Zavrieť

Porady

Rušenie nočného kľudu psom

Dobrý deň,
potrebovala by som pomoc, chcem podať sťažnosť na obecný úrad na susedov. Už niekoľko rokov sa nemôžeme poriadne vyspať, lebo skoro každú noc ich psy vyštekávaju pred domom. Je to tak hlučné že sa na to každý zobudí aj cez zatvorené okná a v lete nehrozí nechať si otvorené okná aby prúdil vzduch. Potrebovala by som presný zákon ktorý som mohla v sťažnosti použiť.
Usporiadat
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

Zákon o priestupkoch 372/1990 §2; §47;
1 0
Menej reklamy? Zaregistrujte sa! - Žiadne vyskakovacie reklamy!
lyfuska lyfuska

lyfuska je offline (nepripojený) lyfuska

misoft
Zákon o priestupkoch 372/1990 §2; §47;
A myslíte že to pomôže?
0 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

Nie - psovi nedohovoríš - jemu je to jedno a majiteľovi dupľom........

A napíšm ti to takto - cez ulicu máme domy, v kažom je min. 1 pes. Ak začne čo i len jeden koncertovať, hneď má celý zbor (cca 50 psov) - a čo teraz? A je jedno, či leto, či zima - koncertovanie tu máme už viac ako 30 rokov!
Riešenie - plastové okná a zvyk
0 0
lyfuska lyfuska

lyfuska je offline (nepripojený) lyfuska

misoft
Nie - psovi nedohovoríš - jemu je to jedno a majiteľovi dupľom........

A napíšm ti to takto - cez ulicu máme domy, v kažom je min. 1 pes. Ak začne čo i len jeden koncertovať, hneď má celý zbor (cca 50 psov) - a čo teraz? A je jedno, či leto, či zima - koncertovanie tu máme už viac ako 30 rokov!
Riešenie - plastové okná a zvyk
No my plastové okná máme ale je to prenikavý neutichajúci štekot...Byvam tu už 27 rokov a neviem si na to zvyknuť, len som z toho stále viac a viac unavená
0 0
Andy Kralik Andy Kralik

Andy Kralik je offline (nepripojený) Andy Kralik

Presťahovať sa na samotu..
0 0
arizona arizona

arizona je offline (nepripojený) arizona

lyfuska
misoft
Zákon o priestupkoch 372/1990 §2; §47;
A myslíte že to pomôže?
Nam tiez pod spalnovym oknom snad 20h. denne stekocu dvaja susedovi psy. Ked sme davali robit nove okna, na spalnu sme si dali urobit na objednavku protihlukove skla. Musim povedat, ze to dost pomaha. Z inych izieb pocujem psov vyrazne, ale v spalni len malicko, akoby z dialky...
0 0
lyfuska lyfuska

lyfuska je offline (nepripojený) lyfuska

Ale toto uz co je ze clovek sa nemoze doma v klude vyspat? strasne
0 0
Martin1310 Martin1310

Martin1310 je offline (nepripojený) Martin1310

Ked nič iné nepomáha tak - alebo štuple do uší, je to bohová vec len problém je že potom ma ráno ani budík nezobudí.
81474-top_foto2-gduoi[1].jpg  
1 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

lyfuska
Ale toto uz co je ze clovek sa nemoze doma v klude vyspat? strasne
.
Lesyk 060.jpg  
1 0
Dominika Kovacovska Dominika Kovacovska
petardy a delobuchy vzdy po ruke a je klud nam to pomaha :-) susedia su ignoranti pes zavrety cely zivot vo voliere ked som sa chela s nim o tom porozpravat povedal ze ho ma ako zvoncek a pes je na to aby stekal uz som uvazovala o kontaktovani slobodu zvierat
0 0
ivka70 ivka70

ivka70 je offline (nepripojený) ivka70

Dominika Kovacovska
petardy a delobuchy vzdy po ruke a je klud nam to pomaha :-) susedia su ignoranti pes zavrety cely zivot vo voliere ked som sa chela s nim o tom porozpravat povedal ze ho ma ako zvoncek a pes je na to aby stekal uz som uvazovala o kontaktovani slobodu zvierat
Chudak pes, majitelov nema normalnych a susedov tiez nie .
Slobodu zvierat na vas ....
5 0
arizona arizona

arizona je offline (nepripojený) arizona

Dominika Kovacovska
petardy a delobuchy vzdy po ruke a je klud nam to pomaha :-) susedia su ignoranti pes zavrety cely zivot vo voliere ked som sa chela s nim o tom porozpravat povedal ze ho ma ako zvoncek a pes je na to aby stekal uz som uvazovala o kontaktovani slobodu zvierat
Dost, co chudak pes trpi zatvoreny vo voliere kvoli nezodpovednym majitelom.
Este sa aj najde bezcitna suseda, ktora mu hadze delobuchy...
Mozes si z jeho blbymi,bezcitnymi majitelmi ruky podat
3 0
kopretinka kopretinka

kopretinka je offline (nepripojený) kopretinka

Dominika Kovacovska
petardy a delobuchy vzdy po ruke a je klud nam to pomaha :-) to hádžeš po tom psovi vo voliére??? susedia su ignoranti pes zavrety cely zivot vo voliere ked som sa chela s nim o tom porozpravat povedal ze ho ma ako zvoncek a pes je na to aby stekal uz som uvazovala o kontaktovani slobodu zvierat

tebe treba asi niekam hodiť.....
0 0
marjankaj marjankaj

marjankaj je offline (nepripojený) marjankaj

I am a man
Možno tam hádže "tiché" petardy. Veď predsa nebude robiť hluk, keď jej to tak vadí.
1 0
Dominika Kovacovska Dominika Kovacovska
len pre upresnenie hadzem ich u seba na dvore a nie im pod nohy, skusala som aj ine metody vyhodila som 50 eur na antistekace ...nezabralo... neviem kedy ten pes trpi viac ci pri mojich hodenych piratoch alebo byt cely zivot zavrety vo voliere a skakat po nej a nevediet co to je prebehnut sa po dvore. Jeden sused ich ma 3, druhy sused ich ma 2 oproti je jeden a dalsi sused ma tiez 2. Urazat druhych to vie kazdy ;-) dakujem za kazdy prispevok k mojmu komentaru
0 0
ivka70 ivka70

ivka70 je offline (nepripojený) ivka70

Dominika Kovacovska
len pre upresnenie hadzem ich u seba na dvore a nie im pod nohy, skusala som aj ine metody vyhodila som 50 eur na antistekace ...nezabralo... neviem kedy ten pes trpi viac ci pri mojich hodenych piratoch alebo byt cely zivot zavrety vo voliere a skakat po nej a nevediet co to je prebehnut sa po dvore. Jeden sused ich ma 3, druhy sused ich ma 2 oproti je jeden a dalsi sused ma tiez 2. Urazat druhych to vie kazdy ;-) dakujem za kazdy prispevok k mojmu komentaru
Ak to mal byt pokus o obranu, mozem len konstatovat: nepomohlo ....
0 0
alaya1 alaya1

alaya1 je offline (nepripojený) alaya1

Dominika Kovacovska
len pre upresnenie hadzem ich u seba na dvore a nie im pod nohy, skusala som aj ine metody vyhodila som 50 eur na antistekace ...nezabralo... neviem kedy ten pes trpi viac ci pri mojich hodenych piratoch alebo byt cely zivot zavrety vo voliere a skakat po nej a nevediet co to je prebehnut sa po dvore. Jeden sused ich ma 3, druhy sused ich ma 2 oproti je jeden a dalsi sused ma tiez 2. Urazat druhych to vie kazdy ;-) dakujem za kazdy prispevok k mojmu komentaru
Ak si svadkom tyrania zvierat je tvojou povinnostou to nahlasit na patricne urady a nie tyrat psov tiez. Mozes si so susedmi podat ruky.
0 1
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

....ľudia sú zvláštni ....si po dvore len tak hádzať petardy ...hmmm ...zvláštne hobby..."blbí ludi taki lidi"
Slododa zvierat.....Petícia za zákaz vystupovania zvierat v cirkusoch.....tam si podpis dala však?domonika kovacovska, svinna.....
0 0
mandyla mandyla

mandyla je offline (nepripojený) mandyla

Krásny vlčiak suseda aj mňa poriadne vyrušuje. Naša ulica je určená na výbeh psov (na brehu rieky). Ráno, ešte pred šiestou, prejde tu do 20 psov a ten susedov s každým sa dá do "reči". Aj keď ma budí aj večer, aj v noci, mám ho rada ako svojho, tak som postupne vyskúšala v ktorej izbe ho bude najmenej počuť. Kým som to skúšala, zvykla som si na štekot do tej miery že už to neriešim. Viem si však predstaviť že to môže byť vážny problém. Keď sme sa presťahovali do domu, tiež som si myslela že sa z toho zbláznim. Mne pomáha najmä to že som sa s tým zmierila, že nebudem útočiť na môjho "kamoša" psa.
0 0

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať