Zavrieť

Porady

CHOBOT a iní machri poraďte prosím !

otravuje mi zivot pri nete vyskakovacie okno, ktore pripajam v prilohe. Pôvodne som používala Orange world cez mobil mala som aninstalovany orangenet. Teraz idem cez modem ineho operatora. Najprv mi stale vyskakovalo okno na pripojenie na orangenet, preto som ho odstranila a teraz mi vyskakuje take ako je v prilohe. vyskakuje mi neustale a ja ho musim odklikavat lebo mi v tu ranu stoji internet. Neviem nikde v sietovych pripojeniach najs nieco o tom aby mi to stale ponukalo rep. neponukalo ale priznam sa ze tomu teda velmi nerozumiem, preto potrebujem cudzi rozum. Dik:
Naposledy upravil Tanče : 08.11.07 at 22:07 Dôvod: omyl
Usporiadat
Zoltán Kovács Zoltán Kovács

Zoltán Kovács je offline (nepripojený) Zoltán Kovács

človek, príliš dôverčivý, a niekedy aj idealista, ktorý verí v dobro človeka ...viac
Etiketa porady:

7. Nežiadam vo svojej otázke o odpoveď konkrétneho člena Porady, ostatných ochotných Poradcov, ktorí by radi pomohli, sa to môže dotknúť.

Keď chceš odpoveď od Chobota, tak čakaj, možno sa ešte tu ukáže.
0 0
Menej reklamy? Zaregistrujte sa! - Žiadne vyskakovacie reklamy!
Stefan2005 Stefan2005

Stefan2005 je offline (nepripojený) Stefan2005

!
Používaš Mozillu Firefox?
Skús pozrieť Nástroje / Možnosti / Rozšírené / Sieť / Nastavenie , kde sa nastavuje pripojenie (proxy) prehliadača...
0 0
Kazu Kazu

Kazu je offline (nepripojený) Kazu

Veď môžu odpovedať "iní machri" a to už nie je konkrétne oslovenie člena Porady
0 0
Tanče Tanče

Tanče je offline (nepripojený) Tanče

smith Pozri príspevok
Etiketa porady:

7. Nežiadam vo svojej otázke o odpoveď konkrétneho člena Porady, ostatných ochotných Poradcov, ktorí by radi pomohli, sa to môže dotknúť.

Keď chceš odpoveď od Chobota, tak čakaj, možno sa ešte tu ukáže.
sorry, som novačik.
0 0
Tanče Tanče

Tanče je offline (nepripojený) Tanče

...no a tam mam kde a čo hľadať?
0 0
Tanče Tanče

Tanče je offline (nepripojený) Tanče

Kazu Pozri príspevok
Veď môžu odpovedať "iní machri" a to už nie je konkrétne oslovenie člena Porady
díky za podporu, dolezity je pre mna ten problem a nie oslovenie. este raz dik.
0 0
Zoltán Kovács Zoltán Kovács

Zoltán Kovács je offline (nepripojený) Zoltán Kovács

človek, príliš dôverčivý, a niekedy aj idealista, ktorý verí v dobro človeka ...viac
Tanče Pozri príspevok
díky za podporu, dolezity je pre mna ten problem a nie oslovenie. este raz dik.
Existuje aj určitá kultúra na tejto stránke, ktorú sa snažíme ako tak dodržiavať.

P.S. A zase robíme mrnííík.
0 0
M3G M3G

M3G je offline (nepripojený) M3G

smith Pozri príspevok
Existuje aj určitá kultúra na tejto stránke, ktorú sa snažíme ako tak dodržiavať.

P.S. A zase robíme mrnííík.
čo je mrník? mr*ník, pričom *=d ?
0 0
Zoltán Kovács Zoltán Kovács

Zoltán Kovács je offline (nepripojený) Zoltán Kovács

človek, príliš dôverčivý, a niekedy aj idealista, ktorý verí v dobro človeka ...viac
M3G Pozri príspevok
čo je mrník? mr*ník, pričom *=d ?
Pozri tu:

http://www.porada.sk/t63660-vykladov...ik-porady.html
0 0
Tanče Tanče

Tanče je offline (nepripojený) Tanče

M3G Pozri príspevok
čo je mrník? mr*ník, pričom *=d ?

... a to ze riesite co je to mrnik na tomto mieste je v sulade s kulturou tohto fora? Haaa???
0 0
Tanče Tanče

Tanče je offline (nepripojený) Tanče

Tanče Pozri príspevok
...no a tam mam kde a čo hľadať?
Stefan2005, toto bola otazka na teba. Vies mi poradit dalej prosim??
0 0
kukučka kukučka

kukučka je offline (nepripojený) kukučka

M3G Pozri príspevok
čo je mrník? mr*ník, pričom *=d ?
od mazáka by som túto otázku nečakala
0 0
Tanče Tanče

Tanče je offline (nepripojený) Tanče

kukučka Pozri príspevok
od mazáka by som túto otázku nečakala
PROSIM VAS CHODTE UZ DO KELU S VASIM MRDNIKOM.
DAKUJEM!
0 0
Stefan2005 Stefan2005

Stefan2005 je offline (nepripojený) Stefan2005

!
sorry, nebol som hneď k dispozícii. Myslel som tým, aby si skontroloval nastavenie prehliadača, či sa chce pripojiť na terajšieho tvojho poskytovateľa internetu...
0 0
kukučka kukučka

kukučka je offline (nepripojený) kukučka

Tanče Pozri príspevok
... a to ze riesite co je to mrnik na tomto mieste je v sulade s kulturou tohto fora? Haaa???
A čo keby si sa zamyslela nad svojou kultúrou?
0 0
Tanče Tanče

Tanče je offline (nepripojený) Tanče

Stefan2005 Pozri príspevok
sorry, nebol som hneď k dispozícii. Myslel som tým, aby si skontroloval nastavenie prehliadača, či sa chce pripojiť na terajšieho tvojho poskytovateľa internetu...
a to zistim ako? v nastaveniach proxy mam zaskrtnuté policko"automaticky detekovat nastavenie. ...
(mozes mi hovorit v zenskom rode)
0 0
M3G M3G

M3G je offline (nepripojený) M3G

kukučka Pozri príspevok
od mazáka by som túto otázku nečakala
vieš, čo to dá roboty, vložiť do vyhľadávača "mrník", musíš dokonca stlačiť tlačidlo "Go" a potom musíš zase klikať.

Ale nie, vážne....zdal sa slabý ten mrník, čo sa tu nachádzal, tak som chcel aj ja s niečím prispieť. A zároveň som tušil, že sa niekto aj nachytá a tiež prispie.
0 0
chlap chlap

chlap je offline (nepripojený) chlap

riadim firmu, ktorá prenajíma priestory ...viac
Tanče Pozri príspevok
otravuje mi zivot pri nete vyskakovacie okno, ktore pripajam v prilohe. Pôvodne som používala Orange world cez mobil mala som aninstalovany orangenet. Teraz idem cez modem ineho operatora. Najprv mi stale vyskakovalo okno na pripojenie na orangenet, preto som ho odstranila a teraz mi vyskakuje take ako je v prilohe. vyskakuje mi neustale a ja ho musim odklikavat lebo mi v tu ranu stoji internet. Neviem nikde v sietovych pripojeniach najs nieco o tom aby mi to stale ponukalo rep. neponukalo ale priznam sa ze tomu teda velmi nerozumiem, preto potrebujem cudzi rozum. Dik
Robí ti to preto, lebo si odstránila to predchádzajúce pripojenie. (Viď: http://support.microsoft.com/kb/227391)

Skús nasledovný postup: Internet Explorer - Nástroje - Možnosti siete Internet... - záložka "Pripojenia". ----- tu musíš nastaviť nové predvolené telefonické pripojenie siete. ....... Ak s tým budeš mať problém, strč nám sem PrintScreen tejto obrazovky, aby sme ti pomohli ...... ja teraz už ďalej neviem, lebo telefonické pripojenie už 2 roky nepoužívam.
0 0
M3G M3G

M3G je offline (nepripojený) M3G

chlap Pozri príspevok
Robí ti to preto, lebo si odstránila to predchádzajúce pripojenie. (Viď: http://support.microsoft.com/kb/227391)

Skús nasledovný postup: Internet Explorer - Nástroje - Možnosti siete Internet... - záložka "Pripojenia". ----- tu musíš nastaviť nové predvolené telefonické pripojenie siete. ....... Ak s tým budeš mať problém, strč nám sem PrintScreen tejto obrazovky, aby sme ti pomohli ...... ja teraz už ďalej neviem, lebo telefonické pripojenie už 2 roky nepoužívam.
ale by mohla odstrániť nepoužívané telefonické pripojenie....btw printsreen sa robí približne tak, že stlačíš tlačidlo "print screen" vpravo hore na klávesnici. Potom otvoríš napr. skicár t.j. štart-programy-príslušentvo-skicár a potom stlačíš CTRL+V. Súbor uložíš s príponou *.jpg a potom nám to sem na poradu hodíš, aby sme ti mohli viac poradiť.
0 0
Tanče Tanče

Tanče je offline (nepripojený) Tanče

chlap Pozri príspevok
Robí ti to preto, lebo si odstránila to predchádzajúce pripojenie. (Viď: http://support.microsoft.com/kb/227391)

Skús nasledovný postup: Internet Explorer - Nástroje - Možnosti siete Internet... - záložka "Pripojenia". ----- tu musíš nastaviť nové predvolené telefonické pripojenie siete. ....... Ak s tým budeš mať problém, strč nám sem PrintScreen tejto obrazovky, aby sme ti pomohli ...... ja teraz už ďalej neviem, lebo telefonické pripojenie už 2 roky nepoužívam.
som z toho total pako, som len užívateľ. Ale: ten orangenet už nepoužívam, mam ho porerátorom zrušený. Teraz mi funguje internet cez modem druhého operátora, a používam mozillu. ale pripajam v prílohan Print screen z explorera aj mozilly. (neviem ale ci to je to co si chcel)
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať