Zavrieť

Porady

Prezentácia spoločnosti na ÚPSVaR

Dobrý deň prajem,

potrebujeme v čo najkratšom čase nabrať väčší počet zamestnancov a obrátila som sa na Úrad práce, pod ktorý patria prepustení zamestnanci z nedávno medializovanej kauzy prepúšťania.

Dohodla som sa s pracovníkom, že na budúci utorok budú na Úrade práce prítomní všetci zamestnanci a teda budem mať možnosť prezentovať našu spoločnosť.

Má už niekto obdobné skúsenosti? Ja si plánujem pripraviť letáčiky s najdôležitejšími informáciami o prac. mieste, mzdových podmienkach a kontaktom na našu spoločnosť, pripravím nejaký pútač, ktorý vylepím na dvere kancelárie, kde sa majú hlásiť v daný deň, pripravím si prezentáciu o spoločnosti, pracovných a mzdových podmienkach, ktoré im ústne interpretujem.


Napadá niekoho ešte nejaká dobrá forma "reklamy" v daných podmienkach?

Ďakujem pekne za Vaše nápady a prínosy!
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    day je offline (nepripojený) day

    day
    v dnesnej dobe staci inzerat v novinach
    (samozrejme neviem o ake pozicie sa jedna, region, atd)

    MarcoM je offline (nepripojený) MarcoM

    MarcoM
    Hlavne sa pripravte tak, že poskytnete úplné a pravdivé informácie, ktoré sa potom aj reálne splnia. Nie, že sa najprv nasľubuje a potom sa z tých sľubov už chce vykĺznuť. To nerobí dobré meno a svedčí aj o charaktere spoločnosti. Serióznosť a profesionalita sú najlepšou reklamou.

    Zuzana B. je offline (nepripojený) Zuzana B.

    Zuzana B.
    Jedná sa o automotive spoločnosť, hľadáme pracovníkov výroby s relatívne úzkou špecializáciou, ktorí majú skúsenosti. Inzerát je podaný, zajtra bude zverejnený, ale len ten nestačí, určite priama "reklama" je oveľa účinnejšia.

    Zuzana B. je offline (nepripojený) Zuzana B.

    Zuzana B.
    Určite zavádzať ľudí nebudem, ani im nebudem sľubovať nesplniteľné. Lož má krátke nohy a ja sledujem aj fluktuáciu, teda nezavarím si pred audítormi a ostatnými kompetentnými.

    Prezentácia spoločnosti na ÚPSVaR

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.