Zavrieť

Porady

Mentos

M3G M3G

M3G je offline (nepripojený) M3G

Dnes som si kúpil kolu a na základe tohoto videa som usúdil, že 1 mentos hodený do fľašky neuškodí......no a najhoršie, že som to urobil hneď v aute.
blb

http://video.google.com/videoplay?do...03978&q=mentos
Usporiadat
Danila Danila

Danila je offline (nepripojený) Danila

Poraďácky odpadlík:)))))
No nie je nám tu dobre? Občas nám poradia, občas poradíme, snažíme sa abstinovať, ale čo je najdôležitejšie, ja sa v kuse rehocem ,keď sem sadnem, a nemôžem sa odtiaľto odlepiť. Moja bránica toto nezažila, o jojóoooj. Dofrasa, ako to robíte s tými farebnými loptičkami? A mentos s coca-colou? Je to niečo na spôsob rozvodu. Každý je dobrý, ale samostatne. Prihodila by som smejka, ale chcem to odoslať ešte tento mesiac. tak si ho domyslite.
0 0
katkaj katkaj

katkaj je offline (nepripojený) katkaj

Danila
No nie je nám tu dobre? Občas nám poradia, občas poradíme, snažíme sa abstinovať, ale čo je najdôležitejšie, ja sa v kuse rehocem ,keď sem sadnem, a nemôžem sa odtiaľto odlepiť. Moja bránica toto nezažila, o jojóoooj.
Súhlas Len to trochu opravím, na porade je nám najlepšie :p:p Teda aspoň mne
0 0
M3G M3G

M3G je offline (nepripojený) M3G

bendži
výsledok bol možno ovplyvnený prostredím, v ktorom bol pokus vykonávaný...
Čo si mala na mysli???

Zuby si umývam každý deň, pozri, aké ich mám biele . Takže to by pokus nemalo ovplyvniť...
0 0
Melnick Melnick

Melnick je offline (nepripojený) Melnick

človek čo opustil Poradu.
M3G
Čo si mala na mysli???

Zuby si umývam každý deň, pozri, aké ich mám biele . Takže to by pokus nemalo ovplyvniť...
Len daj pozor,aby Ti také ostali aj po ďalších experimentoch.
Nejako nám to tu viazne. Pri lietaní po celom západoslovenskom kraji si neobjavil niečo čo by stálo za pokus???
0 0
Danila Danila

Danila je offline (nepripojený) Danila

Poraďácky odpadlík:)))))
Vyháňala som dnes môjho vnúčika od inetrnetu: Samozrejme slušne a vľúdne. Že si pokazí oči, že je to nie veľmi dobrá forma zábavy, lebo je to sedavé a on potrebuje pohyb a blá....blá.... A on mi na to: Takže rovno povedz, že máš zase chuť na mentosky a kolu. Ja nie som predsa taký blbý..... a stratila som reč.....Ešte teraz je nafučaný.
0 0
Zdeni Zdeni

Zdeni je offline (nepripojený) Zdeni

Danila
Vyháňala som dnes môjho vnúčika od inetrnetu: Samozrejme slušne a vľúdne. Že si pokazí oči, že je to nie veľmi dobrá forma zábavy, lebo je to sedavé a on potrebuje pohyb a blá....blá.... A on mi na to: Takže rovno povedz, že máš zase chuť na mentosky a kolu. Ja nie som predsa taký blbý..... a stratila som reč.....Ešte teraz je nafučaný.
Takže ich chudáčiť predsa musel ísť kúpiť?
0 0
Zita5 Zita5

Zita5 je offline (nepripojený) Zita5

Nech robíme čokoľvek, má nám záležať na tom, čo robíme, nie na tom, či nás niekto vidí. Cicero ...viac
Danila
Vyháňala som dnes môjho vnúčika od inetrnetu: Samozrejme slušne a vľúdne. Že si pokazí oči, že je to nie veľmi dobrá forma zábavy, lebo je to sedavé a on potrebuje pohyb a blá....blá.... A on mi na to: Takže rovno povedz, že máš zase chuť na mentosky a kolu. Ja nie som predsa taký blbý..... a stratila som reč.....Ešte teraz je nafučaný.
Danilka a to môžeš byť šťastná ,že si to odniesol mentos , že dieťa nevyjadrilo svoju nespokojnosť inak .
0 0
M3G M3G

M3G je offline (nepripojený) M3G

Melnick
Len daj pozor,aby Ti také ostali aj po ďalších experimentoch.
Nejako nám to tu viazne. Pri lietaní po celom západoslovenskom kraji si neobjavil niečo čo by stálo za pokus???
Momentálne experimentujem s dovolenkou....a rozmýšľam či mám alebo nemám ísť.
0 0
Danila Danila

Danila je offline (nepripojený) Danila

Poraďácky odpadlík:)))))
Nie, on myslel na mentos a kolu p o r a ď á c k u. Lebo pri čítaní príspevkov v tejto téme som sa strašne nasmiala, no a on bol zvedavý - čomu. Tak som niečo z toho len tak medzi zuby pustila. Odvtedy vie, že moja Porada - to je posed s mentoskami a kolou.
0 0
Melnick Melnick

Melnick je offline (nepripojený) Melnick

človek čo opustil Poradu.
M3G
Momentálne experimentujem s dovolenkou....a rozmýšľam či mám alebo nemám ísť.
Jasné že máš ísť.
0 0
Melnick Melnick

Melnick je offline (nepripojený) Melnick

človek čo opustil Poradu.
Danila
Vyháňala som dnes môjho vnúčika od inetrnetu: Samozrejme slušne a vľúdne. Že si pokazí oči, že je to nie veľmi dobrá forma zábavy, lebo je to sedavé a on potrebuje pohyb a blá....blá.... A on mi na to: Takže rovno povedz, že máš zase chuť na mentosky a kolu. Ja nie som predsa taký blbý..... a stratila som reč.....Ešte teraz je nafučaný.
Ale Ťa odhalil. A my ich máme stále za hlupáčikov.:p :p :p
0 0
Orim Orim

Orim je offline (nepripojený) Orim

No asi pred rokom nechala dcéra doma 2 litrovú Coca colu light. Mne však vôbec nechutí, pretože som na sladké.
Nenapadlo ma nič lepšie ako ju otvoriť, keďže som bol smädný.

Rozhodol som sa ju vylepšiť tak, že si ju osladím. Kde inde ako v kuchyni. Zobral som lyžičku nabral kryštálový cukor a vysypal som ho do flaše. Hneď som odkladal nádobu s cukrom na miesto kde obvykle býva. No asi po 1,5 sekunde ma niečo oblialo a začalo to desne striekať. Striekalo to až na povalu, cola sa dostala aj do poličiek v kuchyni, chcel som situáciu zachrániť a pritlačil som prst na vrch flaše, dosiahol som len akurát to, že to striekalo ďalej a dookola. potom som flašu s colou hodil do dresu, ale aj tak to striekalo a penilo o dušu, prestal to až vtedy, keď som flašu strčil vrchom do vypúšťacieho otvoru v drese. Po skončení šumenia vo flaši mi ostalo na dne asi 1,5 cm coly. Vôbec nebola sladká tak ako som si ju pred tým predstavopval, že si ju osladím. Chvílu to trvalo než som to všetko poutieral. Lenže to nebolo všetko ono to začalo lepiť, nielen na podlahe ale všade, kde tá cola bola. Musel som všetko dôkladne vyumyvať čistou vodou, niekoľkokrát aby to prestalo lepiť - desne to totiž neznášam.
Dnes už máme vymalované. Možem vám povedať, že to vôbec nebolo smiešne, keď som to riešil, teraz sa však nad tým pousmejem, keď si predstavým ako tam manipulujem s tou colou.
Naposledy upravil Orim : 28.08.06 at 21:45
0 0
Elena Navrátilová Elena Navrátilová

Elena Navrátilová je offline (nepripojený) Elena Navrátilová

Orim a ja že kde si sa nám "závislákom" stratil a Ty si maľoval? No viem si predstaviť tú robotu. Ale teraz sa už zasmej spolu so mnou a ostatnými.
0 0
lenkak lenkak

lenkak je offline (nepripojený) lenkak

Lenka
krásny rozveseľovák.
0 0
Melnick Melnick

Melnick je offline (nepripojený) Melnick

človek čo opustil Poradu.
Orim
Dnes už máme vymalované. Možem vám povedať, že to vôbec nebolo smiešne, keď som to riešil, teraz sa však nad tým pousmejem, keď si predstavým ako tam manipulujem s tou colou.
Orim,Orim vidím,že si na hodinách "Mentosu" nedával pozor. Ináč by si nemal čistučký,omaľovaný bytík. Daj na nás 17-ky vieme o čom hovoríme. Do coly pridávame ďalšie ingrediencie iba vonku na trávniku.
A v tomto duchu sa niesli všetky naše varovania.
0 0
Danila Danila

Danila je offline (nepripojený) Danila

Poraďácky odpadlík:)))))
No konečne, konečne. Tu nám vždy bolo veselo. To je tak. Orim pri počítači zaspí, nedočíta, a potom napodobňuje M3G. Ale aspoň má vylíčené. Desná práca. Len by ma zaujímalo v koľkých izbách si s tou colou pošpľechoval, keď tu bol tak poriedko.
0 0
abel abel

abel je offline (nepripojený) abel

To mi vnuklo myšlienku - nemôžem muža nahovoriť, že by bolo treba vymaľovať. A musím to diplomaticky vymyslieť tak, aby otváral colu a úúúúplne náhodou tam mne spadne mentos
0 0
lenkak lenkak

lenkak je offline (nepripojený) lenkak

Lenka
Elenka, to je vynikajúci nápad, úplne Ti ho schvaľujem.
0 0
Danila Danila

Danila je offline (nepripojený) Danila

Poraďácky odpadlík:)))))
abel
To mi vnuklo myšlienku - nemôžem muža nahovoriť, že by bolo treba vymaľovať. A musím to diplomaticky vymyslieť tak, aby otváral colu a úúúúplne náhodou tam mne spadne mentos
Od rehotu nedýcham.
0 0
Melnick Melnick

Melnick je offline (nepripojený) Melnick

človek čo opustil Poradu.
abel
To mi vnuklo myšlienku - nemôžem muža nahovoriť, že by bolo treba vymaľovať. A musím to diplomaticky vymyslieť tak, aby otváral colu a úúúúplne náhodou tam mne spadne mentos
A úplne náhodou nech Ti tam Elenka spadne mentos v každej izbe ,ktorú chceš omaľovať.
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať