dariusko
02.06.14,09:53
Neuveríte, ale aj takáto má ešte občaňák aj volebné právo :
vzdelanie VŠ
obor chémia

Nebýva v BD/nebola k mání (volebná komisia), tak som jej vyúčtovanie 2013 dal do schránky

Teraz sa telefonicky prihlásila, ale kedže ho nenašla, vytlačil som jej nové

Mala otázky k (v exceli vyrobenému) VPD
- či bolo zaúčtované v denníku ( JU pre BD) - - ako by mohlo byť UŽ zaúčtované, keď nebolo vyplatené a od nej podpísané ? :D
- kto ho schválil - - - ešte raz som sa pred ňou :D podpísal

- Kto kontroloval správnosť vyúčtovania ?
- - som jednoosobová SRO, tak kto asi (može raz hádať :D )
- - vlastníci si NEZVOLILI zástupkyňu, ktorá rozumie aspoň účtovníctvu (ale neskor si zvolili zástupcov (na 69 bytov majú 5 (slovom pať :D ) zástupcov , čo tomu nerozumejú )

- - a že keď boli pod správou družstva , tak tam mali, kto to kontroloval = prd tam bolo, lebo náš BD je pod tým istým družstvom a nič také tam NEMÁM !!!!

PS
Po tomto sa omlúvam skoro všetkým " ženám v domácnosti"
korela
02.06.14,09:01
Už by si mohol konečne aj ty pochopiť, ako tvoj "predchodca" týchto istých výrokov, :-), že tu nejde o to, či ide o ženu v domácnosti, ale o výšku IQ, keď už. Žena v domácnosti má viac času na sebavzdelávanie ako máloktorá z pracujúcich. Ak pracujúca žena prejde raz do dôchodku, nestane sa z nej mŕtva a bezprízorná žena, ako z mužov politikov politické mŕtvoly, upadnuté po krátkom čase do zabudnutia. Vymenuj mi bez zisťovania aspoň pár ministrov od revolúcie.
Nemusíš sa namáhať, nebudeš vedieť. Prestaň byť zaujatý voči ženám a premýšľaj trochu. Veď koľko mužov sa tiež v domácnosti nachádza, a tých si nikdy ešte nespomenul. A tiež by sa našli poriadne indivíduá.
Prečo ti tak ležia práve tieto ženy očividne v žalúdku? Zalistuj v sebe, možno na niečo prídeš.
pavol54
02.06.14,09:16
V únii sa uvažuje o recyklácii odobraných kĺbových implantátov, už sa pohovorilo dosť aj o kradnutí a predávaní aj niektorých častí tela zosnulých, len dúfam že niekto nepríde s nápadom na výrobu mydla z ich nevyužiteľných zbytkov :eek:
Ak by to naozaj prišlo do praxe, tak už neviem, čo ľuďom otvorí oči.
Od dôchodkovej reformy mi je jasné o čo ide. Veci, ktoré sa ľuďom zdajú absolútne neuveriteľné a neprijateľné, práve tie sa stávajú skutočnosťou. Pekne po kroku.
a ešte dúfam že sa otvoria oči ľuďom na čo bol euroval na čo sú potrebné peniaze peňeži peníze? odpovedal klasik. Aj teraz sa niektorým začínajú otvárať za to že prešvihli referendum z roku 1997
Mulo
Aj všetci Rakúšania aj Švajčiari sú podľa teba mulovia lebo nešli do jedného blbého spolku. ale som rád že si ma oslovil ako svojho príbuzného.
willma
02.06.14,09:32
potešilo ma zistenie, že DOBRÍ ĽUDIA ešte žijú :)
dariusko
02.06.14,09:58
Už by si mohol konečne aj ty pochopiť, ako tvoj "predchodca" týchto istých výrokov, :-), že tu nejde o to, či ide o ženu v domácnosti, ale o výšku IQ, keď už. Žena v domácnosti má viac času na sebavzdelávanie ako máloktorá z pracujúcich. Ak pracujúca žena prejde raz do dôchodku, nestane sa z nej mŕtva a bezprízorná žena, ako z mužov politikov politické mŕtvoly, upadnuté po krátkom čase do zabudnutia. Vymenuj mi bez zisťovania aspoň pár ministrov od revolúcie.
Nemusíš sa namáhať, nebudeš vedieť. Prestaň byť zaujatý voči ženám a premýšľaj trochu. Veď koľko mužov sa tiež v domácnosti nachádza, a tých si nikdy ešte nespomenul. A tiež by sa našli poriadne indivíduá.
Prečo ti tak ležia práve tieto ženy očividne v žalúdku? Zalistuj v sebe, možno na niečo prídeš.

Vymenovať niečo staršie ?

Pohoda :

napr.
dubček bol mini strom :D

PS
Nie ženy ako také, ale tá ich BOHOROVNOSŤ = vydávať niečo (na čo mám dokaz, že to NIE JE ) za pravdu
pmajap
02.06.14,09:59
potešilo ma zistenie, že DOBRÍ ĽUDIA ešte žijú :)

Napadla ma jedna dobrá kniha R. Rollanda Dobrý človek ešte žije:D
dariusko
02.06.14,10:03
V únii sa uvažuje o recyklácii odobraných kĺbových implantátov, už sa pohovorilo dosť aj o kradnutí a predávaní aj niektorých častí tela zosnulých, len dúfam že niekto nepríde s nápadom na výrobu mydla z ich nevyužiteľných zbytkov :eek:
Ak by to naozaj prišlo do praxe, tak už neviem, čo ľuďom otvorí oči.
Od dôchodkovej reformy mi je jasné o čo ide. Veci, ktoré sa ľuďom zdajú absolútne neuveriteľné a neprijateľné, práve tie sa stávajú skutočnosťou. Pekne po kroku.
a ešte dúfam že sa otvoria oči ľuďom na čo bol euroval na čo sú potrebné peniaze peňeži peníze? odpovedal klasik. Aj teraz sa niektorým začínajú otvárať za to že prešvihli referendum z roku 1997
Mulo
Aj všetci Rakúšania aj Švajčiari sú podľa teba mulovia lebo nešli do jedného blbého spolku. ale som rád že si ma oslovil ako svojho príbuzného.

Ty si chlapec fakt padnutý na hlavu

porovnávať nás/ našu situáciu so
Švajčiarskom
Rakúskom ?

To ako keby som porovnával našich hokejistov s ruskými :D :D :D
v niečom sú predsa porovnateľní
- hrajú na ľade
- majú hokejky
- vedia ako sa to hrá (až na tie naše striedania :D)

atď
dariusko
02.06.14,10:04
potešilo ma zistenie, že DOBRÍ ĽUDIA ešte žijú :)

Napadla ma jedna dobrá kniha R. Rollanda Dobrý človek ešte žije:D

Ak ťa napadla, tak sa bráň

Lebo jazykoví puristi s súvislosti s napadnutím myšlienkou vravia , že "mi" a nie ma
willma
02.06.14,10:05
Majka, čo tam po knihe, toto je čerstvá skúsenosť :)
dariusko
02.06.14,10:12
V únii sa uvažuje o recyklácii odobraných kĺbových implantátov, už sa pohovorilo dosť aj o kradnutí a predávaní aj niektorých častí tela zosnulých, len dúfam že niekto nepríde s nápadom na výrobu mydla z ich nevyužiteľných zbytkov :eek:
Ak by to naozaj prišlo do praxe, tak už neviem, čo ľuďom otvorí oči.
Od dôchodkovej reformy mi je jasné o čo ide. Veci, ktoré sa ľuďom zdajú absolútne neuveriteľné a neprijateľné, práve tie sa stávajú skutočnosťou. Pekne po kroku.
a ešte dúfam že sa otvoria oči ľuďom na čo bol euroval na čo sú potrebné peniaze peňeži peníze? odpovedal klasik. Aj teraz sa niektorým začínajú otvárať za to že prešvihli referendum z roku 1997
Mulo
Aj všetci Rakúšania aj Švajčiari sú podľa teba mulovia lebo nešli do jedného blbého spolku. ale som rád že si ma oslovil ako svojho príbuzného.

Pre upresnenie pre NELOGIKA :

MULO (furt nevieš prečo ti tak píšem ? ) :D :D

prečo všetci ???????????????????????? (Rakúšania)

predsa vo voľbách stačí pre právoplatnosť pre VŠETKÝCH, ak je za / proti zákonom určený podiel zo všetkých oprávnených

PS

Aby si neostal sprostý, tak u nás (aby to platilo pre všetkých) treba špecificky aspoň 25% + 1 kus oprávnených, aby bolo v referende "za"
Toto je podmienka nutná, ale NIE postačujúca.
Je tam ešte súbeh s podnienkou podľa účasti.
buchač
02.06.14,19:11
misoft
02.06.14,20:30
alaya1
03.06.14,06:32
Uznavam pracovny vycvik, vycvik poslusnosti, pripadne ine sporty, ako je agility, dogdancing, veci rozvyjajuce schopnosti a nadanie zvierata, ale toto. Nik ma nepresvedci, ze toto ma nejaky, okrem vydrazdenia psa pre neho vyznam.http://presov.korzar.sme.sk/c/7223944/pes-killer-utiahol-za-35-sekund-dve-tony-zataze.html
Tweety
03.06.14,09:45
http://www.pluska.sk/plus-7-dni/domov/exprezident-michal-kovac-nema-lieky.html?utm_source=Pluska&utm_medium=cross-box&utm_campaign=vb
NIč proti nemu, veď bol prezidentom ale čo majú robiť potom ostatní dôchodcovia. Prečo mu nepomôže syn, tu neplatí zákon o rodine?
kopretinka
03.06.14,09:49
http://www.pluska.sk/plus-7-dni/domov/exprezident-michal-kovac-nema-lieky.html?utm_source=Pluska&utm_medium=cross-box&utm_campaign=vb
NIč proti nemu, veď bol prezidentom ale čo majú robiť potom ostatní dôchodcovia. Prečo mu nepomôže syn, tu neplatí zákon o rodine?
presne toto ma napadlo...........čo všetci tí ostatní dôchodcovia.........veď má doživotnú rentu,ešte dostal aj ďalších 15000.....pre kristove rany,to čo potrebuje,aké lieky??? zo zlata??? prečo to máme platiť my??? my máme doma svojich vlastných chorých dôchodcov........
Tweety
03.06.14,09:50
No ni je to len tých 15000, už raz dostal 20000.
kopretinka
03.06.14,09:52
to si aké drogy za to kupuje?
kukučka
03.06.14,10:00
ak máte dobrý žalúdok, prečítajte si: Hlboká sonda...
kopretinka
03.06.14,10:17
jdu blejt,velebnosti........
lujza.j
03.06.14,10:19
Reklamy su samostatna kapitola....dari sa mi ...nie vzdy to filtrovat...ale reklamy na banky tak to je silna kava....vedome navadzaju slabsie povahy aby sa zadlzili....fuj grciam....napr.v De take agresivne reklamy teda ziadne na banky v tv,tam skor problem dostat...
Tu este aj drzo zavolaju ci nechcem....to ze vedome klamu do oci tak to je uz konecna...
pavol54
03.06.14,11:16
http://www.pluska.sk/plus-7-dni/domov/exprezident-michal-kovac-nema-lieky.html?utm_source=Pluska&utm_medium=cross-box&utm_campaign=vb
NIč proti nemu, veď bol prezidentom ale čo majú robiť potom ostatní dôchodcovia. Prečo mu nepomôže syn, tu neplatí zákon o rodine?
Neviem čo je aký problém, veď v tých ostatných rodinách pracovali obaja takže majú dva dôchodky ale on chudák musí živiť z jedného dôchodku aj manželku ak nikdy nikde nepracovala a ešte aj lieky chudáčik úbožiačikovitý a vlastne nemali by sme sa mu pozbierať, vyhlásiť celonárodnú zbierku, a ktohovie aký aké má dom koľko ho stojí prevádzka aj na na to by sme mu mali prispieť a vôbec s porovnaním s najnovším východným prezidentom je taký a maličký žobráčik tak by sme sa mu mali zložiť aspoň na nejaký majetok ( ale inak osobne mi je z toho na blitie, lebo každý mesiac musím prispieť na lieky mojej mame cca 80 € a nikto mi nedá a keby som napísal hlavnému darcovi tak ma zavrú za znevažovanie úradu)
Peggynka
03.06.14,12:07
Fascinuje ma,keď na koncerte spieva aj publikum;papkajte muziku:
http://www.youtube.com/watch?v=0PaBpeOqPSg
misoft
03.06.14,15:56
http://www.pluska.sk/plus-7-dni/domov/exprezident-michal-kovac-nema-lieky.html?utm_source=Pluska&utm_medium=cross-box&utm_campaign=vb
NIč proti nemu, veď bol prezidentom ale čo majú robiť potom ostatní dôchodcovia. Prečo mu nepomôže syn, tu neplatí zákon o rodine?
http://www.youtube.com/watch?v=PvP2ehmq2wo
misoft
04.06.14,07:13
Ľudkovia! Vyleziem z baráku - okolo ide Google autíčko a cvaká.... jupííííí..... budem na Google Street View (síce s rozmazanou fasádou :D, ale budem....). Takže si počkám cca 2 - 3 mesiace, než sa uvidím.....
lujza.j
04.06.14,07:28
Sa nerob.... dobre si tam na nich čihal:---
misoft
04.06.14,07:30
Sa nerob.... dobre si tam na nich čihal:---
Prdlajs! Veď som nevedel, kedy pôjdu... a nie som debo, aby som na nich čakal... náhoda, čiste náhoda, ale i tak.... budem tam (ak ma nevyzmizikujú.....:D)
lujza.j
04.06.14,07:34
Mala som kolegu...sa tvaril,ze on nie do kamery.....a ked nahodou vzdy tam bol vrazeny...:D...mna vidno iba v krajnych nutnych pripadoch,ktore som nedokazala ovplyvnit:D...uplne zle ked v novom case na celu stranu:eek:
misoft
04.06.14,07:36
Ja sa tiež "nepchám" tam, kde netreba.... šak na čo? Ale toto - to bola fakt náhoda....
lujza.j
04.06.14,07:38
Ved ja ta iba natahujem:)
misoft
04.06.14,07:40
Naťahuj, naťahuj - pozor - môže streliť a típať....:D
A šak ja znam....
evuš
04.06.14,08:14
Mala som kolegu...sa tvaril,ze on nie do kamery.....a ked nahodou vzdy tam bol vrazeny...:D...mna vidno iba v krajnych nutnych pripadoch,ktore som nedokazala ovplyvnit:D...uplne zle ked v novom case na celu stranu:eek:

Luji, hoď to číslo NČ do SS :D:D;)
lujza.j
04.06.14,08:19
Si pipi:D
evuš
04.06.14,08:21
Si pipi:D

..som.... ale chceeeem :D:D
lujza.j
04.06.14,08:25
Uz sa nepamatam:Dale nervy mam dicky....ked sa neda inak
promont maja
04.06.14,08:42
http://www.socpoist.sk/aktuality-socialnej-poistovni-14-exekutorov-zadrziavalo-viac-ako-337-tisic-eur/48411s58083c


Sociálnej poisťovni 14 exekútorov zadržiavalo viac ako 337 tisíc eur
03.06.2014

Sociálna poisťovňa pri poslednej inventarizácii exekučných konaní, ktoré v minulosti postúpila exekútorom na vymáhanie svojich pohľadávok, zaznamenala viaceré nedostatky v postupe exekútorov. Z viac ako 415 tisíc zinventarizovaných konaní poisťovňa v 469 prípadoch zistila zadržanie a neodvedenie vymožených súm zo strany 14-tich súdnych exekútorov v celkovej hodnote 337 976,84 eur. Sociálna poisťovňa preto v tejto súvislosti podala na exekútorov trestné oznámenia a súbežne s nimi sú podávané aj občiansko-právne žaloby.

S účinnosťou od 1. novembra 2013 zaviedla novela Exekučného poriadku prísnejšie pravidlá a stanovila presné termíny odvedenia vymožených peňazí. Exekútor je podľa nej napr. povinný peniaze prijaté v rámci exekučného konania poukázať oprávnenému bezodkladne, či oznámiť samotné ukončenie exekučného konania.

Dokument bol revidovaný: 03.06.2014
korela
04.06.14,08:59
Ľudkovia! Vyleziem z baráku - okolo ide Google autíčko a cvaká.... jupííííí..... budem na Google Street View (síce s rozmazanou fasádou :D, ale budem....). Takže si počkám cca 2 - 3 mesiace, než sa uvidím.....
Ešte ste doteraz neboli? Nie je ešte všetko ani v BA. Viem si predstaviť to prekvapenie a radosť, milé.
Kvaka
04.06.14,09:00
Majka, to som včera počula na markíze, aj to, že nejakí exekútori už zomreli.
Aj o tomto sa hovorilo http://www.tvnoviny.sk/domace/1750695_pri-podvode-s-dph-mu-vraj-pomahali-smeraci-a-policajti.-ti-to-popieraju, to meno právnika je mi známe, tuším z inej kauzy.
korela
04.06.14,09:02
http://www.socpoist.sk/aktuality-socialnej-poistovni-14-exekutorov-zadrziavalo-viac-ako-337-tisic-eur/48411s58083c


Sociálnej poisťovni 14 exekútorov zadržiavalo viac ako 337 tisíc eur
03.06.2014

Sociálna poisťovňa pri poslednej inventarizácii exekučných konaní, ktoré v minulosti postúpila exekútorom na vymáhanie svojich pohľadávok, zaznamenala viaceré nedostatky v postupe exekútorov. Z viac ako 415 tisíc zinventarizovaných konaní poisťovňa v 469 prípadoch zistila zadržanie a neodvedenie vymožených súm zo strany 14-tich súdnych exekútorov v celkovej hodnote 337 976,84 eur. Sociálna poisťovňa preto v tejto súvislosti podala na exekútorov trestné oznámenia a súbežne s nimi sú podávané aj občiansko-právne žaloby.

S účinnosťou od 1. novembra 2013 zaviedla novela Exekučného poriadku prísnejšie pravidlá a stanovila presné termíny odvedenia vymožených peňazí. Exekútor je podľa nej napr. povinný peniaze prijaté v rámci exekučného konania poukázať oprávnenému bezodkladne, či oznámiť samotné ukončenie exekučného konania.

Dokument bol revidovaný: 03.06.2014
Toto je už taká neobsiahnuteľná hmota čo do objemu, že to všetko sa už nedá ani fyzicky uchopiť a spracovať.
srska
04.06.14,09:15
Si pipi:Dmňa tak raz sekli do záberu na záhradníckej na súde. idem z or, a na ďalšej chodbe kopa čiernych so samopalmi + nejakí čo čakali na pojednávanie:D
korela
04.06.14,09:32
Čo dnes máme chválenkársky deň? Ja som svojho času bola takmer každý na https://mail.google.com/mail/u/0/e/81C, lebo ma https://mail.google.com/mail/u/0/e/801. Únik nebol, lebo.
korela
04.06.14,09:36
Horšie bolo, keď som asi pred dvomi rokmi vliezla v zime večer cestou okolo do malého Tesca na Medzi Jarkoch a tam sa premávali vnútri vojaci, policajti? so samopalmi, alebo nejakými puškami na pleci. Takí mladí chalani. To bolo nepríjemné. To prečo? Nič sa nedialo, tam je to normálne?
korela
04.06.14,09:40
Čo poviete na Matoviča? Robil ešte horšie na začiatku svojho podnikania. Vyplácal bez dokladov, bez zmluvy, ale aj nevyplatil. Jeho zmluvou bolo s l o v o.
Keď prešiel po voľbách do parlamentu, písala som koho si sasáci pustili medzi seba.
Aj sa stalo.
srska
04.06.14,09:43
Horšie bolo, keď som asi pred dvomi rokmi vliezla v zime večer cestou okolo do malého Tesca na Medzi Jarkoch a tam sa premávali vnútri vojaci, policajti? so samopalmi, alebo nejakými puškami na pleci. Takí mladí chalani. To bolo nepríjemné. To prečo? Nič sa nedialo, tam je to normálne?
keď sa stalo toto (http://www.vazen.sk/krvavy_utek_z_leopoldova), išiel som nad ránom s kolegom z práce po trase - ebo-žlkovce-madunice- drahovce-pn . 3x červené svetlo, 3x komplet kontrola pod samopalmi
srska
04.06.14,09:45
Čo poviete na Matoviča? Robil ešte horšie na začiatku svojho podnikania. Vyplácal bez dokladov, bez zmluvy, ale aj nevyplatil. Jeho zmluvou bolo s l o v o.
Keď prešiel po voľbách do parlamentu, písala som koho si sasáci pustili medzi seba.
Aj sa stalo.
hej. a B?
lujza.j
04.06.14,10:10
Čo poviete na Matoviča? Robil ešte horšie na začiatku svojho podnikania. Vyplácal bez dokladov, bez zmluvy, ale aj nevyplatil. Jeho zmluvou bolo s l o v o.
Keď prešiel po voľbách do parlamentu, písala som koho si sasáci pustili medzi seba.
Aj sa stalo.
No neho nie je co povedat...staci ze sam si povie ze je šašo....poslanci ....ta jeho vsehochut.... ho opustaju.....jeden dokonca chce ist k radovi....tak kope nožickami
korela
04.06.14,12:39
Keď začínal podnikať, ako to nazvať - bol obkolesený novinármi, poznal ľudí vo väčšine dôležitých redakcií, a to ich bolo viac ako dnes. Takže podhubie mal naštartované ako 26r.
Podľa mňa už vtedy sa musel zahrávať s myšlienkou na politiku. Ale teraz ma to zobralo, veď ľudia si musia pamätať jeho činy, hlavne koho nevyplatil, a teraz sa robí čistý ako ľalia, ešte ide ľudí naháňať na detektor. Ktovie čo s tým vlastne sleduje. Buď chce vyprovokovať svoj odchod, alebo dosiahnuť niečo iné. To je tiež výkuk. Pravda aj tak vylezie časom na povrch.
korela
04.06.14,12:41
Čo poviete na Matoviča? Robil ešte horšie na začiatku svojho podnikania. Vyplácal bez dokladov, bez zmluvy, ale aj nevyplatil. Jeho zmluvou bolo s l o v o.
Keď prešiel po voľbách do parlamentu, písala som koho si sasáci pustili medzi seba.
Aj sa stalo.
hej. a B?
Asi mi nedochádza. Ešte mám povedať B? Nemám čo.
Peggynka
04.06.14,14:04
Asi mám tiež "svoj" deň;objednala som si toto:
http://www.brw.sk/katalog-vyrobkov/produkt/1604,pohovka-alexis.html
a prišla mi tá tmavohnedá verzia (vedľa).Už s tým išli aj nazad-predýchavam.
Tweety
04.06.14,14:05
Źeby sa trafili?
Peggynka
04.06.14,14:07
Źeby sa trafili?
Nie,musela som ten druhý link zmazať,ukázalo to isté.
kopretinka
04.06.14,14:31
Mala som kolegu...sa tvaril,ze on nie do kamery.....a ked nahodou vzdy tam bol vrazeny...:D...mna vidno iba v krajnych nutnych pripadoch,ktore som nedokazala ovplyvnit:D...uplne zle ked v novom case na celu stranu:eek:
ty brďo,to fáákt??:eek: mňa by asi *eblo:D
misoft
04.06.14,15:08
http://www.socpoist.sk/aktuality-socialnej-poistovni-14-exekutorov-zadrziavalo-viac-ako-337-tisic-eur/48411s58083c


Sociálnej poisťovni 14 exekútorov zadržiavalo viac ako 337 tisíc eur
03.06.2014

Sociálna poisťovňa pri poslednej inventarizácii exekučných konaní, ktoré v minulosti postúpila exekútorom na vymáhanie svojich pohľadávok, zaznamenala viaceré nedostatky v postupe exekútorov. Z viac ako 415 tisíc zinventarizovaných konaní poisťovňa v 469 prípadoch zistila zadržanie a neodvedenie vymožených súm zo strany 14-tich súdnych exekútorov v celkovej hodnote 337 976,84 eur. Sociálna poisťovňa preto v tejto súvislosti podala na exekútorov trestné oznámenia a súbežne s nimi sú podávané aj občiansko-právne žaloby.

S účinnosťou od 1. novembra 2013 zaviedla novela Exekučného poriadku prísnejšie pravidlá a stanovila presné termíny odvedenia vymožených peňazí. Exekútor je podľa nej napr. povinný peniaze prijaté v rámci exekučného konania poukázať oprávnenému bezodkladne, či oznámiť samotné ukončenie exekučného konania.

Dokument bol revidovaný: 03.06.2014
Konečne vyšlo na verejnosť, aké svine exekútori sú.... A čo je horšie, ten, ktorému peniaze chýbali, to nekontroloval, ale keď zistil, že dlh späť nedostal, tak drbol ďalšiu exekúciu... A chudák dlžník, i keď už zaplatil všetko, papiere od toho mal, musel platiť znova - pretože poisťovne to ABSOLÚTNE nezaujímalo, že on už zaplatil. Pre nich stále dlžil - ale ani sa neráčili pýtať exekútorov, kde tie prachy sú....
Takže keď sa to zoberie - svine sú exekútori (česť výnimkám), potom najväčšie ku*vy sú poisťovne, pretože neveria iným papierom, len svojim, sú schopné ožobračiť človeka s "čistým" svedomím....
Ale najväčšie hovädá sú poslanci a vláda - tí vymysleli takéto zákony...

A ešte niečo - pokiaľ bude SP i ZP robiť "kontroly" - počet takýchto exekútorov nebude len 14, ale budú ich desiatky, ak nie stovky....!
buchač
04.06.14,15:47
Kedy vznikne nová strana pod vedením Dzurindu a Mikloša ???

Stihnú do volieb ???
misoft
04.06.14,15:50
..si píš.... :D
Peggynka
04.06.14,15:55
Kedy vznikne nová strana pod vedením Dzurindu a Mikloša ???

Stihnú do volieb ???
2016 ? a nie raz :D
erik555
04.06.14,16:40
http://www.socpoist.sk/aktuality-socialnej-poistovni-14-exekutorov-zadrziavalo-viac-ako-337-tisic-eur/48411s58083c


Sociálnej poisťovni 14 exekútorov zadržiavalo viac ako 337 tisíc eur
03.06.2014

Sociálna poisťovňa pri poslednej inventarizácii exekučných konaní, ktoré v minulosti postúpila exekútorom na vymáhanie svojich pohľadávok, zaznamenala viaceré nedostatky v postupe exekútorov. Z viac ako 415 tisíc zinventarizovaných konaní poisťovňa v 469 prípadoch zistila zadržanie a neodvedenie vymožených súm zo strany 14-tich súdnych exekútorov v celkovej hodnote 337 976,84 eur. Sociálna poisťovňa preto v tejto súvislosti podala na exekútorov trestné oznámenia a súbežne s nimi sú podávané aj občiansko-právne žaloby.

S účinnosťou od 1. novembra 2013 zaviedla novela Exekučného poriadku prísnejšie pravidlá a stanovila presné termíny odvedenia vymožených peňazí. Exekútor je podľa nej napr. povinný peniaze prijaté v rámci exekučného konania poukázať oprávnenému bezodkladne, či oznámiť samotné ukončenie exekučného konania.

Dokument bol revidovaný: 03.06.2014
Konečne vyšlo na verejnosť, aké svine exekútori sú.... A čo je horšie, ten, ktorému peniaze chýbali, to nekontroloval, ale keď zistil, že dlh späť nedostal, tak drbol ďalšiu exekúciu... A chudák dlžník, i keď už zaplatil všetko, papiere od toho mal, musel platiť znova - pretože poisťovne to ABSOLÚTNE nezaujímalo, že on už zaplatil. Pre nich stále dlžil - ale ani sa neráčili pýtať exekútorov, kde tie prachy sú....
Takže keď sa to zoberie - svine sú exekútori (česť výnimkám), potom najväčšie ku*vy sú poisťovne, pretože neveria iným papierom, len svojim, sú schopné ožobračiť človeka s "čistým" svedomím....
Ale najväčšie hovädá sú poslanci a vláda - tí vymysleli takéto zákony...

A ešte niečo - pokiaľ bude SP i ZP robiť "kontroly" - počet takýchto exekútorov nebude len 14, ale budú ich desiatky, ak nie stovky....!
Co chceme v tomto fasistickom systeme?
https://www.facebook.com/martin.dano/posts/10203967649374190
misoft
04.06.14,19:50
Co chceme v tomto fasistickom systeme?
https://www.facebook.com/martin.dano/posts/10203967649374190
Žiaľbohu - z videnia ju poznám - strašne arogantná baba - si myslí, že je nadčlovek a podľa toho sa aj správa.... Na takýchto - jedine (pretože z titulu funkcie sú verejní činitelia) videozánam + podanie TO pre zneužívanie právomocí verejného činiteľa... a podávať to ako na bežiacom páse...
Peggynka
04.06.14,20:11
Tak tu som sa načisto stratila...
Miroslav Číž v dnešnej parlamentnej debate:
Neoliberalizmus, ktorého hodnotenie v súčasnosti, dokonca z prostredia už toho skutočného kapitalizmu, naposledy vyjadrenia prezidenta Bank of England o tom, že neoliberálny koncept vedie svet do biedy, rozbíja rodiny, zásadným spôsobom, tým absolútnym protežovaním egoizmu ako základnej spoločenskej hodnoty narúšate elementárne princípy solidarity a aj humanity názorovo.
A ďalšie perličky tu:
http://www.topky.sk/cl/10/1401393/Burliva-debata-o-manzelstve-v-Ustave-sa-zvrhla-na-slovnu-vojnu--Najlepsie-hlasky-z-parlamentu-
korela
04.06.14,20:13
Viem o exekútorke, vôbec nemá stránkové hodiny, dá sa s ňou skontaktovať iba s jej asistentkou. Nepriestrelné. Bola to exe pre VsŽP. Info podané osobne pracovníčkou z VsŽP, podať na ňu sťažnosť, že ju vymenia. Tá pani, čo to hovorila, vedela, že to nebol jej prvý arogantný prípad. Len keď je už po akcii, tak sa na to každý vykašle, lebo chce mať pokoj. Ryžujú fakt ako ošípané. Prenajatú malú malú zimru pri prčme v paneláku v Petržalke, kde mal človek obavy sedieť a čakať na ňu. Lacné náklady.
korela
04.06.14,21:27
Práve som si poplakala. Volala som s dcérou, bol niekto pracovne od nich v Srbsku a okolí - povodne, zúfalá situácia, tak z mladých, čo majú platy na úrovni svojho prežitia, sa dohodli na poskytnutí pomoci. Každý čo mohol a za koľko mohol nákupy, zvolili pokyny priorít potrebnosti. Potraviny, hygienu. Ako mi hovorila, čo kto poprinášal, iba mi tiekli slzy po lícach. A to sú mladí bezdetní, čo nemajú na vlastné svatby, prežívajú zo dňa na deň, ako celé SK, firma dobrá, platy ako som písala, znivelizované. Je to vyslovene adresná zásielka, ešte sa s niekým spojili, pôjde kamión. Cez žiadnu nadáciu.
Tak ma to vzalo, že táto svojím spôsobom stratená generácia odsúdená ku skromnosti, dokáže dnes pozbierať svoje sily a pomôcť v núdzi cudzím ľuďom.
Nech tu ešte raz niekto povie niečo o rozdieloch medzi východom a západom Slovenska. Nech si to príde užiť na vlastnej koži každý sám, ako iní kompetennejší ľudia so zameraním vzdelania na túto problematiku, ktorí o pár mesiacov v BA skonštatujú, že sú tam kde boli, až nato, že sa premiestnili.
buchač
05.06.14,05:05
Práve som si poplakala. Volala som s dcérou, bol niekto pracovne od nich v Srbsku a okolí - povodne, zúfalá situácia, tak z mladých, čo majú platy na úrovni svojho prežitia, sa dohodli na poskytnutí pomoci. Každý čo mohol a za koľko mohol nákupy, zvolili pokyny priorít potrebnosti. Potraviny, hygienu. Ako mi hovorila, čo kto poprinášal, iba mi tiekli slzy po lícach. A to sú mladí bezdetní, čo nemajú na vlastné svatby, prežívajú zo dňa na deň, ako celé SK, firma dobrá, platy ako som písala, znivelizované. Je to vyslovene adresná zásielka, ešte sa s niekým spojili, pôjde kamión. Cez žiadnu nadáciu.
Tak ma to vzalo, že táto svojím spôsobom stratená generácia odsúdená ku skromnosti, dokáže dnes pozbierať svoje sily a pomôcť v núdzi cudzím ľuďom.
Nech tu ešte raz niekto povie niečo o rozdieloch medzi východom a západom Slovenska. Nech si to príde užiť na vlastnej koži každý sám, ako iní kompetennejší ľudia so zameraním vzdelania na túto problematiku, ktorí o pár mesiacov v BA skonštatujú, že sú tam kde boli, až nato, že sa premiestnili.

Plač dievča ... plač .


Toho niekoho , kto pindá na tie rozdiely myslíš mňa , alebo všeobecne ?
Lebo ja si aj občas zapindám ...
Nemám ani teraz problém Ti niečo napísať , hotový elaborát by to bol .
Tí , INÍ - kompetenejší a ich konštatovanie ?
Takých Ti nasekám trinásť do tucta a zo všetkých mi bude bľuvnô . Ide totiž o to , že idú podľa hesla ..." Daj Pane Bože , ale takoj " ...


Čo sa týka tých potôp , záplav , zničených domov ?
Neskutočne smutné .
Henten národ ( bývalá Jugoška ) si zažila svoje . Teraz sa tá príroda vybúrila a pre X rokmi si vybúrili svoje vášne náboženstvá v bratovražednej vojne .
Danushka by o tom mohla román napísať ... mne stačilo iba jej rozprávanie ...


Všetko je o ľuďoch ... a aj u nás .
Srbsko a spol si v tých záplavách pomáha ... aj našinci prispievajú .
Zaujímavé je ale jedno .
Aj Slovensko bolo tiež storočnou vodou skúšané ... politici dodnes len sľubujú ( roky ) tie financie na odstránenie veľkých škôd .
Ale tiež som akosi nepostrehol , že by do nejakej obce došiel kamión zo zahraničia s tou pomocou ...
Mimochodom ... v obci Ždaňa dodnes býva niekoľko rodín v Unimo buňkách , lebo ich domy im voda vzala ...


Ja nad týmto zasa slzu vyroním ...
srska
05.06.14,06:12
Čo poviete na Matoviča? Robil ešte horšie na začiatku svojho podnikania. Vyplácal bez dokladov, bez zmluvy, ale aj nevyplatil. Jeho zmluvou bolo s l o v o.
Keď prešiel po voľbách do parlamentu, písala som koho si sasáci pustili medzi seba.
Aj sa stalo.
hej. a B?
Asi mi nedochádza. Ešte mám povedať B? Nemám čo.stačí pozrieť radove naivné zdôvodnenia
lujza.j
05.06.14,06:50
Čo poviete na Matoviča? Robil ešte horšie na začiatku svojho podnikania. Vyplácal bez dokladov, bez zmluvy, ale aj nevyplatil. Jeho zmluvou bolo s l o v o.
Keď prešiel po voľbách do parlamentu, písala som koho si sasáci pustili medzi seba.
Aj sa stalo.
hej. a B?
Asi mi nedochádza. Ešte mám povedať B? Nemám čo.stačí pozrieť radove naivné zdôvodnenia
Mna rado neohuril....vsetko jedna banda!
erik555
05.06.14,11:01
V akej politickej sračke to žijeme?!

https://www.youtube.com/watch?v=amnXAeuXyH0
misoft
05.06.14,11:06
Čo poviete na Matoviča? Robil ešte horšie na začiatku svojho podnikania. Vyplácal bez dokladov, bez zmluvy, ale aj nevyplatil. Jeho zmluvou bolo s l o v o.
Keď prešiel po voľbách do parlamentu, písala som koho si sasáci pustili medzi seba.
Aj sa stalo.
hej. a B?
Asi mi nedochádza. Ešte mám povedať B? Nemám čo.stačí pozrieť radove naivné zdôvodnenia
Mna rado neohuril....vsetko jedna banda!
Ja to mám asi jednoduchšie - mám ešte trochu závitov v tej sivej hmote a nepočúvam ich bludy - takže sa nemusím niekedy rozčuľovať....
erik555
06.06.14,09:01
Co chceme v tomto fasistickom systeme?
https://www.facebook.com/martin.dano/posts/10203967649374190
Žiaľbohu - z videnia ju poznám - strašne arogantná baba - si myslí, že je nadčlovek a podľa toho sa aj správa.... Na takýchto - jedine (pretože z titulu funkcie sú verejní činitelia) videozánam + podanie TO pre zneužívanie právomocí verejného činiteľa... a podávať to ako na bežiacom páse...
To uz je sila v tomto systeme ovladany "SMER - antisocialna nedemokracia!"
Boja sa verejnej kontroly ako koza noza....pretoze ludia by nemali vidiet tie spinavosti!!! Uz si pripadam ako v nejakej africkej rozvojovej krajine a nie v krajine, ktora je clenom EU!!!

https://www.youtube.com/watch?v=-wwtMbC2c60
bettylou
06.06.14,10:34
vie niekto , kde nájdem na intrernete pieseň pioniersky pochod?
bettylou
06.06.14,10:41
Peggynka
06.06.14,10:49
vie niekto , kde nájdem na intrernete pieseň pioniersky pochod?
Tak si to myslela?
https://www.google.sk/?gws_rd=cr&ei=L4WRU52MH6W_ygOU0oCIAQ#q=pochod+pionierov
bettylou
06.06.14,10:51
Práve som si poplakala. Volala som s dcérou, bol niekto pracovne od nich v Srbsku a okolí - povodne, zúfalá situácia, tak z mladých, čo majú platy na úrovni svojho prežitia, sa dohodli na poskytnutí pomoci. Každý čo mohol a za koľko mohol nákupy, zvolili pokyny priorít potrebnosti. Potraviny, hygienu. Ako mi hovorila, čo kto poprinášal, iba mi tiekli slzy po lícach. A to sú mladí bezdetní, čo nemajú na vlastné svatby, prežívajú zo dňa na deň, ako celé SK, firma dobrá, platy ako som písala, znivelizované. Je to vyslovene adresná zásielka, ešte sa s niekým spojili, pôjde kamión. Cez žiadnu nadáciu.
Tak ma to vzalo, že táto svojím spôsobom stratená generácia odsúdená ku skromnosti, dokáže dnes pozbierať svoje sily a pomôcť v núdzi cudzím ľuďom.
Nech tu ešte raz niekto povie niečo o rozdieloch medzi východom a západom Slovenska. Nech si to príde užiť na vlastnej koži každý sám, ako iní kompetennejší ľudia so zameraním vzdelania na túto problematiku, ktorí o pár mesiacov v BA skonštatujú, že sú tam kde boli, až nato, že sa premiestnili.

ta normalne sa človek dobrej veci teší, a vy plačete??
bettylou
06.06.14,11:06
vie niekto , kde nájdem na intrernete pieseň pioniersky pochod?
Tak si to myslela?
https://www.google.sk/?gws_rd=cr&ei=L4WRU52MH6W_ygOU0oCIAQ#q=pochod+pionierov

nee, tú od dunaja k strmým štítom tatier.. co je zakázaná??
Peggynka
06.06.14,11:28
vie niekto , kde nájdem na intrernete pieseň pioniersky pochod?
Tak si to myslela?
https://www.google.sk/?gws_rd=cr&ei=L4WRU52MH6W_ygOU0oCIAQ#q=pochod+pionierov

nee, tú od dunaja k strmým štítom tatier.. co je zakázaná??
Však tam je;som natvrdlá?Chceš inú?

1. Od Dunaja k strmým štítom Tatier,
kde sa v zime, v lete belie sneh,
horia ohne pionierskych vatier,
ozýva sa šťastný spev a smiech.

R:
/: My sme deti slobodného kraja,
pod červenou hviezdou zrodené,
kol hrdla nám ako plameň žiaria
pionierske šatky červené.:/

2. Veľkou láskou si nás obklopila,
naša drahá milovaná vlasť,
veď sme tvoja nádej a tiež sila,
len pre teba chceme žiť a rásť.
misoft
06.06.14,15:15
Tiež "práca" niektorých lekárov -
http://www.tvnoviny.sk/domace/1759488_v-bardejove-nezbadali-ze-dievca-ma-prerazenu-lebku.-o-par-hodin-zomrelo
Ani sa nenamáhali urobiť základné vyšetrenia, keď sa sťažovalo, že má bolesti hlavy - len konštatovali "Mala epileptický záchvat...." a hneď vyplňovali papiere, aby dostali za "lekársky" výkon zaplatené....
Čo na to povedať? Môj názor by bol: pochybil si, doktorský diplom vráť, lekára robiť NEBUDEŠ - hľadaj si inú prácu.
misoft
06.06.14,15:20
pavol54
06.06.14,15:23
Tiež "práca" niektorých lekárov -
http://www.tvnoviny.sk/domace/1759488_v-bardejove-nezbadali-ze-dievca-ma-prerazenu-lebku.-o-par-hodin-zomrelo
Ani sa nenamáhali urobiť základné vyšetrenia, keď sa sťažovalo, že má bolesti hlavy - len konštatovali "Mala epileptický záchvat...." a hneď vyplňovali papiere, aby dostali za "lekársky" výkon zaplatené....
Čo na to povedať? Môj názor by bol: pochybil si, doktorský diplom vráť, lekára robiť NEBUDEŠ - hľadaj si inú prácu.
Vieš o tom že Dr akéhokoľvek odboru je nepostihnuteľný Najviac som miloval nedostihnuteľnosť RSDr dnes ich štafetu prevzali JUDr a niektorí MUDr.
misoft
06.06.14,15:33
Vieš o tom že Dr akéhokoľvek odboru je nepostihnuteľný Najviac som miloval nedostihnuteľnosť RSDr dnes ich štafetu prevzali JUDr a niektorí MUDr.
No, zdá sa, že ľady popraskali - už na JUDr. našli páky - http://www.webnoviny.sk/slovensko/clanok/830386-skorumpovaneho-trebisovskeho-sudcu-budu-stihat/ - konečne.... pretože doteraz to boli nadľudia, ktorí si mohli dovoľovať všetko s vedomím, že im nikto nič nemôže (akurát tak fúkať práškový cukor do zadku....).
pavol54
06.06.14,15:59
Vieš o tom že Dr akéhokoľvek odboru je nepostihnuteľný Najviac som miloval nedostihnuteľnosť RSDr dnes ich štafetu prevzali JUDr a niektorí MUDr.
No, zdá sa, že ľady popraskali - už na JUDr. našli páky - http://www.webnoviny.sk/slovensko/clanok/830386-skorumpovaneho-trebisovskeho-sudcu-budu-stihat/ - konečne.... pretože doteraz to boli nadľudia, ktorí si mohli dovoľovať všetko s vedomím, že im nikto nič nemôže (akurát tak fúkať práškový cukor do zadku....).
PSI SA NEŽERÚ (len sa pohryzú) A aby mohol zaúradovať exekútor musí byť prv rozhodnutie sudcu.
misoft
06.06.14,17:31
Vieš o tom že Dr akéhokoľvek odboru je nepostihnuteľný Najviac som miloval nedostihnuteľnosť RSDr dnes ich štafetu prevzali JUDr a niektorí MUDr.
No, zdá sa, že ľady popraskali - už na JUDr. našli páky - http://www.webnoviny.sk/slovensko/clanok/830386-skorumpovaneho-trebisovskeho-sudcu-budu-stihat/ - konečne.... pretože doteraz to boli nadľudia, ktorí si mohli dovoľovať všetko s vedomím, že im nikto nič nemôže (akurát tak fúkať práškový cukor do zadku....).
PSI SA NEŽERÚ (len sa pohryzú) A aby mohol zaúradovať exekútor musí byť prv rozhodnutie sudcu.
No toho terebešvárošského budú stíhať za úplatkárstvo a korupciu a možno pridajú ešte niečo....
On si k svojmu "malému" sudcovskému platu ešte "privyrábal"....
kukučka
06.06.14,20:11
Dnes ma a veľmi potešili Sčista-jasna - radošínci :)
pavol54
06.06.14,20:20
Vieš o tom že Dr akéhokoľvek odboru je nepostihnuteľný Najviac som miloval nedostihnuteľnosť RSDr dnes ich štafetu prevzali JUDr a niektorí MUDr.
No, zdá sa, že ľady popraskali - už na JUDr. našli páky - http://www.webnoviny.sk/slovensko/clanok/830386-skorumpovaneho-trebisovskeho-sudcu-budu-stihat/ - konečne.... pretože doteraz to boli nadľudia, ktorí si mohli dovoľovať všetko s vedomím, že im nikto nič nemôže (akurát tak fúkať práškový cukor do zadku....).
PSI SA NEŽERÚ (len sa pohryzú) A aby mohol zaúradovať exekútor musí byť prv rozhodnutie sudcu.
No toho terebešvárošského budú stíhať za úplatkárstvo a korupciu a možno pridajú ešte niečo....
On si k svojmu "malému" sudcovskému platu ešte "privyrábal"....
a nedelil sa
korela
07.06.14,07:01
http://spravy.pravda.sk/regiony/clanok/320077-vodica-mhd-ktory-na-cestujucich-vytiahol-zbran-odvolali/
Vodiča MHD, ktorý na cestujúcich vytiahol zbraň, odvolali
Zažila som podobné, a inde, tiež pätica chalanov sa blbo bavila, veľmi nahlas, je to viac ako nepríjemné.
Ale tu keď už žiadali aj cestujúci, ja vystúpim na prvej zastávke. Prečo nie sú ešte všade kamery a signalizácia ako v bankách?
Raz som nastúpila pri Bille a už tam pár týchto .... šikanovalo mladšieho slušáka. Mal pri sebe voľné, sedel hneď za šoférom, tak som si k nemu presadla a spýtala sa, kam až ide. Že do Lieskovca. Bola zima, 5 hod., tma. Tak som počas státia na križovatke zavolala okrskárom, čo sa deje, že vyrážajú. Nevystúpili tí tupci na Hronskej? Tak opäť volám, že nech ich popíšem. No, popíšte kapucne, vek 17. Ide o to, že ho oni ho už fackali a vraj to nebolo prvýkrát. A chalana sa žiadny muž nezastal v autobuse. :-( Čo tiež nechápem.
.
Raz mi prišiel syn, šiestak domov s tým, že tentokrát nevstal a neuvoľnil miesto susedovi, staršiemu chlapovi z vedľajšej ulice. Nikdy sme sa spolu nebavili, iba viem, že robil sudcu.
Chodil do školy na druhý koniec mesta, prestupoval, a ešte bol na klavíri, tak prišiel ešte aj neskôr. Z celého dňa bol unavený, išli práve Vianoce a ten starý chrapúň (60), keby ho bol požiadal, že sa cíti zle, aby mu uvoľnil miesto, nie. Iba mu niečo sprosté povedal a kopol ho do nohy. Tak vstal. Vtedy mal ešte iba tenisky. Suchá zima. Ale ide o to, že sa cítil sám zle, preto zostal sedieť. O pár dní ho operovali, dg sa už hlásila. Netreba mladých zatracovať, mne keď prišlo po 2x nevoľno, a nechcela som riskovať odpadnutie, tak niekoho poprosím. Veď to na človeku vidno.
korela
07.06.14,07:12
Práve som si poplakala. Volala som s dcérou, bol niekto pracovne od nich v Srbsku a okolí - povodne, zúfalá situácia, tak z mladých, čo majú platy na úrovni svojho prežitia, sa dohodli na poskytnutí pomoci. Každý čo mohol a za koľko mohol nákupy, zvolili pokyny priorít potrebnosti. Potraviny, hygienu. Ako mi hovorila, čo kto poprinášal, iba mi tiekli slzy po lícach. A to sú mladí bezdetní, čo nemajú na vlastné svatby, prežívajú zo dňa na deň, ako celé SK, firma dobrá, platy ako som písala, znivelizované. Je to vyslovene adresná zásielka, ešte sa s niekým spojili, pôjde kamión. Cez žiadnu nadáciu.
Tak ma to vzalo, že táto svojím spôsobom stratená generácia odsúdená ku skromnosti, dokáže dnes pozbierať svoje sily a pomôcť v núdzi cudzím ľuďom.
Nech tu ešte raz niekto povie niečo o rozdieloch medzi východom a západom Slovenska. Nech si to príde užiť na vlastnej koži každý sám, ako iní kompetennejší ľudia so zameraním vzdelania na túto problematiku, ktorí o pár mesiacov v BA skonštatujú, že sú tam kde boli, až nato, že sa premiestnili.

ta normalne sa človek dobrej veci teší, a vy plačete??
Musela by si pochopiť kontext.
lujza.j
07.06.14,07:57
Korela...toto je vela krát nuda ...dokazovanie si v skupine....ego....ešte ked som MHD už som cestovávala z terajšieho miesta výkonu služby....zima , tma, už som bola v trolejbuse k nám...sedela v zadu v 4rke, jeden vedlá dva predomnou....tam bolo miesto po 12stke som bola rada, že žijem....nastúpili gebroši....komentáre sprosté.......jedného som poznala ešte z mojej MČ z OO PZ.....aj on mňa si pamatal.....som sa neho pozrela tým mojim štandardne nevľúdnym pohľadom....a skončili.....snáď si nemyslíš, že by za mňa niekto z cestujúcich "kopal"...každý sa bojí ludia sú nevyspytateľní.....tu z nudy človeka dopichajú....vela krát sfetovaný...poprípade už s fetom-handričkou nastúpi.... a chce tam smrdieť....kolega na takého zrúkol....okamžite vystúp...a tento, že prečooo:eek:.....lebo som to povedal....vystúpil.....
Emka Roman
07.06.14,08:09
Vieš o tom že Dr akéhokoľvek odboru je nepostihnuteľný Najviac som miloval nedostihnuteľnosť RSDr dnes ich štafetu prevzali JUDr a niektorí MUDr.
No, zdá sa, že ľady popraskali - už na JUDr. našli páky - http://www.webnoviny.sk/slovensko/clanok/830386-skorumpovaneho-trebisovskeho-sudcu-budu-stihat/ - konečne.... pretože doteraz to boli nadľudia, ktorí si mohli dovoľovať všetko s vedomím, že im nikto nič nemôže (akurát tak fúkať práškový cukor do zadku....).
Naivný

Odkedy jenna lastovička robí leto ?
Peggynka
07.06.14,08:22
Vieš o tom že Dr akéhokoľvek odboru je nepostihnuteľný Najviac som miloval nedostihnuteľnosť RSDr dnes ich štafetu prevzali JUDr a niektorí MUDr.
No, zdá sa, že ľady popraskali - už na JUDr. našli páky - http://www.webnoviny.sk/slovensko/clanok/830386-skorumpovaneho-trebisovskeho-sudcu-budu-stihat/ - konečne.... pretože doteraz to boli nadľudia, ktorí si mohli dovoľovať všetko s vedomím, že im nikto nič nemôže (akurát tak fúkať práškový cukor do zadku....).
Naivný

Odkedy jenna lastovička robí leto ?
Že ho budú stíhať,ešte neznamená,že ho aj odsúdia...Popradského sudcu prichytili s drogami a kvérom a ...nič.Oslobodený...A že aká vychytávka to bola-tá výhovorka:
http://www.pluska.sk/krimi/sudy/sudca-radacovsky-je-nevinny-kokainu-gulovnice-chcel-iba-zbavit.html
A vo svetle toho,mi je ho až "ľúto",beééé:D.
http://www.pluska.sk/plus-7-dni/z-domova/kokainovy-sudca-bude-chovat-kone.html
korela
07.06.14,08:22
Buchač, v podstate mi je jedno, kto pindá, Či už ty tu, alebo niekto na verejnosti.
Pamätám si na Danuschkine myšlienky veľmi dobre. Nič sa lepšie nepamätá, ako autentický prenos. Vznik vojny nebudem komentovať, ale politici majú odkjakživa veľkú moc v rukách, a nie vždy to dopadne dobre.
Čo sa týka povodní u nás, posledná najhoršia situácia bola u nás v histórii Slovenska http://sk.wikipedia.org/wiki/Povode%C5%88.
Je tam popis iných kritických súčasných povodí. Dnes, žiaľ tak skoro sa určite nenájdu peniaze na úpravy vodných tokov a nádrží. To sa malo robiť ešte pred revolúciou. Ale ako som tu už niekedy písala, čo Slováci pracujúci v Prahe na plaňáku navrhli do plánu pre Slovensko (konkrétne aj pre východ), tak z deviatich investícií sa zoškrtali na dve (ani sa nedodržiaval pomer) a keď to ešte zavŕšili svojím príchodom na shválenie ožratí ľudia z SPK, tak nemusím už ani nič dodávať.
Čo sa týka povodní na Dunaji kvôli pretrhnutiam na dvoch miestach hrádze v 1965, tak to vyzeralo presne ako teraz v Srbsku a okolí.
S tým rozdielom, že sa nasadila armáda z celej republiky aj s Čecmi, a postavili sa ľuďom úplne nové domy za štátne a nikomu nenapadlo v tej dobe hodnotiť, o akú národnosť ide, resp. v akom pomere.
http://www.svp.sk/dunaj/default.asp?ACT=5&content=27&id=33&mnu=33
Dnes sa verejne na obrazovkách bez škrupúľ klame, čo môže človek očakávať? Alebo snáď niekto potrebuje prelievať krv najmä mladých mužov na našom území ešte aj v dnešnej dobe? Na jednej strane si niekto pomáha duchovnou cestou cez dalajlámu, na druhej strane intrigy a verejné klamstvo, ktoré je zaznamenané v archíve vo verejnej inštitúcii a pindanie v Bruseli.
korela
07.06.14,08:45
Korela...toto je vela krát nuda ...dokazovanie si v skupine....ego....ešte ked som MHD už som cestovávala z terajšieho miesta výkonu služby....zima , tma, už som bola v trolejbuse k nám...sedela v zadu v 4rke, jeden vedlá dva predomnou....tam bolo miesto po 12stke som bola rada, že žijem....nastúpili gebroši....komentáre sprosté.......jedného som poznala ešte z mojej MČ z OO PZ.....aj on mňa si pamatal.....som sa neho pozrela tým mojim štandardne nevľúdnym pohľadom....a skončili.....snáď si nemyslíš, že by za mňa niekto z cestujúcich "kopal"...každý sa bojí ludia sú nevyspytateľní.....tu z nudy človeka dopichajú....vela krát sfetovaný...poprípade už s fetom-handričkou nastúpi.... a chce tam smrdieť....kolega na takého zrúkol....okamžite vystúp...a tento, že prečooo:eek:.....lebo som to povedal....vystúpil.....
Ja som mala "šťastie" iba raz zažiť feťáka s handrou pod nosom na Bezručovej v nemocnici, hrozná situácia, všetci sme pred ním prchali veľmi pomaly, nikto nevedel ako zareaguje, potom ho spacifikovali privolaní policajti. inak to je tiež zamestnanie, ak je v teréne. Nech sa tu nikoho nedotknem. Lekári a záchranári detto. Nikdy nevedia, do čoho idú.
Ale rozoznám či ide o výrastkov a či sú triezvi. Keď si zvieratá vedia vytvoriť svorku a stačí im dohodnúť sa iba pohľadom, tak v buse aby dvaja hoci cudzí chlapi toto nezvládli, sa mi nechce veriť. Ak zacítia silu dospelých, neverím, že necúvnu.
Inak vodiči, tiež ohrozený druh v MHD.
.
Novonatretá jeden deň zastávka. Dve mladé dievčatá ju zrejme dnu už maľovali, z kolóny čo čakala kým prejde vlak, tak iba jedna pani otvorila dvere na aute a povedala im svoje, či si uvedomujú, koľko to vymaľovanie stálo. Žiadny chlap sa neozval. Ja byť niektorým z nich, natočím autom na nich, až by niekam pustili. Už sa chovajú tak nadradene, že to nemá obdobu.
Dnes sa riešili v repríze dôchodky v parlamente v noci. "Riešili". Stále sa to obchádza. Nechápem.
lujza.j
07.06.14,09:20
"život" v teréne je vždy o tom, že nikdy nevieš čo ťa počas služby stretne....prípadne akú chorobu chytíš....pár rokov do zadu ma štát zaočkoval proti hepatitíde B, apačov v osadách očkujeme normálne....decko som si dala pekne za svoje ked mali na ZŠ žltačku.... tiež som si v robote chytila kožnú chorobu....:(nikdy nezabudnem kolega...ten dovliekol vždy niečo...ked sa utečenci nevmestili do auta/policajné auto fuj/tak išli pekne ako husi pred autom.....pred oddelením sa opáskovala časť tam sedeli... všetci mali svrab.....čerešnička, pre mňa bola...ked chodili výpovede potom podpisovať do mojej kancelárie :ee:....potom prišli celé oddelenie vystriekať.....
buchač
07.06.14,12:44
lujza.j
...každý sa bojí ludia sú nevyspytateľní.....tu z nudy človeka dopichajú........[/QUOTE]
Ja som mala "šťastie" iba raz zažiť feťáka s handrou pod nosom na Bezručovej v nemocnici, hrozná situácia, všetci sme pred ním prchali veľmi pomaly, nikto nevedel ako zareaguje, potom ho spacifikovali privolaní policajti. inak to je tiež zamestnanie, ak je v teréne. Nech sa tu nikoho nedotknem. Lekári a záchranári detto. Nikdy nevedia, do čoho idú.
Ale rozoznám či ide o výrastkov a či sú triezvi. Keď si zvieratá vedia vytvoriť svorku a stačí im dohodnúť sa iba pohľadom, tak v buse aby dvaja hoci cudzí chlapi toto nezvládli, sa mi nechce veriť. Ak zacítia silu dospelých, neverím, že necúvnu.
Inak vodiči, tiež ohrozený druh v MHD.
Nechápem.[/QUOTE]

Nuž niekedy ani ja nechápem... ale to je už vedľajšie .
Odhliadnuc od toho , že vodič porušil interné predpisy a aj ten zákon ...tu ide o iné - aspoň podľa mňa .
Tu ide o to , že jednotlivec ( prípadne dvajica ) sa bojí zasiahnuť proti bande výrastkov .
Nie , oni sa ale neboja pridrbať jednu - dve mierené ...oni sa boja tých následkov .
Lebo z obrany sa veľmi rýchlo môže stať neadekvátna obrana a z nej je už len krôčik k ublíženiu na zdraví .
Takže v konečnom dôsledku sa z obrancu stane útočník a má hneď problém .
Nevraviac už o tom , že hentá bagáž je v podstate z " lepších rodín " a proste nevedia , čo od rozkoše .
Poznámka :
Onoho času sa pohybovali po KE tzv. metalisti .
Nie nešlo o stúpencov metalu , ten bol niekde v plienkach . Tu šlo o ( doslova ) debilov , ktorí si vyhliadli obeť a žiletkou alebo britvou jej porezali tvár - jazvy na tvári a aj na duši ...
Naše zákony sú tak postavené , že to jeden ani neuverí .
Ako je možné , že poliš uderí obuškom pri zásahu nejakého útočníka pelendrekom a potom pol dňa vypisuje lajstrá .
Použitie zbrane ???
Kua , to je už vyšší level .
Markantný príklad je ten , že poliši svojho času strieľali na unikajúce auto so študentami ( vraj ukradnuté auto ) . Ale študenti si mysleli , že to nie ich sa týka , že to o iné auto sa jedná..:eek:
Keby sa taká situácia opakovala v USA , že streľba ???
Nuž , rodičia by oplakali svoje deti a fertig ... zvyšok obyvateľstva by policajtom zatlieskal .
Na Slovensku je to inak ...rodičia pindajú a ten zvyšok Slovenska je rozhorčený .
Ja stále vravím ... k zmene určitých zákonov dôjde až vtedy , keď niektorému politikovi syna dobijú alebo dcéru znásilnia ...
bettylou
07.06.14,12:53
pavol54
07.06.14,13:06
lujza.j
...každý sa bojí ludia sú nevyspytateľní.....tu z nudy človeka dopichajú........
Ja som mala "šťastie" iba raz zažiť feťáka s handrou pod nosom na Bezručovej v nemocnici, hrozná situácia, všetci sme pred ním prchali veľmi pomaly, nikto nevedel ako zareaguje, potom ho spacifikovali privolaní policajti. inak to je tiež zamestnanie, ak je v teréne. Nech sa tu nikoho nedotknem. Lekári a záchranári detto. Nikdy nevedia, do čoho idú.
Ale rozoznám či ide o výrastkov a či sú triezvi. Keď si zvieratá vedia vytvoriť svorku a stačí im dohodnúť sa iba pohľadom, tak v buse aby dvaja hoci cudzí chlapi toto nezvládli, sa mi nechce veriť. Ak zacítia silu dospelých, neverím, že necúvnu.
Inak vodiči, tiež ohrozený druh v MHD.
Nechápem.[/QUOTE]

Nuž niekedy ani ja nechápem... ale to je už vedľajšie .
Odhliadnuc od toho , že vodič porušil interné predpisy a aj ten zákon ...tu ide o iné - aspoň podľa mňa .
Tu ide o to , že jednotlivec ( prípadne dvajica ) sa bojí zasiahnuť proti bande výrastkov .
Nie , oni sa ale neboja pridrbať jednu - dve mierené ...oni sa boja tých následkov .
Lebo z obrany sa veľmi rýchlo môže stať neadekvátna obrana a z nej je už len krôčik k ublíženiu na zdraví .
Takže v konečnom dôsledku sa z obrancu stane útočník a má hneď problém .
Nevraviac už o tom , že hentá bagáž je v podstate z " lepších rodín " a proste nevedia , čo od rozkoše .
Poznámka :
Onoho času sa pohybovali po KE tzv. metalisti .
Nie nešlo o stúpencov metalu , ten bol niekde v plienkach . Tu šlo o ( doslova ) debilov , ktorí si vyhliadli obeť a žiletkou alebo britvou jej porezali tvár - jazvy na tvári a aj na duši ...
Naše zákony sú tak postavené , že to jeden ani neuverí .
Ako je možné , že poliš uderí obuškom pri zásahu nejakého útočníka pelendrekom a potom pol dňa vypisuje lajstrá .
Použitie zbrane ???
Kua , to je už vyšší level .
Markantný príklad je ten , že poliši svojho času strieľali na unikajúce auto so študentami ( vraj ukradnuté auto ) . Ale študenti si mysleli , že to nie ich sa týka , že to o iné auto sa jedná..:eek:
Keby sa taká situácia opakovala v USA , že streľba ???
Nuž , rodičia by oplakali svoje deti a fertig ... zvyšok obyvateľstva by policajtom zatlieskal .
Na Slovensku je to inak ...rodičia pindajú a ten zvyšok Slovenska je rozhorčený .
Ja stále vravím ... k zmene určitých zákonov dôjde až vtedy , keď niektorému politikovi syna dobijú alebo dcéru znásilnia ...[/QUOTE]
syna nedobijú, však kto si trúfne na šéfa bandy ta ne? Dcéru neznásilnia lebo tíe sú väčšinou z roztopašnosti v katégórii: "tomu nedá kto nechce"
korela
07.06.14,17:16
"život" v teréne je vždy o tom, že nikdy nevieš čo ťa počas služby stretne....prípadne akú chorobu chytíš....pár rokov do zadu ma štát zaočkoval proti hepatitíde B, apačov v osadách očkujeme normálne....decko som si dala pekne za svoje ked mali na ZŠ žltačku.... tiež som si v robote chytila kožnú chorobu....:(nikdy nezabudnem kolega...ten dovliekol vždy niečo...ked sa utečenci nevmestili do auta/policajné auto fuj/tak išli pekne ako husi pred autom.....pred oddelením sa opáskovala časť tam sedeli... všetci mali svrab.....čerešnička, pre mňa bola...ked chodili výpovede potom podpisovať do mojej kancelárie :ee:....potom prišli celé oddelenie vystriekať.....
Na tieto úkony by ste mali mať nejakú izolačku. A hneď vydenzifikovť. Nevpustiť ani do budovy.
Toto dokonalo chápem. Možno niekedy rozvediem.
lujza.j
07.06.14,17:51
teraz mi volá anketár :eek:.....ja:vás hanba nefackuje???otravovať v sobotu 20.45h on:nie pracovnú dobu mám...bla...bla..bla.....:eek:...ja:pri tomto čísle si poznačte NIKDY mi NEVOLAJTE...on:ani zajtra doobeda:eek:...NIE NIKDY......
nemám slov....
lujza.j
07.06.14,17:59
"život" v teréne je vždy o tom, že nikdy nevieš čo ťa počas služby stretne....prípadne akú chorobu chytíš....pár rokov do zadu ma štát zaočkoval proti hepatitíde B, apačov v osadách očkujeme normálne....decko som si dala pekne za svoje ked mali na ZŠ žltačku.... tiež som si v robote chytila kožnú chorobu....:(nikdy nezabudnem kolega...ten dovliekol vždy niečo...ked sa utečenci nevmestili do auta/policajné auto fuj/tak išli pekne ako husi pred autom.....pred oddelením sa opáskovala časť tam sedeli... všetci mali svrab.....čerešnička, pre mňa bola...ked chodili výpovede potom podpisovať do mojej kancelárie :ee:....potom prišli celé oddelenie vystriekať.....
Na tieto úkony by ste mali mať nejakú izolačku. A hneď vydenzifikovť. Nevpustiť ani do budovy.
Toto dokonalo chápem. Možno niekedy rozvediem.
korela ked som 97 prišla k nám na OO PZ bola tam vysielačka typ čo asi ešte major Zeman do nej kričal......a mechanické písacie stroje čo ešte moj dedo do nich ťukal....naj fáro bol renotl 19...čo fungovala tak , že ked na to na Račku skapalo tak nás roztláčali :D a ked sme dostali novú felíciu tak sa na nej vozil iba raditel....ale aj tak nato rada spomínam....všetko bolo iné aj ludia.....aj kolegovia......
korela
07.06.14,18:12
To je naskôr brigádnik, vždy lepšia práca ako na slnku kopať kanály, alebo sa v pokladni naťahovať s tovarom, stavby a pod.
On nemá ako zasiahnuť do firemného zoznamu, nemala si napr. pri nejakej súťaži o bezín na pumpe, alebo akejkoľvek ankete písomnej vonku udať svoje údaje. Keď áno, už koluješ, rovnako, ako všetci ostatní ľudia. :-)
Keď sa už nedá z registra oficiálneho, ale tam väčšinou nie sú t.č., tak sa nahadzujú údaje zo súťažných lístkov, pretože sú aktuálne a to je ten vzácny údaj. Ten sa im najhoršie získava.
Ja ich mám v tel. pod anketármi, nezdvíham, a jedine tak sa z toho človek môže dostať, lebo sa presunie časom pod neplatné číslo a dajú pokoj, vypadávaš z kola von. Inej cesty niet.
Inak ja im niekedy odpoviem, sú platení od kusa, niektoré sú iba 4-otázkové, horšie sú 20 min. a pre toho človeka je hotová katastrofa, ak to niekto vzdá v polovici dotazníka. Tiež sa musia najesť. Lepšie ako kradnúť.
Politické prieskumy by však mali všetci ľudia povinne ignorovať.
korela
07.06.14,18:17
"život" v teréne je vždy o tom, že nikdy nevieš čo ťa počas služby stretne....prípadne akú chorobu chytíš....pár rokov do zadu ma štát zaočkoval proti hepatitíde B, apačov v osadách očkujeme normálne....decko som si dala pekne za svoje ked mali na ZŠ žltačku.... tiež som si v robote chytila kožnú chorobu....:(nikdy nezabudnem kolega...ten dovliekol vždy niečo...ked sa utečenci nevmestili do auta/policajné auto fuj/tak išli pekne ako husi pred autom.....pred oddelením sa opáskovala časť tam sedeli... všetci mali svrab.....čerešnička, pre mňa bola...ked chodili výpovede potom podpisovať do mojej kancelárie :ee:....potom prišli celé oddelenie vystriekať.....
Na tieto úkony by ste mali mať nejakú izolačku. A hneď vydenzifikovť. Nevpustiť ani do budovy.
Toto dokonalo chápem. Možno niekedy rozvediem.
korela ked som 97 prišla k nám na OO PZ bola tam vysielačka typ čo asi ešte major Zeman do nej kričal......a mechanické písacie stroje čo ešte moj dedo do nich ťukal....naj fáro bol renotl 19...čo fungovala tak , že ked na to na Račku skapalo tak nás roztláčali :D a ked sme dostali novú felíciu tak sa na nej vozil iba raditel....ale aj tak nato rada spomínam....všetko bolo iné aj ludia.....aj kolegovia......

:-) Veru. Ale aspoň každý deň niečo nové, žiadna každodenná rutina.

My máme doma "to" prehistorické na kľuku, muži doplnia názov. To bol poľný telefon, čičo?
alaya1
07.06.14,18:33
Tiež "práca" niektorých lekárov -
http://www.tvnoviny.sk/domace/1759488_v-bardejove-nezbadali-ze-dievca-ma-prerazenu-lebku.-o-par-hodin-zomrelo
Ani sa nenamáhali urobiť základné vyšetrenia, keď sa sťažovalo, že má bolesti hlavy - len konštatovali "Mala epileptický záchvat...." a hneď vyplňovali papiere, aby dostali za "lekársky" výkon zaplatené....
Čo na to povedať? Môj názor by bol: pochybil si, doktorský diplom vráť, lekára robiť NEBUDEŠ - hľadaj si inú prácu.
Vieš o tom že Dr akéhokoľvek odboru je nepostihnuteľný Najviac som miloval nedostihnuteľnosť RSDr dnes ich štafetu prevzali JUDr a niektorí MUDr.

No, s tym by som mohla polemizovat :).
lujza.j
07.06.14,18:42
hmmm.... korela, to fakt tam rutina teda fakt nebola....:)
pavol54
07.06.14,18:59
Tiež "práca" niektorých lekárov -
http://www.tvnoviny.sk/domace/1759488_v-bardejove-nezbadali-ze-dievca-ma-prerazenu-lebku.-o-par-hodin-zomrelo
Ani sa nenamáhali urobiť základné vyšetrenia, keď sa sťažovalo, že má bolesti hlavy - len konštatovali "Mala epileptický záchvat...." a hneď vyplňovali papiere, aby dostali za "lekársky" výkon zaplatené....
Čo na to povedať? Môj názor by bol: pochybil si, doktorský diplom vráť, lekára robiť NEBUDEŠ - hľadaj si inú prácu.
Vieš o tom že Dr akéhokoľvek odboru je nepostihnuteľný Najviac som miloval nedostihnuteľnosť RSDr dnes ich štafetu prevzali JUDr a niektorí MUDr.

No, s tym by som mohla polemizovat :).
fakty sú fakty ak sa ing pomýli nesie zodpovednosť ak sa Dr pomýli napriek katastrofe sa nič nedeje.polemizovať môžeme či je pohár poloprázdny alebo poloplný
misoft
07.06.14,19:21
Vieš o tom že Dr akéhokoľvek odboru je nepostihnuteľný Najviac som miloval nedostihnuteľnosť RSDr dnes ich štafetu prevzali JUDr a niektorí MUDr.
No, zdá sa, že ľady popraskali - už na JUDr. našli páky - http://www.webnoviny.sk/slovensko/clanok/830386-skorumpovaneho-trebisovskeho-sudcu-budu-stihat/ - konečne.... pretože doteraz to boli nadľudia, ktorí si mohli dovoľovať všetko s vedomím, že im nikto nič nemôže (akurát tak fúkať práškový cukor do zadku....).
Naivný

Odkedy jenna lastovička robí leto ?
Prečo naivný? Aspoň je tu mini náznak, že aj tých "nedotknuteľných" sa raz "dotknú" .... lenže - fakt - je to len zrnko piesku v púšti. A možno sa zázraky začnú diať a motyka vystrelí...... :D
kukučka
07.06.14,19:47
Škoda času, v každej téme iné meno, ale jedno spoločné - posmešky.
Hádam vieš, na koho reaguješ?
korela
07.06.14,22:42
Dnes ma a veľmi potešili Sčista-jasna - radošínci :)
Ako? Zavítali do vašich končín? Bola si na nich?
kukučka
07.06.14,23:05
Veru áno, chodievala som na nich do Popradu, tentoraz zavítali aj do Kežmarku. Známa kvalita, výborná hudba a spev, vyzdvihujem komediálny talent Kubovčíka a Malachovského. Nestarnúca Maruška Nedomová, nádherný hlas.
korela
07.06.14,23:54
Určite. Ja som bola na nich veľmi, veľmi dávno. Ale v SRo ak sú a viem, tak si ich vypočujem. Mala si radosť.
bettylou
08.06.14,03:32
Práve som si poplakala. Volala som s dcérou, bol niekto pracovne od nich v Srbsku a okolí - povodne, zúfalá situácia, tak z mladých, čo majú platy na úrovni svojho prežitia, sa dohodli na poskytnutí pomoci. Každý čo mohol a za koľko mohol nákupy, zvolili pokyny priorít potrebnosti. Potraviny, hygienu. Ako mi hovorila, čo kto poprinášal, iba mi tiekli slzy po lícach. A to sú mladí bezdetní, čo nemajú na vlastné svatby, prežívajú zo dňa na deň, ako celé SK, firma dobrá, platy ako som písala, znivelizované. Je to vyslovene adresná zásielka, ešte sa s niekým spojili, pôjde kamión. Cez žiadnu nadáciu.
Tak ma to vzalo, že táto svojím spôsobom stratená generácia odsúdená ku skromnosti, dokáže dnes pozbierať svoje sily a pomôcť v núdzi cudzím ľuďom.
Nech tu ešte raz niekto povie niečo o rozdieloch medzi východom a západom Slovenska. Nech si to príde užiť na vlastnej koži každý sám, ako iní kompetennejší ľudia so zameraním vzdelania na túto problematiku, ktorí o pár mesiacov v BA skonštatujú, že sú tam kde boli, až nato, že sa premiestnili.

ta normalne sa človek dobrej veci teší, a vy plačete??
Musela by si pochopiť kontext.

ok, tak aj ja ti budem tykať :)
korela
08.06.14,04:15
Smiem sa spýtať, prečo si mi zavykala? Ja mám problém v SS tykať. Tam veru zavykám. Nie vždy, ale vyskytne sa.
kopretinka
08.06.14,04:27
ok, tak aj ja ti budem tykať :)
na internete je tykanie normálne,bežné.
pavol54
08.06.14,06:26
Vieš o tom že Dr akéhokoľvek odboru je nepostihnuteľný Najviac som miloval nedostihnuteľnosť RSDr dnes ich štafetu prevzali JUDr a niektorí MUDr.
No, zdá sa, že ľady popraskali - už na JUDr. našli páky - http://www.webnoviny.sk/slovensko/clanok/830386-skorumpovaneho-trebisovskeho-sudcu-budu-stihat/ - konečne.... pretože doteraz to boli nadľudia, ktorí si mohli dovoľovať všetko s vedomím, že im nikto nič nemôže (akurát tak fúkať práškový cukor do zadku....).
Naivný

Odkedy jenna lastovička robí leto ?
Prečo naivný? Aspoň je tu mini náznak, že aj tých "nedotknuteľných" sa raz "dotknú" .... lenže - fakt - je to len zrnko piesku v púšti. A možno sa zázraky začnú diať a motyka vystrelí...... :D
Pokiaľ nedostane ten sudca téglik s vazelínou, tak vždy hovorím "Urobme niečo aby sa nepovedalo" ALEBO "To je ten nenažranec čo sa s nami nepodelil"
panamaus
08.06.14,07:11
Smiem sa spýtať, prečo si mi zavykala? Ja mám problém v SS tykať. Tam veru zavykám. Nie vždy, ale vyskytne sa.


Pokiaľ nezavýjaš je to OK.



A každý by mal tykať / vykať tak, ako

mu je to prirodzené

druhému prijateľné.
panamaus
08.06.14,07:17
teraz mi volá anketár :eek:.....ja:vás hanba nefackuje???otravovať v sobotu 20.45h on:nie pracovnú dobu mám...bla...bla..bla.....:eek:...ja:pri tomto čísle si poznačte NIKDY mi NEVOLAJTE...on:ani zajtra doobeda:eek:...NIE NIKDY......
nemám slov....



stačí :



NEDVÍHAŤ



alebo stručne

FUJ
Peggynka
08.06.14,07:40
Ja dnes nemám dobrý deň;mám panický strach z motoriek a už pred 20-timi rokmi som bojovala a vybojovala doma (argumentom-len cez moju mŕtvolu!),že nadšenie môjho muža a syna som schladila.To sa mi teraz vrátilo a syn si ešte aj frajerku našiel motorkárku.40kg žieňa jazdí na Yamahe 600fazer (100koní).Vybrali sa na okružnú jazdu a ja budem nervná,kým sa nevrátia,uff...
misoft
08.06.14,07:52
Ja dnes nemám dobrý deň;mám panický strach z motoriek a už pred 20-timi rokmi som bojovala a vybojovala doma (argumentom-len cez moju mŕtvolu!),že nadšenie môjho muža a syna som schladila.To sa mi teraz vrátilo a syn si ešte aj frajerku našiel motorkárku.40kg žieňa jazdí na Yamahe 600fazer (100koní).Vybrali sa na okružnú jazdu a ja budem Nervná,kým sa nevrátia,uff...
Nóóóó - ty brďo - potom je dobrááááá.... (presnejšie 98HP) - ale i tak - ŽIHADLO!

A pokiaľ vie na tom jazdiť a nerobí blbosti - vrátia sa.... obaja..... ;)
Peggynka
08.06.14,08:06
Ja dnes nemám dobrý deň;mám panický strach z motoriek a už pred 20-timi rokmi som bojovala a vybojovala doma (argumentom-len cez moju mŕtvolu!),že nadšenie môjho muža a syna som schladila.To sa mi teraz vrátilo a syn si ešte aj frajerku našiel motorkárku.40kg žieňa jazdí na Yamahe 600fazer (100koní).Vybrali sa na okružnú jazdu a ja budem Nervná,kým sa nevrátia,uff...
Nóóóó - ty brďo - potom je dobrááááá.... (presnejšie 98HP) - ale i tak - ŽIHADLO!

A pokiaľ vie na tom jazdiť a nerobí blbosti - vrátia sa.... obaja..... ;)
Ona to ešte aj učí v autoškole...
misoft
08.06.14,08:12
Ona to ešte aj učí v autoškole...
Tak potom nemaj boja.....:D:D:D - šak profíčka....
Peggynka
08.06.14,08:39
Ona to ešte aj učí v autoškole...
Tak potom nemaj boja.....:D:D:D - šak profíčka....
To hej,ale moje obavy sú z toho,že ako to tak sledujem,vo väčšine ide o zavinenie áut,ktoré im nedajú prednosť a prehliadajú ich (pokiaľ sa nejedná o frajera na motorke).To môžeš by aj stokrát profesionál...
lujza.j
08.06.14,08:45
ježišíííí...peggyyy:eek:
pavol54
08.06.14,09:05
teraz mi volá anketár :eek:.....ja:vás hanba nefackuje???otravovať v sobotu 20.45h on:nie pracovnú dobu mám...bla...bla..bla.....:eek:...ja:pri tomto čísle si poznačte NIKDY mi NEVOLAJTE...on:ani zajtra doobeda:eek:...NIE NIKDY......
nemám slov....



stačí :



NEDVÍHAŤ



alebo stručne

FUJ
Minule mi takto zavolali tak som sa s nimi chvíľku ozrejmoval a potom som vybalil že ak volajú kvôli tovaru, tak tráva mi dnes došla ale máme niečo lepšie, že kedy prídu. Hneď položila. A ani tandem nevolal oni sú asi v tandeme dvaja alebo traja ak jedného odmietnem tak na sto pro do hodiny volá ďalší. asi dostali strach nevedia kto má kde uši,
pavol54
08.06.14,09:09
Ona to ešte aj učí v autoškole...
Tak potom nemaj boja.....:D:D:D - šak profíčka....
To hej,ale moje obavy sú z toho,že ako to tak sledujem,vo väčšine ide o zavinenie áut,ktoré im nedajú prednosť a prehliadajú ich (pokiaľ sa nejedná o frajera na motorke).To môžeš by aj stokrát profesionál...
No vieš lenže tie zavinenia s nedaním prednosti autom sú spravidla také, že motorka aspoň 150 a zbadaj ju a zastav( pri povolenej 50 resp 90by im nerobilo problém ubrzdiť alebo uhnúť)
buchač
08.06.14,09:19
Ona to ešte aj učí v autoškole...
Tak potom nemaj boja.....:D:D:D - šak profíčka....
To hej,ale moje obavy sú z toho,že ako to tak sledujem,vo väčšine ide o zavinenie áut,ktoré im nedajú prednosť a prehliadajú ich (pokiaľ sa nejedná o frajera na motorke).To môžeš by aj stokrát profesionál...

Profíkov sú plné cintoríny ...

Frajerov na autách tiež ...



Mi nie raz lepí ... mladý za volantom baworo , audi , wv .....vodičák ešte horúci a on peč ho gábor ...
Na pampersky niekedy ...
srska
08.06.14,10:07
ježišíííí...peggyyy:eek:
veru tak - potencionálny problém
Peggynka
08.06.14,10:22
ježišíííí...peggyyy:eek:
Budem sa musieť naučiť s tým žiť...Môj muž tomu hovoril,že som predposr...tá.Zákon schválnosti funguje...
misoft
08.06.14,10:48
Ona to ešte aj učí v autoškole...
Tak potom nemaj boja.....:D:D:D - šak profíčka....
To hej,ale moje obavy sú z toho,že ako to tak sledujem,vo väčšine ide o zavinenie áut,ktoré im nedajú prednosť a prehliadajú ich (pokiaľ sa nejedná o frajera na motorke).To môžeš by aj stokrát profesionál...

Profíkov sú plné cintoríny ...

Frajerov na autách tiež ...



Mi nie raz lepí ... mladý za volantom baworo , audi , wv .....vodičák ešte horúci a on peč ho gábor ...
Na pampersky niekedy ...
Myslíš takéhoto paka?
http://www.pluska.sk/plus-7-dni/pirati-ciest/video-primitiv-bmw-cez-obec-ruti-200-kou.html
Cez 200 km/h v dedine.
Peggynka
08.06.14,11:20
Myslíš takéhoto paka?
http://www.pluska.sk/plus-7-dni/pirati-ciest/video-primitiv-bmw-cez-obec-ruti-200-kou.html
Cez 200 km/h v dedine.[/QUOTE]

Zobrať vodičák doživotne,to je psychopat zamindrákovaný...
lujza.j
08.06.14,11:32
ježišíííí...peggyyy:eek:
Budem sa musieť naučiť s tým žiť...Môj muž tomu hovoril,že som predposr...tá.Zákon schválnosti funguje...

sme dve...mne ešte aj, že bosorka som.....ked idem niečo hovoriť...tak moje decko:mama čo zase ideš povedať?!:eek:
misoft
08.06.14,11:34
Zobrať vodičák doživotne,to je psychopat zamindrákovaný...
To by ho chlpatí čapnúť museli (o čom pochybujem), alebo keby sa sám niekde do garadu vykotil a skončil (naveky!).
Aspoň by o jedného debila bolo na Sk menej....
misoft
08.06.14,11:36
Budem sa musieť naučiť s tým žiť...Môj muž tomu hovoril,že som predposr...tá.Zákon schválnosti funguje...
:D - lepšie PREDpo*****tá, ako PO****tá......
Peggynka
08.06.14,11:44
Zobrať vodičák doživotne,to je psychopat zamindrákovaný...
To by ho chlpatí čapnúť museli (o čom pochybujem), alebo keby sa sám niekde do garadu vykotil a skončil (naveky!).
Aspoň by o jedného debila bolo na Sk menej....
Však už tam ukazoval bločky z pokút (4x)...
kopretinka
08.06.14,12:15
Zobrať vodičák doživotne,to je psychopat zamindrákovaný...
To by ho chlpatí čapnúť museli (o čom pochybujem), alebo keby sa sám niekde do garadu vykotil a skončil (naveky!).
Aspoň by o jedného debila bolo na Sk menej....
Však už tam ukazoval bločky z pokút (4x)...
zjavne má pokuty v paži
pavol54
08.06.14,17:37
Zobrať vodičák doživotne,to je psychopat zamindrákovaný...
To by ho chlpatí čapnúť museli (o čom pochybujem), alebo keby sa sám niekde do garadu vykotil a skončil (naveky!).
Aspoň by o jedného debila bolo na Sk menej....
lenže tí debili väčšinou nesedia v aute sami, mal som to "šťastie" vyšetrovať dopravnú nehodu pri ktorej sa nám zo zadu pod štyridsať tonový kolos(a akú má svetlú výšku T55 odborníci vedia) napasoval so svojou škodovkou komplet celou aj so štyrmi spolujazdcami a ešte bol problém ho spod neho dostať a naviac nám debilní rodičia vynadali do vrahov
pavol54
08.06.14,17:40
Myslíš takéhoto paka?
http://www.pluska.sk/plus-7-dni/pirati-ciest/video-primitiv-bmw-cez-obec-ruti-200-kou.html
Cez 200 km/h v dedine.

Zobrať vodičák doživotne,to je psychopat zamindrákovaný...[/QUOTE]
povinne robiť vodiča na bariérové skúšky
panamaus
08.06.14,20:04
Zobrať vodičák doživotne,to je psychopat zamindrákovaný...
To by ho chlpatí čapnúť museli (o čom pochybujem), alebo keby sa sám niekde do garadu vykotil a skončil (naveky!).
Aspoň by o jedného debila bolo na Sk menej....
lenže tí debili väčšinou nesedia v aute sami, mal som to "šťastie" vyšetrovať dopravnú nehodu pri ktorej sa nám zo zadu pod štyridsať tonový kolos(a akú má svetlú výšku T55 odborníci vedia) napasoval so svojou škodovkou komplet celou aj so štyrmi spolujazdcami a ešte bol problém ho spod neho dostať a naviac nám debilní rodičia vynadali do vrahov

Kedysi dávno mi rozprával kamarát, že na Záhorí nejaký mladý frajer neubrzdil a so Š 100 prebehol popod V3S

asi sa dá odhadnúť, čo zostalo zo 4 mladých
misoft
08.06.14,20:30
Kedysi dávno mi rozprával kamarát, že na Záhorí nejaký mladý frajer neubrzdil a so Š 100 prebehol popod V3S

asi sa dá odhadnúť, čo zostalo zo 4 mladých
....štyri kolesá...... z mladých - nič.....
Peggynka
09.06.14,04:05
My sme mali Ladu combi,za 10 mes.sme najazdili 40 000 km.Sused-fanatik ju tak našteloval,že keď si jemne pritlačil na plynový pedál,nenormálne vystrelila dopredu.Predali sme ju,lebo sme išli stavať a potrebovali sme auto na prevoz stavebnín.To bolo v časoch,kedy museli mať služobné autá logo na dverách a garážmajster z techn.služieb ho kúpil z fondu opráv pre riaditeľa.Za tri týždne sa na ňom zabil-široká cesta zo Žiliny na Kys.Nové Mesto,na ceste stál autobager kolmo na zvodidlá a on to napasoval pod neho.Urobil z toho kabriolet,nechápem, čo sa stalo (možno alkohol?).
panamaus
09.06.14,04:18
Kedysi dávno mi rozprával kamarát, že na Záhorí nejaký mladý frajer neubrzdil a so Š 100 prebehol popod V3S

asi sa dá odhadnúť, čo zostalo zo 4 mladých
....štyri kolesá...... z mladých - nič.....

A škodovka zarovnaná do výšky superšportiaka
panamaus
09.06.14,04:22
My sme mali Ladu combi,za 10 mes.sme najazdili 40 000 km.Sused-fanatik ju tak našteloval,že keď si jemne pritlačil na plynový pedál,nenormálne vystrelila dopredu.Predali sme ju,lebo sme išli stavať a potrebovali sme auto na prevoz stavebnín.To bolo v časoch,kedy museli mať služobné autá logo na dverách a garážmajster z techn.služieb ho kúpil z fondu opráv pre riaditeľa.Za tri týždne sa na ňom zabil-široká cesta zo Žiliny na Kys.Nové Mesto,na ceste stál autobager kolmo na zvodidlá a on to napasoval pod neho.Urobil z toho kabriolet,nechápem, čo sa stalo (možno alkohol?).

A načo ste ju predali , veď na "prevoz stavebnín" je vytunované auto ako stvorené :D = navozíš materiál raz dva

Je dosť možné, že jemne lízol hlavu na brúske / zvýšil kompresný pomer
Peggynka
09.06.14,04:30
[QUOTE="

A načo ste ju predali , veď na "prevoz stavebnín" je vytunované auto ako stvorené :D = navozíš materiál raz dva
Je dosť možné, že jemne lízol hlavu na brúske / zvýšil kompresný pomer

Lóve sme potrebovali,stavali sme dvojdom,kúpili sme Barkas (Lada bola tuzexová,hehe...14050bonov).
promont maja
09.06.14,09:04
http://www.wimp.com/musicalbaby/

.. už od mala diriguje ... a to oduševnenie ...?
kopretinka
09.06.14,09:15
odpadnem :D
promont maja
09.06.14,09:26
... neviem ... deti zvyknú po dospelých opakovať ... žeby? ...
bettylou
09.06.14,10:13
To je naskôr brigádnik, vždy lepšia práca ako na slnku kopať kanály, alebo sa v pokladni naťahovať s tovarom, stavby a pod.
On nemá ako zasiahnuť do firemného zoznamu, nemala si napr. pri nejakej súťaži o bezín na pumpe, alebo akejkoľvek ankete písomnej vonku udať svoje údaje..[/B]

objavila ameriku, :D
bettylou
09.06.14,10:19
ok, tak aj ja ti budem tykať :)
na internete je tykanie normálne,bežné.

ok
bettylou
09.06.14,10:21
teraz mi volá anketár :eek:.....ja:vás hanba nefackuje???otravovať v sobotu 20.45h on:nie pracovnú dobu mám...bla...bla..bla.....:eek:...ja:pri tomto čísle si poznačte NIKDY mi NEVOLAJTE...on:ani zajtra doobeda:eek:...NIE NIKDY......
nemám slov....



stačí :



NEDVÍHAŤ



alebo stručne

FUJ

resp . prepáčte a zložiť
bettylou
09.06.14,10:30
Myslíš takéhoto paka?
http://www.pluska.sk/plus-7-dni/pirati-ciest/video-primitiv-bmw-cez-obec-ruti-200-kou.html
Cez 200 km/h v dedine.

Zobrať vodičák doživotne,to je psychopat zamindrákovaný...[/QUOTE]

uuuu ko tvoj kom.
bettylou
09.06.14,10:34
opúšťam poradu, pre vás má najväčší zmysel papiere vypisovať a onič sa nesnažiť... pardoon nie všetci, kto niečo dokáže toho zatracujete a kto "hovná" prekladá je boss. majte sa .................
kopretinka
09.06.14,10:36
opúšťam poradu, pre vás má najväčší zmysel papiere vypisovať a onič sa nesnažiť... pardoon nie všetci, kto niečo dokáže toho zatracujete a kto "hovná" prekladá je boss. majte sa .................
s pánom bohom.......
Peggynka
09.06.14,14:45
Myslíš takéhoto paka?
http://www.pluska.sk/plus-7-dni/pirati-ciest/video-primitiv-bmw-cez-obec-ruti-200-kou.html
Cez 200 km/h v dedine.

Zobrať vodičák doživotne,to je psychopat zamindrákovaný...

uuuu ko tvoj kom.[/QUOTE]
Škoda,že sa už nedozviem,o čo ti ide...Zastávaš sa nezodpovedného frajera,ktorý ťa môže zabiť? Nechápem ani tvoj komentár...
lujza.j
09.06.14,15:03
šlak traf kaufláč v mojej MČ..."dobrý deň..prosím vás kuracie stehná máte kde?...ak nie su vyložené tak nie su":eek::mad:
kopretinka
09.06.14,15:36
šlak traf kaufláč v mojej MČ..."dobrý deň..prosím vás kuracie stehná máte kde?...ak nie su vyložené tak nie su":eek::mad:
kuracie stehná sú v oddelení hydiny.......alebo si myslíš,že v drogérii?:---
buchač
09.06.14,15:45
šlak traf kaufláč v mojej MČ..."dobrý deň..prosím vás kuracie stehná máte kde?...ak nie su vyložené tak nie su":eek::mad:
kuracie stehná sú v oddelení hydiny.......alebo si myslíš,že v drogérii?:---

...júúúúúj ...radšej nedávam reakciu ....;) :D :D :D
Peggynka
09.06.14,16:25
šlak traf kaufláč v mojej MČ..."dobrý deň..prosím vás kuracie stehná máte kde?...ak nie su vyložené tak nie su":eek::mad:
kuracie stehná sú v oddelení hydiny.......alebo si myslíš,že v drogérii?:---
To by si sa niekedy čudovala;dnes som sa pýtala na "ťapky" v obuve a nemali,ale že v potravinách vedľa majú (tsss...) Aj mali,hehe...
Emka Roman
09.06.14,16:36
šlak traf kaufláč v mojej MČ..."dobrý deň..prosím vás kuracie stehná máte kde?...ak nie su vyložené tak nie su":eek::mad:
kuracie stehná sú v oddelení hydiny.......alebo si myslíš,že v drogérii?:---

Alebo ich má slépka (=predavačka ) vyložené na stoličke
kopretinka
09.06.14,16:53
šlak traf kaufláč v mojej MČ..."dobrý deň..prosím vás kuracie stehná máte kde?...ak nie su vyložené tak nie su":eek::mad:
kuracie stehná sú v oddelení hydiny.......alebo si myslíš,že v drogérii?:---

Alebo ich má slépka (=predavačka ) vyložené na stoličke
si niekedy videl/a v hypáči nejakú predavačku s vyloženými nohami?
lujza.j
09.06.14,18:12
šlak traf kaufláč v mojej MČ..."dobrý deň..prosím vás kuracie stehná máte kde?...ak nie su vyložené tak nie su":eek::mad:
kuracie stehná sú v oddelení hydiny.......alebo si myslíš,že v drogérii?:---
je fakt , že tam chodím iba výnimočne...čiže nemám šajn kde čo je....ale ked kupujem tatarku tak ich...a tam je hned pultík s masom:---
keby nebol v At svátek tak....
evuš
09.06.14,18:21
šlak traf kaufláč v mojej MČ..."dobrý deň..prosím vás kuracie stehná máte kde?...ak nie su vyložené tak nie su":eek::mad:
kuracie stehná sú v oddelení hydiny.......alebo si myslíš,že v drogérii?:---
je fakt , že tam chodím iba výnimočne...čiže nemám šajn kde čo je....ale ked kupujem tatarku tak ich...a tam je hned pultík s masom:---
keby nebol v At svátek tak....

