoPLceajtbzXR5 iuU5VwOCU2lj6uO4KSkXzGol5lwuWsYd8nN73ARhO9Z2DCHSzn J5iThOHvmEAlHrZQUFSupqDdmR3BXlLjUStCJxU7CEoDa1UXnB tBFdDDUE9qi844ioHVyiu8sO7HbXWIecaYCrxTEl5dKgtExLyr 7lb88m6+ZnY7An6iYFsZAr0VLik6H/syqnzfuK1PI8ENQDCt/wDEWdRBs4zcwjW5QeW7JWrh7HUJ6xI0kOAjGkX9MdHfJY6ynOc Oye3xLKyV6hZyJ+YVfJLWzZKOmq4Yihf2SmenNw7otOPUpSmnK phwVMswZOY1c5jvxKTnEMeZYKvpTg/oiloZhGM2UHFNxU+IapnMDFBfU2oX1Fy4Du3a4ZaNs83C1KlR1 KS9YhQXAB0jqFOsmoUbxpd54h5Fe0YojzMimr3DCmVYwXkg3MY H0x8qtvSOWopY2RLmLJySyk3WqjAmOiAHUkXtpjzUtUQb3fHmZ xww8TGZYl7yqKGRjMwdYzED0NsQMUQWgxCdV+ZosAwwyszkHw8 Mq3WpYVWOTuGzuizEUrJjuDi1cEUsplFrshTXDBGMMxeGmC23D akcPMYWj1p/2PiNO/MEYdRVK7gZteI7MoQ+5dZ/cyjWi5HL/UZ62wLDOLloq5aA7KV3iHLwWX+5YCxij8QqXuFpYaxAMoDQxri OtNHMWkebJcMtY4MP7i0EaG2Wo0peQeepcqwbSY7viYlpUtRdw 4FAzjinNRY+xU+JtXpUsCn/AJrlGbJZHm+YihLTUoxTNdRN1KL5Iueb3aNF1GyWtdolvddCLW otS6moGGUZtxADdZxLbGe5iNoc54H4lEuWMYmAmy4Lbplpirgj tXiWDIMxeVRV4WeI8GEwNsqSWw6PEIBGa1COHUd6j5dxy2VBW5 esYJWqP2eJaeOnRwQsnQQrpwShA0y9msqp6REdKZa0r1AmA3HE pF7hzoK8R1kV5cwvUfMVxBi4ZtzLMcyADSCymGyDdLUkNwL0dQ UbjrshsF2YhDwmIH0ofqNR6YdpyGCOz3UzfRYdxKBhYS9AJw6G A3ARHUdV4QRoK9Ry18PEyOpm/EuQqDGIO+Y+aXjiOL5JRZR1H6cJZwnmJSvbseoBLpDBlMtJ834 ll5MxHR+4gLGuY4rgz+p2xIBrarAiy2UN1TCWYl8SwCLlBoZob MTJlzP/ABRDTrnELaPhLNKdE3mxJtbdaqORzdxLSWqEZBsl/hcQqxjzMlVFwkslRRCq6JjbBcBaSZDmJYs/qG2c8kZgFnEO8Mn5mVEMC5gFWx2dR7YXuDhL4mUMrMypOYnK05 IDpysJmJ4tFQ6E0zAh26ibVg6Y2s17l4nMMsqIF1CtJpmoYH1C tHZA34VqFefPuBnyZP8A7pl3OR3cq8j9ROafUtOFuciriunyVj 5Wyl5Y8Te15lRIxzWaqAFVl6ZRlWDowVIpdMsDc8bHxcszWW+X mUXZywphDM8S/B5mSmqRgU0Tg3KkTsxzcoPLbnOo1WSYJYYa4lMWsmpVtvUOAMw dxPR5N/mWKtRoILic1idJjFy7aVy2xkuESBTTkYp2rEjzAYcqoqnT33Co/oxxLTshhBK6mBw+yIWCY1QgIBdwqgtZeYFoG7qor0txxuUuA/1C1/kDUZRWy4jRe5s1nmU3RnxKe1VuYqL8eI9kH1XMtL/iXwGKNHcdHvjmwrniBAKsKTQgvLMvnimyx7I0EJZYre7ahchys ZZvAPwENcHF4Zg9TULRljYbjyAvv1GsQo4E2NLsLARAjmc5fDC lPARzw0xK7w48wQaqbrpgpMwX7iZc7JViPlkWXL0zQG+GoOSoF e7RckJNYSt8LqBRUnMaUAkrOkhoBBNzZLOPUsuJ3mDZKPMGLIC NEWtNGr5hKm8MyrIQiwC3ELDc0ORgzXUzN5JdM+pkVwS4OJlm+ 3UGFSwZ3zF0adTBH8IxcsfMtRV1CA7hscVyzIfmcxxEcpFMHxD I3MCRVw1EFi+0fAQU7Z5lBC9oxt4uaTRAPzAoF1mBFS/xFIUoEYdG80EwFrzNNPmNso4FwWzz1VHZna70xE43Awtjw5JpB HMUw1UuJU4YowhvLw+U1TFZYN+kS0lRyQjOMHCRZltoSmDh5id FPpEpTSMSmwBldS3HP6jS74kCWbnPMDEM71AcMwcSjt9wrVs3B RQbje5kipVj3HIDZ0lIBYXLC2u1Jrg8fwCAhVWx6qIS6gNplDD DG0wp4G9dsLdqqtr3M4C4b+JUQ0UqPGR3UAAQaBYNyhXmA6XEM bFYIpIikQeCBkaW2wDi2uYGAqmoDiUQydPMZGBN0yrvpMtFA4J sfGo1XWoJVSeYKYGooWshtiUR+Tma5PZj1CjkxHYK8ZpiPJroj IQvr0S1abbHJLodxEi2lSFSAfMWdDhYlmuS4I5J0kNI+JlU3/cIuZlqSvQuU6SXGzD5jdop1L9WvUAK/DLaN2IYb85ihKvmAWQfCAbx7zFhhheSDasXG3rxHwQ2rxLgrYL xBF2xPYz5loC34malXzLwwvxCuPwRV067h08Q9Vg5hBaXeWFUO JuNGRG4QBrzEWjjJ7ir5l1sCMdHFC3libF53Kp1GWyWYMJUtWH/ACVDNDnuLjBMFnMqESqghHXgjmvtGo/mWW5vxHKCeYqbQnQVxMvWjzGtVrxDLFOj+CmaagFdQOc1Cc5ju syvayr/AOpSqTMpG7glQRGFOYoV+oLtSwdJovXqdO5jeYqKBOIWLlwwe5 Q7ey5epkHLqoM1F8y5L36hiw6mW+ZS4RDT6lIA5JSjm4bqheV8 TMlQIwXRKSMt4QVhgGWKsA4QpnmAuJnazPnMSnDHRTmKhLKdxZ Dg7lKAIzZRRBDJWY1+DFpivMRcWRVEcxi+twTNlgDQIfUC4HzG LivEsF3fmAs9IRSwEQNQuokrmVTcVwPH8KhTKvLliGGptUbUTt 1OzqXTOoNF8RwF51HLLUYTXwr3C9pU5fM5vEKV6lBMcShjfqc4 j5rm1vG5SyqxuVEOCaA2iMzucI1csH2uWXWHc0s7xCVMgELwpL labP8AGJdcwQxMsGAmmWGVbERm1jXT6lCkFTmaWwbzLqMxwlm6 Hidf2IkxZR4lwFooiqweyWKVUKq1hcgxDwheqhZmpY1mAGen9k N/7kFUlfMuaKhXbZ8xq9T/2Q==
kergulaan
27.01.12,10:23
[QUOTE=2009;1959002]Jožko na hodine

Ako som dostal na písomke päťku..
Ja by som mu dala Jedničku! :D:D:D

Aj ja - super odpovede.
akeber
27.01.12,12:19
pivko
27.01.12,14:40
:D
misoft
27.01.12,15:35
Myslím, že pre naše "gorily" by sa miesto výplaty v € hodila takáto výplata v kg:
http://i3.cn.cz/14/1173953991_banany-chicquita.jpg
akeber
27.01.12,16:52
Myslím, že pre naše "gorily" by sa miesto výplaty v € hodila takáto výplata v kg:
http://i3.cn.cz/14/1173953991_banany-chicquita.jpgja by som im nedala ani len šupky od banánov
Silvernola
27.01.12,17:13
ja by som im nedala ani len šupky od banánov
Tými tisíckami kg by ich bolo treba zasypať - od hlavy po päty:)
rejich
27.01.12,17:16
Píše sa 17. november roku 1989 na konári sedí vrana a v zobáku
drží syr.
Beží okolo líška a pýta sa jej: - "Vrana, pôjdeš na námestie
štrngať kľúčmi?"
- "Nie!", odpovie vrana.
Syr jej vypadol zo zobáka, líška ho uchmatla a odbehla za ďalšou
vranou s tou istou otázkou.
- "Vrana, pôjdeš na námestie štrngať
kľúčmi?"
- "Áno!", odpovedala druhá vrana.
Syr jej vypadol zo zobáka, líška ho uchmatla a odbehla za ďalšími
ukrákanými vranami z kŕdľa.


Píše sa 17. november roku 2011, osol sedí v na mieru ušitom obleku na
stoličke predsedu predstavenstva,potkan sa váľa v pancierovom BMW,
sviňa sa bahní v Piešťanoch,líška si vyhrieva kožuch a zakladá
novú spoločnosť na Kajmanských ostrovoch.
Len vychudnuté a uzimené vrany sedia
na stromoch v parku a ďalej krákajú...


Realita alebo fikcia?!
akeber
27.01.12,18:05
misoft
27.01.12,21:07
A zajtra je:
108537
a potom:
108538

A týždeň je komplet.
akeber
28.01.12,09:14
avalik
28.01.12,10:17
avalik
28.01.12,10:21
avalik
28.01.12,15:46
Ivana Š
28.01.12,17:54
:D
terezamaria
28.01.12,18:23
Nikdy sa nezmenia:
akeber
29.01.12,05:47
ivuliatko
29.01.12,14:33
Kde je budúcnosť eura, to nám ukazuje tá najpovolanejšia osoba v Európe...
ivuliatko
29.01.12,16:19
nová mapa sveta :rolleyes:
ivuliatko
29.01.12,16:23
:)
ivuliatko
29.01.12,16:39
dovolenka 2012
ivuliatko
29.01.12,17:10
Je rok 1985 a ženičky z Plety Banská Štiavnica idú do prvomájového sprievodu.
Každá nesie jedno písmenko a spolu tvoria nápis :
"VŠETKO, ČO MÁME, PRE MIER DÁME"
Vedúci si zavolal zamestnankyňu, ktorá niesla "IE", a hovorí :
"Anča, nie že sa nám kurva stratíš ako minulý rok !!!"
ivuliatko
29.01.12,17:48
na predvolebnú tému
avalik
29.01.12,20:09
Jde ministr financí Kalousek s manželkou po Václaváku a ohlíží se za každou mladou ženskou.
Kalousková už toho měla dost a vlepila mu pořádnou facku.
Vtom přiběhne postarší solidní pán a dá mu druhou, třetí.
"Co mlátíte mého muže?" ptala se rozčileně Kalousková.
"Promiňte", omlouvá se ten pán, "já myslel, že už to začalo!"
mona091
29.01.12,21:14
Ivana Š
30.01.12,06:56
:D
truch
30.01.12,07:20
akeber
30.01.12,08:17
akeber
30.01.12,08:20
akeber
30.01.12,08:29
kergulaan
30.01.12,10:12
AlaNR
30.01.12,10:22
Prefackajte si svojho politika :D

http://www.0252.sk/facka/
akeber
30.01.12,10:30
Tweety
30.01.12,14:23
O tretej ráno búcha spitý muž na dvere svojho bytu.
Otvorí mu rozčúlená manželka:
Teraz sa chodí domov, ty ožran???
Ti šibeeee, ja som sa len zastavil po gitaru!!!
kergulaan
31.01.12,09:42
Tysona pustili z basy. Nikto na svete s ním nechcel boxovat, lebo sa ho bál.
Jeho manažér však našiel jedného východniara, čo by s nim zapasil.
Tak s jeho manažérom dohodli zápas. Prišiel Tyson, veľká sláva.
Tu príde manažér k Pištovi a hovori:
"Piťu, vytrimeš perše kolo, ta maš milion, znaš keľo to peneži?"
"Znam."
Začne zápas, skončí 1. kolo, Piťo sedí dobitý v rohu a manažér mu hovori:
"Piťu, vytrimeš druhe kolo, ta maš dva miliony, znaš keľo to peneži?"
"Znam."
Začne druhé kolo. Keď skončí 2. kolo, Piťo sedí dobitý a krvavý v rohu
a manažér mu hovori:
"Pišta, vytrimeš trece kolo, ta maš pejc miliony, znaš keľo to peneži?"
"Znam, znam, znam, ta toto kolo ešči vytrimem,
ale potom už mu jednu taku prijebem, ..."
adi11
31.01.12,10:02
"Traja chlapci ťahajú na internát kravu. Vrátnik ich zastaví:
- Kam s tou kravou?
- Viete, máme radi mlieko, tak si ju budeme chovať a dojiť.
- A čo ten smrad a neporiadok?
- Hádam si postupne zvykne."
rejich
31.01.12,13:30
Tu sex po telefóne, splním ti najtajnejšie želania...
Zuza, to som ja, kúp domov chlieb.
Dav
31.01.12,20:12
Dobré...
Mária27
31.01.12,22:09
2009
01.02.12,01:54
AlaNR
01.02.12,06:21
Sedí zbohatlík na terase svojej vily a napcháva sa zabíjačkou.
Za plotom stojí žobrák a slintá.
- Chceš kusnúť?
- Áno, prosím...
- Azor, trhaj!
luja5
01.02.12,06:51
220870
01.02.12,07:01
Po poslednej schôdzi sa naši poslanci z NR SR rozpŕchli na zaslúženú dovolenku.
http://www.mojevideo.sk/video/12b5d/vikend_alebo_inak_opiciaren.html
jana007
01.02.12,08:00
:)
Ivana Š
01.02.12,10:22
:D:D:D
jana007
01.02.12,10:43
Zo života ...
avalik
01.02.12,15:15
220870
01.02.12,19:22
Vodic uviazol v zapche na hlavnom tahu do BA. Vsetko okolo stoji, ziadny pohyb, ked tu zrazu niekto klope na okno jeho auta. Vodic stiahol okno a pyta sa, co sa stalo? Muz vravi: "Teroristi uniesli poslancov a celu Narodnu Radu Slovenskej Republiky. Pytaju si 100 milionov Euro vykupne, inak ich poleju benzinom a podpalia. Chodime tu teraz od auta k autu a robime zbierku." "Kolko ludia priemerne davaju?"pyta sa vodic.
Muz odpoveda: "Tak okolo tri-styri litre benzinu."
buchač
01.02.12,19:31
Vodic uviazol v zapche na hlavnom tahu do BA. Vsetko okolo stoji, ziadny pohyb, ked tu zrazu niekto klope na okno jeho auta. Vodic stiahol okno a pyta sa, co sa stalo? Muz vravi: "Teroristi uniesli poslancov a celu Narodnu Radu Slovenskej Republiky. Pytaju si 100 milionov Euro vykupne, inak ich poleju benzinom a podpalia. Chodime tu teraz od auta k autu a robime zbierku." "Kolko ludia priemerne davaju?"pyta sa vodic.
Muz odpoveda: "Tak okolo tri-styri litre benzinu."
...v podobnom duchu bol aj ten fór o cigánoch ...

Záver :

Muz odpoveda:
"Tak okolo tri-styri litre benzinu....zo dvadsať škatuliek zápaliek a asi päť zapalovačov......" ....;)
220870
01.02.12,19:35
Myslel som si ,väčšina vtipov sa len upraví podľa vhodnej situácie.Ale dal by som určite aj posledný benzín.
arizona
01.02.12,19:53
Kajínek dostane nového spoluvězně a ptá se ho:
-Za co seš tady?
-Ále, stáhnul jsem si o vás film.
buchač
01.02.12,19:54
Myslel som si ,väčšina vtipov sa len upraví podľa vhodnej situácie.Ale dal by som určite aj posledný benzín.
...niečo by sa našlo aj u mňa ...:rolleyes:

Ešte lepšie vlastnosti horenia to má ...a neuhasíš len tak ľahko ....;)

Upravili by sme podľa vhodnej situácie ....každý to , čo má k dispo........kua , Jánosíková vatra šuviks ...:rolleyes:
arizona
01.02.12,20:05
vuav! toto je klenot...:D:D:D .... "lebo inak spadnem na moju socialisticku hlavu"...:D to zabil

http://www.youtube.com/watch?v=CH1sefMTj4o&feature=g-vrec&context=G2a5c5aeRVAAAAAAAACg
misoft
01.02.12,20:13
Ten toho vo svojej bohatej straníckej kariére "zabil" - napríklad raz vravel "Křásně jak v Praze" a iné bonmoty (o miešaní slovenčiny a češtiny počas "novoročných" príhovorov - btw: tá čeština bola taká otrasná, že sa to ani počúvať nedalo - on sa totiž akoby hanbil, že je Slovák).
jana007
02.02.12,04:52
On : Moja zlatá, si milá a krásná, lúbim ťa.

Ona: Chcel by si sa milovať, čo?

On: Aj múdrá !
jana007
02.02.12,04:53
Přijde frajer do posilovny za trenérem a říká:
"Za tři dny mám rande, musím na ni zapůsobit. Kterej stroj mám použít
?!"
Trenér: "Zkus bankomat u vchodu.
2009
02.02.12,07:46
Dědeček si zavolá vnuka a říká:
"Když mi doneseš nenápadně jednu tu modrou pilulku, co má tatínek v nočním stolku, tak zítra u snídaně najdeš pod talířkem stokorunu".
Vnuk udělal, co dědeček chtěl a těšil se na snídani. Ráno u snídaně se vnuk opatrně podíval pod talířek a byla tam tisícovka.
Naklonil se k dědečkovi a pošeptal mu:
"Dědo, ale říkal jsi stovku a je tam tisícovka".
"Já vím" řekl dědeček "…těch devět stovek je od babičky".
KoxXxo
02.02.12,07:53
Predzásobte sa na zajtra:
KoxXxo
02.02.12,09:16
Diskrétnosť nadovšetko!
KoxXxo
02.02.12,09:28
terezamaria
02.02.12,09:32
Na rozvodovom pojednávaní sa sudca pýta manžela:
- Koľkokrát ste boli svojej manželke neverný?
- Pán sudca, ale ja som sa sem prišiel rozviesť a nie vychvaľovať.


Na rozvodovom súde hovorí manželka:
- Priznávam, že nie som najlepšia kuchárka, ale dve jedlá viem
dokonale pripraviť. Fašírku a makový koláč.
Manžel sa ohradí:
- Viete pán sudca, problém bol v tom, že ja som nikdy nerozoznal, že
ktoré z tých dvoch jedál mám práve na tanieri.
terezamaria
02.02.12,09:38
Cikán vyhraje ve sportce a koupí si Mercedes.
Jede po dálnici a najednou píchne kolo.
Zastaví, zvedne auto na hever a začne ho měnit.
Okolo jede druhý cikán v žigulíku.
Zastaví, vezme tyč, rozmlátí okno mercedesu a zakřičí :
"Ty dodělej kola a já beru rádio !"
Danielle369
02.02.12,09:43
Atraktívna dievčina stopuje keď pri nej zastaví auto s mladým vodičom. Prebehne klasická konverzácia a dievča sa zrazu zarazí:
"Ježišmária,nie ste vy náhodou ten moderátor z rádia?"
"No som a čo má byť?"
"Viete moji rodičia dnes oslavujú výročie svatby a ja by som im chcela dať niečo zahrať. Nešlo by to?"
"Bohužial, je mi to naozaj ľúto, ale dnes máme veľmi veľa ľudí, ktorí si chcú nechať niečo za...hrať."
Dievča je ale neoblomné: "Urobím pre vás všetko čo budete chcieť."
Mladík samozrejme súhlasí a na prvej zátačke odboči do lesa, rozopne si nohavice a vyzve dievčinu k činnosti.
"Viete ja som to ešte nikdy nerobila, som trochu nervózna?"
"To je v poriadku to určite zvládnete."
"Myslíte?"
"Určite!"
Dievčina sa teda zohne k jeho prirodzeniu, vezme ho do ruky a roztrasenym hlasom hovorí: "Milá mamička a otecko
terezamaria
02.02.12,10:02
No i tak sa dá:
Tweety
02.02.12,10:09
Sedí milenci v parku na lavičce a žena říká:strašně mě bolí ouško..Muž jí políbí ucho a ptá se :už je to lepší?Mnohem..ale mě tak boli hlava..Muž jí políbí na čelo a ptá se :je to lepší?Mnohem, ale mě tak bolí za krkem..Muž jí políbí za krk a ptá se:už je to dobrý..ano.důchodce z vedlejší lavičky se nakloní k muži a ptá se:Mladý muži a léčíte i hemeroidy?

Pán doktor, nemôžem piť.
– Dajte sem, ja vypijem!
Zitulda
02.02.12,11:00
Niečo nového z emailov:)
srska
02.02.12,13:43
Vodič uviazol v zápche na hlavnom ťahu do BA. Všetko okolo stoji, žiadny pohyb, keď tu zrazu niekto klope na okno jeho auta.
Vodič stiahol okno a pýta sa, čo sa stalo?
Muž vraví: "Teroristi uniesli poslancov a celu Národnú Radu Slovenskej Republiky. Pýtajú si 100 tis Euro výkupne, inak ich polejú benzínom a podpália. Chodíme tu teraz od auta k autu a robíme zbierku." "Koľko ľudia priemerne dávajú?," pýta sa vodič.
Muž odpovedá: "Tak okolo tri-štyri litre benzínu."
rennka
02.02.12,14:52
Personální oddělení české státní firmy se rozhodlo udělat test na téma korupce...
Jedna z otázek byla: "Kolik času potřebuješ, aby sis z úplatků koupil BMW?"
Odpovědi byly následující:
- firemní manager: 2-3 měsíce
- firemní právník: asi tak 6 měsíců
Zeptali sa i bývaleho ministra hospodárství Slovenské republiky Jirka Malchárka:
2-3 ROKY!!!
U bývalého ministra se komise zarazila a zeptala se: "Tak dlouho?"
Odpověď Malchárka byla: "Hele, netlačte tak na pilu, BMW není zrovna malá firma."
kukurička
02.02.12,16:25
Rómská rodina potká kouzelného dědečka.
"Splním vám jedno přání," povídá dědula.
My bychom chtěli být bílí," přeje si rychle otec.
"Dobře, skočte do řeky a přeplavte ji, pak budete bílí."
Skočí otec, přeplave, je bílej.
Skočí matka, přeplave, je bílá.
Skočí děti a v půlce řeky se začnou topit.
Matka pro ně chce skočit, ale otec ji
zadrží: "Vyser se na ně, na cikány!"
kukurička
02.02.12,16:34
Dávajte na seba pozor!
Ministerstvo vnútra upozorňuje, že 23% dopravných nehôd je spojených s alkoholom.
To znamená, že zvyšných 77% je spôsobených tými hajzlami, čo pijú balené vody Magnezia, Mattoni, sódy, energetické nápoje, džúsy, čaje a iné sračky.

Dávajte si teda pozor na tých čo nepijú alkohol!
Spôsobujú tri krát viac nehôd
kukurička
02.02.12,16:43
Mladý párik sedí na lavičke v parku :
- Môžem si zohriať ruky medzi tvojimi stehnami? - pýtasa chlapec.
Dievča prikývne a po chvíľke sa ho opýta:
- Počuj a na uši Ti nie je zima?
akeber
02.02.12,16:43
akeber
02.02.12,16:47
rejich
02.02.12,18:08
Príde za otcom 5-ročný synáčik a pýta sa, čo je politika


-Ako by som Ti to vysvetlil.,- rozmýšľa otec.


"Pozri sa, to je ako u nás doma:
Ja som kapitalizmus, ja zarábam peniaze a nosím ich domov.
Mama, to je vláda.Tá mi peniaze zoberie, niečo si nechá a zbytok prerozdelí podľa svojho uváženia
Naša slúžka, to je robotnícka trieda.Tá pracuje a my ju za to platíme.
Dedko, to sú odbory. Ten dáva pozor, aby robotnícka trieda nebola vykorisťovaná.
Ty sám si ľud. Pre teba to všetko všetci robíme


A tvoj malý braček, tak to je naša spoločná budúcnosť.
Rozumieš tomu?"


Chlapček sa dlho zamyslí a potom povie: "zatiaľ ešte neviem. Nechám si to prejsť cez noc hlavou."


V noci sa prebudí pre zápach, pretože jeho malý braček sa pokakal. Zájde teda do izby rodičov.Tam spí iba matka a nedá sa zobudiť.Chlapec ide teda do izby slúžky a tam vidí otca, ako si so slúžkou práve pekne užíva. Ani jeden si malej postavičky nevšimne. Chlapček sa smutne otočí a za rohom vidí dedka, ako so záujmom pozoruje oknom ocka so slúžkou.Ani dedko si ho nevšimne.Chlapček sa rozplače a ide si ľahnúť.
Ráno sa oco pýta: "Tak už vieš, čo je to tá politika?"


Chlapec mu smutne odpovie:"Už to viem, ale je to trochu inak, ako si mi to hovoril ty včera"
"A ako , prosím ťa?"


"No, kapitalizmus zneužíva robotnícku triedu. Odbory sa tomu nečinne prizerajú, zatiaľ , čo vláda tvrdo spí. Ľud je všetkými ignorovaný a naša spoločná budúcnosť leží v sračkách!"
avalik
02.02.12,23:23
220870
03.02.12,06:42
Na tomto som sa z chuti zasmial.
Roztržku opísal pre portál aktuality.sk Matovič takto: “ Tak som ho okríkol a povedal mu, že Rafaj ty pucko. Na to on mi hovorí, že mám ísť von. Nechápal som, čo môže odo mňa 50 kilový chlap chcieť.“

"Išiel som do salónika, tam na mňa vyskočil, chytil ma za kravatu a dusil ma. Vyletela mi ruka, pritlačil som ho ku stene, lepšie som mu stisol krk, aby ma pustil, na čo mu vybehli oči ako čivave. Potom k nám priskočil ochrankár a vyzval nás, aby sme sa upokojili. Pán Rafaj sa hneď ospravedlňoval, tak som ho nechal tak," uviedol Matovič pre agentúru SITA. Tvrdí, že Rafaj dostal to, čo chcel a celú vec považuje za uzavretú.
pivko
03.02.12,07:12
Nevestička:D
2009
03.02.12,08:24
2009
03.02.12,10:16
Aký je rozdiel medzi nosom a mužským orgánom ?
Nos to vie v rozhodujúcej chvíli potiahnuť dovnútra!

***

Manželka zahýba s černochom. Naraz stojí vo dverách manžel a
hovorí: "Dlho ťa podozrievam z nevery, a teraz je to tu! Čierne na bielom!"

***

Jeden pilot hovorí druhému: - Povedz parašutistom, aby prestali vyskakovať.
Ešte sme nevzlietli.

***

Pár v posteli.

Ona: "Urobím z teba najšťastnejšieho muža na svete.
ON: " Budeš mi chýbať:"

***

Pride manzel necakane domov a najde manzelku s kamaratom v posteli.
Bez vahania zoberie pistol a kamarata zastreli.
Manzelka vydesena hovori:
"Pekne, pokracuj takto dalej a za chvilku nemas kamaratov"!

***

"Kedysi dievčatá vedeli variť ako ich mamy, dnes vedia piť ako ich otcovia"

***

Viete, čo má spoločné smrť svokry a slivovica?
No, najprv vám vyrazí dych a potom máte taký príjemný pocit.

***

- Čo je to 90-60-90?
- Jazda v meste okolo policajtov.

***

A: Pane Vy ste policajt?
B: Nie to som sa len tak blbo zatváril...

***

Keď piješ, musíš poznať mieru! Inak by si toho mohol vypiť málo.

***

Vonku mrzne čím ďalej tým viac... a tá moja ženská nerobí nič iného, než že čumí cez okno.
Ak to tak pôjde ďalej, budem ju asi musieť pustiť dovnútra...



Na záver:

Natlačiť kapustu do suda a zavrieť ju tam na rok, to je také slovenské. Natlačiť dcéru do pivnice a zavrieť ju tam na dvadsať rokov, to je také rakúske...

Prežiť peknú dovolenku v Tatrách, to je také slovenské. Neprežiť peknú dovolenku v Tatrách, to je také české...

Zjebať sa z pálenky, to je také slovenské. Zjebať sa zo skaly, to je také poľské...

Mať čierneho otroka, to je také svetové!!! Ale robiť jak otrok na čiernych, to je také slovenské...
ivuliatko
03.02.12,10:55
revolúcia sa začala
ivuliatko
03.02.12,10:56
schéma pre inžinierov
rejich
03.02.12,11:34
Predmet: Úvahy a postrehy

Kto pravidelne cvičí, zomrie zdravší!

Jediná skutočná láska, ktorá sa dá kúpiť za peniaze, je pes...

Žijem prvý krát, tak buďte prosím tolerantní!

V pive je málo vitamínov, preto ho musíme piť veľa!

Je vedecky dokázané, že fajčenie skracuje vašu cigaretu.

Krúžok na kľúče je starý vynález, ktorý nám umožňuje stratiť všetky
kľúče naraz.

Kto neskoro chodí, ďaleko býva.. .

Hodnotenie vývoja po novembri 1989:
Bolo zistené že systém blbej totality bol vystriedaný systémom totálnej blbosti.

Aký je rozdiel medzi súčasným zriadením a tým, čo tu bolo pred rokom 1989?
Vtedy to brali politici vážne a ľudia si robili srandu.
Teraz to ľudia berú vážne a srandu si robia politici.

Aký je rozdiel medzi Japonskom a Slovenskom?
Japonsko je krajina úsmevu a my sme krajina na smiech.

Motto na dnešný deň:
Čo musí v živote urobiť muž?
Zasadiť strom, postaviť dom a splodiť syna .
Čo musí v živote urobiť žena?
Polievať strom, upratovať dom a starať sa o dvoch debilov.
pivko
03.02.12,14:14
Máte už nový monitor 5. generácie?
ivuliatko
03.02.12,14:36
Prognóza povolebného usporiadania - srandička alebo smutná pravda?
avalik
03.02.12,15:42
Tweety
03.02.12,17:36
Viete, čo je najsmiešnejšie na babke?
Dedko.
buchač
03.02.12,17:54
Viete, čo je najsmiešnejšie na babke?
Dedko.
....he ............niekto Korzár čítal ....:---
Tweety
03.02.12,17:54
....he ............niekto Korzár čítal ....:--- Neuhádol http://www.porada.sk/images/smilies/tongue.gif . Korzár vôbec nečítam.
pavol54
03.02.12,18:14
Neuhádol :--- . Korzár vôbec nečítam.
...Korzára... má byť spisovne
Tweety
03.02.12,18:16
Nečítam denník Korzár, nie denník Korzára, či?
Mila123
03.02.12,18:17
denník to je, mýlim sa?
misoft
03.02.12,18:35
http://i.sme.sk/cdata/1/62/6241991/shooty.jpg
http://i.sme.sk/cdata/5/62/6243655/shooty.jpg
http://i.sme.sk/cdata/4/62/6238594/shooty.jpg
buchač
03.02.12,19:14
Neuhádol :--- . Korzár vôbec nečítam.
...Plus 1 deň.....

Ja som len zbežne prelistoval ...tieto číta manželka ....ja zasa niečo iné ....žeby SME ?
KoxXxo
03.02.12,20:12
Podle vědeckých výzkumů je dokázáno, že ženě stačí k uspokojení 9 centimetrů .. a je jedno, jestli je to Visa nebo Mastercard ..
pavol54
03.02.12,20:45
Nečítam denník Korzár, nie denník Korzára, či?
v tomto spojení je to správne ani ja ho nečítam
ivuliatko
04.02.12,09:13
Je to on, je to on, mého srdce šampión :D

http://videa.likeuj.sk/userfiles/picture/full/1768.jpg
pivko
04.02.12,09:35
nasnežilo:mee:
pivko
04.02.12,09:37
Príčina havárie výletnej lode.:D
Tweety
04.02.12,10:23
Milan, jedna bola priamo u zdroja, alebo na zdroji.:---
pivko
04.02.12,10:38
Blavákom;)
jana007
04.02.12,12:18
Ide Karkulka podvečer lesom a stretne vlka. Vlk sa pýta:
Karkulka a ty sa nebojíš?
Nie. Peniaze nemám a sex mám rada
akeber
04.02.12,16:55
akeber
04.02.12,19:37
akeber
04.02.12,19:44
rejich
05.02.12,09:57
Revolúcia
buchač
05.02.12,10:07
Revolúcia
mimotemy

...hm ...keď sa na to tak dívam ...vcelku zaujímavé rozostavenie tej na šachovnici...
...normál uvažujem nad simultánkou , že ako by to dopadlo ...čiste z hernej stránky ...
pmajap
05.02.12,10:35
barové stoličky...
avalik
06.02.12,08:41
avalik
06.02.12,08:43
pivko
06.02.12,10:07
:D
terezamaria
06.02.12,11:38
Príjemný deň Vám :
Ivana Š
06.02.12,12:43
:D
akeber
06.02.12,14:30
akeber
06.02.12,14:31
avalik
06.02.12,15:01
Z ĽÚBOSTNÉHO LISTU VÝCHODŇARA:

Drahá, odpušč mi, že som ku tebe minulý tydzeň neprišol, ale bul som pic a nemuch som dva dni prijsc ku sebe, ne to išče ku tebe.
ivuliatko
06.02.12,17:50
Úprimná ospravedlnenka :D
Tweety
06.02.12,17:55
Rýchly telefonát manželke. Žena, rýchlo si zober taxík a okamžite uháňaj ku mne do práce. Budeme sa milovať na mojom pracovnom stole. Žena: však tam máš sekretárku. Hej. Môžem? tak páá.
Mila123
06.02.12,17:56
tá pečiatka lekárky nie je fake......existuje, dr. Ivana Ofúkaná v PU....:D
ivuliatko
06.02.12,18:45
:D:D:D
220870
06.02.12,18:54
Našlo sa na FB.
Predstavte si že idete po ulici a zrazu vás vcucne do krčmy!:)
akeber
07.02.12,13:18
akeber
07.02.12,13:48
Tehotná blondínka stojí pred zrkadlom, hladká si bruško a vraví:
"Len aby bolo moje."

Dvaja novomanželia sa zhovárajú. Ona hovorí:
- Miláčik, poď robiť do spálne nejaké prasačinky!
On odpovedá:
- Dobre, oserieme vankúše!

Matka príde domov a nájde dcéru s neznámym mužom v posteli.
- "Okamžite vylez, Janka!", kričí matka.
- "Nie, mami! Ja som tu bola prvá!"


(http://vtipy.4ever.sk/najlepsie/perlicky/vtip-983/)Vojde chlapík do krčmy
"Prepáčte, tu je zjazd pehatých?"
"Nie, niekto sa nám vysral do ventilátora!!!"
:

(http://vtipy.4ever.sk/najlepsie/perlicky/vtip-1189/)



Príde cigánka po niekoľkých rokoch do kostola na spoveď, vlezie do spovedelnice a hovorí:
- Boha, jaká je tu tma!
A z poza závesu jej farár hovorí:
- Duša moja, ale tu sa nesmie hrešiť!
Cigánka na to:
- Boha, jak som sa vás zľakla! (http://vtipy.4ever.sk/najlepsie/perlicky/vtip-1370/)
calawen
07.02.12,19:03
Nevedela som, že v parlamente máme upíra... :eek::cool:

http://www.likeuj.sk/userfiles/picture/full/2120.jpg
terezamaria
07.02.12,19:49
Kanibal opeká cigána. Príde k nemu druhý kanibal a pýta sa:
Prečo ho točíš tak rýchlo?"
"Lebo keď točím pomalšie, tak mi kradne zemiaky z pahreby!"


Prišla Araňa na poštu s úsmevom na tvári a hovorí zamestnankyni
pošty za okienkom:
- Prišla som po love. Dneška dvadsatoho. Socialka.
- Peňeži nit a ani vecej nebudu! - hovorí zamestnankyňa pošty.
- Ta co še stalo? Gadžove prestali robic ????
kergulaan
08.02.12,12:32
Přijde čas a otec se ptá synka, jestli ví jak je to s děláním miminek a s čápem......
"Nechci to vědět!" rozbrečí se synáček,
"Slib mi, že mi nic neřekneš!"
Rozpačitý otec se ptá synka, v čem je problém.
Chlapec vzlyká,
"Když mi bylo šest, dal jsi mi přednášku: -není žádný Mikuláš-, v sedmi to bylo: -není žádný Ježíšek-, jestli mi teď chceš říct, že dospělí spolu nešukají, tak nevím, jaký smysl by mělo dál žít!?!?!"

ONA: Mám chuť udělat nějakou hloupost.
ON: Já jsem hloupý dost, udělej mě!
kergulaan
08.02.12,12:34
par pbrazkov
bettylou
08.02.12,14:40
Zrazia sa v Brne dve autá, jedno blavácke a druhé pražské. Z jedného vystúpi šofér a pýta sa:
"Co budzeme robic?"
Z druhého sa vykloní šofér a vraví:
"Ta ja znam?"
Jurry
08.02.12,15:45
Paní volá do rádia:
"Dneska jsem našla peněženku a v ní bylo 80 tisíc."
Redaktor se vloží do telefonátu:
"No a vy zřejmě chcete..."
ale paní pokračuje dál...
"V té peněžence byl ještě papírek s adresou: František Novák,Polská 1,Praha 2."
"Ale teď opravdu nevím proč voláte" řekne redaktor.
"No proč asi?" řekne paní, "Já bych Vás chtěla poprosit jestli byste mu nemohli zahrát nějakou hezkou písničku"

--------------------------------------


Vedeli ste, že židia boli kúzelníci ??

-Prišli vlakom a odišli komínom

---------------------
SMS: "Drahá, odpušč mi, že som ku tebe minulý tydzeň neprišol, ale bul som pic a nemuch som dva dni prijsc ku sebe, ne to išče ku tebe."

---------------
avalik
08.02.12,18:06
avalik
08.02.12,18:08
avalik
08.02.12,19:27
akeber
08.02.12,19:54
truch
09.02.12,09:04
Vodic uviazol v zapche na hlavnom tahu do BA.
Vsetko okolo stoji, ziadny pohyb, ked tu zrazu
niekto klope na okno jeho auta. Vodic stiahol
okno a pyta sa, co sa stalo?
Muz vravi: "Teroristi uniesli poslancov a celu
Narodnu Radu Slovenskej Republiky. Pytaju si
100 tis Euro vykupne, inak ich poleju benzinom
a podpalia. Chodime tu teraz od auta k autu a
robime zbierku."
"Kolko ludia priemerne davaju?,"pyta sa vodic.
Muz odpoveda: " Tak okolo tri-styri litre benzinu. "
jana007
09.02.12,09:45
Jdou dva policajti po poli a vidí, jak sedlák dojí krávu, která přitom pije vodu z vědra. Tak se na sebe zadívají a jeden říká druhému:
Tak si ji koupíme taky , to bude prima kauf - pije vodu, dojí mléko.
Koupí krávu a zavedou ji k rybníku, jeden ji strčí hlavu do vody a druhej dojí. Jenže kráva se začne po chvíli dusit až se z toho úplně posere.
A ten na druhého volá: "Dej jí hlavu vejš, nasává bahno!!!,
2009
09.02.12,12:18
:)
2009
09.02.12,12:24
Pár vychodniarských príhod
pmajap
09.02.12,15:39
..ide jar vidieť srnky
avalik
09.02.12,22:17
avalik
09.02.12,22:18
AlaNR
09.02.12,22:25
Na panelákovej chodbe sa stretnú dve susedy a jedna hovorí:

Suseda a vy čo mi stále mávate do toho kukátka, snáď si nemyslíte, že vás stále sledujem...???
adi11
09.02.12,23:20
"Už máme Coca-Colu light, Pepsi-Colu light, Marlborky light, Sparty light...
Ešteže nám aspoň tú borovičku nedojebali!"
akeber
10.02.12,05:00
akeber
10.02.12,05:01
akeber
10.02.12,05:04
kergulaan
10.02.12,05:36
Dievča hovorí otcovi:
Oci... Jeden chlapec v škole mi povedal niečo, čomu som nerozumela... Povedal, že mám pekné čelné sklo, prekrásny kufor, super karosériu a moje nárazníky sú bezchybné.
Otec na to:
Povedz mu, že si ešte v záruke, ak sa opováži zdvihnúť kapotu, aby skontroloval hladinu oleja, tak mu urvem výfuk!
kergulaan
10.02.12,11:08
Na jednom ostravském rádiu vyhlásili pro posluchače soutěž. Princip byl v tom, že se
soutěžícího, který se dovolal, zeptali na tři otázky osobního charakteru. Poté moderátoři
zavolali jeho/její partnerce a položily úplně stejné otázky. Pokud se odpovědi na ně shodovaly, vyhráli bezva cenu - v tomto případě zahraniční dovolenou.

Moderátor: Dobrý den Petře
Petr: Zdravím...
Moderátor: Pravidla znáš - takže zde je má první otázka 'na tělo':
kdy jsi se naposledy miloval?
Petr: Fíha, to je dost osobní dotaz, hmmm ale budiž - dnes ráno hned po
rozcvičce...
Moderátor: Dobře Petře - druhá otázka: jak dlouho to milování trvalo?
Petr: Hahaha, asi 10 minut...
Moderátor: No Petře a teď to nejlepší - kde?
Petr: To nemůžu ríct, přítelkyně bude naštvaná....
Moderátor: Ale Petře, nezapomeň, o co se zde souteží!!!
Petr: No dobře, na kuchyňském stole...
Moderátor: Wow, wow, wow!!! OK, Petře a teď zavoláme Tvé přítelkyni...
Moderátor volá Janě a vysvětluje jí princip soutěže takříkajíc wo-co-gou..
Moderátor: Jano, pozdrav se s Petrem!
Jana: Ahoj Petře
Petr: Čau zlato
Moderátor: Takže první otázka, kdy jsi se naposledy milovala, Jano?
Jana: Proboha to je přílis osobní - to nemůžu říct!!!
Petr: Jen jim to řekni, Jani, já jsem jim už i tak všechno prozradil -
hrajeme přece o zahraniční dovolenou!!!
Jana: Tak jo - bylo to dnes ráno jeste předtím než odešel Petr do práce..
Moderátor: Jano, Tvá první odpověd souhlasí!!! Tak že zde je druhá otázka,
jak dlouho to trvalo???
Jana: Hi, hi, hi... asi tak 15 minut...
Moderátor: Nooo to můžu uznat - určitě jste se přitom nedívali na
hodinky!!
A teď ta třetí - kde???
Jana: To nemůžu prozradit, moje mamka ted určitě poslouchá a zabila by mě
za to!!!
Petr: No tak Jano, už i tak to posluchaci ví...
Jana: No dobře - milovali jsme se do zadku..........
Moderátor: ........(trapné ticho)........ Aaaa dáme si reklamu!!!
/výbuch smíchu po celé Severní Moravě/ Moderátor po reklamě:
Samozřejmě, že Petr a Jana tu dovolenou vyhráli a přejme jim všichni
šťastnou cestu...
AlaNR
10.02.12,11:16
Stretol Dzurinda čarovnú babičku a ta sa ho pýta:
- Tak čo Miki, čím by si chcel byť po marcových voľbách?
- Ministrom!
Babka šibla čarovným prútikom a z Mikiho bol bonsaj ...
kamoska1
10.02.12,20:11
...
ivuliatko
11.02.12,05:58
- Včera som zachránil dievča pred znásilnením!
- To je úžasné, ako si to dokázal?
- Sebakontrola, kámo, sebakontrola!
ivuliatko
11.02.12,06:09
deťuše a zvieratká
ivuliatko
11.02.12,06:11
majster sveta v pohodlnosti
ivuliatko
11.02.12,06:12
prečo vymierajú gentlemani