Zavrieť

Porady

DR SR to vzdalo-ponúka náhradný súhrnný výkaz

IvoM IvoM

IvoM je offline (nepripojený) IvoM

Na stránke www.drsr.sk , ktorá teraz pracuje v núdzovom režime je možné už podať súhrnný výkaz len stianutím SV vo formáte doc, jeho vyplnením a jednoduchým odoslaním na ich mailovú adresu, a zrazu netreba ani žiaden elektronický podpis, nuž čo konečne zistili že nestači len prijať zákon /tá zlá EÚ ich k tomu dotlačila/, ale treba mať na to aj zodpovedajúci HW a SW.
Usporiadat
AnnaK AnnaK

AnnaK je offline (nepripojený) AnnaK

Blankake Pozri príspevok
Ja som volala dnes, že treba okrem toho doniesť (alebo poslať) aj to Vyhlásenie o podaní SV.
Dík. Ja tam tiež zajtra skúsim zavolať, či nemajú zase nejaké nové pokyny.
0 0
bodliak bodliak

bodliak je offline (nepripojený) bodliak

Predpokladam, ze v najblizsom case: - bude mailova schranka preplnena a maily nedorucene - dostanu tolko balastu a spamu, ze budu pol roka ladit spamovy filter a potom 2 roky nahanat ludi, ze nepodali... - padne aj to a vratime sa k staremu dobremu opeciatkovanemu papieru
0 1
sybila3 sybila3

sybila3 je offline (nepripojený) sybila3

domenico.office Pozri príspevok
Sybka, aspoň napíš, o aké tlačivo sa jedná
skúšala som vypísať tie,ktoré sú v príspevku 11 a nejako mi to nejde, stále mi tam vyskakuje tabuľka makro a rada by som to už dokončila a poslala im, nech mám pokoj, dphčky mám tiež hotové ale tie tlačím a zanesiem, ešte čakám na nejakú odpoveď ohľadom zápočtu.dík.
0 0
Rozalka Rozalka

Rozalka je offline (nepripojený) Rozalka

Spoluvlastníčka "Prvého nitrianskeho medveďária" ...viac
Bodliak, možno aj k tomu dôjde.
Keď som bola na školení a padol termín 20-ho (v ČR stačí až 25-ho), zborovo sme zasyčali. Prednášajúca povedala: keby sme nezaviedli podávanie elektronickou cestou, museli by ste nosiť SV už 15-ho, aby sme to my stihli zapracovať do celoeurópskeho.
Asi by boli lepšie urobili .........
0 0
sybila3 sybila3

sybila3 je offline (nepripojený) sybila3

šak je na drsr zas iné tlačivo. to už mi vypísať ide, ale prosím Vás, vypísala som ho teraz, čo uložiť a poslať každú stranu zvlášť? Posielam až keď obidve vypíšem a uložím trebárs na plochu, potom cez e-mail pošlem? Aj mi to nejako potvrdia? dík
0 0
sybila3 sybila3

sybila3 je offline (nepripojený) sybila3

treba aj to vyhlásenie? a čo s ním? zaniesť na DU?
0 0
Adula Adula

Adula je offline (nepripojený) Adula

Baby mne to šlo v pohode vyplniť a poslať, ale to vyhlásenie čo tam je, tak to treba poslať na daňový úrad poštou, alebo čo s tým?
0 0
Adula Adula

Adula je offline (nepripojený) Adula

Nejako sme narovnako poslali.
0 0
sybila3 sybila3

sybila3 je offline (nepripojený) sybila3

NO ja som medzitým stiahla prvú stranu, druhú stranu, neviem prečo to nedali spolu. Vypísala uložila na plochu a teraz to mám poslať na tú e-mailovú adresu? čo píšete do textu, je jedno z akej e-mailovej adresy sa to pošle? ešte prosím, čo s tým vyhlásením? dík
0 0
domenico.office domenico.office

domenico.office je offline (nepripojený) domenico.office

Konateľ spoločnosti
Vyhlásenie doručiť do 5 dní na DÚ.
0 0
Blankake Blankake

Blankake je offline (nepripojený) Blankake

sybila3 Pozri príspevok
NO ja som medzitým stiahla prvú stranu, druhú stranu, neviem prečo to nedali spolu. Vypísala uložila na plochu a teraz to mám poslať na tú e-mailovú adresu? čo píšete do textu, je jedno z akej e-mailovej adresy sa to pošle? ešte prosím, čo s tým vyhlásením? dík
Ja som to dala do jedného e-mailu, do predmetu som napísala Súhrnný výkaz - "moje meno" a napísala som len stručne, že v prílohe posielam SV (ja som síce posielala opravný, takže som trošku napísala ešte k tomu pokec). No a keď som tam dnes volala, tak mi pani povedala, že potom mam doručiť na DÚ aj to vytlačené vyhlásenie o podaní SV.

