wagner
22.05.13,21:15
http://spravy.pravda.sk/domace/clanok/281396-specialna-prokuratura-sa-nevyjadruje-o-zbaveni-mlcanlivosti-suchodolinskeho/ asi nepožiada, lebo keď otvorí hubu, tak polovicu z nich budú musieť privrieť :eek:
vulxy
22.05.13,22:34
dnes ma potesilo ze som sa pomerne v zdravi:) dozil 49-ky....to znamena ze k lekarom idem iba ked simulujem ked mi nieco je tak si to liecim sam pre istotu:D
nepotesilo:kamarati sa chystaju na veekendovu chlastacku grilovacku "zadarmo"....ani jeden...(a to sa mi snad nikdy nestalo) sa neobtazoval mi poslat sms-ku ze ahoj vole vse naj...ale volat ze ci sa bude v piatok chlastat to sa informovaly pre istotu:D....zacinam verit ze ten Freud mal pravdu ked tvrdil ze ziadny zivy tvor neurobi nic ked z z toho nema uzitok:D....ale to sa nestazujem ...mam pomerne pekny zivot:) aj tak...
Tweety
23.05.13,05:21
Tak ti teda prajem krásny narodeninový deň, želám šťastia, zdravia, lásky len.
Zitulda
23.05.13,05:37
Od včera sa neviem spamätať z tohoto...je to neuveriteľné a strašné.
http://kosice.korzar.sme.sk/c/6808751/otec-zabitej-henriety-doteraz-nam-nepovedali-ci-ide-o-nasu-dceru.html
Žabinka
23.05.13,08:10
Som maximálne znechutená, kam speje to naše zdravotníctvo.. Od rána sa pokúšam dostať termín na vyšetrenie pre syna, či už u psychológa, alebo neurológa.. Všade ma odbijú buď nevhodnou poisťovňou, alebo termíny sú o štvrť roka.. Už ani nerátam, koľkokrát som od rána sestričkám opisovala jeho ( a teda aj náš) problém, bolí ma z toho hlava, a mám teda dosť.. Už sa nečudujem, že po Slovensku behá toľko narušených ľudí.. Taký prístup musí bežného človeka len odradiť od návštevy lekára..
asedma
23.05.13,09:19
..nepotesila ma sprava, ze kamoske oddialili operaciu kolena o dva mesiace kvoli nadche..to nam naburalo plany na letnu dovolenku:mee:
lujza.j
23.05.13,09:28
Som maximálne znechutená, kam speje to naše zdravotníctvo.. Od rána sa pokúšam dostať termín na vyšetrenie pre syna, či už u psychológa, alebo neurológa.. Všade ma odbijú buď nevhodnou poisťovňou, alebo termíny sú o štvrť roka.. Už ani nerátam, koľkokrát som od rána sestričkám opisovala jeho ( a teda aj náš) problém, bolí ma z toho hlava, a mám teda dosť.. Už sa nečudujem, že po Slovensku behá toľko narušených ľudí.. Taký prístup musí bežného človeka len odradiť od návštevy lekára..
....ani za poplatok sa neda skôr....aj ked sa mi to nepaci,lebo za lóve je hned termin....jasne ze je to na ukor tych co maju 1/4 rocne cakacky....
lujza.j
23.05.13,09:32
..nepotesila ma sprava, ze kamoske oddialili operaciu kolena o dva mesiace kvoli nadche..to nam naburalo plany na letnu dovolenku:mee:
To teda nepotesi....svina nadcha.....
dufam ze nehodi prispevok dva krat...
Žabinka
23.05.13,09:33
Som maximálne znechutená, kam speje to naše zdravotníctvo.. Od rána sa pokúšam dostať termín na vyšetrenie pre syna, či už u psychológa, alebo neurológa.. Všade ma odbijú buď nevhodnou poisťovňou, alebo termíny sú o štvrť roka.. Už ani nerátam, koľkokrát som od rána sestričkám opisovala jeho ( a teda aj náš) problém, bolí ma z toho hlava, a mám teda dosť.. Už sa nečudujem, že po Slovensku behá toľko narušených ľudí.. Taký prístup musí bežného človeka len odradiť od návštevy lekára..
....ani za poplatok sa neda skôr....aj ked sa mi to nepaci,lebo za lóve je hned termin....jasne ze je to na ukor tych co maju 1/4 rocne cakacky....
Pri bežnom objednaní sa čaká štvrťrok a viac, za poplatok na presný čas sa dá skôr, nečaká sa štvrťrok, len dva mesiace.. Keď som chcela celé vyšetrenie uhradiť v hotovosti, objednávacia lehota je tiež dva mesiace..
lujza.j
23.05.13,09:38
Som maximálne znechutená, kam speje to naše zdravotníctvo.. Od rána sa pokúšam dostať termín na vyšetrenie pre syna, či už u psychológa, alebo neurológa.. Všade ma odbijú buď nevhodnou poisťovňou, alebo termíny sú o štvrť roka.. Už ani nerátam, koľkokrát som od rána sestričkám opisovala jeho ( a teda aj náš) problém, bolí ma z toho hlava, a mám teda dosť.. Už sa nečudujem, že po Slovensku behá toľko narušených ľudí.. Taký prístup musí bežného človeka len odradiť od návštevy lekára..
....ani za poplatok sa neda skôr....aj ked sa mi to nepaci,lebo za lóve je hned termin....jasne ze je to na ukor tych co maju 1/4 rocne cakacky....
Pri bežnom objednaní sa čaká štvrťrok a viac, za poplatok na presný čas sa dá skôr, nečaká sa štvrťrok, len dva mesiace.. Keď som chcela celé vyšetrenie uhradiť v hotovosti, objednávacia lehota je tiež dva mesiace..
no to potom dakujem pekne...:-(....by ma chytila normalne beznadej....
kukučka
23.05.13,14:25
Potešil ma včera dážď, no prudké ochladenie veru nie, v krbe úž horí oheň.
Zajtra koncertuje v Červenom Kláštore Peter Nagy, ale v tej zime si tak akurát pozriem herecký koncert v telke; taký Redford poteší vždy.
PS
ojojój, oprava; nie Čechomor, pozrela som starý program z roku 2012
buchač
23.05.13,15:06
Som maximálne znechutená, kam speje to naše zdravotníctvo.. Od rána sa pokúšam dostať termín na vyšetrenie pre syna, či už u psychológa, alebo neurológa.. Všade ma odbijú buď nevhodnou poisťovňou, alebo termíny sú o štvrť roka.. Už ani nerátam, koľkokrát som od rána sestričkám opisovala jeho ( a teda aj náš) problém, bolí ma z toho hlava, a mám teda dosť.. Už sa nečudujem, že po Slovensku behá toľko narušených ľudí.. Taký prístup musí bežného človeka len odradiť od návštevy lekára..
...nie vždy pravda ....tie termíny....
terezamaria
23.05.13,16:46
Potešilo ? Ten otáznik je naschvál, neviem sa rozhodnúť.....jeden primár mi ponúkol nejakú kúru na chudnutie na prírodnej báze, vraj ampulky s pu-er, ktoré sa ráno vylejú do pusy, prevaľujú v ústach a potom vypľujú. To je celé....že za 2 mesiace by sa v pohode malo schudnúť o 10 kg / čo by som potrebovala /. Samozrejme, že som dôvodila, že mám cukrovku, choré srdce a cievy...atď.... pozná môj zdravotný stav. Tiež som mu hovorila, že keď mi diabetologička pred 6 rokmi napísala adipex / zlaté vajcia sme to vtedy volali / , po 5 dňoch som ležala na internom a nemohli mi znížiť tlak, čo som ho mala taký vysoký. Že to nemá s adipexom, ani podobnými chemickými tabletami nič spoločné. Tá kúra stojí na deň 4,20 eura a drží sa to 2 mesiace, normálne sa je, prípadne sa trošku zníži príjem. Takže asi 250 euro na 2 mesiace....on mi to však vraj dá zadarmo....naše dobré služobné vzťahy, atď. A teraz to hlavné......nepočuli ste o takom niečom? Dali by ste sa na to ? Zajtra večer mu to musím povedať, vraj to zobral pre svoju manželku, mňa a ešte jednu známu / že mal možnosť 3 dávok zdarma. Až ste o takom niečom počuli, poprosím odpoveď, ďakujem.
trisestri
23.05.13,16:47
pavol54
23.05.13,17:21
Potešilo ? Ten otáznik je naschvál, neviem sa rozhodnúť.....jeden primár mi ponúkol nejakú kúru na chudnutie na prírodnej báze, vraj ampulky s pu-er, ktoré sa ráno vylejú do pusy, prevaľujú v ústach a potom vypľujú. To je celé....že za 2 mesiace by sa v pohode malo schudnúť o 10 kg / čo by som potrebovala /. Samozrejme, že som dôvodila, že mám cukrovku, choré srdce a cievy...atď.... pozná môj zdravotný stav. Tiež som mu hovorila, že keď mi diabetologička pred 6 rokmi napísala adipex / zlaté vajcia sme to vtedy volali / , po 5 dňoch som ležala na internom a nemohli mi znížiť tlak, čo som ho mala taký vysoký. Že to nemá s adipexom, ani podobnými chemickými tabletami nič spoločné. Tá kúra stojí na deň 4,20 eura a drží sa to 2 mesiace, normálne sa je, prípadne sa trošku zníži príjem. Takže asi 250 euro na 2 mesiace....on mi to však vraj dá zadarmo....naše dobré služobné vzťahy, atď. A teraz to hlavné......nepočuli ste o takom niečom? Dali by ste sa na to ? Zajtra večer mu to musím povedať, vraj to zobral pre svoju manželku, mňa a ešte jednu známu / že mal možnosť 3 dávok zdarma. Až ste o takom niečom počuli, poprosím odpoveď, ďakujem.
Počuli vo východnom Nemecku tiež skúšali len pre vybraných. Ani bratovi nemôžem veriť
buchač
23.05.13,18:19
Potešilo ? Ten otáznik je naschvál, neviem sa rozhodnúť.....jeden primár mi ponúkol nejakú kúru na chudnutie na prírodnej báze, vraj ampulky s pu-er, ktoré sa ráno vylejú do pusy, prevaľujú v ústach a potom vypľujú. To je celé....že za 2 mesiace by sa v pohode malo schudnúť o 10 kg / čo by som potrebovala /. Samozrejme, že som dôvodila, že mám cukrovku, choré srdce a cievy...atď.... pozná môj zdravotný stav. Tiež som mu hovorila, že keď mi diabetologička pred 6 rokmi napísala adipex / zlaté vajcia sme to vtedy volali / , po 5 dňoch som ležala na internom a nemohli mi znížiť tlak, čo som ho mala taký vysoký. Že to nemá s adipexom, ani podobnými chemickými tabletami nič spoločné. Tá kúra stojí na deň 4,20 eura a drží sa to 2 mesiace, normálne sa je, prípadne sa trošku zníži príjem. Takže asi 250 euro na 2 mesiace....on mi to však vraj dá zadarmo....naše dobré služobné vzťahy, atď. A teraz to hlavné......nepočuli ste o takom niečom? Dali by ste sa na to ? Zajtra večer mu to musím povedať, vraj to zobral pre svoju manželku, mňa a ešte jednu známu / že mal možnosť 3 dávok zdarma. Až ste o takom niečom počuli, poprosím odpoveď, ďakujem.
Nejaká kúra ( s dôrazom na nejaká ) je široký pojem...

Takže sa nedá na to všetko adekvátne odpovedať .
Jedine nejaké poznámky utrúsiť :
- veľa odrbov sa začína takto , tými medovými fúzami ...
- chudnúť sa dá aj inak
- zadarmo nie je nič
- ale že primár si takto potrebuje vylepšiť príjem ???

Ale šak si prečítaj aj sama ...jedná sa pravdepodobne o toto ...
Všimni si aj cenu ...viď objednávka .
http://www.unicaslim.sk/kura-chudnutie-uvod/
vcielkaisr
23.05.13,18:21
vulxy
23.05.13,19:13
Potešilo ? Ten otáznik je naschvál, neviem sa rozhodnúť.....jeden primár mi ponúkol nejakú kúru na chudnutie na prírodnej báze, vraj ampulky s pu-er, ktoré sa ráno vylejú do pusy, prevaľujú v ústach a potom vypľujú. To je celé....že za 2 mesiace by sa v pohode malo schudnúť o 10 kg / čo by som potrebovala /. Samozrejme, že som dôvodila, že mám cukrovku, choré srdce a cievy...atď.... pozná môj zdravotný stav. Tiež som mu hovorila, že keď mi diabetologička pred 6 rokmi napísala adipex / zlaté vajcia sme to vtedy volali / , po 5 dňoch som ležala na internom a nemohli mi znížiť tlak, čo som ho mala taký vysoký. Že to nemá s adipexom, ani podobnými chemickými tabletami nič spoločné. Tá kúra stojí na deň 4,20 eura a drží sa to 2 mesiace, normálne sa je, prípadne sa trošku zníži príjem. Takže asi 250 euro na 2 mesiace....on mi to však vraj dá zadarmo....naše dobré služobné vzťahy, atď. A teraz to hlavné......nepočuli ste o takom niečom? Dali by ste sa na to ? Zajtra večer mu to musím povedať, vraj to zobral pre svoju manželku, mňa a ešte jednu známu / že mal možnosť 3 dávok zdarma. Až ste o takom niečom počuli, poprosím odpoveď, ďakujem.
ta vobec nechcem odradzat...vlastne chcem :)....ziadne zazracne pripravky neexistuju...len poctiva praca...tzn:malo zrat a pohyb....ja tiez bojujem s kg-mami cely zivot,uz ma to nejak extra nerozculuje ale predstav si ze sa vymysli tabletka na chudnutie napr:kupim si kuru a za 3 tyzdne zhodim 10kg.vies si predstavit ako by sa ludia prezieraly ved si to zhodim kedy chcem za nejakych 100€ naco sa obmedzova ....tvoj lekar si chce zrejme privyrobit....sak o tom je cele zdravotnictvo...ja ked idem okolo nasej malej nemocnice ktora je v krachu uz asi 3roky a vidim tie RangeRover-y a dokonca si jeden zaobstaral aj Hummer-a..co si mam o nich mysliet...vsak si to zasluzia ...pre pacienta urobia vsetko....su dobry!!!
wagner
23.05.13,19:45
Potešilo ? Ten otáznik je naschvál, neviem sa rozhodnúť.....jeden primár mi ponúkol nejakú kúru na chudnutie na prírodnej báze, vraj ampulky s pu-er, ktoré sa ráno vylejú do pusy, prevaľujú v ústach a potom vypľujú. To je celé....že za 2 mesiace by sa v pohode malo schudnúť o 10 kg / čo by som potrebovala /. Samozrejme, že som dôvodila, že mám cukrovku, choré srdce a cievy...atď.... pozná môj zdravotný stav. Tiež som mu hovorila, že keď mi diabetologička pred 6 rokmi napísala adipex / zlaté vajcia sme to vtedy volali / , po 5 dňoch som ležala na internom a nemohli mi znížiť tlak, čo som ho mala taký vysoký. Že to nemá s adipexom, ani podobnými chemickými tabletami nič spoločné. Tá kúra stojí na deň 4,20 eura a drží sa to 2 mesiace, normálne sa je, prípadne sa trošku zníži príjem. Takže asi 250 euro na 2 mesiace....on mi to však vraj dá zadarmo....naše dobré služobné vzťahy, atď. A teraz to hlavné......nepočuli ste o takom niečom? Dali by ste sa na to ? Zajtra večer mu to musím povedať, vraj to zobral pre svoju manželku, mňa a ešte jednu známu / že mal možnosť 3 dávok zdarma. Až ste o takom niečom počuli, poprosím odpoveď, ďakujem.

Terezka, neblbni.:eek: Keď Ťa už primár chce oblbnúť, tak to naše zdravotníctvo musí byť v poriadnom svrabe. Nevymýšľaj, nenaleť. Od vyplachovania úst ešte nikto neschudol. Veď to je blbosť. Ja sa narobím ako mula, v pohybe som celý deň a neschudnem. A Ty si myslíš že od hentoho bez pohybu schudneš?:confused: Nenič si zdravie.
arizona
24.05.13,03:40
Potešilo ? Ten otáznik je naschvál, neviem sa rozhodnúť.....jeden primár mi ponúkol nejakú kúru na chudnutie na prírodnej báze, vraj ampulky s pu-er, ktoré sa ráno vylejú do pusy, prevaľujú v ústach a potom vypľujú. To je celé....že za 2 mesiace by sa v pohode malo schudnúť o 10 kg / čo by som potrebovala /. Samozrejme, že som dôvodila, že mám cukrovku, choré srdce a cievy...atď.... pozná môj zdravotný stav. Tiež som mu hovorila, že keď mi diabetologička pred 6 rokmi napísala adipex / zlaté vajcia sme to vtedy volali / , po 5 dňoch som ležala na internom a nemohli mi znížiť tlak, čo som ho mala taký vysoký. Že to nemá s adipexom, ani podobnými chemickými tabletami nič spoločné. Tá kúra stojí na deň 4,20 eura a drží sa to 2 mesiace, normálne sa je, prípadne sa trošku zníži príjem. Takže asi 250 euro na 2 mesiace....on mi to však vraj dá zadarmo....naše dobré služobné vzťahy, atď. A teraz to hlavné......nepočuli ste o takom niečom? Dali by ste sa na to ? Zajtra večer mu to musím povedať, vraj to zobral pre svoju manželku, mňa a ešte jednu známu / že mal možnosť 3 dávok zdarma. Až ste o takom niečom počuli, poprosím odpoveď, ďakujem.
Nejaká kúra ( s dôrazom na nejaká ) je široký pojem...

Takže sa nedá na to všetko adekvátne odpovedať .
Jedine nejaké poznámky utrúsiť :
- veľa odrbov sa začína takto , tými medovými fúzami ...
- chudnúť sa dá aj inak
- zadarmo nie je nič
- ale že primár si takto potrebuje vylepšiť príjem ???

Ale šak si prečítaj aj sama ...jedná sa pravdepodobne o toto ...
Všimni si aj cenu ...viď objednávka .
http://www.unicaslim.sk/kura-chudnutie-uvod/
Mne uz je podozriva hned ta prva akoze dokazova fotka http://www.unicaslim.sk/kura-chudnutie-ako-svedectvo/
Kde sa stratila celulitida na stehnach? Kde sa podela nadbytocna koza, ked ta zenska ma uplne hladku pokozu po kure? A take vymakane brucho,samozrejme tiez bez zbytkov nadmernej koze nedosiahne nik bez prisneho dlhodobeho cvicenia.Samotnym schudnutim tolkych kilov navyse za tak kratku dobu sa urcite takto brucho nevypracuje....takze fotky upravovane photoshopom maju daleko od skutocnej reality.

Terezka, mozno by ti mal primar konkretne vysvetlit ako ten zazracny liek funguje,ako je mozne, ze niekto schudne omielanim v ustach danej ampulky...
terezamaria
24.05.13,06:33
Terezka, mozno by ti mal primar konkretne vysvetlit ako ten zazracny liek funguje,ako je mozne, ze niekto schudne omielanim v ustach danej ampulky...






Moja, práve preto som to napísala sem....Juraj hľadal a našiel toto, možno je to aj ono, ja neviem ako sa to volá....on mi vysvetlil princíp a tvrdí, že to môžem....lenže som nastavená a nechcem sa rozhádzať nejakou kúrou, aj keď mi ju chce dať zadarmo......to sa jedná o nejakých pražských lekárov, ktorí vyrábajú rôzne takéto lieky, na kĺby, onko - ochorenia a podobne, ale toto mi skôr pripadá, že som mala byť pokusný králik a to určite nebudem......Ja som bola na nevyvážených vážkach 30 na 70, ale je to už v poriadku. Hoci musím povedať, že tomu primárovi dôverujem, ale ani tak to nemení nič na veci, že ja by som to skúšala /premieľala v ústach /.
pavol54
24.05.13,06:41
Jediné účinné kloktadlo čo poznám je domáca slivovica pri zapálenom hrdle, vykloktať a vypľuť(nie prehltnúť) to pomáha tak 3x denne 2 - tri dni
lujza.j
24.05.13,06:51
Terezka ja by som do toho nesla......neskusala si kontaktovat toho dr.co moje decko s nim chudne?
Tweety
24.05.13,07:17
http://i.sme.sk/cdata/5/68/6811285/shooty_velky.jpg
willma
24.05.13,07:20
včera mi došlo decko domov vytešené a s medailou na krku, obsadili druhé miesto na mestskej športovej olympiáde - hrali baby vybíjanú :)
kukučka
24.05.13,08:49
Včera po prečítaní Terezkinho príspevku som na inom webe čítala o tom, že zdravie je
v našich "rukách" a nie v lekárových, prosím, nechytajte ma za slovo.
A o chudnutí tam bola táto úvaha, kto sa rozhodne schudnúť, ten schudne. /Bez ohľadu na diéty a na to, čo je/
Bolo tam porovnanie s fajčiarom. Rozhodne sa, že prestane fajčiť, ale s otvorenými zadnými vrátkami: je to ťažké, už som skúšal...ktovie či sa mi podarí?...koľkí skúšali...a pod. - samozrejme, že sa mu nepodarí prestať.
lujza.j
24.05.13,10:27
.....nieco na tom bude.....ja som teraz chcela schudnut,ale chcela uz predtym.....ale teraz teda 2 tyzdne pred sibackou...bola nejaka spravna konstalacia....nakopla som sa 2 tyzdnovov " stravou" od mojeho decka ,teraz uz improvizujem a som spokojna.....do 15 kg mam dole.....krvne vysledky su OK len mam cholesterol v minuse.....
za vsetko mozu sacharidy.....obcas si spravim " sladky" den...inak nic a v strave minimum....
kukučka
24.05.13,11:40
blahoželám, to nakopnutie bolo sto%-né; asi ti všetci závidíme, ale sotva pôjdeme tvojou "drastickou" cestou :D
lujza.j
24.05.13,11:50
Hej ....bolo a je to drasticke a ja som si to este pritvrdila....ale aj nato asi bola ta spravna " nalada" cista sokova terapia.... Odporucam iba pre tych co budu mat spravnu naladu
:-)))
osky
24.05.13,12:54
Lujza napis mi do SS co za sokovu terapiu to bolo-snad raz pride ta spravna nalada :-)
asedma
24.05.13,13:06
Hej ....bolo a je to drasticke a ja som si to este pritvrdila....ale aj nato asi bola ta spravna " nalada" cista sokova terapia.... Odporucam iba pre tych co budu mat spravnu naladu
:-)))
ta moja kamoska asi nebola v spravnej nalade, ked zrusila objednavku koncom aprila..mohla to mat uz za sebou
Tweety
24.05.13,13:09
misoft
24.05.13,15:37
Kúrňa - mám notifikácie - kliknem na ne a ajhľa - skočím až do 5.5.2013 - teda späť - spiatočnícke notifikácie k "Čo sa mi dnes......" - a 2.5.2013 u "Srandičiek" - a počet "reagujúcich sa vyšplhal - no siahodlhý zoznam.
wagner
24.05.13,15:41
Richard
24.05.13,15:49
Kúrňa - mám notifikácie - kliknem na ne a ajhľa - skočím až do 5.5.2013 - teda späť - spiatočnícke notifikácie k "Čo sa mi dnes......" - a 2.5.2013 u "Srandičiek" - a počet "reagujúcich sa vyšplhal - no siahodlhý zoznam.

Zgrupovali sa notifikacie, sak ste sa stazovali ze mate z jednej temy vela a je to neprehladne :) taketo extremne temy sposobuju potom problemos netreba ich sledovat...

Notifikacie skacu na prvy neprecitany prispevok (od poslednej navstevy temy) - ibaze by to blblo ? Tiez ste to tak chceli ze neviete kde steskoncili...
avalik
24.05.13,15:55
Kúrňa - mám notifikácie - kliknem na ne a ajhľa - skočím až do 5.5.2013 - teda späť - spiatočnícke notifikácie k "Čo sa mi dnes......" - a 2.5.2013 u "Srandičiek" - a počet "reagujúcich sa vyšplhal - no siahodlhý zoznam.

Zgrupovali sa notifikacie, sak ste sa stazovali ze mate z jednej temy vela a je to neprehladne :) taketo extremne temy sposobuju potom problemos netreba ich sledovat...

Notifikacie skacu na prvy neprecitany prispevok (od poslednej navstevy temy) - ibaze by to blblo ? Tiez ste to tak chceli ze neviete kde steskoncili...

asi to blbne, lebo aj po precitani, a po kliknuti znovu na notifikaciu, stale ma to presuva na ten isty prispevok z 4.5.

podla mna stacilo len vymazat precitane notifikacie po 24 hodinach

vcera som mala cca 1200 notifikacii, dnes mam len 299 - zato s niekolkoriadkovym popisom, kto do temy prispel - toto podla mna nie je notifikacia ale sumar prispievatelov
wagner
24.05.13,18:17
lujza.j
24.05.13,20:51
Hej ....bolo a je to drasticke a ja som si to este pritvrdila....ale aj nato asi bola ta spravna " nalada" cista sokova terapia.... Odporucam iba pre tych co budu mat spravnu naladu
:-)))
ta moja kamoska asi nebola v spravnej nalade, ked zrusila objednavku koncom aprila..mohla to mat uz za sebou
to je škoda a prečo to zrušila?
hubatá
25.05.13,06:17
PRVÁÁÁ!!!
terezamaria
25.05.13,06:23
[QUOTE="Richard"][QUOTE="misoft"]Kúrňa - mám notifikácie - kliknem na ne a ajhľa - skočím až do 5.5.2013

vcera som mala cca 1200 notifikacii, dnes mam len 299 - zato s niekolkoriadkovym popisom, kto do temy prispel - toto podla mna nie je notifikacia ale sumar prispievatelov
Robí to asi všetkým, všetky vymenované mená prispievateľov a stále sa to tam drží ako kliešť, je to nepríjemné.....dátumy sú tak 5.5. ,7.5......veď to bolo dobré, až včera to začalo blbnúť.....:-)))
sito
25.05.13,07:41
PRVÁÁÁ!!!

ÁÁÁÁŽ??? A po deviatich hodinách a dvadsiatich šiestich minutách? Niečo sa tu deje. ČO???
anka_p
25.05.13,10:30
Tweety
25.05.13,11:14
pavol54
25.05.13,11:16
romantici ešte žijú.....

http://www.topky.sk/cl/13/1350367/Ziadost-o-ruku-ako-z-velkej-knihy--Norsky-ostrov-premenil-na-Taliansko-
Keď nič inšého nebolo, však z tých 110 obyvateľov, ale romantika to bola
srska
25.05.13,13:05
staré, prepísané a nové dúfam, že bude slúžiť bezproblémovo ako staré
lujza.j
25.05.13,13:12
vela šťastných km., želám....
srska
25.05.13,13:14
vela šťastných km., želám....
ďakujem luj. staré je v ponuke vo vlčom hrdle ;)
Tweety
25.05.13,13:14
staré, prepísané a nové dúfam, že bude slúžiť bezproblémovo ako staré
Vlado, držíš sa hesla nový člen do rodiny, nové auto? Nech Ťa teda tešia obaja.
lujza.j
25.05.13,13:17
vela šťastných km., želám....
ďakujem luj. staré je v ponuke vo vlčom hrdle ;)
v AUTOIMPEX-e?
srska
25.05.13,13:18
staré, prepísané a nové dúfam, že bude slúžiť bezproblémovo ako staré
Vlado, držíš sa hesla nový člen do rodiny, nové auto? Nech Ťa teda tešia obaja.
to áno - darček malému je na ceste (pošta hlási trasu zásielky :) )
srska
25.05.13,13:18
vela šťastných km., želám....
ďakujem luj. staré je v ponuke vo vlčom hrdle ;)
v AUTOIMPEX-e?áno - majú to aj na webe
lujza.j
25.05.13,13:31
Tweety
25.05.13,13:32
AJ Ty si si zadovážila nové?
lujza.j
25.05.13,13:40
AJ Ty si si zadovážila nové?
nie ja len snívam o novom fešákovi:D...a Nissan GTR..hmmm:cool:
Tweety
25.05.13,13:42
Sen treba posunúť ďalej, aby sa splnil.
srska
25.05.13,13:43
AJ Ty si si zadovážila nové?
nie ja len snívam o novom fešákovi:D...a Nissan GTR..hmmm:cool:
a táto kráska? (http://cdn1.boldride.com/alfa%20romeo/2013/download/2013-alfa-romeo-4c.1600x1200.Feb-12-2013_08.12.09.552206.jpg)
Tweety
25.05.13,13:45
Pekná ale prijala by som v inej farbe.
srska
25.05.13,13:46
inak na tom novom punte sa mi najviac zatiaľ páčia svetlá s funkciou "cornering"
lujza.j
25.05.13,13:50
Sen treba posunúť ďalej, aby sa splnil.
cena nepustí:(...a myslím, že iba na obj., a ešte sa aj čaká...
Tweety
25.05.13,13:51
Nechce sa Ti čakať? Veď dovtedy nasporíš.
lujza.j
25.05.13,13:54
Srsković....my sme anti Italy car;)....alfa má pekný dizajn, ale je to alfa....každý má tie svoje sorty.....
lujza.j
25.05.13,13:55
Nechce sa Ti čakať? Veď dovtedy nasporíš.
si ma pobavila dík;).....v českých korunách cena cca. od 2,5 melka...
Tweety
25.05.13,13:57
ALe Tvoja chyba, prečo máš také drahé sny? Nestačí napr. BMW alebo Ford?
srska
25.05.13,14:06
Srsković....my sme anti Italy car;)....alfa má pekný dizajn, ale je to alfa....každý má tie svoje sorty.....áno. ja napr. ázijské značky - eé. na mazdu 626 hadica od vodného čerpadla ku chladiču (esko cca 30 cm) 2500 sk v roku 2001 - choré
lujza.j
25.05.13,15:52
ALe Tvoja chyba, prečo máš také drahé sny? Nestačí napr. BMW alebo Ford?
Majka ved to je iba Nissan:D.....sorta, ktorú si kúpi väčšinou len ten čo už túto zn. mal....a veru stačí mi lacnejší, ved tento je....lacnejší ako Porsche 911 turbo:D
asedma
25.05.13,16:07
pre Lui
to je škoda a prečo to zrušila?[/QUOTE]

no, lebo jej mali operovat koleno a musela by tu kuru prerusit, atk to radsej zrusila, alebo sa toho zlakla.. inak sa jej to velmi pozdavalo, bola cela nazhavena, ze ide do toho..mozno po operacii sa da na to :confused:
wagner
25.05.13,16:13
lujza.j
25.05.13,16:18
pre Lui
to je škoda a prečo to zrušila?

no, lebo jej mali operovat koleno a musela by tu kuru prerusit, atk to radsej zrusila, alebo sa toho zlakla.. inak sa jej to velmi pozdavalo, bola cela nazhavena, ze ide do toho..mozno po operacii sa da na to :confused:[/QUOTE]
v mojom a dcérinom okolí na to "fičí" kopec ludí a sú úspešní....nemá sa čoho báť...ved po prvých dvoch týždňoch uvidí....či bude pokračovať....:-)))
lujza.j
25.05.13,16:23
bože to čo už je za reportáže "mobil nepozná štátne hranice":eek:...ja , mam ručné ladenie siete stále a nemusím ísť do pohraničia ani za hranice....iná sieť ma chytí aj v robote....aj na hrádzi na slovnaftom.... oni fakt nemajú čo dávať..
buchač
25.05.13,17:06
http://adam.azet.sk/clanky/15188/hviezda-medzi-onkologmi-radi-10-1-tip-na-dlhovekost.html čo na to poviete?
Také tipy sú dávno overené ....a nemusí to byť práve hviezda zo zámoria ...
srska
25.05.13,18:16
múka, mlieko, droždie, olej, soľ, cukor, vajco, trochu roboty, elektriky a len sa po nich zaprášilo
misoft
25.05.13,18:20
múka, mlieko, droždie, olej, soľ, cukor, vajco, trochu roboty, elektriky a len sa po nich zaprášilo
Aha ho - konkurencia pekárňam. Ale vyzerajú lepšie ako tie zamrazené a znova prepečené.
srska
25.05.13,18:37
he, na balkóne počuť depeche mode - riadny humbug robia
lujza.j
25.05.13,18:45
he, na balkóne počuť depeche mode - riadny humbug robia
to hej...idem počúvnuť...
asedma
25.05.13,20:28
Meggi 1
25.05.13,20:31
Pekný neskorý večer želám všetkým, kto ešte "sovičkuje" so mnou :) Ahoj, Anka :)
http://www.hanulka.cz/fotos/020000/018685.jpg
lujza.j
25.05.13,20:34
ja...akurát som dlážku umývala:D
Meggi 1
25.05.13,20:40
Ahoj aj Lui :) Juuuj, Ty si aktívna aj v tejto nočnej hodine :D Ja už len tak pianko teraz, relax po celom dni, nechce sa mi ešte do hajan, tak tu oddychujem :)
lujza.j
25.05.13,20:47
Ahoj aj Lui :) Juuuj, Ty si aktívna aj v tejto nočnej hodine :D Ja už len tak pianko teraz, relax po celom dni, nechce sa mi ešte do hajan, tak tu oddychujem :)
....no ja som si okolo 17h hodinku a pol pospala.....tak ja potom tak ožijem....ráno som bola upratovať u cudzích .... môj byt potom takto , ked to na mna príde;)
lujza.j
25.05.13,21:00
Meggi 1
25.05.13,21:04
Ja som si upratala dnes, navarila, potom som bola vonku v meste, tak teraz preto už len relax, keď sa mi nechce spať :) Zaslúžiš si už aj Ty 'pohodku' :)
Meggi 1
25.05.13,21:11
pomoc....6detí.... http://www.topky.sk/cl/11/1350631/V-Prahe-sa-pripravuju-na-velky-porod--Ocakavaju-prichod-patorciat-
Jemine...Už aj dvojčatá je dosť....Neviem si predstaviť, ako s pätorčatami to bude stíhať všetko....
Mila123
26.05.13,05:16
buchač
26.05.13,05:21
pomoc....6detí.... http://www.topky.sk/cl/11/1350631/V-Prahe-sa-pripravuju-na-velky-porod--Ocakavaju-prichod-patorciat-
Jemine...Už aj dvojčatá je dosť....Neviem si predstaviť, ako s pätorčatami to bude stíhať všetko....
Nemaj boja ......
Zodpovední sa určite postarajú , aj nejakí sponzori sa nájdu ....

Vždy to tak bolo a aj bude ... máš jedno , či socík a či kapitalizmus ......a v Afrike by po nich ani pes neštekol ...
wagner
26.05.13,05:59
lujza.j
26.05.13,06:02
:eek:http://www.topky.sk/cl/13/1350232/Sok-v-televizii--Zena-dala-moderatorovi-napit-zo-svojich-prs-
tiež som tak čumela...len neviem kto je viac cákly......
buchač
26.05.13,06:08
http://aktualne.atlas.sk/mladi-ludia-utekaju-z-facebooku-naplna-sa-predpoved-o-jeho-zaniku/ekonomika/firmy/ - tešte sa
Hm......
Zaujal ma aj článok

Prečo spravil Facebook modrý?
http://aktualne.atlas.sk/preco-spravil-facebook-modry-desat-veci-ktore-ste-o-zuckerbergovi-nevedeli/ekonomika/firmy/

Dalo by sa aj iného jedinca opýtať ......
Ale šak si počkáme ...Bookfasov zmizne a Porada sa vráti do starých koľají ...
lujza.j
26.05.13,06:13
tu som hodila dva príspevky a tému na prvej strane medzi novými nevidím.....
http://www.porada.sk/t112442-p3-ivka70-blahozelanie-k-narodeninam.html
Tweety
26.05.13,06:29
Tiež som včera prispela do srandičiek a vôbec sa príspevok neukázal. Niečo tu šarapatí, napr. aj zelené body sa nepripočítavajú, napr. včera aspoň 10. Nie, žeby mi to nejak trhalo žily, ale porádek nejaký musí byť, či?
lujza.j
26.05.13,06:33
Tiež som včera prispela do srandičiek a vôbec sa príspevok neukázal. Niečo tu šarapatí, napr. aj zelené body sa nepripočítavajú, napr. včera aspoň 10. Nie, žeby mi to nejak trhalo žily, ale porádek nejaký musí byť, či?
no ale vieš ako to je každý bod sa počíta...TOP 10 poradákov na máj získa knihu Daňové a odvodové tipy II. zadara:D..mi tu vedla svieti...
Tweety
26.05.13,06:34
Knihu som už vyhrala v súťaži, takže mám to už bez. Neide o to, to vôbec nie, ale ak sa majú počítať,tak nech sa počítajú,nie?
sito
26.05.13,07:23
No videl to svet, 10,21 a len 15 príspevkov! Kde ste??? Ľudia ....
buchač
26.05.13,07:33
No videl to svet, 10,21 a len 15 príspevkov! Kde ste??? Ľudia ....
...po slovensky povedané , tou slušnejšou formou - v teplej diere .....

Veľa jednotlivcov nemá náladu ,chuť , potrebu ...atď učiť sa tým novotám a novinkám na Porade ....
Tí ostatní snáď už len z tej zotrvačnosti ........

...a karaváná ide ďalej , psi štekajú ....a Rašíd si kávu v tom šiatri popíja .....
trisestri
26.05.13,07:37
2,90 eur flaskove ceske pivo co v cechach v prepocte 40 centov a z eshopu vyjdu aj s postovnym 1,40 eur-nuz kosicky pub drahsi jak tatransky granhotel
buchač
26.05.13,07:42
2,90 eur flaskove ceske pivo co v cechach v prepocte 40 centov a z eshopu vyjdu aj s postovnym 1,40 eur-nuz kosicky pub drahsi jak tatransky granhotel
Si bol na Dňoch Piva , čo ????

Ja síce nie , ale čo sa čuduješ ???
Na takýchto akciách je vždy všetko predražené.......
Darina1234
26.05.13,07:54
No videl to svet, 10,21 a len 15 príspevkov! Kde ste??? Ľudia ....
v starej porade, ked som rano prišla som nevedela, ktoru temu najskor čitať, bolo tolko novch príspevkov, uzitočných rad a teraz, aj slimak sa vlečie rýchlejšie ako nova porada, darmo ludia odišli, hlavne skutoční odborníci, tym nechcem nikoho uraziť
lujza.j
26.05.13,08:00
No videl to svet, 10,21 a len 15 príspevkov! Kde ste??? Ľudia ....
v starej porade, ked som rano prišla som nevedela, ktoru temu najskor čitať, bolo tolko novch príspevkov, uzitočných rad a teraz, aj slimak sa vlečie rýchlejšie ako nova porada, darmo ludia odišli, hlavne skutoční odborníci, tym nechcem nikoho uraziť
...ale toto asi nikoho netrápi.....aj ked by malo....
misoft
26.05.13,08:06
Tiež som včera prispela do srandičiek a vôbec sa príspevok neukázal. Niečo tu šarapatí, napr. aj zelené body sa nepripočítavajú, napr. včera aspoň 10. Nie, žeby mi to nejak trhalo žily, ale porádek nejaký musí byť, či?
no ale vieš ako to je každý bod sa počíta...TOP 10 poradákov na máj získa knihu Daňové a odvodové tipy II. zadara:D..mi tu vedla svieti...
Aká je hrubá? Dá sa ňou stôl podložiť? :D:D:D
lujza.j
26.05.13,08:06
2,90 eur flaskove ceske pivo co v cechach v prepocte 40 centov a z eshopu vyjdu aj s postovnym 1,40 eur-nuz kosicky pub drahsi jak tatransky granhotel
...ved to je také slovenské....:(...vyšpikovať ceny na takýchto akciách do výšin ....potom len človeka tak nejak presvedčia , že na budúce kašle nato....ja som pravidelne v BA chodila do Rače na vinobranie.....ak idem, nemám žiadne očakávanie...nejakej tradičnej ručnej tvorby....stánky povolia komukolvek...hlavne že je keš za prenájom...cigoši predávajú prudko kvalitné posteľné prádlo a pod.,....a "žrádlo" stojí tiež za prd...nehovorím už o cukrovej vode-burčáku....tak ked vlastne idem tak ....bývajú mi tam rodičia a brácho....
BA vianočné trhy už roky ignorujem.....
misoft
26.05.13,08:10
BA vianočné trhy už roky ignorujem.....

Hehehe - ja ignorujem všetky trhy. A dôvod? Predáva sa tam vo väčšine prípadov to isté, ako v obchodoch, ale za cenu min. o 1/3 vyššiu (trhová prirážka) a sem tam nejaké výrobky "ľudovej" tvorivosti + "cezpoľné" výrobky nejasného pôvodu.
trisestri
26.05.13,08:20
2,90 eur flaskove ceske pivo co v cechach v prepocte 40 centov a z eshopu vyjdu aj s postovnym 1,40 eur-nuz kosicky pub drahsi jak tatransky granhotel
Si bol na Dňoch Piva , čo ????

Ja síce nie , ale čo sa čuduješ ???
Na takýchto akciách je vždy všetko predražené.......
nie tie este len budu,ide o podnik Red Nose pub-asi potrebuju zarobit pre celebrity,ktore im chodia robit promo.
misoft
26.05.13,08:28
nie tie este len budu,ide o podnik Red Nose pub-asi potrebuju zarobit pre celebrity,ktore im chodia robit promo.
Kým len promo - je to OK, ale stačí zmeniť pár písmeniek a hneď to bude ostrejšie (i väčšia spotreba piva by bola) ;) :D
sito
26.05.13,08:40
No videl to svet, 10,21 a len 15 príspevkov! Kde ste??? Ľudia ....
...po slovensky povedané , tou slušnejšou formou - v teplej diere .....

Veľa jednotlivcov nemá náladu ,chuť , potrebu ...atď učiť sa tým novotám a novinkám na Porade ....
Tí ostatní snáď už len z tej zotrvačnosti ........

...a karaváná ide ďalej , psi štekajú ....a Rašíd si kávu v tom šiatri popíja .....

Nooo, veď aj tá stará bola pre mňa nová, novota. Takže táto by mohla byť novšia, mladšia. Ako tak sleduje väčšina poraďákov si ešte pamätá to " učiť sa, učiť sa, učiť sa" A čo je na tom špatne? Platilo už od pradávna, vzniku. Aj v stredoveku, len vďaka tomu prišli na to, že Zem nie je ploská doska, len preto, že sa niekto učil, alebo neveril učeniu, temna.

Krok je možno zastaviť, ale ...

Raší, raší, čo v Košiciach straší ... ?
lujza.j
26.05.13,08:41
BA vianočné trhy už roky ignorujem.....

Hehehe - ja ignorujem všetky trhy. A dôvod? Predáva sa tam vo väčšine prípadov to isté, ako v obchodoch, ale za cenu min. o 1/3 vyššiu (trhová prirážka) a sem tam nejaké výrobky "ľudovej" tvorivosti + "cezpoľné" výrobky nejasného pôvodu.
práve že boli roky do zadu čo pôvod bol jasný a výrobca to aj predával.....som ovčie kože krásne kúpila za výbornú cenu od spitého:Dbaču z Liptova...keramiku, drevené veci a iné serepetičky...čo mi padli do oka....
misoft
26.05.13,08:47
práve že boli roky do zadu čo pôvod bol jasný a výrobca to aj predával.....som ovčie kože krásne kúpila za výbornú cenu od spitého:Dbaču z Liptova...keramiku, drevené veci a iné serepetičky...čo mi padli do oka....
No práve - roky dozadu - ale teraz spitý bača na trhu nie je, za to plno kšeftárov so šmejdami a lá Made In China.
lujza.j
26.05.13,08:53
práve že boli roky do zadu čo pôvod bol jasný a výrobca to aj predával.....som ovčie kože krásne kúpila za výbornú cenu od spitého:Dbaču z Liptova...keramiku, drevené veci a iné serepetičky...čo mi padli do oka....
No práve - roky dozadu - ale teraz spitý bača na trhu nie je, za to plno kšeftárov so šmejdami a lá Made In China.
...no len tragédia je to, že sa šmejdy prebaľujú a oštítkujú tak ...že sú z toho originály....takže tu nie je nič garantované...že je to naozaj origoš....
misoft
26.05.13,09:02
...no len tragédia je to, že sa šmejdy prebaľujú a oštítkujú tak ...že sú z toho originály....takže tu nie je nič garantované...že je to naozaj origoš....

Ale jedno tam origoš bude - predsa tie štítky :D:D:D
lujza.j
26.05.13,09:07
...no len tragédia je to, že sa šmejdy prebaľujú a oštítkujú tak ...že sú z toho originály....takže tu nie je nič garantované...že je to naozaj origoš....

Ale jedno tam origoš bude - predsa tie štítky :D:D:D
...ten sa tiež bude iba tváriť, že je....:D:D
pavol54
26.05.13,09:28
2,90 eur flaskove ceske pivo co v cechach v prepocte 40 centov a z eshopu vyjdu aj s postovnym 1,40 eur-nuz kosicky pub drahsi jak tatransky granhotel
...ved to je také slovenské....:(...vyšpikovať ceny na takýchto akciách do výšin ....potom len človeka tak nejak presvedčia , že na budúce kašle nato....ja som pravidelne v BA chodila do Rače na vinobranie.....ak idem, nemám žiadne očakávanie...nejakej tradičnej ručnej tvorby....stánky povolia komukolvek...hlavne že je keš za prenájom...cigoši predávajú prudko kvalitné posteľné prádlo a pod.,....a "žrádlo" stojí tiež za prd...nehovorím už o cukrovej vode-burčáku....tak ked vlastne idem tak ....bývajú mi tam rodičia a brácho....
BA vianočné trhy už roky ignorujem.....
Klepla si hlavičku po klinci"Stánky -keš (veľký, neprimeraný) za prenájom, AK chce na prenájom zarobiť a nestáť tam zadarmo tak musí ceny nasadiť(však si nikto zo sebou nenesie fľašu minerálky a termosku s kávou sebou.
pavol54
26.05.13,09:30
nie tie este len budu,ide o podnik Red Nose pub-asi potrebuju zarobit pre celebrity,ktore im chodia robit promo.
Kým len promo - je to OK, ale stačí zmeniť pár písmeniek a hneď to bude ostrejšie (i väčšia spotreba piva by bola) ;) :D
nepi už
misoft
26.05.13,13:53
nepi už
Hehehe - ešte som nezačal - (pijem len kafčo, vodu, tea)
marjankaj
26.05.13,14:15
No videl to svet, 10,21 a len 15 príspevkov! Kde ste??? Ľudia ....
...po slovensky povedané , tou slušnejšou formou - v teplej diere .....

Veľa jednotlivcov nemá náladu ,chuť , potrebu ...atď učiť sa tým novotám a novinkám na Porade ....
Tí ostatní snáď už len z tej zotrvačnosti ........

...a karaváná ide ďalej , psi štekajú ....a Rašíd si kávu v tom šiatri popíja .....

Nooo, veď aj tá stará bola pre mňa nová, novota. Takže táto by mohla byť novšia, mladšia. Ako tak sleduje väčšina poraďákov si ešte pamätá to " učiť sa, učiť sa, učiť sa" A čo je na tom špatne? Platilo už od pradávna, vzniku. Aj v stredoveku, len vďaka tomu prišli na to, že Zem nie je ploská doska, len preto, že sa niekto učil, alebo neveril učeniu, temna.

Krok je možno zastaviť, ale ...

Raší, raší, čo v Košiciach straší ... ?
Kto zvládne túto, ten zvládne hociaký chaos.
misoft
26.05.13,14:35
Kto zvládne túto, ten zvládne hociaký chaos.

Veď chaos - toť obyčajný organizovaný bordel.
lujza.j
26.05.13,14:44
buchač
26.05.13,14:46
pavol54
26.05.13,14:49
Kto zvládne túto, ten zvládne hociaký chaos.

Veď chaos - toť obyčajný organizovaný bordel.
Mňa voľakedy môj nadriadený učil: Pořádek je pro blbce, inteligent dokáže zvládnout jakýkoliv bordel
buchač
26.05.13,14:50
Kto zvládne túto, ten zvládne hociaký chaos.

Veď chaos - toť obyčajný organizovaný bordel.
Mňa voľakedy môj nadriadený učil: Pořádek je pro blbce, inteligent dokáže zvládnout jakýkoliv bordel
" Pořádek musí bejt " , řekla babka a kopla hovno pod postel .....
pavol54
26.05.13,14:51
http://www.topky.sk/cl/100535/1350675/Zmeny-v-Lipsicovej-NOVA--Zlucenie-s-odidencami-z-SaS-a-nove-meno-
NOVADO zámena písmeniek je možná, toto bude asi teplý kočkopes, čo je o stupeň horšie ako obyčajný mačkopes
marjankaj
26.05.13,14:51
http://www.topky.sk/cl/100535/1350675/Zmeny-v-Lipsicovej-NOVA--Zlucenie-s-odidencami-z-SaS-a-nove-meno-

Sú to hajzli ....urobia všetko , aby si válov zachránili ...
Už vidím, ako sa dohodnú na potratoch, registrovaných partnerstvách, marihuane a ďalších "spoločných" témach..:---
avalik
26.05.13,14:51
marjankaj
26.05.13,14:52
Kto zvládne túto, ten zvládne hociaký chaos.

Veď chaos - toť obyčajný organizovaný bordel.
Mňa voľakedy môj nadriadený učil: Pořádek je pro blbce, inteligent dokáže zvládnout jakýkoliv bordel
Správne je "chaos". Bordel je niečo iné.:---
lujza.j
26.05.13,14:55
http://www.topky.sk/cl/100535/1350675/Zmeny-v-Lipsicovej-NOVA--Zlucenie-s-odidencami-z-SaS-a-nove-meno-

Sú to hajzli ....urobia všetko , aby si válov zachránili ...
Už vidím, ako sa dohodnú na potratoch, registrovaných partnerstvách, marihuane a ďalších "spoločných" témach..:---
....ked budú silno presilno chcieť možno aj motyka vystrelí:eek:...podla toho ako komu budú zdroje vysychať ...uvidíme kto koho potiahne, alebo potopí....ale aj tak je to všetko jeden veľký GRC!!!
misoft
26.05.13,15:03
lujza.j
26.05.13,15:10
....inak potešilo, že piatok som si s mojim decko a mojou matkou vyšlápla do Panďášu/pandorfu/...chodím tam bez očakávanie, ked niečo tak sa kúpi....moja mamina tam bola prvý krát ťažko sa dohodnúť s dôchodkyňou:D....je fajn, že v pátek je to do 21h otvorené....nepotešilo, že som sa ocitla-omylom na diaľnici bez diaľničnej nálepky načo moje decko nahlásilo, že "to je tvoje obľúbené"/minulý rok cesta z a do HR, raz v Slovinku a raz v Madžarsku/:D...ale nie je tam nejaká práca na ceste a nejak som prešvihla, že treba odbočiť inde....takže najprv som to zachránila síce som porušila ....a potom ma moje decko navigovalo a už som bola v prdeli - na dialnici:D...ale jeansy, podprdy a boty pokúpené...
záver mojej matky....neviem či sem ešte s vami pôjdem....:D
lujza.j
26.05.13,15:17
lujza.j
26.05.13,16:03
srska
26.05.13,16:12
čo ju nezabije, to ju posilní :D
srska
26.05.13,16:17
avalik
26.05.13,19:10
na chvilu sa mi zamarilo, ze som znovu v sluzbe a musim splnit rozkaz, ked som toto citala ... http://www.porada.sk/t217128-zaciatok-podnikania-s-registracnou-pokladnou.html :eek:
wagner
26.05.13,19:13
http://wallpapersus.com/wp-content/uploads/2012/11/Strawberry-Ice-Cream.jpg
O polnoci tu robíš chute. Ja som hladná už od večera :confused:, jedla by som, ale neviem čo. A tu zrazu zmrzlina - ešte že ju doma nemám:D
lujza.j
26.05.13,19:14
na chvilu sa mi zamarilo, ze som znovu v sluzbe a musim splnit rozkaz, ked som toto citala ... http://www.porada.sk/t217128-zaciatok-podnikania-s-registracnou-pokladnou.html :eek:
...možno je to nejaký výsluhový...profesionálna deformácia...:D...ostala
.....mne tiež raz moj chlap povedal"nájdi si iné miesto v rámci "firmy"...tu doma nie sme na výsluchu":D...bolo to asi znamenie...a bola aj zmena....
lujza.j
26.05.13,19:16
O polnoci tu robíš chute. Ja som hladná už od večera :confused:, jedla by som, ale neviem čo. A tu zrazu zmrzlina - ešte že ju doma nemám:D
....ani ja a ani nebudem....dúfam:--- a nebolo to o pol noci....:D
wagner
26.05.13,19:17
[QUOTE="lujza.j"
....ani ja a ani nebudem....dúfam:--- a nebolo to o pol noci....:D[/QUOTE]
Pre mňa je už polnoc, už sa strojím ísť spať
avalik
26.05.13,19:19
na chvilu sa mi zamarilo, ze som znovu v sluzbe a musim splnit rozkaz, ked som toto citala ... http://www.porada.sk/t217128-zaciatok-podnikania-s-registracnou-pokladnou.html :eek:
...možno je to nejaký výsluhový...profesionálna deformácia...:D...ostala
.....mne tiež raz moj chlap povedal"nájdi si iné miesto v rámci "firmy"...tu doma nie sme na výsluchu":D...bolo to asi znamenie...a bola aj zmena....

tak to bude asi nejaky "cerstvy" ... alebo aj ja som taka zdeformovana? ... :rolleyes::D
avalik
26.05.13,19:33
ste vedeli, ze si mozete sami prispevky chvalit? ... a aj viackrat po sebe :D
lujza.j
26.05.13,19:35
ste vedeli, ze si mozete sami prispevky chvalit? ... a aj viackrat po sebe :D
nie, ale tu ešte niečo prekvapí???:D...ved je to tu "dokonale" vymakané:cool:
pavol54
26.05.13,19:40
na chvilu sa mi zamarilo, ze som znovu v sluzbe a musim splnit rozkaz, ked som toto citala ... http://www.porada.sk/t217128-zaciatok-podnikania-s-registracnou-pokladnou.html :eek:
...možno je to nejaký výsluhový...profesionálna deformácia...:D...ostala
.....mne tiež raz moj chlap povedal"nájdi si iné miesto v rámci "firmy"...tu doma nie sme na výsluchu":D...bolo to asi znamenie...a bola aj zmena....

tak to bude asi nejaky "cerstvy" ... alebo aj ja som taka zdeformovana? ... :rolleyes::D
po desiatich rokoch to prejde nebojsa
lujza.j
26.05.13,19:43
na chvilu sa mi zamarilo, ze som znovu v sluzbe a musim splnit rozkaz, ked som toto citala ... http://www.porada.sk/t217128-zaciatok-podnikania-s-registracnou-pokladnou.html :eek:
...možno je to nejaký výsluhový...profesionálna deformácia...:D...ostala
.....mne tiež raz moj chlap povedal"nájdi si iné miesto v rámci "firmy"...tu doma nie sme na výsluchu":D...bolo to asi znamenie...a bola aj zmena....

tak to bude asi nejaky "cerstvy" ... alebo aj ja som taka zdeformovana? ... :rolleyes::D
po desiatich rokoch to prejde nebojsa
niekdy nie...tí čo robia vrátnikov kade-teda...tí budú prepnutí do konca života.....
avalik
26.05.13,19:46
po desiatich rokoch to prejde nebojsa

hmm ... takze este styri :(

:D
misoft
26.05.13,20:57
Hele - čo som objavil - stojí za prečítanie:
http://komentare.sme.sk/c/6812169/dedicstvo-zlych-pravnikov.html
Tweety
27.05.13,09:24
lujza.j
27.05.13,09:34
To je fakt silná káva.http://www.cas.sk/clanok/251632/manzelia-sa-pohadali-jozef-40-vpalil-s-autom-do-domu-zranil-zenu-a-syna.html
....asi sa inspiroval Bellmondom.....tusim film Policajt nebo rostak....
ale vazne ...ludom prepina....kolko samovrazd v poslednom obdobi....smutne
trisestri
27.05.13,10:17
jupiiiiii,mame magistru
Tweety
27.05.13,10:17
Super, gratulujem teda.
trisestri
27.05.13,10:20
Super, gratulujem teda.
dakujem
Tweety
27.05.13,10:27
pavol54
27.05.13,11:01
jupiiiiii,mame magistru
Takže lieky máš vyriešené
pavol54
27.05.13,11:06
A že nie sú peniaze.
http://ekonomika.sme.sk/c/6814616/poradca-na-zavedenie-jednej-poistovne-ma-stat-tri-miliony.html
Ja by som sa aj prihlásil len či by mohli byť aj výnimky z podmienok
wagner
27.05.13,11:08
jupiiiiii,mame magistru
Gratulujem
trisestri
27.05.13,11:10
jupiiiiii,mame magistru
Takže lieky máš vyriešené
sice nie lekarnicku,ale ked zaplatim za lieky tak vyriesene :D:D
wagner
27.05.13,11:12
jupiiiiii,mame magistru
Takže lieky máš vyriešené
To by musela mať PhDr. Vtedy by bola lekárnička.
srska
27.05.13,11:14
A že nie sú peniaze.
http://ekonomika.sme.sk/c/6814616/poradca-na-zavedenie-jednej-poistovne-ma-stat-tri-miliony.html
Ja by som sa aj prihlásil len či by mohli byť aj výnimky z podmienok
ja aj za dumpingový melón :cool:
wagner
27.05.13,11:19
avalik
27.05.13,12:04
jupiiiiii,mame magistru
Takže lieky máš vyriešené
To by musela mať PhDr. Vtedy by bola lekárnička.

nie, PhDr. je tiez nieco ine

b) vo farmaceutických študijných programoch „doktor farmácie" (v skratke „PharmDr."),

c) v spoločenskovedných, umenovedných a zdravotníckych študijných programoch „doktor filozofie" (v skratke „PhDr."),
BXLmiami
27.05.13,12:12
A že nie sú peniaze.
http://ekonomika.sme.sk/c/6814616/poradca-na-zavedenie-jednej-poistovne-ma-stat-tri-miliony.html
Ja by som sa aj prihlásil len či by mohli byť aj výnimky z podmienok
Ten je už vybratý,neboj.
pavol54
27.05.13,12:24
jupiiiiii,mame magistru
Takže lieky máš vyriešené
sice nie lekarnicku,ale ked zaplatim za lieky tak vyriesene :D:D
Takže nie Magistru ale Magisterku
pmajap
27.05.13,13:04
[QUOTE="trisestri"][QUOTE="pavol54"]
Takže nie Magistru ale Magisterku

Paľko, už ho toľko neobracaj, podstatné je, že je šťastím bez seba a lieky mu aj tak teraz netreba:D:D
Vlastas
27.05.13,13:32
Či ma to potešilo, skôr prekvapilo - nová stránka PORADY. Už som tu dávno nebola a takáto zmena. Musím sa zorientovať.
misoft
27.05.13,15:30
jupiiiiii,mame magistru
Tak gratulírujem!
misoft
27.05.13,15:30
Či ma to potešilo, skôr prekvapilo - nová stránka PORADY. Už som tu dávno nebola a takáto zmena. Musím sa zorientovať.
Posielam:
http://harcbook.info/tl_files/articles/terenoznawstwo/kompas%20i%20busola/kompas.jpg
wagner
27.05.13,16:22
wagner
27.05.13,16:32
b) vo farmaceutických študijných programoch „doktor farmácie" (v skratke „PharmDr."),

c) v spoločenskovedných, umenovedných a zdravotníckych študijných programoch „doktor filozofie" (v skratke „PhDr."),

Máš pravdu, lenže som to nedopísala - teda myš mi to nedopísala. Niekedy blbne a keď si nevšimnem, tak mi chýba pol slova.
ivuliatko
27.05.13,16:38
jupiiiiii,mame magistru
super, blahoželám, nech sa jej aj naďalej darí :)
misoft
27.05.13,16:45
Toto si pozrite:
http://udalosti.noviny.sk/z-domova/27-05-2013/kde-je-dominik-nepoviem-odkazala-riaditelka-matke.html
Kupčenie s deťmi na slovenský spôsob, arogancia úradov, odmietanie práva rodiča vidieť svoje dieťa.
Stanislav 1975
27.05.13,17:07
Potešilo ma, že dnešné natáčanie JOJ-ky u nás doma dopadlo viacmenej úspešne- zobrali sme 2 výhry z 3 možných- mobil a led tv je doma, len škoda, že nevyšiel aj ten počítač l, ale inak spokojnosť. Učinkovalo dokonca aj naše morčiatko :-), Vlado Voštinár bol celkom príjemný, jeho som ešte nepoznal...,celý štáb bol OK...
misoft
27.05.13,17:13
Potešilo ma, že dnešné natáčanie JOJ-ky u nás doma dopadlo viacmenej úspešne- zobrali sme 2 výhry z 3 možných- mobil a led tv je doma, len škoda, že nevyšiel aj ten počítač l, ale inak spokojnosť. Učinkovalo dokonca aj naše morčiatko :-), Vlado Voštinár bol celkom príjemný, jeho som ešte nepoznal...,celý štáb bol OK...
A že vraj sa nedá vyhrať :D. 2/3 si zobral - plán splnený na 66,6666666666% (bodaj by tak robili naši posranci)
trisestri
27.05.13,17:36
jupiiiiii,mame magistru
super, blahoželám, nech sa jej aj naďalej darí :)
dakujem
vulxy
27.05.13,17:37
Potešilo ma, že dnešné natáčanie JOJ-ky u nás doma dopadlo viacmenej úspešne- zobrali sme 2 výhry z 3 možných- mobil a led tv je doma, len škoda, že nevyšiel aj ten počítač l, ale inak spokojnosť. Učinkovalo dokonca aj naše morčiatko :-), Vlado Voštinár bol celkom príjemný, jeho som ešte nepoznal...,celý štáb bol OK...
co sa natacalo? a kolko si dal producentovy aby si ta vybraly???....dufam ze nie som indiskretny:D:D:D
Stanislav 1975
27.05.13,17:40
Potešilo ma, že dnešné natáčanie JOJ-ky u nás doma dopadlo viacmenej úspešne- zobrali sme 2 výhry z 3 možných- mobil a led tv je doma, len škoda, že nevyšiel aj ten počítač l, ale inak spokojnosť. Učinkovalo dokonca aj naše morčiatko :-), Vlado Voštinár bol celkom príjemný, jeho som ešte nepoznal...,celý štáb bol OK...
co sa natacalo? a kolko si dal producentovy aby si ta vybraly???....dufam ze nie som indiskretny:D:D:D
Vobec nemáš pravdu- práveže sami mi volali,že majú so mnou len tie najlepšie skúsenosti a že som pred kamerou ako doma a tak by ma chceli pozvat na natáčanie- ponuku som prijal a hotovo- inak celkovo sa mýliš- bol som v 5 sútažiach a nikdy som nič nevybavoval...-pozvú ťa aj sami a bez problémov...-len vačšinou musíš urobit predtým aj vedomostné testy- ak v nich neuspeje niekto.- nemá šancu...
lujza.j
27.05.13,17:43
Potešilo ma, že dnešné natáčanie JOJ-ky u nás doma dopadlo viacmenej úspešne- zobrali sme 2 výhry z 3 možných- mobil a led tv je doma, len škoda, že nevyšiel aj ten počítač l, ale inak spokojnosť. Učinkovalo dokonca aj naše morčiatko :-), Vlado Voštinár bol celkom príjemný, jeho som ešte nepoznal...,celý štáb bol OK...
Gratulujem.....výhry nech dlho slúžia....
kopretinka
27.05.13,17:57
vulxy
27.05.13,18:14
Potešilo ma, že dnešné natáčanie JOJ-ky u nás doma dopadlo viacmenej úspešne- zobrali sme 2 výhry z 3 možných- mobil a led tv je doma, len škoda, že nevyšiel aj ten počítač l, ale inak spokojnosť. Učinkovalo dokonca aj naše morčiatko :-), Vlado Voštinár bol celkom príjemný, jeho som ešte nepoznal...,celý štáb bol OK...
co sa natacalo? a kolko si dal producentovy aby si ta vybraly???....dufam ze nie som indiskretny:D:D:D
Vobec nemáš pravdu- práveže sami mi volali,že majú so mnou len tie najlepšie skúsenosti a že som pred kamerou ako doma a tak by ma chceli pozvat na natáčanie- ponuku som prijal a hotovo- inak celkovo sa mýliš- bol som v 5 sútažiach a nikdy som nič nevybavoval...-pozvú ťa aj sami a bez problémov...-len vačšinou musíš urobit predtým aj vedomostné testy- ak v nich neuspeje niekto.- nemá šancu...
som len zo srandy.....nepodozrieval so ani nahodou :)....
wagner
27.05.13,18:36
wagner
27.05.13,20:28
korela
27.05.13,21:38
korela
27.05.13,22:15
http://www.topky.sk/cl/100313/1350744/Nechutny-sok-hned-na-uvod--Jojkarsku-sutaziacu-privital-nahy- :confused: žasnem

Vieš nad čím ja žasnem? Že sa v tejto republike ešte stále nenašla intelektuálna iniciatíva nie pre vyhodenie vedenia oboch súkromných TV, ale doslova vyhostenie z republiky.
Ja keď vidím Ťapákovú, ako napomáha zlu, a Tótha z Jojky, ktorý sa v priamom vysielaní vyjadril, že čím krvavejší, stupídnejší titulok filmu alebo niečo v tom zmysle, o to je väčšia sledovanosť.
Tí ľudia si vôbec neuvedomujú, že ako-tak normálny človek si selektuje programy, ale tie bezprízorné vrstvy sú na nich závislé?
Po revolúcii, keď sa sem začali valiť do PNS časopisy s nahotinkami, tak KDH malo snahu ešte niečo urobiť, aby sa obálky časopisov neumiestňovali na viditeľných miestach (maloletí). Nenašlo páky.
Viem, že v tom čase vo Švédsku, neviem ako je to tam teraz, človek nevidel podobné veci v celom Štokholme. Predávali sa iba v kamenných "PNS", vo výklade sa nič podobné nevystavovalo.
Ako sa západu podarilo tak rýchlo spraviť z krajín ost bloku chliev, biedu, závislosť, a najmä zárobkovú činnosť atď.
Ani ostnaté drôty nepotrebujeme.
Koľko nešťastia tu je.
korela
27.05.13,22:21
Dobrú noc všetkým, vyspite sa dosýta.
srska
28.05.13,04:05
dobré ráno prajem.

p.s.: pepsiková sa presťahovala do humpolce? že je tu neny vidno
pavol54
28.05.13,06:52
http://www.topky.sk/cl/100313/1350744/Nechutny-sok-hned-na-uvod--Jojkarsku-sutaziacu-privital-nahy- :confused: žasnem

Vieš nad čím ja žasnem? Že sa v tejto republike ešte stále nenašla intelektuálna iniciatíva nie pre vyhodenie vedenia oboch súkromných TV, ale doslova vyhostenie z republiky.
Ja keď vidím Ťapákovú, ako napomáha zlu, a Tótha z Jojky, ktorý sa v priamom vysielaní vyjadril, že čím krvavejší, stupídnejší titulok filmu alebo niečo v tom zmysle, o to je väčšia sledovanosť.
Tí ľudia si vôbec neuvedomujú, že ako-tak normálny človek si selektuje programy, ale tie bezprízorné vrstvy sú na nich závislé?
Po revolúcii, keď sa sem začali valiť do PNS časopisy s nahotinkami, tak KDH malo snahu ešte niečo urobiť, aby sa obálky časopisov neumiestňovali na viditeľných miestach (maloletí). Nenašlo páky.
Viem, že v tom čase vo Švédsku, neviem ako je to tam teraz, človek nevidel podobné veci v celom Štokholme. Predávali sa iba v kamenných "PNS", vo výklade sa nič podobné nevystavovalo.
Ako sa západu podarilo tak rýchlo spraviť z krajín ost bloku chliev, biedu, závislosť, a najmä zárobkovú činnosť atď.
Ani ostnaté drôty nepotrebujeme.
Koľko nešťastia tu je.
Keby ich vyhostili tak by bola arbitráž kvôli právu na zisk
lujza.j
28.05.13,06:59
http://www.topky.sk/cl/100313/1350744/Nechutny-sok-hned-na-uvod--Jojkarsku-sutaziacu-privital-nahy- :confused: žasnem
Ved to je keket .....cim viac svalov....tym mensie alebo uuuplne mini IQ.....fuj nechutny je....nesledujem,tuto " kvalitnu" produkciu....
srska
28.05.13,08:09
http://www.topky.sk/cl/100313/1350744/Nechutny-sok-hned-na-uvod--Jojkarsku-sutaziacu-privital-nahy- :confused: žasnem
Ved to je keket .....cim viac svalov....tym mensie alebo uuuplne mini IQ.....fuj nechutny je....nesledujem,tuto " kvalitnu" produkciu....
šak ke ke t z ke :D
pmajap
28.05.13,10:02
Z BB som cestúvala domov cez Brezno a Sihlu, aj keď to trvalo skoro o hodinu dlhšie. Moje zamilované lazy v Hriňovej a na Sihle. Už som si plánovala ako nádherne by sa tam žilo, no a tu rodina Janka zo Sihly a včera reklama na chudnutie u nich v kuchyni. Ako ľahko človek prichádza o ilúzie, stačí zapnúť TV.:D:D:D
Tweety
28.05.13,10:15
Aké ilúzie? Ak nebodaj potrebuješ schudnúť tak sa môžeš prihlásiť a ešte aj vyhráš.:--- No neber to.:---
avalik
28.05.13,10:18
http://www.topky.sk/cl/100313/1350744/Nechutny-sok-hned-na-uvod--Jojkarsku-sutaziacu-privital-nahy- :confused: žasnem
Ved to je keket .....cim viac svalov....tym mensie alebo uuuplne mini IQ.....fuj nechutny je....nesledujem,tuto " kvalitnu" produkciu....
šak ke ke t z ke :D

s ke ke t - om súhlasím ... ale do ke mi nerýp ;) ... bo taki kekeci su gdze še kukneš :D
lujza.j
28.05.13,10:19
A to kto je ten Janko?zo Sihly...
Tweety
28.05.13,10:25
Keby si pozerala taký primitívny seriál ,že Bučkovci,:--- tak budeš v obraze. Ale ak nepozeráš, lepšie, aspoň si zachováš duševné zdravie.:)
lujza.j
28.05.13,10:39
Keby si pozerala taký primitívny seriál ,že Bučkovci,:--- tak budeš v obraze. Ale ak nepozeráš, lepšie, aspoň si zachováš duševné zdravie.:)
Jaj....neé,nepozerala...len pred uputavkami niekedy neujdeš.....ja si pockam na vyvolenych.....prvych ceskych som pozerala.....tak uvidim co za pacientov vyberu...kamoska mojeho decka ju chcela prihlasit.....:-O
Tweety
28.05.13,10:41
No super, a prihlásila? Nech je stranda, či?
Peto-M
28.05.13,11:25
Dnes mi to nejak nejde, asi by som mal zaliezť do postele a ostať tam. Dlhooo. :-/
lujza.j
28.05.13,11:34
No super, a prihlásila? Nech je stranda, či?
Pre boha este to tak.....NIE...ale tu jej kamaratku prihlasila jej kolegyna.... moje decko jej hned povedalo,ze keby ju vybrali....tak vsetku špinu moznu aj nemoznu na ňu vytiahnu...
korela
28.05.13,12:11
Dnes mi to nejak nejde, asi by som mal zaliezť do postele a ostať tam. Dlhooo. :-/
Vieš čo sa hovorí - Pozor na priania. Aby si si nepoležal až príliš dlho. :-)
korela
28.05.13,12:24
Keby si pozerala taký primitívny seriál ,že Bučkovci,:--- tak budeš v obraze. Ale ak nepozeráš, lepšie, aspoň si zachováš duševné zdravie.:)
Tak ja som z neho nevidela ani sekundu, domyslela som si vďaka upútavkám, ako písala aj lujza.j.
Pred nimi niet úniku. Že tí ľudia nemajú sebaúctu. Keby si diváci už konečne uvedomili, kto im mixuje programy, snáď by už konečne niečo pochopili.
Spomeňte si spätne, čo ľuďom dalo Dievča za milión, a rovnako aj všetky ostatné reality show. Bežní ľudia zo života, ich IQ nebudem riešiť. Ničnehovoriace dialógy. Prázdne slová bez hlbších myšlienok.
Najradšej by TV boli, keby ľudí priviedli späť k negramotnosti. Aby boli ešte ľahšie manipulovateľní.
Aj keby som mala pri tých programoch robiť najprimitívnejšiu domácu prácu, tak si to nezapnem. Stratený čas, ktorý sa už nenahradí.
pavol54
28.05.13,13:37
No super, a prihlásila? Nech je stranda, či?
Pre boha este to tak.....NIE...ale tu jej kamaratku prihlasila jej kolegyna.... moje decko jej hned povedalo,ze keby ju vybrali....tak vsetku špinu moznu aj nemoznu na ňu vytiahnu...
Vo filmových detektívkach a komédiách keď sa chcú maskovať tak si dajú fúzy, tak jej poraď
ivuliatko
28.05.13,13:49
Ahojte, tu je podvečerná kávička:http://www.jozko.sk/userfiles/000002/kava/kava.jpg
Od rána som bola na pokraji bezvedomia, krvi by sa vo mne nedorezal, lebo mladá dnes maturovala zo sloviny a z ekonomiky, asi pred hodinou volala, že OK :) ... teraz pomaly ožívam, ešte zajtra anglina :eek:
Mila123
28.05.13,14:05
:Dneboj Ivuliatko, zmaturuje.....inak držím palčeky...
tá moja dcéra to má už za sebou ......
ivuliatko
28.05.13,14:10
:Dneboj Ivuliatko, zmaturuje.....inak držím palčeky...
tá moja dcéra to má už za sebou ......
Ďakujem, aj ja si stále hovorím to isté, ale tie nervy, svynejenny, nie a nie poslúchnuť :D nervačím viac než ona ;)
Negoti
28.05.13,14:13
už iba k záľubám dodať.......holdovanie alkoholu v pracovnom (služobnom) pomere.....
ako normálne sa čudujem..........možno aj po kanáloch bude chodiť......ak

http://www.vepba.mil.sk/616/
kukučka
28.05.13,14:51
Keby si pozerala taký primitívny seriál ,že Bučkovci,:--- tak budeš v obraze. Ale ak nepozeráš, lepšie, aspoň si zachováš duševné zdravie.:)
Tak ja som z neho nevidela ani sekundu, domyslela som si vďaka upútavkám, ako písala aj lujza.j.
Pred nimi niet úniku. Že tí ľudia nemajú sebaúctu. Keby si diváci už konečne uvedomili, kto im mixuje programy, snáď by už konečne niečo pochopili.
Spomeňte si spätne, čo ľuďom dalo Dievča za milión, a rovnako aj všetky ostatné reality show. Bežní ľudia zo života, ich IQ nebudem riešiť. Ničnehovoriace dialógy. Prázdne slová bez hlbších myšlienok.
Najradšej by TV boli, keby ľudí priviedli späť k negramotnosti. Aby boli ešte ľahšie manipulovateľní.
Aj keby som mala pri tých programoch robiť najprimitívnejšiu domácu prácu, tak si to nezapnem. Stratený čas, ktorý sa už nenahradí.

A oberáme nielen seba, ale aj rodinu. Za zachovanie rodiny je celé Francúzsko na nohách. A čo my?
http://www.protiproud.cz/svoboda/clovek/rodina/264-paradox-francie-techto-dnu-bojuje-za-tradicni-rodiny-na-celem-kontinente-za-pravo-zit-normalne-dnes-se-v-parizi-opet-cosi-stane-a-my.htm
srska
28.05.13,15:24
už iba k záľubám dodať.......holdovanie alkoholu v pracovnom (služobnom) pomere.....
ako normálne sa čudujem..........možno aj po kanáloch bude chodiť......ak

http://www.vepba.mil.sk/616/
už mu k šťastiu chýba len post - veliteľ veliteľstva velenia ...:cool:
avalik
28.05.13,15:42
už iba k záľubám dodať.......holdovanie alkoholu v pracovnom (služobnom) pomere.....
ako normálne sa čudujem..........možno aj po kanáloch bude chodiť......ak

http://www.vepba.mil.sk/616/

pekne, prepustenie bez naroku na VD a odchodne
misoft
28.05.13,15:43
už iba k záľubám dodať.......holdovanie alkoholu v pracovnom (služobnom) pomere.....
ako normálne sa čudujem..........možno aj po kanáloch bude chodiť......ak

http://www.vepba.mil.sk/616/

pekne, prepustenie bez naroku na VD a odchodne
Veru tak - nebude ani VD, ani odchodné.
srska
28.05.13,16:05
dú ds + v. meder sú v kurze :---
Tweety
28.05.13,16:23
dú ds + v. meder sú v kurze :---
To bolo len otázkou času, kedy ich čapnú. Veď dôkazov je viac než dosť.
pavol54
28.05.13,17:05
už iba k záľubám dodať.......holdovanie alkoholu v pracovnom (služobnom) pomere.....
ako normálne sa čudujem..........možno aj po kanáloch bude chodiť......ak

http://www.vepba.mil.sk/616/
už mu k šťastiu chýba len post - veliteľ veliteľstva velenia ...:cool:
správny bonz v správnu chvíľu, keď ho načapali priamo v kancelárii
misoft
28.05.13,17:09
Keď bol taký "pako", že sa nachytať dal - tak mu treba.
Za mojej éry veliteľ tiež vykonával náhodné kontroly na chľast - a pálky boli. Od pokarhania, až po odobratie osobného ohodnotenia, prípadne degradovanie (ale to bolo zriedka).
Na toto sme si dávali bacha. Keď sme chceli urobiť mecheche - tak sme sa zložili, cez víkend sa urobilo "veliteľské zhromaždenie" mimo objektu (často niekde na chate a tam už veliteľ-neveliteľ - vsjo róvno.
pavol54
28.05.13,17:22
Keď bol taký "pako", že sa nachytať dal - tak mu treba.
Za mojej éry veliteľ tiež vykonával náhodné kontroly na chľast - a pálky boli. Od pokarhania, až po odobratie osobného ohodnotenia, prípadne degradovanie (ale to bolo zriedka).
Na toto sme si dávali bacha. Keď sme chceli urobiť mecheche - tak sme sa zložili, cez víkend sa urobilo "veliteľské zhromaždenie" mimo objektu (často niekde na chate a tam už veliteľ-neveliteľ - vsjo róvno.
lenže to bolo tak jedno pivo jedno pol deci.
Osobné ohodnotenie rozpätie 400 Kčs, v tom 100 za vzdelanie, 100 za prax a plný nemal nikto takže čo 100 z platu? Ale dvoch si pamätám či išli na PAL jedného majora manželka nám za to prišla vynadať že čo z jej "chlopa robíme pijaného", vidíš a dnes sa tým nikto neserká
avalik
28.05.13,17:36
Keď bol taký "pako", že sa nachytať dal - tak mu treba.
Za mojej éry veliteľ tiež vykonával náhodné kontroly na chľast - a pálky boli. Od pokarhania, až po odobratie osobného ohodnotenia, prípadne degradovanie (ale to bolo zriedka).
Na toto sme si dávali bacha. Keď sme chceli urobiť mecheche - tak sme sa zložili, cez víkend sa urobilo "veliteľské zhromaždenie" mimo objektu (často niekde na chate a tam už veliteľ-neveliteľ - vsjo róvno.

no od roku 2005 sa vyhadzuje za alkohol, ziadne pokarhania
buchač
28.05.13,17:40
už iba k záľubám dodať.......holdovanie alkoholu v pracovnom (služobnom) pomere.....
ako normálne sa čudujem..........možno aj po kanáloch bude chodiť......ak

http://www.vepba.mil.sk/616/

pekne, prepustenie bez naroku na VD a odchodne
Veru tak - nebude ani VD, ani odchodné.
...a stavme sa , že BUDE.....aj - aj ....

Len sa to nik na verejnosti nedozvie ...
avalik
28.05.13,17:53
pekne, prepustenie bez naroku na VD a odchodne
Veru tak - nebude ani VD, ani odchodné.
...a stavme sa , že BUDE.....aj - aj ....

Len sa to nik na verejnosti nedozvie ...

jedine, ze by mal ziadost do civilu podanu uz predtym ako si vypil :)
srska
28.05.13,17:56
dú ds + v. meder sú v kurze :---
To bolo len otázkou času, kedy ich čapnú. Veď dôkazov je viac než dosť.
ešte by mali urobiť kuk na toho violetového
buchač
28.05.13,17:56
pekne, prepustenie bez naroku na VD a odchodne
Veru tak - nebude ani VD, ani odchodné.
...a stavme sa , že BUDE.....aj - aj ....

Len sa to nik na verejnosti nedozvie ...

jedine, ze by mal ziadost do civilu podanu uz predtym ako si vypil :)
...múdro vravíš ...

On si asi ani tak nie vypil...skôr to všetko zapil ...
Tweety
28.05.13,17:59
dú ds + v. meder sú v kurze :---
To bolo len otázkou času, kedy ich čapnú. Veď dôkazov je viac než dosť.
ešte by mali urobiť kuk na toho violetového
Vlado, neviem terazky ktorý to je. Prišli mi na rozum vložky ultra violet, také boli voľakedy.:---
srska
28.05.13,19:13
pravda.sk:
"Šéf NKÚ Ján Jasovský reagoval, že jeho úrad kontroluje celkove 13.000 subjektov a poslanci by mali poďakovať predsedovi NKÚ, ktorý vykonáva prácu aj vedúceho služobného úradu a dvoch podpredsedov."

veď ak sa mu to nepáči, nech požiada o uvoľnenie. alebo tým chcel dať poslancom na vedomie, že by bolo zahodno pridať?
avalik
28.05.13,19:27
pravda.sk:
"Šéf NKÚ Ján Jasovský reagoval, že jeho úrad kontroluje celkove 13.000 subjektov a poslanci by mali poďakovať predsedovi NKÚ, ktorý vykonáva prácu aj vedúceho služobného úradu a dvoch podpredsedov."

veď ak sa mu to nepáči, nech požiada o uvoľnenie. alebo tým chcel dať poslancom na vedomie, že by bolo zahodno pridať?

aj ja som robila 3 roky 2 funkcie za jeden plat, lebo mi nevedeli najst sefa :D, to som mala ist do parlamentu zobrat?
kopretinka
28.05.13,19:39
wagner
28.05.13,19:44
[QUOTE="avalik"

no od roku 2005 sa vyhadzuje za alkohol, ziadne pokarhania[/QUOTE]

Tiež som pár ľudí vyhodila za alkohol. Pamätám si, keď prvý dostal kopačky, nechcel tomu nikto veriť. To si predchádzajúci šéfovia nedovolili a ja drzo v priebehu šichty už aj mal okamžitú výpoveď. Až potom uverili aj ostatní, že u mňa sa piť nebude. Zvyknutí boli chodiť na obed do reštaurácie a po obede pivo.Viackrát tam nikto nebol na obede. A to bolo v roku 1996, ja som nečakala do roku 2005
pmajap
29.05.13,11:16
Potešilo ma slniečko, vykuklo a je teplo:)
invest
29.05.13,11:36
Mňa dnes potešilo, že synátor urobil štátnice a od dnes je Mgr. :)
Tweety
29.05.13,11:36
Super, šikuliak, gratulírujem.
lujza.j
29.05.13,11:37
Potešilo ma slniečko, vykuklo a je teplo:)
Aspon na chvilku aj tu...lebo predpoved na dalsie dni....konec:-((( bude aj leto....tento rok....
wagner
29.05.13,11:40
To sem už nikto nechodí? Ja som síce prišla tiež len za to, že vonku trochu popršalo a čakám kedy vlaha spadne z rajčín. Idem ich postriekať. Hlásia intenzívne dažde, aby nechytili plieseň.Prevencia nezaškodí. A prajem pekný deň, oskárko sa sem-tam vyškiera. Tak asi aj ja pôjdem robiť.
avalik
29.05.13,11:47
vcera decko urobilo dalsiu skusku na VS a aj dostalo novu pracovnu zmluvu od juna, dnes sa prestahovalo do noveho podnajmu ... vytesujem sa :)
Tweety
29.05.13,11:48
Tomu sa hovorí dvojité šťastie pre rodičov aj dieťa, tiež gratulírujem a nech sa darí v novej práci.
wagner
29.05.13,11:50
Gratulujem, keď sa deťom darí, je dobre.
ivuliatko
29.05.13,13:03
Mňa dnes potešilo, že synátor urobil štátnice a od dnes je Mgr. :)


vcera decko urobilo dalsiu skusku na VS a aj dostalo novu pracovnu zmluvu od juna, dnes sa prestahovalo do noveho podnajmu ... vytesujem sa :)

Blahoželám deťušom aj rodičom, tiež sa podelím o radosť - po včerajšej slovine a ekonomike dnes aj maturita z angliny OK, takže máme doma čerstvú absolventku obchodnej akadémie :)
Hele, aká zhoda v dátumoch, aj ja som maturovala 28. mája, ibaže pred 32 rokmi :eek: (vtedy za čias dinosaurov sme fičali zo všetkých štyroch predmetov v jeden deň) :D
pmajap
29.05.13,13:14
A kde je kus koláča a kávička?:D
lujza.j
29.05.13,13:19
.
ivuliatko
29.05.13,13:33
A kde je kus koláča a kávička?:D

Vznášam sa od radosti, tak som pozabudla :D

http://zapakatel.cz/static/deal/37325-4875b.jpg
pmajap
29.05.13,13:44
Šikuľky:)
Mila123
29.05.13,18:21
ide na rozpučiť od jedu......
dcéra v pondelok doniesla maturitné vysvedčenie zo SŠ, prefotila som ho a dala overiť , štyri kópie a dnes dcére osobne telefonovala zástupkyňa gymnázia,ž enemajú platné maturitné vysvedčenia, nakoľko gymnázium neuviedol stupeň , resp. úroveň ....
a ja som ešte chytro aj jedno maturitné vysvedčenie zaslala na VŠ, aby sme nemuseli tam cestovať (fyzika- chémia, UPJŠ KE) a teraz? znovu? znovu do toho kopec peňazí je potrebné dávať????
som zvedavá, ako sa postaví SŠ tomuto.......
terezamaria
29.05.13,18:37
vcera decko urobilo dalsiu skusku na VS a aj dostalo novu pracovnu zmluvu od juna, dnes sa prestahovalo do noveho podnajmu ... vytesujem sa :)
Tak už by si jej nemala hovoriť " decko " ale moja prvo...druhorodená, moje zlato...atď, keď je taká šikulka....:-))) máš sa z čoho vytešovať, také správy sú príma.....:-)))
terezamaria
29.05.13,18:39
Mňa dnes potešilo, že synátor urobil štátnice a od dnes je Mgr. :)


vcera decko urobilo dalsiu skusku na VS a aj dostalo novu pracovnu zmluvu od juna, dnes sa prestahovalo do noveho podnajmu ... vytesujem sa :)

Blahoželám deťušom aj rodičom, tiež sa podelím o radosť - po včerajšej slovine a ekonomike dnes aj maturita z angliny OK, takže máme doma čerstvú absolventku obchodnej akadémie :)
Hele, aká zhoda v dátumoch, aj ja som maturovala 28. mája, ibaže pred 32 rokmi :eek: (vtedy za čias dinosaurov sme fičali zo všetkých štyroch predmetov v jeden deň) :D
Blahoželám, veru aj pred 43 rokmi sme mali všetko v jeden deň.......môžete oslavovať....:-)))
avalik
29.05.13,18:54
vcera decko urobilo dalsiu skusku na VS a aj dostalo novu pracovnu zmluvu od juna, dnes sa prestahovalo do noveho podnajmu ... vytesujem sa :)
Tak už by si jej nemala hovoriť " decko " ale moja prvo...druhorodená, moje zlato...atď, keď je taká šikulka....:-))) máš sa z čoho vytešovať, také správy sú príma.....:-)))

Terezka ... pre mna je to furt moje "babatko" ... decko je len tu na porade alebo ked ma vytoci :rolleyes: :D
misoft
29.05.13,18:54
Začínam byť frustrovaný z tejto novej Porady. Začína ma štvať.
Sťažoval som sa, že AB blokuje okrem reklám aj funkčné ikonky.
Richard odpovedal, že sa to upravilo, no pri vypnutom AB tie reklamy sú, no naopak v príspevkoch nevidím ani jeden jediný obrázok (dokonca ani vo svojich vlastných príspevkoch).

Počkám, či sa to zlepší. Ak nie - zbohom Porada (bude mi ľúto, ale sledovať a reagovať na niečo, čo nevidím - to sa nedá).
220870
30.05.13,04:36
Niečo pre hubárov.Susedin úlovok z piatka minulého týždňa.22ks.
220870
30.05.13,04:40
Začínam byť frustrovaný z tejto novej Porady. Začína ma štvať.
Sťažoval som sa, že AB blokuje okrem reklám aj funkčné ikonky.
Richard odpovedal, že sa to upravilo, no pri vypnutom AB tie reklamy sú, no naopak v príspevkoch nevidím ani jeden jediný obrázok (dokonca ani vo svojich vlastných príspevkoch).

Počkám, či sa to zlepší. Ak nie - zbohom Porada (bude mi ľúto, ale sledovať a reagovať na niečo, čo nevidím - to sa nedá).
Ja tu už tiež chodím len zo zvyku.Odvtedy čo sa to zmenilo ma to absolútne neláka.
pmajap
30.05.13,05:00
Začínam byť frustrovaný z tejto novej Porady. Začína ma štvať.
Sťažoval som sa, že AB blokuje okrem reklám aj funkčné ikonky.
Richard odpovedal, že sa to upravilo, no pri vypnutom AB tie reklamy sú, no naopak v príspevkoch nevidím ani jeden jediný obrázok (dokonca ani vo svojich vlastných príspevkoch).

Počkám, či sa to zlepší. Ak nie - zbohom Porada (bude mi ľúto, ale sledovať a reagovať na niečo, čo nevidím - to sa nedá).

http://www.casopiszdravie.sk/images/gallery/zdravie/casopis/fit/tabletky.jpg
buchač
30.05.13,05:07
Začínam byť frustrovaný z tejto novej Porady. Začína ma štvať.
Sťažoval som sa, že AB blokuje okrem reklám aj funkčné ikonky.
Richard odpovedal, že sa to upravilo, no pri vypnutom AB tie reklamy sú, no naopak v príspevkoch nevidím ani jeden jediný obrázok (dokonca ani vo svojich vlastných príspevkoch).

Počkám, či sa to zlepší. Ak nie - zbohom Porada (bude mi ľúto, ale sledovať a reagovať na niečo, čo nevidím - to sa nedá).

http://www.casopiszdravie.sk/images/gallery/zdravie/casopis/fit/tabletky.jpg
Ja mám lepší obrázok ....

http://t3.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcT0RFbJKyTZk5MzDWC1jleG7AIrKn-H-AqNzcCsfZptynYmCPHh

Doplním jedno príslovie :

Nie je všetko zlato ,čo sa blyští ...

...a tu je to samá patina ...
lujza.j
30.05.13,05:19
.....no " super" tam všetci odíďte...tiez ma to tu vytaca,ale bojujem.....ale hlavne za navstevnost udajne neklesla....toto ale len vsugerovaný pocit....
Zdenka175
30.05.13,05:28
Včera som bola babke z lekárne vybrať na recept také gazy. Majú rozmer 7,5 cm x 7,5 cm.. Prikladá sa to na ranu, a je to napustené roztokom..je to balené v takých vrecúškach. V krabičke je 10 ks.... Celé to platí poisťovňa, tak som sa nezaoberala cenou... Včera som sa pozrela na lístok a skoro som onemela.. Ten jeden sáčok viete koľko stojí?? Jeden sáčok stojí 4,78e..:eek:. a jedno balenie potom stojí 47,80e... Sú tie farmaceutické firmy normálne???? Keby to mala babka platiť, isto jej to nekúpim...
lujza.j
30.05.13,05:40
Farmako firmy....hyeny..naj biznis !! Samozrejme ze je to ruka v ruke s tymi,ktori rozhoduju o tom co bude a co nebude,alebo ako bude preplacane poist.a co daju vyzrat pacosovi.....mne na ORL dochtorka predpisala Tebokan.....na 2mes. 2x denne...cele hradi pacoš mala som to " len" cez 23€ ....
wagner
30.05.13,05:45
Farmako firmy....hyeny..naj biznis !! Samozrejme ze je to ruka v ruke s tymi,ktori rozhoduju o tom co bude a co nebude,alebo ako bude preplacane poist.a co daju vyzrat pacosovi.....mne na ORL dochtorka predpisala Tebokan.....na 2mes. 2x denne...cele hradi pacoš mala som to " len" cez 23€ ....
Ja by som ho mala tiež užívať, ale pri tom množstve liekov, ktoré si platím, veru toto už neužívam. Norma na lieky mesačne 100€, viacej nedám. Neužívam, vyberám si len to, čo musím. Keď to takto pôjde ďalej, tak pomaly znížim počet liekov len kvôli ich vysokej cene. Ceny stále upravujú smerom hore.
pmajap
30.05.13,05:46
Lui, verím tomu že neklesla, ja teraz prídem 10x častejšie a odídem http://s20.rimg.info/134cca30decda8119a24de9fb9c57e05.gif (http://smayliki.ru/smilie-1313555559.html)
terezamaria
30.05.13,06:04
Ja by som ho mala tiež užívať, ale pri tom množstve liekov, ktoré si platím, veru toto už neužívam. Norma na lieky mesačne 100€, viacej nedám. Neužívam, vyberám si len to, čo musím. Keď to takto pôjde ďalej, tak pomaly znížim počet liekov len kvôli ich vysokej cene. Ceny stále upravujú smerom hore.
Zdenka presne aj ja toto budem musieť urobiť, keď nemáš, nemôžeš stále drahšie a drahšie lieky užívať. Každý mesiac mám šoky, o koľko zase išli hore, predtým sa menila cena štvrťročne, teraz už mesačne....a stále je to len hore, ešte som nepostrehla, že by išla aj dole. Tiež sa pohybujem okolo 100 euro.
pmajap
30.05.13,06:05
Farmako firmy....hyeny..naj biznis !! Samozrejme ze je to ruka v ruke s tymi,ktori rozhoduju o tom co bude a co nebude,alebo ako bude preplacane poist.a co daju vyzrat pacosovi.....mne na ORL dochtorka predpisala Tebokan.....na 2mes. 2x denne...cele hradi pacoš mala som to " len" cez 23€ ....
Ja by som ho mala tiež užívať, ale pri tom množstve liekov, ktoré si platím, veru toto už neužívam. Norma na lieky mesačne 100€, viacej nedám. Neužívam, vyberám si len to, čo musím. Keď to takto pôjde ďalej, tak pomaly znížim počet liekov len kvôli ich vysokej cene. Ceny stále upravujú smerom hore.

Zdenka aj tak je to strašne veľa, to isté som prežila pred 12-timi rokmi, keď mi zistili cukrovku, každý lekár mi predpisoval lieky, lebo diabetik musí... vtedy som myslela, že umriem, nezmyselné- zníženie tlaku, na cievy... a ja som sa potácala s tlakom 70/60.
pavol54
30.05.13,07:14
.....no " super" tam všetci odíďte...tiez ma to tu vytaca,ale bojujem.....ale hlavne za navstevnost udajne neklesla....toto ale len vsugerovaný pocit....
Aj v prázdnej chladničke je vysoká návštevnosť hladného s rovnakým výsledkom
kopretinka
30.05.13,07:23
Farmako firmy....hyeny..naj biznis !! Samozrejme ze je to ruka v ruke s tymi,ktori rozhoduju o tom co bude a co nebude,alebo ako bude preplacane poist.a co daju vyzrat pacosovi.....mne na ORL dochtorka predpisala TEBOKAN.....na 2mes. 2x denne...cele hradi pacoš mala som to " len" cez 23€ ....
Ja by som ho mala tiež užívať, ale pri tom množstve liekov, ktoré si platím, veru toto už neužívam. Norma na lieky mesačne 100€, viacej nedám. Neužívam, vyberám si len to, čo musím. Keď to takto pôjde ďalej, tak pomaly znížim počet liekov len kvôli ich vysokej cene. Ceny stále upravujú smerom hore.

aj ja som ho mala predpísaný,ale cena je neúnosná.Magistra v lekárni mi doporučila toto,rovnaké množstvo účinnej látky,mne vyhovuje,aj cenovo,užívam ho už vyše roka.
http://www.drmax.cz/data/thumbs/4/4a/4a5e0700_d821a0e464fc210134c38a4cf9aa614c.jpg
Mária Mojžišová
30.05.13,07:43
Ja si pripravujem každý deň už niekoľko rokov aj pre svojho manžela čaj z listov ginkgo biloba, ktorý mám zasadený v záhradke pri dome. Na zimu žlté lístky pozbieram a suším. Poznám ľudí čo každý deň zjedia asi 3 ks čerstvé lístky zo stromu.
kopretinka
30.05.13,07:45
Ja si pripravujem každý deň už niekoľko rokov aj pre svojho manžela čaj z listov ginkgo biloba, ktorý mám zasadený v záhradke pri dome. Na zimu žlté lístky pozbieram a suším. Poznám ľudí čo každý deň zjedia asi 3 ks čerstvé lístky zo stromu.
len neviem,či je tam dostatočné množstvo tej účinnej látky,aby to malo aj dajaký liečivý efekt?
Mária Mojžišová
30.05.13,07:49
Ja si pripravujem každý deň už niekoľko rokov aj pre svojho manžela čaj z listov ginkgo biloba, ktorý mám zasadený v záhradke pri dome. Na zimu žlté lístky pozbieram a suším. Poznám ľudí čo každý deň zjedia asi 3 ks čerstvé lístky zo stromu.
len neviem,či je tam dostatočné množstvo tej účinnej látky,aby to malo aj dajaký liečivý efekt?
Tak to je pravda. Asi treba to množstvo porovnať a vyhodnotiť.....