Zavrieť

Porady

Mentos

M3G M3G

M3G je offline (nepripojený) M3G

Dnes som si kúpil kolu a na základe tohoto videa som usúdil, že 1 mentos hodený do fľašky neuškodí......no a najhoršie, že som to urobil hneď v aute.
blb

http://video.google.com/videoplay?do...03978&q=mentos
Usporiadat
maturantka maturantka

maturantka je offline (nepripojený) maturantka

nie som dokonalá
Ďakujem, dúfam, že deti ma nepredbehnú...
0 0
M3G M3G

M3G je offline (nepripojený) M3G

Zita5
No to sa môžeš , len bude horšie ak to nevyjde ................
Si kúp viac typov koly, jedna určite pôjde

Zatiaľ môžem povedať, že višňová kola ide. Majú ju v Same.
Podľa mňa pôjde aj 2,5 litrová Budiška, perlivá samozrejme. Pri tejto môžete aj tancovať....

A podľa príspevkov,čo som čítal, pôjde aj diétna kola-originál(coca cola light), tá je však dosť drahá na taký experiment.
0 0
Zita5 Zita5

Zita5 je offline (nepripojený) Zita5

Nech robíme čokoľvek, má nám záležať na tom, čo robíme, nie na tom, či nás niekto vidí. Cicero ...viac
Čo by spravilo pivo .......?
0 0
M3G M3G

M3G je offline (nepripojený) M3G

Zita5
Čo by spravilo pivo .......?
píšem si do zoznamu, čo mám kúpiť.
0 0
Zita5 Zita5

Zita5 je offline (nepripojený) Zita5

Nech robíme čokoľvek, má nám záležať na tom, čo robíme, nie na tom, či nás niekto vidí. Cicero ...viac
Oky len píš a taktiež aj šampus ...ten mám , ale mentos nemám teraz ...ja som za každú srandu :p našim už vlasy dupkom stoja , že aké experimenty budem robiť .
0 0
willma willma

willma je offline (nepripojený) willma

M3G
píšem si do zoznamu, čo mám kúpiť.
Keďže som čítala nejednu serióznu počítačovú radu predpokladala som aj, že si vážený odborník, ale keď si schopný vyviesť takéto niečo ... . No neviem, neviem... . Keď mi náhodou buchne počítač, v prípade tvojej odbornej osobnej pomoci si budem musieť dať veľký pozor na colu a mentos v tvojej prítomnosti
0 0
M3G M3G

M3G je offline (nepripojený) M3G

willma
Keďže som čítala nejednu serióznu počítačovú radu predpokladala som aj, že si vážený odborník, ale keď si schopný vyviesť takéto niečo ... . No neviem, neviem... . Keď mi náhodou buchne počítač, v prípade tvojej odbornej osobnej pomoci si budem musieť dať veľký pozor na colu a mentos v tvojej prítomnosti
Ja som ale rád, že sa mi to stalo, aspoň ma to prebralo. Predtým som bol taký oťapený a teraz.....som dokončil ešte 2 dpháčky.

Čo sa týka odbornej osobnej pomoci v oblasti PC, väčšinou sa riešia vážne veci, ale občas(keď PC nedá na osobnú odbornú radu) potrebujem aj nejakú inšpiráciu . A experimenty.
0 0
bepo bepo

bepo je offline (nepripojený) bepo

V USA je to veľký hit,už sú dokonca dvaja maníci ktorí z toho urobili šou-majú viac fliaš a perfektne s tým striekajú.Ide tam o chemickú reakciu oxidu uhličitého v cole alebo spriteu s povrchom cukríka-ten v jednom okamihu uvoľní veľké množstvo oxidu a to spôsobí gejzír.
0 0
ondrejvla ondrejvla

ondrejvla je offline (nepripojený) ondrejvla

Podstatné, že zatiaľ to viem... Ale zajtra už možno bude inak. ...viac
Prosím Vás, ako sa dá zablokovať táto téma, ak ju uvidia moji pubetiackí vnuci, tak fakt maľujeme! Dúfam, že to nemôžu nikde nájsť, alebo áno?
0 0
bv_alexandra bv_alexandra

bv_alexandra je offline (nepripojený) bv_alexandra

ondrejvla
Prosím Vás, ako sa dá zablokovať táto téma, ak ju uvidia moji pubetiackí vnuci, tak fakt maľujeme! Dúfam, že to nemôžu nikde nájsť, alebo áno?
Pošli mi mail na nich pošlem im že v žiadnom prípade nemajú otvárať tento link
http://www.porada.sk/t28724-mentos.html:p
0 0
Elena Navrátilová Elena Navrátilová

Elena Navrátilová je offline (nepripojený) Elena Navrátilová

Náhodou ja by som doporučila Vlastička, aby si im to ukázala na vhodnom mieste a ver, že aj oni by boli opatrní pri výbere miesta experimentu, keď to budú chcieť urobiť aj sami už im určite strach nedovolí, aby výber miesta bol v pohode a ešte budeš naj babina na svete, lebo oni v ich veku Ťa budú určite obdivovať. Čím iným chceš chlapcov v takom usmerniť. Práve takýmito zábavkami by som povedala. Toto je náhodou veľmi vydarený relax pri tých denných starostiach, ktoré sa musia riešiť a zvládať po každej stránke. Ak už niekto experimentoval a má podobné zážitky sem s nimi.
0 0
ALDA ALDA

ALDA je offline (nepripojený) ALDA

stará mama, matka, manželka
Že by som to dnes malým na chalupe predviedla
0 0
Melnick Melnick

Melnick je offline (nepripojený) Melnick

človek čo opustil Poradu.
Pre Ondrejvla: Vlasti radšej im ten experiment predveď sama ,aby videli jeho prípadné následky
0 0
sklenkova sklenkova

sklenkova je offline (nepripojený) sklenkova

Moja mladá tvrdí že je to super,robili to na chate
0 0
willma willma

willma je offline (nepripojený) willma

M3G
Ja som ale rád, že sa mi to stalo, aspoň ma to prebralo. Predtým som bol taký oťapený a teraz.....som dokončil ešte 2 dpháčky.

Čo sa týka odbornej osobnej pomoci v oblasti PC, väčšinou sa riešia vážne veci, ale občas(keď PC nedá na osobnú odbornú radu) potrebujem aj nejakú inšpiráciu . A experimenty.
A čo tak presná strela papučou, ako som písala v inej téme?
0 0
Elena Navrátilová Elena Navrátilová

Elena Navrátilová je offline (nepripojený) Elena Navrátilová

Zitka, ako? Skúšala si? Prilepíš nejaký link, resp. foto? Dúfam, že si si nemyslela, že zabudnem čo si tu sľúbila prilepiť. Čakám. M3G dal návod, aspoň povedz či je spoľahlivý.
0 0
willma willma

willma je offline (nepripojený) willma

Ja som poskytla tento návod na použitie môjmu 16 synovi počas výletu. Aj som sa ho zabudla opýtať, či to vôbec skúšal. Ak áno jeho bývalá triedna má asi o mne skvelú mienku. No ale čo už, keď aj ja som za každú ftákovinu
0 0
ayya ayya

ayya je offline (nepripojený) ayya


len tri dni som prec a taketo super veci mi utecu ??? :p
0 0
Elena Navrátilová Elena Navrátilová

Elena Navrátilová je offline (nepripojený) Elena Navrátilová

No to si teda nemôžeš nechať utiecť, lebo to je náramná zábavka. Ešte že som taká zvedavá ako tá Zitka experimentovala, keď toľko sľubovala.
0 0
Zita5 Zita5

Zita5 je offline (nepripojený) Zita5

Nech robíme čokoľvek, má nám záležať na tom, čo robíme, nie na tom, či nás niekto vidí. Cicero ...viac
Elena Navrátilová
Zitka, ako? Skúšala si? Prilepíš nejaký link, resp. foto? Dúfam, že si si nemyslela, že zabudnem čo si tu sľúbila prilepiť. Čakám. M3G dal návod, aspoň povedz či je spoľahlivý.


OK zajtra, slovo musím dodržať .....
cocacola.gif  
gejzír.gif  
1/1
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať