srska
12.09.12,14:14
pepsikova
12.09.12,12:26
...a kde je káva?..nikto nevarí, tak posielam čerstvú na nový, krásne prestretý stôl...aj čajík dám, aj tyblčkový koláč...



...srskový a na otvorenie nového podniku nič?..čo sme, u suchánkov?
AlaNR
12.09.12,12:35
nuž tak sa tu idem teda zabývať :D :D
pepsikova
12.09.12,12:37
nuž tak sa tu idem teda zabývať :D :D..

..šijem nové podušky..tak ti jednu podritienku posielam...
AlaNR
12.09.12,12:50
..

..šijem nové podušky..tak ti jednu podritienku posielam...

Dobre, takú fajnú mäkkú a velikúúúú :D
MarcelkaT
12.09.12,12:50
Aperitív na uvítanie, červený koberec a kvety kde sú?
pepsikova
12.09.12,12:50
..a dám sem, požičané z face...lebo aj tu sú takí, čo nás nesú...
srska
12.09.12,13:10
nuž tak sa tu idem teda zabývať :D :Dmôžeš si lofnúť vpravo, ja zvyčajne lehním na takej doma vľavo (http://www.intemon.sk/old/produkt.php?sedacka=6&vypredaj=&typ=):D
sito
12.09.12,13:14
?urva, september, že by sa opakoval stav z pred roka? Alebo to už ta nová Porada? Čo kliknutie, to dve minúty, čakania. :);)
srska
12.09.12,13:15
?urva, september, že by sa opakoval stav z pred roka? Alebo to už ta nová Porada? Čo kliknutie, to dve minúty, čakania. :);)dačo iné sitko - mne ide oky
promont maja
12.09.12,13:27
http://free.zoznam.sk/video/Rozmienanie-penazi ... takto dievčička, takto ...
srska
12.09.12,13:28
asedma
12.09.12,13:41
dačo iné sitko - mne ide oky

..mne tiez v pohodicke..
Anik
12.09.12,15:29
Marcel oni nás tu nechcú ja mám to isté cez všetky 3 prehliadače. Je pravda, že kde je toho menej asi načíta trochu skôr. Okolo obeda som to vzdala, ale aj teraz pokračujem v strhujúcom tempe.
terezamaria
12.09.12,16:48
Do staro-novej témy som práve uvarila čajíkhttp://nd01.jxs.cz/722/882/a65671bcba_48042543_o2.jpg
a k nemu putrtaj, dnes mám neskutočnú chuť na sladké, však raz-dva-tri ma prejde, lebo za 3 týždne idem na dia kontrolu a ten dlhodobý údaj nepustí.....
http://kuchar.mojerecepty.sk/wp-content/uploads/2009/08/zakusok-z-dzusu.jpg
trisestri
12.09.12,16:51
zrazia vas na chodniku,smola ak sa nepaci vas ksicht nejakemu arogantnemu soferovi,zasranovi na jumbe./stastie ked viete vcas odskocit,len dokedy/
wagner
12.09.12,16:52
wagner
12.09.12,17:01
lenkak
12.09.12,17:08
vítam a nič nepýtam. :D
calawen
12.09.12,17:14
A ja si žijem s pokojným svedomím, že robím výplaty dobre a popoludní prišla priam ľadová sprcha, že tam mám chyby - pri 460 zamestnancoch ale neviem počas 72 hodín (z toho max 12 hodín spánku) skontrolovať všetko :( Tak zajtra skoro ráno pádim do Blavy, aby som s kolegyňou odkontrolovala 2 mesiace dozadu, aby to bolo tip-top a mám poslednú šancu - buď budú septembrové výplaty bez najmenšej chyby alebo letím :mee: - a to som dnes mala posledný deň skúšobnej doby...
wagner
12.09.12,17:15
Aj mňa brala chuť na sladké - otvorila som rajčinový džem. Je robený s trstinovým cukrom.
wagner
12.09.12,17:16
Chúďa, nezávidím. Vieš že chudobnému .......
buchač
12.09.12,17:17
Do staro-novej témy som práve uvarila čajík
a k nemu putrtaj, dnes mám neskutočnú chuť na sladké, však raz-dva-tri ma prejde, lebo za 3 týždne idem na dia kontrolu a ten dlhodobý údaj nepustí.....


...he -he...neblbni...všetko sa dá...len treba chcieť a aj vedieť ...no jedným dychom dodávam , že nie je potrebné to preháňať ...

...a mrazená torta čaká.....teda , akože na mňa ....že tretia večera ...okolo tej 22,00 ......
pepsikova
12.09.12,17:30
...mám ešte nejaké zvyšné podritníčky, tak kto nemá, posielam...som ich našila dnes mojej kamoške 12, neviem, či sa so starým bude s nimi ohadzovať, či každý deň skúšať na novom...
..posielam dolčenesquik a pohodu vám prajem...neprší a neprší...tých pár kvapiek mi len okno zašpinilo...už ani ten lejak neny to, čo býval...
pepsikova
12.09.12,17:56
...už by sa mohla vrátiť naša lui...také klobásky a šlaninu, ako má ona, nemá nikto!..a neny lakomá...
terezamaria
12.09.12,17:57
Receptík by sa nenašiel? Ďakujem....
pepsikova
12.09.12,18:00
asedma
12.09.12,18:05
...nemáte tu náhodou svoj strom?..

http://www.ekopolis.sk/programy/grantove-programy/strom-roka.html

..veru mame c.6..prave som mu davala hlas
asedma
12.09.12,18:06
a aky je popularny, to som ani nevedela
asedma
12.09.12,18:08
ale randilo sa pod nim dobre
wagner
12.09.12,18:32
Našla som veľmi zaujímavý názor: To, do akej spoločenskej vrstvy sa človek zaradí, závisí aj od filmov, ktoré pozerá, hudby, ktorú počúva, a samozrejme kníh, ktoré číta. Je dobré mať to na pamäti pri prepínaní medzi televíznymi stanicami.
Je to v tomto článku http://www.aktuality.sk/clanok/213929/komentar-co-pozeraju-bystri-ludia/
wagner
12.09.12,18:45
pepsikova
12.09.12,18:51
som mu poslala nejaké hlasy,možno pod ním ešte zarandíš...aspoň s bredíkompitíkom..
pepsikova
12.09.12,18:52
..poslala som mu 7 hlasov..z každej emailofky jeden...
pepsikova
12.09.12,18:57
Našla som veľmi zaujímavý názor: To, do akej spoločenskej vrstvy sa človek zaradí, závisí aj od filmov, ktoré pozerá, hudby, ktorú počúva, a samozrejme kníh, ktoré číta. Je dobré mať to na pamäti pri prepínaní medzi televíznymi stanicami.
Je to v tomto článku http://www.aktuality.sk/clanok/213929/komentar-co-pozeraju-bystri-ludia/..

..ojoj!..a už neplatí, že človek sa posudzuje podľa toho, aké má auto a koľkokrát bol na dovolenke?..a čo si môže dovoliť kúpiť?..pýtam sa, pravdaže, ironicky,lebo dnes som si na lavičke vypočula zaujímavý debat,kde moje susedy prepierali jednu spoločnú známu, veľmi múdru, sčítanú a dobrú dušu-mávnutie rukou a výraz "ááá, to je len taká chudera" a na moju otázku,ako sa to "chudera" prejavuje, odpoveď "a čo má?..veď nemá ani na dovolenku!".....poukázala som na to, že baba je múdra s veľkým M,ale, to je nič!...
wagner
12.09.12,19:06
..

..ojoj!..a už neplatí, že človek sa posudzuje podľa toho, aké má auto a koľkokrát bol na dovolenke?..a čo si môže dovoliť kúpiť?..pýtam sa, pravdaže, ironicky,lebo dnes som si na lavičke vypočula zaujímavý debat,kde moje susedy prepierali jednu spoločnú známu, veľmi múdru, sčítanú a dobrú dušu-mávnutie rukou a výraz "ááá, to je len taká chudera" a na moju otázku,ako sa to "chudera" prejavuje, odpoveď "a čo má?..veď nemá ani na dovolenku!".....poukázala som na to, že baba je múdra s veľkým M,ale, to je nič!...

To nehovoríš o mne?:D
buchač
12.09.12,19:07
Anna ....nie máme .....Ty predsa máš a preto si mu dala aj ten hlas .....či ..???
pepsikova
12.09.12,19:12
To nehovoríš o mne?:D..

..nie, určite nie!..ale vidíš, takto sa posudzujeme pri debate..ale-keby som tam nebola sedela, kludne to mohlo byť aj o mne-tiež som nebola na dovolenke...
..akoby si nepoznala život na dedine..každý o každom všetko vie lepšie, než on sám...
wagner
12.09.12,19:24
..

..nie, určite nie!..ale vidíš, takto sa posudzujeme pri debate..ale-keby som tam nebola sedela, kludne to mohlo byť aj o mne-tiež som nebola na dovolenke...
..akoby si nepoznala život na dedine..každý o každom všetko vie lepšie, než on sám...
Máš pravdu, preto som nechala narásť trojmetrový živý plot. Jeden sused má komentár - vraj mŕtva ulica, nemá si s kým poklebetiť. Ale najväčší problém má so mnou - nevidí ma a nemôže ma osiehovárať:eek:
pepsikova
12.09.12,19:38
Máš pravdu, preto som nechala narásť trojmetrový živý plot. Jeden sused má komentár - vraj mŕtva ulica, nemá si s kým poklebetiť. Ale najväčší problém má so mnou - nevidí ma a nemôže ma osiehovárať:eek:..

..no však ho pošli bývať do činžáku...bude mať rušno ,aj sa mu preje!...
pepsikova
12.09.12,19:39
...de sú šecci?..zase tu zhasnem a potom si niekto opluje mobil, narazí palec, alebo pojde po tme do chladnice pre zmrzku a vybere vňaťku!...


..ozaj, neviete niekto, čo je s alabutom?..má dáku dlhú výdrž!..
misoft
12.09.12,19:43
Takže sme spustili 3. diel akčnej besedy "Čo sa mi..........." - kam sa na nás hrabú tvorcovia rôznych filmových trhákov (napr. Smrtnonosná zbraň 1-2-3, Smrtonosná pasta 1-2-3).
Taký scenár, aký tu tvoríme, ani sám George Lucas, Martin Scorsese, Woody Allen a ďalší nikdy nenapíšu :D
pepsikova
12.09.12,19:46
Takže sme spustili 3. diel akčnej besedy "Čo sa mi..........." - kam sa na nás hrabú tvorcovia rôznych filmových trhákov (napr. Smrtnonosná zbraň 1-2-3, Smrtonosná pasta 1-2-3).
Taký scenár, aký tu tvoríme, ani sám George Lucas, Martin Scorsese, Woody Allen a ďalší nikdy nenapíšu :D..

..že akí sme dobrí!!...
misoft
12.09.12,20:13
Nááááá a jako - už len ten Holý Vúd nám chýba. :D:D
srska
12.09.12,20:15
misoft
12.09.12,20:15
To bol len malý kúštik - ide zima, opäť to primrzne :D
sito
12.09.12,20:39
Marcel oni nás tu nechcú ja mám to isté cez všetky 3 prehliadače. Je pravda, že kde je toho menej asi načíta trochu skôr. Okolo obeda som to vzdala, ale aj teraz pokračujem v strhujúcom tempe.

Nooo!?

Tiež sa mi to tak zdalo, reku kašlem na to! Čo už?


dačo iné sitko - mne ide oky

Zdravím!

Inak, isto dačo iné, keď aj Anik má taký malý problémik.

Ale teraz už ako Švajčiarske hodinky, ide.

Už je to to iné?

Alebo, už je to iné!

:);)
AlaNR
13.09.12,04:55
Nemám ruky, nemám nohy - nejde mi internet. Poobede absolvujem telefonát telekomunistom, ak nepomôžu, ruším ich...
Včera vypadol signál aj na internet aj na magio cca o siedmej večer.
Nepomohlo ani vypínať, čakať 10sekúnd (čakala som vyše štvrťhodiny) ani ništ...
srska
13.09.12,05:03
Nemám ruky, nemám nohy - nejde mi internet. Poobede absolvujem telefonát telekomunistom, ak nepomôžu, ruším ich...
Včera vypadol signál aj na internet aj na magio cca o siedmej večer.
Nepomohlo ani vypínať, čakať 10sekúnd (čakala som vyše štvrťhodiny) ani ništ...prejdi napr. na swan:
https://www.max.sk/sk
v mojom prípade len internet - za 5 rokov 2 výpadky (1x 1,5 dňa - krádež swan elektroniky v bytovom dome + 1x 8 hodín - silná búrka)
pepsikova
13.09.12,05:12
...dobré ráno vám a krásny upršaný deň..konečne prší tak, ako kedysi,pekne, pomaly a výdatne...a tak dávam kávu a čajík pekne pod dáždnik,alebo na krytú terasku, alebo kam chcete...a nech vás nič nenajeduje dnes...
..mne keď naposledy vypadlo mágio, to nebola ani búrka, museli prísť vymeniť obidva boxy...ale internet-má problém mááálokedy...a keď niečo, volám a oni riešia...tak držím palčoke Ale, nech jej vrátia ručičky a nožičky a to hneď!...
..a inak nič..
AlaNR
13.09.12,05:12
prejdi napr. na swan:
https://www.max.sk/sk
v mojom prípade len internet - za 5 rokov 2 výpadky (1x 1,5 dňa - krádež swan elektroniky v bytovom dome + 1x 8 hodín - silná búrka)

Díky, veľmi zaujímavá ponuka.
Telekomunisti chcú odo mňa 44 Eur mesačne za balík telefón - TV - internet...
Pritom asi nič iné špeciálne v tomto balíku nemám... si myslím...
pepsikova
13.09.12,05:17
Díky, veľmi zaujímavá ponuka.
Telekomunisti chcú odo mňa 44 Eur mesačne za balík telefón - TV - internet...
Pritom asi nič iné špeciálne v tomto balíku nemám... si myslím.....

..jáááj, to máš zvýhodnený balík!..platíš aj za to, že u nich si!...ja mám internet 13.24€-ale od iného dodávača a magiro 22.95...
buchač
13.09.12,05:49
Nemám ruky, nemám nohy - nejde mi internet. Poobede absolvujem telefonát telekomunistom, ak nepomôžu, ruším ich...
Včera vypadol signál aj na internet aj na magio cca o siedmej večer.
Nepomohlo ani vypínať, čakať 10sekúnd (čakala som vyše štvrťhodiny) ani ništ...

...hm ...môj názor je nepodstatný síce ....

Nevypína sa len samotný prístroj - router , ALE aj pripojenie zo siete je vytiahne na dobu určitú ....
Aj mne sa už stalo ...
Vytiahnutie routera z elektrickej siete
Doba určitá ...cca 30 sekúnd počkať
Následné pripojenie routera do elektrickej siete
Počkať , pokiaľ všetky letky po tom blikaní svietia na plno
Zapnutie samotného routera

...podotýkam , že nie som zákazníkom ružových , fialových , či iných ...ale u UPC ...
mimi
13.09.12,05:51
Dobré ránko :) v práci je kosa..kua ....tak si tu musím viac dýchať, aby bolo teplo. Asi naozaj začnem pozerať predpoveď počasia. :--- Jeseň a zimu mám rada, len si musím na vchodové dvere napísať : OBLEČ SA. :---
MarcelkaT
13.09.12,05:56
Dík za čajík, ale u nás neprší a svieti slniečko. Pošli trošku dáždika aj nám ,prosííímm...
AlaNR
13.09.12,05:57
...hm ...môj názor je nepodstatný síce ....

Nevypína sa len samotný prístroj - router , ALE aj pripojenie zo siete je vytiahne na dobu určitú ....
Aj mne sa už stalo ...
Vytiahnutie routera z elektrickej siete
Doba určitá ...cca 30 sekúnd počkať
Následné pripojenie routera do elektrickej siete
Počkať , pokiaľ všetky letky po tom blikaní svietia na plno
Zapnutie samotného routera

...podotýkam , že nie som zákazníkom ružových , fialových , či iných ...ale u UPC ...

Akože nepodstatný???!!!:eek:
toto som tiež vyskúšala, len nie na 30 sekúnd, trošku kratšie, router vyblikuje jak farebná hudba, ale nereguje na nič.
Zatracení ružoví...
No uvidím, keď prídem domov, čo vyriešim.

Naposledy mi povedali u telekomunistov pri podobnom probléme, že toto je "nad rámec ich ochoty pomôcť" a nabudúce si to mám vedieť vyriešiť... (za tri roky sa mi takéto niečo stalo 2x) ...
Sakra, keby nebolo treba platiť podľa zmluvy pokutu, tak by som ich poslala... kae-tae
mimi
13.09.12,05:59
Teraz som sa v rádii dozvedela, že je "Deň pozitívneho myslenia";):D
buchač
13.09.12,06:01
Akože nepodstatný???!!!:eek:
toto som tiež vyskúšala, len nie na 30 sekúnd, trošku kratšie, router vyblikuje jak farebná hudba, ale nereguje na nič.
Zatracení ružoví...
No uvidím, keď prídem domov, čo vyriešim.

Naposledy mi povedali u telekomunistov pri podobnom probléme, že toto je "nad rámec ich ochoty pomôcť" a nabudúce si to mám vedieť vyriešiť... (za tri roky sa mi takéto niečo stalo 2x) ...
Sakra, keby nebolo treba platiť podľa zmluvy pokutu, tak by som ich poslala... kae-tae
...všetko má svoj čas .....
Reset trvá nejakú dobu ...opodstatnenie to má....

Niekedy aj opakovanie je matkou múdrosti ....
pepsikova
13.09.12,06:02
Teraz som sa v rádii dozvedela, že je "Deň pozitívneho myslenia";):D..

..no, to máme každý deň..pokiaľ nás niečo nenasjeduje..
mimi
13.09.12,06:05
..

..no, to máme každý deň..pokiaľ nás niečo nenasjeduje..

To je pravda:-)... ale dnes to máme predpísané ako povinnosť :-))
srska
13.09.12,06:16
Teraz som sa v rádii dozvedela, že je "Deň pozitívneho myslenia";):Dhéééj? idem pourgovať dlžníkov:D
Tweety
13.09.12,06:19
héééj? idem pourgovať dlžníkov:D
Vlado, ale čo ak aj dlžníci majú dnes pozitívne myslenie? :)
srska
13.09.12,06:20
Vlado, ale čo ak aj dlžníci majú dnes pozitívne myslenie? :)tak im ho ešte viac spozitívnim:)
Mila123
13.09.12,06:21
túto tému by bolo vhodné zrušiť, veď je to choré......


http://www.porada.sk/t119624-duchovny-liecitel.html#post2141470
srska
13.09.12,06:25
túto tému by bolo vhodné zrušiť, veď je to choré......


http://www.porada.sk/t119624-duchovny-liecitel.html#post2141470len som tému preletel - záver (môj): zmeniť prostredie + zmeniť babu + vážiť si najbližšie okolie a seba
willma
13.09.12,06:37
nájdu sa aj chorejšie témy - odkazy nepridávam, nemienim ich propagovať ;)
buchač
13.09.12,06:46
len som tému preletel - záver (môj): zmeniť prostredie + zmeniť babu + vážiť si najbližšie okolie a seba

....kúúúúa .........nepomáha ..........:rolleyes:
srska
13.09.12,06:54
....kúúúúa .........nepomáha ..........:rolleyes:to je už potom posledné štádium, zostáve len .... alebo porada
kukučka
13.09.12,06:56
Veď je to stará téma z 2009, zbytočne písať. Alebo 3x šťuk ;)
asedma
13.09.12,08:04
pepsi obec ti bude povdacna, ja tiez
asedma
13.09.12,08:05
pepsi dik, vsetko je mozne, clovek nikdy nevie..
VieraPopluharova
13.09.12,08:14
túto tému by bolo vhodné zrušiť, veď je to choré......


http://www.porada.sk/t119624-duchovny-liecitel.html#post2141470

Plne s Tebou súhlasím, prečítala som si ju, napísala svoj názor a navrhla zrušiť,totálna blbosť......
asedma
13.09.12,08:40
..skoda, ze som nemala pri sebe mobil..nastvala ma teta byvajuca na prizemi..vypusti si fenu von cez okno, co by sa unuvala ist v dazdi von, hava sa vyspini na chodnik a sup zase cez oblok domov..:eek:..kvoli takymto psickarom boli niektori havovia v nasom okoli otraveni..:mee:
pepsikova
13.09.12,08:43
..skoda, ze som nemala pri sebe mobil..nastvala ma teta byvajuca na prizemi..vypusti si fenu von cez okno, co by sa unuvala ist v dazdi von, hava sa vyspini na chodnik a sup zase cez oblok domov..:eek:..kvoli takymto psickarom boli niektori havovia v nasom okoli otraveni..:mee:..

..a čo si urobila?..ja som tiež psíčkar, ale baba by mala popr**li!..taký krik by som s ňou narobila, že by bol celý činžák hore nohami!...nech sa hanbí, hnusoba!
Tweety
13.09.12,08:45
..

..a čo si urobila?..ja som tiež psíčkar, ale baba by mala popr**li!..taký krik by som s ňou narobila, že by bol celý činžák hore nohami!...nech sa hanbí, hnusoba!
Pepsi, a kde sú fotečké tých bosorečiek, čo si raz sľúbila, ha?
pepsikova
13.09.12,08:47
Pepsi, a kde sú fotečké tých bosorečiek, čo si raz sľúbila, ha?..

..zabudla som!..ale ak potrebuješ vedieť, či náhodou neklamem, opýtaj sa terezkymarie...
...a mohlo ma to napadnúť včera, chvílu som posedela medzi nimi, no, milé sú, fšak čo už!..
evuš
13.09.12,08:49
Pepsi, a kde sú fotečké tých bosorečiek, čo si raz sľúbila, ha?

..tak to som zvedavá i ja... a nakoľko mám už pár dní náladu pod bodom mrazu, nejaké "potešeníčko" by mi hrozne bodlo...;)
Tweety
13.09.12,08:50
no teda, to si ako predstavuješ zabúdať, vari už máš na to vek?
asedma
13.09.12,08:51
..

..a čo si urobila?..ja som tiež psíčkar, ale baba by mala popr**li!..taký krik by som s ňou narobila, že by bol celý činžák hore nohami!...nech sa hanbí, hnusoba!

..no nist, len som sa spytala, ze ci je to fena, lebo nas havo za nou ako divy skoro cez okno skocil..mala som problem udrzat havina, parazol, sacok s exkrementami..no ved si ju podam este dnes..
Tweety
13.09.12,08:51
raz vidieť je lepšie, ako stokrát počuť
srska
13.09.12,08:52
..

..a čo si urobila?..ja som tiež psíčkar, ale baba by mala popr**li!..taký krik by som s ňou narobila, že by bol celý činžák hore nohami!...nech sa hanbí, hnusoba!
na kazanskej 5b potrebujeme psíčkarského žandára: pepsi, nesceš chodiť na týždňovky?

už som chcel vyvesiť na zábradlie balkónu bilboard s textom: "nech vám serú pred vlastnými dverami a nie tu"

pepsi, myslíš, že by pochopili?
pepsikova
13.09.12,08:53
nie, vek na zabúdanie nemám, teda, ale kopu iných starostí..bosorky som neriešila...
pepsikova
13.09.12,08:56
na kazanskej 5b potrebujeme psíčkarského žandára: pepsi, nesceš chodiť na týždňovky?

už som chcel vyvesiť na zábradlie balkónu bilboard s textom: "nech vám serú pred vlastnými dverami a nie tu"

pepsi, myslíš, že by pochopili?..

..no vieš, my máme mólo vedľa potoka, 3 kilometre dlhé a veľkú lúku, u nás si už zvykli venčiť tam, je to pre psíčkárov...a kto obchádza okolo činžáku a niekto ho vidí,tak ten si radšej pozbiera...
...tu kričíme ,a nie len ja, tak sú účenliví...nejako treba začať, skús ty robiť žandára, budeš mať povesť ako ja a mne rovní -ale ľudia si zvyknú...

(vieš, zhúknuť z 5 poschodia " to kde sa ti vysral ten pes? užaj to pozbieraj! ""- tak to neny sranda, to susedia pootvárajú okná a vinník si to dobre zapamatuje!
trisestri
13.09.12,09:01
kukam americky Ano sefe-nuz amici tiez ziadna slava-spinave kuchyne,zamestnanci co kradnu,neschopny majitelia,zakaznici spekulanti,hadajuci sa personal,lenivy kuchari,svaby v kuchyni a pod.
pepsikova
13.09.12,09:05
...a idem robiť slivkové gule...kto chce, nech príde na obed...
srska
13.09.12,09:05
..

..no vieš, my máme mólo vedľa potoka, 3 kilometre dlhé a veľkú lúku, u nás si už zvykli venčiť tam, je to pre psíčkárov...a kto obchádza okolo činžáku a niekto ho vidí,tak ten si radšej pozbiera...
...tu kričíme ,a nie len ja, tak sú účenliví...nejako treba začať, skús ty robiť žandára, budeš mať povesť ako ja a mne rovní -ale ľudia si zvyknú...

(vieš, zhúknuť z 5 poschodia " to kde sa ti vysral ten pes? užaj to pozbieraj! ""- tak to neny sranda, to susedia pootvárajú okná a vinník si to dobre zapamatuje!lúku som videl aj s tvojim šarkym na inom portáli, robím žandára - niektorí pochopili, niektorí sa ma opýtajú (zvyčajne paničky) "s čím máte problém?" - odpoviem: "to vaše hovno pod mojím oknom stojí za hovno, tak si ho spratajte, keď sú vaši sráči bordelári"
pepsikova
13.09.12,09:06
..mojko ty sa nudíš,..taký hnus je škoda elektriny..príď mi radšej povysávať, aj obed ti dám..
AlaNR
13.09.12,09:10
kukam americky Ano sefe-nuz amici tiez ziadna slava-spinave kuchyne,zamestnanci co kradnu,neschopny majitelia,zakaznici spekulanti,hadajuci sa personal,lenivy kuchari,svaby v kuchyni a pod.

Tam je to strašnejšie, ako u nás.
Tiež som to pozerávala, no des a hrúúza...
srska
13.09.12,09:12
Tam je to strašnejšie, ako u nás.
Tiež som to pozerávala, no des a hrúúza...preto nejem napr. v čínskych reštikách v sk
trisestri
13.09.12,09:13
ani sebe nevysavam a slivkove gule su sladke,ja radsi daco vacej mesite
pavol54
13.09.12,09:39
Tam je to strašnejšie, ako u nás.
Tiež som to pozerávala, no des a hrúúza...
to je komunistická propaganda veď v amerike je všetko najlepšie spýtaj sa tých čo ameriku vychvaľujú ako sú sami najlepší a najdemokratickejší najčistejší. To len my žijeme v podmienkach 100 rokov za opicami
wagner
13.09.12,10:21
KatarinaNR
13.09.12,10:26
no ten úvod nemá chybu :)
trisestri
13.09.12,10:45
MarcelkaT
13.09.12,11:38
Trošku na dobrú náladu:

Potkají se dvě známé a ta jedna povídá:
"Představ si, že ten můj je 300%-ní impotent!
Ta druhá na to:
"Prosím Tě, snad stoprocentní, ne?"
A ta první povídá: "Ne, 300- procentní.
Představ si, že ten blbec jel na lyžích a utrhnul si ho o větev, jak letěl a dopadnul, tak si ukousnul jazyk a než ho přišli zachránit, tak mu umrzly i prsty!!!"
KatarinaNR
13.09.12,11:41
veľmi pekné, až mi je ľúto, že takáto dovolenka možno až o rok :-(
Stanislav 1975
13.09.12,11:42
prejdi napr. na swan:
https://www.max.sk/sk
v mojom prípade len internet - za 5 rokov 2 výpadky (1x 1,5 dňa - krádež swan elektroniky v bytovom dome + 1x 8 hodín - silná búrka)
Ja mám tiež firmu na ktorú nedám dopustiť,ale je to len petržalská firma za 5 rokov 1 výpadok a skoro vobec to neplatím, za 5 rokov som zaplatil asi 5 mesiacov- vždy na vianoce moje decká vyhrajú sútaž a najkrajšiu pohladnicu a celý rok mám zadarmo a tak sa to opakuje 4 roky :-)))
Stanislav 1975
13.09.12,11:44
Trošku na dobrú náladu:

Potkají se dvě známé a ta jedna povídá:
"Představ si, že ten můj je 300%-ní impotent!
Ta druhá na to:
"Prosím Tě, snad stoprocentní, ne?"
A ta první povídá: "Ne, 300- procentní.
Představ si, že ten blbec jel na lyžích a utrhnul si ho o větev, jak letěl a dopadnul, tak si ukousnul jazyk a než ho přišli zachránit, tak mu umrzly i prsty!!!"


akože jazyk je aj tak najdoležitejší- aspon tak ženy vravia...:D
KatarinaNR
13.09.12,11:44
Stanislav 1975
13.09.12,11:48
Česi asi prestanú piť :-)

http://ekonomika.etrend.sk/svet/alkohol-zabil-v-cesku-uz-17-ludi-policia-zatyka.html

Neviem, ja by som to bral vážne- je to terorizmus,úbohosť a škandál- toto sa míože stat aj u nás lahko- dáš si pol deci a umreš, v najlepšom prípade oslepneš a to je hnus a toho čo toto robí by mali upáliť na Václavaku a verejne...-je to hyenzmus...
AlaNR
13.09.12,11:50
pepsikova
13.09.12,11:57
..no, asi treba zabrániť pašovaniu akloholu, štát predsa prichádza o ťažké prachy...čochvíľa to bude aj u nás!...a onedlho sa semotamo vyskytnú aj otravy cigaretami...treba nejako ukočírovať morálku,čo je lacnejšie, to je lepšie aj keď je to polské, alebo ukrajinské..nejako mi ani nepríde ľúto...ak potrebujem alkohol, kúpim si v obchode,ale viem aj inak minúť peniaze...takéto vírusy sú asi potrebné,aby si ľudia uvedomili vlastnú cenu...
MarcelkaT
13.09.12,12:00
To ako vieš?
AlaNR
13.09.12,12:06
trisestri
13.09.12,12:06
treba pit pivo a vino /tvrdy len z overenych zdrojov-ved ten pasovany bol furt smejd,bolo otazka casu kedy sa daco stane,len smutne ze sme ako v zaostalych krajinach-otravy a pod/
len ma tiez zaraza ako pise Pepsi ze tie danove uniky a rizika statne organy nezaujimaju, hlavne ze trestne stihaju niekoho co si pre seba vypali par kvalitnych litrikov zo svojho ovocia.
lenkak
13.09.12,12:08
ja som si včera večerom vychutnala jedného predavača: chcela som informácie ohľadom IT, dal taký malý základ, že to som si prečítala aj na papieriku k tomu výrobku- tak to teda nie, to mi teda rozhodne nestačilo. Predavač nechápal a manžel sa obďaleč chichúňal. Keď sme s mužom začali debatu čo by bolo lepšie, tak to už nechápal vôbec. :eek: :D
Sme sa teda dobre obaja pobavili, nuž nemal sa ma pýtať na farbu výrobku, že práve farba najviac zaujíma ženy, no natrafil na mňa. :D
avalik
13.09.12,12:09
poobedne kafe nebude? :D

tak si dajte so mnou ... a kto je na cajicek, tak tiez nech sa ponukne :)

http://24.media.tumblr.com/tumblr_m53u75TPOM1qkww7to1_500.jpg

http://25.media.tumblr.com/tumblr_m92sq7EkzO1qkww7to1_500.gif

Nasla som aj recepisek na Francuzske makaronky : http://www.marthastewart.com/318387/french-macaroons

(http://www.marthastewart.com/318387/french-macaroons)
a tu je slovenska verzia: http://varecha.pravda.sk/recepty/francuzske-macarons-fotorecept/14084-recept.html
pepsikova
13.09.12,12:47
tie keksíčky vyzerajú lákavo!..to je vlastná tvorba, mojík?..daj recepis..:)
pepsikova
13.09.12,13:11
..večerné pohľady na ALPY- pre dôchodcov...
avalik
13.09.12,13:25
tak uz aj recepisek je na svete :)
KatarinaNR
13.09.12,13:48
ja viem, že je to vážne, len som to chcela odľahčiť
AlaNR
13.09.12,13:57
asi ma včera počuli vymenovávať gynekologické a urologické termíny, lebo už internetujem :D :D
Anik
13.09.12,14:30
Neviem či ste už zistili, ale mňa dnes vééééééééľmi potešila Zitka a jej návrat k nám

posúvam
buchač
13.09.12,14:33
treba pit pivo a vino /tvrdy len z overenych zdrojov-ved ten pasovany bol furt smejd,bolo otazka casu kedy sa daco stane,len smutne ze sme ako v zaostalych krajinach-otravy a pod/
len ma tiez zaraza ako pise Pepsi ze tie danove uniky a rizika statne organy nezaujimaju, hlavne ze trestne stihaju niekoho co si pre seba vypali par kvalitnych litrikov zo svojho ovocia.

...nejde o to či pašovaný alebo nie .......

Keď chlastať , tak poriadne a kvalitne ......v preklade .....poriadne kvalitný alkohol .....
To znamená , že overenú a fakt kvalitnú značku ......veď kto dnes dokáže napančovať povedzme Bačiho , Starého Dedu , Poľovníka , ...a iné ????

Zaostalosť krajiny by som do toho nemontoval ...........tu ide o cieľavedomosť , honba za majetkom , vidina vysokého zisku ...

Hm ....a tie cigarety pašované z Ukrainy tiež nie nejaké terno .....nedal by som do huby ....
srska
13.09.12,14:43
...nejde o to či pašovaný alebo nie .......

Keď chlastať , tak poriadne a kvalitne ......v preklade .....poriadne kvalitný alkohol .....
To znamená , že overenú a fakt kvalitnú značku ......veď kto dnes dokáže napančovať povedzme Bačiho , Starého Dedu , Poľovníka , ...a iné ????

Zaostalosť krajiny by som do toho nemontoval ...........tu ide o cieľavedomosť , honba za majetkom , vidina vysokého zisku ...

Hm ....a tie cigarety pašované z Ukrainy tiež nie nejaké terno .....nedal by som do huby ....najleší bol za totáča z lachemy brno - v zelenývch fľaškách štvordeviatkový - narobili sme s toho etylalkoholu čo sme chceli - dozreli višne, šup do fľaše - po mesiaci krv a zostali len kôstky a kožka - potom sme zarobili:D. keď bol v zime krút - za frťana čistý rovno z fľašky do čaju
misoft
13.09.12,14:58
Ani nemám žiadnych "farebných" ani upece, súkromá firmička - za 5 rokov len 3 výpadky
trisestri
13.09.12,16:44
statna loteria z pokladnicnych blockov-teraz sa znovu Kazimir predviedol,fakt zufalstvo a neschonost bojovat proti danovym unikom,alebo skor neochota,lebo ak sami neznaju,tak dostali kopu uzitocnych napadov alebo podnetov/ alebo aj tak treba odmenit svojich,?/
pepsikova
13.09.12,16:52
statna loteria z pokladnicnych blockov-teraz sa znovu Kazimir predviedol,fakt zufalstvo a neschonost bojovat proti danovym unikom,alebo skor neochota,lebo ak sami neznaju,tak dostali kopu uzitocnych napadov alebo podnetov/ alebo aj tak treba odmenit svojich,?/..

..akurát som to čítala!..niekto u nás objavil ameriku!..a predčasom tu bol príspevok o tejto lotérii, ktorá už beží dlho rokov neviem kde, ale vôbec tam nemajú daňové úniky!..tak fuha!..hladala som to v mojich emailoch, ale asi je to už fuč...
http://tvnoviny.sk/sekcia/spravy/domace/slovensko-bude-mat-novu-unikatnu-loteriu.html
pavol54
13.09.12,16:59
..

..akurát som to čítala!..niekto u nás objavil ameriku!..a predčasom tu bol príspevok o tejto lotérii, ktorá už beží dlho rokov neviem kde, ale vôbec tam nemajú daňové úniky!..tak fuha!..
http://tvnoviny.sk/sekcia/spravy/domace/slovensko-bude-mat-novu-unikatnu-loteriu.html
lenže predpokladom úspechu by museli byť len také pokladnice kde sa text na bločkoch nestratí po pár dňoch
pepsikova
13.09.12,17:13
lenže predpokladom úspechu by museli byť len také pokladnice kde sa text na bločkoch nestratí po pár dňoch..

..jáááj, mojko, a čo si myslel, že oni to domyslia do konca?..to sotva, aj to veľmi ťažko!..
trisestri
13.09.12,17:21
..

..akurát som to čítala!..niekto u nás objavil ameriku!..a predčasom tu bol príspevok o tejto lotérii, ktorá už beží dlho rokov neviem kde, ale vôbec tam nemajú daňové úniky!..tak fuha!..
http://tvnoviny.sk/sekcia/spravy/domace/slovensko-bude-mat-novu-unikatnu-loteriu.html

lenze u nas nie je ten hlavny problem v blockoch-s.r.o bez zamestnancov,Varehovci,tisice vagonov zelezneho srotu ktory nikto nikdy nevidel a v kazdom okrese minimalne 5 experti ktory sa zivia pdvodmi s dph.
druha poznamka-blocky ludia dostavaju v obchdoch,silne pochybujem ze kvoli loterii zrazu budu v ovela vacsej miere sebe ich pytat od trhovnikov,od kamaratov krcmarov,na burzach,jarmkoch atd-vseobecne sa vie kde su notoricky tie velke uniky,len konrolori a daniari sa tvaria ako nevedkovia-tam kde to funguje je to pravdepodobne nie iba v tej loterii,je to aj o obcianskej a spotrebitelskej uvedomolosti, suboru inych opatreni mensej prepojenosti spolocenskych a verejnych väzieb-povedane u nas ludia sa poznaju,ruka ruku myje,v azijskych krajinach pri hustote obyvatelstva tento problem odpada./takze menej kamosov od ktorych nepytaju blocky a menej dovodov na ostychavost ich pytat/
buchač
13.09.12,17:25
..

... že oni to domyslia do konca?..to sotva, aj to veľmi ťažko!..

Otázka od nezainteresovaného :

" Kto ONI .....???
buchač
13.09.12,17:29
...he - he ........tak - tak .....hm - hm ......
pepsikova
13.09.12,18:30
...ako je tu ticho!..asi fšetci kukajú sultáňa...predposledný diel...a zajtra veľké finále...škoda!..že ?...http://www.celysvet.cz/skin/smile/s8785.gif (http://www.celysvet.cz/smile-kod?c=8785)
avalik
13.09.12,18:34
pepsikova
13.09.12,18:45
...
pavol54
13.09.12,18:47
lenze u nas nie je ten hlavny problem v blockoch-s.r.o bez zamestnancov,Varehovci,tisice vagonov zelezneho srotu ktory nikto nikdy nevidel a v kazdom okrese minimalne 5 experti ktory sa zivia pdvodmi s dph.
druha poznamka-blocky ludia dostavaju v obchdoch,silne pochybujem ze kvoli loterii zrazu budu v ovela vacsej miere sebe ich pytat od trhovnikov,od kamaratov krcmarov,na burzach,jarmkoch atd-vseobecne sa vie kde su notoricky tie velke uniky,len konrolori a daniari sa tvaria ako nevedkovia-tam kde to funguje je to pravdepodobne nie iba v tej loterii,je to aj o obcianskej a spotrebitelskej uvedomolosti, suboru inych opatreni mensej prepojenosti spolocenskych a verejnych väzieb-povedane u nas ludia sa poznaju,ruka ruku myje,v azijskych krajinach pri hustote obyvatelstva tento problem odpada./takze menej kamosov od ktorych nepytaju blocky a menej dovodov na ostychavost ich pytat/
Slovenský národ je veľmi hravý, za takých dajme tomu 100 000 € výhry budem tie bločky pýtať aj od brata o niet takého kamoša za ktorého by som túto šancu obetoval prišiel onehdá za mnou kámoš aby som napísal dopis niekoľkým ďalším a prvému poslal tisíc korún že ak nepreruším reťaz tak vyhrám neviem koľko keď odchádzal tak som mal o kamoša menej . alebo to šialenstvo s vrchnáčikmi od nápojov a čo ja viem ešte čo.
sami si vyberáme dpháčku sami si budeme kontrolovať aj doklady koľko sa ušetrí daňových kontrolórov
pepsikova
13.09.12,18:48
..hm..nejako sa mi množia predbežné výhry..ku koncu roka...tak zdieľaj a si v hre, tamto zdieľaj a výhru máš istú...už sa len začnem tešiť a rozmýšlať, kam všetky tie výhry dám..ak vyhrám, teda, no...čo nebolo, velmi friško móže byť...
..a keďže nikomu dnes večer nejde internet, idem het...
srska
13.09.12,18:51
ja zírám - pani jílková (čt1) je in - blúzička super:)
pepsikova
13.09.12,18:52
Slovenský národ je veľmi hravý, za takých dajme tomu 100 000 € výhry budem tie bločky pýtať aj od brata o niet takého kamoša za ktorého by som túto šancu obetoval prišiel onehdá za mnou kámoš aby som napísal dopis niekoľkým ďalším a prvému poslal tisíc korún že ak nepreruším reťaz tak vyhrám neviem koľko keď odchádzal tak som mal o kamoša menej . alebo to šialenstvo s vrchnáčikmi od nápojov a čo ja viem ešte čo.
sami si vyberáme dpháčku sami si budeme kontrolovať aj doklady koľko sa ušetrí daňových kontrolórov..

..ale nieee..nikto ti nedá svoje bločky..budeme si ich lepiť doma do zošita a pri žrebovaní snoriť, či sme nevyhrali..teda, nááhodou!...lebo všetky registrované pokladne budú svoje blokované nákupy posielať do centrálneho skladu záznamu nákupov a tam sa potom bude losovať...tuším, že takto by to malo byť vymyslené...alebo -aj mýliť sa môžem...čojáviem?...:)
AlaNR
13.09.12,19:05
ja zírám - pani jílková (čt1) je in - blúzička super:)

Druhá Bubílková, aj tá sa vedela dogabať... :D
srska
13.09.12,19:09
Druhá Bubílková, aj tá sa vedela dogabať... :Djílková má výhodu - keď ju vidím, tak sa neľakám:D
AlaNR
13.09.12,19:44
Aby sme sa náhodou tento týždeň nenudili - pohotovosť... :(

Do šlaka aj so zmenou počasia, dóchodkyňa to dobre nezvláda...
Anik
13.09.12,19:52
[QUOTE=pepsikova;2141994]..hm..nejako sa mi množia predbežné výhry..ku koncu roka...tak zdieľaj a si v hre, tamto zdieľaj a výhru máš istú...už sa len začnem tešiť a rozmýšlať, kam všetky tie výhry dám..ak vyhrám, teda, no...čo nebolo, velmi friško móže byť...

pepsi a čo potom tá ďalšia radosť 19 % daň + 14% odvod do ZP - to je radosti a napĺňanie bezbrehých kás
wagner
13.09.12,20:41
Dnes ujo Jurčovič zahlodal pri najlepšom počasí. Že preto bolo dnes v BA taká zima, lebo mal pohreb bývalý riaditeľ SHMU a aj počasie sa s ním prišlo rozlúčiť. :confused: Neviem, ale u nás sa to hovorí úplne inak. Že keď niekto zomrie a veľmi banuje za životom, tak na jeho pohrebe prší. Keď nie, tak je pekne. Ale neviem prečo bolo zima u nás, keď tu nikto nezomrel, to by som rada vedela:eek:
wagner
13.09.12,20:42
Ani ja som nemohla v noci spať. To už ide asi s vekom
wagner
13.09.12,20:43
Mne ide ale neskoro, až keď si robotu porobím
wagner
13.09.12,20:46
..večerné pohľady na ALPY- pre dôchodcov...
Ale si dopadla, keď sa musíš dívať na také ALPY:D
misoft
13.09.12,21:02
Mám dojem, že niekde v Ázii - marí sa mi Filipíny.
misoft
13.09.12,21:10
budeme si ich lepiť doma do zošita a pri žrebovaní snoriť, či sme nevyhrali..teda, nááhodou!...lebo všetky registrované pokladne budú svoje blokované nákupy posielať do centrálneho skladu záznamu nákupov a tam sa potom bude losovať...tuším, že takto by to malo byť vymyslené...
Nóóó náhodou - ten Kazisvět Kažimír to má jóóó dobre premyslené! Všetci budú bločky pýtať, obchodník si nedovolí bokovku, zákazníci budú čakať, čakať - príde zlosovanie, vytiahnu pokladničné bločky a - ouha! - šak on vybledol, nedá sa nič zistiť! Výhra nebude!
A takto štát dosiahne svoje - dane sa budú sypať (šak kontrola - nie?), výhry nebudú ubúdať (šak vyblednuté bločky nečitateľné, ako dokážeš, že si vyhral?).
A keby náhodou motyka vystrelila (bloček sa dá prečítať) - HA - pekne daň z výhry a odvod do ZP vycáluješ!
misoft
13.09.12,21:11
Ale si dopadla, keď sa musíš dívať na také ALPY
Podobné ako pohľad na škótske jazerá:
http://www.gorila.sk/i/imgs_orig/548/187548.jpg
wagner
13.09.12,21:24
Katy a R
13.09.12,21:24
..

..akurát som to čítala!..niekto u nás objavil ameriku!..a predčasom tu bol príspevok o tejto lotérii, ktorá už beží dlho rokov neviem kde, ale vôbec tam nemajú daňové úniky!..tak fuha!..hladala som to v mojich emailoch, ale asi je to už fuč...
http://tvnoviny.sk/sekcia/spravy/domace/slovensko-bude-mat-novu-unikatnu-loteriu.html
.. na Taiwane (asik bol tam na dovolenke;)) http://www.google.com/url?sa=t&rct=j&q=raz%20za%20dva%20mesiace%20%C5%BErebovanie%20blo %C4%8Dkov%20erp&source=web&cd=1&cad=rja&ved=0CC4QFjAA&url=http%3A%2F%2Fwww.podnikam.webnoviny.sk%2Faktua lity%2Fdanove-uniky-riesenim-statna-loteria%2F22353&ei=7FtSUJaVCoij4gSvkIHICg&usg=AFQjCNGJQVGFaxGepI8chaYGYNUBkwCc6g
Katy a R
13.09.12,21:26
.. a možno na takú výhru výnimka bude??? ...
wagner
13.09.12,21:30
AlaNR
13.09.12,21:47
Z našej pohotovosti bola nankoniec záchranka...

Pohotovostná doktorka dala dóchodkyni magnezium, z ktorého jej nikdy nebýva zle, znáša ho veľmi dobre. No ale dóchodkyňa si jedno magnezium dala večer, doktorka sa nepýtala, tak jej dala ďalšie a mama skolabovala... Jazyk jej zapadol, bledá jak stena, ledva jej doktorka otvorila ústa... no hrôza, skoro kriesili aj mňa... Tak rýchlo volali záchranku. Chvalabohu, kým došli, mama bola ako tak pri vedomí. 5 ľudí okolo nej behalo. Dostala infúziu a nechali mi ju doma. Dúfam, že teraz bude spať, veď je vyčerpaná a nebudeme musieť volať znovu záchranku...
Držte päste...
pepsikova
14.09.12,05:17
Z našej pohotovosti bola nankoniec záchranka...

Pohotovostná doktorka dala dóchodkyni magnezium, z ktorého jej nikdy nebýva zle, znáša ho veľmi dobre. No ale dóchodkyňa si jedno magnezium dala večer, doktorka sa nepýtala, tak jej dala ďalšie a mama skolabovala... Jazyk jej zapadol, bledá jak stena, ledva jej doktorka otvorila ústa... no hrôza, skoro kriesili aj mňa... Tak rýchlo volali záchranku. Chvalabohu, kým došli, mama bola ako tak pri vedomí. 5 ľudí okolo nej behalo. Dostala infúziu a nechali mi ju doma. Dúfam, že teraz bude spať, veď je vyčerpaná a nebudeme musieť volať znovu záchranku...
Držte päste.....

..tak dúfam, že dôchodkyňa sa dobre vyspala a je už oki...a že noc bola kludná..držím palčáky, nech je v poriadku..
pepsikova
14.09.12,05:22
Ale si dopadla, keď sa musíš dívať na také ALPY:D..

..no ja som mala aspoň to šťastie, že som si predčasom v tych ozajstných Alpách pobudla 7 týždňov...
pepsikova
14.09.12,05:27
..a tak dávam kaficu na stôl, aj čajík a prajem vám normálny piatok..vonku fajn, čistý luft,ani blato neny, any kaluže...a to, prosím pršalo včera celý deň až do noci...a mohlo ešte aj dnes...
..no ale čo už...len fajn deň vám...hádam to ešte dnes nebude také akútne, aby bolo treba lopatovať sniežik...http://images.anitji.com/hi-hello/015.gif (http://images.anitji.com/hi-hello/015.gif)...takže pohoda!...
truch
14.09.12,05:46
Ahojte, dobré ránko:) Dnes ma dojal tento mail http://send.hromadnyemail.cz/link.php?M=732510&N=461&L=734&F=T
chudáci budúci dôchodcovia, ak stratia prácu a budú robiť na dohodu, budú mať nižší dôchodok:(
BXLmiami
14.09.12,05:57
Nóóó náhodou - ten Kazisvět Kažimír to má jóóó dobre premyslené! Všetci budú bločky pýtať, obchodník si nedovolí bokovku, zákazníci budú čakať, čakať - príde zlosovanie, vytiahnu pokladničné bločky a - ouha! - šak on vybledol, nedá sa nič zistiť! Výhra nebude!
A takto štát dosiahne svoje - dane sa budú sypať (šak kontrola - nie?), výhry nebudú ubúdať (šak vyblednuté bločky nečitateľné, ako dokážeš, že si vyhral?).
A keby náhodou motyka vystrelila (bloček sa dá prečítať) - HA - pekne daň z výhry a odvod do ZP vycáluješ!
Čítala som to na jednej diskusii na Sme,údajne to tak od 50 rokov robia Korejci.Takže ak máte na Kazisveta alebo niekoho z Buartinov ťažké srdce,napíšte v Sme,prečítajú si to cha cha cha.
srska
14.09.12,05:59
Ahojte, dobré ránko:) Dnes ma dojal tento mail http://send.hromadnyemail.cz/link.php?M=732510&N=461&L=734&F=T
chudáci budúci dôchodcovia, ak stratia prácu a budú robiť na dohodu, budú mať nižší dôchodok:(zodrať len zodrať to je cieľ

len tak do pozornosti 150-tim prísediacim ako to robia napr. s dochádzaním za prácou inde: http://www.arbeiterkammer.at/steuer/pendler.htm
srska
14.09.12,06:01
Čítala som to na jednej diskusii na Sme,údajne to tak od 50 rokov robia Korejci.Takže ak máte na Kazisveta alebo niekoho z Buartinov ťažké srdce,napíšte v Sme,prečítajú si to cha cha cha.áno, asi pred 3-4 mesiacmi sa o tom písalo tuším na nejakom blogu
witch
14.09.12,06:03
Moja dcéra si včera pochvalovala, aké je fajne počasie, chladno, mrholí, že už jej to leto liezlo na nervy. A nasledovala každoročne opakovaná otázka, od kedy vie rozprávať, (vždy na prelome VIII / IX) A KEDY UŽ BUDÚ VIANOCE?? Teraz už len z recesie, veď bude mať v decembri 13 rokov. Ale hneď doložila, že už sa teší, až nasneží.. V Jeseníkoch alebo vo Švajčiarsku by sa jej to splnilo..
pepsikova
14.09.12,06:07
srska
14.09.12,06:10
...joj, ani neviem-rozčúlilo?.

http://tvnoviny.sk/sekcia/spravy/krimi-a-nehody/zlodej-si-odniesol-z-ambulancie-v-kosiciach-hotovy-poklad.html

...asi nie!..ten z ambulancie bol aj v štrajkovom výbore?
BXLmiami
14.09.12,06:24
Žeby zubár?
Myslela som že som Vám vtlkla do hlavy kto dával výpovede.
pepsikova
14.09.12,06:26
...Psia duša... - Strana 9 (http://www.facebook.com/l.php?u=http%3A%2F%2Fwww.porada.sk%2Ft200018-p9-psia-dusa.html&h=BAQHSiClzAQHDki9Cno1djpkh7bYAEwmRCbzQVMuau3SrmQ&s=1)
www.porada.sk (http://www.porada.sk/)Pôvodca textu príspevku: Indeed Čo keby ste začali pomáhať ĽUĎOM ?? Napr. ďeťom v detských domovoch ??? To by bolo viacej spoločensky


Približne pred minútou · Páči sa mi to · Odstrániť ukážku


...skoro ma odj**alo!..pozrite, čo mi vyhodilo,keď som dala link na stránku!!!...dávno vymazaný príspevok -ale porada nikdy nespííí...
pepsikova
14.09.12,06:31
buchač
14.09.12,06:51
Ahojte, dobré ránko:) Dnes ma dojal tento mail http://send.hromadnyemail.cz/link.php?M=732510&N=461&L=734&F=T
chudáci budúci dôchodcovia, ak stratia prácu a budú robiť na dohodu, budú mať nižší dôchodok:(


Pán Bohuš mal rovnako ako pán Alojz od roku 1984 až do roku 2010 približne priemerné príjmy. Pri predpoklade, že dôchodková hodnota (viď vyššie) v roku 2015 bude 10,0, jeho dôchodok by po 38 odpracovaných rokoch bol rovnako, ako u pána Alojza:

38 x 1 x 10 = 380 eur

Aj pán Bohuš od roku 2011 pracuje na dohodu. Takto zarába 200 eur mesačne. Od 1. januára 2013 bude aj pán Bohuš platiť z odmeny na dohodu odvody. Pracovať takto bude až do odchodu na dôchodok skraja roku 2015. Na rozdiel od pána Alojza však na dohodu bude pracovať približne len polovicu roka 2013 a polovicu roka 2014.

Dôchodok pána Bohuša bude:

40 x 0,9394 x 10 = 375,76 eura …

Výpočet priemerného osobného mzdového bodu: (27 rokov x 1 + 2 roky x 0,12) / 29 rokov = 0,9394

Pán Bohuš nielenže zarobí málo, ale pracuje na dohodu v rokoch 2013 a 2014 vždy len polroka. Preto sú jeho osobné mzdové body za roky 2013 a 2014 oproti pánovi Alojzovi polovičné – namiesto 0,25 len 0,12. A tak sa “pokazí” priemerný osobný mzdový bod pána Bohuša ešte viac. Dôsledkom bude dôchodok pána Bohuša nižší o vyše 4 eurá …

Ďalší komentár považujem za zbytočný.



....AJ JA .......

Bože ....4 éčka ????....šak ma trafí ...

ALE predsa vždy viac ( dohoda ) ako NIČ ( iba dôchodok ) ...keby nerobil na tú dohodu , tak má o 4 € síce viac , no ten zárobok na dohodu dole vodou predsa odíde ...

Takže čo je lepšie ???
Radšej sedieť doma na riti a mať len istý dôchodok nestenčený o tie 4 éčka ...
...alebo
Mať ten príjem na dohodu a prísť a tie 4 éčka ...


P.S.:
Ako ja vravím ....vždy lepšie než hrdzavým klincom do oka alebo kopanec do riti .....
Hoci vládnuci by si zaslúžili oboje ...
Tweety
14.09.12,06:53
lenkak
14.09.12,07:13
Moja dcéra si včera pochvalovala, aké je fajne počasie, chladno, mrholí, že už jej to leto liezlo na nervy. A nasledovala každoročne opakovaná otázka, od kedy vie rozprávať, (vždy na prelome VIII / IX) A KEDY UŽ BUDÚ VIANOCE?? Teraz už len z recesie, veď bude mať v decembri 13 rokov. Ale hneď doložila, že už sa teší, až nasneží.. V Jeseníkoch alebo vo Švajčiarsku by sa jej to splnilo..

u nás už Vianoce môžu byť, takže ani sneh nebude vadiť. Darčeky už sú. :)
Tweety
14.09.12,07:15
u nás už Vianoce môžu byť, takže ani sneh nebude vadiť. Darčeky už sú. :)
Vianoce, Vianoce, v obchodoch nás už na ne pripravujú, všetkým obchodníkom už asi šibe.
pepsikova
14.09.12,07:20
...tomu sa povie "sociálne cítenie na slovenský spôsob"..
pepsikova
14.09.12,07:34
Vianoce, Vianoce, v obchodoch nás už na ne pripravujú, všetkým obchodníkom už asi šibe...

