Zavrieť

Porady

Mobil Samsung GT-I9100 - nahratie kontaktov

Mám nový mobil Samsung GT-I9100, predtým som mala Nokiu.
Dajú sa prosím, nejako preniesť kontakty z mobilu Nokia do mobilu Samsung? Nainštalovala som Samsung Kies - program v pc na obsluhu mobilov Samsung. Ale keď uložím kontkakty z Nokii do pc, uloží mi to vo formáte cvs, Samsung ukladá v spg. Samsung mi cvs jednoducho nechce zobrať.

Vie niekto poradiť? Prosím.
Ďakujem.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    dalid je offline (nepripojený) dalid

    dalid
    Aka Nokia (typ) ?

    Asi ta nepotesim, ale najlepsie bude ak si kontakty prepises do Google uctu (pripade s MS Outlook) a ten si synchronizujes s telefonom. Potom uz nikdy v buducnosit nebudes riesit podobne problemi, hlavne ked zmenis znacku telefonu . Sam som to pred cca 2omi rokmi urobil za pol dňa (cca 200 kontaktov+emaily+tel. cisla sukromne aj pracovne) , od vtedy mam pri vymene telefonu svaty pokoj, iba mi staci pribezne udrziadat kontakty aktualizovane.

    Urcite niekde existuje aj nejaky konverter formatov z cvs do spg... Ale pravdepodobne ti to aj tak rozhadze kontakty, takze nakoniec si ich aj tak vacsinu budes musiet editovat po jednom v telefone, co nie je moc pohodlne...

    Kies - osobne som mu na chut neprisiel, je s tym viacej problemov ako uzitku... Takze nepouzivam.

    Este mozno by sa dalo poposielat kontakty z Nokie do Samsungu cez bluetooth , ale to opat neriesi problem, ak si opat raz kupis telefon od ineho vyrobcu ako mas predchadzajuci phone...
    Naposledy upravil dalid : 07.02.12 at 13:22

    pistik71 je offline (nepripojený) pistik71

    pistik71
    Jednoznacne Outlook, s tym vie synchronizovat vsetko (alebo winxp Adresar). Z nokie si to zosynchronizuj do PC, urob si poriadok v kontaktoch (opravit/prehodit meno-priezvisko - to je najcastejsi problem). A nasledne uz mozes podla Outlook kontaktov synchronizovat co len chces (cize takmer hocijaky mobil - jedine asi mimo Windows Mobile 7.x, ten jedine on-line).
    dalid Ano - Outlook ozaj zvladne vela, ale pokial ho uz nemas v PC a iba kvoli prenosu kontakto si mas kupovat licenciu... Preto som spominal Gmail, tiez to zvladne, dnes uz ho cez mailove klienty podporuju vsetky OS v telefonoch a hlavne je zadarmo.

    Mobil Samsung GT-I9100 - nahratie kontaktov

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.