Zavrieť

Porady

3 komentárov     zbaliť
kn-alka presne od 1.1.2013 je v majetku? alebo prešlo z roku 2012 ?
kn-alka podávali ste prihlášku na DÚ? V roku 2013 to už nie je povinnosťou. No teraz, kedže ste ho príhlásili ale neodhlásili, treba zaplatiť daň na celý rok.....alebo spätne odhlásiť, dostanete pokutu, tá je však nižšia ako daň na celý rok.... alebo zájsť za správkyňou a spýtať sa, či sa dá zrušiť to prihlásenie
straspitel ak som dobre rozumela tak za rok 2013 sa dan neplati?? vozik som odhlasila k 31.12.2013 čiže bol prihlaseny len jeden rok a to 2013. Kde by som sa to mohla dočitat???
dakujem
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    avalik je offline (nepripojený) avalik

    avalik
    straspitel (Dnes 15:34) ak som dobre rozumela tak za rok 2013 sa dan neplati?? vozik som odhlasila k 31.12.2013 čiže bol prihlaseny len jeden rok a to 2013. Kde by som sa to mohla dočitat???
    dakujem

    dan z motorovych vozidiel sa plati ... ak si vsak oznamila zanik danovej povinnosti az k 31.12. 2013 musis zaplatit dan za cely rok

    informacie su uvedene v zakone o miestnych daniach - na porade je k tomu vela otazok zodpovedanych, staci pouzit vyhladavac
    straspitel dakujem si super

    Privesny vozik mam v majetku od 1.1.2013 aj bol zaregistrovany na DU, ale cely rok sme ho nepouzivali. Je potrebne zaplait dan z mot. vozidiel za cely rok???

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.