Zavrieť

Porady

Hladam spolocnika na otvorenie Disney predajne

Mam dlhorocne skusenosti s prevadzkovanim predajni podobneho charakteru a mam dobre zdroje Disney tovaru. Mam velmi dobry obchodny priestor, zariadenie predajne, pokladnu... Ale chybaju peniaze na tovar... Mal by niekto zaujem investovat do takejto predajne?
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času
    kezeso Ak to nie je originál Disney, s licenciou, tak pozor, colníci nespia.

    profesional je offline (nepripojený) profesional

    Ak chcem robit veci lepsie, musim ich robit uplne inak. Ten kto ma pozna vie, ze ja a konvencne myslenie nejdeme prilis dohromady. ...viac profesional
    Preco na tak nezmyselnej lokalite? Uz ak, tak Bratislava.
    profesional Pozri príspevok
    Preco na tak nezmyselnej lokalite? Uz ak, tak Bratislava.
    BA je samozrejme bohata to je jasne,ale myslis ze by si tam dokazal otvorit predajnu Disney niekde v nakupnom centre za 40-50 tisic???
    To by si minul na najomne, kauciu, upravu predajne a zariadenie predajne a aby si zaujal narocneho zakaznika v BA tak ti treba dalsich aspon 150 tisic na tovar. Tak ze drzme sa pri zemi ja hladam spolocnika s 20 az 30 tisicovim vkladom, za ktory sa nakupi tovar.

    mattto je offline (nepripojený) mattto

    mattto
    Disney.market Pozri príspevok
    BA je samozrejme bohata to je jasne,ale myslis ze by si tam dokazal otvorit predajnu Disney niekde v nakupnom centre za 40-50 tisic???
    To by si minul na najomne, kauciu, upravu predajne a zariadenie predajne a aby si zaujal narocneho zakaznika v BA tak ti treba dalsich aspon 150 tisic na tovar. Tak ze drzme sa pri zemi ja hladam spolocnika s 20 az 30 tisicovim vkladom, za ktory sa nakupi tovar.
    ale prosím ťa, utopiť 20-30 tis. v tovare za pár desiatok eur je nezmysel, nie je to rýchlo obrátkový tovar, aby si potreboval mať na sklade také kvantá

    lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

    lujza.j
    kde máš istotu, že to pôjde je to v prvom rade sezónny predaj....sú tu siete značkárstiev čím ich chceš "prebiť" a navyše net je plný disney tovaru...prečo by som mal niekto živiť niekoho kamennú predajňu....

    misomiso je offline (nepripojený) misomiso

    misomiso
    Celkom by m azujimalo - co sa take predava so znackou Disney? Viem si predstavit tricka, ciapky, peracniky pre deti a co este?
    Sortiment v predajni bude: detsky textil,darcekovy tovar,bytovy textil,hracky,kojenecke potreby,detska obuv,papiernictvo,dekoracna a uzitkova keramika atd... 80% tovaru v licencii Disney + par inych znaciek. Ak si myslis ze to nakupis tak aby si poriadne zasobil predajnu za menej ako 40 tisic tak si carodej!!! preco spochybnujes veci o ktorych nic nevies????
    lujza.j Pozri príspevok
    kde máš istotu, že to pôjde je to v prvom rade sezónny predaj....sú tu siete značkárstiev čím ich chceš "prebiť" a navyše net je plný disney tovaru...prečo by som mal niekto živiť niekoho kamennú predajňu....
    Nerozumiem ake znackarstva??? a nerozumiem ani poslednej casti :preco by som mal niekto ... - to je co za otazka??
    misomiso Pozri príspevok
    Celkom by m azujimalo - co sa take predava so znackou Disney? Viem si predstavit tricka, ciapky, peracniky pre deti a co este?
    V licencii Disney sa vyraba uz prakticky skoro vsetko

    lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

    lujza.j
    Disney.market Pozri príspevok
    Nerozumiem ake znackarstva??? a nerozumiem ani poslednej casti :preco by som mal niekto ... - to je co za otazka??
    hračkárstiev..... čomu nerozumieš, že si radšej kúpim na nete, ako živiť niekoho kamenný obchod.... čo je na tom nepochopiteľné.....
    už len asi blázon si kúpi parfum v kamennom obchode.... napríklad

    mattto je offline (nepripojený) mattto

    mattto
    Disney.market Pozri príspevok
    Sortiment v predajni bude: detsky textil,darcekovy tovar,bytovy textil,hracky,kojenecke potreby,detska obuv,papiernictvo,dekoracna a uzitkova keramika atd... 80% tovaru v licencii Disney + par inych znaciek. Ak si myslis ze to nakupis tak aby si poriadne zasobil predajnu za menej ako 40 tisic tak si carodej!!! preco spochybnujes veci o ktorych nic nevies????
    ok, aká je priemerná cena jednej položky? 10-20 EUR, aj keby bola 100 EUR, načo potrebuješ mať na sklade 2000 ks (pri cene 20 EUR/ks), resp. 400 ks tovaru? (pri cene 100 EUR/ks)

    ešte si mi neodpovedal, či si ten, čo hľadal pred týždňom investícu do hračkárstva pod nickom HRACKY
    Naposledy upravil mattto : 24.08.12 at 21:03

    misomiso je offline (nepripojený) misomiso

    misomiso
    Disney.market Pozri príspevok
    Sortiment v predajni bude: detsky textil,darcekovy tovar,bytovy textil,hracky,kojenecke potreby,detska obuv,papiernictvo,dekoracna a uzitkova keramika atd... 80% tovaru v licencii Disney + par inych znaciek. Ak si myslis ze to nakupis tak aby si poriadne zasobil predajnu za menej ako 40 tisic tak si carodej!!! preco spochybnujes veci o ktorych nic nevies????
    Ale ved ja som nepisal o vyske investicia. Mna iba zaujimalo, co vsetko sa tam moze predavat, pretoze tato oblast je u mna uplne mimo mojho zakaznickeho zaujmu.

    lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

    lujza.j
    na fashion days..... je teraz akcia na disney veci ..."prebiješ" tie ceny....?
    http://www.fashiondays.sk/shop/custo...FcYl3godCiQANA
    Naposledy upravil lujza.j : 25.08.12 at 06:45

    misomiso je offline (nepripojený) misomiso

    misomiso
    Ak pises juh BB kraja, cize Lucenec, Velky Krtis, Rimavska Sobota, tak mam obavy, ze hovorime o hadam uplne najchudobnejsom regione SR s najvacsou nezamestnanostou, mozno nie len v SR ale pomaly mozno v EU.

    Ako dlho myslis bude trvat, kym ti ti nezamestnani spoluobcania ten tovar za 40.000 vykupia? Kolko raz za ten cas ti ten obchod vykradnu? Preco by sa mal niekto z tejto cielovej skupiny vobec zamyslat nad kupou nejakeho znackovehotovaru, ked handru, ktora decku spolni rovnaky ucel (aj s podobnou potlacou) kupi u Cinana?
    misomiso Pozri príspevok
    Ak pises juh BB kraja, cize Lucenec, Velky Krtis, Rimavska Sobota, tak mam obavy, ze hovorime o hadam uplne najchudobnejsom regione SR s najvacsou nezamestnanostou, mozno nie len v SR ale pomaly mozno v EU.

    Ako dlho myslis bude trvat, kym ti ti nezamestnani spoluobcania ten tovar za 40.000 vykupia? Kolko raz za ten cas ti ten obchod vykradnu? Preco by sa mal niekto z tejto cielovej skupiny vobec zamyslat nad kupou nejakeho znackovehotovaru, ked handru, ktora decku spolni rovnaky ucel (aj s podobnou potlacou) kupi u Cinana?
    Vies co nechapem ? si asi celkom inteligentny,lebo niektore tvoje vyroky v diskusiach su celkom k veci a da sa snimi suhlasit, ale tie tvoje pokusy o zart a hlavne ku temam ktorym vobec nerozumies su neskutocne trapne a teraz nemyslim len moju tenu...
    A ku tej chudobe na juhu BB kraja by som dodal asi toto: dodaval som velkoobchodne tovar v krajoch BB,KE,ZA,NR a poviem ti ze v prvej patke top zakaznikov boli dve firmy prave z Juhu BB kraja. A ver tomu ze to nieje len moja skusenost,vies nezalezi len na kupischopnosti ale aj na konkurencii. Darmo mas predajnu v super meste,ale ak tam mas dalsich 20 predajni s podobnym tovarom tak predas menej ako predajna na juhu,ktora ma velmi malu konkurenciu...

    misomiso je offline (nepripojený) misomiso

    misomiso
    No tak potom? Kde je problem? Urcite si uz nasiel spolocnika, tak hura do prace, ja len drzim palce...

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.