Zavrieť

Porady

Kedy vystaviť pokladničný blok v pohostinstve

Dobrý deň,
chcela by som sa opýtať, či je možné vystaviť pokladničný blok pre zákazníka až pri odchode z pohostinstva, keďže chce platiť až na konci. Príklad: zákazník si objedná pivo a povie, že si dá určite ešte dva-tri. Je potrebné vystaviť a vyžiadať peniaze hneď po objednaní? Čo v prípade, ak mi príde kontrola a v kase nebude nápoj nablokovaný.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Mishok je offline (nepripojený) Mishok

    Účtovník, nadšenec, fanúšik slobodného podnikania ...viac Mishok
    Tu sa vás dotýkajú 2 zákony
    1. zákon o ERP
    2. Zákon o DPH

    1. zákon o ERP hovorí že musíte evidovať TRŽBU
    §3 ods 1, - povinnosť evidovať tržbu
    § 2 písm h) definuje tržbu - v podstate ide o platbu (velmi nahrubo povedané)

    2. zákon o DPH
    podľa § 72 ste osobou povinnou vyhotoviť faktúru u vás podľa §74 ods 3 b) čo je vlastne bloček,
    tým však podľa môjho názoru nie je porušená možnosť postupovať podľa § 75 súhrná faktúra kt môže zahrňovať viac samostatných dodaní najviac dodania za jeden mesiac.

    Čiže podľa tohoto môžete postupovať tak že doklad z ERP vystavíte až pri odchode zákazníka keď budete príjmať platbu za všetky dodania kt ste mu poskytli
    5 komentáre - rozbaľ     zbaliť
    marjankaj Bloček zákazníkovi sa vystavuje, keď chce zákazník zaplatiť. Vôbec nemusí odísť. Može tam zostať sedieť a objednať si ešte raz. Čo vymýšľate s tým odchodom? To chcete zákazníka po zaplatení vyniesť?
    Mishok Súhlasím ale sa to nevylucuje s tým čo som napísal.
    Ked mi zákazník zaplatí pred tým ako mu trebárs ,,nalejem " tak:
    1. musím evidovať trzbu
    2. vznikne mi danová povinnost z prijatej platby

    takze zase sú splnené obe podmienky

    inak bežná prax v tych cinskych restikach kde zaplatite a potom zeriete do bezvedomia

    zadávateľka chcela vedieť ci je možné vystaviť jeden blocek az pri odchode
    marjankaj Veď to nebola kritika teba. Vzťahuje sa to aj na ostatných.
    Napríklad si objednám, prinesú mi to a hneď aj zaplatím. Môžem pri jednom pive sedieť aj hodinu a potom odísť.
    Čo tu ešte nikto nebol v reštaurácii?
    Mishok i tak še dá... som myslel ze mna sa pytas ci chcem dakoho vynasat

    problém nie je v tom že by to nebolo bežnou praxou sak vsetci tu vedia ako v restike chodí. Problém nastáva keď ti príde do zariadenia kontrola a doslova skúša čo všetko si vieš obhájiť.
    marjankaj Ak kontrola chce platiť, tak jej najprv dám bloček a potom prevezmem peniaze. A tak by to malo byť s každým zákazníkom. A keď príde 10 zákazníkov a budú chcieť platiť každý zvlášť, tak im dám všetkým najprv bloček a potom prevezmem peniaze.
    Naozaj netuším , prečo sa tu o tom toľko diskutuje.
      zbaliť

    avalik je offline (nepripojený) avalik

    avalik
    Blok - doklad z ERP vydavas pri predaji tovaru alebo sluzby.
    V bufete vydavas okamzite - vezme tovar a plati - ty mas trzbu.
    V pohostinstve ak sedi pri stole a vyuziva tvoje sluzby - jeho objednavku mas otvorenu a az pri odchode ta poziada o vystavenie uctu - vtedy mu vydas doklad a inkasujes trzbu. Alebo mozes inkasovat aj po vybaveni kazdej objednavky a vtedy vzdy davas doklad z ERP. Proste zakaznik pred zaplatenim musi dostat do ruky doklad a az potom plati.

    evina je offline (nepripojený) evina

    evina
    Zákon v paragrafe 3 hovorí jasne


    1)
    Podnikateľ je povinný evidovať tržbu v elektronickej registračnej pokladnici bez zbytočného odkladu po jej prijatí;

    Nikto nikde nikomu nekáže v reštaurácii pýtať zaplatenie a evidovať tržbu po každom pive. To by potom mohli každého inkasovať po polievke, hlavnom jedle, zákuskoch a pod. Služba nie je ukončená, tak nie je čo inkasovať.

    P.s. Normálne som už skoro ani nevedela ako mám odpovedať )

    fortunka je offline (nepripojený) fortunka

    fortunka
    No neviem, podla mna je to od zauzivania v danej prevadzke.. blok sa nenosi s kazdym jedlom/pitim.. staci vyblokovat a zobrat peniaze naraz. PRedpokaldam, ze ti tie piva na konci aj zaplatia naraz... cize nebudes mat prebytok hotovosti v kase.... oni nekontroluju nablokovany napoj... ale ci sedi hotovost s blokovanou trzbou.

    Chobot je offline (nepripojený) Chobot

    Chobot
    Ešte som nevidel reštauráciu, kde by pri každom chode priniesli z registračnej pokladne blok a že "zde zaplatit...". Však bežne sa platí až pri odchode. Neverím, že by s tým mala nejaká kontrola problém, že blok z RP sa dáva až pri odchode klienta (resp. pri záverečnej platbe).

    Ale pre zaujímavosť som niekde čítal, že v Japonsku pri servírovaní ryby Fugu (Trojzubec), ktorá má vysoko jedovatú pečeň, klient platí reštaurácii za toto jedlo vopred, pred konzumáciou. Ale neviem, či je to pravda.

    Naposledy upravil Chobot : 10.12.14 at 12:33
    marjankaj Blok sa predsa má vydávať pri inkasovaní platby v hotovosti. Prípadne platbe kartou.

    Sharapp je offline (nepripojený) Sharapp

    Sharapp
    ja som este blok z krcmy nedostal ale vzdy mi to pisu na ucet a potom zrataju neviem ci sa ucet rada pre kontrolu ale to pochybujem

    Kedy vystaviť pokladničný blok v pohostinstve

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.