Zavrieť

Porady

rady k otvoreniu a vedeniu obchodu s masom a rozlicnym tovarom

dobry,
nasiel by sa niekto kto by mi vedel poradit k prevadzke predajni masa a rozliceho tovaru. Zaujimaju ma veci ako napriklad skladovanie masa ,kde najst nejakych lacnych dodavatelov do trebisovskeho okresu ,ako by som mohol aspon priblizne vediet vypocitat mesacny obrat a zisk , asi kolko by som musel mat financnu rezervu dopredu ,ak niekto vie a rad poradi ,ma skusenosti viac by sme o tom mohli popisat v private ,som uz v kontakte nejaky cas s poradenskym centrom pre podnikanie no chcem dopredu vediet co najviac aby vedel s cim vsetkym mozem pocitat ,co vsetko to obnasa a este ani sam neviem o com vsetkom neviem co by som vediet mal

Vopred vsetkym vdaka
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    jslancik je offline (nepripojený) jslancik

    bez servítky jslancik
    dám ti fakt dobrú radu (možno to teraz nevieš doceniť) - ak si tieto veci nevieš zohnať sám, tak kašli na celé podnikanie. Lebo očividne nemáš o tom ani šajnu a si lenivý aj hľadať na internete, či tu na porade. Ak som ťa podcenil, tak si za to môžeš sám. Aby som ťa iba nekritizoval - je super, že aspoň vieš, o čom nič nevieš (skladovanie, dodávatelia, mesačný obrat, rezerva...). S pomocou googlu a trochou hľadania napr aj na porade to môžeš ľahko napraviť.

    Vedomosti nemáš, schopnosti detto, MOŽNO máš peniaze a MOŽNO máš dobrý nápad. Druhá rada: spoj sa s niekým, kto v tom vie chodiť. Ty dodáš peniaze a nápad, a on to bude realizovať. Samozrejme aspoň za 50% zisku.

    A mimochodom, prečo zakladáš novú tému? pretože ti nikto včera neodpovedal? Prezradím ti tajomstvo - už sa tu nik nechce rozčuľovať nad pohodlnými ľudmi s ružovými okuliarmi.
    kopretinka som to nechcela takto natvrdo a počítala som s tým,že ho nebude baviť prekúsať sa tými zákonmi .......

    rady k otvoreniu a vedeniu obchodu s masom a rozlicnym tovarom

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.