alaya1
17.06.14,07:50
dariusko
17.06.14,05:50
A ty klapec odkedy podporuješ kravy ????????????????????????????????????
Kua , kde Ty tam vidíš podporu ??? :eek:

Očuj šracko ...ukludni hormón a prečítaj ešte raz ...
Alebo si ešte nalej , bo triezveješ ...

;) :D

To si hovor zaťovi



:D :D :D

Ale nedá mi .......
To je raz tak , keď niekto nepozná slang ...

Síce si rozumnejší , ale či rozumieš ???
To je už o niečom inom.
Vysvetľovať nemienim ...

Hádam nebudem tráviť dovolenku medzi vyhodňarmi, aby som sa naučil slang :D

a slang / zvrat = diabla brat (ako vravel Julo S.)

By si bol počul komentár mojho zvarača (bol biely, iba pokožku mal tmavšiu) vo vlaku , keď sa mu jeden "opálený" sympaťák prihovoril :

Ugye sógor.
Mink nem szédelunk magukat, hogy cigányok vagyunk .

PS
Ak by si potreeboval niečo preložiť, napíššš :D
misoft
17.06.14,06:07
A ty klapec odkedy podporuješ kravy ????????????????????????????????????
Kua , kde Ty tam vidíš podporu ??? :eek:

Očuj šracko ...ukludni hormón a prečítaj ešte raz ...
Alebo si ešte nalej , bo triezveješ ...

;) :D



To si hovor zaťovi



lebo ak by som to zobral rigorózne, vyšlo by to tu hrozne = MUSEL by si mi (ako staršiemu :D / a tým aj rozumnejšiemu :--- ) vykať
Ajajaj - len aby si naopak Ty nemusel buchačovi vravieť Vy..... Bacha na Vlacha....

Ugye sógor.
Mink nem szédelunk magukat, hogy cigányok vagyunk .

PS
Ak by si potreeboval niečo preložiť, napíššš
Len aby to naopak nebolo.... ....a s feferónčinou na buchača nechoď - ten ju vie lepšie ako slovenský feferón....
korela
17.06.14,06:12
Kisku som nevolila, nemám teda prezidenta. Nič od neho neočakávam, nežiadam. Celkom mi postačí, ak ako podnikateľ nepredá túto republiku. A ak náhodou motyka vystrelí a spácha niečo pozitívne počas svojho mandátu, potom tu dobrovoľne priznám, že som sa v ňom mýlila. Samozrejme, ak PORADA bude ešte existovať.

P.S. A len celkom náhodou a na chvíľu som zauvažovala nad tým, v akom stave sa nachádzajú tie z pred volieb rozškrabkané modré chrbátiky.:confused:
Tvoj názor, tvoje rozhodnutie..... - ale v tom prípade - si vôbec občan SR? Ak neuznávaš demokraticky zvoleného prezidenta - neuznávaš teda ani jeho osobu ako predstaviteľa štátu - teda neuznávaš ani SR!

Istotne BUDE!


Ja ho budem mať hnedý......
No myslím,že určite je občanom,aj ked znechuteným.Nevadí,prežije presne tak,ako ja som prežila starého uja,ktorý určite nebol mojim prezidentom.No a Kiska?Uvidíme.
Akože uvidíme? Nestačilo pochopiť, koho odporúčali všetci doterajší prezidenti, koho voliť? Kto už, ak nie oni.
Darmo, slepota.
alaya1
17.06.14,06:13
lujza.j
17.06.14,06:30
Potesilo...kolega z oravy mi slubil,ze mi prinesie vsakovake bylinky:)
misoft
17.06.14,06:52
No myslím,že určite je občanom,aj ked znechuteným.Nevadí,prežije presne tak,ako ja som prežila starého uja,ktorý určite nebol mojim prezidentom.No a Kiska?Uvidíme.
Toto mi pripomína slávnostný obed pri inaugurácii - Kiska pozval na obed niekoľko ľudí (medzi nimi i bezdomovcov) - lenže tlač (akože inak) napísala "pozval na obed bezdomovcov" a všetci si mysleli, že všetkých - a tak sa tam nahrnulo stádo a potom sa rozčuľovali.
Je to podobné, ako keby si si pozvala domov na obed rodinu X, ale dohrnula by sa s nimi ešte vetva z tretieho kolena a dožadovali by sa návštevy, lebo SI POZVALA tú rodinu a oni "predsa" do nej patria.
lujza.j
17.06.14,07:06
Duški,ze by umyselne skreslena info?!
misoft
17.06.14,07:08
Lui - neviem - novinári popíšu hovädín na celé strany....
A toto ma udivilo (i pobavilo..) -..... http://www.porada.sk/t245664-aka-je-sanca-v-pripade-odmietnutia-zdravotnej-starostlivosti-nielen-tejto-ci-zanedbanie-zdravotnej-starostlivost.html
lujza.j
17.06.14,07:24
Duški .....15 vybranych bezdomovcov,..a tak by to predsa novinari nenapisali....
kopretinka
17.06.14,07:45
A toto ma udivilo (i pobavilo..) -..... http://www.porada.sk/t245664-aka-je-sanca-v-pripade-odmietnutia-zdravotnej-starostlivosti-nielen-tejto-ci-zanedbanie-zdravotnej-starostlivost.html
mňa skôr udivuje to,že riešiš niečo,čomu absolútne nerozumieš........vysmievaš sa z ľudského utrpenia a vrieskaš.........smutné.......
buchač
17.06.14,08:05
Hádam nebudem tráviť dovolenku medzi vyhodňarmi, aby som sa naučil slang :D

a slang / zvrat = diabla brat (ako vravel Julo S.)

By si bol počul komentár mojho zvarača (bol biely, iba pokožku mal tmavšiu) vo vlaku , keď sa mu jeden "opálený" sympaťák prihovoril :

Ugye sógor.
Mink nem szédelunk magukat, hogy cigányok vagyunk .

PS
Ak by si potreeboval niečo preložiť, napíššš :D

Pozor !!!

Už som nie raz vravel .
Ja nie som vychodňar ...ja som rodený ( niekoľko generácií ) košičan .
...a to je , kua , veľký rozdiel !!!

Ale už radšej neriešim ...a nemusíš ani Ty ...každý vieme to svoje a fertig !
korela
17.06.14,08:11
Lui - neviem - novinári popíšu hovädín na celé strany....
A toto ma udivilo (i pobavilo..) -..... http://www.porada.sk/t245664-aka-je-sanca-v-pripade-odmietnutia-zdravotnej-starostlivosti-nielen-tejto-ci-zanedbanie-zdravotnej-starostlivost.html
A čo ťa na tom, prosím ťa, už len pobavilo? Táto žena je veľmi nešťastná ako mnoho iných ľudí, kde lekári mohli zasiahnuť ale z nejakého dôvodu nezasiahli. To sa snáď dá pochopiť. Má 28r., po revolúcii keď začala chodiť do ZŠ, tak veľa dobrého čo v tomto štáte fungovalo, sa pozrušovalo. Okrem iného i pravidelné zubné a zdravotné prehliadky detí v školách. Ak má pravdu, a mohol si to niekto všimnúť, mohla prežívať určite kvalitatívne vyššiu úroveň svojho života.

Mala som dvoch lekárov z triedy. Prvá mi zničila dieťa, druhým bol O.R., potom sa O si urobil A, čiže A. R. lekár, spisovateľ, človek s mnohými aktivitami, dieťa notára, al. právnika, knižnica na celej stene, jediný syn, pri pohrebe si žiadal zahrať dixieland. Akoby chudák tušil, kde pri nehode vydýchne. Tí dvaja sa už na ZŠ tak vysoko líšili inteligenciou, že je sa ani nečudujem, aký je rozdiel medzi lekármi. BXLmiami ho bude poznať.
To sú ľudia, ktorí časovo spadajú na prijímanie na LF hlavne s dobrým politickým profilom rodičov. Samozrejme nie všetci. Ale s tým pozadím ich bolo určite dosť veľké percento.

Pani z obce, keď išla rodiť ďalšie dieťa, išla k našej deckárke s nejakými príznakmi. Vraj iba soplíky. Matky majú zvyčajne dobrú intuíciu, zašla od nej hneď Dr. Nevickej (primárke v NUTaRCHU). Bol to zápal pľúc. A to nebol jej jediný omyl v diagnostike. Kolovali vážne veci medzi matkami. Môjmu išla predpisovať v ôsmich mesiacoch uspávacie prostriedky, namiesto dôkladného vyšetrenia. Ťapa sprostá. Potom sa prišlo na dg. Stačil jeden odber na KO. Baba krásna, v aute vždy tenisová raketa, čo nebolo vtedy vôbec bežné. Takže asi tak k prístupu niektorých vyštudovaných lekárov tej doby. Všetci si uvedomujeme, že to tak bolo.
.
Piata kolóna využívala a bude využívať médiá. Preto si vyberám ja, čo budem čítať, nie to , čo by mi chcel niekto nanútiť.
Stanislav 1975
17.06.14,08:16
V nedeľu ma potešilo príjemné stretnutie, s príjemnými ľuďmi a aj následný obed s jeho excelenciou, sýrskym velvyslancom vo Viedni- bolo super...a pomohli sme aj dobrej veci...
buchač
17.06.14,08:21
V nedeľu ma potešilo príjemné stretnutie, s príjemnými ľuďmi a aj následný obed s jeho excelenciou, sýrskym velvyslancom vo Viedni- bolo super...a pomohli sme aj dobrej veci...

Stano ...oné , šak vitaj ;)
Stano ... oné , šak špecifikuj ...
Ako ???
Čo je to dobrá vec v súvislosti so Sýriou ???
korela
17.06.14,08:25
Duški .....15 vybranych bezdomovcov,..a tak by to predsa novinari nenapisali....
nechápem, prečo nie, ved ide o vzorku
korela
17.06.14,08:27
Hádam nebudem tráviť dovolenku medzi vyhodňarmi, aby som sa naučil slang :D

a slang / zvrat = diabla brat (ako vravel Julo S.)

By si bol počul komentár mojho zvarača (bol biely, iba pokožku mal tmavšiu) vo vlaku , keď sa mu jeden "opálený" sympaťák prihovoril :

Ugye sógor.
Mink nem szédelunk magukat, hogy cigányok vagyunk .

PS
Ak by si potreeboval niečo preložiť, napíššš :D

Pozor !!!

Už som nie raz vravel .
Ja nie som vychodňar ...ja som rodený ( niekoľko generácií ) košičan .
...a to je , kua , veľký rozdiel !!!

Ale už radšej neriešim ...a nemusíš ani Ty ...každý vieme to svoje a fertig !
Aj iní vedia.
Stanislav 1975
17.06.14,08:49
A ešte videjko z nedelnej akcie...

https://www.youtube.com/watch?v=zpgWBcpkBfY#t=132
BXLmiami
17.06.14,08:52
Lui - neviem - novinári popíšu hovädín na celé strany....
A toto ma udivilo (i pobavilo..) -..... http://www.porada.sk/t245664-aka-je-sanca-v-pripade-odmietnutia-zdravotnej-starostlivosti-nielen-tejto-ci-zanedbanie-zdravotnej-starostlivost.html
A čo ťa na tom, prosím ťa, už len pobavilo? Táto žena je veľmi nešťastná ako mnoho iných ľudí, kde lekári mohli zasiahnuť ale z nejakého dôvodu nezasiahli. To sa snáď dá pochopiť. Má 28r., po revolúcii keď začala chodiť do ZŠ, tak veľa dobrého čo v tomto štáte fungovalo, sa pozrušovalo. Okrem iného i pravidelné zubné a zdravotné prehliadky detí v školách. Ak má pravdu, a mohol si to niekto všimnúť, mohla prežívať určite kvalitatívne vyššiu úroveň svojho života.

Mala som dvoch lekárov z triedy. Prvá mi zničila dieťa, druhým bol O.R., potom sa O si urobil A, čiže A. R. lekár, spisovateľ, človek s mnohými aktivitami, dieťa notára, al. právnika, knižnica na celej stene, jediný syn, pri pohrebe si žiadal zahrať dixieland. Akoby chudák tušil, kde pri nehode vydýchne. Tí dvaja sa už na ZŠ tak vysoko líšili inteligenciou, že je sa ani nečudujem, aký je rozdiel medzi lekármi. BXLmiami ho bude poznať.
To sú ľudia, ktorí časovo spadajú na prijímanie na LF hlavne s dobrým politickým profilom rodičov. Samozrejme nie všetci. Ale s tým pozadím ich bolo určite dosť veľké percento.

Pani z obce, keď išla rodiť ďalšie dieťa, išla k našej deckárke s nejakými príznakmi. Vraj iba soplíky. Matky majú zvyčajne dobrú intuíciu, zašla od nej hneď Dr. Nevickej (primárke v NUTaRCHU). Bol to zápal pľúc. A to nebol jej jediný omyl v diagnostike. Kolovali vážne veci medzi matkami. Môjmu išla predpisovať v ôsmich mesiacoch uspávacie prostriedky, namiesto dôkladného vyšetrenia. Ťapa sprostá. Potom sa prišlo na dg. Stačil jeden odber na KO. Baba krásna, v aute vždy tenisová raketa, čo nebolo vtedy vôbec bežné. Takže asi tak k prístupu niektorých vyštudovaných lekárov tej doby. Všetci si uvedomujeme, že to tak bolo.
.
Piata kolóna využívala a bude využívať médiá. Preto si vyberám ja, čo budem čítať, nie to , čo by mi chcel niekto nanútiť.
Korela,mala vývojovú vadu,rozhodne si ju všimli.Otázka skôr je,či bola riešiteľná.
alaya1
17.06.14,08:53
Duški .....15 vybranych bezdomovcov,..a tak by to predsa novinari nenapisali....

Lujza, ostatni, ktori tu cest nemali sa zavesili na mna na namesti SNP- to su otravni ludia :). A ten hotelik za postou 1, co mi odporucila Korela, no, na tie ceny, co tam maju, je to ubohe, cerveny koberec spinavy, zapraseny, tuje, ci co pred vchodom vyschnute, esteze som sa na neho neulakomila. :)
bettylou
17.06.14,09:00
a ty tu čo robíš? veď si nám vynadala,bľabotala si tu o hovnách a odporúčala sa.

rozmyslela som si, :D, píšem ďalej cica


A už to bude normálne, alebo zas iba somariny ??????????????

sa ozval ten pravý :D

Moje SLOVO (na rozdiel od tvojho :D ) platí

Ja keď som povedal, že neodídem (resp odídem, kedy ja budem chcieť), tak som neodišiel :D

Ty si tárala, že odídeš a do týždňa si obrátila o 178 stupňov :D :D :D

ja som odišla, aj som prišla, ne? ked nejde o život ide o ho..
korela
17.06.14,09:05
Duški .....15 vybranych bezdomovcov,..a tak by to predsa novinari nenapisali....

Lujza, ostatni, ktori tu cest nemali sa zavesili na mna na namesti SNP- to su otravni ludia :). A ten hotelik za postou 1, co mi odporucila Korela, no, na tie ceny, co tam maju, je to ubohe, cerveny koberec spinavy, zapraseny, tuje, ci co pred vchodom vyschnute, esteze som sa na neho neulakomila. :)
Po prvé, chcela si najbližší. Je.
Po druhé, bola si aj vnútri, alebo si okolo neho iba prešla?
Po tretie, pozri, kto v tom hoteli prebýval, ak oni boli spokojní, predpokladám, že by si mohla byť i ty. Ja som ti dala web, na ňom je všetko, aj ceny.

Myslím, že išlo o Arcadia hotel, s piatimi hviezdičkami. Prezrela som si hodnotenia hosťov, je mi ľúto, že by ti nevyhoval, a že takmer všetci sa potom mýlili okrem jedného Japonca, ho vyhodnotili veľmi vysoko. U toho Japonca to chápem. Práve sa vrátila jedna deva s Japonska, hej, je to krajina na míle vzdialená od nás komplet so všetkým.Dúfam, že v Japonsku budeš spokojnešia. Daj vedieť.
alaya1
17.06.14,09:11
Korela, co sa hned rozculujes, si zle spala? Ved to som pisala o hoteliku, nie o tebe, co ta to irituje. Spina tam je na moj vkus, mozno pre ineho, je to krystalovo ciste. Fuu, mala som byt ticho, taka reakcia, akoby to bol tvoj hotel. Chod sa tam pozriet a uvidis.
korela
17.06.14,10:03
Korela, co sa hned rozculujes, si zle spala? Ved to som pisala o hoteliku, nie o tebe, co ta to irituje. Spina tam je na moj vkus, mozno pre ineho, je to krystalovo ciste. Fuu, mala som byt ticho, taka reakcia, akoby to bol tvoj hotel. Chod sa tam pozriet a uvidis.
Ty máš ešte od psychológie veľmi ďaleko.
Mňa si uviedla v texte, tak som ti odpovedala.
"Korela, co sa hned rozculujes, si zle spala?" Napr. takúto vetu si tu na Porade nikdy odo mňa nemohla čítať. Prvýkrát ti napíšem, či ti nie je niekedy trochu hanba, keď si po sebe prečítaš svoje výplody. To je tvoja osobná vizitka.
Ja sa nemám nad čím rozčuľovať, podmienky pri hľadaní požiadaviek na hotel som splnila. A pobývali tam iné osobnosti ako si ty. I keď máš život pred sebou, a ktovie kam s úspechom vystúpaš. Prajem ti zažiť zaslúženú slávu.
Aký si k tomu ty zaujala postoj, tvoj problém. Psychologický.
korela
17.06.14,10:53
Lui - neviem - novinári popíšu hovädín na celé strany....
A toto ma udivilo (i pobavilo..) -..... http://www.porada.sk/t245664-aka-je-sanca-v-pripade-odmietnutia-zdravotnej-starostlivosti-nielen-tejto-ci-zanedbanie-zdravotnej-starostlivost.html
A čo ťa na tom, prosím ťa, už len pobavilo? Táto žena je veľmi nešťastná ako mnoho iných ľudí, kde lekári mohli zasiahnuť ale z nejakého dôvodu nezasiahli. To sa snáď dá pochopiť. Má 28r., po revolúcii keď začala chodiť do ZŠ, tak veľa dobrého čo v tomto štáte fungovalo, sa pozrušovalo. Okrem iného i pravidelné zubné a zdravotné prehliadky detí v školách. Ak má pravdu, a mohol si to niekto všimnúť, mohla prežívať určite kvalitatívne vyššiu úroveň svojho života.

Mala som dvoch lekárov z triedy. Prvá mi zničila dieťa, druhým bol O.R., potom sa O si urobil A, čiže A. R. lekár, spisovateľ, človek s mnohými aktivitami, dieťa notára, al. právnika, knižnica na celej stene, jediný syn, pri pohrebe si žiadal zahrať dixieland. Akoby chudák tušil, kde pri nehode vydýchne. Tí dvaja sa už na ZŠ tak vysoko líšili inteligenciou, že je sa ani nečudujem, aký je rozdiel medzi lekármi. BXLmiami ho bude poznať.
To sú ľudia, ktorí časovo spadajú na prijímanie na LF hlavne s dobrým politickým profilom rodičov. Samozrejme nie všetci. Ale s tým pozadím ich bolo určite dosť veľké percento.

Pani z obce, keď išla rodiť ďalšie dieťa, išla k našej deckárke s nejakými príznakmi. Vraj iba soplíky. Matky majú zvyčajne dobrú intuíciu, zašla od nej hneď Dr. Nevickej (primárke v NUTaRCHU). Bol to zápal pľúc. A to nebol jej jediný omyl v diagnostike. Kolovali vážne veci medzi matkami. Môjmu išla predpisovať v ôsmich mesiacoch uspávacie prostriedky, namiesto dôkladného vyšetrenia. Ťapa sprostá. Potom sa prišlo na dg. Stačil jeden odber na KO. Baba krásna, v aute vždy tenisová raketa, čo nebolo vtedy vôbec bežné. Takže asi tak k prístupu niektorých vyštudovaných lekárov tej doby. Všetci si uvedomujeme, že to tak bolo.
.
Piata kolóna využívala a bude využívať médiá. Preto si vyberám ja, čo budem čítať, nie to , čo by mi chcel niekto nanútiť.
Korela,mala vývojovú vadu,rozhodne si ju všimli.Otázka skôr je,či bola riešiteľná.
Mohlo byť aj tak. Ale ak ide do očí bijúcu nízku výšku na vek, mohol detský lekár rodičom vysvetliť o čo ide. Mne ide o princíp. Prístup lekárov k pacientom. Slovo robí zázraky. Ako ja spomínam na väčšinu lekárov s láskou, tak sa vyskytli za celý môj život iba tri neschopné lekárky. Žiaľ. Práve pri deťoch.
Plus jedna v štátnej (40), ktorá mi povedala jednoducho z mosta do prosta bez prípravy po narodení prvého dieťaťa, ktoré sa narodilo takmer po desiatich rokoch, že veľmi rýchlo oslepnem. (Mala som prísť na kontrolu do štátnej už po 6 týždňoch po pôrode, ja som to intuitívne posunula o mesiac viac a dobre som urobila.) Hneď som mala umiestniť dieťa v kojeneckom ústave, napriek tomu, že mama sa mesiac pred pôrodom kvôli tomu presťahovala späť z Prahy do BA blízo nás, a teda mal sa kto o dieťa starať, manžel tiež. Dôvod oslepnutia - nádor v hlave. Bez žiadneho vyšetrenia mozgu. Áno, dostala som neskorú gestózu päť dní pred pôrodom. Jej nevhodným výrokom sa mi okamžite zastavila na dobro laktácia. Na kontrolu som sa vykašľala, keď už mám oslepnúť, tak aspoň nech si dieťa čo najdlhšie vypozerám. Inak išlo o zápal očného nervu. Vraj. Ja som nič necítila s očami, tesne pre pôrodom bola privolaná oftalmologička, sa rozhodovalo o výbere pôrodu, nakoniec prirodzený.
Tak som nakoniec išla na kontrolu o pol roka. Zápal úplne spontánne zmizol. Očná obvodná nechcela veriť. Že sa to ešte nikdy nestalo. Bola z toho úplne vykoľajená, nechcela mi veriť, že som nikde neležala. Po prvé, že som odignorovala jej príkaz, po druhé spontánne uzdravenie. Že to prednesie na nejakom ich odbornom podujatí. Atď.
Ja som na to asi prišla, že prečo sa to stalo. Bolo horúce leto, už som nechcela priberať, tak som začala chrúmať poľné uhorky. Však sú takmer bez kalórií. A tak som si natrepala sodík do tela a ten spôsobuje opuch nervov, mozgu. Svoj dohad som jej povedala. (Čo robí nadmerné množstvo sodíka v organizme som sa dočítala v Exprese, bol to článok na celú veľkú stranu aj s popisom iných prvkov, preto to odhodlanie konečne na kontrolu.)
A mala som takých dg viac, až by ste sa možno pobavili. Ale treba byť i pokorní k týmto veciam a poďakovať. Aj preto rada aspoň konzultujem alebo sa liečim u alternatívcov. Iba treba vedieť u ktorých. Dôležitý je výber. Najlepšia by bola kombinácia.
alaya1
17.06.14,10:58
Mas pravdu. :).
Hotel uzasny, krasny, cisty, nizke ceny, Korela, dik za typ. :).Uz je to OK?

A prepac, prd o mne a mojej robote vies, tak sa nenavazaj do niecoho, o com vies kulove. To je naozaj vyplod a tvoja vizitka, ked nevies co napisat, tak utocis na vzdelanie a pracu, to si este nerozdychala moj nazor k tvojim alernativam, vies sa aj odosobnit v inych temach?

A taky pekny den to bol. Inak pointa mojho 1.prispevku bola v tom, ze aj ked je hotel drahy, moze byt na h...pre mna, pre ineho to moze byt stred vesmiru.
A uz naozaj nemam potrebu s tebou tuto temu rozvadzat.
korela
17.06.14,15:13
Mas pravdu. :).
Hotel uzasny, krasny, cisty, nizke ceny, Korela, dik za typ. :).Uz je to OK?

A prepac, prd o mne a mojej robote vies, tak sa nenavazaj do niecoho, o com vies kulove. To je naozaj vyplod a tvoja vizitka, ked nevies co napisat, tak utocis na vzdelanie a pracu, to si este nerozdychala moj nazor k tvojim alernativam, vies sa aj odosobnit v inych temach?

A taky pekny den to bol. Inak pointa mojho 1.prispevku bola v tom, ze aj ked je hotel drahy, moze byt na h...pre mna, pre ineho to moze byt stred vesmiru.
A uz naozaj nemam potrebu s tebou tuto temu rozvadzat.

Hrubým zvýraznené je veľmi výpovedné. Ja neútočím na vzdelanie, ale poukazujem na tvoje príspevky. Dúfam, že dokážeš pochopiť rozdiel.



Pozri sa, ja som ti poslala web, mohla si si ho dopredu naštudovať. Chcela si najbližší k SNP, bol. Ty si ma prvá oslovila (zarypla) dnes a obvinila si ma, že sa rozčuľujem. To by si iba chcela. Prečo také tvrdenie, pani psychologička? Zo mňa si nepriateľku nevytvoríš, aj keby si ako chcela. To čo som zažila, som zažila pred dvadsiatimi rokmi, a doteraz bolo všetko v poriadku. Ty nevieš o mne tiež nič.
Tvoje reakcie tu na Porade nesvedčia o tvojej profesionalite, vytváraš si tu konflikty charakteru, ktorý by inému ani nenapadol.
A čo som ja, prosím ťa, nerozdýchala? Mňa tvoje názory na túto oblasť vôbec nezaujímajú. Z jediného dôvodu. Chýba ti skúsenosť a očividne túto oblasť vedome obchádzaš. Čo som zažila, si ty nezažila. Skúsenosť je neprenosná. A nie som jediný človek s podobnými skúsenosťami. Ak by sa zveril takýto človek u odborníka ako si ty, tak by skončil v prinajmenšom v sieťke. Pouvažuj nad svojimi domnienkami, či sú správnym riešením. Prečo si ich vlastne vytváraš?
Najväčší dar, čo mi otec mohol dať, bol prístup k alternatíve, ku ktorej ho prinútili lekári, pud sebazáchovy a chuť ešte žiť. Namiesto 3 týždňov žil viac ako 16r. Kým som nevyrástla ako posledné dieťa. Toľko k psychológii a k alternatívnym prístupom. Boli päťdesiate roky a používal afirmácie.



Manipulátora rozoznám na kilometre. Pekný večer, ak si si už deň pokazila. A veru nemusela si si. Ja som si ho nenechala poznačiť. Prečo aj? Vo mne nevzbudíš negatívne emócie. Ide o moje zdravie, nie tvoje. Svoje si chráň sama.



P.S.
"Nikdy nehovor o hraniciach ľudského poznania, ale len o hraniciach svojho vlastného."
Rudolf Steiner
alaya1
17.06.14,15:40
Vies co Korela, urazaj si, kolko sa ti paci. Ani netusis, ake ja mam vysledky prace a kydas. nech ti padne na uzitok. Moji pacienti su prevazne autisticke deti, v sietke nekoncia,.

A kde skoncila debata len koli tomu, ze som napisala nazor na hotel, ktory si mi odporucila,, Hodnotila som hotel, preboha nie teba.!!. Nemyslis, ze paranoja a vztahovacnost je tiez problemom? Myslim, ze uz aj stacilo. Najdi si uz niekoho ineho, ja uz nemam zaujem.
dariusko
17.06.14,19:38
Hádam nebudem tráviť dovolenku medzi vyhodňarmi, aby som sa naučil slang :D

a slang / zvrat = diabla brat (ako vravel Julo S.)

By si bol počul komentár mojho zvarača (bol biely, iba pokožku mal tmavšiu) vo vlaku , keď sa mu jeden "opálený" sympaťák prihovoril :

Ugye sógor.
Mink nem szédelunk magukat, hogy cigányok vagyunk .

PS
Ak by si potreeboval niečo preložiť, napíššš :D

Pozor !!!

Už som nie raz vravel .
Ja nie som vychodňar ...ja som rodený ( niekoľko generácií ) košičan .
...a to je , kua , veľký rozdiel !!!

Ale už radšej neriešim ...a nemusíš ani Ty ...každý vieme to svoje a fertig !
:D
dariusko
17.06.14,19:40
V nedeľu ma potešilo príjemné stretnutie, s príjemnými ľuďmi a aj následný obed s jeho excelenciou, sýrskym velvyslancom vo Viedni- bolo super...a pomohli sme aj dobrej veci...

Stano ...oné , šak vitaj ;)
Stano ... oné , šak špecifikuj ...
Ako ???
Čo je to dobrá vec v súvislosti so Sýriou ???

No že podporil VRAHA

či ? ?
dariusko
17.06.14,19:46
Korela, co sa hned rozculujes, si zle spala? Ved to som pisala o hoteliku, nie o tebe, co ta to irituje. Spina tam je na moj vkus, mozno pre ineho, je to krystalovo ciste. Fuu, mala som byt ticho, taka reakcia, akoby to bol tvoj hotel. Chod sa tam pozriet a uvidis.
Ty máš ešte od psychológie veľmi ďaleko.
Mňa si uviedla v texte, tak som ti odpovedala.
"Korela, co sa hned rozculujes, si zle spala?" Napr. takúto vetu si tu na Porade nikdy odo mňa nemohla čítať. Prvýkrát ti napíšem, či ti nie je niekedy trochu hanba, keď si po sebe prečítaš svoje výplody. To je tvoja osobná vizitka.
Ja sa nemám nad čím rozčuľovať, podmienky pri hľadaní požiadaviek na hotel som splnila. A pobývali tam iné osobnosti ako si ty. I keď máš život pred sebou, a ktovie kam s úspechom vystúpaš. Prajem ti zažiť zaslúženú slávu.
Aký si k tomu ty zaujala postoj, tvoj problém. Psychologický.

Výnimočne ťa podporím,

Biektorévšetky lekárky sú také
naučené z ordinácie, že ony rozprávajú pacient čuší =IBA ony majú pravdu

(jedna si na to tak zvykla, že mi už rozpráva aj do kúrenia a vlani aj do vyúčtovania
buchač
18.06.14,05:04
....starý senilný ujo sa na konci kariéry stihol ešte zviditeľniť ...posledný krát ...

http://www.topky.sk/cl/10/1404419/Hokejista--ktory-napadol-policajtku--ma-dovod-na-radost--Gasparovic-mu-udelil-milost
lujza.j
18.06.14,05:06
A pekne po tichu....
promont maja
18.06.14,05:35
https://www.youtube.com/watch?feature=player_detailpage&v=U7E1NweOMHQ

... za mňa ... niečo od Suveho a Sama Tomečka .. nech sa darí ... Vám ...
Stanislav 1975
18.06.14,05:47
https://www.youtube.com/watch?feature=player_detailpage&v=U7E1NweOMHQ

... za mňa ... niečo od Suveho .. nech sa darí ... Vám ...

Neviem, Suve nieje zlý chlapec, ale niečo mi v jeho hudbe chýba, texty má dobré ale chýba mi tam niečo- ja som starý KALI-sta :-))), tak to radšej DÁM... :-)))



https://www.youtube.com/watch?v=J3G9NwoxDpI
promont maja
18.06.14,06:04
.. KALI ... ten je obľúbenec môjho staršieho syna ... ale sa vypracoval ... musím uznať ...


https://www.youtube.com/watch?v=v0-VqJHlP6I&feature=player_detailpage&list=RDga4CF6tQ jVs

... Suve dozrel a je už niekde inde ... to sa mi u ňho celkom ráta ... jeho životná filozofia ...


https://www.youtube.com/watch?list=RDga4CF6tQjVs&feature=player_detailpage &v=wUjFQb9Ryuc


https://www.youtube.com/watch?feature=player_detailpage&v=4Cpv2xhEktc&list =RDU7E1NweOMHQ
maja
18.06.14,06:31
Pobavilo, ale keď si človek uvedomí, že je to realita.........
tak príloha je veľká, pridám neskôr...
Stanislav 1975
18.06.14,06:48
[QUOTE="promont maja"].. KALI ... ten je obľúbenec môjho staršieho syna ... ale sa vypracoval ... musím uznať ...


https://www.youtube.com/watch?v=v0-VqJHlP6I&feature=player_detailpage&list=RDga4CF6tQ jVs

... Suve dozrel a je už niekde inde ... to sa mi u ňho celkom ráta ... jeho životná filozofia ...
Aj moji synovia sú fanúšikovia :-))))))))))))
BXLmiami
18.06.14,08:08
[QUOTE="Stanislav 1975"]A ešte videjko z nedelnej akcie...

https://www.youtube.com/watch?v=zpgWBcpkBfY#t=132[/QUOTE
BXLmiami
18.06.14,08:11
[QUOTE="Stanislav 1975"]A ešte videjko z nedelnej akcie...

https://www.youtube.com/watch?v=zpgWBcpkBfY#t=132[/QUOTEMali hodiť brušný tanec,upútali by viac ľudí,habibovia.Prestup na moslimskú vieru ked sa ti tak páčia,tá sedí zakomplexovaným chlapom.Pardon.
Stanislav 1975
18.06.14,08:18
[QUOTE="Stanislav 1975"]A ešte videjko z nedelnej akcie...

https://www.youtube.com/watch?v=zpgWBcpkBfY#t=132[/QUOTEMali hodiť brušný tanec,upútali by viac ľudí,habibovia.Prestup na moslimskú vieru ked sa ti tak páčia,tá sedí zakomplexovaným chlapom.Pardon.

Pardon moja, ale teraz si tresla takú hlúposť, že až- Sýria nieje moslimská krajina, je to sekulárny štát, ženy povačšine nechodia zahalené, a v centre Damasku si dáš na ulici pivečko-takže, keď reagujem na veci, tak si o tom najskor niečo naštudujem, až potom tresnem volovinu :-)))
BXLmiami
18.06.14,08:24
Myslím,že viem o Sýrii a Libanone minimálne toľko ako ty.Je to sekulárny štát,ale skus spraviť niečo,čo sa prieči šatkáčom.Tamojší kresťania vedia hodne porozprávať.A ak chceš vedieť niečo o rasizme,tak sa s nimi aj porozprávaj.
buchač
18.06.14,08:30
Pardon moja, ale teraz si tresla takú hlúposť, že až- Sýria nieje moslimská krajina, je to sekulárny štát, ženy povačšine nechodia zahalené, a v centre Damasku si dáš na ulici pivečko-takže, keď reagujem na veci, tak si o tom najskor niečo naštudujem, až potom tresnem volovinu :-)))

Pardon môj ...prečítaj , naštuduj a potom niečo trieskaj ... ;)

http://www.sme.sk/tema/vojna-v-syrii/
taiko
18.06.14,08:42
.. KALI ... ten je obľúbenec môjho staršieho syna ... ale sa vypracoval ... musím uznať ...


https://www.youtube.com/watch?v=v0-VqJHlP6I&feature=player_detailpage&list=RDga4CF6tQ jVs

... Suve dozrel a je už niekde inde ... to sa mi u ňho celkom ráta ... jeho životná filozofia ...


https://www.youtube.com/watch?list=RDga4CF6tQjVs&feature=player_detailpage &v=wUjFQb9Ryuc


https://www.youtube.com/watch?feature=player_detailpage&v=4Cpv2xhEktc&list =RDU7E1NweOMHQ
no ak ta zmena a filozofia nie je len poza, tak potom cele dobre. Ale pisat, ci spievat o svojej premene si protireci s "smerujem k svetlu, ale ostavam v tieni" ako o tom spieva ;)
erik555
18.06.14,09:25
promont maja
18.06.14,10:13
[QUOTE="promont maja"]
... Suve dozrel a je už niekde inde ... to sa mi u ňho celkom ráta ... jeho životná filozofia ...

no ak ta zmena a filozofia nie je len poza, tak potom cele dobre. Ale pisat, ci spievat o svojej premene si protireci s "smerujem k svetlu, ale ostavam v tieni" ako o tom spieva ;)

... podľa mňa nejde o pózu ... stačí popočúvať najnovšie veci od neho ... je v celku v poho ...


https://www.youtube.com/watch?feature=player_detailpage&v=lLcAiqCl_CU


https://www.youtube.com/watch?list=RDlLcAiqCl_CU&v=SoXl_gdyVdE&feature=pla yer_detailpage
lujza.j
18.06.14,10:24
Dalsi opily sedlak....http://m.topky.sk/cl/10/1404507/Pretekarska-legenda-Jozef-Studenic-skoncila-v-base--Opity-za-volantom--kolko-nafukal-
kopretinka
18.06.14,12:26
pozor na túto knihu,je tam zlý preklad jedného receptu,hrozí popálenie,poleptanie hydroxidom sodným!!! nie je to hoax,rozšírte to medzi svojich známych.vydavateľstvo sa k tomu stavia laxne,nezáujem,asi čakajú,kým ich niekto zažaluje.......

http://moderna.alchymistka.eu/2014/06/ako-som-bomby-do-kupela-s-hydroxidom.html#more
avalik
18.06.14,12:45
pozor na túto knihu,je tam zlý preklad jedného receptu,hrozí popálenie,poleptanie hydroxidom sodným!!! nie je to hoax,rozšírte to medzi svojich známych.vydavateľstvo sa k tomu stavia laxne,nezáujem,asi čakajú,kým ich niekto zažaluje.......
http://moderna.alchymistka.eu/2014/0...ydroxidom.html


"Ľutujeme, stránka, ktorú ste hľadali v tomto blogu, neexistuje."
kopretinka
18.06.14,12:51
už som opravila
willma
18.06.14,16:00
Pomoooc, opäť ma našiel zaujímavý meil :D
Volksbank

Der Auftrag wurde entgegengenommen.
18. Juni 2014 um 09:58:56 Uhr

Sie haben eine Zahlung über 1429,23 EUR an Jennifer Heckert überwiesen.
Wir haben den Volksbank benachrichtigt, dass der Artikel verschickt werden kann. Alle Details zu dieser Zahlung:

Volksbank

Objednávka bola prijatá.
18. júna 2014 v 09:58:56 Clock

Preniesli ste platbu 1,429.23 EUR Jennifer Heckert.
Máme banku ľudí oznámené, že tovar môže byť odoslané. Všetky podrobnosti o tejto platbe:

k textu samozrejme priložený zip súbor s podrobnosťami. Ešte že som si nič neobjednávala a cca1500€ viem využiť aj lepšie - teda samozrejme, keby som ich mala :D
Peggynka
18.06.14,16:34
Mňa dnes zarazilo toto:
http://www.cas.sk/clanok/284700/na-stravu-maju-denne-0-75-presovcanka-ivana-sa-sama-stara-o-4-male-deti-piate-je-na-internate.html
Nechcem ju súdiť,každý si urobí obraz,ale vo výpočtoch príjmu mi chýbajú detské prídavky (tak sa to volá?),ďalej alimenty otcov a tiež neviem,ako sa počíta životné minimum (matka+ 5 detí).Jeden z otcov je niekde v Škandinávii (žeby sa nedal nájsť? máme na to inštitúcie).Ale bulvár bude zavádzať slušných ľudí a hrať im na city.Pani by sa mala starať aj o vymáhanie výživného na deti.
buchač
18.06.14,16:49
Mňa dnes zarazilo toto:
http://www.cas.sk/clanok/284700/na-stravu-maju-denne-0-75-presovcanka-ivana-sa-sama-stara-o-4-male-deti-piate-je-na-internate.html
Nechcem ju súdiť,každý si urobí obraz,ale vo výpočtoch príjmu mi chýbajú detské prídavky (tak sa to volá?),ďalej alimenty otcov a tiež neviem,ako sa počíta životné minimum (matka+ 5 detí).Jeden z otcov je niekde v Škandinávii (žeby sa nedal nájsť? máme na to inštitúcie).Ale bulvár bude zavádzať slušných ľudí a hrať im na city.Pani by sa mala starať aj o vymáhanie výživného na deti.

...ani ja , ale urobil som si ten svoj ...
NA KÁVU MÁ ??? Dokonca sú tam dve 200 g balenia v skle ...
Popradská a Green ...cena cca 10 € .
http://img.cas.sk/img/4/article_body/2091053_rodina-chodobna-vydavky-presov-matka.jpg?hash=48b20e77263fc16edf3f1b035d597e97
misoft
18.06.14,16:51
Máš pravdu - zavádzajú - ona zabudla dopísať zákonom stanovené prídavky na deti - 5*23,52€= 117.6€, a keď sa to spočíta 650+117,6=767,6€
korela
18.06.14,19:48
Mňa dnes zarazilo toto:
http://www.cas.sk/clanok/284700/na-stravu-maju-denne-0-75-presovcanka-ivana-sa-sama-stara-o-4-male-deti-piate-je-na-internate.html
Nechcem ju súdiť,každý si urobí obraz,ale vo výpočtoch príjmu mi chýbajú detské prídavky (tak sa to volá?),ďalej alimenty otcov a tiež neviem,ako sa počíta životné minimum (matka+ 5 detí).Jeden z otcov je niekde v Škandinávii (žeby sa nedal nájsť? máme na to inštitúcie).Ale bulvár bude zavádzať slušných ľudí a hrať im na city.Pani by sa mala starať aj o vymáhanie výživného na deti.

...ani ja , ale urobil som si ten svoj ...
NA KÁVU MÁ ??? Dokonca sú tam dve 200 g balenia v skle ...
Popradská a Green ...cena cca 10 € .
http://img.cas.sk/img/4/article_body/2091053_rodina-chodobna-vydavky-presov-matka.jpg?hash=48b20e77263fc16edf3f1b035d597e97
Ja by som to nebrala za bernú mincu. Mohla to dostať, alebo nejaký barter medzi ženami. Mne kamarátka v slabších časoch vždy pri návšteve nosila čaje a 200g nestlé gold a iné pozornosti. Brat zasa hľadel aj deťom.
korela
18.06.14,19:50
Čo sa dnes ešte môže stať
http://ostrava.idnes.cz/tehotne-zeny-dostaly-v-ordinaci-misto-glukozy-desinfekci-jedna-zemrela-1nb-/ostrava-zpravy.aspx?c=A140618_190524_ostrava-zpravy_jog
Těhotné ženy dostaly v ambulanci místo glukózy dezinfekci. Jedna zemřela
hubatá
19.06.14,03:07
Mňa dnes zarazilo toto:
http://www.cas.sk/clanok/284700/na-stravu-maju-denne-0-75-presovcanka-ivana-sa-sama-stara-o-4-male-deti-piate-je-na-internate.html
Nechcem ju súdiť,každý si urobí obraz,ale vo výpočtoch príjmu mi chýbajú detské prídavky (tak sa to volá?),ďalej alimenty otcov a tiež neviem,ako sa počíta životné minimum (matka+ 5 detí).Jeden z otcov je niekde v Škandinávii (žeby sa nedal nájsť? máme na to inštitúcie).Ale bulvár bude zavádzať slušných ľudí a hrať im na city.Pani by sa mala starať aj o vymáhanie výživného na deti.

...ani ja , ale urobil som si ten svoj ...
NA KÁVU MÁ ??? Dokonca sú tam dve 200 g balenia v skle ...
Popradská a Green ...cena cca 10 € .
http://img.cas.sk/img/4/article_body/2091053_rodina-chodobna-vydavky-presov-matka.jpg?hash=48b20e77263fc16edf3f1b035d597e97
Ja by som to nebrala za bernú mincu. Mohla to dostať, alebo nejaký barter medzi ženami. Mne kamarátka v slabších časoch vždy pri návšteve nosila čaje a 200g nestlé gold a iné pozornosti. Brat zasa hľadel aj deťom.

Ja by som to zasa brala za bernú mincu: práve kamarátka a brat v slabších časoch mohli prispieť niečim rozumnejším napr. na zaplatenie nájomného alebo kúpiť 1kg mäsa na obed pre celú rodinu a nie zbytočne drahé čaje a zbytočne drahú kávu. Ja by som si napríklad tiež dokázala tú kávu odpustiť lebo v tých 0,75 centoch na deň zaberá tá káva najvyššie %. Aj čaj by som si dokázala odpustiť, stačil by mi taký aký by som dala aj deťom k maslovému chlebu. Kamarátka ti určite nenosila pigi čaj, ale bol to nejaký lepší......
Tweety
19.06.14,05:07
dariusko
19.06.14,05:10
[QUOTE="Stanislav 1975"]A ešte videjko z nedelnej akcie...

https://www.youtube.com/watch?v=zpgWBcpkBfY#t=132[/QUOTEMali hodiť brušný tanec,upútali by viac ľudí,habibovia.Prestup na moslimskú vieru ked sa ti tak páčia,tá sedí zakomplexovaným chlapom.Pardon.

Pardon moja, ale teraz si tresla takú hlúposť, že až- Sýria nieje moslimská krajina, je to sekulárny štát, ženy povačšine nechodia zahalené, a v centre Damasku si dáš na ulici pivečko-takže, keď reagujem na veci, tak si o tom najskor niečo naštudujem, až potom tresnem volovinu :-)))



čul si trafil hlavičkou po klinčeku = preriekol si sa a povedal PRAVDU o SEBE
kopretinka
19.06.14,05:22
...ani ja , ale urobil som si ten svoj ...
NA KÁVU MÁ ??? Dokonca sú tam dve 200 g balenia v skle ...
Popradská a Green ...cena cca 10 € .
http://img.cas.sk/img/4/article_body/2091053_rodina-chodobna-vydavky-presov-matka.jpg?hash=48b20e77263fc16edf3f1b035d597e97
to prvé môže byť aj tesco za 3 eurá....to druhé ani nie je vidieť,čo to je.....a vôbec....v tých fľašiach nemusí byť ani pôvodná káva,kľudne tam môže mať aj niečo iné........súdiť človeka podľa pohára od kávy.........
úbohé............
Tweety
19.06.14,07:03
buchač
19.06.14,07:44
...ani ja , ale urobil som si ten svoj ...
NA KÁVU MÁ ??? Dokonca sú tam dve 200 g balenia v skle ...
Popradská a Green ...cena cca 10 € .

to prvé môže byť aj tesco za 3 eurá....to druhé ani nie je vidieť,čo to je.....a vôbec....v tých fľašiach nemusí byť ani pôvodná káva,kľudne tam môže mať aj niečo iné........súdiť človeka podľa pohára od kávy.........
úbohé............

Nejdem sa ani hádať a ani súdiť .
No na obrázku je jasné vidieť , že v oboch fľašiach je káva . Málokto si presypuje kávu z fľašky do fľašky ...ale to je jedno , mne osobne šumafuk .

Ak by som ale rozpitval henten článok z " mienkotvorného " média , tak potom je na zamyslenie :
Napríklad taký pohľad na samotnú ženu . Teraz akože plače nad osudom , ale v podstate je si sama na vine .
Sorry , ale mať 5 detí s troma chlapmi o niečom trochu aj svedčí ...
...a že mienila ísť na sterilizáciu ??? ...trochu neskoro ...alebo snáď nie?
Jedna ženská a nepozná antikoncepciu ??? Alebo trtkali jak cigáni - zásadne bez ochrany ???

Takže , kopretinka , nie ja som úbohý , alebo moje súdenie nad šálkou ( fľaškou ) kávy ...úbohá - doslovne - úbohosť je skôr to konanie poniektorých jednotlivcov , ktorí do sračiek života padli vlastným pričinením .......

....a ozaj , ak by si chcela spomenúť nebodaj tú hypotéku , ktorú dotyčná spláca , tak aj na to mám svoj názor .
alaya1
19.06.14,07:49
No, kava, je kava, stoji mozno 5 eur v akcii aj ta gold,. Ale ten cerstvy melir na hlave, to je uz o inych peniazoch. :)
Peggynka
19.06.14,07:53
No, kava, je kava, stoji mozno 5 eur v akcii aj ta gold,. Ale ten cerstvy melir na hlave, to je uz o inych peniazoch. :)
To jej tiež asi kamarátka urobila zadarmo...
lujza.j
19.06.14,07:59
Ja si farbim sama:( a uz by aj trebalo zase...svine sediny uz zase robia kukíky:D
Peggynka
19.06.14,08:04
Ja si farbim sama:( a uz by aj trebalo zase...svine sediny uz zase robia kukíky:D
Sranda,že používaš vychodňarsky výraz...trebalo...Moja dcéra v detstve,nadupaná slovenčinou, hovorila starej mame,že ...ja trebem,ty trebeš,hehe...
kopretinka
19.06.14,08:05
...ani ja , ale urobil som si ten svoj ...
NA KÁVU MÁ ??? Dokonca sú tam dve 200 g balenia v skle ...
Popradská a Green ...cena cca 10 € .

to prvé môže byť aj tesco za 3 eurá....to druhé ani nie je vidieť,čo to je.....a vôbec....v tých fľašiach nemusí byť ani pôvodná káva,kľudne tam môže mať aj niečo iné........súdiť človeka podľa pohára od kávy.........
úbohé............

Nejdem sa ani hádať a ani súdiť .
No na obrázku je jasné vidieť , že v oboch fľašiach je káva . Málokto si presypuje kávu z fľašky do fľašky ...ale to je jedno , mne osobne šumafuk .
Ja si kupujem mletú kávu a presýpam si ju do pohára od nesky,čo je na tom čudné? Alebo si ju mám nechať v tom sáčku otvorenú?
Ak ťa to vôbec nezaujíma,tak načo sa k tomu vôbec vyjadruješ.......jááj,aha,ja som zabudla....ty máš ku všetkému pindy,čo ťa absolútne nezaujíma a čo neriešiš....
alaya1
19.06.14,08:09
No, mozno niekto nevydrzi bez kavy, koli nizkemu tlaku, to beriem. Ale taka mlada a nevydrzi bez meliru? To uz je blud. Ked nema decko co jest, tak si nefarbim vlasy. Aj farba nieco stoji, aj ked sa to robi svojpomocne. Mohla mat kilo jahod.
evuš
19.06.14,08:10
Zase sa tu skúšate hádať ??? :eek::D
alaya1
19.06.14,08:11
evus, ved je to vymena nazorov, nelietaju taniere :)
taiko
19.06.14,08:12
"ludze dobre" hadam sa nebudeme vadit, kvoli pani Ivanke, meliru a kave :D
kopretinka
19.06.14,08:21
Zase sa tu skúšate hádať ??? :eek::D
kto,kde s kým :eek: :D
buchač
19.06.14,09:03
...ani ja , ale urobil som si ten svoj ...
NA KÁVU MÁ ??? Dokonca sú tam dve 200 g balenia v skle ...
Popradská a Green ...cena cca 10 € .

to prvé môže byť aj tesco za 3 eurá....to druhé ani nie je vidieť,čo to je.....a vôbec....v tých fľašiach nemusí byť ani pôvodná káva,kľudne tam môže mať aj niečo iné........súdiť človeka podľa pohára od kávy.........
úbohé............

Nejdem sa ani hádať a ani súdiť .
No na obrázku je jasné vidieť , že v oboch fľašiach je káva . Málokto si presypuje kávu z fľašky do fľašky ...ale to je jedno , mne osobne šumafuk .
Ja si kupujem mletú kávu a presýpam si ju do pohára od nesky,čo je na tom čudné? Alebo si ju mám nechať v tom sáčku otvorenú?
Ak ťa to vôbec nezaujíma,tak načo sa k tomu vôbec vyjadruješ.......jááj,aha,ja som zabudla....ty máš ku všetkému pindy,čo ťa absolútne nezaujíma a čo neriešiš....

Kvietočok , to máš tak .
Ja si pindám , kedy chcem , koľko chcem a na čo chcem ...

Takže ešte raz upresním ku tej káve .
Káva na fotke je originál neska , to je vidno ... a viem aj preto , že si občas aj ja takúto kupujem .
Ale nie káva je dôležitá a to či na obrázku alebo aj v šálke . Celý článok je proste iná káva .

Nie že nezaujíma ... mne skôr ide o to , že Topky dajú len to " A " a ďalej v abecede proste nepokračujú .
Chápeš , čo vlastne chcem povedať ???
buchač
19.06.14,09:08
"ludze dobre" hadam sa nebudeme vadit, kvoli pani Ivanke, meliru a kave :D

Nik sa neháda , ja už vôbec nie .
Pani Ivana je v podstate chudák ... či má na melír na hlave , alebo aj tam dole ...a kávu už vôbec neriešim .
Ako som spomínal , skôr sú na grc tie Topky ...


Ako iný príklad dám situáciu po nedávnej streľbe v Bolerázi , kde sa tie všeliaké spravodajské agentúry predháňali v tých " zaručených " správach .
pavol54
19.06.14,10:17
...ani ja , ale urobil som si ten svoj ...
NA KÁVU MÁ ??? Dokonca sú tam dve 200 g balenia v skle ...
Popradská a Green ...cena cca 10 € .

to prvé môže byť aj tesco za 3 eurá....to druhé ani nie je vidieť,čo to je.....a vôbec....v tých fľašiach nemusí byť ani pôvodná káva,kľudne tam môže mať aj niečo iné........súdiť človeka podľa pohára od kávy.........
úbohé............

Nejdem sa ani hádať a ani súdiť .
No na obrázku je jasné vidieť , že v oboch fľašiach je káva . Málokto si presypuje kávu z fľašky do fľašky ...ale to je jedno , mne osobne šumafuk .

Ak by som ale rozpitval henten článok z " mienkotvorného " média , tak potom je na zamyslenie :
Napríklad taký pohľad na samotnú ženu . Teraz akože plače nad osudom , ale v podstate je si sama na vine .
Sorry , ale mať 5 detí s troma chlapmi o niečom trochu aj svedčí ...
...a že mienila ísť na sterilizáciu ??? ...trochu neskoro ...alebo snáď nie?
Jedna ženská a nepozná antikoncepciu ??? Alebo trtkali jak cigáni - zásadne bez ochrany ???

Takže , kopretinka , nie ja som úbohý , alebo moje súdenie nad šálkou ( fľaškou ) kávy ...úbohá - doslovne - úbohosť je skôr to konanie poniektorých jednotlivcov , ktorí do sračiek života padli vlastným pričinením .......

....a ozaj , ak by si chcela spomenúť nebodaj tú hypotéku , ktorú dotyčná spláca , tak aj na to mám svoj názor .
Ak sa nebodaj chovala v súvislosti zo sexom ako kudlanka nábožná, tak rýchle utekám hoci aj do Škandinávie, trikrát smola to je na pováženie
misoft
19.06.14,15:21
Inak ešte tu http://www.cas.sk/clanok/284700/na-stravu-maju-denne-0-75-presovcanka-ivana-sa-sama-stara-o-4-male-deti-piate-je-na-internate.html ma zarazilo toto:
"Mali sme rozostavaný dom. Predal ho. Splatil svoje dlhy a moje mi nechal. "
To snáď chcela naznačiť, že predal spoločný majetok a jej nedal jej podiel? Čo robila? Prečo nepodala na neho žalobu (a ako vo finančnej tiesni by to mohla žiadať bez poplatkov!) - následne to od neho vymáhať? A nech mi netvrdí, že keď vie, kde sa zdržiava, že by exekútor niečo nepodnikol.... A čo takto zanedbanie povinnej výživy? A čo takto inštitút náhradného výživného? A čo takto i žaloba prte zanedbanie povinnej výživy a následne i medzinárodný zatykač?
Kua - desiatky možností.....lenže ona - pohodlná - čaká, že to "niekto za ňu vyrieši".....
Je to smutné - ale môže si za to aj sama!
Petra Nová
19.06.14,15:25
S odstupom niekoľkých dní som sa zastavila v téme, aby som si overila, ako dopadol môj príspevok o nepolitickom, nezávislom a slušnom pánovi prezidentovi Kiskovi. Skončil tak, ako som predpokladala. Motyka nevystrelila a neočakávam to ani od pána prezidenta, hoci som to v príspevku spomenula. A nepomýlila ma ani téma, ktorá mi vošla do cesty, keď som dnes klikla na Poradu. Ktosi sa v nej sťažuje, že nemôže dávať srdiečka a preto žiada zjednanie nápravy. Nuž, bez srdiečok na Porade to fakt nie je ono. :)
Srdiečka sa teda nekonali, zato očakávané sa splnilo. Za pomerne krátky čas môj príspevok schytal 6 mínusiek, a bol "V mene Pána" vystrelený do poraďáckych nebies, aby jeho kacírsky obsah nenakazil slušných členov Porady. Nato, že bol tak rýchlo ukrytý, našlo sa dosť skalných, ktorí nelenili a vyprevadili ho na nebeskú cestu svojimi brisknými komentmi, každý podľa schopností, každému podľa práce. Vlastne - nie podľa práce, ale podľa empatie, hlboko zakorenenej v ich poraďáckych srdiečkach, ktoré nie a nie sa objaviť ani pri 101 kliknutí.:---
Takže mám novú bilanciu 6 mínusiek, možno ich práve tento príspevok prekoná. Počkám ešte niekoľko dní na sumár a mínusky udelím aj ja, s rovnakou empatiou a nadšením. Zoznam už mám a verím, že sa zväčša trafím správne a oprávnene, presne v duchu našej ctenej ETIKETY.
sito
19.06.14,21:14
S odstupom niekoľkých dní som sa zastavila v téme, aby som si overila, ako dopadol môj príspevok o nepolitickom, nezávislom a slušnom pánovi prezidentovi Kiskovi. Skončil tak, ako som predpokladala. Motyka nevystrelila a neočakávam to ani od pána prezidenta, hoci som to v príspevku spomenula. A nepomýlila ma ani téma, ktorá mi vošla do cesty, keď som dnes klikla na Poradu. Ktosi sa v nej sťažuje, že nemôže dávať srdiečka a preto žiada zjednanie nápravy. Nuž, bez srdiečok na Porade to fakt nie je ono. :)
Srdiečka sa teda nekonali, zato očakávané sa splnilo. Za pomerne krátky čas môj príspevok schytal 6 mínusiek, a bol "V mene Pána" vystrelený do poraďáckych nebies, aby jeho kacírsky obsah nenakazil slušných členov Porady. Nato, že bol tak rýchlo ukrytý, našlo sa dosť skalných, ktorí nelenili a vyprevadili ho na nebeskú cestu svojimi brisknými komentmi, každý podľa schopností, každému podľa práce. Vlastne - nie podľa práce, ale podľa empatie, hlboko zakorenenej v ich poraďáckych srdiečkach, ktoré nie a nie sa objaviť ani pri 101 kliknutí.:---
Takže mám novú bilanciu 6 mínusiek, možno ich práve tento príspevok prekoná. Počkám ešte niekoľko dní na sumár a mínusky udelím aj ja, s rovnakou empatiou a nadšením. Zoznam už mám a verím, že sa zväčša trafím správne a oprávnene, presne v duchu našej ctenej ETIKETY.

A že tvoje srdiečko, trápia nejaké, pár mínusiek. Kašli na ne, nich! Hlavne, že tvoje srdiečko pulzuje v tej správnej tolerancii, +/-. :);)
hubatá
20.06.14,02:51
Kurníík, zas ma zobudil kocúr s tým svojim kamarátom kohútom: kohút kikiríka a ciciak ho napodobňuje....... Tak som tu, pijem kávu a bavím sa na tých dvoch. Škoda že nemám kameru, syn má ale zasa nevstane ako kohút a kocúr o 5.00 hod. lebo on tvrdí že to je v podstate o 4.00 hod. a to by fyzicky ani psychicky nezvládol. A tak ich nemá kto natočiť, lebo foto by nebolo to pravé: nepočuť ich hlasy. Nuž takéto divadlo o 4.00 hod. zvládam iba ja - majiteľka slepého kocúra.
evuš
20.06.14,05:29
Kurníík, zas ma zobudil kocúr s tým svojim kamarátom kohútom: kohút kikiríka a ciciak ho napodobňuje....... Tak som tu, pijem kávu a bavím sa na tých dvoch. Škoda že nemám kameru, syn má ale zasa nevstane ako kohút a kocúr o 5.00 hod. lebo on tvrdí že to je v podstate o 4.00 hod. a to by fyzicky ani psychicky nezvládol. A tak ich nemá kto natočiť, lebo foto by nebolo to pravé: nepočuť ich hlasy. Nuž takéto divadlo o 4.00 hod. zvládam iba ja - majiteľka slepého kocúra.

Hubík, nabudúce popros syna, nech Ti kameru požičia a natoč to.... vždy ma svojím kikiríkajúcim kocúrom tak nesmierne pobavíš, že celý deň je hneď lepší ;)
lujza.j
20.06.14,05:33
http://m.topky.sk/cl/10/1404797/VIDEO-Parik-si-to-rozdaval-pred-detmi-priamo-na-ulici--Perverzne-divadlo-ukoncili-az-policajti-
Bleee...grciam:eek:
misoft
20.06.14,05:35
Ešte keby to bolo takto: kikiríkajúci kocúr a miaukajúci kohút - to by bolo show.....
hubatá
20.06.14,06:46
Ako vidno z videa deti boli na to zvyknutí z domu a okrem lujza.j nikto negrcal...... Ktovie kto to všetko natáčal? Žeby najstarší syn?
lujza.j
20.06.14,07:20
Video....no nemusim vidiet vsetko...mne stacilo foto
alaya1
20.06.14,07:24
Lujza, mohla si hodit popis, prave ranajkujem, nerada by som to vratila do taniera :)
Peggynka
20.06.14,07:46
http://m.topky.sk/cl/10/1404797/VIDEO-Parik-si-to-rozdaval-pred-detmi-priamo-na-ulici--Perverzne-divadlo-ukoncili-az-policajti-
Bleee...grciam:eek:
A to nebolo znásilnenie,keď plakala?Či to je tiež ich folklór?
korela
20.06.14,07:47
lujza.j
20.06.14,07:59
Vtipný titulok, ešte vtipnejší a absurdnejší obsah, toto je k raňajkám http://aktualne.atlas.sk/uz-sa-dosmiali-bulharska-policia-dostala-pod-kontrolu-ozbrojenu-marihuanovu-dedinku/zahranicie/europa/
Pápež by mal pre istotu obehnúť všetky štáty http://aktualne.atlas.sk/prvou-krajinou-ktoru-papez-v-europe-navstivi-bude-albansko/zahranicie/europa/
V pestovani travy teda na mnozstvo za rok teda zaostalost urcite nie je....
lujza.j
20.06.14,11:33
http://m.topky.sk/cl/10/1405087/Zena-ponukla-oralny-sex--Muzovi-ukradla-v-Kosiciach-2700-eur- chi..chi..chi :D
Krasne ilustr.foto....:D
buchač
20.06.14,11:39
Slobodné blaváčky .... šrac pre vás .... ;) :D :D :D :D

http://ostatne.bazar.sk/9079028-hladam-zenu-vazny-vztah
evuš
20.06.14,11:41
Slobodné blaváčky .... šrac pre vás .... ;) :D :D :D :D

http://ostatne.bazar.sk/9079028-hladam-zenu-vazny-vztah


..pošlime naňho Lujine decko, tá ho dá do laty :D:D:D /Luji bez urážky ;)/, ale niektorí sú už vážne :cool::eek::eek::eek::mee:
lujza.j
20.06.14,11:46
Idem jej to preposlat:D
Tweety
20.06.14,11:47
Idem jej to preposlat:D
Nieee, veď ten neviem ani gramatiku ale miluje toto onô, neviem, čo to je, nebude to dáky čudák? Napísal to drsne.
Oliwa
20.06.14,12:08
Idem jej to preposlat:D
Nieee, veď ten neviem ani gramatiku ale miluje toto onô, neviem, čo to je, nebude to dáky čudák? Napísal to drsne.
Napísal to presne. :) Chlapec vie, čo chce... :--- A bol úprimný. ;) Len zabudol napísať, že dobre nevidí... :cool:
Netvrdil predsa, že je učiteľ slovenčiny... :D
dariusko
20.06.14,12:42
S odstupom niekoľkých dní som sa zastavila v téme, aby som si overila, ako dopadol môj príspevok o nepolitickom, nezávislom a slušnom pánovi prezidentovi Kiskovi. Skončil tak, ako som predpokladala. Motyka nevystrelila a neočakávam to ani od pána prezidenta, hoci som to v príspevku spomenula. A nepomýlila ma ani téma, ktorá mi vošla do cesty, keď som dnes klikla na Poradu. Ktosi sa v nej sťažuje, že nemôže dávať srdiečka a preto žiada zjednanie nápravy. Nuž, bez srdiečok na Porade to fakt nie je ono. :)
Srdiečka sa teda nekonali, zato očakávané sa splnilo. Za pomerne krátky čas môj príspevok schytal 6 mínusiek, a bol "V mene Pána" vystrelený do poraďáckych nebies, aby jeho kacírsky obsah nenakazil slušných členov Porady. Nato, že bol tak rýchlo ukrytý, našlo sa dosť skalných, ktorí nelenili a vyprevadili ho na nebeskú cestu svojimi brisknými komentmi, každý podľa schopností, každému podľa práce. Vlastne - nie podľa práce, ale podľa empatie, hlboko zakorenenej v ich poraďáckych srdiečkach, ktoré nie a nie sa objaviť ani pri 101 kliknutí.:---
Takže mám novú bilanciu 6 mínusiek, možno ich práve tento príspevok prekoná. Počkám ešte niekoľko dní na sumár a mínusky udelím aj ja, s rovnakou empatiou a nadšením. Zoznam už mám a verím, že sa zväčša trafím správne a oprávnene, presne v duchu našej ctenej ETIKETY.

Odkiaľ máš zoznam ty koza nafúkaná, kto ti dal mínusky ?????????????
dariusko
20.06.14,12:50
Inak ešte tu http://www.cas.sk/clanok/284700/na-stravu-maju-denne-0-75-presovcanka-ivana-sa-sama-stara-o-4-male-deti-piate-je-na-internate.html ma zarazilo toto:
"Mali sme rozostavaný dom. Predal ho. Splatil svoje dlhy a moje mi nechal. "
To snáď chcela naznačiť, že predal spoločný majetok a jej nedal jej podiel? Čo robila? Prečo nepodala na neho žalobu (a ako vo finančnej tiesni by to mohla žiadať bez poplatkov!) - následne to od neho vymáhať? A nech mi netvrdí, že keď vie, kde sa zdržiava, že by exekútor niečo nepodnikol.... A čo takto zanedbanie povinnej výživy? A čo takto inštitút náhradného výživného? A čo takto i žaloba prte zanedbanie povinnej výživy a následne i medzinárodný zatykač?
Kua - desiatky možností.....lenže ona - pohodlná - čaká, že to "niekto za ňu vyrieši".....
Je to smutné - ale môže si za to aj sama!



Zas nám to Pod lampou musel zovšeobecniť maďar



Stádo čaká zbytočne, že to niekto zaň vyrieši



Ani najlepší prezident NEMOŽE nahradiť ľud =

(može síce naznačiť správny "smer")

nemože urobiť to, čo si ľud musí urobiť sám :

- zvoliť dobrých politikov

- vyžadovať od nich aby robili dobré zákony

- vyžadovať / tvoriť a rozširovať kultúru spoločnosti.
korela
20.06.14,13:37
Kurníík, zas ma zobudil kocúr s tým svojim kamarátom kohútom: kohút kikiríka a ciciak ho napodobňuje....... Tak som tu, pijem kávu a bavím sa na tých dvoch. Škoda že nemám kameru, syn má ale zasa nevstane ako kohút a kocúr o 5.00 hod. lebo on tvrdí že to je v podstate o 4.00 hod. a to by fyzicky ani psychicky nezvládol. A tak ich nemá kto natočiť, lebo foto by nebolo to pravé: nepočuť ich hlasy. Nuž takéto divadlo o 4.00 hod. zvládam iba ja - majiteľka slepého kocúra.
Ešteže niekto nechová v blízkosti prasa. Keby začal od rána chrochtať, tak zbohom.
misoft
20.06.14,15:07
Odkiaľ máš zoznam ty koza nafúkaná, kto ti dal mínusky ?????????????
Nerieš! A medzi nami - trochu slušnosti..... K zoznamu sa nedostane..... ten pozná jedine správca stránky.....
A čo napísala - je jej názor - tak jej ho nechaj - máme ešte demokraciu.
Excise Duty
20.06.14,16:04
Kurníík, zas ma zobudil kocúr s tým svojim kamarátom kohútom: kohút kikiríka a ciciak ho napodobňuje....... Tak som tu, pijem kávu a bavím sa na tých dvoch. Škoda že nemám kameru, syn má ale zasa nevstane ako kohút a kocúr o 5.00 hod. lebo on tvrdí že to je v podstate o 4.00 hod. a to by fyzicky ani psychicky nezvládol. A tak ich nemá kto natočiť, lebo foto by nebolo to pravé: nepočuť ich hlasy. Nuž takéto divadlo o 4.00 hod. zvládam iba ja - majiteľka slepého kocúra.
Ešteže niekto nechová v blízkosti prasa. Keby začal od rána chrochtať, tak zbohom.
Prasiat alebo jednoducho svíň je plná republika a donekonečna musíme počúvať ich chrochtanie...
misoft
20.06.14,16:08
Slobodné blaváčky .... šrac pre vás .... ;) :D :D :D :D

http://ostatne.bazar.sk/9079028-hladam-zenu-vazny-vztah
Je mäkký, má ho mäkkého - všade píše mäkké i......:D:D:D
Peggynka
20.06.14,16:11
Slobodné blaváčky .... šrac pre vás .... ;) :D :D :D :D

http://ostatne.bazar.sk/9079028-hladam-zenu-vazny-vztah
Je mäkký, má ho mäkkého - všade píše mäkké i......:D:D:D
Javí sa ako "vhodný" budúci otec detí.Ešteže nechce aj bohatú,no teda...
misoft
20.06.14,16:15
Emka Roman
20.06.14,17:34
Slobodné blaváčky .... šrac pre vás .... ;) :D :D :D :D

http://ostatne.bazar.sk/9079028-hladam-zenu-vazny-vztah

nejaké má uši nesymetrické
Peggynka
20.06.14,17:34
Ach jaj,dnes som nejaká...,no nič...
Užite si romantický víkend (keď máte s kým):
http://www.youtube.com/watch?v=1fBtdMsKn7U
lujza.j
20.06.14,17:58
"potešilo" bola som v DM-ke....že kúpim si tam po dlhom čase špirálu....5,50.....prídem domov...vyložím nákup z dmky.....po čase, že kde v rici mám tu špirálu.....a presne v rici...zabudla som ju v obchode....asi viete ako to dopadlo...ano presne tak:(nenašla sa....asi si ju niekto zobral.....jasné moja chyba....
avalik
20.06.14,19:57
otras, to už nevedia čo od dobroty? zive zaby na tanieri?

video len pre silne zaludky, ja som to nedokazala dopozerat do konca
http://freefromharm.org/videos/farm-animal-investigations/help-stop-the-practice-of-live-sushi
dariusko
21.06.14,03:44
"potešilo" bola som v DM-ke....že kúpim si tam po dlhom čase špirálu....5,50.....prídem domov...vyložím nákup z dmky.....po čase, že kde v rici mám tu špirálu.....a presne v rici...zabudla som ju v obchode....asi viete ako to dopadlo...ano presne tak:(nenašla sa....asi si ju niekto zobral.....jasné moja chyba....

Vydýššš

keby si si ju hneď pri poklanni
pichla tam
doniesla domov
vytiahla
umyla

Mohla si sa fintiť a nie fňukať :D
kopretinka
21.06.14,03:56
pozor na túto knihu,je tam zlý preklad jedného receptu,hrozí popálenie,poleptanie hydroxidom sodným!!! nie je to hoax,rozšírte to medzi svojich známych.vydavateľstvo sa k tomu stavia laxne,nezáujem,asi čakajú,kým ich niekto zažaluje.......

http://moderna.alchymistka.eu/2014/06/ako-som-bomby-do-kupela-s-hydroxidom.html#more
http://www.ceskatelevize.cz/ct24/domaci/277573-vonna-koupel-v-ziravine-chyba-v-prekladu-muze-mit-fatalni-dopad/
lujza.j
21.06.14,05:14
lujza.j
21.06.14,05:16
"potešilo" bola som v DM-ke....že kúpim si tam po dlhom čase špirálu....5,50.....prídem domov...vyložím nákup z dmky.....po čase, že kde v rici mám tu špirálu.....a presne v rici...zabudla som ju v obchode....asi viete ako to dopadlo...ano presne tak:(nenašla sa....asi si ju niekto zobral.....jasné moja chyba....

Vydýššš

keby si si ju hneď pri poklanni
pichla tam
doniesla domov
vytiahla
umyla

Mohla si sa fintiť a nie fňukať :D
no vydýšš...ja takto nenakupujem, ale ty asi áno ty beťár:---:D
korela
21.06.14,05:26
http://www.topky.sk/cl/13/1405137/Zlocinec--ktory-poblaznil-tisice-zien--Sexi-Jeremy--30--je-hviezdou-internetu
:D
to je had, na mňa to zapôsobilo horšie ako ten predchádzajúci link, jeho hnusné oči budem mať pred sebou celý deň, to som nepotrebovala, a to som po takom exkluzívnom sne, juj.
.
v dm zvyknú tovar hned nakladat do vrecka, nebudeš mať špirálu zakotúľanú v aute, ak si nebola peši?
korela
21.06.14,05:35
Kurníík, zas ma zobudil kocúr s tým svojim kamarátom kohútom: kohút kikiríka a ciciak ho napodobňuje....... Tak som tu, pijem kávu a bavím sa na tých dvoch. Škoda že nemám kameru, syn má ale zasa nevstane ako kohút a kocúr o 5.00 hod. lebo on tvrdí že to je v podstate o 4.00 hod. a to by fyzicky ani psychicky nezvládol. A tak ich nemá kto natočiť, lebo foto by nebolo to pravé: nepočuť ich hlasy. Nuž takéto divadlo o 4.00 hod. zvládam iba ja - majiteľka slepého kocúra.
Ešteže niekto nechová v blízkosti prasa. Keby začal od rána chrochtať, tak zbohom.
Prasiat alebo jednoducho svíň je plná republika a donekonečna musíme počúvať ich chrochtanie...
No veď práve. Každý človek má v tvári vpísané svoje zviera, aspoň podľa G. Bruna, mne to dosť vychádza.
Najviac sa mi páči to slovo "plná", ešte dodaj, kde a v akej koncentrácii.
kopretinka
21.06.14,05:37
http://www.topky.sk/cl/13/1405137/Zlocinec--ktory-poblaznil-tisice-zien--Sexi-Jeremy--30--je-hviezdou-internetu
:D
:D :D v base to bude mať ťažké......ale je pekný,to je fakt.(ja sa na to pozerám ako fotograf,kdyby něco :rolleyes: :D )
kopretinka
21.06.14,05:46
Blaváci,šup šup sem
lujza.j
21.06.14,05:48
http://www.topky.sk/cl/13/1405137/Zlocinec--ktory-poblaznil-tisice-zien--Sexi-Jeremy--30--je-hviezdou-internetu
:D
to je had, na mňa to zapôsobilo horšie ako ten predchádzajúci link, jeho hnusné oči budem mať pred sebou celý deň, to som nepotrebovala, a to som po takom exkluzívnom sne, juj.
.
v dm zvyknú tovar hned nakladat do vrecka, nebudeš mať špirálu zakotúľanú v aute, ak si nebola peši?
nakladala som si sama.... auto ma napadlo...nebola som kuknúť.....tašku tú ich som mala vpredu na zemi....myslím, že mi nepreklopila...ved uvidím...čo už....ja že ušetrím že nekúpim z parfumsu...ale hlavne že som pašteky a oleje do mydla:Dal eak nie je v aute...tak mi treba...nemala som ju ani v pláne kupovať....inak kúpila som si deo v rozprašovači pod pažu tú ich natur alvende....majú dva druhy je bez aluminiumchloride.....limetka šalvia, a druhú som dala decku...do tej šalviovej si ešte prsknem z tej šalviovej silice od Hanusa.....inak som mala stále pochybnosti, že či to tu on vyrába a vyrába...
lujza.j
21.06.14,05:51
Blaváci,šup šup sem
hlavne nech tam nejde moje decko.....už tak raz bolo pri prvom psovi....jeden labroš doma a ona na rukách malú argentínsku dogu:eek:...mama nie je krásna.....skoro ma zránik chytil.....
lujza.j
21.06.14,05:52
http://www.topky.sk/cl/13/1405137/Zlocinec--ktory-poblaznil-tisice-zien--Sexi-Jeremy--30--je-hviezdou-internetu
:D
:D :D v base to bude mať ťažké......ale je pekný,to je fakt.(ja sa na to pozerám ako fotograf,kdyby něco :rolleyes: :D )
ešte budú o ňom písať ako sa mu babenky zložili na kauciu....
evuš
21.06.14,06:33
No, mne sa nepáči, vypadá ako PAKO.... Chlap má byť z mäsa a kostí :D
kopretinka
21.06.14,06:37
No, mne sa nepáči, vypadá ako PAKO.... Chlap má byť z mäsa a kostí :D
na modela to stačí :D šak on je z mäsa.....
korela
21.06.14,06:49
No, mne sa nepáči, vypadá ako PAKO.... Chlap má byť z mäsa a kostí :D
na modela to stačí :D šak on je z mäsa.....
ale čo zo seba vyžaruje, chlap bez charizmy, média už stihli urobiť z ľudských bytostí magorov
korela
21.06.14,06:56
http://www.topky.sk/cl/13/1405137/Zlocinec--ktory-poblaznil-tisice-zien--Sexi-Jeremy--30--je-hviezdou-internetu
:D
to je had, na mňa to zapôsobilo horšie ako ten predchádzajúci link, jeho hnusné oči budem mať pred sebou celý deň, to som nepotrebovala, a to som po takom exkluzívnom sne, juj.
.
v dm zvyknú tovar hned nakladat do vrecka, nebudeš mať špirálu zakotúľanú v aute, ak si nebola peši?
nakladala som si sama.... auto ma napadlo...nebola som kuknúť.....tašku tú ich som mala vpredu na zemi....myslím, že mi nepreklopila...ved uvidím...čo už....ja že ušetrím že nekúpim z parfumsu...ale hlavne že som pašteky a oleje do mydla:Dal eak nie je v aute...tak mi treba...nemala som ju ani v pláne kupovať....inak kúpila som si deo v rozprašovači pod pažu tú ich natur alvende....majú dva druhy je bez aluminiumchloride.....limetka šalvia, a druhú som dala decku...do tej šalviovej si ešte prsknem z tej šalviovej silice od Hanusa.....inak som mala stále pochybnosti, že či to tu on vyrába a vyrába...
Dcéra ma nedávno s ním prekvapila, tiež si ho kupujem. :-)
Moja mama vždy hovorievala, že peniaze boli a vždy budú, mávni nad tou špirálou rukou a uži si v zdraví deň. Nebol to veľký obnos.
buchač
21.06.14,07:07
No, mne sa nepáči, vypadá ako PAKO.... Chlap má byť z mäsa a kostí :D
na modela to stačí :D šak on je z mäsa.....
ale čo zo seba vyžaruje, chlap bez charizmy, média už stihli urobiť z ľudských bytostí magorov

Pako - nepako ...a či z mäsa , alebo len z kostí .
Tie fanynky hľadia len na určitý " druh mäsa " ...zvyšok neriešim .
Dá sa aj povedať , že takíto modeli sú dosť často aj tí 4 % - ružoví ...
Média robia ľudských bytostí magorov ???
To by som občas aj akceptoval , lebo bez vetra sa ani lístok nepohne , teda inak povedané , tie ľudské bytosti si za to môžu dosť často aj samé ..
Horšia varianta je ale tá , ak média robia z magorov ľudské bytosti ... to je už iná káva - občas aj na grcku .
lujza.j
21.06.14,07:17
http://www.topky.sk/cl/13/1405137/Zlocinec--ktory-poblaznil-tisice-zien--Sexi-Jeremy--30--je-hviezdou-internetu
:D
to je had, na mňa to zapôsobilo horšie ako ten predchádzajúci link, jeho hnusné oči budem mať pred sebou celý deň, to som nepotrebovala, a to som po takom exkluzívnom sne, juj.
.
v dm zvyknú tovar hned nakladat do vrecka, nebudeš mať špirálu zakotúľanú v aute, ak si nebola peši?
nakladala som si sama.... auto ma napadlo...nebola som kuknúť.....tašku tú ich som mala vpredu na zemi....myslím, že mi nepreklopila...ved uvidím...čo už....ja že ušetrím že nekúpim z parfumsu...ale hlavne že som pašteky a oleje do mydla:Dal eak nie je v aute...tak mi treba...nemala som ju ani v pláne kupovať....inak kúpila som si deo v rozprašovači pod pažu tú ich natur alvende....majú dva druhy je bez aluminiumchloride.....limetka šalvia, a druhú som dala decku...do tej šalviovej si ešte prsknem z tej šalviovej silice od Hanusa.....inak som mala stále pochybnosti, že či to tu on vyrába a vyrába...
Dcéra ma nedávno s ním prekvapila, tiež si ho kupujem. :-)
Moja mama vždy hovorievala, že peniaze boli a vždy budú, mávni nad tou špirálou rukou a uži si v zdraví deň. Nebol to veľký obnos.
moje decko už včera: bože mama dobre už zabudni na špirálu:Dkašli nato.....
mňa na to deo upozornila kočka čo predáva v stánku/oleje a iné veci..venuje sa čínskej medic./ na trhu pri fantoci picérke...občas tam behnem pokecať čo som nové zgebrila...tak som jej ukazovala to moje tuhé deo....a ona mi toto odporučila... s tým, že tam pridá ešte kapičky šalviovej silice tá je proti nadmernému poteniu....
korela
21.06.14,07:55
Hej, to je tiež zlý variant. Ale veď sám vieš, aká je dôležitá výchova a vzory. Ja sama som musela pri určitých scénach vo filmoch zatvárať oči, pretože som ich nezvládala, priznám sa, dnes zvládnem už hádam všetko. Až sa sama divím. A o tom bol môj príspevok, doba sa zmenila, je oveľa tvrdšia, bezcitnejšia, o manipulácii hlavne starší vieme všetci, v podstate ju ľudia vo všeobecnosti ani nevnímajú, je už súčasťou života.
Pred chvíľou som bola na Hanusovej stránke, od revolúcie mal najlepšiu povesť na Slovensku ohľadom jeho výrobkov, čo sa sem dovážajú čínske žbrndy, smrdia všetky silice rovnako hnusne.
A našla som toto na jeho webe (ako príklad):
Mrzí nás, že Vás nemôžeme odborne informovať o účinkoch sušených liečivých rastlín
"Informácie, ktoré sme na obaloch doposiaľ uvádzali sme dávali vždy do súladu so súčasným stavom vedeckého poznania.
Súčasne platná legislatíva však neumožňuje na obaloch doplnkov výživy uvádzať informácie v rozsahu, ako sme to robili doposiaľ.
Vzniknutá situácia je dôsledkom legislatívnych zmien, ktoré majú ochrániť spotrebiteľov pred mnohokrát aj klamlivými tvrdeniami na obaloch doplnkov výživy. Zámer rozlíšiť pravdu od nepravdy vznikol už v roku 2006, posudzovateľom je Európsky úrad pre bezpečnosť potravín. A tak sa v etapách rozrastá zoznam schválených zdravotných tvrdení (spracovaná je napríklad oblasť vitamínov a minerálnych látok).
Do dnešných dní sa však nepodarilo prepracovať ani k jednej rastline a tak zoznam zdravotných tvrdení pre „botanické látky“ zostáva neposúdený.
Pravdivo Vás informovať chceme aj naďalej, paradoxne to žiaľ nemôžeme robiť tam, kde by si to spotrebiteľ zaslúžil, priamo na obale liečivej rastliny."

Postupujú hnusne s legislatívou pomaly ale isto, za 50 rokov si ľudia už ani nebudú pamätať liečenie prírodnými prostriedkami, ako sa liečili po stáročia predtým a neničili sa im vnútorné orgány prídavnými látkami v pilulkách.

Ale je zaujímavé, že staré kultúry si svoju tradíciu ponechávajú, a nevytvárajú diktát s nezmyselnými zákonmi.

To isté sa deje v médiách celoplošne. Je to tragédia. A takto sa vytvárajú nielen magori, ale i monštrá. Tisíckrát povedaná lož sa stáva pravdou.
Som názoru, že ľudia si za to nemôžu. Väčšina ľudí robí ako v novodobom otroctve, na deti nie je toľko času ako kedysi. Nakoniec aj deti sú neprimerane zamestnávané a preťažované školou, aj tam došlo v našich osnovách k vedomej manipulácii zo strany štátu. Ešte za socíku. Čo sa odzrkadluje na ich fyzickom aj psychickom zdraví. Polovica národa na AD a iných, to nie je normálne.
ADHD? Ako sme sa my chovali kedysi v škole? Učiteľ bol prirodzená autorita, stačil, dnes sa idú zavádzať SBS v školách, niektoré tie drahšie už majú zabezpečenú svoju ochranu a bezpečnosť dávno.
Môžeme si relatívne za to, čo sme si vybrali. Ale aj keby sme si nevybrali, našiel by sa časom iný spôsob, ako s ľuďmi vybabrať.
Je málo jedincov so svojím "nadhľadom" v pomere k ostatným, ktorí prepadávajú ako cez mreže bez uvedomenia si situácie do stáda, lepšie vyjadrenie by bolo priamo do kanála.
kopretinka
21.06.14,08:03
korela,to s tými bylinkami.....je to podľa príkazov EU,na každej webke toto musí byť,je to preto,aby ľudia aj naďalej sa kŕmili chemickým svinstvom-lieková lobby zapracovala,ide jej o zisky.....
korela
21.06.14,08:09
Veď to mám v texte. Ale nevadí, treba o tom písať stále, aby sa nezabudlo. Kde sa iba dá.
Rovnako aj s teplomermi. Už sa mi podarilo všetky porozbíjať. Čo im bolo? Nič.
kopretinka
21.06.14,08:22
smutné....HOAX a visí to vo vývesnej skrinke miestneho úradu ............
http://www.hoax.cz/hoax/rozbita-usporna-zarivka/
misoft
21.06.14,08:48
smutné....HOAX a visí to vo vývesnej skrinke miestneho úradu ............
http://www.hoax.cz/hoax/rozbita-usporna-zarivka/
Smutné? Ani nie - skôr paniku tvoriace - niekto sa A) zabáva; B) šíri paniku....
A keďže do tej skrinky má prístup niekto z úradu - tam je autor....
Ešte donedávna (a niekde i teraz) vravia - neoberajte a nejedzte ovocie, ktoré rastie na stromoch pri ceste - chytíte rakovinu, otrávite sa olovom...... a pritom už viac ako 10 rokov sa olovnaté benzíny neprodukujú - všetko sú bezolovnaté. Toto pramení buď zo snahy robiť medzi ľudmi paniku, alebo z totálnej neznalosti a blbosti....
kopretinka
21.06.14,08:49
to bude tá blbosť :D
misoft
21.06.14,08:54
to bude tá blbosť :D
...i ja tak dumám...... ale - blbí lidi - taky lidi :D:D:D
BXLmiami
21.06.14,09:13
Hodne majú za ušami novinári.Netuším,či tým sprostostiam čo píšu aj veria,alebo len aby mali prácu
misoft
21.06.14,09:19
Hodne majú za ušami novinári.Netuším,či tým sprostostiam čo píšu aj veria,alebo len aby mali prácu
Novinári? To aj nejakí sú? Ja mám dojem, že sú to len kecálkovia, ktorí píšu, čo ich napadne....a ani sa neobťažujú to overovať...... veď médiá to preberú tak, či tak.....hlavne že sa to číta bez rozmyslu a logiky.....
lujza.j
21.06.14,09:23
No, mne sa nepáči, vypadá ako PAKO.... Chlap má byť z mäsa a kostí :D
moje decko....sa zobudilo:....na hentoho hovorí"otec mojich detí"....že pošle na neho evrinko:D
lujza.j
21.06.14,09:27
Hodne majú za ušami novinári.Netuším,či tým sprostostiam čo píšu aj veria,alebo len aby mali prácu
...skôr šéfredaktor...ale inak určite tu nie je cenzúra a novinári sú úúúplne slobodní v písaní:cool:
erik555
21.06.14,09:30
Hodne majú za ušami novinári.Netuším,či tým sprostostiam čo píšu aj veria,alebo len aby mali prácu
Terajsia novinarcina je iba ako najviac šokovat citatelov. Kolkokrat sokujuci titulok a v clanku chujovina.
kopretinka
21.06.14,09:31
moje decko....sa zobudilo:....na hentoho hovorí"otec mojich detí"....že pošle na neho evrinko:D
muhehehehhehehehe
korela
21.06.14,09:45
Hodne majú za ušami novinári.Netuším,či tým sprostostiam čo píšu aj veria,alebo len aby mali prácu
:-)))))
Po prvé, chcú tiež dostávať za niečo výplatu, aby prežili.
Po druhé, sú platení aj od klikačiek. Čiže čím blbší titulok, tým čítanejší. Ako raz o tom verejne v priamom vysielaní v TV hovoril programový riaditeľ JOJ, čím blbší titul filmu uvedú v programe, tým väčšia sledovanosť. Ja mám JOJ na indexe.
Po tretie, doháňajú ich k tomu majitelia médií, od čítanosti a sledovateľnosti sa odvíja množstvo reklám.
Po štvrté, majú veľmi málo na "zbuchnutie" článku. Pričom to produkujú z väčšej miery VŠ. Nemajú priestor ísť do hĺbky. Doba.

Už sa dnes nehľadá za všetkým žena, ale peniaze, najľahšie cestou paradoxne cez ženy.
Z toho mi vychádzajú najlepšie Topky. Ako sú na tom s reklamami, netuším. Ale Topky sú nesmrteľné.
misoft
21.06.14,09:50
Tak tak - Topky "nesmrteľné" (ale už tiež plné reklamy....!):D:D
Vypol som na nich AdBlock a - hneď sa ich spústa vyrojila.....
lujza.j
21.06.14,09:54
raz som opýtala jedného redaktora jednej tv....že či si myslí, že by sa bez tej info ludia nezaobišli .....odpoved:niečo robiť musím....
BXLmiami
21.06.14,09:54
No ano,roky je to vidieť na Sme,ako na weekend vždy hodia nejakú nasrjedovačku proti lekárom.V poriadku,človek chápe že chcú žiť,ale nech potom neohrnuju nosom nad Topkami alebo Časom,že bulvár,lebo sú taký istý bulvár aj oni.Škoda,že sa nenájde aspon jeden charakterný,za socíka sa furt niekto zaťal a niečo spravil.
korela
21.06.14,10:17
Ak vám ide o spravodajstvo, čítajte agentúrne TASR, SITA. Alebo zahraničné Reuters.
Správa sa nesmie komentovať.
Inak novinárčina aj s jej žánrami klesla prudko po revolúcii. Dnes tam pracujú mladé naivné neskúsené ročníky, čo sa majú za hviezdy. Kedysi redakcie formovali starší skúsení ľudia, dnes výchova nie je žiadna. Nemá kto.
A okrem toho veľa ľudí v redakciách je platených nielen zamestnávateľom, hovorím o denníkoch, nie o bulvári. Asi najviac ten P. v Lidovkách. Ten musel kasírovať strašné prachy za tie jeho splašky. Asi aj berie, iba ho už pre zachovanie svojho zdravia nečítam. Toho mám za najväčšieho novinárskeho štváča bez akejkoľvek novinárskej etiky.
korela
21.06.14,10:19
raz som opýtala jedného redaktora jednej tv....že či si myslí, že by sa bez tej info ludia nezaobišli .....odpoved:niečo robiť musím....

Presne.
Peggynka
21.06.14,10:30
raz som opýtala jedného redaktora jednej tv....že či si myslí, že by sa bez tej info ludia nezaobišli .....odpoved:niečo robiť musím....

Presne.
Doba je náročná na používanie vlastného rozumu...Dnes už človek nesmie veriť tomu,čo číta,počuje a ani tomu,čo vidí.Najväčšie problémy majú s tým starší ľudia,zvyknutí,že voľakedy nemohol písať ktokoľvek-čokoľvek (okrem politiky).
lujza.j
21.06.14,10:31
včera...prehodenie pár slov s jedným z nášho politické spektra...že kedysi ked na neho napísali kydy a nepravdy tak zvykol ísť za stvoriteľom článku si to v klude vydiskutovať....na konci debaty už bolo zrejmé...že stvoriteľ by to aj inak poňal....ale šefredaktor to chcel tak....
korela
21.06.14,11:26
Bohuš Trávniček, šéfredaktor Pravdy pred 89, dohnaný k samovražde utopením na Železnej studienke - prečo, novinárska obec si ho vážila, už vtedy a tiež, práve vtedy.
Čo sa vlastne v spoločnosti zmenilo?
http://bohemia.htmlplanet.com/06/travnicek.html
Mila123
21.06.14,11:30
Kiska je všade, v BA, v BB, v KE,, všade by diskutoval s občanmi,ale iba z rečí sa človek nenaje......... obávam sa, že otvorím chladničku aj tam bude.....
lujza.j
21.06.14,11:56
potešilo, že moj chlap už má isto istú dovču .....potvrdil to kuchár čo bude za neho variť jupíííí....možme ísť jedným autom....ako normálni...nie ako minulý rok....traja + pes...dvomi autami a každý z nej krajiny v EU....a v inom čase.
lujza.j
21.06.14,12:10
misoft
21.06.14,12:53
Kiska je všade, v BA, v BB, v KE,, všade by diskutoval s občanmi,ale iba z rečí sa človek nenaje......... obávam sa, že otvorím chladničku aj tam bude.....

Omyl - už tam je

http://img1.wikia.nocookie.net/__cb20090506031935/alf/images/a/ab/Alf.gif
bettylou
21.06.14,14:51
a ty tu čo robíš? veď si nám vynadala,bľabotala si tu o hovnách a odporúčala sa.

rozmyslela som si, :D, píšem ďalej cica


A už to bude normálne, alebo zas iba somariny ??????????????

sa ozval ten pravý :D

Moje SLOVO (na rozdiel od tvojho :D ) platí

Ja keď som povedal, že neodídem (resp odídem, kedy ja budem chcieť), tak som neodišiel :D

Ty si tárala, že odídeš a do týždňa si obrátila o 178 stupňov :D :D :D

nemáám tisííc nikov ako ty ch.ju
evuš
21.06.14,15:07
Luji, teším sa s Tebou...
evuš
21.06.14,15:09
Bettylou, Dariusko a podobní, prepáčte, ale keď sa chcete "odbavovať" choďte na Luník a pod.... Nechápem.....
misoft
21.06.14,15:47
Nech si pošlú telefónne čísla..... :D:D:D
misoft
21.06.14,15:53
to bude tá blbosť :D
...i ja tak dumám...... ale - blbí lidi - taky lidi :D:D:D

A pred voľbami sa zídu :D :D
He! Často "hrabľami" ťahajú k sebe, no častejšie planými sľubmi a ponukami......a potom pfffff ..... všetko vyfučí..... a lidi jenom čumí do blba.....
bettylou
22.06.14,03:51
https://www.youtube.com/watch?feature=player_detailpage&v=U7E1NweOMHQ

... za mňa ... niečo od Suveho a Sama Tomečka .. nech sa darí ... Vám ...

naivné ale krásne, ďakujeme
bettylou
22.06.14,03:56
[QUOTE="Stanislav 1975"]A ešte videjko z nedelnej akcie...

https://www.youtube.com/watch?v=zpgWBcpkBfY#t=132[/QUOTEMali hodiť brušný tanec,upútali by viac ľudí,habibovia.Prestup na moslimskú vieru ked sa ti tak páčia,tá sedí zakomplexovaným chlapom.Pardon.

preáč, ale kresťanstvo bolo oveľa prísnejšie k ženám ako moslim..., ja furt hovorím , že sto abo tyšíc bohov a ne jeden ukriižovaný. Habibi chalilli je miláčik
bettylou
22.06.14,03:58
Myslím,že viem o Sýrii a Libanone minimálne toľko ako ty.Je to sekulárny štát,ale skus spraviť niečo,čo sa prieči šatkáčom.Tamojší kresťania vedia hodne porozprávať.A ak chceš vedieť niečo o rasizme,tak sa s nimi aj porozprávaj.
prepáč mám kamarátov z Libanonu a sú normálni ludia
bettylou
22.06.14,04:00
Dalsi opily sedlak....http://m.topky.sk/cl/10/1404507/Pretekarska-legenda-Jozef-Studenic-skoncila-v-base--Opity-za-volantom--kolko-nafukal-
dííki Broňa, hlavne že sa nikomu nič nestalo :)
bettylou
22.06.14,04:07
S odstupom niekoľkých dní som sa zastavila v téme, aby som si overila, ako dopadol môj príspevok o nepolitickom, nezávislom a slušnom pánovi prezidentovi Kiskovi. Skončil tak, ako som predpokladala. Motyka nevystrelila a neočakávam to ani od pána prezidenta, hoci som to v príspevku spomenula. A nepomýlila ma ani téma, ktorá mi vošla do cesty, keď som dnes klikla na Poradu. Ktosi sa v nej sťažuje, že nemôže dávať srdiečka a preto žiada zjednanie nápravy. Nuž, bez srdiečok na Porade to fakt nie je ono. :)
Srdiečka sa teda nekonali, zato očakávané sa splnilo. Za pomerne krátky čas môj príspevok schytal 6 mínusiek, a bol "V mene Pána" vystrelený do poraďáckych nebies, aby jeho kacírsky obsah nenakazil slušných členov Porady. Nato, že bol tak rýchlo ukrytý, našlo sa dosť skalných, ktorí nelenili a vyprevadili ho na nebeskú cestu svojimi brisknými komentmi, každý podľa schopností, každému podľa práce. Vlastne - nie podľa práce, ale podľa empatie, hlboko zakorenenej v ich poraďáckych srdiečkach, ktoré nie a nie sa objaviť ani pri 101 kliknutí.:---
Takže mám novú bilanciu 6 mínusiek, možno ich práve tento príspevok prekoná. Počkám ešte niekoľko dní na sumár a mínusky udelím aj ja, s rovnakou empatiou a nadšením. Zoznam už mám a verím, že sa zväčša trafím správne a oprávnene, presne v duchu našej ctenej ETIKETY.

Odkiaľ máš zoznam ty koza nafúkaná, kto ti dal mínusky ?????????????

ja , ty slávny kaamil, lem ňestup na šipkovu ruženku
bettylou
22.06.14,04:26
pavol54
22.06.14,04:54
"viete že: Spojené štáty ešte nikdy neprehrali vojnu v ktorej používali somáre" citát z dnešnej informácie na líške. Výklad textu nech si každý spraví sám. Len teraz neviem či tam majú dosť somárov, viac ich asi bude medzi tými čo armádou hýbu.
BXLmiami
22.06.14,05:08
Myslím,že viem o Sýrii a Libanone minimálne toľko ako ty.Je to sekulárny štát,ale skus spraviť niečo,čo sa prieči šatkáčom.Tamojší kresťania vedia hodne porozprávať.A ak chceš vedieť niečo o rasizme,tak sa s nimi aj porozprávaj.
prepáč mám kamarátov z Libanonu a sú normálni ludia
Určite,prečo by neboli?A sú to suniti,šíiti,drúzi,greckokatolíci,maronitskí kresťania,asýrčania,arméni atd?Začali ste niekedy túto tému?Ono od toho sa to celé odvíja.Ako v tej pesničke-ľudia vôbec nie sú zlí,len ľudstvo je príšerné.:-)
alaya1
22.06.14,05:13
Myslím,že viem o Sýrii a Libanone minimálne toľko ako ty.Je to sekulárny štát,ale skus spraviť niečo,čo sa prieči šatkáčom.Tamojší kresťania vedia hodne porozprávať.A ak chceš vedieť niečo o rasizme,tak sa s nimi aj porozprávaj.
prepáč mám kamarátov z Libanonu a sú normálni ludia
Určite,prečo by neboli?A sú to suniti,šíiti,drúzi,greckokatolíci,maronitskí kresťania,asýrčania,arméni atd?Začali ste niekedy túto tému?Ono od toho sa to celé odvíja.Ako v tej pesničke-ľudia vôbec nie sú zlí,len ľudstvo je príšerné.:-)



Suhlasim.
https://fbcdn-sphotos-h-a.akamaihd.net/hphotos-ak-xpa1/t1.0-9/10440928_685322934883067_5001314886310937261_n.jpg
bettylou
22.06.14,06:31
Máš pravdu - zavádzajú - ona zabudla dopísať zákonom stanovené prídavky na deti - 5*23,52€= 117.6€, a keď sa to spočíta 650+117,6=767,6€

hehe, ja mám napríklad stanovené min. 30 perc zo životného minima, lebo starý austrálčan aj tak nič nepošle, ale o tú sumu mi znížia živ. min. dávku v hm.núdzi.
bettylou
22.06.14,06:34
Ja si farbim sama:( a uz by aj trebalo zase...svine sediny uz zase robia kukíky:D
lui sediny patria k zivotu, prečo ho stále potierať?
korela
22.06.14,07:49
Skúste uhádnuť, k čomu prihodili túto ilustračnú fotku.

http://www.slovacivosvete.sk/data/files742.jpg
Mila123
22.06.14,08:07
Skúste uhádnuť, k čomu prihodili túto ilustračnú fotku.

http://www.slovacivosvete.sk/data/files742.jpg
predsa k BA
evuš
22.06.14,08:52
Ja nevychádzam z údivu...od jednej milej poraďáčky som dostala pomenovanie, že som chuderka a z BA :D:D:D
lujza.j
22.06.14,08:55
Ja nevychádzam z údivu...od jednej milej poraďáčky som dostala pomenovanie, že som chuderka a z BA :D:D:D
nebolo to na mňa:D:D:D....možem tipovať?!
evuš
22.06.14,08:58
Luji, mõžeš :D. Vraj si prečítala moje posledné príspevky :eek: à už vie aká som :D
kukučka
22.06.14,08:59
Evi a nevieš, že sa nemáš dotýkať drôtov, ani na zem spadnutých? A to si ešte počkaj na Milanka, v každej téme iné meno. :---
evuš
22.06.14,09:05
:D:D:D
Žabinka
22.06.14,09:09
Ja nevychádzam z údivu...od jednej milej poraďáčky som dostala pomenovanie, že som chuderka a z BA :D:D:D
:D:D čo už na to povedať??..:D:D
korela
22.06.14,09:39
Skúste uhádnuť, k čomu prihodili túto ilustračnú fotku.

http://www.slovacivosvete.sk/data/files742.jpg


predsa k BA

Si žartovala?
http://www.slovacivosvete.sk/2069/praha-slovenska.php
alaya1
22.06.14,10:14
Ja nevychádzam z údivu...od jednej milej poraďáčky som dostala pomenovanie, že som chuderka a z BA :D:D:D

Asi to mas, ako odmenu to BA, my nie BA sme asi ineho rangu, kto vie, ktorym smerom . :)
dariusko
22.06.14,16:13
Evi a nevieš, že sa nemáš dotýkať drôtov, ani na zem spadnutých? A to si ešte počkaj na Milanka, v každej téme iné meno. :---

Netrep



Monumentálne mám asi iba 3



Poškaj pozriem denníček



Skoro som uhádol = 4 :D :D
dariusko
22.06.14,16:15
a ty tu čo robíš? veď si nám vynadala,bľabotala si tu o hovnách a odporúčala sa.

rozmyslela som si, :D, píšem ďalej cica


A už to bude normálne, alebo zas iba somariny ??????????????

sa ozval ten pravý :D

Moje SLOVO (na rozdiel od tvojho :D ) platí

Ja keď som povedal, že neodídem (resp odídem, kedy ja budem chcieť), tak som neodišiel :D

Ty si tárala, že odídeš a do týždňa si obrátila o 178 stupňov :D :D :D

nemáám tisííc nikov ako ty ch.ju



Dzífče, to si hovor tatovi
dariusko
22.06.14,16:16
Nech si pošlú telefónne čísla..... :D:D:D

0903724414 :D :D

ja nemám čo skrývať
dariusko
22.06.14,16:19
Evi a nevieš, že sa nemáš dotýkať drôtov, ani na zem spadnutých? A to si ešte počkaj na Milanka, v každej téme iné meno. :---


ako elektrikár potvrdzujem

PS
A radšej ani opilcov v jarku spadnutých
korela
22.06.14,21:04
Ako je toto pravda, tak s nimi končím a buď keramické, alebo keby boli, tak vytiahnem smaltované po babke, aspoň dolkáreň. Asi ju máme doma každý a nielen po jednom kuse.
" Vtákom najviac škodia prekvapivo výpary z teflonového riadu - tie človek, ani zvieratá nezachytia, vtáky však môžu pomerne rýchlo zabiť." A nás pomalšie.:-)
http://byt-a-dom.hyperbyvanie.sk/inspiracia-pre-byvanie/1520-na-co-si-dat-pozor-ked-mate-domace-zviera/
dariusko
23.06.14,05:11
Ako je toto pravda, tak s nimi končím a buď keramické, alebo keby boli, tak vytiahnem smaltované po babke, aspoň dolkáreň. Asi ju máme doma každý a nielen po jednom kuse.
" Vtákom najviac škodia prekvapivo výpary z teflonového riadu - tie človek, ani zvieratá nezachytia, vtáky však môžu pomerne rýchlo zabiť." A nás pomalšie.:-)
http://byt-a-dom.hyperbyvanie.sk/inspiracia-pre-byvanie/1520-na-co-si-dat-pozor-ked-mate-domace-zviera/

Debilina " Vtákom najviac škodia prekvapivo výpary z teflonového riadu - tie človek, ani zvieratá nezachytia, vtáky však môžu pomerne rýchlo zabiť "

Pochybujem, že sa z teflonu nejako veľa vyparuje pri normálnom používaní = svoj vzhľad si udrží pár mesiacov až rokov

Možno trošku, keď opekáš "zdravo" = bez oleja - zvrchu panvica nie je chladená a teflon sa začína prepaľovať
dariusko
23.06.14,05:28
Ako je toto pravda, tak s nimi končím a buď keramické, alebo keby boli, tak vytiahnem smaltované po babke, aspoň dolkáreň. Asi ju máme doma každý a nielen po jednom kuse.
" Vtákom najviac škodia prekvapivo výpary z teflonového riadu - tie človek, ani zvieratá nezachytia, vtáky však môžu pomerne rýchlo zabiť." A nás pomalšie.:-)
http://byt-a-dom.hyperbyvanie.sk/inspiracia-pre-byvanie/1520-na-co-si-dat-pozor-ked-mate-domace-zviera/

Tá istá stránka, len iný obor :
1, nadpis článku = na oblbnutie
Ušetrite až 30 tisíc za kúrenie!

(( 12.9.2011 | Usby, s.r.o. | ))
2, skutočné náklady na kúrenie

Ak budeme počítať iba vykurovanie (bez ohrevu teplej vody), dostaneme ročnú spotrebu 40 GJ v prípade bytu 3 +1 a hodnotu 60 GJ u rodinného domu

40 GJ na 3+1 (90 m2) dáva tak 123 kWh/m2/rok, čo je zle postavený BD so starými drevenými oknami



Cena tepla z CZT / plyn býva do 0,09 €/kWh = spolu max 997 €


Ak mysleli 30000 v Sk, tak je to 996 €



KUA aj s takými odborníkmi



ak z 997 € na UK ušetrím 996, tak vlastne za 1 € vykúrim celý byt !!!!!!!



Alebo jeden z nás tomu fakt NEROZUMIE :D :D
dariusko
23.06.14,05:29
Nech si pošlú telefónne čísla..... :D:D:D

0903724414 :D :D

ja nemám čo skrývať



Nikto sa nepridá ??????????????? =



celé stádo je predposraté :D :D
buchač
23.06.14,05:56
Ako je toto pravda, tak s nimi končím a buď keramické, alebo keby boli, tak vytiahnem smaltované po babke, aspoň dolkáreň. Asi ju máme doma každý a nielen po jednom kuse.
" Vtákom najviac škodia prekvapivo výpary z teflonového riadu - tie človek, ani zvieratá nezachytia, vtáky však môžu pomerne rýchlo zabiť." A nás pomalšie.:-)
http://byt-a-dom.hyperbyvanie.sk/inspiracia-pre-byvanie/1520-na-co-si-dat-pozor-ked-mate-domace-zviera/

Debilina " Vtákom najviac škodia prekvapivo výpary z teflonového riadu - tie človek, ani zvieratá nezachytia, vtáky však môžu pomerne rýchlo zabiť "

Pochybujem, že sa z teflonu nejako veľa vyparuje pri normálnom používaní = svoj vzhľad si udrží pár mesiacov až rokov

Možno trošku, keď opekáš "zdravo" = bez oleja - zvrchu panvica nie je chladená a teflon sa začína prepaľovať

...a ja Ti poviem ???
Jediný vták , čo sa nachádza v mojej kuchyni pri opekaní , som ja ...;)
kopretinka
23.06.14,06:23
Jediný vták , čo sa nachádza v mojej kuchyni pri opekaní , som ja ...;)
a škodí mu to? :D
buchač
23.06.14,07:10
Jediný vták , čo sa nachádza v mojej kuchyni pri opekaní , som ja ...;)
a škodí mu to? :D
Mne nie a vtáčika sa môžeš opýtať sama ... ;) :D :D :D
Tweety
23.06.14,07:11
Tak vtáka či vtáčika? Lebo si písal raz tak, raz tak. Len aby sme si to ujasnili.:---
buchač
23.06.14,07:14
Tak vtáka či vtáčika? Lebo si písal raz tak, raz tak. Len aby sme si to ujasnili.:---
Nemudruj zbytočne ... ;)

Ale hej , šak jasné ...raz tak , raz tak ... na polohe nezáleží ... :D :D :D
pavol54
23.06.14,07:40
Ako je toto pravda, tak s nimi končím a buď keramické, alebo keby boli, tak vytiahnem smaltované po babke, aspoň dolkáreň. Asi ju máme doma každý a nielen po jednom kuse.
" Vtákom najviac škodia prekvapivo výpary z teflonového riadu - tie človek, ani zvieratá nezachytia, vtáky však môžu pomerne rýchlo zabiť." A nás pomalšie.:-)
http://byt-a-dom.hyperbyvanie.sk/inspiracia-pre-byvanie/1520-na-co-si-dat-pozor-ked-mate-domace-zviera/
A keby si ešte vedela aká jedovatá je mrkva, obsahuje jed(v takej koncentrácii by sa musela zjesť tona, a pod.)
kopretinka
23.06.14,08:56
korela
23.06.14,09:32
Ale aspoň mi to vysvetlilo jednu vec, on zásadne nechodil sám na prízemie, a keď sme ho so synom zo srandy premiestnili z dcérinej izby do jeho oproti keď nebola doma, tak okamžite odkráčal po svojich späť k sebe. Takže sme nemuseli nikdy robiť žiadne opatrenia, taký bol spoľahlivý. Až keď poodchádzali z domu a dcéra si nechcela znepriateliť susedov, ktorí ju poznali i tak od narodenia, tak si rozšíril svoje teritórium i na prízemie. Tam sa mu aj podarilo odísť za slobodou. Ale vďaka náhode sme mali možnosť spoznať správanie a cit k vtákom. Môžem povedať, že je vták členom rodiny ako každé iné zviera. Neviem si predsatviť veľké papagáje, iba horšie by to mohlo možno s ich bombami. S týmto nebol problém.
Ale to hlavné, som sa zarozprávala, že mi chýba o.i. ako detektor, keď mi niečo prihára. To sa ozval ďaleko skôr, ako som ja niečo zacítila. Spustil signál ako divý. Zrejme najmä kvôli sebe. :-) Dym by ho možno nepredýchal. Takže aj na tom teflóne z ich hľadiska niečo môže byť.
lujza.j
23.06.14,09:43
Maloktory policisticky hovorca je normalny....:Dcest vynimkam...normalne z hlavy nevedia vysukat info ku kauze a ine na robote nemaju....
misoft
23.06.14,09:53
Maloktory policisticky hovorca je normalny....:Dcest vynimkam...normalne z hlavy nevedia vysukat info ku kauze a ine na robote nemaju....
A čo tie hovorkyne v mundúroch? Ako bábiky s textom vypáleným na CMOS v ich hlave? Jedna lepšia ako druhá.....
Tweety
23.06.14,09:55
Jedna sa mi obzvlášť ráta, nejaká Karina to je, tá verklikuje jedna radosť, to ani nestíhaš vnímať. Čítačka ide na doraz.
kopretinka
23.06.14,10:29
Skajka :D
lujza.j
23.06.14,10:43
Skajka...cervene lodičky:D...jak moja byvala kolegyna....strasne policajne stredko...v mega kinosale..funkcie rozne...."Marika to co tie cervene lodicky to mas k comu? K vyložkam...":D...este vacsi rebel ustrojenosti ako ja:D
korela
23.06.14,10:44
Ako je toto pravda, tak s nimi končím a buď keramické, alebo keby boli, tak vytiahnem smaltované po babke, aspoň dolkáreň. Asi ju máme doma každý a nielen po jednom kuse.
" Vtákom najviac škodia prekvapivo výpary z teflonového riadu - tie človek, ani zvieratá nezachytia, vtáky však môžu pomerne rýchlo zabiť." A nás pomalšie.:-)
http://byt-a-dom.hyperbyvanie.sk/inspiracia-pre-byvanie/1520-na-co-si-dat-pozor-ked-mate-domace-zviera/
A keby si ešte vedela aká jedovatá je mrkva, obsahuje jed(v takej koncentrácii by sa musela zjesť tona, a pod.)
Ja som raz veľmi dávno čítala, že sa sústreďuje buď do stredu mrkvy alebo"obalu". O šupke neviem. Nevieš ako je to?
Kupovaná nemá tú chuť čo mrkva zo záhrady už dávno. To sa tak veľmi prehnojuje? Kvôli čomu?
lujza.j
23.06.14,10:45
Kedysi Marta Bujnakova....ta to az tak prezivala,ze mi bolo z toho smiesno...
Tweety
23.06.14,10:45
No veď musela by autentičná, či?
misoft
24.06.14,14:28
Proti gustu žiadny dišputát - ale toto je fakt "sila":
http://www.tvnoviny.sk/soubiz/1761783_tomuto-sa-hovori-modny-preslap-kim-tak-toto-nie
-slávna, ale sprostá.......
kopretinka
24.06.14,14:31
Proti gustu žiadny dišputát - ale toto je fakt "sila":
http://www.tvnoviny.sk/soubiz/1761783_tomuto-sa-hovori-modny-preslap-kim-tak-toto-nie
-slávna, ale sprostá.......
ježiši,že vôbec čítaš také veci :D:D:D:D:D
Tweety
24.06.14,14:32
aha, aký znalec, ale tá má ale kufrisko,
misoft
24.06.14,14:34
misoft
24.06.14,14:36
Proti gustu žiadny dišputát - ale toto je fakt "sila":
http://www.tvnoviny.sk/soubiz/1761783_tomuto-sa-hovori-modny-preslap-kim-tak-toto-nie
-slávna, ale sprostá.......
ježiši,že vôbec čítaš také veci :D:D:D:D:D
Nečítam, videl som očkom.... tak som hodil...... pretože to je otrasné.....(okrem toho - Kardasianka = nič svetaborné......)
kopretinka
24.06.14,14:40
Proti gustu žiadny dišputát - ale toto je fakt "sila":
http://www.tvnoviny.sk/soubiz/1761783_tomuto-sa-hovori-modny-preslap-kim-tak-toto-nie
-slávna, ale sprostá.......
ježiši,že vôbec čítaš také veci :D:D:D:D:D
Nečítam, videl som očkom.... tak som hodil...... pretože to je otrasné.....(okrem toho - Kardasianka = nič svetaborné......)
kto to vôbec je? :rolleyes:
misoft
24.06.14,14:41
misoft
24.06.14,14:42
kto to vôbec je? :rolleyes:

...akási celebrita celá v riti.....:D
Tweety
24.06.14,14:43
Proti gustu žiadny dišputát - ale toto je fakt "sila":
http://www.tvnoviny.sk/soubiz/1761783_tomuto-sa-hovori-modny-preslap-kim-tak-toto-nie
-slávna, ale sprostá.......
ježiši,že vôbec čítaš také veci :D:D:D:D:D
Nečítam, videl som očkom.... tak som hodil...... pretože to je otrasné.....(okrem toho - Kardasianka = nič svetaborné......)
kto to vôbec je? :rolleyes:
http://wau.joj.sk/kardashianky-a-ich-rodina/kardashianky-a-ich-rodina-o-relacii.html
kopretinka
24.06.14,14:43
misoft
24.06.14,14:46
lujza.j
24.06.14,14:57
http://www.tvnoviny.sk/domace/1761676_v-obci-kunesov-muzovi-pri-vybuchu-odtrhlo-ruku-aj-nohu
Čo na to povedať? Jedno slovo: PAKO!
psychopat ....mať takéhoto suseda...tak dík...si "majstruje" v kôlničke....
misoft
24.06.14,14:58
http://www.tvnoviny.sk/domace/1761676_v-obci-kunesov-muzovi-pri-vybuchu-odtrhlo-ruku-aj-nohu
Čo na to povedať? Jedno slovo: PAKO!
psychopat ....mať takéhoto suseda...tak dík...si "majstruje" v kôlničke....
....a odrazu sa naplnia slová "...já si lítam, já se vznáším nadzvukovou rychlostí......"......
lujza.j
24.06.14,15:01
misoft
24.06.14,15:02
No už nemajú nápady... tak trieskajú 3,14čoviny.....
lujza.j
24.06.14,15:20
isto oľutovali , že hned boli hustí ako sa vzdajú poslaneckého mandátu.....
pavol54
24.06.14,16:55
kopretinka
24.06.14,17:08
misoft
24.06.14,18:44
Hele! Pohľad na matičku Zem z ISS on-line:
http://www.ustream.tv/channel/iss-hdev-payload
P.S. Až uvidíte, že nič nevidíte - chyba nie je v prijímači - jednoducho na ISS majú noc.....
kopretinka
24.06.14,19:16
len oblaky alebo sneh.......
willma
24.06.14,19:21
aha, aký znalec, ale tá má ale kufrisko, To je riť, z tej by sa sr a lo :D
korela
24.06.14,21:57
Proti gustu žiadny dišputát - ale toto je fakt "sila":
http://www.tvnoviny.sk/soubiz/1761783_tomuto-sa-hovori-modny-preslap-kim-tak-toto-nie
-slávna, ale sprostá.......
To nevieš, že aj veľká r.., vie očariť?
Juhoameričanky si dávajú silikóny do zadných partií, severnejšie do pŕs.
korela
24.06.14,22:02
aha, aký znalec, ale tá má ale kufrisko, To je riť, z tej by sa sr a lo :D
Hlavne, že z hlavy jej nevychádzajú kydy.
pmajap
25.06.14,02:44
Čo sa mi stalo, nuž zabudla som vulxy-mu zablahoželať k 50 tke. Vulxy všetko najlepšie aj keď s oneskorením

http://s20.rimg.info/a2672a837fc6dc2f42ca6507e2b720fa.gif (http://smayliki.ru/smilie-1271251143.html)
misoft
25.06.14,04:58
Proti gustu žiadny dišputát - ale toto je fakt "sila":
http://www.tvnoviny.sk/soubiz/1761783_tomuto-sa-hovori-modny-preslap-kim-tak-toto-nie
-slávna, ale sprostá.......
To nevieš, že aj veľká r.., vie očariť?
Juhoameričanky si dávajú silikóny do zadných partií, severnejšie do pŕs.
A niekedy i cement alebo rovno betón.....:D
buchač
25.06.14,05:36
Proti gustu žiadny dišputát - ale toto je fakt "sila":
http://www.tvnoviny.sk/soubiz/1761783_tomuto-sa-hovori-modny-preslap-kim-tak-toto-nie
-slávna, ale sprostá.......
To nevieš, že aj veľká r.., vie očariť?
Juhoameričanky si dávajú silikóny do zadných partií, severnejšie do pŕs.

Poniektoré slovenky do pier a okolitých partií ...
Kvalitný silikón sa premiestni trochu vyššie a potom to aj tak vyzerá ...

Ani slávne , ani pekné ...ale sprosté teda festovno...
lujza.j
25.06.14,08:02
http://m.topky.sk/cl/10/1406133/Opity-cyklista--47--nafukal-vyse-tri-promile
Ak mal vodičak tak dufam,ze odobraty.....
Peggynka
25.06.14,08:49
http://m.topky.sk/cl/10/1406133/Opity-cyklista--47--nafukal-vyse-tri-promile
Ak mal vodičak tak dufam,ze odobraty.....
Zle dúfaš,len maxi pokuta do výšky 800-1300 €.Ale je to nespravodlivé,keď takýto "zodpovedný" môže jazdiť na aute.
lujza.j
25.06.14,08:52
http://m.topky.sk/cl/10/1406133/Opity-cyklista--47--nafukal-vyse-tri-promile
Ak mal vodičak tak dufam,ze odobraty.....
Zle dúfaš,len maxi pokuta do výšky 800-1300 €.Ale je to nespravodlivé,keď takýto "zodpovedný" môže jazdiť na aute.
To nema logiku....ine krajiny mame ako vzor...toto nevedia okopirovat
erik555
25.06.14,09:30
Peggynka
25.06.14,09:32
Ako argument sa používa "logika",že keďže na bicykel nepotrebuješ vodičák,tak ti ho nemôžu vziať.A na plodenie detí asi vodičák potrebuješ,keď ti ho môžu vziať,lebo neplatíš alimenty (tsss...).
lujza.j
25.06.14,10:46
http://m.topky.sk/cl/10/1406213/Kalinak--Slovensko-pozastavilo-platnost-pasu-srbskeho-narkobarona
Bude zadrzany ked bude chcet prekrocit hranice s sk pasom.....:Da kto mu do neho urobi kuk...niekto na balkane....som zvedava ci motyka vystreli...
Na slovensku su vsetci jugoviči slovaci....hned ako sa to len trosku dalo....poziadali o obcianstvo...podmienky na splnenie boli jednoduche...nehovorim o aziatoch co ceknut po sk nevedel a slovacisko....
pavol54
25.06.14,10:53
http://m.topky.sk/cl/10/1406133/Opity-cyklista--47--nafukal-vyse-tri-promile
Ak mal vodičak tak dufam,ze odobraty.....
Zle dúfaš,len maxi pokuta do výšky 800-1300 €.Ale je to nespravodlivé,keď takýto "zodpovedný" môže jazdiť na aute.
Myslím že v správnom konaní sa zistí či má alebo nebude mať vodičák, za jazdu apod vplyvom alkoholu sa nepovažuje konkrétne vozidlo ale účastník či nie?
alaya1
25.06.14,16:59
dobre vediet, ze ...


http://www.lidovky.cz/proc-pes-kousne-dite-lide-prehlizeji-varovne-signaly-p0i-/veda.aspx?c=A111114_211644_ln_veda_sk&fb_action_ids=10203498684061105&fb_action_types=og.recommends


Proč pes kousne dítě? Lidé přehlížejí varovné signály


http://i.lidovky.cz/11/013/lnc460/APE38b42a_shutterstock_28553435.jpg
misoft
25.06.14,17:13
Dnes bol deň objatia - v meste som však nevidel nikoho (ba videl - mnoho čiernych......)
lujza.j
25.06.14,17:27
bratov ešte vtedy malý syn...pri prvom psovi...vždy som za neho trpela...vždy mu robil zle....vždy som dávala pozor....je to len o tom kolko pes "zvládne".ked si chce niekto pohladkať teraz nie...môžte si.tento druhý ked v tv vrieska decko tak vidím, že sa mu to moc nepáči nevie o čo ide....
ked pes pohryzie väčšinou to má príčinu zo strany uhryznutého....ale ten to málokedy prizná, že nejaký podnet dal....
misoft
25.06.14,17:36
Kamarát z mladosti - mal statného vlčiaka. Bol to dosť ostrý pes - neznášal opilcov (keď zacítil chlast, bol v strehu a vrčal) - figuranta jednoducho strhol k zemi. Chodieval ho cvičiť ku Kolmanovej záhrade (koňare bi maľi znac). Chodievali tam i decká zo škôlok a škôl - sučky-učky sa báli, ale vlčiak si od deciek nechal robiť, čo sa im zapáčilo - vozili sa na ňom, váľali sa po ňom, ťahali za uši, chvost, otvárali papuľu - ale ani JEDINÉMU decku neublížil - nikdy! Tak bol vycvičený!
pavol54
25.06.14,17:38
Dnes bol deň objatia - v meste som však nevidel nikoho (ba videl - mnoho čiernych......)
tak si sa mal snažiť, keď som sa pohyboval v tej východnej lokalite tak ma na zábavách podriadení vybozkávali keď si som mnou mali česť vypiť "perta kamarát" vždy som bol v strehu aby mi ju mľaskli na líco :eek: s tým čiernym nad tvojim príspevkom by som sa objímať nechcel
misoft
25.06.14,17:40
Hehehe - Pali - nem glogloglo :D - a ja sa snažím - každý deň - v obchode - predávačky (najmä tie mladšie ;) ) vystískam......
lujza.j
25.06.14,17:41
deti sú niekedy nevyspytateľné.....do oka si zase asi kolko nechá pichať...
misoft
25.06.14,17:42
Lui - aj do oka mu prsty strkali - jeho reakcia - otočil hlavu....
BXLmiami
26.06.14,04:38
Potešilo,že od dnes je LOZ pod osobnou ochranou premiéra :-)))))
Stanislav 1975
26.06.14,06:40
Potešilo ma, že sa podarilo dotiahnúť a dohodnúť posledné detaily poznávacieho, náučného výletu a presne o mesiac je odchod , smer- Srbsko, Beograd , Kosovo, Kosovská Mitrovica, Priština + Albánsko , Durres..., super teším sa

Neviem, ale asi tú mikinu Kosovo je Srbija- nechám pre istotu doma...
BXLmiami
26.06.14,06:44
No ano,to by bolo vhodné :-))).
Stanislav 1975
26.06.14,06:47
No ano,to by bolo vhodné :-))).

:)
erik555
26.06.14,07:03
Dnes bol deň objatia - v meste som však nevidel nikoho (ba videl - mnoho čiernych......)
A objal si ich?
Peggynka
26.06.14,07:12
Toto je fakt hrozivé:
http://www.noviny.sk/c/krimi/za-dva-tyzdne-chytili-1-151-opitych-vodicov
Asi by bolo načase konfiškovať autá...Iné riešenie nevidím.
Žabinka
26.06.14,07:12
Dnes bol deň objatia - v meste som však nevidel nikoho (ba videl - mnoho čiernych......)
moja mrkvička berie takéto zvláštnosti veľmi zodpovedne.. včera poobede chodili skupinka po námestí, a objímali okoloidúcich ľudí.. ale farbu objímajúcich mi neprezradila..
lujza.j
26.06.14,07:25
Toto je fakt hrozivé:
http://www.noviny.sk/c/krimi/za-dva-tyzdne-chytili-1-151-opitych-vodicov
Asi by bolo načase konfiškovať autá...Iné riešenie nevidím.
Tu nic nezabera....ludia v pohode...aby ich porantalo....v De maju bodovy system,vybuchas si body a cau na preskusanie...za priestusky...chlast neviem.....Len tam sa inak jazdi,jasne ze hovado sa najde vsade.....ale tam motorkar stoji pekne v kolone....tu jazdim teraz silne v pravo /na obchvate napr./ aby tie hovada mali kade...ze aby som ho nesundala......
taiko
26.06.14,07:37
Toto je fakt hrozivé:
http://www.noviny.sk/c/krimi/za-dva-tyzdne-chytili-1-151-opitych-vodicov
Asi by bolo načase konfiškovať autá...Iné riešenie nevidím.
Tu nic nezabera....ludia v pohode...aby ich porantalo....v De maju bodovy system,vybuchas si body a cau na preskusanie...za priestusky...chlast neviem.....Len tam sa inak jazdi,jasne ze hovado sa najde vsade.....ale tam motorkar stoji pekne v kolone....tu jazdim teraz silne v pravo /na obchvate napr./ aby tie hovada mali kade...ze aby som ho nesundala......
v NL motorkari bezne chodia medzi druhym a tretim pruhom, alebo medzi prvym a druhym, ak su dva. Vsetci ich pekne pustia a nik s tym nema problem.
lujza.j
26.06.14,07:42
Ved prave preto tak aj ja....len vies,ja idem v pravom v pravo....miesta maa....z laveho chce ist auto do praveho...neuvidi ho a mne ho flakne pod kolesa...a ze potom relaxuj za volantom..
..rano zase potreboval jeden vidiet ci mam cerveny lak na nechte prostrednika:D
Uz nech su prazdniny...mesto bude snad volnejsie....aspon dva mesáce