Odpoveď s nejakým potvrdením som nedostala žiadnu (aspoň zatiaľ)
0 0
Blankake Blankake

Blankake je offline (nepripojený) Blankake

Adula Pozri príspevok
Baby mne to šlo v pohode vyplniť a poslať, ale to vyhlásenie čo tam je, tak to treba poslať na daňový úrad poštou, alebo čo s tým?
Áno poštou, alebo osobne.
0 0
sybila3 sybila3

sybila3 je offline (nepripojený) sybila3

vyhlásenie zasielajú všetci? aj, ktorí majú ZEP? Sú tam dve strany v tom vyhlásení, treba obidve? No dphčky, radšej zanesiem. Je to jednoduchšie.
Nechcem si predstaviť aký budú v tom mať chaos, keď do jedného e-mailu prídu SV z celej republiky??????
0 0
Blankake Blankake

Blankake je offline (nepripojený) Blankake

sybila3 Pozri príspevok
vyhlásenie zasielajú všetci? aj, ktorí majú ZEP? Sú tam dve strany v tom vyhlásení, treba obidve? No dphčky, radšej zanesiem. Je to jednoduchšie.
Nechcem si predstaviť aký budú v tom mať chaos, keď do jedného e-mailu prídu SV z celej republiky??????
To vyhlásenie doručujú len tí, ktorí nemajú ZEP, len dohodu s DÚ.
3 0
sybila3 sybila3

sybila3 je offline (nepripojený) sybila3

Takže tí, ktorí majú ZEP, aj keď teraz nie sú podpísané tie dokumenty, tak netreba vyhlásenie, len pošlem tak ako je uvedené na stránke? aj mi to nejako potvrdia, nejako tomu neverím.
0 0
Blankake Blankake

Blankake je offline (nepripojený) Blankake

sybila3 Pozri príspevok
Takže tí, ktorí majú ZEP, aj keď teraz nie sú podpísané tie dokumenty, tak netreba vyhlásenie, len pošlem tak ako je uvedené na stránke? aj mi to nejako potvrdia, nejako tomu neverím.
Teda za "normálnych" podmienok tí, čo majú ZEP, nemuseli posielať tie krycie listy (Vyhlásenie o podaní)... lenže máš pravdu, teraz, keď to vlastne nebude podpísané, tak neviem... skús tam zajtra zavolať.
0 0
sybila3 sybila3

sybila3 je offline (nepripojený) sybila3

idem odoslať tie dve strany, keby sa niekto dozvedel, že či treba to vyhlásenie aj keď je ZEP ale nie sú dokumenty podpísané, tak hoďte sem.
Aj tak stále neviem, ako budem vedieť, že to bolo dobre doručené.
0 0
AnnaK AnnaK

AnnaK je offline (nepripojený) AnnaK

AnnaK Pozri príspevok
Dík. Ja tam tiež zajtra skúsim zavolať, či nemajú zase nejaké nové pokyny.
Vzdávam to, na Žilina I. sa nemôžem dovolať. Mám podozrenie, že dnes tam jednoducho nikto nie je a je tam iba zapnutý odkazovač, že účastník momentálne telefonuje s iným účastníkom, zanechajte odkaz.
0 0
Blankake Blankake

Blankake je offline (nepripojený) Blankake

AnnaK Pozri príspevok
Vzdávam to, na Žilina I. sa nemôžem dovolať. Mám podozrenie, že dnes tam jednoducho nikto nie je a je tam iba zapnutý odkazovač, že účastník momentálne telefonuje s iným účastníkom, zanechajte odkaz.
Tak skús Žilinu II, mňa sa nikto nepýtal, kam patrím.
0 0
AnnaK AnnaK

AnnaK je offline (nepripojený) AnnaK

Blankake Pozri príspevok
Tak skús Žilinu II, mňa sa nikto nepýtal, kam patrím.
Tam to pre zmenu na obidvoch číslach zvoní a nikto to neberie. Končím.
0 0
Načítať ďalšie