Zavrieť

Porady

avon alebo oriflame?

moja mamina je AVON lady,takze automaticky si objednavame veci z avonu. kamoska ma vsak ORIFLAME a laka nas zase na to ohradza sa tym,ze oriflame je uplne prirodna kozmetika bez ropy- je to naozaj tak???...oplati sa mi vobec uvazovat and prestupom do oriflamu,ked si z avonu objednavam len sampon, sprej (kraaasne vonaju ), laky na nechty?...krem a vodicku na tvar si kupujme len BIODERMU,kvoli problemom s akne a jedine ta mi zatial naozaj hoji vyrazky,takze nerada by som menila,tak isto krem mam biodermu ( vela penazi,ale dufam,ze je to aj za vela muziky a raz sa mi to za 10 rokov vrati)...spiraly si kupujem v drogerke,lebo ich potrebujem vidiet a inak nic take specialne nepouzivam...len to, ze ORIFLAME je CISTO PRIRODNA KOZMETIKA ma zaujalo...aky mate nazor vy?
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

    lujza.j
    keby tieto dve "značky" kozm. vôbec neboli o nič by sa neprišlo....jedna ako druhá nič mimoriadne a prevratné.....predajnosť je zaručená tým, že žena v teple domova,alebo kancelárie kúpi aj to čo vôbec nepotrebuje.......čo si myslieť o kvalite a výrobnej cene a procedúre ked v jednej kampani cena výrobku vymrštená do výšin a v inej kampani za zlomok pôvodnej....toť môj pohľad.....kupujem tam iba pánske antiperspirantné guličky, lebo môjmu chlapovi vyhovujú....
    5 komentáre - rozbaľ     zbaliť
    kopretinka presne,prašť jak uhoď :-))))))))
    Jay25 Registrovať do Avonu sa môžeš na tejto stránke http://goo.gl/LtqZI5 , po registrácii ta asy do týždňa bude kontaktovať oblastný Avon Leader.
    lujza.j A tento koment ma k comu suvis?!
    Tweety Jay25 ,no to je sila to asy, brrr
    Ing. Ľubomír Janoška Klasika - prvý deň členom a hneď 4 SPAMy s rovnakým obsahom.
    Choďte smradiť niekam inam.
      zbaliť

    Tweety je offline (nepripojený) Tweety

    Tweety
    Ostaň Ty len pri starom. Ale ak chceš skúsiť ten druhý, tak si niečo objednaj a uvidíš, či je alebo nie je v nich rozdiel.
    Naposledy upravil Tweety : 05.06.13 at 10:39
    3 komentáre - rozbaľ     zbaliť
    DanielaSL Celkom súhlasím s Majkou... Ja som vyskúšala jedno aj druhé a dala som prednosť Avonu.
    avalik ja som skusila jedno aj druhe ... a nekupijem ani jednu znacku
    Ajucta a co ta ich apelacia na to, ze su to ciste bio produkty? da sa tomu verit?
      zbaliť

    avalik je offline (nepripojený) avalik

    avalik
    pozor nemyl si "bio" a "prirodne" ... to ze obsahuje aj prirodne zlozky, neznamena, ze neobsahuje chemicke konzervanty - ved ako by bez nich mohla kozmetika vydrzat 2 roky a viac?

    ved si vyhladaj zlozenie vyrobkov, a vygoogli si jednotlive ingrediencie a rozhodni sa
    Naposledy upravil avalik : 05.06.13 at 16:04
    Ajucta tak oriflame ma zevraj cisto prirodne zlozky...tiez netusim,ako je mozne,ze to vydrzi,preto sa pytam ci je to naozaj tak alebo len dobry reklamny tah ostatok sa samozrejme vela ropy co nam skodi,tak preto ma laka oriflame...len co je na m pravdy...
    DanielaSL No ja som si kedysi s oriflame dobabrala pleť na tvári. Potom som si síce objednávala...ale len drobnosti..rúž, voňavka..ale bola som spokojnejšia s tým avonom, rúž mi dlhšie vydržal napríklad. Aj celkove sa mi ich výrobky viac pozdávali.

    osky je offline (nepripojený) osky

    osky
    neviem co je na Tom pravdy-nemam to overene,ale svojho casu sa sirili aj teke famy,ze oriflame testuje svoje vyrobky na nedonosenych embryach,a aj pouziva embryonalne zlozky vo svojich vyrobkoch....
    dalej taketo podomove firmy,ako avon a oriflame,just....to su vsetko zastierky sektovych spolocenstiev,najznamejsia je v tomto vlastne Firma amway,ktore pod touto zasterkou ziskavaju svoje finaancie.lebo kto by zu oficialne prispel na sektu....
    ja som robila avon Lady a Bola som spokojna ale presne ako tu dakto pisal-vela veci som objednala,co som ani nepotrebovala.ale bolo to pohodlne dostat vzdy novy casopis a pohodlne si popozerat,objednat....
    ak chces lacnejsiu prirodnú kozmetiku ,skoc si do DM a vyskusaj znacku alverde.ja pouzivam a som spokojna :-)
    5 komentáre - rozbaľ     zbaliť
    Ajucta alverde? mala som od nich sprchovy zatial,takze neviem posudit...potrebujem teraz nejaky krem na tvar,takze obzeram aj cosi ine,lebo zatial som nebola spokojna ani s jednym,co som mala...mozes mi o tej kozmetike cosi viac povedat?
    arizona zaloz si radsej novu temu, toto je o avone a oriflame
    gardenia Ja som užívala výrobky aj z Avonu, aj z Oriflamu, jedno ako druhé, dala som prednosť Mary Kay, je síce drahá, ale som maximálne spokojná s výsledkom. Majú aj dobré veci na akné. Prajem pekný večer všetkým.
    Jay25 Registro vať do Avonu sa môžeš na tejto stránke http://goo.gl/LtqZI5 , po registrácii ta asy do týždňa bude kontaktovať oblastný Avon Leader
    Ing. Ľubomír Janoška Klasika - prvý deň členom a hneď 4 SPAMy s rovnakým obsahom.
    Choďte smradiť niekam inam.
      zbaliť

    maped je offline (nepripojený) maped

    maped
    môj názor je takým že každá značka niečim zaujme. Je len na Tebe čo si z ktorej značky vyberieš, čo Tebe bude vyhovovať. Avon môže mať lepšie krémy, oriflame môže mať lepšie lesky na pery a pod. Ja nikdy neuprednostňujem len jednu značku. Mám kozmetiku od rôznych výrobcov. Napr. Garnier má vynikajúce krémy na ruky odolné voči umytiu.
    erik555 "Napr. Garnier má vynikajúce krémy na ruky odolné voči umytiu."............to sa ti ruky nedaju umyt, alebo ako si to myslela?

    vojo je offline (nepripojený) vojo

    vojo
    Ani jedno ani druhe, najlepsie prejst na prirodne produkty, odporucam Forever Living produkts

    kaivorus je offline (nepripojený) kaivorus

    radšej so servítkou, ale pravdivo, ...ten, ktorý hľadá správnosť riešenia odstranovania zdr. problémov, na rôznych úrovniach bytia... ...viac kaivorus
    neviem o tom , že by nejaká kozmetika vyriešila samostatne nejaké poruchy vnútorného človeka na koži...
    a myslim si , že akné je problémom pečeňovým a štítnej žľazy - v podstate hormonálny problém
    zaháňame nedostatok spánku vo večerných hodinách - tvorba prirodzeného serotonínu- čokoládami - nositeľkami candidy krusei , a množstvom jedál na báze škrobov...
    Jay25 Registro vať do Avonu sa môžeš na tejto stránke http://goo.gl/LtqZI5 , po registrácii ta asy do týždňa bude kontaktovať oblastný Avon Leader.
    Ing. Ľubomír Janoška Klasika - prvý deň členom a hneď 4 SPAMy s rovnakým obsahom.

    Choďte smradiť niekam inam.

    Natalka45 je offline (nepripojený) Natalka45

    Natalka45
    vyskusala som obe tieto znacky.Nejaky zazrak sa nekonal.Teraz si kupujem prirodnu kozmetiku a som spokojna
    6 komentáre - rozbaľ     zbaliť
    erik555 "Nejaky zazrak sa nekonal"? Chcela si napisat Nijaky/Ziadny?
    lujza.j Len aby bola prirodna?!
    jslancik asi sa natiera olivovým olejom a umýva vlastnoručne vyrobeným mydlom z popola a kostí
    lujza.j Ja sa umyvam vlastnym mydlom,vlasy vlastnym šampuchom,telo si natrem vlastnym slahanym maslom,nohy vlastnym kremom,tuhe deo tiez svoje,krem na ksicht tiez,balzam na pery tiez....tak co ti je smiesne mam este pokracovat?!
    jslancik niee, len som chcel podpichnúť Viem, že sú tu experti na prírodnú kozmetiku bez úvodzoviek
    lujza.j No dobre teda
      zbaliť

    kuravesele je offline (nepripojený) kuravesele

    Človek sa učí celý život :-) aj tak zomrie sprostý :-) ...viac kuravesele
    ani Avon ani Oriflame...

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.