Zavrieť

Porady

DR SR to vzdalo-ponúka náhradný súhrnný výkaz

IvoM IvoM

IvoM je offline (nepripojený) IvoM

Na stránke www.drsr.sk , ktorá teraz pracuje v núdzovom režime je možné už podať súhrnný výkaz len stianutím SV vo formáte doc, jeho vyplnením a jednoduchým odoslaním na ich mailovú adresu, a zrazu netreba ani žiaden elektronický podpis, nuž čo konečne zistili že nestači len prijať zákon /tá zlá EÚ ich k tomu dotlačila/, ale treba mať na to aj zodpovedajúci HW a SW.
Usporiadat
Lacco Lacco

Lacco je offline (nepripojený) Lacco

Konečne sa zobudili Už to bolo dosť trápne s tým zlyhávaním systému
0 0
Braňo Braňo

Braňo je offline (nepripojený) Braňo

Zobudili? Ešte nevstali zo zlého sna!
0 0
Johanka Johanka

Johanka je offline (nepripojený) Johanka

Pokiaľ má druhá strana súhrnného výkazu pár položiek , tak si ponadávam , povypĺňam ,ponadávam, pošlem , ponadávam a tak stále dokola, pokiaľ neurobím SV všetkým klientom .... Dvaja klienti mi zakázali posielať údaje o ich firme na kadejaké neoverené adresy . Vraj ma na to nesplnomocnili - však majú pravdu.
Ale volala mi kamarátka, že vo firme, kde je zamestnaná má SV 42 strán ... Tá má robiť čo ???
0 0
Johanka Johanka

Johanka je offline (nepripojený) Johanka

A to bude táto úžasná náhradná stránka každý deň iná, s inými pokynmi a priloženými súbormi ? Však oni z nás robia korunovaných volov .
Vo verzii , podľa ktorej som postupovala včera večer , nasledovné nebolo:


Dovoľujeme si upozorniť daňové subjekty, že náhradný spôsob podávania je prednostne určený pre: daňové subjekty, ktoré majú zaručený elektronický podpis
alebo „dohodu o spôsobe doručovania písomností doručovaných elektronickými prostriedkami, ktoré nebudú podpísané zaručeným elektronickým podpisom“
alebo subjekty, ktoré sa zatiaľ neregistrovali

Ak ste podali súhrnný výkaz touto formou, naši pracovníci si Vás dovolia osloviť a verifikovať údaje.
Ak ste podali daňové priznanie a nemáte zaručený elektronický podpis alebo dohodu, dovoľujeme si Vás upozorniť, že v zmysle paragrafu 20 ods. 4 zákona č. 511/1992/Zb. o správe daní treba doručiť podanie aj v písomnej forme a to do piatich pracovných dní od jeho odoslania, inak sa nepovažuje za doručené.

Takisto tam nebolo v prílohe ani vyhlásenie o podaní písomnosti ...

5 0
sybila3 sybila3

sybila3 je offline (nepripojený) sybila3

mne sa to nedá vyplniť v počítači.
0 0
Johanka Johanka

Johanka je offline (nepripojený) Johanka

naozaj nie sú kompletní ...

Zadala som www.drsr.sk a čuduj sa svet - ide normálna stránka.


Pribudlo :
Daňová správa sa ospravedlňuje všetkým užívateľom za nefunkčnosť portálu dňa 16.4.2010 spôsobenú nasadením novej verzie aplikácie a súčasne ubezpečuje širokú odbornú i laickú verejnosť, že v spolupráci s dodávateľmi intenzívne hľadá riešenia na odstránenie všetkých nedostatkov a zabezpečenie funkčnosti a komfortu daňového portálu.
0 0
sybila3 sybila3

sybila3 je offline (nepripojený) sybila3

aha už aj mne to naskočilo, tak čo teraz vyplniť cez normálnu stránku alebo cez náhradnú, lenže tlačivo neviem vyplniť v počítači.
0 0
lejka lejka

lejka je offline (nepripojený) lejka

Žilinčanka, 3 dospelí synovia, od 13.4.2013 som vdovou, byt, chalupa, záhrada, pes-vlčiak RONY ...viac
Prosím Vás, chvíľu mi išlo drsr, teraz zase nejde.Chcem už konečne poslať ten výkaz, je to moja nočná mora. Kde je tá náhradná stránka a na akú mailovú adresu mám poslať ten SV? Ďakujem.
0 0
sybila3 sybila3

sybila3 je offline (nepripojený) sybila3

aj ja by som rada poslala, ale neviem ako ho vyplniť????? dík
0 0
ekopo ekopo

ekopo je offline (nepripojený) ekopo

JA
Stránka sa len tvári že ide, prihlásiť sa však nejde.
Súhrnné výkazy treba poslať mailom ako prílohu na sv@drsr.sk
Je to najschodnejšia cesta
Sú to tieto výkazy:
5 0
sybila3 sybila3

sybila3 je offline (nepripojený) sybila3

Prosím ťa, ako to mám vyplniť, mne tam naskočí taký krížik a nejde mi to vyplniť. Aha už mi ide. dík
Ak máme ZEP, tak treba radšej podať aj v papierovej forme, pre istotu?
0 0
ekopo ekopo

ekopo je offline (nepripojený) ekopo

JA
opäť ide "náhradná" stránka, pribudlo tlačivo "vyhlásenie o podaní k súhrnnému výkazu", len rozmýšľam načo, keď sa výkazy majú posielať mailom.

jaj a tlačivá sú v editovateľnom PDF , to je pokrok
0 0
cactus cactus

cactus je offline (nepripojený) cactus

nezaškodí čítať návody na rôzne veci.... ...viac
ekopo Pozri príspevok
opäť ide "náhradná" stránka, pribudlo tlačivo "vyhlásenie o podaní k súhrnnému výkazu", len rozmýšľam načo, keď sa výkazy majú posielať mailom.

jaj a tlačivá sú v editovateľnom PDF , to je pokrok
veru...
veru...
0 0
AnnaK AnnaK

AnnaK je offline (nepripojený) AnnaK

Včera vyzerala stránka inak, dnes ráno zase inak a teraz pozerám, že zase niečo pribudlo. Prosím vás, boli ste už niekto oslovený pracovníčkami DÚ, prípadne volali ste už na uverejnené kontaktné osoby? Ja som podala SV včera náhradným spôsobom, mail sa nevrátil ako nedoručený ale ani mi neprišlo žiadne potvrdenie. Včera ani ráno tam žiadne vyhlásenie o podaní SV nebolo.
0 0
Blankake Blankake

Blankake je offline (nepripojený) Blankake

AnnaK Pozri príspevok
Včera vyzerala stránka inak, dnes ráno zase inak a teraz pozerám, že zase niečo pribudlo. Prosím vás, boli ste už niekto oslovený pracovníčkami DÚ, prípadne volali ste už na uverejnené kontaktné osoby? Ja som podala SV včera náhradným spôsobom, mail sa nevrátil ako nedoručený ale ani mi neprišlo žiadne potvrdenie. Včera ani ráno tam žiadne vyhlásenie o podaní SV nebolo.
Ja som volala dnes, že treba okrem toho doniesť (alebo poslať) aj to Vyhlásenie o podaní SV.
3 0
ekopo ekopo

ekopo je offline (nepripojený) ekopo

JA
Blankake Pozri príspevok
Ja som volala dnes, že treba okrem toho doniesť (alebo poslať) aj to Vyhlásenie o podaní SV.
..a to si má daňovník vycucať z prsta, pretože taká informácia na "náhradnom" portáli nie je....
0 0
Blankake Blankake

Blankake je offline (nepripojený) Blankake

ekopo Pozri príspevok
..a to si má daňovník vycucať z prsta, pretože taká informácia na "náhradnom" portáli nie je....
no nie je... ale ten súbor na stiahnutie tam je (aj keď ešte včera nebol)
0 0
ekopo ekopo

ekopo je offline (nepripojený) ekopo

JA
..nič naviac nedostanú, len výkaz

a preistotu ho pošlem 10x mailom :-)
0 0
sybila3 sybila3

sybila3 je offline (nepripojený) sybila3

ja neviem, či už mi z toho šibe, ale prvé údaje sa mi dajú vyplniť a potom ako je názov firmy, tak mi vyskakuje nejaké okno a nedá sa mi to vypísať, poradí niekto ako nato? dík
0 0
domenico.office domenico.office

domenico.office je offline (nepripojený) domenico.office

Konateľ spoločnosti
Sybka, aspoň napíš, o aké tlačivo sa jedná
0 0
Načítať ďalšie