Zavrieť

Porady

Mentos

M3G M3G

M3G je offline (nepripojený) M3G

Dnes som si kúpil kolu a na základe tohoto videa som usúdil, že 1 mentos hodený do fľašky neuškodí......no a najhoršie, že som to urobil hneď v aute.
blb

http://video.google.com/videoplay?do...03978&q=mentos
Usporiadat
Zita5 Zita5

Zita5 je offline (nepripojený) Zita5

Nech robíme čokoľvek, má nám záležať na tom, čo robíme, nie na tom, či nás niekto vidí. Cicero ...viac
No paráda a čo na to auto ?:p
0 0
Menej reklamy? Zaregistrujte sa! - Žiadne vyskakovacie reklamy!
M3G M3G

M3G je offline (nepripojený) M3G

Zita5
No paráda a čo na to auto ?:p
Doteraz som ho umýval. Nanešťastie(našťastie) som bol cca 3 km od domu(skúsil som to hneď ako som vyšiel z obchodu). Sa mi to stalo hodil som fľašu von, naštartoval a utekal domov rýchlo umývať. Auto bolo ešte aj vonku od červenej koly(višňová kola , som hlúpy, že som nekúpil obyčajnú sódu).

Až keď som umýval auto, uvedomil som si, že auto vyzeralo ako keby som niekoho zrazil-pri vodičových dverách celé utečené od višňokoly-ako som to vyhadzoval(inak mám biele auto). A ešte som aj letel ako odtrhnutý....
0 0
Zita5 Zita5

Zita5 je offline (nepripojený) Zita5

Nech robíme čokoľvek, má nám záležať na tom, čo robíme, nie na tom, či nás niekto vidí. Cicero ...viac
M3G
A ešte som aj letel ako odtrhnutý....

Ja viem ...odtrhnutý plagát ?:p Ale to nemyslíš vážne , Ty určite sranduješ .:p Ak by to mala byť pravda , ako Ťa také niečo mohlo napadnúť ......ach


P.S......alebo , že by to bolo ako ...odtrhnutý z reťaze ?:p
0 0
Melnick Melnick

Melnick je offline (nepripojený) Melnick

človek čo opustil Poradu.
[quote=M3G]Doteraz som ho umýval. Nanešťastie(našťastie) som bol cca 3 km od domu(skúsil som to hneď ako som vyšiel z obchodu). Sa mi to stalo hodil som fľašu von, naštartoval a utekal domov rýchlo umývať. Auto bolo ešte aj vonku od červenej koly(višňová kola , som hlúpy, že som nekúpil obyčajnú sódu).

Až keď som umýval auto, uvedomil som si, že auto vyzeralo ako keby som niekoho zrazil-pri vodičových dverách celé utečené od višňokoly-ako som to vyhadzoval(inak mám biele auto). A ešte som aj letel ako odtrhnutý....[/quote]


Ale veď to ťa charakterizuje,ináč sa mi to v Tvojom profile veľmi páči,ale že si až taký odtrhnutý som netušila.
Keď vietor zdvihne zo zeme nejaký papier,vieš že mi vždy prídeš na um?
0 0
M3G M3G

M3G je offline (nepripojený) M3G

Zita5
Ja viem ...odtrhnutý plagát ?:p Ale to nemyslíš vážne , Ty určite sranduješ .:p Ak by to mala byť pravda , ako Ťa také niečo mohlo napadnúť ......ach


P.S......alebo , že by to bolo ako ...odtrhnutý z reťaze ?:p
Nesrandujem Už som sa dva týždne poriadne nevyspal-asi to bol skrat.
Naschvál som bol kúpiť mentos a kolu a aby to nevyzeralo podozrivo, kúpil som aj čipsy. Chcel som to skúsiť doma na dvore, ale ako som sedel v aute, už som nemohol vydržať. Povedal som si, že jeden keď tam hodím, nemôže to byť také strašné. Som "predpokladal", že to stihnem odpiť, ale ako som to tam hodil, nastal taký výbuch, že som nestihol nič, ani sa poriadne nadýchnuť. Posledný moment, čo si pamätám bol, ako som sa rozhliadal po aute a pozeral na tú spúšť. Vyzeralo to ako sen, počas cesty domov som rozmýšľal, ako som takú blbosť mohol urobiť....

Inak sranda to mohla byť-pre okoloidúcich
0 0
Melnick Melnick

Melnick je offline (nepripojený) Melnick

človek čo opustil Poradu.
Inak sranda to mohla byť-pre okoloidúcich [/quote]

A nielen pre nich.
0 0
M3G M3G

M3G je offline (nepripojený) M3G

Melnick

Keď vietor zdvihne zo zeme nejaký papier,vieš že mi vždy prídeš na um?
To je super . Také asociácie som nečakal...
0 0
Zita5 Zita5

Zita5 je offline (nepripojený) Zita5

Nech robíme čokoľvek, má nám záležať na tom, čo robíme, nie na tom, či nás niekto vidí. Cicero ...viac
Ty ak žartuješ , tak Ťa vypískam:p ....ja to zajtra na záhrade vyskúšam ..........na záhrade , nie v aute/kto by ho umýval/ ..... O.K?

Kúpim Mentos + Colu a idem na to zajtra .................:p som zvedavá na ten gejzír .....
0 0
Melnick Melnick

Melnick je offline (nepripojený) Melnick

človek čo opustil Poradu.
Zita5
Ty ak žartuješ , tak Ťa vypískam:p ....ja to zajtra na záhrade vyskúšam ..........na záhrade , nie v aute/kto by ho umýval/ ..... O.K?

Kúpim Mentos + Colu a idem na to zajtra .................:p som zvedavá na ten gejzír .....
No ja to urobím rodine pri grilovačke ,už sa teším na reakcie
0 0
M3G M3G

M3G je offline (nepripojený) M3G

Zita5
Ty ak žartuješ , tak Ťa vypískam:p ....ja to zajtra na záhrade vyskúšam ..........na záhrade , nie v aute/kto by ho umýval/ ..... O.K?

Kúpim Mentos + Colu a idem na to zajtra .................:p
skús, potom napíš ako bolo:p

že vraj stačí hocičo bublinkové - aj sóda. Čím viac bubliniek, tým lepšie. Nie, že kúpiš nejakú mítickú bez bubliniek a potom ma vypískaš.

mentos asi hocijaký - ja som kúpil black currant
0 0
maturantka maturantka

maturantka je offline (nepripojený) maturantka

nie som dokonalá
Prosím, mohli by ste mi popísať, o čo v tomto pokuse ide? Nejde mi to stiahnuť, mám veľmi pomalý internet. Ďakujem.
0 0
Zita5 Zita5

Zita5 je offline (nepripojený) Zita5

Nech robíme čokoľvek, má nám záležať na tom, čo robíme, nie na tom, či nás niekto vidí. Cicero ...viac
Majka a čo ak nás prepustia z domácich služieb a dostaneme rodinný trest.....ha ?
0 0
M3G M3G

M3G je offline (nepripojený) M3G

maturantka
Prosím, mohli by ste mi popísať, o čo v tomto pokuse ide? Nejde mi to stiahnuť, mám veľmi pomalý internet. Ďakujem.
Teraz som našiel aj nejaký "vedecký pokus"

http://www.redyak.com/rants/Mentos/Mentos1.htm
0 0
Zita5 Zita5

Zita5 je offline (nepripojený) Zita5

Nech robíme čokoľvek, má nám záležať na tom, čo robíme, nie na tom, či nás niekto vidí. Cicero ...viac
M3G
skús, potom napíš ako bolo:p

že vraj stačí hocičo bublinkové - aj sóda. Čím viac bubliniek, tým lepšie. Nie, že kúpiš nejakú mítickú bez bubliniek a potom ma vypískaš.

mentos asi hocijaký - ja som kúpil black currant
Nie , zajtra sa môžeš tešiť na hlásenie z akcie "MENTOS":p
0 0
Melnick Melnick

Melnick je offline (nepripojený) Melnick

človek čo opustil Poradu.
Zita5
Majka a čo ak nás prepustia z domácich služieb a dostaneme rodinný trest.....ha ?
Juj,keby to len chceli urobiť,aspoň by som oddychovala.:p :p :p
Naposledy upravil Melnick : 23.06.06 at 20:32 Dôvod: Stratilo sa mi "o" v slove oddychovala
0 0
Zita5 Zita5

Zita5 je offline (nepripojený) Zita5

Nech robíme čokoľvek, má nám záležať na tom, čo robíme, nie na tom, či nás niekto vidí. Cicero ...viac
Ja to budem aj foťiť .......:p a potom to pripojím do linku.
0 0
M3G M3G

M3G je offline (nepripojený) M3G

Juj, už sa teším na Vaše príspevky
0 0
Zita5 Zita5

Zita5 je offline (nepripojený) Zita5

Nech robíme čokoľvek, má nám záležať na tom, čo robíme, nie na tom, či nás niekto vidí. Cicero ...viac
maturantka
Prosím, mohli by ste mi popísať, o čo v tomto pokuse ide? Nejde mi to stiahnuť, mám veľmi pomalý internet. Ďakujem.
Do coca-coli hodili mentos a nastal úžasný výbuch ....všetko je na okolo, len nie vo fľaške .:p Zajtra môžeš vyskúšať.
0 0
Melnick Melnick

Melnick je offline (nepripojený) Melnick

človek čo opustil Poradu.
Pre maturantku: do fľaše s colou hodíš mentos a výsledok je pekný gejzír. Doporučujem nerobiť v miestnosti,ktorú neplánuješ bieliť.
0 0
Zita5 Zita5

Zita5 je offline (nepripojený) Zita5

Nech robíme čokoľvek, má nám záležať na tom, čo robíme, nie na tom, či nás niekto vidí. Cicero ...viac
M3G
Juj, už sa teším na Vaše príspevky

No to sa môžeš , len bude horšie ak to nevyjde ................
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať