Zavrieť

Porady

rusenie nocneho kludu

Dobrý den!Volám sa Ildiko pochádzam z Iže okr. Komárno,som ZTP,v invalidka ako 52 ročná,po mozg.infarte.spolu som prekonala aj srdc.inf,moj stav je velmi vážný,preto píšem to,že by som mala veľa odichovať,ale bývam v takom prostredí,ani 2O metr.od sukr.krčmi,proti ktorej už viackrát dala stažnost o rušenie noč.kludu,asi to trvá4 roky,teray majitel tej krčmi vydal do podnajmu,takej osobe,ktorá nemá tiež vobec ohlad na susedov,ešte je horšie,lebo ako len vládnu silno vykrikaju už okolo od I7,OO až do polnoci skoro každý den,pravda už som viackrá dala sťažnosť n OU,aj v Komárne,písomne aj ustne,zatial bez významne,dokonca už aj vykrykaju opitom stave aj do dvora cez den aj večer,vyhražaju sa,ked volala som policajta z Iže,to nám odpovedal,ktorý pes šťeká,ten nehrizie,to je odpoved?starosta obce,ten už ani ma nevipočuje.posledný odpoved na moju sťažnost bolo:majitel podniku bral navedomie moju sťažnosť,stým bolo všetko vyriešené,povedal aby som volalaVB ked nám vyhrožuju,ale to stále skoro každý den neni možné tak neviem kam sa mám obraciať,lebo tá nová krčmárka je otvorená aj do O2,OO hod.Prosim Vás poradte kde by som si našla pomoc,lebo tá krčmárka aj tu varí,neviem či legálne alebo...to robí od rána od 8.OO do I4.OO potom vedie krčmu,tak tu ani jeden den neni pokoj,ostatni susedia su taký že aj oni sem chodia a preto nepovedia nič,ja nie som odtial,som z Komárna som si myslela že tu nájdem pokoj,predtým kým neegzistovala tá krčma bolo tu ako v raji.len potom prišiel peklo až do dnešného dna,bojím sa že len horšie bude,preto Vás prosim o radu.Dakujem.
Naposledy upravil akirema : 15.07.12 at 16:23
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    hubatá je offline (nepripojený) hubatá

    hubatá
    Myslím že to bude boj s veternými mlynmi - bohužiaľ čím viac sa budeš brániť tým viac ti budú ožralci robiť zle keď zistia že ti to vadí a navyše si v dedine cudzia a vedia že ti nikto nepomôže. Staneš sa neobľúbenou aj na úradoch, u policajtov, susedia sa budú baviť. Je to veľmi zlá perspektíva v tvojom zdravotnom stave. Asi by som sa robila že mi to nevadí a snažila by som si nejako odhlučniť dom: plastové okná, nejaké stromy, kríky ......A niekto by s tebou nemohol bývať, aby si tak netrúfali?

    rusenie nocneho kludu

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.