Zavrieť

Porady

Florencia dovolenka

Ahojte,
chcel by som vas poprosit o radu. Chceli by sme ist s priatelkou na nasu prvu dovolenku a to do Florencie.
Nemam skusenosti s cestovanim do zahranicia takze neviem cez aku spolocnost rezervovat letenky a hotel.
Kolega v praci mi poradil stranku www.letenky.sk a tam som si nasiel v mojom termine (17.8.2013) letenku cez Austria Airlines a dohromady aj s poistenim by ma to stalo 400 Eur(2os.).
A na bookovanie hotelov mi poradili booking.com. Ine som zatial nepozeral.

Chcel by som sa vas spytat ake mate skusenosti s rezervovanim hotelov, resp. keby ste mi poradili nejaku spolahlivu spolocnost, cez ktoru by som mohol rezervovat hotel.

Chceli by sme ist v termine od 17.8.2013(prilet) - 24.8.2013(odlet). Za ubytovanie by sme chceli dat maximalne 60 Eur za noc.

Dakujem vsetkym za rady.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    miselito je offline (nepripojený) miselito

    miselito
    Hej hej, cital som.
    nehovorim ze som bol z toho blahom bez seba ale vyhovuje mi poloha, cena. aj tak sa budeme cely den flakat po Florencii a pojdeme tam len prespat. Uz som to zabookoval a aj letenky zaplatil tak uvidime v auguste
    budem potom informovat aky bol ten hotel

    osky je offline (nepripojený) osky

    osky
    v Taliansku su hotely drahe ale take penziony alebo sukromne male izbicky su super ado manzelskej izby sa vojdes s 50 euro-pokial viem.
    nehladaj nic s 5 hviezdickami,ak ti stacia 2-3 tak najdes vela.konkretne Florenciu poznam ale hotel by som ti musela pozriet-ak chces.
    osky tak som to bzrela,najlacnejsie su take 2-hviezdickove a veru ceny stupli.ak chcte priamo v meste tak aj okolo 70 eur na noc a vyssie...

    mareko je offline (nepripojený) mareko

    mareko
    Rezervácia ubytovania tak ako ti už poradili cez booking.com, sú spoľahliví, nájdeš si tam aj penzióny, nielen hotely. Letenky pozri aj cez www.verne.sk

    miselito je offline (nepripojený) miselito

    miselito
    dakujem zatial. musim to este popozerat dokladnejsie.uz to nemozem natahovat aby nesli ceny hore.

    miselito je offline (nepripojený) miselito

    miselito
    Ahojte cestovatelia,
    tak po silnom patrani a rozhodovani sa sme sa rozhodli pre tento hotel.
    Celkovo sa nam zda byt OK a za rozumnu cenu. Aj poloha nam vyhovuje, je to skoro v centre.
    http://www.booking.com/hotel/it/hote...X17&lang=en-gb

    Ak si vsimnete dole, je tam smart ponuka. Chcem sa spytat, ci to smart znamena iba vyhodnu cenu alebo tam je za tym nieco viac?? aby mi nieco neuslo.

    osky je offline (nepripojený) osky

    osky
    laurin-za taku cenu nemozes chciet 5-hviezdickovy konfort.ja nevidim ze by tam daco nefungovalo.
    netreba sa bat,za primeranu cenu iste dostanu aj primerane sluzby.v IT vzdy.

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.