Zavrieť

Porady

Ako dať výpoveď Digi tv?

Od mája 2006 mám digi tv /satelit/ s ročnou viazanosťou.Keďže zrušili dosť programov plánujem im dať výpoveď.Nemám žiadnu dlžobu všetko mám splatené.Moja otázka:Ako najlepšie podať výpoveď.Mám ísť osobne alebo doporučene poštou?Treba dodržať 1 mesačnú výpoveďnú lehotu alebo môžem "zo dňa na deň"?Máte nejaké skúsenosti?Za odpovede vopred ďakujem.Bruno
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    avalik je offline (nepripojený) avalik

    avalik
    Pozri vseobecne obchodne podmienky - urcite je tam moznost zaniku zmluvy dohodou alebo vypovedou ... zajdi osobne, co bude potrebne spisete na mieste.

    misoft je offline (nepripojený) misoft

    misoft
    Rozmysli si to!
    Digi už Rumunom nepatrí! Za 53mil. € odkúpená T-Comom - takže Magio a Digi patria pod jedného, ale budú ako samostatné. Okrem toho - Digi bude upravovať programové balíčky
    http://www.digislovakia.sk/
    http://www.zive.sk/clanok/68726/digi...kvalitu-sluzby
    http://www.zive.sk/clanok/71015/plan...c-a-konecne-hd
    pmajap Mám digi, v balíčku je viac programov ako má magio, signál je v poslednej dobe podstatne lepší, nemenila by som.
    Kavalier Bruno Práveže moje obľúbené programy /hlavne šport/ dali preč.sú v tom drahšom.Fňuk.

    Darina1234 je offline (nepripojený) Darina1234

    Darina1234
    no ja momentalne robim s tymto, teda napises si jednoducho ziadost o skoncenie DIGI, ano je to uz odkupene t - comom, do 1 mesiaca, pridu a odmontuju, zaroven si mozes dat obj. na nove zriadenie, ak mas zaujem napr. o magio, mozes mi napisat cez ss, podam blizsie info
    5 komentáre - rozbaľ     zbaliť
    Kavalier Bruno V zmluve z roku 2006 nie je nič uvedené o mesačnej výpovednej lehote.Vo všeobecných obch.podmienkach áno /na ich web stránke/.Áno vyzerá to tak,že prejdem na Magio.Vyjde mi to lacnejšie "chytrý balík" a viac programov.Ďakujem za odpovede,asi dám na Avalika a pôjdem osobne.
    Kavalier Bruno Ešte niečo.Pre aké zariadenie prídu?Však všetko je zaplatené,je po viazanosti ,je to môj majetok.Mýlim sa?
    Darina1234 nie si viazany, len novi zakaznici maju uz viazanost, ale ty vlastne im napises ziadost alebo vyplnis technikovi take tlacivo a on ti to tlacivo zoverie a tak ti demontuju digi, no predtym ti spustia magio podla pokrytia, aby si nebol bez TV, opakujem sa ale napis mi cez ss a nemusis chodit na pobocku, je to ako som pisala teraz moja praca
    pmajap Máme to len v prenájme, ak nevrátime účtujú nadobúdajúciu cenu niečo okolo 300€, viem o výpovednej 3 mesačnej, tiež to mám asi 8 rokov, pred tým UPC, choď tam, avalík dobre radí.
    Darina1234 100 percent odmontuju do 1 mesiaca, vacsinou do 2 tyzdnov od podania ziadosti
      zbaliť

    Ako dať výpoveď Digi tv?

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.