Zavrieť

Porady

Internet v Trnave

Budeme sa rozhodovat, ktoreho internetoveho poskytovatela si vybrat v Trnave, preto by nas zaujimali nazory trnavcanov na ich internetove pripojenie, osobne skusenosti s konkretnymi poskytovatelmi, ich sluzbami, cenami atd. Vopred vdaka.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    kvalitar je offline (nepripojený) kvalitar

    kvalitar
    No ja mam este staru kampan a mam balik Fiber 30, ale akurat riesim a idem prejst na UPC Fiber Power 50. Za tu cenu (15,9€) aj pri tej viazanosti 2 roky si myslim ze sa to oplati. Pri 30Mb/s baliku co mam teraz som v pohode stiahol film za 3-4 min... Zalezi na co chcete vyuzivat net. Ak na bezne surfovanie a sem tam daco stiahnut tak Vam aj staci 25Mb/s za 9,9€...

    kvalitar je offline (nepripojený) kvalitar

    kvalitar
    www.upc.sk ja osobne velmi spokojny uz 4 rok (bez vypadku) rychlost skvela, avsak zalezi od zvoleneho balika...

    Beulka je offline (nepripojený) Beulka

    Beulka
    Mám od nich internet aj TV, som s nimi spokojná, dobre sa s nimi komunikuje. Prajem šťastný výber.

    newmi je offline (nepripojený) newmi

    newmi
    ani jedno ani druhe nie je bez chyb, Mam skusenosti aj s UPC aj so Swan. Na swan pozor, kvalita ich TV je najme v poslednej dobe otrasna. Niektore programy sa stvorcekuju, seka zvuk. Najhorsie to je ak nieco prehravam s archivu, niektore relacie su potom nepozeratelne. Uz som to aj reklamoval.....CO sa tyka UPC, tak tam je TV v pohode a je tam aj bonus, analogova TV do vsetkych TV prijmacov v domacnosti zadarmo. Co sa tyka internetu... Swan vypadky alebo poruchy tak 1-2 mesacne.....UPC tak poruchy su menej caste ale zas ked sa nejaky vyskytne tak trva dlhsie kym ju odstrania.....Ked to nejak zosumarizujem, tak na zaklade mojich skusenosti je na tom UPC kvalitativne lepsie, hlavne co sa TV tyka.

    netromik je offline (nepripojený) netromik

    netromik
    My sme mali Orange, teraz mame Swan a sme spokojni.. Cenovo su pre TV+internet na tom o dost lepsie ako Orange. Obidva su cez optiku. TV obcas stvorcekuje to je fakt, ale nerobi to casto a je tam hromada programov. Akcie a test kanaly aj Nova a podobne... to sme na Orange very nechyrovali. Takze ja by som bral SWAN aj nabuduce
    kvalitar Pozri príspevok
    www.upc.sk ja osobne velmi spokojny uz 4 rok (bez vypadku) rychlost skvela, avsak zalezi od zvoleneho balika...

    Ktory balik mate, ak to nie je tajne? Vdaka za info.
    kvalitar Pozri príspevok
    No ja mam este staru kampan a mam balik Fiber 30, ale akurat riesim a idem prejst na UPC Fiber Power 50. Za tu cenu (15,9€) aj pri tej viazanosti 2 roky si myslim ze sa to oplati. Pri 30Mb/s baliku co mam teraz som v pohode stiahol film za 3-4 min... Zalezi na co chcete vyuzivat net. Ak na bezne surfovanie a sem tam daco stiahnut tak Vam aj staci 25Mb/s za 9,9€...

    Dakujeme za radu. Ide nam viac menej o to, aby nevypadaval a aby bola roumna cena, stahujeme minimalne, tak asi by stacil aj ten najlacnejsi.
    Beulka Pozri príspevok
    Mám od nich internet aj TV, som s nimi spokojná, dobre sa s nimi komunikuje. Prajem šťastný výber.
    Dakujeme Beulka, aj my budeme potrebovat aj TV, tak sa blizsie pozrieme na ich ponuku.
    newmi Pozri príspevok
    ani jedno ani druhe nie je bez chyb, Mam skusenosti aj s UPC aj so Swan. Na swan pozor, kvalita ich TV je najme v poslednej dobe otrasna. Niektore programy sa stvorcekuju, seka zvuk. Najhorsie to je ak nieco prehravam s archivu, niektore relacie su potom nepozeratelne. Uz som to aj reklamoval.....CO sa tyka UPC, tak tam je TV v pohode a je tam aj bonus, analogova TV do vsetkych TV prijmacov v domacnosti zadarmo. Co sa tyka internetu... Swan vypadky alebo poruchy tak 1-2 mesacne.....UPC tak poruchy su menej caste ale zas ked sa nejaky vyskytne tak trva dlhsie kym ju odstrania.....Ked to nejak zosumarizujem, tak na zaklade mojich skusenosti je na tom UPC kvalitativne lepsie, hlavne co sa TV tyka.

    Super zhodnotenie. Velmi pomohlo, vdaka.
    netromik Pozri príspevok
    My sme mali Orange, teraz mame Swan a sme spokojni.. Cenovo su pre TV+internet na tom o dost lepsie ako Orange. Obidva su cez optiku. TV obcas stvorcekuje to je fakt, ale nerobi to casto a je tam hromada programov. Akcie a test kanaly aj Nova a podobne... to sme na Orange very nechyrovali. Takze ja by som bral SWAN aj nabuduce
    Na ten Orange sme boli zvedavi, dost nam zalezi na cene. Dakujeme za pomoc.

    newmi je offline (nepripojený) newmi

    newmi
    Novu, Prima, Prima cool a dalsie ceske kanaly ma aj UPC v digitalnej ponuke. Jo a prave dnes pribudla Prima cool aj do ponuky SWAN (samozrejme ako test kanal).
    newmi Pozri príspevok
    Novu, Prima, Prima cool a dalsie ceske kanaly ma aj UPC v digitalnej ponuke. Jo a prave dnes pribudla Prima cool aj do ponuky SWAN (samozrejme ako test kanal).
    Vdaka za uzotocne info.

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.