..fšak nerob!..ešte som len včera začala poslúchať!...
witch
14.09.12,07:58
u nás už Vianoce môžu byť, takže ani sneh nebude vadiť. Darčeky už sú. :)

No ja darčeky veru nemám, a ešte dlho nebudem. Poplatila som všetky možné zušky, krúžky, na pokračovanie zo mňa ťahajú deti peniaze na školské pomôcky - z toho časť na materiál namiesto bezplatných učebníc, ktoré nie sú. Takže na darčeky začnem šporiť po výplate.. asi až ďalšej...
lenkak
14.09.12,08:04
No ja darčeky veru nemám, a ešte dlho nebudem. Poplatila som všetky možné zušky, krúžky, na pokračovanie zo mňa ťahajú deti peniaze na školské pomôcky - z toho časť na materiál namiesto bezplatných učebníc, ktoré nie sú. Takže na darčeky začnem šporiť po výplate.. asi až ďalšej...
to Ti verím, my máme zatiaľ 1x škôlku a tiež tam ide dosť peňazí, aj na nejaké cvičebnice a pod.
Ja mám darčeky miesto dovolenky. Aj to nie pre všetkých.
witch
14.09.12,08:10
idem časť darčekov vyrobiť, aj keď notebook neposkladám, ani keby :D
avalik
14.09.12,08:16
trisestri
14.09.12,08:18
Vianoce, Vianoce, v obchodoch nás už na ne pripravujú, všetkým obchodníkom už asi šibe.

mas pravdu,od stvrtka bezi akcia na vianocny tovar a z toho uz aj ludom sibe,lebo ho kupuju.
Žabinka
14.09.12,08:18
idem časť darčekov vyrobiť, aj keď notebook neposkladám, ani keby :D
Aj u vás je objednaný u Santu notebook? Nevie, neviem, ako to zariadi, aby toľkým deťom vyhovel..:D
lenkak
14.09.12,08:20
idem časť darčekov vyrobiť, aj keď notebook neposkladám, ani keby :D

to budú krásne darčeky. :)
lenkak
14.09.12,08:21
mas pravdu,od stvrtka bezi akcia na vianocny tovar a z toho uz aj ludom sibe,lebo ho kupuju.

fakt už sú? :confused: To je šialenstvo.
pepsikova
14.09.12,08:29
witch
14.09.12,08:29
vankúšik nemá chybu! synovi som prastarý vyhodila, môžem mu ho nahradiť!
witch
14.09.12,08:31
nechám sa inšpirovať, synátor bude prekvapkaný!
pepsikova
14.09.12,08:31
Aj u vás je objednaný u Santu notebook? Nevie, neviem, ako to zariadi, aby toľkým deťom vyhovel..:D..

..ja som si prosila silnejšiu pamäťofku...ale nevidím to ružovo...vraj -dsať a - siat ročným už neny povinný plniť priania...
tuta
14.09.12,08:33
Aj u vás je objednaný u Santu notebook? Nevie, neviem, ako to zariadi, aby toľkým deťom vyhovel..:D

Vyhovie, čo by nie, u nás už chodil včera a veru doniesol notebook :D. No a na vianoce synátor dostane pod stromček pokladničný blok :D.
lenkak
14.09.12,09:18
nemám rada mikrospánky, furt mi nedajú pokoj. :(
buchač
14.09.12,09:22
mám rada mikrospánky, furt mi nedajú pokoj. :(

...hm .......nerád by som Ťa stretnúť niekde na ceste , ak by to na Teba akurát prišlo ....( teda , ak ovšem šoféruješ )...
lenkak
14.09.12,09:25
...hm .......nerád by som Ťa stretnúť niekde na ceste , ak by to na Teba akurát prišlo ....( teda , ak ovšem šoféruješ )...

nešoférujem, kvôli mojim zdrav. problémom ani nechcem.
pepsikova
14.09.12,13:01
...nikto kaficu nepodáva?..asi sú už všetci vyštartovaní na vékend!..dobre aj tak!..dám sem dolče s gustom a ešte čajík, medofkový s medom,za plný pohár so zvyškami od medu...a kto má napečené, nech pošle...placu na stole dosť!..teda, pred klábosnicou..
Tweety
14.09.12,13:06
Jarka 1
14.09.12,13:12
Mňam, jablčník bol gut. Idem pozbierať popadané jablká v záhrade a teda aj ja niečo zbuchnem z jabĺk. Pekný víkend všetkým, u nás sa už aj vyčasilo a svieti na krajší zajtrajšok.
Tweety
14.09.12,13:23
Fakt s tou úniou to ide dolu vodou, alebo žeby niekde inde?:(
http://www.halo.sk/clanky/09/neuveritelne-rosenberg-dostal-od-eu-peniaze-porno.html
avalik
14.09.12,13:42
Oliwa
14.09.12,13:56
Veselohra na súde: Sudca ani prokurátor netušili, čo robia (http://www.pluska.sk/plus-7-dni/domov/07/veselohra-sude-sudca-ani-prokurator-netusili-co-robia.html)
Skôr tragikomédia...
Mila123
14.09.12,16:37
Stanislav 1975
14.09.12,17:52
Potešilo aj mňa, že som zasa na Porade zaregistroval Zituldu, nepopieram že k nej chovám osobné sympatie a považujem ju aj za dobrú poraďáčku ale má najma osobnostné vysoké kredity ako málokto , má prehlad ako na trávniku Messi, ako na vode Martikán a ja osobne ju považujem za jednu z najvačších legiend na Porade a jednoznačne najvačším talentom všetkých čias...
buchač
14.09.12,18:08
Potešilo aj mňa, že som zasa na Porade zaregistroval Zituldu, nepopieram že k nej chovám osobné sympatie a považujem ju aj za dobrú poraďáčku ale má najma osobnostné vysoké kredity ako málokto , má prehlad ako na trávniku Messi, ako na vode Martikán a ja osobne ju považujem za jednu z najvačších legiend na Porade a jednoznačne najvačším talentom všetkých čias...

Zitúúúúúúúúúš ............sťahuj polky ....:---
wagner
14.09.12,18:32
Tak dnes môžem prísť sem skôr. Pikant http://www.mimibazar.sk/recept.php?id=17168 hotový, aj zasterilizovaný, už čaká na odnesenie do špajze - je toho 17 pohárkov. K tomu som stihla spraviť 9 pohárkov dvojdecových rajčinového pretlaku. Tiež čaká na odnesenie do špajze. :D
kukučka
14.09.12,18:41
ja som nechávala deň-dva pri schodoch do pivnice a kochala sa, oficiálne chladli a čakali na kontrolu viečok :D
asedma
14.09.12,19:05
Potešilo aj mňa, že som zasa na Porade zaregistroval Zituldu, nepopieram že k nej chovám osobné sympatie a považujem ju aj za dobrú poraďáčku ale má najma osobnostné vysoké kredity ako málokto , má prehlad ako na trávniku Messi, ako na vode Martikán a ja osobne ju považujem za jednu z najvačších legiend na Porade a jednoznačne najvačším talentom všetkých čias...

..mna tiez tesi, ze sem nakukla Zitus a verim, ze sa jej zdravotny stav zlepsuje..:)

..inak, dneska som stretala len samych prijemnych usmiatych ludi..celkom prijemny den..len mi vrtaju v hlave tie sms s osobnou tarifikaciou v mojom mobile..:confused:..co to len moze byt ?
pepsikova
14.09.12,19:06
...no že WOW!...nádherný turecký seriál s prekrásnou výpravou a hereckým obsadením sa skončil..bude mi smutno, tešila som sa na každý diel...Hurem bola neskutočne perfektne zahratá rola, o Sulejmanovi any nehovorím,fantázia, rozprávka ale predovšetkým pominulá skutočnosť...krásne!..
..hádam dajú aj pokračovanie...to zas budú častejšie krásne dni...

...fajn večer vám tu...
pepsikova
14.09.12,19:15
Evolúcia vedomia (http://www.facebook.com/evolucia.vedomia.4World?ref=stream)
Jedného dňa sa americký Indián, ktorý bol na návšteve v New Yorku, obrátil na rušnom námestí na svojho priateľa, naklonil hlavu a povedal "Počujem svrčka".
"Si blázon!" odpovedal priateľ.
"Nie, počujem ho." odpovedal Čerokéz.
Priateľ namietal: "Je dopravná špička. Mesto je plné hluku a ty si myslíš, že počuješ svrčka? To je nezmysel!"

"Áno," povedal návštevník, prešiel k veľkému betónovému priestranstvu pred budovou, pohrabal sa v lístí pod ním a vytiahol svrčka. Obrátiac sa k priateľovi povedal: "Všetko závisí od toho, na čo sú Tvoje uši naladené. Ukážem Ti niečo."

Z vrecka vybral za hrsť drobných mincí, pustil ich na chodník a okamžite sa každá hlava do pol ulice otočila.

"Vidíš?" povedal. "Všetko záleží na tom čo počúvaš."


http://a8.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash4/s480x480/376704_325773194176500_396336787_n.jpg (http://www.facebook.com/photo.php?fbid=325773194176500&set=a.239417806145373.57965.239403079480179&type=1&ref=nf)
pepsikova
14.09.12,19:16
...a nemala sa už naša lui vrátiť z tých tanečkov?..však už je dáko dlho het!...
asedma
14.09.12,19:20
..ze televizia, ani neviem pomaly ako vyzera..som rada, ze pozrem co noveho na PC a musi mi stacit..bredikpitik ma zamestnava kazdy vecer, dnes sme behali za fenkami, az sa mi vyvliekol z popruhov, na stastie som ho chytila, nebola ziadna miksovacka, lebo boli tam len dvaja tichsi mali psici a jedna fenka.
pepsikova
14.09.12,19:24
pepsikova
14.09.12,19:27
..ze televizia, ani neviem pomaly ako vyzera..som rada, ze pozrem co noveho na PC a musi mi stacit..bredikpitik ma zamestnava kazdy vecer, dnes sme behali za fenkami, az sa mi vyvliekol z popruhov, na stastie som ho chytila, nebola ziadna miksovacka, lebo boli tam len dvaja tichsi mali psici a jedna fenka...

..no moj šarkan je už dáko sám naprogramovaný len na niektoré dni, keď bol Sultán...sedel,nechal sa škrabkať, potom sa odtiahol na svoje podušky a čumel ako puk do tej telky!...cez reklamy podriemkal...zaujímavé bolo ho sledovať...svynajenna, ale jak som šuchla s niečím-hotovo, v tu ranu bol v strehu!...

...Anič, som rada, že máš bredíkapitíka pri sebe...
wagner
14.09.12,19:30
...no teda!...

http://tvnoviny.sk/sekcia/spravy/domace/na-vyrobu-pancovaneho-alkoholu-pouzivaju-savo.html


http://tvnoviny.sk/sekcia/spravy/zahranicne/v-cesku-vyhlasili-prohibiciu-az-do-odvolania.html

Už to vidím, ako zrazu Česi prestanú kupovať alkohol. Aj keď oni viac na pivo, národ sa piť neodnaučí. Zákaz predaja alkoholu :confused: bol naposledy asi vtedy, keď zomrel Brežnev.
pepsikova
15.09.12,05:39
...dobré ráno vám a krásnu sobotu prajem...vonku hmla ako slanina,ale slniečko sa driape do roboty a tak si ho ešte aj užijeme...prajem vám pohodu a posielam kaficu, čajík a pažravého psa!...miluje chlebovú kôrku s maslom, svynajenna, dala som mu aj kúštik salámky a on na mňa kukol ako na cudziu a vyplul to na koberec!...oči vyjadrovali údiv "čo ma chceš otráviť?"...je síce pravda, že salámu nemá často, ale fšak to bola čerstvá!!!...nepresvedčila so ho!..čo už !..tak som ho poslala "na svoje"...neny hladný, granule obišiel!...tak hrá futbal s orechom,hrkoce po dlažbe a tajne pokukuje po dverách deckovej izby, kedy sa decko zobudí na hrkot a príde mu vynadať-aby sa mohol požalovať, aké atentáty ja na neho pácham!...achjaj!..

...fajn deň vám...
pepsikova
15.09.12,07:56
...obeeeed!...hovadzinka z polievky na pórku a šťave z leča a ryža...šarkan dostal hovadzinkovú kosť...any neviem, kam sa s ňou podel!...
pepsikova
15.09.12,07:56
...a keďže tu nygdo neny, idem aj ja het...krásny slniečkový deň máme, tak fajn vám...
trisestri
15.09.12,08:13
jak nikto neni,sak sme tu my a sslneckovy den ne je,lebo prsi:)
ivuliatko
15.09.12,08:40
Kedysi nám jedna profesorka telocviku s obľubou dávala hádanku "slnko svící, tma jak v rici - čo je to?"
a potom si aj sama odpovedala "polooblačno!" ... ale u nás teraz svící jak dzivé :)
ivuliatko
15.09.12,08:43
Vianoce, Vianoce, v obchodoch nás už na ne pripravujú, všetkým obchodníkom už asi šibe.

Už pár rokov som si všimla, že týždeň po jarmoku sa objavili v Kauflande vianočné hovadinky (jarmok býva u nás v polovici septembra). Tento rok ho dali o týždeň skôr a bola som zvedavá, či ma zase vyšokujú salónky a adventné kalendáre. A sú! A ešte v tých kauflanďáckych novinách bola super veta: "Znie to neuveriteľne, ale už o necelé štyri mesiace tu máme najkrajšie sviatky v roku." :eek: :D
pepsikova
15.09.12,09:22
Už pár rokov som si všimla, že týždeň po jarmoku sa objavili v Kauflande vianočné hovadinky a jarmok býva u nás v polovici septembra. Tento rok ho dali o týždeň skôr a bola som zvedavá, či ma zase vyšokujú salónky a adventné kalendáre. A sú! A ešte v tých kauflanďáckych novinách bola super veta: "Znie to neuveriteľne, ale už o necelé štyri mesiace tu máme najkrajšie sviatky v roku." :eek: :D..

..naozaj je sa s čím chváliť- o necelé 4 mesiace!...to už je aká reklama!...salonky by sme s deckom dovtedy pojedli aj 3x a napečené medovníky by zmizli hneď z plechu...ale- to by sa tiež opakovalo s pravidelnosťou každých vianoc!...ale stromček by som mohla vytiahnuť a ozdobiť-lebo, čo ak nebudem mať do vianoc čas?..:D
trisestri
15.09.12,09:22
Už pár rokov som si všimla, že týždeň po jarmoku sa objavili v Kauflande vianočné hovadinky a jarmok býva u nás v polovici septembra. Tento rok ho dali o týždeň skôr a bola som zvedavá, či ma zase vyšokujú salónky a adventné kalendáre. A sú! A ešte v tých kauflanďáckych novinách bola super veta: "Znie to neuveriteľne, ale už o necelé štyri mesiace tu máme najkrajšie sviatky v roku." :eek: :D

vsak to ze o 4 mesiace a ja uz teraz minul eura z vianocneho,ale nie na kaufove sladkosti ale na darceky,stalo sa ze ich obdaruvany potrebuju uz pred jeziskom,tak pod stromcekom ostane kriza.:)
pepsikova
15.09.12,09:27
vsak to ze o 4 mesiace a ja uz teraz minul eura z vianocneho,ale nie na kaufove sladkosti ale na darceky,stalo sa ze ich obdaruvany potrebuju uz pred jeziskom,tak pod stromcekom ostane kriza.:)..

..no vieš, ja to takto robím už asi 6 rokov!..hadi zatiaľ neprotestovali...a tie komentáre,pri štedrej večeri sa mi páčia...že "čo jožiško, kde je jožiško?"...zvykla som si!..
trisestri
15.09.12,09:39
..

..no vieš, ja to takto robím už asi 6 rokov!..hadi zatiaľ neprotestovali...a tie komentáre,pri štedrej večeri sa mi páčia...že "čo jožiško, kde je jožiško?"...zvykla som si!..
ta chod nenapadne von,buchni petardu a ked sa vratis povedz smola jezisko sa odbachol darceky nebudu:)
pavol54
15.09.12,10:00
aký je rozdiel medzi melamínom a metanolom? za melamín v mlieku je v číne guľka. za metanol je čo?
trisestri
15.09.12,10:36
ta fajne ranajky-pecena krkovicka /70 centov/,pecena klobasa /60 centov/plus chlieb a do bludu horcice,kafe zdarma-Lidl mal akciu.
Zabavne, program pre deti-5 atrakcie a 3 deti a romales zabavnejsi ako saso co mal bavit-sa pyta deti ake je to zviera a cigancata ze tigros,este 2 hlasky a saso to zabalil.:D
ivuliatko
15.09.12,10:48
to bol teda sedembolestný kultúrny program :-))
Indeed
15.09.12,10:52
a ja mam taký zvyk,stále v sobotu ráno chodiť do LIDL-a a dnes som vynechal..K...a ako ma to mrzí...
Indeed
15.09.12,10:53
nedavaj šarkaňovi také hrubé kosti,čo bude chudák s nimi robiť ??
misoft
15.09.12,12:15
aký je rozdiel medzi melamínom a metanolom? za melamín v mlieku je v číne guľka. za metanol je čo?


...v očnej optike tmavé okuliare (v lepšom prípade), v pohrebníctve drevený spacák do rakvakempu (v horšom prípade).
pepsikova
15.09.12,12:40
...v očnej optike tmavé okuliare (v lepšom prípade), v pohrebníctve drevený spacák do rakvakempu (v horšom prípade)...

..pokiaľ sa nás to netýka, tak nič...počkáme, čo sa stane v česku a potom sa vláda zariadi..no čo!...
buchač
15.09.12,12:58
..

.....pokiaľ sa nás to netýka, tak nič...počkáme, čo sa stane v česku a potom sa vláda zariadi..no čo!...


http://www.celysvet.cz/skin/smile/s10617.gif
Indeed
15.09.12,13:01
..

..pokiaľ sa nás to netýka, tak nič...počkáme, čo sa stane v česku a potom sa vláda zariadi..no čo!...

Aj keby sa otrávilo hneď 1000 ľudí, u nás vláda nespraví NIČ !

Nikdy nezakaže predaj alkoholu,lebo sám červenogvardejec FICO sa vyjadril,že : citujem , "tento štát držia fajčiari , alkoholici a majtelia aut..."
pepsikova
15.09.12,13:41
Aj keby sa otrávilo hneď 1000 ľudí, u nás vláda nespraví NIČ !

Nikdy nezakaže predaj alkoholu,lebo sám červenogvardejec FICO sa vyjadril,že : citujem , "tento štát držia fajčiari , alkoholici a majtelia aut..."..

..myslím, že v stave ohrozenia sa vyjadrí aj v zmysle "prirodzené úbytky ľudí, priveľmi lakomých a nenažraných, ktorí sa ulakomia na lacný šítový alkohol a cigarety, bude vláda Slovenskej republiky tolerovať do tej miery,pokiaľ sa predajom ušetrí na dôchodkoch a dávkach v hmotnej núdzi!..
buchač
15.09.12,14:44
..

..myslím, že v stave ohrozenia sa vyjadrí aj v zmysle "prirodzené úbytky ľudí, priveľmi lakomých a nenažraných, ktorí sa ulakomia na lacný šítový alkohol a cigarety, bude vláda Slovenskej republiky tolerovať do tej miery,pokiaľ sa predajom ušetrí na dôchodkoch a dávkach v hmotnej núdzi!..
...
pepsikova
15.09.12,16:45
...a tu je aké ticho!...všetci sú ešte v opojení krásneho filmu, ktorý po strašne dlhom čase vysielania shitov a halušiek dávala mrkvíza!...Mesto anjelov, čo bolo poobede, fakt môžem aj dva krát po sebe-len ten záver mi vytiahne slzičky!..
..konečne je večer, vonku temno, hádam aj poprší, tak pohodu a fajn vám tu..aj tam...aj tebe..no tak!..
pepsikova
15.09.12,16:54
...odkedy máme televíziu "Daj to?"...sa mi nejako rozhegal program tv a fčul mi dalo že dajto"..kde to nájdem ,takú stanicu?..sprostejší názov by som nevymyslela any ja!...
misoft
15.09.12,16:58
Aj keby sa otrávilo hneď 1000 ľudí, u nás vláda nespraví NIČ !
Pridaj, chlape, pridaj! V tejto republike je už otrávených cca 2.000.000 "pacientov" a vláda nerobila nič (teraz začali - ozdravnú liečbu formou štýlu "pijavica" - vycucajú z "pacientov" čo sa dá).
trisestri
15.09.12,17:06
tak bojuju vatikanci za zachovanie sviatku panej marie ,ze najvätsia krestanka v regione dnes predavala na trhu a nie iba to,kym iny cez tyzden predavali kg sliviek za maximalne 80 centov,ona za euro,no dajme tomu,ale tvrdit ze svätosvete ma pripravene a navazene kilove balenie,ktore doma po prevazeni ma 810 gramov,moja chyba ked som naivne myslel ze sa polepsila a aspon cez sviatok nebude odrbavat a zabavne je ze ked ona nakupuje v obchodoch,tak sa rozculuje ake je vsetko drahe a ako obchodnici predrazuju,klamu a zdieraju ludi.
misoft
15.09.12,17:13
Nááááá - šak cirkevná daň.
kukučka
15.09.12,17:14
a ty som.r si od nej kúpil :D
trisestri
15.09.12,17:23
a ty som.r si od nej kúpil :D

a ja somar som od nej kupil-aspon ze chutili a neboli v nich cerviky./treba dat zarobit aby tam nestala zbytocne:)/
misoft
15.09.12,17:24
...takto červíky o žrádlo a domov obrať - fúúúúj - nie je ti hanba? :D:D
Stanislav 1975
15.09.12,17:30
DNESKA VŠETKO ALE VŠETKO ZLE
1. Trepeme sa 50 km do jaskyne a jaskynu sme zmeškali o 10 min sme prišli neskor ako bol posledný vstup

2. Cestou naspať som si nevšimol 2 značky zákazu vjazdu ( ešte som nadával že ich dali tak do cesty) prejdem 2 km a bum policajti- naštastie som ich prehovoril, troška som ich oklamal ,že na tej samote býva moj kamarát a musím k nemu ísť- oni, že ok, mám si vybaviť nabudúce povolenku na vjazd( ale zjavne mi neverili, asi vedeli že ich opinkávam,ale boli to milí príslušníci)

3. cestou naspať sme sa stavili v Modre na vinobraní- 2 cigánské boli OK, aj trdelníky, ale kúpil som liter burčáku na domov, ale to bol ešte iba taký polo burčák-polomušt-vypil som celú flašu na ex a vobec nemám v hlave-takže úplné sklamanie- našťastie mám ešte odloženú flašku Merlotu ...

všetko dneska zle...
pepsikova
15.09.12,17:37
DNESKA VŠETKO ALE VŠETKO ZLE
1. Trepeme sa 50 km do jaskyne a jaskynu sme zmeškali o 10 min sme prišli neskor ako bol posledný vstup

2. Cestou naspať som si nevšimol 2 značky zákazu vjazdu ( ešte som nadával že ich dali tak do cesty) prejdem 2 km a bum policajti- naštastie som ich prehovoril, troška som ich oklamal ,že na tej samote býva moj kamarát a musím k nemu ísť- oni, že ok, mám si vybaviť nabudúce povolenku na vjazd( ale zjavne mi neverili, asi vedeli že ich opinkávam,ale boli to milí príslušníci)

3. cestou naspať sme sa stavili v Modre na vinobraní- 2 cigánské boli OK, aj trdelníky, ale kúpil som liter burčáku na domov, ale to bol ešte iba taký polo burčák-polomušt-vypil som celú flašu na ex a vobec nemám v hlave-takže úplné sklamanie- našťastie mám ešte odloženú flašku Merlotu ...

všetko dneska zle.....

..ja by som sa tešila, že to nebol celkove môj posledný vstup-byť tebou!...ušetril si na pokute ,ožobráčil si tento štát o peniaze, a dokonca nemáš ani sračku z toho burčákomuštu!..mal si šťastný deň!...
misoft
15.09.12,17:38
DNESKA VŠETKO ALE VŠETKO ZLE
1. Trepeme sa 50 km do jaskyne a jaskynu sme zmeškali o 10 min sme prišli neskor ako bol posledný vstup

2. Cestou naspať som si nevšimol 2 značky zákazu vjazdu ( ešte som nadával že ich dali tak do cesty) prejdem 2 km a bum policajti- naštastie som ich prehovoril, troška som ich oklamal ,že na tej samote býva moj kamarát a musím k nemu ísť- oni, že ok, mám si vybaviť nabudúce povolenku na vjazd( ale zjavne mi neverili, asi vedeli že ich opinkávam,ale boli to milí príslušníci)

3. cestou naspať sme sa stavili v Modre na vinobraní- 2 cigánské boli OK, aj trdelníky, ale kúpil som liter burčáku na domov, ale to bol ešte iba taký polo burčák-polomušt-vypil som celú flašu na ex a vobec nemám v hlave-takže úplné sklamanie

všetko dneska zle...
1) - mal si si zistiť, kedyže je táto podzemná diera otvorená - neteperil by si sa zbytočne.
2) - druhýkrát poriadne čum na značky, bo sa nájdu policajti, ktorí ti to nezožerú i s navijakom a kešeň hneď bude ľahšia.
3) - a to si ani ten burčák neokoštoval (aspoň jazýčkom)? Potom sa nečuduj, že v hlave je nyšt - to už radšej si kúp očipuči, dunihlav, bolebruch, krucipysk (mnohé názvy jedného a toho istého :D), alebo u bratov si kúp tú "fajnovú značkovu" pijatiku.
:D:D:D

A hneď bude všetko OK!
kukučka
15.09.12,17:49
ten krucipysk sa mi páči, máš u mňa štamperlík boškacej borofkovice, podľa teba asi lepipysk :D
Stanislav 1975
15.09.12,17:51
1) - mal si si zistiť, kedyže je táto podzemná diera otvorená - neteperil by si sa zbytočne.
2) - druhýkrát poriadne čum na značky, bo sa nájdu policajti, ktorí ti to nezožerú i s navijakom a kešeň hneď bude ľahšia.
3) - a to si ani ten burčák neokoštoval (aspoň jazýčkom)? Potom sa nečuduj, že v hlave je nyšt - to už radšej si kúp očipuči, dunihlav, bolebruch, krucipysk (mnohé názvy jedného a toho istého :D), alebo u bratov si kúp tú "fajnovú značkovu" pijatiku.
:D:D:D

A hneď bude všetko OK!
Po 1- normálne je do diery vstup každú hodinu do 18 hod., len dnes kvoli sviatku našej Bohorodičky bol posledný vstup o 14.30 a došli sme tam o 14.40

2. máš pravdu, sám som sa čudoval, že mi na to skočili, ešte akože aj meno toho kamoša som im povedal, len škoda že býva o 300 km ďalej...:D

3. síce občas prekročím rýchlost, občas na STOP-ke neuvediem voz do stavu úplného zastavenia a občas prehliadnem aj tú červenú kružnicu :D,ale zasa alkohol nikdy, ee- nikdy by som ani neochutnal...ja neviem može sa niečo stať po ceste a to by som bol nerád,keby som nafúkal...-na alko som striktný- až doma ked odstavím Octafku...
buchač
15.09.12,17:52
DNESKA VŠETKO ALE VŠETKO ZLE
1. Trepeme sa 50 km do jaskyne a jaskynu sme zmeškali o 10 min sme prišli neskor ako bol posledný vstup

2. Cestou naspať som si nevšimol 2 značky zákazu vjazdu ( ešte som nadával že ich dali tak do cesty) prejdem 2 km a bum policajti- naštastie som ich prehovoril, troška som ich oklamal ,že na tej samote býva moj kamarát a musím k nemu ísť- oni, že ok, mám si vybaviť nabudúce povolenku na vjazd( ale zjavne mi neverili, asi vedeli že ich opinkávam,ale boli to milí príslušníci)

3. cestou naspať sme sa stavili v Modre na vinobraní- 2 cigánské boli OK, aj trdelníky, ale kúpil som liter burčáku na domov, ale to bol ešte iba taký polo burčák-polomušt-vypil som celú flašu na ex a vobec nemám v hlave-takže úplné sklamanie- našťastie mám ešte odloženú flašku Merlotu ...

všetko dneska zle...
Mal si ostať doma :

1. Keby si zazvonil skoro ráno u susedky ...videl by si hneď " dieru "...keby si hubu otvorila ....alebo by si možno aj lepšie dopadol...
2. ...vynechávam ....šak domaby si bol ...žiadne odrby a žiadne pokuty ...
3. Burčák ani vidieť ( poznámka - teda ja )...hneď ráno si mal načať ten Merlot ...zvyšok by šiel aj sám ...
Katy a R
15.09.12,17:55
len či neboli striekané - keď ani červíky tam neboli !!!
asedma
15.09.12,18:11
DNESKA VŠETKO ALE VŠETKO ZLE
1. Trepeme sa 50 km do jaskyne a jaskynu sme zmeškali o 10 min sme prišli neskor ako bol posledný vstup

2. Cestou naspať som si nevšimol 2 značky zákazu vjazdu ( ešte som nadával že ich dali tak do cesty) prejdem 2 km a bum policajti- naštastie som ich prehovoril, troška som ich oklamal ,že na tej samote býva moj kamarát a musím k nemu ísť- oni, že ok, mám si vybaviť nabudúce povolenku na vjazd( ale zjavne mi neverili, asi vedeli že ich opinkávam,ale boli to milí príslušníci)

3. cestou naspať sme sa stavili v Modre na vinobraní- 2 cigánské boli OK, aj trdelníky, ale kúpil som liter burčáku na domov, ale to bol ešte iba taký polo burčák-polomušt-vypil som celú flašu na ex a vobec nemám v hlave-takže úplné sklamanie- našťastie mám ešte odloženú flašku Merlotu ...

všetko dneska zle...
..no vidis, mal si prist k nam do NR, tu bol vyborny komjatsky burciak, chutne oskvarkove pagaciky..prima cantri hudbicka a kopec veselych ludi..:)
wagner
15.09.12,18:50
...vonku hmla ako slanina,ale slniečko sa driape do roboty a tak si ho ešte aj užijeme...,

Ty prosím Ťa kde bývaš? Čo je to hmla? Také niečo nepoznám, až keď začne chrípkové obdobie hmiel. U mňa oskár vyplazoval na mňa oči hneď od rána, ako vykukol spoza hory. Až na to, že veru sa nenamáhal a tej tepelnej energie veľa zo seba dnes nevydal.
pepsikova
15.09.12,19:11
Ty prosím Ťa kde bývaš? Čo je to hmla? Také niečo nepoznám, až keď začne chrípkové obdobie hmiel. U mňa oskár vyplazoval na mňa oči hneď od rána, ako vykukol spoza hory. Až na to, že veru sa nenamáhal a tej tepelnej energie veľa zo seba dnes nevydal...

..no moja, hádam ešte hmlu poznám!...u mňa bola ráno fakt hustá,nebolo vidno na druhú stranu lúky!..čo ja môžem za to, že musím mať všetko!...a slnko bolo dosť, krátke ruky som mala vonku..teda rukávy!..
pepsikova
15.09.12,19:12
..a z tých padáčikov nezostalo?..si mi chute narobila!..
wagner
15.09.12,19:14
..

..no moja, hádam ešte hmlu poznám!...u mňa bola ráno fakt hustá,nebolo vidno na druhú stranu lúky!..čo ja môžem za to, že musím mať všetko!...a slnko bolo dosť, krátke ruky som mala vonku..teda rukávy!..

To asi za to, že máte veľa vody v potoku :D, lebo hmly sa tvoria pri vodných tokoch:D Asi musím zatiahnuť kohútik na vode, aby si nemala hmlu( ja nepolemizujem s Tebou, že nepoznáš hmlu, aj Ti verím.Lenže my sme vyššie, bližšie k pánu Bohu, za to hmlu nemáme :D)
pepsikova
15.09.12,19:17
To asi za to, že máte veľa vody v potoku :D, lebo hmly sa tvoria pri vodných tokoch:D Asi musím zatiahnuť kohútik na vode, aby si nemala hmlu( ja nepolemizujem s Tebou, že nepoznáš hmlu, aj Ti verím.Lenže my sme vyššie, bližšie k pánu Bohu, za to hmlu nemáme :D)..

..no veď ja viem, ale však ty by si mala skôr mať hmlu, pri tvojej vode..u nás na potoku je vody žabe po p*ču a aj to len na hrádzach, čo vyrobili rybári..inak plytko aj pre kačkačky...málo sa modlíte, my sme taká svatá dedina, tu len samí dobrí a milí ľudia žijú, tu máme fšetko!...
asedma
15.09.12,19:23
..aj malo bolo..
wagner
15.09.12,19:23
..

..no veď ja viem, ale však ty by si mala skôr mať hmlu, pri tvojej vode..u nás na potoku je vody žabe po p*ču a aj to len na hrádzach, čo vyrobili rybári..inak plytko aj pre kačkačky...málo sa modlíte, my sme taká svatá dedina, tu len samí dobrí a milí ľudia žijú, tu máme fšetko!...
U nás hmly ozaj nebývajú, možno kúštik okolo vody, ale to je pre mňa viac ako kilometer, tam nedovidím. ?My síce svätá dedina nie sme, ale tiež máme fšetko, len hmlu nie. U nás je redší vzduch, tu sa hmla málo kedy ukáže. Všetko sa tlačí dole k Vám, aj keď ste svätá dedina. To nepomôže, zákony prírody určujú podmienky na tvorbu hmly:D
asedma
15.09.12,19:25
..sli sa s nimi zadrhnut podaktori..
pepsikova
15.09.12,19:35
U nás hmly ozaj nebývajú, možno kúštik okolo vody, ale to je pre mňa viac ako kilometer, tam nedovidím. ?My síce svätá dedina nie sme, ale tiež máme fšetko, len hmlu nie. U nás je redší vzduch, tu sa hmla málo kedy ukáže. Všetko sa tlačí dole k Vám, aj keď ste svätá dedina. To nepomôže, zákony prírody určujú podmienky na tvorbu hmly:D..

..no vidíš, no, ani bližšie k Pánu Bohu ti nepomôže proti zákonom prírody!..a u nás už pomaly nie je žiadny vzduch,tá troška, čo popršalo, to ani neumylo zbytky zelene, čo ešte zostali...aj teraz večer zatiahnuto na čierno a nič!..
pepsikova
15.09.12,19:45
...padám odtadeto het na dnes!..dobrú noc vám a hádam vás stretnú aj nejaké fajn sníčky...tak-snívajte sami...alebo spolu...alebo nejako!..a nezabudnite,snívajte colorovo!..
trisestri
15.09.12,19:49
nie sme ovce-sak ne,ja baran:D
pepsikova
15.09.12,20:18
nie sme ovce-sak ne,ja baran:D..

...čože?..šmarjá, do chladničky sa nejde tadetoooo...:D:D
pavol54
16.09.12,06:01
čítam tak letecky že"fľašu Metanolu" si vravím že asi niečo na posilnenie keď ten burčák bol slabý