Zavrieť

Porady

Mentos

M3G M3G

M3G je offline (nepripojený) M3G

Dnes som si kúpil kolu a na základe tohoto videa som usúdil, že 1 mentos hodený do fľašky neuškodí......no a najhoršie, že som to urobil hneď v aute.
blb

http://video.google.com/videoplay?do...03978&q=mentos
Usporiadat
Zita5 Zita5

Zita5 je offline (nepripojený) Zita5

Nech robíme čokoľvek, má nám záležať na tom, čo robíme, nie na tom, či nás niekto vidí. Cicero ...viac
Elen ...len prosím nekúp na skúšku REDBUL.......
a005989bcb33bfed9c3ea6eab8c6d4b1.gif  
0 0
abel abel

abel je offline (nepripojený) abel

Oj, ako mi je tu s Vami dobre. Rozmýšľam, čo som chcela robiť s tým plným šanónom, čo som si priniesla z roboty domov. Asi som ho chcela zobrať na prechádzku.
nervy_21.gif  
0 0
lenkak lenkak

lenkak je offline (nepripojený) lenkak

Lenka
aby si si s ním trošku zacvičila, to namiesto činky .
0 0
Zita5 Zita5

Zita5 je offline (nepripojený) Zita5

Nech robíme čokoľvek, má nám záležať na tom, čo robíme, nie na tom, či nás niekto vidí. Cicero ...viac
abel
Oj, ako mi je tu s Vami dobre. Rozmýšľam, čo som chcela robiť s tým plným šanónom, čo som si priniesla z roboty domov. Asi som ho chcela zobrať na prechádzku.

Elen aby to nedopadlo takto ...
9570397d1b17d3ec709cc5fccccff995.gif  
0 0
Zdeni Zdeni

Zdeni je offline (nepripojený) Zdeni

abel
Oj, ako mi je tu s Vami dobre. Rozmýšľam, čo som chcela robiť s tým plným šanónom, čo som si priniesla z roboty domov. Asi som ho chcela zobrať na prechádzku.
Nechaj šanón na pokoji, lebo pozri čo sa môže stať .
0 0
Danila Danila

Danila je offline (nepripojený) Danila

Poraďácky odpadlík:)))))
Každá dostane coca-colu a mentos, čo ma naučí tieto zázraky. Ja tu blednem závisťou, kde na toto chodíte. Ale, vlastne- ja na to nemám. Ja sa tu radšej pokochám a idem spať.
0 0
lenkak lenkak

lenkak je offline (nepripojený) lenkak

Lenka
Ale čoby, že na to nemáš. Chceš pridávať smailíkov? Nie je problém. Pridávali sme tu linky, kde nájdeš takých smajlíkov. Uložíš si ich do PC, a pošleš ako klasickú prílohu. Prílohu vieš pridať?
0 0
Zita5 Zita5

Zita5 je offline (nepripojený) Zita5

Nech robíme čokoľvek, má nám záležať na tom, čo robíme, nie na tom, či nás niekto vidí. Cicero ...viac
Danila
Každá dostane coca-colu a mentos, čo ma naučí tieto zázraky. Ja tu blednem závisťou, kde na toto chodíte. Ale, vlastne- ja na to nemám. Ja sa tu radšej pokochám a idem spať.

Danilka .......
545b5f0e42c9b821fc5d58bce77d184e.gif  
438eda5b68d1c9c66fe7f27939ca8923.gif  
1/1
0 0
Zdeni Zdeni

Zdeni je offline (nepripojený) Zdeni

Danila
Každá dostane coca-colu a mentos, čo ma naučí tieto zázraky. Ja tu blednem závisťou, kde na toto chodíte. Ale, vlastne- ja na to nemám. Ja sa tu radšej pokochám a idem spať.
A nemusíš to ani ukladať do PC ako ti radí Lenka. Stačí ak prejdeš na napr. Zeta, skopíruješ smajlíka / "vysvietiš ho"/ a vložíš do svojho príspevku.
0 0
Melnick Melnick

Melnick je offline (nepripojený) Melnick

človek čo opustil Poradu.
Ja som pri PC síce bez Zdenkiných veľkých okuliarov,ale pre slzy smiechu už pomaly nič nevidím a práve som zobrala jeden šanón za ruku a idem ho vyvenčiť. Nebude sa len Elenka prechádzať so šanónikami.
0 0
lenkak lenkak

lenkak je offline (nepripojený) lenkak

Lenka
aj tak sa dá .
0 0
Melnick Melnick

Melnick je offline (nepripojený) Melnick

človek čo opustil Poradu.
.
Ja už pracujem. Ukradla som Ti Zdeni smajlíka.
0 0
Zita5 Zita5

Zita5 je offline (nepripojený) Zita5

Nech robíme čokoľvek, má nám záležať na tom, čo robíme, nie na tom, či nás niekto vidí. Cicero ...viac
Majka .................
5df50882859da334d9984c1e73728382.gif  
af9b88cc41fb238147306c64c93b20cb.gif  
1/1
0 0
Melnick Melnick

Melnick je offline (nepripojený) Melnick

človek čo opustil Poradu.
Zita5
Majka .................
Zitka Tvoji sú vycvičení ,nedajú sa ukradnúť,keď sa o to pokúšam ,ostanú stáť v nemom úžase.
0 0
Zita5 Zita5

Zita5 je offline (nepripojený) Zita5

Nech robíme čokoľvek, má nám záležať na tom, čo robíme, nie na tom, či nás niekto vidí. Cicero ...viac
Melnick
Zitka Tvoji sú vycvičení ,nedajú sa ukradnúť,keď sa o to pokúšam ,ostanú stáť v nemom úžase.

Ale to som prekvapená , tak potom ak ho uložíš a opäť vložíš do témy sa musia pohybovať ........alebo musíš naň kliknúť .
0 0
Zdeni Zdeni

Zdeni je offline (nepripojený) Zdeni

Majka, pracuj, pracuj..............takto
0 0
Zita5 Zita5

Zita5 je offline (nepripojený) Zita5

Nech robíme čokoľvek, má nám záležať na tom, čo robíme, nie na tom, či nás niekto vidí. Cicero ...viac
Zdeni ....
0d1c4432bc9af5e749a0e06c10839dde.gif  
0 0
Zita5 Zita5

Zita5 je offline (nepripojený) Zita5

Nech robíme čokoľvek, má nám záležať na tom, čo robíme, nie na tom, či nás niekto vidí. Cicero ...viac
Zdeni radšej odtiaľto prchám .....závratnou rýchosťou.
8d355c6a227a520e471db08ea0bc9a26.gif  
0 0
Melnick Melnick

Melnick je offline (nepripojený) Melnick

človek čo opustil Poradu.
Zdeni
Majka, pracuj, pracuj..............takto
Len,aby som zajtra ja nebola na mieste toho PC. A ten s kyjakom môj klient.
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať