Zavrieť

Porady

exekútor

chcel by som sa spýtať ohľadom exekúcie prišiel mi papier z pošty na prezvatie doporučeného listu v stredu a vo štvrkok mne a bratovi stiahli peniaze z účtu ani nevieme za čo spolu 3000eur nedostal som žiadne upovedomenie ani sms,telefonát,email proste nič je to v poriadku keď neviem ani za čo ďakujem
3 komentárov     zbaliť
misoft Nestiahli - zablokovali. Dostali si upovedomenie o začatí exekúcie - máš zákonom stanovenú dobu na odvolanie a pod.
arizona Aky papier z posty? Ved napis konkretne,co ti prislo, od koho, co tam bolo napisane.Nememu decku ani vlastna mater nerozumie
ivka70 Asi maju zatial neprebratu postu a len modry listok z posty... no a blokovane ucty.
musia prevziat postu, aby vedeli vo co gou.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    profesional je offline (nepripojený) profesional

    Ak chcem robit veci lepsie, musim ich robit uplne inak. Ten kto ma pozna vie, ze ja a konvencne myslenie nejdeme prilis dohromady. ...viac profesional
    Málokedy dlžník nevie, pre akỷ záväzok sa realizuje nútenỷ výkon rozhodnutia. Komu aj s bratom dlhujete peniaze? Asi takých veriteľov veľa nebude.
    taiko neviem, ci toto nie odpovedanie otazkou
    willma možno je, ale nejako musia popátrať v mysli

    branislavp je offline (nepripojený) branislavp

    branislavp
    možno že sa exekútor pomýlil, alebo banka urobila chybu, keď si prekvapený z tej situácie a si si istý, že nikomu nič nedlhuješ.

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.