Zavrieť

Porady

zmluva darovacia

Dobry den ako možem napisat ručne darovaviu zmluvu na hnutelny a nehnutelny mejetok bez poplatkov
Naposledy upravil ivka70 : 07.04.17 at 07:23
arizona Skus google.com, urcite najdes vela vzorov,ktore si prisposobis
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Anik je offline (nepripojený) Anik

    Anik
    Neviem ja osobne by som neľutovala zaplatiť človeka, ktorý tomu rozumie a následne sa vyhnúť tomu aby nedochádzalo k nejakým problémom.
    MenoPriezvisko
    ľudia chcú šetriť na zmluve, za ktorú zaplatia notárovi/právnikovi cca 150 eur a potom pri problémoch nevedia od radosti, kto im pomôže čo najskôr dostať sa z prúseru, ktorý si sami vyrobili tým, že na internete vo vzorovej zmluve chýbalo niečo podstatné.. tým nenarážam na teba ale je to realita, s ktorou som sa u nás v úrade často stretávala rovnako aj s ľuďmi, ktorí si prišli pýtať "tlačivo" kúpnej zmluvy.. čo sa tvojej otázky týka, na internete je množstvo vzorov darovacích zmlúv, môžeš si to písať podľa nich ale dávala by som si pozor pri vpisovaní do vzorových zmlúv (to je len rada žiadne rýpanie)

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.