Luji, tuším ideš mať hostinu :D:D
lujza.j
09.06.14,18:27
evuš ric palovú;)...chcela som sa nažrať:Dvarených kuracích stehien...som nejedla varené maso ani nepamatám:rolleyes:
jar88
09.06.14,20:18
V akej politickej sračke to žijeme?!

https://www.youtube.com/watch?v=amnXAeuXyH0
Nuž v takej, akú si zaslúžime.
-----------
Predstavte si, že v noci vás chytí päť lupičov a chce od vás vašu
peňaženku. Dajú vám možnosť vybrať si, ktorému lupičovi peniaze
odovzdáte. Z čistej nevyhnutnosti odovzdáte svoje peniaze
tomu najmenej nesympatickému z lupičov, ktorého neskôr
zhodou okolností zatkne polícia. Potom počas konfrontácie
vám páchateľ povie: „Ja som vám predsa nezobral peňaženku;
slobodne ste sa rozhodli, že mi ju dáte. Koniec koncov, bolo
iba na vás, že ste sa rozhodli dať mi ju.“ Zvrátenosť tohto argumentu
je do očí bijúca. Áno, mohli ste sa rozhodnúť, či dáte
alebo nedáte vašu peňaženku práve tomuto zločincovi. Na
druhej strane vás ale ostatní štyria lupiči (spolu s tým, ktorému
ste peňaženku dali) nútili, aby ste sa peňaženky vzdali tak
či tak – a proti vašej vôli. Bola vám odopretá možnosť slobod15
ne si zvoliť, či si peňaženku ponecháte pre seba. Vymeňme v
našej analógií lupičov za politické strany, peňaženku za právo
priamo sa zúčastňovať na procese rozhodovania, a získate argument
v prospech čisto zastupiteľského rozhodovania. Práve
tak ako sloboda rozhodnúť sa, komu odovzdáte peňaženku
bola klamlivá, mandát v čisto zastupiteľskom systéme je
klamlivým mandátom presne z toho dôvodu, že je vynútený.
buchač
10.06.14,04:25
Toto sa dalo čakať ...


ROZHOVOR - Takto pred rokom minister vnútra Robert Kaliňák avizoval zmiernenie pokút za najmenej závažné dopravné priestupky. Malo byť odmenou za disciplinovanosť vodičov a bezpečnejšie cesty. Situácia sa však výrazne zhoršila. Počet obetí na cestách je tento rok takmer dvojnásobný, než za rovnaké obdobie roka 2013. Vedenie polície preto mení kurz a sľubuje viac policajtov na cestách a prísnejšie tresty. "Osobne budem trvať na tom, aby pri fatálnom porušení boli udeľované vysoké pokuty," hovorí v rozhovore pre náš portál policajný viceprezident Ľubomír Ábel.


" Prečo sa rozhodlo vedenie polície zaviesť na cestách mimoriadneopatrenia?

Okrem tejto piatkovej tragédie, kde boli usmrtené štyri dievčatá bol víkend neskutočne tragický. Celkovo zomrelo trinásť osôb. Sedem v motorových vozidlách, traja cyklisti a traja motocyklisti. To je skutočne nevídané. Ja osobne si rok – rok a pol dozadu nepamätám taký tragický víkend. Čo je dôvodom, prečo hovoríme nie o bežných, ale o mimoriadnych opatreniach. "

http://aktualne.atlas.sk/rozhovor-so-sefom-dopravakov-abelom-budem-trvat-na-vysokych-pokutach/dnes/doprava/?utm_source=aktualne03&utm_medium=centrum&utm_campaign=hp


Keby nezahynuli tie dievčatá ( smutná udalosť ) v autobuse , tak by žiadne opatrenia neboli .
Opatrenia ??? ...kua a aké ???
Že zasa sa budú dopraváci iba schovávať niekde za kríkmi ( čo by ale nemali robiť ) a vyberať výpalné .
Inak ich na cestách veľmi nevidno , skôr sa vyvážajú .


Pokiaľ sa takýto priestupok bude diať na miestach, ktoré sú vysoko nebezpečné voči cyklistom, alebo chodcom, polícia siahne k horným hraniciam pri ukladaní pokút, bez ohľadu na sadzobník. Osobne budem trvať na tom, aby pri fatálnom porušení boli udeľované vysoké pokuty.


Toto proste " nemá chybu " ...nakoľko


Príčiny, s výnimkou tej piatkovej nehody, sú v benevolentnom prístupe k dodržiavaniu predpisov v cestnej premávke. Napríklad nedodržiavanie vzdialeností. Poviem príklad – motocyklista zozadu narazil do pred ním idúceho vozidla – zomrel na mieste.

V nedeľu v Bratislave cyklista narazil do vodiča, ktorý podľa predpisov primeraným spôsobom zastavil pred križovatkou na červenú. Cyklista asi nedával pozor, v rýchlosti narazil a o dve hodiny zomrel v nemocnici.

Spomeniem aj cyklistku, ktorá narazila do boku vozidla, ktorému nedala prednosť. Zomrela na mieste. Už len na týchto troch prípadoch vidíme, že ide o fatálne nedodržiavanie predpisov. Z tohto dôvodu nekompromisne pritvrdíme.


Záver článku :

Nebojíte sa kritiky, že len naháňate peniaze do štátnej kasy?

Stačí sa pozrieť na tragický víkend a súdny človek nemôže povedať, že polícii ide o vyberanie pokút, práve naopak.


Osobne kladiem bobek na to naháňanie peňazí do kasy .
Skôr ma serie , že policajti prídu , ako vždy , po funuse .

Prevencia , prevencia , prevencia iného druhu a v iných činnostiach ...a nie iba ( ako som spomenul ) to postávanie za kamerami - výpalníkov robiť
srska
10.06.14,05:16
Toto sa dalo čakať ... ....... Osobne kladiem bobek na to naháňanie peňazí do kasy .
Skôr ma serie , že policajti prídu , ako vždy , po funuse .

Prevencia , prevencia , prevencia iného druhu a v iných činnostiach ...a nie iba ( ako som spomenul ) to postávanie za kamerami - výpalníkov robiť
ďuri, s časťou súhlasím ale aká prevencia? sadáš za volant? vieš, že v obci máš ísť 50, na diaľnici 130, ... máš dodržiavať pravidlá. ak nie, nesieš zodpovednosť za prípadné následky. to sa týka chodcov, cyklistov, .... a že budú stáť za bukom s kamerami? nech stoja. bo ch.... na cestách je požehnane.
korela
10.06.14,06:14
Nehcem sa tu priživiť na čerstvej téme s veľkým nešťastím. Ešte to nie je dovyšetrované.
Spomína si niekto ešte na prípad BA ZŠ z druhého obvodu, kedy boli žiaci - asi ôsmaci, deviataci niekde na výlete, exkurzii a pri ceste späť a nástupe v Trnave na vlak niekoľko obehlo vlak a nastupovali z druhej strany. Vlak prechádzajúci okolo usmrtil na mieste štyri dievčatá. Učiteliek na počet žiakov bol dostatočný. Napadlo by niekomu, že decká obehnú vlak? Deti sú živé striebro a osobne obdivujem každý učiteľský dozor na takýchto akciách, človek nemôže mať oči všade.
Bolo to síce dávnejšie - 60. roky, ale tie vlakové súpravy jazdia ešte i dnes.
pavol54
10.06.14,06:37
evuš ric palovú;)...chcela som sa nažrať:Dvarených kuracích stehien...som nejedla varené maso ani nepamatám:rolleyes:
a kedy sa mám prichystať, aj hygienu spravím:---
pavol54
10.06.14,06:50
Toto sa dalo čakať ...


ROZHOVOR - Takto pred rokom minister vnútra Robert Kaliňák avizoval zmiernenie pokút za najmenej závažné dopravné priestupky. Malo byť odmenou za disciplinovanosť vodičov a bezpečnejšie cesty. Situácia sa však výrazne zhoršila. Počet obetí na cestách je tento rok takmer dvojnásobný, než za rovnaké obdobie roka 2013. Vedenie polície preto mení kurz a sľubuje viac policajtov na cestách a prísnejšie tresty. "Osobne budem trvať na tom, aby pri fatálnom porušení boli udeľované vysoké pokuty," hovorí v rozhovore pre náš portál policajný viceprezident Ľubomír Ábel.


" Prečo sa rozhodlo vedenie polície zaviesť na cestách mimoriadneopatrenia?

Okrem tejto piatkovej tragédie, kde boli usmrtené štyri dievčatá bol víkend neskutočne tragický. Celkovo zomrelo trinásť osôb. Sedem v motorových vozidlách, traja cyklisti a traja motocyklisti. To je skutočne nevídané. Ja osobne si rok – rok a pol dozadu nepamätám taký tragický víkend. Čo je dôvodom, prečo hovoríme nie o bežných, ale o mimoriadnych opatreniach. "

http://aktualne.atlas.sk/rozhovor-so-sefom-dopravakov-abelom-budem-trvat-na-vysokych-pokutach/dnes/doprava/?utm_source=aktualne03&utm_medium=centrum&utm_campaign=hp


Keby nezahynuli tie dievčatá ( smutná udalosť ) v autobuse , tak by žiadne opatrenia neboli .
Opatrenia ??? ...kua a aké ???
Že zasa sa budú dopraváci iba schovávať niekde za kríkmi ( čo by ale nemali robiť ) a vyberať výpalné .
Inak ich na cestách veľmi nevidno , skôr sa vyvážajú .


Pokiaľ sa takýto priestupok bude diať na miestach, ktoré sú vysoko nebezpečné voči cyklistom, alebo chodcom, polícia siahne k horným hraniciam pri ukladaní pokút, bez ohľadu na sadzobník. Osobne budem trvať na tom, aby pri fatálnom porušení boli udeľované vysoké pokuty.


Toto proste " nemá chybu " ...nakoľko


Príčiny, s výnimkou tej piatkovej nehody, sú v benevolentnom prístupe k dodržiavaniu predpisov v cestnej premávke. Napríklad nedodržiavanie vzdialeností. Poviem príklad – motocyklista zozadu narazil do pred ním idúceho vozidla – zomrel na mieste.

V nedeľu v Bratislave cyklista narazil do vodiča, ktorý podľa predpisov primeraným spôsobom zastavil pred križovatkou na červenú. Cyklista asi nedával pozor, v rýchlosti narazil a o dve hodiny zomrel v nemocnici.

Spomeniem aj cyklistku, ktorá narazila do boku vozidla, ktorému nedala prednosť. Zomrela na mieste. Už len na týchto troch prípadoch vidíme, že ide o fatálne nedodržiavanie predpisov. Z tohto dôvodu nekompromisne pritvrdíme.


Záver článku :

Nebojíte sa kritiky, že len naháňate peniaze do štátnej kasy?

Stačí sa pozrieť na tragický víkend a súdny človek nemôže povedať, že polícii ide o vyberanie pokút, práve naopak.


Osobne kladiem bobek na to naháňanie peňazí do kasy .
Skôr ma serie , že policajti prídu , ako vždy , po funuse .

Prevencia , prevencia , prevencia iného druhu a v iných činnostiach ...a nie iba ( ako som spomenul ) to postávanie za kamerami - výpalníkov robiť
Milujem výroky niektorých vodičov ja jazdím opatrne radšej pomalšie(tam kde je povolená 50 pre istotu 35, tam kde povolená 90 pre istotu 70) minule som sa vliekol z Ružmberka až po Kraľovany za takýmto debilom, a za mnou celá kolóna potom niekomu rupnú nervy a problém je na ceste. Tí bielo zelení panáčikovia by mali vyberať pokutyokrem rýchlej jazdy aj za brzdenie premávky, jáj ale pán minister sa pretlačí svojim právom prednostnej jazdy
evuš
10.06.14,06:54
...ja takých tiež "milujem".... po dedine 55-60, mimo dedinu 55-60 .... zobrať vodičák takým :D
promont maja
10.06.14,06:57
Peggynka
10.06.14,08:57
Žabinka
10.06.14,09:35
http://24.media.tumblr.com/c00934627bf9f409cc328063ec120416/tumblr_mjz98qXmns1s5jjtzo1_500.gif
evuš
10.06.14,09:36
Žabík, skoro ma trafil šľak :eek::D:D:D
Žabinka
10.06.14,09:37
Žabík, skoro ma trafil šľak :eek::D:D:D
aj mňa..:D
BXLmiami
10.06.14,09:37
Fuj :-)))))))))))
Tweety
10.06.14,09:37
http://24.media.tumblr.com/c00934627bf9f409cc328063ec120416/tumblr_mjz98qXmns1s5jjtzo1_500.gif
Uf to sem se lekla
Žabinka
10.06.14,09:41
čo ak na nás z hora hľadí takýto krásavec??..:cool::D
misoft
10.06.14,09:41
Hehehe! Môjho šľaka skoro šlak trafil.............
Tweety
10.06.14,09:44
čo ak na nás z hora hľadí takýto krásavec??..:cool::D
To by nebesia na nás nedopustili.
korela
10.06.14,10:15
http://aktualne.atlas.sk/komentare/iveta-radicova/navrat-k-minimalnemu-dochodkovemu-prijmu-ano-ale-preco-tak-zle/

Iveta Radičová bloguje ...
Nepríjemné komentáre, uff. Na telo sa natrelo.
willma
10.06.14,10:34
...ja takých tiež "milujem".... po dedine 55-60, mimo dedinu 55-60 .... zobrať vodičák takým :D Ja mám lepšie mimo obce 75 a v obci 90 a nikde bezpečné miesto na predbehnutie. Logicky mimo som ju vždy dobehla a predbehnúť nie a nie a ako sa hus vytešovala, keď mi v obci zdrhla. Našťastie bol jeden úsek bezpečný a to mi už len na výfuk zdiaľky mohla pozerať. Takýto experti sú na šľaktraf. :(
Tweety
10.06.14,11:39
Tweety
10.06.14,11:40
buchač
10.06.14,16:46
Normálne mi spadla sánka ....

Pozerám TV správy a tam šot o podnikaní v Čechách a na Slovensku ...
Slovákov je v Česku ( vraj ) dosť ...
Čechov na Slovensku len pár ....

....a teraz POZOR !!!

Vraj dôvodom je to , že češi sa boja slovenského nacionalizmu ...........


Kúúúa .... kto nezažil český nacionalizmus voči slovákom , mal by radšej držať hubu ...
Ja nemusím ...kua , ja som ho zažil ...a nie iba raz .

Markantný príklad ???
Nákup v potravinách s obsluhou :
P - Co si budete přát ?
J - Tri žemle .
P - Co to je žemla ? Ja vám nerozumím ...
Zo zadu sa ozve hlas :
Dejte mu ty housky , ať konečne vypadne ...

Ale musím podotknúť , že nie všade a nie vždy ...
Aj v Čechách platí ..." Blbí lidi - taky lidi " ....
pavol54
10.06.14,17:13
Normálne mi spadla sánka ....

Pozerám TV správy a tam šot o podnikaní v Čechách a na Slovensku ...
Slovákov je v Česku ( vraj ) dosť ...
Čechov na Slovensku len pár ....

....a teraz POZOR !!!

Vraj dôvodom je to , že češi sa boja slovenského nacionalizmu ...........


Kúúúa .... kto nezažil český nacionalizmus voči slovákom , mal by radšej držať hubu ...
Ja nemusím ...kua , ja som ho zažil ...a nie iba raz .

Markantný príklad ???
Nákup v potravinách s obsluhou :
P - Co si budete přát ?
J - Tri žemle .
P - Co to je žemla ? Ja vám nerozumím ...
Zo zadu sa ozve hlas :
Dejte mu ty housky , ať konečne vypadne ...

Ale musím podotknúť , že nie všade a nie vždy ...
Aj v Čechách platí ..." Blbí lidi - taky lidi " ....
aj sofistikovanejšie boli prejavy o tom by sa dalo rozprávať
willma
11.06.14,08:34
čo myslíte , čo ma to? samozrejme prílohu som neotvárala :D jediné čo mám s nimi je kredit
a ten si dobíjam, kedy ja potrebujem

Guten Tag,

im Anhang an diese Nachricht finden Sie die Rechnung 133284857317 als PDF-Datei beigefügt:
2014_06rechnung_Juni_133284857317.zip.

Der Rechnungsbetrag für Juni 2014 ergibt sich zu: 225,89 Euro.


Mit freundlichen Grüßen
Ihre Telekom

Dobrý deň,

v prílohe k tejto správe nájdete na faktúru pripojenú 133284857317 vo formáte PDF:
2014_06rechnung_Juni_133284857317.zip.

Fakturovaná čiastka za jún 2014 je teda: 225,89 EUR.


So srdečným pozdravom
váš Telekom
Tweety
11.06.14,09:13
Peggynka
11.06.14,09:14
čo myslíte , čo ma to? samozrejme prílohu som neotvárala :D jediné čo mám s nimi je kredit
a ten si dobíjam, kedy ja potrebujem

Guten Tag,

im Anhang an diese Nachricht finden Sie die Rechnung 133284857317 als PDF-Datei beigefügt:
2014_06rechnung_Juni_133284857317.zip.

Der Rechnungsbetrag für Juni 2014 ergibt sich zu: 225,89 Euro.


Mit freundlichen Grüßen
Ihre Telekom

Dobrý deň,

v prílohe k tejto správe nájdete na faktúru pripojenú 133284857317 vo formáte PDF:
2014_06rechnung_Juni_133284857317.zip.

Fakturovaná čiastka za jún 2014 je teda: 225,89 EUR.


So srdečným pozdravom
váš Telekom
Už som to videla,je to falš.
korela
11.06.14,09:19
K tomu nacionalizmu
Ja osobný nemám za celý život, okrem jedného kontaktu spred troch rokov. Našla som si fakt dobrú brigádu, ale musela som ju predčasne opustiť. Zdravie.
Volám do Ústí nad Labem, a taký tridstiatnik sa má pýta prečo sa s ním rozprávam po slovensky, keď volám z českej firmy. Tak som ho nechala voľne rozprávať takmer 10 min., veď si to napokon platili Česi, bola som zvedavá, čo všetko povyťahuje a keď skončil, tak som mu vysvetlila , že iba preto, lebo česká firma si zadala prácu na Slovensku aby to mala lacnejšie. A rozlúčila som sa s ním.
kopretinka
11.06.14,09:32
čo myslíte , čo ma to? samozrejme prílohu som neotvárala :D jediné čo mám s nimi je kredit a ten si dobíjam, kedy ja potrebujem.

Guten Tag,
im Anhang an diese Nachricht finden Sie die Rechnung 133284857317 als PDF-Datei beigefügt:
2014_06rechnung_Juni_133284857317.zip.
Der Rechnungsbetrag für Juni 2014 ergibt sich zu: 225,89 Euro.
Mit freundlichen Grüßen
Ihre Telekom
Dobrý deň,
v prílohe k tejto správe nájdete na faktúru pripojenú 133284857317 vo formáte PDF:
2014_06rechnung_Juni_133284857317.zip.
Fakturovaná čiastka za jún 2014 je teda: 225,89 EUR.
So srdečným pozdravom
váš Telekom

akože kam si volala? erotická linka? :D
korela
11.06.14,09:43
Normálne mi spadla sánka ....

Pozerám TV správy a tam šot o podnikaní v Čechách a na Slovensku ...
Slovákov je v Česku ( vraj ) dosť ...
Čechov na Slovensku len pár ....

....a teraz POZOR !!!

Vraj dôvodom je to , že češi sa boja slovenského nacionalizmu ...........


Kúúúa .... kto nezažil český nacionalizmus voči slovákom , mal by radšej držať hubu ...
Ja nemusím ...kua , ja som ho zažil ...a nie iba raz .

Markantný príklad ???
Nákup v potravinách s obsluhou :
P - Co si budete přát ?
J - Tri žemle .
P - Co to je žemla ? Ja vám nerozumím ...
Zo zadu sa ozve hlas :
Dejte mu ty housky , ať konečne vypadne ...

Ale musím podotknúť , že nie všade a nie vždy ...
Aj v Čechách platí ..." Blbí lidi - taky lidi " ....
Vieš čo, ja využijem tvoj príspevok iba na ospravedlnenie jedného môjho príspevku spred roka-dvoch, keď som v ňom písala, že mama po manželovej smrti po zadaní hesla ukončila vkladnú kmižku. Bolo tám pár drobných, žiadna zlatokopka moja mama nebola, a čím ďalej, tým viac ju každým dňom obdivujem, ako zvládla život.
Banku mali pod sebou, a mama by bola chorá, keby si mesačne niečo neodložila až do smrti.
Takže v tej pobočke ju dobre poznali, ale nevedela heslo. Pani za priehradkou jej hovorí, že je to slovo, ktorého význam nepozná. Mame hneď došlo, mal rád tieto slovenské jazykové špeciality, aj lúštil krížovky, fúrik, ťava, žeriav, to je pre nich veľká neznáma, stačilo, že jej pani povedala koľko písmen má to slovo, a trafila, bolo to slovenské heslo. Keby išlo o majland, asi by takto pracovníčka nereagovala. To je snáď logické. Bolo to síce po smrti, ale bolo to aj vtipné, nakoniec bol Moravák, ku Slovákom majú bližšie.
Ja som potom aj oľutovala že som to napísala, každý to mohol pochopiť skôr negatívne, ale nechcela som to zmazať. V podstate neišlo o nič, nevidím v tom doteraz nič neetické, pretože to bola symbolická suma.
Iba som to chcem dodatočne vysvetliť.
A ešte pridám, že neznášam príslovie, aká matka, taká Katka, ani aký otec, taký syn. Rovnako ako mnoho iných. Jednoducho od mladosti ma väčšina irituje.
lujza.j
11.06.14,10:15
Vetoši su mrchy zdrapaniny jedny hnusne....moj pes -alergik.....oci hlave ma chytene...suchal s vcera vsade...kde sa dalo....hovorim decku nech zavola ake mam kupit v lekarni...no ved preco by poradil volnopredajne....naschval....nezabudol,ze on ich ma....skoda ze neviem za kolko ich predava....decko ich uz zohnalo za nejakych 1,50e
Peggynka
11.06.14,10:24
Vetoši su mrchy zdrapaniny jedny hnusne....moj pes -alergik.....oci hlave ma chytene...suchal s vcera vsade...kde sa dalo....hovorim decku nech zavola ake mam kupit v lekarni...no ved preco by poradil volnopredajne....naschval....nezabudol,ze on ich ma....skoda ze neviem za kolko ich predava....decko ich uz zohnalo za nejakych 1,50e
Musím sa zastať môjho,zlatý...A bola som pritom,kedy dieťa prišlo so psíkom,zjavne zo soc. slabšej rodiny a ošetril psíka so slovami:ak niekedy budeš mať peniažky,tak potom prídeš zaplatiť.
Predtým som mala takého,čo len za otvorenie jeho dverí - 20€.Ten už ani nevie,čo s peniazmi,skupuje domy v okolí,atď...
lujza.j
11.06.14,10:39
Tak to je pekne..
.ja som chcela kupit evercil.....ale naschval som ..decku,ze nech sa ho opyta.....
Peggynka
11.06.14,10:54
Toto nepochopím;čidlo na prítomnosť oxidu uhoľnatého stojí pár desiatok Kč a pražáci riskujú životy...Včera a dnes v noci mali záchranári v Prahe "žatvu":
http://www.zzshmp.cz/?page_id=611
Väčšinou mladí ľudia a deti!
willma
11.06.14,10:58
[QUOTE="willma"]

akože kam si volala? erotická linka? :D no keby som mala paušál, tak by sa dalo uvažovať tým smerom, ale pri kredite e-e. Nejsou love neni erotika :D
evuš
11.06.14,11:01
[QUOTE="willma"]

akože kam si volala? erotická linka? :D no keby som mala paušál, tak by sa dalo uvažovať tým smerom, ale pri kredite e-e. Nejsou love neni erotika :D

:eek::D:D:D:D
misoft
11.06.14,11:06
[QUOTE="willma"]

akože kam si volala? erotická linka? :D no keby som mala paušál, tak by sa dalo uvažovať tým smerom, ale pri kredite e-e. Nejsou love neni erotika :D
Holka - niekto sa na tvoj úkor chce nabaliť a ešte do PC nasadiť brouka.... Naši by nikdy neposielali nejaké PDF-ka o nedoplatkoch z Deutchlandu.... S-Telekom síce patrím Nemcom, ale je to dcérska podnož.... pracuje samostatne....
korela
11.06.14,12:03
Toto nepochopím;čidlo na prítomnosť oxidu uhoľnatého stojí pár desiatok Kč a pražáci riskujú životy...Včera a dnes v noci mali záchranári v Prahe "žatvu":
http://www.zzshmp.cz/?page_id=611
Väčšinou mladí ľudia a deti!
To sú ročníky na začiatku?! To je fakt neuveriteľné.
misoft
11.06.14,12:06
Toto nepochopím;čidlo na prítomnosť oxidu uhoľnatého stojí pár desiatok Kč a pražáci riskujú životy...Včera a dnes v noci mali záchranári v Prahe "žatvu":
http://www.zzshmp.cz/?page_id=611
Väčšinou mladí ľudia a deti!
To sú ročníky na začiatku?! To je fakt neuveriteľné.
Ale veď predsa sú to Pepíci - a tí sa vždy považovali za tých "múdrejších" .......
korela
11.06.14,13:14
Vetoši su mrchy zdrapaniny jedny hnusne....moj pes -alergik.....oci hlave ma chytene...suchal s vcera vsade...kde sa dalo....hovorim decku nech zavola ake mam kupit v lekarni...no ved preco by poradil volnopredajne....naschval....nezabudol,ze on ich ma....skoda ze neviem za kolko ich predava....decko ich uz zohnalo za nejakych 1,50e
Keď ešte stále chodíš tam, ako si písala, oni sú dobrí. Keď sa náš pes zobudil v 16 r. po druhej operácii, ani sme tomu nechceli veriť. Celú dobu boli zdravé, ale ku koncu obe v priebehu asi troch rokov 4 operácie. Jedna, druhá, striedali sa. Vždy som sa čudovala, ako sa bežní ľudia ešte v ich veku rozhodnú pre tieto zákroky z finančného hľadiska. A prišlo aj na nás. Tak pri poslednej som si vypýtala blok, pretože som ho potrebovala. Reakcia - údiv. Bolo mi to nepríjemné, ale nechala som si ho vydať. Z toho vyplýva, že sa spoliehajú na eufóriu ľudí pri prebratí zvieraťa. Dosť sa ma to dotklo. Preto som prešla k inému, tam je blok automatika.
lujza.j
11.06.14,13:19
Chodim stale tam...inak v poriadku,nechcem menit....len ma to nastvalo.....
korela
11.06.14,13:19
Ale raz po smrti fenky-matky som tam prišla pred záverečnou, bola tam sama nová mladá lekárka, nepoznala ma, mladá dostala úzkosť, že zostala sama, zrýchlený tep, dýchavica, som si myslela že jej zlyhá srdce, tak mi predpísala homeopatiká, lacné a zabrali. Do pol roka i tak zomrela. To už nebola ona.
korela
11.06.14,14:01
korela
11.06.14,14:02
to ste čo mali dnes v Košiciach?
willma
11.06.14,14:40
[QUOTE="willma"]

akože kam si volala? erotická linka? :D no keby som mala paušál, tak by sa dalo uvažovať tým smerom, ale pri kredite e-e. Nejsou love neni erotika :D
Holka - niekto sa na tvoj úkor chce nabaliť a ešte do PC nasadiť brouka.... Naši by nikdy neposielali nejaké PDF-ka o nedoplatkoch z Deutchlandu.... S-Telekom síce patrím Nemcom, ale je to dcérska podnož.... pracuje samostatne....
šak ríííkam, že nejsu blbá - PDF som neotvárala ani omylom :D
misoft
11.06.14,14:58
[QUOTE="willma"]

akože kam si volala? erotická linka? :D no keby som mala paušál, tak by sa dalo uvažovať tým smerom, ale pri kredite e-e. Nejsou love neni erotika :D
Holka - niekto sa na tvoj úkor chce nabaliť a ešte do PC nasadiť brouka.... Naši by nikdy neposielali nejaké PDF-ka o nedoplatkoch z Deutchlandu.... S-Telekom síce patrím Nemcom, ale je to dcérska podnož.... pracuje samostatne....
šak ríííkam, že nejsu blbá - PDF som neotvárala ani omylom :D
Já jsem neříkal, že jsi ***** :D, já jen, že se někdo chtěl ....... ale mal smolu, myslia si že všetci Slováci sú blem-blem....
*Ale vieš čo? Prepošli tento e-mail Slovak-Telekomu http://www.telekom.sk/kontakt/ s tým, že ako je možné, že tvoje osobné údaje boli zverejnené neznámej osobe. Pohroz im právnymi krokmi, ak nebudú ich dáta zabezpečené, pretože toto sa môže považovať za zneužitie osobných údajov.....
kopretinka
11.06.14,15:32
*Ale vieš čo? Prepošli tento e-mail Slovak-Telekomu http://www.telekom.sk/kontakt/ s tým, že ako je možné, že tvoje osobné údaje boli zverejnené neznámej osobe. Pohroz im právnymi krokmi, ak nebudú ich dáta zabezpečené, pretože toto sa môže považovať za zneužitie osobných údajov.....
tam žiadne údaje nie sú,robot našiel emailovú adresu a poslal........tak isto ako na množstvo iných adries...
Peggynka
11.06.14,16:21
[QUOTE="willma"]

akože kam si volala? erotická linka? :D no keby som mala paušál, tak by sa dalo uvažovať tým smerom, ale pri kredite e-e. Nejsou love neni erotika :D
A tu ma poučili;nie erotická linka,ale štekle a kostým letušky mi treba do postele,hehe...Nakupujte u odborníkov:
http://casprezeny.azet.sk/clanok/109700/5-tipov-na-lepsi-sex-ktore-vam-moze-dat-len-pornoherecka-toto-funguje.html?utm_source=cas.sk&utm_medium=homepage&utm_campaign=cross&utm_content=clanok
Peggynka
11.06.14,17:47
*Ale vieš čo? Prepošli tento e-mail Slovak-Telekomu http://www.telekom.sk/kontakt/ s tým, že ako je možné, že tvoje osobné údaje boli zverejnené neznámej osobe. Pohroz im právnymi krokmi, ak nebudú ich dáta zabezpečené, pretože toto sa môže považovať za zneužitie osobných údajov.....
tam žiadne údaje nie sú,robot našiel emailovú adresu a poslal........tak isto ako na množstvo iných adries...
Na Slovensku ti ani robota netreba;v októbri rozosielala štátna organizácia info a získala som 517 (!) e-mailových adries.Jeden z účastníkov trhu (žije v AT) sa tak naštval,že im pohrozil odstúpením od zmluvy (povinnej!),vymenoval im všetky §,ktoré týmto porušili.Neviem ako to skončilo,ale fakt je to nehoráznosť.
kopretinka
11.06.14,17:48
Na Slovensku ti ani robota netreba;v októbri rozosielala štátna organizácia info a získala som 517 (!) e-mailových adries.Jeden z účastníkov trhu (žije v AT) sa tak naštval,že im pohrozil odstúpením od zmluvy (povinnej!),vymenoval im všetky §,ktoré týmto porušili.Neviem ako to skončilo,ale fakt je to nehoráznosť.
:eek:
lujza.j
12.06.14,19:10
potešilo...teraz mi volal vedúci , že službu v nedelu mať nebudem...jupíííí....nemusím byť všade a pri všetkom...uffff:)
misoft
13.06.14,05:59
potešilo...teraz mi volal vedúci , že službu v nedelu mať nebudem...jupíííí....nemusím byť všade a pri všetkom...uffff:)
...takže vypnem telefón a šmarím ho do kúta, urobím kafíčo, pod zadok si dám mäkký vankúš a budem ťukať a ťukať sem do Porady........:D

P.S. ....doplnil som myšlienku Lui.....
lujza.j
13.06.14,06:38
Duški...asi vsetko lepsie ako tato sluzba..... v BA bude v nedelu ine psycho:eek:
evuš
13.06.14,06:43
Duški...asi vsetko lepsie ako tato sluzba..... v BA bude v nedelu ine psycho:eek:

Prečo ?? Kvôli PP ??
lujza.j
13.06.14,06:51
Evuš....špz popradu?:)
evuš
13.06.14,06:54
Evuš....špz popradu?:)

..aj to môže byť..ale myslela som pána prezidenta :D
..ale to môže byť i napr. posledný pajác, atď... :D:D;)
jar88
13.06.14,10:04
Myslíš takéhoto paka?
http://www.pluska.sk/plus-7-dni/pirati-ciest/video-primitiv-bmw-cez-obec-ruti-200-kou.html
Cez 200 km/h v dedine.

Zobrať vodičák doživotne,to je psychopat zamindrákovaný...

uuuu ko tvoj kom.[/QUOTE]
A tomuto by si čo zobrala ? Nohavice a doživotne?
https://www.youtube.com/watch?v=xvBYr298OVE
lujza.j
13.06.14,10:05
Peggynka
13.06.14,10:20
Myslíš takéhoto paka?
http://www.pluska.sk/plus-7-dni/pirati-ciest/video-primitiv-bmw-cez-obec-ruti-200-kou.html
Cez 200 km/h v dedine.

Zobrať vodičák doživotne,to je psychopat zamindrákovaný...

uuuu ko tvoj kom.
A tomuto by si čo zobrala ? Nohavice a doživotne?
https://www.youtube.com/watch?v=xvBYr298OVE[/QUOTE]
Tomu už nie je čo vziať:
http://www.youtube.com/watch?v=V1dr07yqDpg#t=51
dariusko
13.06.14,12:07
Myslíš takéhoto paka?
http://www.pluska.sk/plus-7-dni/pirati-ciest/video-primitiv-bmw-cez-obec-ruti-200-kou.html
Cez 200 km/h v dedine.

Zobrať vodičák doživotne,to je psychopat zamindrákovaný...

uuuu ko tvoj kom.
A tomuto by si čo zobrala ? Nohavice a doživotne?
https://www.youtube.com/watch?v=xvBYr298OVE[/QUOTE]

Takto ľahko (ako pred voľbami :D ) sa necháte OBLBNÚŤ ????????????????????
To je len akože :D.
Veď pred ním to v pohode stíhal ten, čo viezol kameramana :D .
Peggynka
13.06.14,12:54
[QUOTE="jar88"][QUOTE="bettylou"][QUOTE="Peggynka"]

Takto ľahko (ako pred voľbami :D ) sa necháte OBLBNÚŤ ????????????????????
To je len akože :D.
Veď pred ním to v pohode stíhal ten, čo viezol kameramana :D .
Možno si si nevšimol,že to je zostrihané;niekedy je sám,inokedy má spolujazdca (ov).Ale to nie je podstatné.Aj keď to mal v ruke,bol to blázon a strašne veľa riskoval (hlavne životy ostatných).Tak aj skončil-prevesený cez strom (on sa ani nepútal),nuž komentovať ho sa ani nedá.Mal krátku životnosť (26r.):
https://www.google.sk/search?q=giorgi+tevzadze&tbm=isch&tbo=u&source=univ&sa=X&ei=_QCbU-ePBdT54QSsqIGIAg&sqi=2&ved=0CCAQsAQ&biw=1263&bih=601
korela
13.06.14,13:25
dariusko
13.06.14,15:09
[QUOTE="jar88"][QUOTE="bettylou"][QUOTE="Peggynka"]

Takto ľahko (ako pred voľbami :D ) sa necháte OBLBNÚŤ ????????????????????
To je len akože :D.
Veď pred ním to v pohode stíhal ten, čo viezol kameramana :D .
Možno si si nevšimol,že to je zostrihané;niekedy je sám,inokedy má spolujazdca (ov).Ale to nie je podstatné.Aj keď to mal v ruke,bol to blázon a strašne veľa riskoval (hlavne životy ostatných).Tak aj skončil-prevesený cez strom (on sa ani nepútal),nuž komentovať ho sa ani nedá.Mal krátku životnosť (26r.):
https://www.google.sk/search?q=giorgi+tevzadze&tbm=isch&tbo=u&source=univ&sa=X&ei=_QCbU-ePBdT54QSsqIGIAg&sqi=2&ved=0CCAQsAQ&biw=1263&bih=601
Spolujazdca som samo videl

PS
Ak to mal v rukách, logicky, že NERISKOVAL ( logicky : vzájomne sa to vylučuje)
dariusko
13.06.14,15:16
Včera o 20.00, trochu života v meste
http://www.zenskyweb.sk/moda-v-srdci-bratislavy-na-namestie-prisli-stovky-ludi
" Prvá stimulačná zložka - vakuovou pulznou masážou pre prekrvenie tkanív "
to by sa dalo aj ústami


" Druhá zložka vibrácie "
to by sa dalo aj rukami

" Tretia zložka Foton LED vlnová diaľka 650nm (červené svetlo) "

iba s týmto by som mal problém
lebo mi síce občas skrvavejú oči (keď ma niekto poriadne nasrdí), ale nesvietia a nesvietia :D
bettylou
13.06.14,16:45
opúšťam poradu, pre vás má najväčší zmysel papiere vypisovať a onič sa nesnažiť... pardoon nie všetci, kto niečo dokáže toho zatracujete a kto "hovná" prekladá je boss. majte sa .................
s pánom bohom.......
:D
bettylou
13.06.14,17:29
[QUOTE="Peggynka"]
Možno si si nevšimol,že to je zostrihané;niekedy je sám,inokedy má spolujazdca (ov).Ale to nie je podstatné.Aj keď to mal v ruke,bol to blázon a strašne veľa riskoval (hlavne životy ostatných).Tak aj skončil-prevesený cez strom


áno, ale vtedy nešoféroval on, bol len spolujazdcom

http://www.carscoops.com/2013/06/giorgi-tevzadze-last-drift-video-before.html
lujza.j
15.06.14,07:58
pavol54
15.06.14,12:37
http://www.topky.sk/cl/100370/1403785/Pri-vykone-sluzby-sa-policajt---34--stal-obetou-strelby



:(
Neviem čo robí pani ombudsmanová určite pobeží toho chudáka ochraňovať, aj naša známa Zuzka veď tak vehementne obhajovali tých čo utekali v aute ktoré bolo v pátračke.
jar88
16.06.14,06:24
Myslíš takéhoto paka?
http://www.pluska.sk/plus-7-dni/pirati-ciest/video-primitiv-bmw-cez-obec-ruti-200-kou.html
Cez 200 km/h v dedine.

Zobrať vodičák doživotne,to je psychopat zamindrákovaný...

uuuu ko tvoj kom.
A tomuto by si čo zobrala ? Nohavice a doživotne?
https://www.youtube.com/watch?v=xvBYr298OVE

Takto ľahko (ako pred voľbami :D ) sa necháte OBLBNÚŤ ????????????????????
To je len akože :D.
Veď pred ním to v pohode stíhal ten, čo viezol kameramana :D .[/QUOTE]
Čo je na tom len "ako že"? Tie prvé dve minúty?
Peggynka
16.06.14,08:06
[QUOTE="bettylou"][QUOTE="Peggynka"]Myslíš takéhoto paka?


Zobrať vodičák doživotne,to je psychopat zamindrákovaný...


Takto ľahko (ako pred voľbami :D ) sa necháte OBLBNÚŤ ????????????????????
To je len akože :D.
Veď pred ním to v pohode stíhal ten, čo viezol kameramana :D .

Čo je na tom len "ako že"? Tie prvé dve minúty?

Pripomenul si mi Rallye Tatry;mali sme kolegu (taký "majster sveta"),tak sme nahovorili jedného jazdca,aby ho zobral povoziť a la rallye.Frajer sadol s bohorovným pokojom a vrátil sa biely s rozklepanými kolenami.Umravnil sa,prestalo mu byť všetko jasné a jednoduché.
BXLmiami
16.06.14,08:34
Títo ľudia by do jedného mali dostávať ako trest popro zobratí vodičáku robiť mesiac sanitára na traumačke.
Peggynka
16.06.14,08:57
Títo ľudia by do jedného mali dostávať ako trest popro zobratí vodičáku robiť mesiac sanitára na traumačke.
Alebo rovno v pitevni...
bettylou
16.06.14,09:29
[QUOTE="bettylou"][QUOTE="Peggynka"]Myslíš takéhoto paka?


Zobrať vodičák doživotne,to je psychopat zamindrákovaný...


Takto ľahko (ako pred voľbami :D ) sa necháte OBLBNÚŤ ????????????????????
To je len akože :D.
Veď pred ním to v pohode stíhal ten, čo viezol kameramana :D .

Čo je na tom len "ako že"? Tie prvé dve minúty?

Pripomenul si mi Rallye Tatry;mali sme kolegu (taký "majster sveta"),tak sme nahovorili jedného jazdca,aby ho zobral povoziť a la rallye.Frajer sadol s bohorovným pokojom a vrátil sa biely s rozklepanými kolenami.Umravnil sa,prestalo mu byť všetko jasné a jednoduché.

aj ten Georgi, nie ako si písala, že tak aj skončil, ako jazdil, lebo ho vysypal druhý, keď zomrel. on bol PÁN VODIČ, či už sa to niekomu páči alebo nie!. Georgi legenda R.I.P., ride in peace,aj keď nikto si nezaslúži zomrieť pri autonehode
kopretinka
16.06.14,09:35
a ty tu čo robíš? veď si nám vynadala,bľabotala si tu o hovnách a odporúčala sa.
babka - ježibabka
16.06.14,09:58
BXLmiami
16.06.14,10:48
a ty tu čo robíš? veď si nám vynadala,bľabotala si tu o hovnách a odporúčala sa.
Nevadí,nie je prvá ani posledná,už je po splne,tak sme všetci ukľudnení. :-))).
bettylou
16.06.14,13:30
a ty tu čo robíš? veď si nám vynadala,bľabotala si tu o hovnách a odporúčala sa.

rozmyslela som si, :D, píšem ďalej cica
Petra Nová
16.06.14,15:21
Včerajšia inaugurácia prezidenta Kisku bola pre mňa významným podnetom pre to, aby som sa vrátila do témy, kde v súvislosti s voľbou nového prezidenta som sa takmer mesiac nechala dobrovoľne otĺkať tými najonakvejšími demokratmi na Porade. K tomu sa pridala aj moja zvedavosť, ktorá mi velila zistiť, akú dimenziu nabrala Porada po tom, čo z nej odišli "ľavicoví provokatéri", ktorí tak neprekonateľne prekážali strašne slušným ľuďom - rozumiem tým dobré duše, s jediným správnym presvedčením o osobe nového prezidenta.

Tak som vošla.
Kiska pri inaugurácii prehlásil, že chce byť prezidentom pre všetkých SLUŠNÝCH ľudí. Preletela som niekoľko posledných strán z tejto témy a počítala som na prstoch ruky, koľkí odtiaľto prichádzajú do úvahy, aby si ich zobral pod ochranu svojich anjelských krídel. Lebo verbálna sprostota z témy nevymizla, myšlienková tiež neabsentuje, a tak pán Kiska sa nemusí pretrhnúť od roboty, ak chce prezidentovať len slušným občanom.:---
Kisku som nevolila, nemám teda prezidenta. Nič od neho neočakávam, nežiadam. Celkom mi postačí, ak ako podnikateľ nepredá túto republiku. A ak náhodou motyka vystrelí a spácha niečo pozitívne počas svojho mandátu, potom tu dobrovoľne priznám, že som sa v ňom mýlila. Samozrejme, ak PORADA bude ešte existovať.

P.S. A len celkom náhodou a na chvíľu som zauvažovala nad tým, v akom stave sa nachádzajú tie z pred volieb rozškrabkané modré chrbátiky.:confused:
Tweety
16.06.14,15:26
Akurát dnes som na Teba myslela, že je už načase, aby si tu niečo v takom duchu, ako si terazky písala, aj napísala. Vidím, že Ťa tvoje ľavicové zmýšľanie ešte neopustilo. alebo lenTy si sa nedala?
misoft
16.06.14,15:36
Kisku som nevolila, nemám teda prezidenta. Nič od neho neočakávam, nežiadam. Celkom mi postačí, ak ako podnikateľ nepredá túto republiku. A ak náhodou motyka vystrelí a spácha niečo pozitívne počas svojho mandátu, potom tu dobrovoľne priznám, že som sa v ňom mýlila. Samozrejme, ak PORADA bude ešte existovať.

P.S. A len celkom náhodou a na chvíľu som zauvažovala nad tým, v akom stave sa nachádzajú tie z pred volieb rozškrabkané modré chrbátiky.:confused:
Tvoj názor, tvoje rozhodnutie..... - ale v tom prípade - si vôbec občan SR? Ak neuznávaš demokraticky zvoleného prezidenta - neuznávaš teda ani jeho osobu ako predstaviteľa štátu - teda neuznávaš ani SR!

Istotne BUDE!


Ja ho budem mať hnedý......
buchač
16.06.14,16:19
Petra Nová

Tak som vošla.

Kiska pri inaugurácii prehlásil, že chce byť prezidentom pre všetkých SLUŠNÝCH ľudí. Preletela som niekoľko posledných strán z tejto témy a počítala som na prstoch ruky, koľkí odtiaľto prichádzajú do úvahy, aby si ich zobral pod ochranu svojich anjelských krídel. Lebo verbálna sprostota z témy nevymizla, myšlienková tiež neabsentuje, a tak pán Kiska sa nemusí pretrhnúť od roboty, ak chce prezidentovať len slušným občanom.
Kisku som nevolila, nemám teda prezidenta. Nič od neho neočakávam, nežiadam. Celkom mi postačí, ak ako podnikateľ nepredá túto republiku. A ak náhodou motyka vystrelí a spácha niečo pozitívne počas svojho mandátu, potom tu dobrovoľne priznám, že som sa v ňom mýlila. Samozrejme, ak PORADA bude ešte existovať.
Uhm ...len slušným občanom ???
Nuž , to on myslel asi len ten pospolitý ľud . Lebo tí neslušní sedia na tých všeliakých stoličkách , kde ich neslušný ( neúspešný ) kandidát posadil .
Ten neúspešný ( neslušný ) sa zasa išiel pretrhnúť od kandidátskej roboty , aby bol úspešný prezident ... kua , až si achilovku urval .
Mne tiež postačí , ak nepredá tú republiku ... aspoň trochu oddialil to nezvratné .
Lebo neúspešný/í a neslušný/í už toho popredali dosť .

Pokiaľ spácha neúspešný ( neslušný ) niečo pozitívne , tak potom dobrovoľne priznám , že som sa mýlil ... kua , ba dokonca ho aj voliť budem .
Ale to asi nehrozí ... nemenovaný neúspešný ( neslušný ) sa pomaly blíži do kategórie starých ujov ...
BXLmiami
16.06.14,17:00
Kisku som nevolila, nemám teda prezidenta. Nič od neho neočakávam, nežiadam. Celkom mi postačí, ak ako podnikateľ nepredá túto republiku. A ak náhodou motyka vystrelí a spácha niečo pozitívne počas svojho mandátu, potom tu dobrovoľne priznám, že som sa v ňom mýlila. Samozrejme, ak PORADA bude ešte existovať.

P.S. A len celkom náhodou a na chvíľu som zauvažovala nad tým, v akom stave sa nachádzajú tie z pred volieb rozškrabkané modré chrbátiky.:confused:
Tvoj názor, tvoje rozhodnutie..... - ale v tom prípade - si vôbec občan SR? Ak neuznávaš demokraticky zvoleného prezidenta - neuznávaš teda ani jeho osobu ako predstaviteľa štátu - teda neuznávaš ani SR!

Istotne BUDE!


Ja ho budem mať hnedý......
No myslím,že určite je občanom,aj ked znechuteným.Nevadí,prežije presne tak,ako ja som prežila starého uja,ktorý určite nebol mojim prezidentom.No a Kiska?Uvidíme.
dariusko
16.06.14,18:34
a ty tu čo robíš? veď si nám vynadala,bľabotala si tu o hovnách a odporúčala sa.

rozmyslela som si, :D, píšem ďalej cica


A už to bude normálne, alebo zas iba somariny ??????????????
dariusko
16.06.14,18:43
Kisku som nevolila, nemám teda prezidenta. Nič od neho neočakávam, nežiadam. Celkom mi postačí, ak ako podnikateľ nepredá túto republiku. A ak náhodou motyka vystrelí a spácha niečo pozitívne počas svojho mandátu, potom tu dobrovoľne priznám, že som sa v ňom mýlila. Samozrejme, ak PORADA bude ešte existovať.

P.S. A len celkom náhodou a na chvíľu som zauvažovala nad tým, v akom stave sa nachádzajú tie z pred volieb rozškrabkané modré chrbátiky.:confused:
Tvoj názor, tvoje rozhodnutie..... - ale v tom prípade - si vôbec občan SR? Ak neuznávaš demokraticky zvoleného prezidenta - neuznávaš teda ani jeho osobu ako predstaviteľa štátu - teda neuznávaš ani SR!

Istotne BUDE!


Ja ho budem mať hnedý......

Musí to byť strašnedivnoTOLERANTNÁ firma v ktorej 5 = PN robí

Toto by nenapísala ani valachova žena z Hornej Dolnej 84 km za Bardejovom
""Celkom mi postačí, ak ako podnikateľ nepredá túto republiku ""

lebo aj tá vie, že predať možem iba čo je moje

A Slovensko nepatrí prezidentovi, ale viac menej časť z neho politickým stranám

Takže ešte aspoň 2 roky najviac smerovi

Ale to sa KRAVA, čo sa maskuje za právničku vobec nemusí báť
Hranol to nepredá
Hranol to daruje :D

Dám jej totok aj do SS, aby nemusela hľadať
dariusko
16.06.14,18:45
Petra Nová

Tak som vošla.

Kiska pri inaugurácii prehlásil, že chce byť prezidentom pre všetkých SLUŠNÝCH ľudí. Preletela som niekoľko posledných strán z tejto témy a počítala som na prstoch ruky, koľkí odtiaľto prichádzajú do úvahy, aby si ich zobral pod ochranu svojich anjelských krídel. Lebo verbálna sprostota z témy nevymizla, myšlienková tiež neabsentuje, a tak pán Kiska sa nemusí pretrhnúť od roboty, ak chce prezidentovať len slušným občanom.
Kisku som nevolila, nemám teda prezidenta. Nič od neho neočakávam, nežiadam. Celkom mi postačí, ak ako podnikateľ nepredá túto republiku. A ak náhodou motyka vystrelí a spácha niečo pozitívne počas svojho mandátu, potom tu dobrovoľne priznám, že som sa v ňom mýlila. Samozrejme, ak PORADA bude ešte existovať.
Uhm ...len slušným občanom ???
Nuž , to on myslel asi len ten pospolitý ľud . Lebo tí neslušní sedia na tých všeliakých stoličkách , kde ich neslušný ( neúspešný ) kandidát posadil .
Ten neúspešný ( neslušný ) sa zasa išiel pretrhnúť od kandidátskej roboty , aby bol úspešný prezident ... kua , až si achilovku urval .
Mne tiež postačí , ak nepredá tú republiku ... aspoň trochu oddialil to nezvratné .
Lebo neúspešný/í a neslušný/í už toho popredali dosť .

Pokiaľ spácha neúspešný ( neslušný ) niečo pozitívne , tak potom dobrovoľne priznám , že som sa mýlil ... kua , ba dokonca ho aj voliť budem .
Ale to asi nehrozí ... nemenovaný neúspešný ( neslušný ) sa pomaly blíži do kategórie starých ujov ...

A ty klapec odkedy podporuješ kravy ????????????????????????????????????
buchač
16.06.14,18:51
A ty klapec odkedy podporuješ kravy ????????????????????????????????????
Kua , kde Ty tam vidíš podporu ??? :eek:

Očuj šracko ...ukludni hormón a prečítaj ešte raz ...
Alebo si ešte nalej , bo triezveješ ...

;) :D
Žabinka
16.06.14,19:55
dnes som si chcela dať pauzu, ale nedalo mi to a nakukla som.. a dobre som urobila.. celý deň som mala náladu pod psa (prepáčte psíkovia) a keď som tu dočítala, hneď sa mi polepšila.. veľká vďaka vám, bude sa mi lepšie zaspávať..
misoft
16.06.14,19:57
Čo to? Čo to? Drichmať sa zberáš? :D
Žabinka
16.06.14,19:58
Čo to? Čo to? Drichmať sa zberáš? :D
ja duško?? hej, už sa obraciam na druhý bok..:D
misoft
16.06.14,20:00
Čo to? Čo to? Drichmať sa zberáš? :D
ja duško?? hej, už sa obraciam na druhý bok..:D
Nááááá - letná medvedica.......
http://rexik.zoznam.sk/images/sk/omalovanky/Spiaci-medved.jpg
bettylou
17.06.14,05:03
a ty tu čo robíš? veď si nám vynadala,bľabotala si tu o hovnách a odporúčala sa.

rozmyslela som si, :D, píšem ďalej cica


A už to bude normálne, alebo zas iba somariny ??????????????

sa ozval ten pravý :D
dariusko
17.06.14,05:05
a ty tu čo robíš? veď si nám vynadala,bľabotala si tu o hovnách a odporúčala sa.

rozmyslela som si, :D, píšem ďalej cica


A už to bude normálne, alebo zas iba somariny ??????????????

sa ozval ten pravý :D

Moje SLOVO (na rozdiel od tvojho :D ) platí

Ja keď som povedal, že neodídem (resp odídem, kedy ja budem chcieť), tak som neodišiel :D

Ty si tárala, že odídeš a do týždňa si obrátila o 178 stupňov :D :D :D
dariusko
17.06.14,05:13
A ty klapec odkedy podporuješ kravy ????????????????????????????????????
Kua , kde Ty tam vidíš podporu ??? :eek:

Očuj šracko ...ukludni hormón a prečítaj ešte raz ...
Alebo si ešte nalej , bo triezveješ ...

;) :D


Iba túto prkotinu
" Mne tiež postačí , ak nepredá tú republiku "

som myslel, lebo ja som technik = detailista

(tým "postačí" si pripustil peťkin drblý názor, že keby chcel, aj by mohol prezident predať republiku)

PS
A takéto nepresnosti ma iritujú preto, lebo republika (časť z nej) sa predáva podľa zákonov z nory (NRSR) = teraz podľa Peťkiných milovaných smerákov



(a krava napíše, že by aj kriska mohol )
dariusko
17.06.14,05:17
A ty klapec odkedy podporuješ kravy ????????????????????????????????????
Kua , kde Ty tam vidíš podporu ??? :eek:

Očuj šracko ...ukludni hormón a prečítaj ešte raz ...
Alebo si ešte nalej , bo triezveješ ...

;) :D



To si hovor zaťovi



lebo ak by som to zobral rigorózne, vyšlo by to tu hrozne = MUSEL by si mi (ako staršiemu :D / a tým aj rozumnejšiemu :--- ) vykať
dariusko
17.06.14,05:21
A ty klapec odkedy podporuješ kravy ????????????????????????????????????
Kua , kde Ty tam vidíš podporu ??? :eek:

Očuj šracko ...ukludni hormón a prečítaj ešte raz ...
Alebo si ešte nalej , bo triezveješ ...

;) :D


Ohodnotenie 3 : 0 sa mi zdalo prehnané,
tak som upravil na :
3 : 1

PS
Chcel by si remízu ?????????????????? :D :D
buchač
17.06.14,05:41
A ty klapec odkedy podporuješ kravy ????????????????????????????????????
Kua , kde Ty tam vidíš podporu ??? :eek:

Očuj šracko ...ukludni hormón a prečítaj ešte raz ...
Alebo si ešte nalej , bo triezveješ ...

;) :D

To si hovor zaťovi



:D :D :D

Ale nedá mi .......
To je raz tak , keď niekto nepozná slang ...

Síce si rozumnejší , ale či rozumieš ???
To je už o niečom inom.
Vysvetľovať nemienim ...